на головну

                     
                       
                     
                     
                             
 

 

 

Ізяславська

райдержадміністрація

 

               30300, Хмельницька обл.,

             Ізяславський р-н., м.Ізяслав,

                вул.Незалежності, буд. 2

 

тел/факс: (03852) 4-20-61

e-mail: izyaslav_rda@izadm.gov.ua

 

Заходи,

які заплановано

провести в

Ізяславському районі

протягом тижня

 

 

    

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода в Ізяславі

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Ізяславське відділення поліції

Славутського відділу Головного управління

Національної поліції України в Хмельницькій області

Індекс 30300, м. Ізяслав, вул. Грушевського,24
тел. (03852) 4-12-16, факс 4-12-19, -mail:
iziaslav_vnp@hm.npu.gov.ua 

 

Міністерство внутрішніх справ України

Головне управління Національної поліції України в Хмельницькій області
         

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

НОВИНИ

 

 

 

 
 

 

 

 

 

Проведено профілактичний рейд місця відпочинку на річці Горинь

 

З метою профілактики загибелі людей на водних об'єктах, доведення до громадян основних вимог безпеки, 13 серпня співробітниками Ізяславського РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області спільно з представниками Ізяславського відділення поліції проведено профілактичний рейд місця відпочинку на річці Горинь.

У ході роз'яснювальної роботи учасники рейду розповіли громадянам правила безпечної поведінки біля водойм, застерегли про недопустимість купатися у незнайомих місцях та стані алкогольного сп'яніння.

Відпочивальникам були вручені профілактичні листівки з основними правилами безпеки та алгоритмом дій з порятунку та надання першої невідкладної допомоги потопаючим.

13.08.2018 р.

 Ізяславський РС ГУ ДСНС у Хмельницькій області

 

 

 

Працівники поліції поспілкувалися із рятувальниками щодо додержання правил дорожнього руху

 

26 липня до Ізяславського РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області для проведення бесіди з рятувальниками стосовно правил дорожнього руху завітали працівники Ізяславського відділення поліції.

Правоохоронці нагадали вогнеборцям максимальну дозволену швидкість у місті, а також за його межами. Звернули увагу на дотримання правил дорожнього руху у якості пішоходу. Також працівники поліції розповіли про проблеми травматизму і смертності на дорогах. Крім того, розповіли про розмір штрафів за порушення ПДР та наголосили про заборону керування автомобілем у нетверезому стані.

26.07.2018 р.

 Ізяславський РС ГУ ДСНС України

У Хмельницькій області

 

Дільничних інспекторів Ізяславщини привітали із 95-річчя  від часу створення даної служби

 

У 1923 році, 18 червня, був підписаний наказ «Про затвердження Інструкції для районних спостерігачів міських відділів». Ця дата стала днем народження служби ДІМ. Але тільки у 2004 році наказом Міністерства внутрішніх справ України 18 червня офіційно визнано Днем дільничного інспектора міліції.

З цієї нагоди до Ізяславського відділення Славутського відділу ГУ НП України в Хмельницькій області завітали голова районної державної адміністрації, депутат обласної ради Борис Яцков, голова районної ради Сергій Шлегель, заступник Ізяславського міського голови Віталій Андрійчук, щоб привітати дільничних інспекторів району із 95-річчя від часу створення інституції.

 «У складних політичних реаліях сьогодення, у важкий для України час Ви мужньо стоїте на захисті загальнолюдських цінностей, цілісності нашої держави, сумлінно та на високому фаховому рівні виконуєте свої службові обов'язки. Ваша відданість і рішучість, щоденна готовність допомагати людям спонукають усіх небайдужих разом докласти зусиль для досягнення спільної мети – забезпечення охорони прав та інтересів, життя і здоров'я кожного пересічного громадянина, збереження миру і спокою в умовах нинішніх тривожних буднів», – відзначив у своєму вітальному слові заступник начальника Ізяславського відділення Славутського відділу ГУ НП України в Хмельницькій області Руслан Форсюк.

«Ми знаємо безліч прикладів, коли, ризикуючи власним здоров'ям, а іноді й життям, дільничні без роздумів ішли у вогонь, безстрашно кидалися в бурхливу річку, рятуючи життя людей. Сьогодні від вашої роботи багато в чому залежить стабільна ситуація на Ізяславщині», – наголосив у своєму виступі Борис Яцков.

У свою чергу Сергій Шлегель висловив подяку ветеранам служби та побажав, щоб зв'язок між ними і молодими правоохоронцями міцнів, а досвід і багаторічна практика передавалися від покоління до покоління.

Під час урочистостей окремим дільничним було вручено відзнаки районної державної адміністрації, районної ради, Ізяславської міської ради та Ізяславського відділення Славутського відділу ГУ НП України в Хмельницькій області.

18.06.2018 р.

За матеріалами Ізяславського відділення Славутського

відділу ГУ НП України в Хмельницькій області

 

Операція “Перевізник”: ізяславські поліцейські перевіряють маршрутні автобуси

 

На території Ізяславського району поліцейські перевіряють стан автобусів, які перевозять пасажирів.

З 20 квітня на території України триває проведення комплексної перевірки під умовною назвою «Перевізник». Вона спрямована на профілактику аварійності та зниження її наслідків на пасажирському транспорті.

Поліцейськими проводиться ряд профілактичних заходів, націлених на виявлення порушень у сфері безпеки дорожнього руху та пасажирських перевезень. Інспектори перевіряють технічний стан транспортних засобів, наявність і справність аварійних виходів, розташування місць для сидіння.

Також поліцейські контролюють зберігання транспортних засобів за визначеним місцем їх стоянки, організацію передрейсового контролю технічного стану автобусів та проведення медичного огляду водіїв.

Такі заходи посилюють контроль за безпекою дорожнього руху та запобігають виникненню надзвичайних подій під час пасажирських перевезень.

18.06.2018 р.

 

За матеріалами Ізяславського відділення поліції

Славутського ВП ГУНП в Хмельницькій області

 

 

Призначено заступника начальника Ізяславського відділення поліції Славутського відділу поліції ГУНП в Хмельницькій області

 

11 червня в актовій залі відділення поліції керівник Ізяславського відділення поліції Славутського відділу поліції ГУНП в Хмельницькій області Паламарчук Олександр Миколайович представив особовому складу нового заступника керівника відділення поліції.

Відповідно до наказу  Головного Управління Національної поліції в Хмельницькій області заступником начальника Ізяславського відділення поліції Славутського відділу поліції ГУНП в Хмельницькій області призначений майор поліції Форсюк Руслан Валерійович.

Руслан Валерійович пройшов довгий тернистий шлях по своїх кар'єрних сходинках.

На службу в органи внутрішніх справ України в 2005 році рядовий міліції прийшов на посаду дільничного інспектора міліції Нетішинського міського відділу УМВС України в Хмельницькій області, згодом пішов служити в підрозділи карного розшуку, працював Руслан Валерійович і в підрозділі боротьби із наркозлочинністю того ж відділу міліції. В 2011 році Форсюк Р.В. продовжив свою службу вже в м.Славута на посаді першого заступника начальника – начальника кримінальної міліції Славутського районного відділу УМВС України та перебував на цій посаді до 2015 року. З травня по вересень 2015 року очолював Славутський міськрайонний відділ державної служби охорони.

У вересні 2015 року Руслан Валерійович повернувся на службу до Нетішинського міськвідділу вже на посаду заступника начальника – начальника кримінальної міліції. А з моменту заснування Національної поліції – 07 листопада 2015 року по 10 червня 2018 року очолював Нетішинське відділення поліції Славутського відділу поліції ГУНП в Хмельницькій області.

 За численні роки служби Руслан Валерійович отримав неоціненний багаж знань, досвіду і мудрості, що допомагає йому на даний момент бути справедливим керівником, який може оцінювати ситуацію, яка склалася з різних точок зору та приймати об'єктивні зважені рішення.

18.06.2018 р.

За матеріалами Ізяславського відділення поліції

Славутського ВП ГУНП в Хмельницькій області

 

За посів маку і конопель – до відповідальності

 

Навесні, коли сонце кличе в поля хліборобів, а громадяни засівають – засаджують свої присадибні ділянки, додається турбот у працівників поліції, адже дехто висіває на городі мак та коноплі.

Традиційне ставлення українців до маку певною мірою зумовлює неоднозначну ситуацію, - з одного боку, він, начебто, є обов’язковим компонентом багатьох традиційних українських страв, а з іншого – за його посів законом передбачено покарання. Грядка маку не викликала тривоги доти, доки на нашій землі не з’явилось таке пагубне і суспільно-небезпечне явище як наркоманія.

Наркоманія! Скільки смертей за цим словом, скільки болі, скільки поламаних життів? Дуже багато! І не відомо, скільки ще життів заберуть із собою в нікуди наркотики!

Різке збільшення кількості наркозалежних осіб змусило законодавця спочатку заборонити вирощування снотворного маку та конопель, а потім покарання за ці дії зробити більш жорстоким.

Сьогодні чинним законодавством за незаконний висів та вирощування снотворного маку та конопель передбачено як адміністративну, так і кримінальну відповідальність.

Так, згідно зі статтею 106 – 2 Кодексу України про адміністративні правопорушення, незаконний посів або незаконне вирощування  снотворного маку в кількості до ста рослин чи конопель у кількості до десяти рослин – тягнуть за собою накладення штрафу від вісімнадцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 306 до 1700 гривень) з конфіскацією незаконно вирощуваних нарковмісних рослин.

Незаконний посів снотворного маку згідно ч. 1 ст. 310 кримінального кодексу України в кількості від ста до п’ятисот рослин чи конопель у кількості від десяти до п’ятдесяти рослин - караються штрафом від ста до п’ятисот неоподатковуваних  мінімумів  доходів громадян (від 1700 до 8500 гривень) або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років.

За ч. 2 ст. 310 КК України незаконний посів або незаконне вирощування  снотворного маку чи конопель особою, яка була засуджена за цією статтею чи яка раніше вчинила один із злочинів, передбачених статтями 307, 309, 311, 317 цього Кодексу, або вчинені за попередньою змовою групою осіб з метою збуту, а також незаконний посів або незаконне вирощування снотворного маку у кількості п’ятисот і більше рослин чи конопель у кількості п’ятдесят і більше рослин – караються позбавленням волі на строк від трьох до семи років.

Погодьтеся, що покарання суворе і тому, як на нашу думку, набагато вигідніше купити в закладах торгівлі законно вирощений спеціалістами господарства мак, ніж мати проблеми із законодавством.

Дехто із громадян зберігає в себе висушені частки конопель або маку, що залишилось після вирощування зернят з коробочок. А це також серйозний злочин.

Зберігання наркотичних засобів без мети збуту тягне за собою обмеження чи позбавлення волі до 3 років, якщо ж наркотичні засоби зберігались повторно чи у великій кількості, то особа несе покарання у вигляді позбавлення волі строком від 2 до 8 років. І найбільше покарання настає тоді, коли особа продала комусь наркотичний засіб чи просто віддала, без матеріальної винагороди (законом це також трактується, як збут наркотичних засобів), - позбавлення волі на строк від 3 до 12 років.

Звертаймось до всіх громадян: не сійте маку та конопель, не створюйте для себе додаткових клопотів, і нехай все у Вас буде гаразд.

11.05.2018 р.

За матеріалами Ізяславського відділення поліції

Славутського ВП ГУНП в Хмельницькій області

 

Увага! Операція «Зброя і вибухівка»

 

Із метою стабілізації оперативного обстановки щодо незаконного обігу зброї, боєприпасів та вибухівки на території Хмельницької області проводиться оперативно-профілактична операція «Зброя та вибухівка». Її завдання – виявлення та вилучення із незаконного обігу вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових речовин, вибухових пристроїв, розкриття злочинів, скоєних із використанням зброї, припинення діяльності організованих груп та злочинних організацій.

Відповідно до статті 263 КК України «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами та вибуховими речовинами» особам, які незаконно зберігають зброю і вибухівку, загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від двох до п’яти років. Проте, у частині 3 цієї ж статті передбачено звільнення від кримінальної відповідальності осіб, які добровільно здали органам влади зброю, бойові припаси, вибухові речовини чи вибухові пристрої.

За зберігання гладкоствольної мисливської зброї передбачено адміністративну відповідальність. Відповідно до статті 190 КУпАП за придбання, зберігання, передачу іншим особам або продаж вогнепальної мисливської чи холодної зброї, а також пневматичної зброї калібру понад 4,5 міліметри і швидкістю польоту кулі понад 100 метрів за секунду без дозволу органів Нацполіції передбачено покарання у вигляді штрафу (від трьох до п’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян із конфіскацією зброї або без такої). У разі повторного порушення – штраф від чотирьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян із конфіскацією зброї.

Працівники поліції закликають усіх мешканців міста Ізяслав та району добровільно здати зброю та вибухівку, які незаконно зберігаються у них.

Якщо у Вас виникли питання або ж Ви володієте будь-якою корисною інформацією, слід звернутись до працівників поліції за адресою: м.Ізяслав, вул. Грушевського, буд.24 та за телефоном 4-12-16.

06.04.2018 р.

За матеріалами Ізяславського відділення поліції

Славутського ВП ГУНП в Хмельницькій області

 

 

 

Президент підписав Указ про заснування 4 липня Дня поліції України

 

Президент Петро Порошенко підписав Указ про заснування 4 липня Дня поліції України. Про це Глава держави повідомив під час виступу на урочистому заході з нагоди вручення сертифікатів на водний та автомобільний транспорт Національній поліції України.

«Три роки тому ми прийняли дуже не просте, але надзвичайно відповідальне рішення розпочати глобальні зміни у правоохоронній системі. Якісний перехід до нових правоохоронних органів – сказати остаточне прощавай міліції радянського стилю і перейти до формування нової української поліції, яка буде мати і має головне – високу довіру українського народу», - підкреслив Петро Порошенко.

Він нагадав, як все починалося три роки тому, 2015 року. «На Софійській площі, з гарним вишкілом, молоді, ввічливі, багато хто зі знанням іноземної мови – перші патрульні поліцейські 4 липня прийняли першу присягу. Перші наряди патрульної поліції, які були створені з нуля. Дуже важливо, що законослухняна, законолюбива та патріотична молодь першою повірила в зміни. І не тільки повірила, а й головне – стала рушійною силою цих перетворень»,  - зауважив Президент.

«Нам не можна забувати цей день. Я порадився з Міністром (внутрішніх справ України – ред.) і сьогодні підписав Указ про запровадження нового професійного свята Дня поліції України 4 липня. Дякую за підтримку цієї ініціативи», - сказав Глава держави. Він уточнив, що мова не йде про перенесення цієї дати з 4 серпня на 4 липня:  «Не перенесення, а заснування – так само, як ми заснували нову поліцію».

Петро Порошенко також наголосив, що починаючи реформу правоохоронної системи, всі усвідомлювали, що цей процес буде дуже тривалим та вимагатиме багато зусиль. «Але я дуже задоволений тим, що, в першу чергу, українці побачили надзвичайно важливі зміни у правоохоронній системі, перші зрушення в роботі поліції», - додав він.

«Але це лише початок і почивати на лаврах ніхто не збирається. І будемо рішуче продовжувати реформування. Поступово Національна поліція розвивається в абсолютно європейську структуру, яка має надавати і вже надає якісний правоохоронний сервіс», - підкреслив Президент.

05.04.2018 р.

За матеріалами офіційного сайту  Президента України http://www.president.gov.ua/

 

 

Місячник добровільної здачі зброї

 

З 1 по 30 квітня 2018 року на території області та Ізяславського району, зокрема, проводиться місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів та вибухівки. Всі, хто має незареєстровану зброю, боєприпаси, вибухові матеріали, спеціальні засоби, - можуть здати їх до Ізяславського відділення поліції Славутського ВП ГУНП в Хмельницькій області. При бажанні власника здана зброя може бути зареєстрована на його ім’я у встановленому законом порядку, при цьому штраф стягуватись не буде, до кримінальної чи адміністративної відповідальності особи, які добровільно здали зброю, боєприпаси та вибухівку, притягуватись не будуть.

27.032018 р.

За матеріалами Ізяславського відділення поліції

Славутського ВП ГУНП в Хмельницькій області

 

Зміни в правилах руху в 2018 році

 

З 1 січня 2018 року в Україні набули чинності зміни у правилах дорожнього руху щодо обмеження максимальної швидкості транспортних засобів у населених пунктах та посилення санкцій за порушення правил дорожнього руху.

Так, максимальна дозволена швидкість у населених пунктах становить 50 кілометрів на годину, а не 60, як раніше.

Відповідну постанову Кабмін ухвалив 10 листопада 2017 року.

Крім того, значно збільшені санкції за керування автомобілем у стані алкогольного або наркотичного сп'яніння. Якщо водій попався нетверезий за кермом у перший раз, він сплатить 10200 грн. та позбавиться водійських прав строком на один рік. Якщо протягом року водій вчинить подібне правопорушення повторно, йому доведеться сплатити вже 20400 грн. та втратити право керування транспортними засобами строком на три роки.

За вживання водієм транспортного засобу після дорожньо-транспортної пригоди за його участю алкоголю, наркотиків, а також лікарських препаратів, виготовлених на їх основі, водієві прийдеться сплатити 20400 грн. або відбути адміністративний арешт строком п’ятнадцять діб, із позбавленням права керування транспортними засобами на строк три роки.

За те, що водій залишив місце ДТП, тепер доведеться заплатити 3 400 грн. замість 225 грн. раніше. До того ж, таке порушення передбачає можливість позбавлення права керування транспортним засобом на строк до шести місяців.

Також набуває чинності постанова уряду про зміну "Положення про порядок видачі посвідчення водія". Тепер термін дії водійського посвідчення, отриманого вперше, становитиме два роки. Якщо за цей час водій не отримає три або більше штрафів за порушення правил дорожнього руху, посвідчення видаватимуть на 30 років. В іншому випадку доведеться повторно складати іспити на знання правил дорожнього руху.

ФОТОЗВІТ

20.03.2018 р.

За матеріалами  Ізяславського відділення поліції

Славутського відділу Головного управління

Національної поліції України в Хмельницькій області

 

 

Патрульна поліція області отримала новенькі автівки

 

Вже майже 2 роки в нашій області працюють групи реагування патрульної поліції. Ці підрозділи дуже гарно зарекомендували себе за час роботи, адже інспекторами груп здійснено близько 200 тисяч виїздів на повідомлення по лінії «102»,  зареєстровано понад 83 тисячі адміністративних правопорушень.

Сьогодні ж автопарк груп реагування патрульної поліції Хмельниччини поповнився новими сучасними автомобілями, що були закуплені за кошти державного бюджету.  4 «Renault Duster» та 13 «Skoda Rapid» в урочистій обстановці були вручені поліціянтам на  майдані Незалежності. Одразу після церемонії автівки вирушили до районних підрозділів. Новеньким автобусом «Isuzu» також поповнився автопарк  Головного управління Нацполіції області.

Як зазначив голова облдержадміністрації Олександр Корнійчук у вітальній промові, незважаючи на непрості умови проведення реформи правоохоронної діяльності, наша область стала одним із тих регіонів держави, де створюється нова система управління безпекою.

“Оперативне реагування на події та високий рівень ефективності підрозділів Національної поліції  є сучасними вимогами суспільства, – підкреслив  Олександр Олександрович. – Саме тому облдержадміністрація підтримала клопотання щодо внесення змін до Комплексної програми профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю на території Хмельницької області на 16-20 роки, зокрема, щодо придбання автомобілів підвищеної прохідності “Renault Duster”.

Голова облдержадміністрації висловив вдячність особовому складу за активну позицію у захисті інтересів людей і держави, адже рівень злочинності в області є одним з найнижчих в Україні, а кількість зареєстрованих правопорушень зменшилась майже на 5%.

“Завдячуючи нашим спільним зусиллям маємо стабільний громадський порядок та розвиток регіону,” – додав очільник області.

06.03.2018 р.

За матеріалами офіційного сайту Хмельницької обласної державної адміністрації http://www.adm.km.ua/

 

 

Працівники поліції поспілкувалися з рятувальниками щодо нововведень у правилах дорожнього руху

 

18 січня до Ізяславського РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області для проведення бесіди з рятувальниками щодо нововведень стосовно правил дорожнього руху, впроваджених вже з початку 2018 року, завітали працівники Ізяславського відділення поліції.

Правоохоронці розповіли вогнеборцям, що з 1 січня цього року максимальна дозволена швидкість руху у населених пунктах  становить 50 км/год. Крім того, збільшились штрафи за порушення ПДР та за керування авто у нетверезому стані.

Також працівники поліції нагадали рятувальникам про дорожню безпеку та привернули увагу до проблеми травматизму і смертності на дорогах. Під час бесіди звернули особливу увагу вогнеборців на правила безпеки дорожнього руху та наголосили на важливості їх дотримання.

18.01.2018 р.

 Ізяславський РС ГУ ДСНС України

У Хмельницькій області

 

   

 

 

 

 

 

 

АКТУАЛЬНО

 

Відкриті дані

Правова допомога 

Пенсійне забезпечення

Вибори

Міжнародна інтеграціяУкраїни

Запобігання корупції

Відзначення пам'ятних та ювілейних дат

Голодомор

       Актуальні питання державної служби

 

 

СОЦІАЛЬНА СФЕРА

 

Соціальний захист


Медицина

 

Культура

 

Сім'я і діти

 

Освіта

 

 

 

 

ЕКОНОМІЧНА СФЕРА

 

Містобудування та архітектура

Підприємництво

 Енергоефективність

 Регуляторна політика

 Агросектор

 Бюджет

 Державні закупівлі

 Державна реєстрація

Чисте довкілля

 ЦНАП 

 

 

ОРГАНИ ВЛАДИ

 

Районна рада

Міська рада

Сільські ради

ХАЕС

Податкова

Поліція

Районний сектор ГУ ДСУ з надзвичайних ситуацій 

 

 

 

 

Центральні 

 органи влади

 

 

 

 Обласні

 органи влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

_______________________________________________________________________________________
© Ізяславська районна державна адміністрація, 2003-2018 роки
   вул. Незалежності, буд.2, м.Ізяслав, 30300,
e-mail: izyaslav_rda@izadm.gov.ua
 
  Розробка та підтримка: Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Ізяславської районної державної адміністрації