на головну

                     
                       
                     
                     
                             
 

 

 

Ізяславська

райдержадміністрація

 

               30300, Хмельницька обл.,

             Ізяславський р-н., м.Ізяслав,

                вул.Незалежності, буд. 2

 

тел/факс: (03852) 4-20-61

e-mail: izyaslav_rda@izadm.gov.ua

 

Заходи,

які заплановано

провести в

Ізяславському районі

протягом тижня

 

 

    

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода в Ізяславі

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Ізяславське відділення поліції

Славутського відділу Головного управління

Національної поліції України в Хмельницькій області

Індекс 30300, м. Ізяслав, вул. Грушевського,24
тел. (03852) 4-12-16, факс 4-12-19, -mail:
iziaslav_vnp@hm.npu.gov.ua 

Міністерство внутрішніх справ України

Головне управління Національної поліції України в Хмельницькій області
         

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Шановні працівники поліції Ізяславщини!

 

Прийміть найщиріші вітання з вашим професійним святом – Днем Національної поліції України!

У нашій державі тривають глобальні зміни у правоохоронній системі. Було сформовано нову українську поліцію, головна мета якої - стояти на варті законності та правопорядку у суспільстві, охороняти життя та спокій громадян.

У цей день щиро вітаю всіх, для кого служба в поліції стала покликанням, а боротьба з порушниками закону – справою всього життя. Стійкість в нетерпимості до корупції, бажання працювати і змінювати країну на краще – ось головні якості, які мають бути притаманні працівнику нової поліції. Переконаний, що ваші ряди будуть поповнюватися досвідченими, самовідданими і чесними людьми.

Нехай ваша нелегка, але почесна справа озивається людською вдячністю. Щиро зичу вам, вашим рідним міцного здоров’я, миру, щастя, добра, вірності службовому обов’язку та успішної служби на благо Українського народу!

 

З повагою

голова районної державної адміністрації, депутат обласної ради Борис Яцков

 

Правоохоронців району привітали із професійним святом - Днем Національної поліції України

 

4 липня відзначається День Національної поліції України. З нагоди  професійного свята в актовій залі Ізяславського відділення Славутського  ГУНП в Хмельницькій області відбулися урочистості, у яких взяли участь голова районної державної адміністрації, депутат обласної ради Борис Яцков, голова районної ради Сергій Шлегель, Ізяславський міський голова Валентина Корнійчук, перший заступник голови райдержадміністрації Павло Ковальчук, заступник Ізяславського міського голови Любов Калитюк, начальник Ізяславського відділення Славутського ГУНП в Хмельницькій області Олександр Паламарчук та співробітники районного відділу поліції.

Враховуючи значення та роль Національної поліції у виконанні завдань із охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку, в Україні згідно з Указом Президента України від 4 квітня 2018 року № 97 відзначається 4 липня День Національної поліції.

Керівники району, міста та відділення поліції привітали присутніх із професійним святом – Днем Національної поліції України.

Вітаючи працівників Ізяславського відділення поліції із річницею створення Національної поліції України, голова районної державної адміністрації, депутат обласної ради Борис Яцков подякував їм за високий професіоналізм, мужність, відданість справі, Присязі та службовому обов’язку. «Саме на поліцейських покладено відповідальне і благородне завдання – захист життя та здоров’я людей, прав і свобод громадян, ведення боротьби зі злочинністю та охорона громадського порядку», - наголосив Борис Олександрович.

Звертаючись до присутніх, голова Сергій Шлегель  зауважив: «Це свято  мужніх людей, які постійно ризикують своїм життям, які вважають своїм моральним обов'язком допомагати всім, хто потрапив у біду, захищати законність і правопорядок, відстоювати інтереси людей, держави і суспільства і довіра людей є найвищою оцінкою їх непростої служби. Поліцейський в очах наших громадян має бути надійним помічником і захисником, бо він представляє державну владу».

Всі виступаючі  відзначали мужність та відвагу винуватців свята, бажали їм міцного здоров’я, добра і благополуччя, стабільності та нових звершень у нелегкій, але такій потрібній людям службі. 

За сумлінне виконання службових обов’язків, високу професійну майстерність, вагомий особистий внесок у забезпечення правопорядку групу співробітників Ізяславського  відділення Славутського  ГУНП в Хмельницькій області було нагороджено грамотами Ізяславської районної державної адміністрації, Ізяславської районної ради, Ізяславської міської ради, керівництва Ізяславського  відділення Славутського  ГУНП в Хмельницькій області та Головного управління НП  в Хмельницькій області.

ФОТОЗВІТ  

04.07.2019 р.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

 

На базі СБУ відбулись другі міжнародні навчання із забезпечення кібербезпеки систем ЦВК (відео)

 

Напередодні парламентських виборів у Києві на кількох локаціях, що розташовані на базі різних суб’єктів кібербезпеки, відбулися міжнародні кібернавчання, організовані для отримання новітнього європейського досвіду безпеки виборчих процесів в інформаційному та кібернетичному просторі.

Другі навчання побудовані за більш складною технологією та передбачають відпрацювання складніших завдань. На технічному рівні вони відбуваються у межах проекту ЄС «Посилення кібербезпеки в Україні перед виборами» за підтримки Естонського центру Східного партнерства та компанії CybExer Technologies, яка має великий досвід проведення таких навчань. «Ми вдячні європейським партнерам, зокрема Єврокомісії, яка сприяла організації цих кібернавчань та партнерам, що забезпечили їх технологічно», - підкреслив після завершення навчань т.в.о. Голови СБУ Іван Баканов.

У кібернавчаннях окрім європейських фахівців беруть участь найкращі спеціалісти СБ України, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, кіберполіції, ЦВК, які вдосконалять унікальний досвід протидії хакерам в умовах максимально наближених до реальних за рахунок повністю віртуалізованої інфраструктури.

За сценарієм кібернавчань усі учасники діляться на дві групи команд: хакерів та кібербезпеки. Команди з першої групи, що сформовані за участі представників CybExer Technologies, здійснюють атаки на інформаційні ресурси «умовної ЦВК». Інші, сформовані з фахівців СБ України та Центральної виборчої комісії, Держспецзв’язку та Кіберполіції, їм протидіють. Паралельно з навчаннями технічних команд фахівців відбулись тренінги зі стратегічних комунікацій, до яких залучались менеджери та представники пресслужб українських відомств. «Ці навчання є прикладом постійного фахового зростання українського безпекового сектору, а СБУ виступила своєрідним модератором, надавши рівну можливість для тренувань фахівців з інших відомств», ‒ наголосив Іван Баканов.

Важко переоцінити значення проведених за підтримки Європейської комісії кібернавчань для забезпечення ефективної спільної роботи представників ЦВК, СБУ, Держспецзвязку та Кіберполіції. Запропонований організаторами сценарій навчань дозволив  командам отримати нові знання та найголовніше ‒ підвищити рівень взаємодії колективів українських відомств, які під час проведення виборів працюватимуть разом.

04.07.2019 р.

За матеріалами Служби безпеки України

 

Правоохоронці району провели зустріч із членами Громадської ради

 

13 червня відбулась зустріч голови Громадської ради при районній державній адміністрації Олександра Москаленка та членів Громадської ради  із заступником начальника Ізяславського відділу Славутського відділення ГУ Національної Поліції України в Хмельницькій області Русланом Форсюком та керівним складом відділення.

У  зустрічі також взяв участь заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко та секретар Ізяславської міської ради Наталія Попко.

В ході зустрічі Р.Форсюк проінформував присутніх про роботу відділення із забезпечення законності та прав  жителів району. Між співробітниками Національної поліції та представниками інститутів громадянського суспільства Ізяславщини відбулась  предметна дискусія з питань покращення роботи органів поліції району та розглянуто шляхи подальшої співпраці.
13.06.2019 р.

Сектор інформаційної діяльності та комуінкацій з громадськістю апарату райдержадміністрації

 

До уваги ізяславчан та жителів району!!!

     Ізяславське відділення поліції інформує, що з 20 по 31 травня на території всієї держави триває підготовчий етап оперативно-профілактичної операції "МАК-2019", а з 1 червня розпочинається практична фаза, яка триватиме до 26 вересня.

     Мета цієї операції - виявлення та знищення нелегальних посівів нарковмісних рослин маку та конопель, а також перекриття каналів надходження цих рослин до споживачів наркотиків. Згідно зі статтею 310 Кримінального кодексу України, за незаконний посів або вирощування снотворного маку в кількості від 100 до 500 рослин, конопель у кількості від 10 до 50 рослин передбачена відповідальність у вигляді штрафу до 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян або арешту на строк до 6 місяців, або обмеження волі на строк до трьох років.

    А вже за незаконний посів або вирощування снотворного маку в кількості 500 і більше рослин або конопель у кількості понад 50 рослин передбачено позбавлення волі на строк від трьох до семи років.

     Тож давайте будемо свідомими громадянами та недопустимо випадків нелегальних посівів нарковмісних рослин!!!
04.06.2019 р.

                                                                                                    Ізяславське відділення поліції

Члени молодіжного руху «ХОМА» Ізяславщини  долучились до створення унікальної карти Хмельниччини

 

Зазвичай до Дня захисту дітей проводять різні концерти і дарують хлопчикам та дівчаткам солодощі та іграшки. А в Головному управлінні Нацполіції в Хмельницькій області вирішили з нагоди цього свята провести захід, який не залишив байдужою жодну дитину, яка до нього долучилася. 

У Головному управлінні Нацполіції в Хмельницькій області пройшла патріотична акція «Барви Поділля», під час якої діти з усіх районів склали вишивану карту області.

«Вже протягом трьох років на Хмельниччині під егідою поліції працює молодіжний рух «ХОМА», — говорить Валентин Білянський, заступник начальника ГУНП в Хмельницькій області. — Спільно з учасниками ми часто проводимо різні соціальні, профілактичні та профорієнтаційні заходи. Приємно, що до запропонованої нами ідеї з картою діти поставились дуже відповідально і творчо. Вони однозначно є прикладом для своїх однолітків». 

Поліцейські запропонували учасникам обласного молодіжного руху «ХОМА» створити карту області у вигляді пазлів, кожен з яких представляє окремий район. А на кожен пазл нанесли  орнамент, характерний саме цьому регіону. 

Діти одразу ж прийняли цю ідею і з головою поринули у процес — ходили у краєзнавчі музеї та дізнавалися більше про традиції рідного краю, разом обирали орнамент та кольори і розмальовували кожен свій пазл. 

30 травня в Головному управлінні Нацполіції в Хмельницькій області відбулась акція «Барви Поділля», під час якої хомівці склали карту області. Крім того діти неповторно представили красу і багатство своїх районів. 

Члени патріотично-правового руху «ХОМА» із Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.№2, ліцей» ім.О.Кушнірука  приєдналися до обласної акції «Єднаємо барви Хмельниччини». У рамках акції учні відвідали Ізяславський краєзнавчий музей, де ознайомилися з видами автентичних вишивок нашого району. Орнамент однієї з вишивок було відтворено на пазлі карти  Ізяславського району. Цей пазл увійшов в єдину карту орнаментів Хмельницької області, яка відтепер прикрашатиме Головне управління Нацполіції Хмельницької області. Її зможуть побачити десятки і сотні  відвідувачів.

ФОТОЗВІТ

30.05.2019 р.

За матеріалами відділу освіти, молоді та

спорту райдержадміністрації та

Ізяславського відділення Славутського

відділу ГУ ПН України в Хмельницькій області

 

Розпочалась комплексна оперативно-профілактична операція під умовною назвою «Мак»

 

Громадяни, які вирощують нарковмісткі рослини та сподіваються залишитися безкарними - за незаконне культивування маку чи конопель (у тому числі збереження самосійних рослин) підпадають під статті Кримінального та Адміністративного кодексів.

Згідно чинного законодавства посів та вирощування снотворного маку конопель дозволяється лише спеціалізованим підприємствам, які отримали ліцензію на здійснення відповідних видів діяльності.

Що стосується відповідальності, то згідно зі статтею 310 Кримінального кодексу України, за незаконний посів або вирощування снотворного маку в кількості від 100 до 500 рослин, конопель у кількості від 10 до 50 рослин передбачена відповідальність у вигляді штрафу до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешту на строк до 6 місяців, або обмеження волі на строк до 3 років.

А вже за незаконний посів або вирощування снотворного маку в кількості 500 і більше рослин чи конопель у кількості 50 і більше рослин передбачено позбавлення волі на строк від 3 до 7 років.

У разі виявлення місця, де ростуть наркомісткі рослини, або відомо про осіб, які займаються їх культивацією, прохання обов’язково інформувати про це працівників поліції Ізяславського відділення поліції Славутського ВП ГУНП в Хмельницькій області за контактами 102 (конфіденційність гарантовано).

23.05.2019 р.

За матеріалами Ізяславського відділення

поліції Славутського ВП ГУНП в Хмельницькій області

 

 

УВАГА ДОРОГА. ВИВЧИ, ПАМ’ЯТАЙ ТА ДОТРИМУЙСЯ!

 

З метою поліпшення роботи із запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, формуванню навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення і узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до школи і додому в Сахновецькій  ЗОШ І-ІІІ ст.  із 06 по 12 травня   був проведений Тиждень безпеки дорожнього руху. Головною темою Тижня безпеки дорожнього руху стала безпека людей на дорозі. Завдання Тижня – нагадати дітям про необхідність спільних дій у сфері дорожньої безпеки.

На загальношкільній лінійці «Знай та вивчай Правила дорожнього руху» вчитель з основ здоров’я Мельник Л.Г. та учні 8 класу ознайомили присутніх з історією виникнення Правил та необхідністю їх дотримання.

Учням 1-5  класів було організовано показ мультфільмів «Дітям про правила дорожнього руху», «Азбука дорожньої безпеки». Вчителі початкових класів провели виховний захід,  гру-подорож «Твій друг – дорожній рух». Вчителі виготовили макети світлофорів та дорожніх знаків, щоб максимально наблизити дітей до реальних умов дорожнього руху. Щоб підкреслити роль патрульної поліції для забезпечення безпеки на автошляхах, учень 3 класу приніс  форму працівника поліції. Дітям дуже сподобалося вивчати  Правила дорожнього руху в ігровій формі. Вони охоче виконували всі завдання і дуже легко запам’ятовували правила поведінки на дорогах.

Для учнів середньої  та старшої  ланки були проведені виховні години «Знай дорослий, знай дитя! Безпека руху – це життя».

Класний керівник 9 класу Бородько І.О. провів інформаційну годину «Безпека на автошляхах» у формі інтерактивної бесіди із застосування фото та відеоматеріалів профілактичної роботи із безпеки дорожнього руху.

Відомо, що найдорожчий скарб людини – це її власне життя та здоров’я. Незнання або невміння дотримуватися певних правил часто призводить до втрати не тільки здоров’я, а навіть життя. Тому, щоб зберегти своє здоров’я та життя потрібно завжди чітко дотримуватися встановлених  Правил дорожнього руху.

Проведення Тижня показало, що учні в достатній мірі знають Правила дорожнього руху, володіють навичками поведінки на вулиці, дорозі, вміють знайти вихід з будь-якої ситуації, пов’язаної з дорожнім рухом. Тиждень поглибив знання учнів у відповідній сфері, сприяв розвитку практичних навичок, поглибленню знань Правил дорожнього руху.

ФОТОЗВІТ

14.05.2019 р.

За матеріалами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

 

БРАКОНЄРСЬКИЙ ВИЛОВ РИБИ НЕДИВЛЯЧИСЬ НА ВСІ ЗАБОРОНИ!

У м.Ізяслав на березі р.Горинь, по вул. Польовій, 03 травня о 04.40 год. працівниками превенції Ізяславського відділення поліції спільно з представниками організації мисливців-рибалок було виявлено двох жителів м.Ізяслав, які здійснили незаконний вилов риби за допомогою двох сіток для вилову риби загальною довжиною 90 метрів.

У сітках знаходилась риба карась в кількості 76 шт. вагою 20 кг. Дана подія була зареєстрована в ЄО 1530 від 03.05.2019 р.

На даний час вирішується питання щодо притягнення вищевказаних осіб до відповідальності згідно закону.

Нагадаємо, що згідно наказу Управління державного агентства рибного господарства у Хмельницькій області від 20.03.2019 р. № 24-од «Про встановлення весняно-літньої заборони на лов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об'єктах Хмельницької області в 2019 році» з 1 квітня триває операція «Нерест 2019». У весняно-літній період 2019 року ловити рибу потрібно буде за встановленими правилами.

06.05.2019 р.

За матеріалами За матеріалами Ізяславського відділення поліції

Славутського  відділу поліції ГУНП в Хмельницькій області

З 1 травня на українських водіїв чекають оновлені ПДР: що зміниться

 

Починаючи з 1 травня 2019 року? в ПДР України будуть внесені зміни. Зокрема, нові правила зобов'язують власників ТЗ наклеїти мітку радіочастотної ідентифікації про проходження обов'язкового техогляду, а водіїв, при зупинці поліцейськими, дати можливість зчитувати з неї інформацію.

У п. 2.4 діючих ПДР йдеться про те, що після зупинки на вимогу поліцейського водій зобов'язаний пред'явити документи (права, техпаспорт і страховку), а також надати можливість перевірити номери агрегатів і комплектність ТЗ, оглянути його, якщо є законні підстави, перевірити технічний стан ТЗ, які підлягають обов'язковому технічному контролю.

23 січня поточного року Кабмін прийняв постанову №46 та з 1 травня у підпункті 2.4 в ПДР додали ще одну вимогу: "водій зобов'язаний дати можливість провести з використанням спеціальних пристроїв зчитування інформації з самоклеючої мітки радіочастотної ідентифікації про проходження ТЗ обов'язкового технічного контролю". Крім того, у п. 30.2 написано, що самоклеюча мітка (її ще називають RFID-мітка) повинна розміщуватися на внутрішньому боці лобового скла в правому верхньому кутку.

Варто відзначити, що за Законом про дорожній рух (стаття 35) обов'язковому технічному контролю, тобто техогляду, не підлягають легкові автомобілі (за винятком таксі та тих, що використовуються для перевезення пасажирів або вантажів з метою отримання прибутку), а також мотоцикли та мопеди. Закон про дорожній рух визначає періодичність обов'язкового техогляду для таких категорій ТЗ:

· для легкових автомобілів, на яких перевозяться пасажири або вантажі з метою отримання прибутку, для вантажних авто до 3,5 т, причепів та напівпричепів до них – кожні 2 роки;

· для вантажних автомобілів вантажопідйомністю більше 3,5 т, причепів та напівпричепів до них, а також таксі – щороку;

· для автобусів та спеціалізованих ТЗ для перевезення небезпечних вантажів – два рази на рік.

02.05.2019 р.

За матеріалами джерел мережі Інтернет

 

З 1 квітня на Хмельниччині розпочнеться місячник добровільної здачі зброї

У період з 1 по 30 квітня 2019 року громадяни, які володіють зброєю та боєприпасами без законних підстав, матимуть змогу добровільно здати її до поліції, уникнувши при цьому кримінальної відповідальності.

Нагадаємо, що відповідно до статті 263 Кримінального кодексу України «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» носіння, зберігання, придбання, передача чи збут вогнепальної зброї (крім гладкоствольної мисливської), бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу караються позбавленням волі на строк від трьох до семи років.

Носіння, виготовлення, ремонт або збут кинджалів, фінських ножів, кастетів чи іншої холодної зброї без передбаченого законом дозволу караються штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста двадцяти до двохсот сорока годин, або арештом на строк від трьох до шести місяців, або обмеженням волі на строк від двох до п'яти років, або позбавленням волі на строк до трьох років.

Разом із тим цією ж статтею Кримінального кодексу передбачено, що особа звільняється від кримінальної відповідальності у разі, якщо вона добровільно здала органам влади зброю, бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої.

Здати зброю можна у Ізяславському відділені поліції або у будь-якому найближчому відділку поліції. Отримати більш детальну інформацію ви можете за телефоном 102.

01.04.2019 р.

За матеріалами Ізяславського відділення поліції Славутського

відділу поліції ГУНП в Хмельницькій області

 

 

28.03.2019 р.

За матеріалами Ізяславського відділення поліції

Славутського відділу Головного управління

Національної поліції України в Хмельницькій області

 

 

Національна поліція відсьогодні перейшла на посилений варіант несення служби

 

Загалом всі центральні органи виконавчої влади, що входять до системи Міністерства внутрішніх справ України, переведені на посилений режим за кілька днів до виборів. Про це йшлося сьогодні, 25 березня, під час міжвідомчої відеоселекторної наради за участі першого заступника Міністра внутрішніх справ Сергія Ярового та Голови Національної поліції України Сергія Князєва.

Сергій Яровий повідомив, що ще за кілька місяців до президентських виборів підрозділи МВС провели низку підготовчих заходів. Відтак для забезпечення правопорядку під час проведення виборів було відпрацьовано організацію та координацію роботи між всіма службами відомства на місцях.

«Ми забезпечили охорону 199 окружних виборчих дільниць. Залучено близько 400 поліцейських. Розпочав роботу міжвідомчий оперативний штаб. До його складу увійшли представники всіх підрозділів Міністерства, які відслідковують, аналізують ситуацію для прийняття відповідних рішень. Відсьогодні весь особовий склад Міністерства внутрішніх справ переводиться на посилений варіант несення служби», – зазначив Сергій Яровий.

Він також додав, що до забезпечення правопорядку під час волевиявлення громадян будуть залучатися понад 135,4 тисячі правоохоронців, з них понад 72,5 тисячі – саме поліцейських.

Голова Національної поліції України Сергій Князєв наголосив, що керівники структурних та територіальних підрозділів нестимуть персональну відповідальність за неналежне реагування на будь-які порушення під час виборів.

«Наголошую для керівників поліції на місцях: повна відповідальність за забезпечення безпеки під час волевиявлення громадян покладається саме на нас із вами. Тільки поліція несе відповідальність за безпековий процес. Ваша реакція на кожне порушення має бути миттєвою згідно із чинним законодавством», – акцентував глава Нацполіції.

Заступник Голови Нацполіції – керівник патрульної поліції Олександр Фацевич – зауважив, що ще напередодні виборів увага поліцейських має бути акцентована на двох етапах. Перший стосується перевезення бюлетенів з окружних до дільничних виборчих комісій, а другий – припинення правопорушень, які можуть бути скоєні у так званий «день тиші».

«Вже зараз організуйте дієву взаємодію з головами окружними та дільничними виборчими комісіями, уточніть час перевезення бюлетенів. Ми повинні повністю виключити випадки будь-яких неузгодженостей та припиняти правопорушення, пов’язані із виборчим процесом», – звернувся заступник Голови Нацполіції до поліцейських.

Всього з початку передвиборчої кампанії на території держави зареєстровано 3945 повідомлень про події, пов’язані з виборами. З них за 210 фактами відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Складено 613 адміністративних протоколів, проводиться перевірка щодо 755 повідомлень. Тільки за минулу добу на території держави зареєстровано 57 повідомлень. За чотирма фактами поліцейські відкрили кримінальні провадження.

Нагадаємо, заступник Голови Нацполіції Олександр Фацевич повідомив, що Нацполіція взяла під цілодобову охорону окружні виборчі комісії.

26.03.2019 р.

За матеріалами офіційного сайту  Кабінету Міністрів України https://www.kmu.gov.ua/ua

 

 

Увага! Зміни в процедурі проведення ОТК

 

Формат документу, що підтверджує успішне проходження транспортним засобом перевірки технічного стану, буде оновлено. З 1 травня 2019 року паперовий бланк протоколу буде видаватися суб’єктами здійснення ОТК в комплекті зі самоклейною міткою радіочастотної ідентифікації. Відповідно до пункту 30.2 Правил дорожнього руху, власник транспортного засобу зобов’язаний закріпити мітку в правій верхній частині вітрового скла, з його внутрішнього боку.

Нововведення зменшить ризик фальсифікації протоколів ОТК. Також, контролюючим органам буде легше перевіряти, чи допущено певний транспортний засіб до участі в дорожньому русі: інформацію зі самоклейної мітки радіочастотної ідентифікації незабаром стане можливо зчитувати з відстані за допомогою спеціального технічного устаткування.

Зміни в порядку проведення ОТК затверджені Постановою Кабінету Міністрів України від 23 січня 2019 р. № 46, що було опубліковано 7 лютого 2019 р. та яка набуває чинності через три місяці з моменту публікації. Якщо власник транспортного засобу, що підлягає обов’язковому технічному контролю, отримав бланк протоколу ОТК до набрання чинності ПКМУ від 23 січня 2019 р. № 46, він зможе користуватися документом старого зразка до моменту закінчення строку його дії.

Дізнатися про інші зміни, затверджені ПКМУ від 23 січня 2019 р. № 46, можна за посиланням. На сайті Головного сервісного центру МВС можна ознайомитися з мапою суб’єктів обов’язкового технічного контролю транспортних засобів (ОТК), переглянути основну інформацію про них та обрати найближчий за місцем розташування. Нагадаємо, що з травня 2017 року за ініціативою Головного сервісного центру МВС в Україні вперше була запроваджено фотофіксацію під час проведення обов’язкового технічного контролю транспортних засобів.

ОТК підлягають певні категорії транспортних засобів, що беруть участь у дорожньому русі та пройшли державну реєстрацію. Обов’язковий технічний контроль транспортних засобів здійснюють суб’єкти проведення ОТК, які мають на правах власності або користування обладнання, що дає змогу перевіряти технічний стан транспортних засобів на відповідність вимогам безпеки дорожнього руху та охорони навколишнього середовища.

Отримати додаткову інформацію та консультації можна за телефоном (044) 290-19-88 та на Фейсбук-сторінці Головного сервісного центру МВС, переглянути актуальні новини сервісних центрів МВC – на hsc.gov.ua.

14.02.2019 р.

За матеріалами офіційного веб-сайту Регіонального

сервісного центру МВС в Хмельницькій області

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

АКТУАЛЬНО

Е-послуги

Відкриті дані

Правова допомога 

Пенсійне забезпечення

Вибори

Міжнародна інтеграціяУкраїни

Запобігання корупції

Відзначення пам'ятних та ювілейних дат

Голодомор

       Актуальні питання   державної служби  

 

 

СОЦІАЛЬНА СФЕРА

 

Протидія домашньому насильству

 

Соціальний захист


Медицина

 

Культура

 

Сім'я і діти

 

Освіта

 

 

 

 

ЕКОНОМІЧНА СФЕРА

 Містобудування та архітектура

Підприємництво

Транспорт

 Енергоефективність

 Регуляторна політика

 Агросектор

 Бюджет

 Державні закупівлі

 Державна реєстрація

Чисте довкілля

 ЦНАП 

 

 

ОРГАНИ ВЛАДИ

 

Районна рада

Міська рада

Сільські ради

ХАЕС

Податкова

Поліція

Районний сектор ГУ ДСУ з надзвичайних ситуацій 

 

 

 

 

Центральні 

 органи влади

 

 

 

 Обласні

 органи влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

_______________________________________________________________________________________

© Ізяславська районна державна адміністрація, 2003-2019 роки
   вул. Незалежності, буд.2, м.Ізяслав, 30300,
e-mail: izyaslav_rda@izadm.gov.ua
 
  Розробка та підтримка: Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Ізяславської районної державної адміністрації

   Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові зазначення посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний веб-портал Ізяславської райдержадміністрації https://izadm.gov.ua/