головна

          

 

   
 

 

 

Ізяславська

райдержадміністрація

 

               30300, Хмельницька обл.,

             Ізяславський р-н., м.Ізяслав,

                вул.Незалежності, буд. 2

 

тел/факс: (03852) 4-20-61

e-mail: izyaslav_rda@izadm.gov.ua

 

Заходи,

які заплановано

провести в

Ізяславському районі

протягом тижня

 

 

    

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода в Ізяславі

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

ВІДКРИТІ   ДАНІ

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

 

Відкриті дані розміщуються на Порталі відкритих даних: https://data.gov.ua/organization/iziaslavska-raionna-derzhavna-administratsiia-khmelnytskoi-oblasti

 

 

Інформація про організаційну структуру райдержадміністрації

 

Телефонний довідник району

 

Звіт про використання бюджетних коштів

 

Розпорядчі документи райдержадміністрації

 

Адміністративні послуги

 

Регуляторна політика

 

Державні закупівлі

 

Звіт про роботу із зверненнями громадян в райдержадміністрації

 

Звіти запитів на інформацію

 

Реєстр публічної інформації

 

Містобудування та архітектура

 

Інформація про розподілення та використання медичних імунобіологічних препаратів

 

Інформація про пасажирський автомбільний транспорт, розклад руху громадського транспорту тощо

 

Реєстр  колективних договорів

 

Е-послуги

 

 

 

 

 

нормативно-правові акти:

Постанова Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 р. № 835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних".

Постанова Кабінету Міністрів України від 30.11.2016 № 867 "Деякі питання оприлюднення публічної  інформації у формі відкритих даних"

Закон України «Про доступ до публічної інформації».

Указ Президента України № 547/2011 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації»

Указ Президента України № 548/2011
«Про першочергові заходи щодо забезпечення доступу до публічної інформації в допоміжних органах, створених Президентом України».
 

Постанова Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 року №835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"

 

Постанова КМУ від 13 липня 2011 р. № 740 "Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію"

 

Постанова КМУ від 07 вересня 2011 року № 938 "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України з питань доступу до інформації"

 

Постанова КМУ від 21.11.2011 р. № 1277 "Питання системи обліку публічної інформації"

 

Розпорядження голови райдержадміністрації від 05.09.2019 р. № 176/2019-р "Про організацію роботи з оприлюднення районною державною    адміністрацією інформації у формі відкритих даних"

 

Розпорядження голови райдержадміністрації від 11.02.2020 р. № 51/2020-р "Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 05 вересня 2019 року № 176/2019-р «Про організацію роботи з оприлюднення районною    державною    адміністрацією інформації у формі відкритих даних»

 

 

 

 

 

 

Оприлюднено фінальну версію рекомендацій для наборів відкритих даних органів місцевого самоврядування

 

На порталі відкритих даних опубліковано остаточну версію рекомендацій для наборів відкритих даних органів місцевого самоврядування. Вона охоплює 64 набори даних органів місцевого самоврядування у сферах архітектури та містобудування, бюджету, комунальної власності, навколишнього середовища, освіти, охорони здоров’я, торгівлі тощо.

Рекомендації можна переглянути тут

Як зазначають у Мінцифри, робота над документом тривала понад рік. Протягом цього періоду експерти консультували організації, які співпрацюють з органами місцевого самоврядування або використовують їхні дані. Серед цих організацій: ДП «Прозорро.Продажі», ДУ «Відкриті публічні фінанси», Центр «Ейдос», BRDO (Відкрите просторове планування), CoST Ukraine, Український інститут з прав людини, EasyWay, OPEN ADV, мережа тренерів і лідерів відкритих даних проекту USAID / UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах» та інші.

Рекомендації допоможуть підвищити якість наборів та відкривають можливість використання даних у електронних сервісах. Мінцифра спільно з партнерами планує проводити періодичний моніторинг та перегляд рекомендацій. Зауваження та пропозиції можна залишити у формі зворотнього зв’язку.

Рекомендації розроблені ГО «Агенція журналістики даних» Texty.org.ua у партнерстві з проєктом USAID / UK aid TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах та Міністерством цифрової трансформації України.

08.01.2020 р.

За матеріалами офіційного сайту Хмельницької обласної державної адміністрації http://www.adm.km.ua/

 

Ніщо так не приваблює бізнес, як відкриті дані, – Юліан Чаплінський

 

Мінрегіон готує завдання для розробки нового містобудівного кадастру, який стане потужною електронною базою даних на національному рівні. Про це повідомив заступник Міністра розвитку громад та територій України з питань євроінтеграції Юліан Чаплінський.

«У 2020 році ми оновимо комплексну генеральну схему планування території України. В регіонах є багато ідей і проектів, наприклад, з розвитку курортів, впровадження комплексних регіональних планів будівництва швидкісних доріг, поводження зі сміттям тощо. І все це повинно бути нанесено на генеральну схему країни. Далі оновлений кадастр вже працюватиме в синергії з обласними та міськими  кадастрами.

Журналіст, громадський активіст чи небайдужа людина зможе дивитися, що планує в тому чи іншому регіоні держава, область, місто та об’єднана територіальна громада.

Усі ці речі освоїмо, приведемо у відповідність до міжнародної системи координат. І це дасть можливість нарешті навести порядок як в питаннях землі, так і в просторовому плануванні», – повідомив він.

За його словами, електронна система складатиметься з графічних пошарових мап, на які буде нанесено інформацію про містобудівну документацію: про функціональне призначення, екологічні обмеження, санітарні зони водойм, санітарні зони електростанції, планові резервні ділянки під порт, новий вокзал чи аеропорт.

«Це те, що вимагає від нас законодавство. Крім того відкриті дані містобудівних кадастрів дають можливість залучати інвесторів. Будь-який інвестор розуміє, що все в порядку, коли земля «висвітлена». Також це дуже хороший інструмент, щоб розібратись, чи законне те чи інше будівництво.

І найголовніше, що пізніше зможемо нашаровувати в цей кадастр дуже багато даних по регіонах. Зокрема, розподіл бюджетних грошей, надходження інвестицій, демографічні показники тощо», – сказав Юліан Чаплінський.

22.11.2019 р.

 За матеріалами офіційного сайту Хмельницької обласної державної адміністрації http://www.adm.km.ua/

 

Відкриті дані: створено електронний навчальний курс

 

Що таке відкриті дані та в чому їхня цінність, а також які є принципи публікації та використання відкритих даних, про все це можна дізнатися з електронного навчального курсу про відкриті дані.

Цей навчальний курс підготовлений Державним агентством з питань електронного урядування в рамках проекту, фінансованого USAID та UK Aid “Прозорість та підзвітність в державному управлінні та послугах” в партнерстві з Open Data Intitute за матеріалами European Data Portal.

Курс дає відповіді на цілу низку питань.

Блок 1 Що таке відкриті дані?

Що таке відкриті дані?
Що таке дані?
Що робить дані відкритими?
Навіщо нам відкриті дані?

Блок 2 Цінність відкритих даних

Інновації та розвиток у бізнесі
Можливості для влади
Значення для суспільства та державної політики
Переваги для культури та довкілля

Блок 3. Що робить відкриті дані якісними

Що робить дані придатними для використання
Як стандарти допомагають збільшити зручність та простоту використання даних
Які існують ознаки якості даних

Блок 4. Принципи Хартії відкритих даних

Навіщо нам Хартія?
Ключові принципи Хартії відкритих даних
Як Хартія відкритих даних застосовується в Україні

Блок 5. Чому ми маємо дбати про сталість?

Як досягти сталості
Яке значення має сталість для вас
Що шукати у сталих відкритих наборах даних

Про все це можна дізнатися за посиланням https://tapas.learndata.info

11.06.2019 р.

За матеріалами офіційного сайту Хмельницької обласної державної адміністрації http://www.adm.km.ua/

 

Ще майже 300 наборів даних стали обов’язковими для відкриття

 

17 квітня Уряд затвердив постанову «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо відкритих даних». Постановою вносяться зміни до постанови 21.10.2015 КМУ № 835 та постанови КМУ № 867 від 30.11.2016, викликані розвитком сфери відкритих даних в Україні.

Що змінилося?

По-перше, зростає кількість обов’язкових до відкриття наборів даних – з 616 до майже 900.

У тому числі будуть оприлюднені такі суспільно важливі набори даних, як:

○ Інформація про зареєстровані транспортні засоби.

○  Інформація щодо залишків імунобіологічних препаратів в регіонах України (залишки вакцин).

○  Єдиний реєстр з оцінки впливу на довкілля.

○   Дані системи розгляду дозвільних документів.
Та багато інших.

Важливо, що у складанні цього переліку брали участь не тільки автори постанови, розпорядники наборів даних, а й громадськість. Таким чином визначено набори даних, що є найбільш затребуваними серед громадського суспільства та бізнесу.

По-друге, вводяться індикатори оцінювання розвитку відкритих даних в ЦОВВ та органах місцевого самоврядування. Індикатори відповідають шести принципам Міжнародної хартії відкритих даних, при їх розробленні враховано найкращий міжнародний досвід. Така норма, коли обов’язкове звітування міністерствами та іншими органами центральної влади щодо відкриття даних закріплене на нормативному рівні, є безпрецедентною практикою у світі.

Механізм дії індикаторів окреслений у Порядку щорічного оцінювання стану оприлюднення і оновлення відкритих даних розпорядниками інформації, який затверджений Постановою. Він визначає процедуру проведення щорічного оцінювання стану оприлюднення і оновлення відкритих даних міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади та розпорядниками інформації. Згідно Порядку, таке оцінювання стає складовою частиною моніторингу стану оприлюднення та оновлення наборів даних на офіційних веб-сайтах державних органів та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних.

По-третє, Постанова уточнює та актуалізує низку формулювань з урахуванням сучасних умов розвитку відкритих даних. Зокрема, закріплюється поняття премодерації, яка відбувається перед публікацією наборів відкритих даних на оновленому порталі відкритих даних data.gov.ua.

Прогресивність норм Постанови свідчить про інтенсивний розвиток сфери відкритих даних в Україні та амбіційні плани на світове лідерство.

Документ розроблений Державним агентством з питань електронного урядування України у партнерстві з проектом USAID/UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах»/TAPAS, що реалізується Фондом Євразія.

18.04.2019 р.

За матеріалами офіційного сайту Хмельницької обласної державної адміністрації http://www.adm.km.ua/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

АКТУАЛЬНО

Цифрова трансформація

Правова допомога 

Пенсійне забезпечення

Вибори

Міжнародна інтеграціяУкраїни

Запобігання корупції

Відзначення пам'ятних та ювілейних дат

Голодомор

       Актуальні питання   державної служби  

 

 

 

СОЦІАЛЬНА СФЕРА

 

Протидія домашньому насильству

 

Соціальний захист

 

Реєстр колективних договорів


Медицина

 

Культура

 

Сім'я і діти

 

 Освіта

 

 

 

 

ЕКОНОМІЧНА СФЕРА

Містобудування та архітектура

Підприємництво

Транспорт

 Енергоефективність

 Регуляторна політика

 Агросектор

 Бюджет

 Державні закупівлі

 Державна реєстрація

Чисте довкілля

 

 

 

ОРГАНИ ВЛАДИ

 

Районна рада

Міська рада

Сільські ради

ХАЕС

Податкова

Поліція

Районний сектор ГУ ДСУ з надзвичайних ситуацій 

 

 

 

 

Центральні 

 органи влади

 

 

 

 

 

 Обласні

 органи влади

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

_______________________________________________________________________________________

© Ізяславська районна державна адміністрація, 2003-2020 роки
   вул. Незалежності, буд.2, м.Ізяслав, 30300,
e-mail: izyaslav_rda@izadm.gov.ua
 
  Розробка та підтримка: Сектор організаційної та інформаційної діяльності, цифрового розвитку та захисту персональних даних апарату Ізяславської районної державної адміністрації

   Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові зазначення посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний веб-портал Ізяславської райдержадміністрації https://izadm.gov.ua/