головна

          

 

   
 

 

 

Ізяславська

райдержадміністрація

 

               30300, Хмельницька обл.,

             Ізяславський р-н., м.Ізяслав,

                вул.Незалежності, буд. 2

 

тел/факс: (03852) 4-20-61

e-mail: izyaslav_rda@izadm.gov.ua

 

Заходи,

які заплановано

провести в

Ізяславському районі

протягом тижня

 

 

    

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода в Ізяславі

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Ізяславське відділення поліції

Славутського відділу Головного управління

Національної поліції України в Хмельницькій області

Індекс 30300, м. Ізяслав, вул. Грушевського,24
тел. (03852) 4-12-16, факс 4-12-19, -mail:
iziaslav_vnp@hm.npu.gov.ua 

Міністерство внутрішніх справ України

Головне управління Національної поліції України в Хмельницькій області
         

"ГАРЯЧА" ТЕЛЕФОННА ЛІНІЯ Ізяславського відділення поліції

Славутського відділу Головного управління

Національної поліції України в Хмельницькій області

(03852) 4-12-16, 096-539-28-57

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

На кордоні Хмельницької області працюють цілодобові контрольно-пропускні пункти

 

З метою забезпечення дотримання карантинних заходів на автошляхах, проведення моніторингу учасників дорожнього руху на предмет виявлення осіб, які можуть бути інфіковані  коронавірусною інфекцією  COVID-19, на кордоні Хмельниччини з сусідніми областями функціонують цілодобові контрольно-пропускні пункти.   

Один з таких пунктів  облаштовано  на території Ізяславського району в селі Кам’янка Кунівської сільської ради на автодорозі Р-26 «Острог-Кременець». До чергування на ньому залучені співробітники Ізяславського відділення поліції Славутського відділення ГУ НП в Хмельницькій області, районного підрозділу ГУ ДСНС в Хмельницькій області, медичні працівники району.

 За період роботи  контрольно-пропускного пункту з 27 березня по 31 березня  поточного року  перевірено 97 транспортних засобів та 127 осіб.

У зв’язку із введенням режиму надзвичайної ситуації державного рівня та з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, просимо усіх громадян максимально обмежити пересування  на власному автомобільному транспорті між населеними пунктами, районами та регіонами України.

Закликаємо усіх уникати будь-яких поїздок без крайньої необхідності! Тільки дотримання жорстких карантинних заходів дозволить уповільнити темпи поширення інфекції та збереже здоров’я, а можливо, і ваше життя, і життя ваших рідних та близьких!

01.04.2020 р.

За матеріалами штабу ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Ізяславського району

 

Пристебнись сам і пристебни інших, безпека залежить від кожного з нас!

Нагадаємо, що згідно з пунктом 2.3 в ПДР України, для забезпечення безпеки дорожнього руху водій зобов’язаний на автомобілях, обладнаних засобами пасивної користуватися ними і не перевозити пасажирів, не пристебнутих ременями безпеки.

Патрульні закликають усіх водіїв неухильно дотримуватись ПДР!

Пристібайте ремені безпеки, турбуйтесь про найрідніших!

31.03.2020 р.

За матеріалами патрульної поліції Хмельницької області

Складено перші протоколи про порушення правил карантину щодо самоізоляції на Ізяславщині

 

На Ізяславщині станом на 10:00 год. 30 березня поліцейські склали три протоколи за порушення правил карантину щодо самоізоляції на осіб, які повернулися з-за кордону. Всі складені протоколи передано на розгляд до Ізяславського районного суду.

Під час перетину кордону ці громадяни заповнили відповідні анкети, де вказали ПІБ, місце обсервації та номер телефону. Із ними контактують їх сімейні лікарі. «Поліція створила мобільні групи, які реагують на повідомлення про порушення і здійснюють контроль. Якщо лікарі або інші громадяни повідомлять, що  громадянин зазначеної категорії порушив режим самоізоляції, то ми притягнемо його до адміністративної або кримінальної відповідальності. Однак біля кожного такого громадянина поліція не поставить персонального співробітника, який би слідкував за його переміщенням. Дотримання умов карантину — це особиста відповідальність таких осіб», - наголосив начальник Ізяславського відділу Славутського відділення ГУ Національної поліції України в Хмельницькій області Леонід Михалко.

Також Леонід Михайлович зазначив, що нова ст. 44-3 КУпАП (стосовно адміністративної відповідальності за порушення правил щодо карантину людей) передбачає покарання у вигляді штрафу від 17 до 32 тис. грн., посадові особи заплатять 34 тис.грн. Якщо особа, у якої вже встановили вірусне захворювання, все одно покинула місце обсервації, то вона понесе кримінальну відповідальність за ст. 325 КК України (порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням). Санкції статті передбачають покарання: 51 тис. грн. штрафу, 6 місяців арешту, до 3-х років позбавлення волі. Якщо порушення вимог статті призвело до тяжких наслідків (наприклад, до смерті людини), то на порушника чекає позбавлення волі до 8 років.

Рекомендації для осіб, які перебувають у самоізоляції

30.03.2020 р.

Сектор організаційної та інформаційної діяльності, цифрового розвитку

та захисту персональних даних апарату райдержадміністрації

 

До уваги власників транспортних засобів!

 

У зв’язку із введенням режиму надзвичайної ситуації державного рівня та з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, просимо усіх громадян максимально обмежити пересування  на власному автомобільному транспорті між населеними пунктами, районами та регіонами України.

Закликаємо усіх уникати будь-яких поїздок без крайньої необхідності! Тільки дотримання жорстких карантинних заходів дозволить уповільнити темпи поширення інфекції та збереже здоров’я, а можливо, і ваше життя, життя ваших рідних та близьких!

30.03.2020 р.

 

За матеріалами офіційного сайту Хмельницької обласної державної адміністрації http://www.adm.km.ua/

 

 

 

Верховна Рада ввела адміністративну та кримінальну відповідальність за порушення правил карантину при корона вірусі

Штраф за порушення правил карантину, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічни правил і норм може становитиме  від 17 тис. до 32 тис. гривень. «За» проект закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)» проголосувало  344 народних депутатів. Законопроект прийнято за основу та в цілому.

Кодекс України про адміністративні правопорушення доповнено ст. 44-3 «Порушення правил щодо карантину людей», згідно якої порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом України «Про захист населення від інфекційних хвороб», іншими актами законодавства, а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними захворюваннями, тягне за собою накладення штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, на посадових осіб - у розмірі від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Тобто, адміністративна відповідальність встановлена  за самовільне залишення місця обсервації (карантину) особою, яка може бути інфікована коронавірусною хворобою COVID-19.

Крім того, підвищена кримінальна відповідальності за порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та викласти  ст. 325 Кримінального кодексу в такій редакції: "Порушення правил та норм, встановлених з метою запобігання епідемічним та іншим інфекційним захворюванням, а також масовим неінфекційним захворюванням (отруєнням) і боротьби з ними, якщо такі дії спричинили або завідомо могли спричинити поширення цих захворювань, карається штрафом від тисячі до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на строк до трьох років».

Ті самі діяння, якщо вони спричинили загибель людей чи інші тяжкі наслідки, караються позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років.

18.03.2020 р.

Департамент комунікації МВС України https://mvs.gov.ua/ua/

 

 

 

 

43 службових автомобілі вручили першим поліцейським офіцерам громади на Хмельниччині  

 

Сьогодні на головній площі міста відбулася презентація проєкту «Поліцейський офіцер громади» та вручення 43 службових автомобілів першим поліцейським офіцерам громади в Хмельницькій області.

До участі в заходах долучилися заступник Голови Національної поліції України Олександр Фацевич, керівництво області та міста, представники Посольства США в Україні, голови ОТГ та поліцейські офіцери громади.

Вітаючи учасників зібрання, заступник Голови Національної поліції України, полковник поліції Олександр Фацевич зазначив, що Хмельниччина – п’ятий регіон, який долучився до реформування сектору публічної безпеки Національної поліції. «Сьогодні створюється новий підрозділ, який буде в першу чергу зорієнтований на громади і на допомогу їм. Наразі 57 поліцейських, які пройшли відбір, відповідне навчання і стажування, будуть служити громаді Хмельниччини і її мешканцям”, – сказав Олександр Фацевич.

Загалом, додав він, 118 громад України мають своїх поліцейських. 251 громада уже підписала і взяла участь у проєкті «Поліцейський офіцер громади».

Висловив слова вітання і голова адміністрації Дмитро Габінет: «Найважливішим сьогодні в Україні є безпека наших громадян. Проєкт «Поліцейський офіцер громади» – це важливий крок в напрямку до нашої спільної мети, побудови безпечної України».

Дмитро Анатолійович повідомив, що на сьогодні в громадах активно ремонтуються та облаштовуються приміщення під поліцейські станції, робочі офіси правоохоронців. 20 з них уже відчинили свої двері, ще 15 найближчим часом будуть обладнані.

За його словами, офіцери пройшли стажування і готові до роботи та захисту громадян. Також особливістю проєкту є те, що поліцейський постійно буде знаходитись в громаді, буде знати кожного мешканця, швидко реагувати на ситуації, щоденно забезпечувати порядок на своїй території.

«Шановні поліцейські офіцери громади, пам’ятайте, що ваша віддана служба людям, якісний і справедливий захист законних інтересів кожного громадянина, забезпечений громадський порядок на території  – це ваш вклад в рівень довіри людей до поліції і до держави, це основний показник вашої роботи в громаді», – сказав очільник області.

На завершення голова адміністрації висловив слова вдячності Національній поліції України, Посольству Сполучених Штатів Америки, органам місцевого самоврядування, громадам  за ефективну роботу з реалізації цього проєкту.

Довідково:

В серпні 2019 року 35 керівників ОТГ Хмельницької області підписали Меморандум про співпрацю з поліцією. Офіцери були відібрані і пройшли стажування на Дніпропетровщині.

Так, свідоцтва та ключі від службових автомобілів отримали такі голови та поліцейські ОТГ області як: Білогірської селищної, Ямпільської селищної, Волочиської міської, Війтовецької селищної, Сатанівської селищної, Вовковинецької селищної, Дунаєвецької міської, Дунаєвецької селищної, Смотрицької селищної, Плужненської сільської, Гуменецької сільської, Колибаївської сільської, Староушицької селищної, Красилівської міської, Антонінської селищної ОТГ, Летичівської селищної ради, Меджибіжської селищної, Новоушицької селищної, Полонської міської, Понінківської  селищної, Берездівської сільської, Ганнопільської сільської, Крупецької сільської, Нетішинської міської, Старосинявської селищної, Новоставнецької сільської,  Лісовогринівецької сільської, Розсошанської сільської, Шаровечківської сільської, Чемеровецької селищної, Грицівської селищної та Ленковецької сільської ОТГ.

Реалізація проєкту «Поліцейський офіцер громади» стала можлива завдяки підтримки Уряду Сполучених Штатів Америки. Всього проєкт охоплює усі регіони держави: близько 30 тисяч населених пунктів, де мешкає майже 28 мільйонів громадян.

 12.03.2020 р.

За матеріалами офіційного сайту Хмельницької обласної державної адміністрації http://www.adm.km.ua/

 

Президент – до правоохоронних органів: Як довго українському суспільству чекати результатів у найбільш резонансних справах?

 

Попри наявність політичної волі та невтручання Глави держави в діяльність правоохоронних органів, українське суспільство досі не побачило притягнення до відповідальності фігурантів резонансних справ, наголосив Президент України Володимир Зеленський.

«Як мені не втручатись у вашу діяльність, щоб вона нарешті принесла результат, якого чекають і громадяни України, і наші міжнародні партнери? ДБР, СБУ, САП, НАБУ, МВС, Генеральна прокуратура. У нас шість органів, які мають забезпечувати порядок, справедливість та правосуддя. Невже не вистачає ще одного органу, щоб остаточно втілити в життя прислів’я про сімох няньок, у яких дитя без ока?» – сказав Президент під час позачергового пленарного засідання Верховної Ради.

За словами Глави держави, нова влада в Україні запустила низку реформ, які мали допомогти правоохоронцям у боротьбі з корупцією. Зокрема, запрацював Вищий антикорупційний суд, відбулося перезавантаження Національного агентства з питань запобігання корупції, повернута відповідальність за незаконне збагачення, ухвалений закон щодо викривачів корупції.

«Як довго українському суспільству чекати результатів у найбільш резонансних справах? Ми обіцяли громадянам перемогу над корупцією. Зараз поки що навіть не нічия», – зазначив Володимир Зеленський.

Водночас Глава держави підкреслив, що настільною книгою для правоохоронців має стати Кримінальний кодекс України.

«Я хотів би зробити нашим правоохоронним органам два подарунки. Перший – це календар. Він має нагадати вам, що надворі вже весна. Другий – це Кримінальний кодекс України. Є підозра, що дехто його не має, на жаль. Сподіваюсь, він стане вашою настільною книгою», – заявив Президент.

Глава держави також наголосив на необхідності заслуховування звіту всіх правоохоронних органів.

05.03.2020 р.

За матеріалами офіційного сайту  Президента України http://www.president.gov.ua/

 

05 березня 2020 року з 11.00 по 13.00. год. в Ізяславському відділенні поліції буде проведено виїзний прийом громадян начальником управління протидії наркозлочинності ГУНП в Хмельницькій області Сергієм Поповим.

 

 

 

У Плужненській сільській об’єднаній територіальній громаді  відкрилась   поліцейська станція у рамках проєкту «Поліцейський офіцер громади»

 

7 лютого двері поліцейської станції відчинилися у Плужненській об’єднаній територіальній громаді  Ізяславського району. Загалом це вже 13-та поліцейська станція на території області.

Рішення про створення Плужненської ОТГ була прийнято фактично один рік тому, у червні минулого року там відбулись перші вибори. Тоді в громаду об’єдналися 3 сільських ради з населенням понад 5 тисяч чоловік.

Приємно, що керівництво та мешканці громади одразу підтримали безпекові проєкти, до яких їм запропонували долучитися правоохоронці. Відтак, Плужненська ОТГ теж буде мати свого поліцейського офіцера громади і вже облаштувала для нього поліцейську станцію.

«Наша ОТГ доволі віддалена: до райцентру 25 кілометрів, а до Хмельницького — 130, — говорить голова громади Віктор Максимчук. — Тому дуже важливо, щоб тут на місці була людина, до якої люди можуть звернутися у разі виникнення якихось проблем».

На відкриття станції завітали  начальник Ізяславського районного відділку Славутського відділення Головного управління Національної поліції  у Хмельницькій області Леонід Михалко, начальник управління превентивної діяльності ГУНП в Хмельницькій області Геннадій Сибіга та його заступник Вадим Бирко.

«Ми дякуємо вам, що підтримали цей проєкт, — звертаючись до місцевих жителів, сказав Геннадій Федорович. — Найближчим часом, після завершення стажування, ваш поліцейський офіцер громади приступить до роботи. І ви побачите, наскільки це зручніше, коли поліцейський завжди є на місці і на зв’язку».

Як наголосили представники керівництва ГУПН в Хмельницькій області, поліцейська станція в Плужному — далеко не остання, яка відкривається на Хмельниччині. Найближчим часом планується відкриття поліцейської станції у Волочиському районі.

10.02.2020 р.

За матеріалами Ізяславського районного відділку Славутського відділення

Головного управління Національної поліції  у Хмельницькій області

 

Шановні жителя міста та району!

31.01.2020 року з 11.00 до 13.00 год. в Ізяславському відділенні поліції Славутського відділу Головного управління Національної поліції України в Хмельницькій області буде здійснюватись прийом громадян заступником начальника ГУНП в Хмельницькій області.

 

          Ізяславське відділення поліції ГУНП в Хмельницькій області

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

АКТУАЛЬНО

Цифрова трансформація

Правова допомога 

Пенсійне забезпечення

Вибори

Міжнародна інтеграціяУкраїни

Запобігання корупції

Відзначення пам'ятних та ювілейних дат

Голодомор

       Актуальні питання   державної служби  

 

 

 

СОЦІАЛЬНА СФЕРА

 

Протидія домашньому насильству

 

Соціальний захист

 

Реєстр колективних договорів


Медицина

 

Культура

 

Сім'я і діти

 

 Освіта

 

 

 

 

ЕКОНОМІЧНА СФЕРА

Містобудування та архітектура

Підприємництво

Транспорт

 Енергоефективність

 Регуляторна політика

 Агросектор

 Бюджет

 Державні закупівлі

 Державна реєстрація

Чисте довкілля

 

 

 

ОРГАНИ ВЛАДИ

 

Районна рада

Міська рада

Сільські ради

ХАЕС

Податкова

Поліція

Районний сектор ГУ ДСУ з надзвичайних ситуацій 

 

 

 

 

Центральні 

 органи влади

 

 

 

 

 

 Обласні

 органи влади

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

_______________________________________________________________________________________

© Ізяславська районна державна адміністрація, 2003-2020 роки
   вул. Незалежності, буд.2, м.Ізяслав, 30300,
e-mail: izyaslav_rda@izadm.gov.ua
 
  Розробка та підтримка: Сектор організаційної та інформаційної діяльності, цифрового розвитку та захисту персональних даних апарату Ізяславської районної державної адміністрації

   Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові зазначення посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний веб-портал Ізяславської райдержадміністрації https://izadm.gov.ua/