на головну

                     
                       
                     
                     
                             
 

 

 

Ізяславська

райдержадміністрація

 

               30300, Хмельницька обл.,

             Ізяславський р-н., м.Ізяслав,

                вул.Незалежності, буд. 2

 

тел/факс: (03852) 4-20-61

e-mail: izyaslav_rda@izadm.gov.ua

 

Заходи,

які заплановано

провести в

Ізяславському районі

протягом тижня

 

 

    

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода в Ізяславі

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

 Міністерство економічного розвитку  і торгівлі України

Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва

Державна міграційна служба України

Державне служба України з питань геодезії, картографії та кадастру

 

Положення про ЦНАП

 

Регламент центру надання адміністративних послуг

 

Перелік адміністративних послуг, які надаються в Центрі

 

 

 

 

АДРЕСА ЦЕНТРУ

30300, м. Ізяслав, вул. Грушевського, 5

тел./факс (03852) 4-19-27, 4-00-09
e-mail:izcnap@ukr.net

 

Непокритова Світлана Василівна - начальник центру надання адміністративних послуг

 

 

     

 

 

РАХУНОК ДЛЯ ОПЛАТИ  ЗА НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

 

Одержувач: УК в Ізяславському районі / 22012500

Код: 37327772

МФО: 815013

Р/р: 33213879727205

Банк: ГУ ДКСУ у Хмельницькій області

Призначення платежу: 220112500; оплата за надання адміністративних послуг

 

 

 

 

 

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ

ЦЕНТРУ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

ПРИ ІЗЯСЛАВСЬКІЙ РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

   

Основним завданням центру є:

1. Організація надання адміністративних послуг у найкоротший строк та за мінімальної кількості відвідувань суб’єктів звернень.

2. Спрощення процедури отримання адміністративних послуг та поліпшення якості їх надання.

3. Надання суб’єктам звернень вичерпної інформації та консультацій щодо вимог та порядку надання адміністративних послуг.

4. Прийняття від суб’єктів звернень документів, необхідних для надання адміністративних послуг, їх реєстрація та подання документів (їх копій) відповідним суб’єктам надання адміністративних послуг не пізніше наступного робочого дня після їх отримання.

5. Видача або забезпечення направлення через засоби поштового зв’язку суб’єктам звернень результатів надання адміністративних послуг (у тому числі рішення про відмову в задоволенні заяви суб’єкта звернення), повідомлення щодо можливості отримання адміністративних послуг, оформлених суб’єктами надання адміністративних послуг.

6. Організаційне забезпечення надання адміністративних послуг суб’єктами надання адміністративних послуг.

7. Здійснення контролю за додержанням суб’єктами надання адміністративних послуг термінів розгляду справ та прийняття рішень.

 

Основні принципи роботи:

1. Орієнтація на суб'єкта звернення. 

2. Відкритість, прозорість та зрозумілість процедур.

3. Запобігання корупційних дій, ліквідація посередницьких послуг.

4. Забезпечення вільного доступу суб'єктів звернення до інформації про стан розгляду звернень.

5. Оперативність у вирішенні питань.

6. Забезпечення рівності прав всіх суб'єктів звернення. 

 

 

 
 

 


ДО ВІДОМА

 

 

УВАГА !

 

З набранням чинності 28.04.2018 р. постанови Кабінету Міністрів України від 25 квітня 2018 р. № 327 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» внесено зміни до Додатків до Порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 р. № 461 “Питання прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів” та до Додатків до Порядку виконання підготовчих і будівельних робіт, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 р. № 466 “Деякі питання виконання підготовчих і будівельних робіт”.

Отримати оновлені бланки документів декларативного та дозвільного характеру Ви можете на офіційному веб-сайті ДАБІ України за адресою: www.dabi.gov.ua, відкрити розділ «Бланки документів» та вибрати потрібний бланк документа.

Графік прийому спеціалістами дозвільного сектору ДАБІ

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, ЯКІ ДОДАЮТЬСЯ ДО ЗАЯВИ ПРО ОТРИМАННЯ ДОЗВОЛУ

ПОРЯДОК внесення плати за видачу сертифіката, який видається у разі прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об'єкта, та її розмір

Документи про початок будівельних робіт щодо об'єктів, будівництво яких здійснюється на підставі будівельного паспорта / про зміну даних у повідомленні про початок виконання будівельних робіт

Документи про готовність до експлуатації об'єкта, будівництво якого здійснено на підставі будівельного паспорта

Додатки

15.06.2018 р.

За матеріалами центру надання адміністративних послуг

Спеціалістами Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області

проведено семінар для працівників районного ЦНАПу

 

22 березня було проведено практичний семінар із державними реєстраторами та адміністраторами Центру надання адміністративних послуг Ізяславської районної державної адміністрації та комунального підприємства «Ізяславське районне бюро технічної інвентаризації».

Із районними фахівцями працювали головний спеціаліст відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області О.Ковальчук та головний спеціаліст відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації ГТУЮ у Хмельницькій області О.Шейген. З учасниками семінару зустрівся перший заступник голови районної державної адміністрації Павло Ковальчук.

У ході роботи було розглянуто питання: законодавчі зміни у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень; особливості здійснення державної реєстрації прав у зв'язку із втратою, пошкодженням чи псуванням правовстановлюючих документів; внесення записів до Державного реєстру прав на підставі дублікатів - правовстановлюючих документів на об’єкти нерухомого майна; окремі питання скасування державної реєстрації прав на підставі рішень судів, якими скасовано накази Міністерства юстиції України, прийняті в порядку розгляду скарг у сфері державної реєстрації; щодо забезпечення здійснення прийняття документів у сфері державної реєстрації громадських формувань з правом юридичної особи адміністраторами ЦНАПу; проблемні питання, що виникають під час реалізації Закону України «Про адміністративні послуги».

Під час семінару районні фахівці та спеціалісти отримали відповіді на різноманітні питання, які виникають у ході роботи із громадянами.

23.03.2018 р.

За матеріалами центру надання адміністративних послуг

Громадська організація «Відкритий світ молоді» запрошує до співпраці

 

 

Громадською організацією «Відкритий світ молоді»  з 12 по 16 лютого 2018 року в м. Вільнюсі за підтримки Посольства Литви в Україні буде проведено українсько-литовський семінар «Удосконалення системи комунікацій як фактор розвитку кадрового потенціалу органів державного управління у сфері надання адміністративних послуг».

Метою семінару є актуалізація питань розвитку й вдосконалення системи комунікацій, навичок організації надання адміністративних послуг посадовими особами держадміністрацій, органів місцевого самоврядування; ознайомлення із зарубіжним досвідом підвищення соціально-професійної та комунікативної компетентності спеціалістів з надання адміністративних послуг; розвиток міжкультурної взаємодії в ході міжнародного співробітництва.

До участі у семінарі запрошуються керівники, адміністратори центрів (відділів, відділень, секторів) надання адміністративних послуг; представники обласних, районних, міських державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, фахівці кадрової служби, інші зацікавлені спеціалісти з надання управлінських, адміністративних послуг громадянам та суб’єктам господарювання.

Детальну інформацію про участь у семінарі можна отримати за посиланням ТУТ.

11.01.2018 р.

За матеріалами ГО «Відкритий світ молоді»

 

Про роботу центру надання адміністративних послуг

 

Основними принципами роботи центру надання адміністративних послуг залишається орієнтація на суб'єкт звернення, відкритість, прозорість та зрозумілість процедур, запобігання корупційних дій, ліквідація посередницьких послуг, оперативність у вирішенні питань та забезпечення рівності прав всіх суб'єктів звернення. 

Станом на 15.09.2016 року через центр надається 137 адміністративних послуг. Зокрема, це послуги з державної реєстрації юридичних та фізичних осіб-підприємців, реєстрації права власності на нерухоме майно та інших речових прав,  державної реєстрації земельної ділянки, надання відомостей з Державного земельного  кадастру, довідок та витягів з технічної документації про нормативно-грошову оцінку земельної ділянки, видача будівельного паспорту,  реєстрації місця проживання, видачі паспортів громадянина України та вклеювання фотокартки до паспорта громадянина України, надання дозволів на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у розмірі земельної частки (паю) на території Ізяславського району для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у розмірі земельної частки (паю) на території Ізяславського району для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та видачі 31 виду документів дозвільного характеру для впровадження господарської діяльності як від місцевих, так і від обласних дозвільних органів.

З 01.08.2016 року через центр запроваджено надання 40 послуг Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області з державної реєстрації  громадських організацій зі статусом юридичної особи (громадських об’єднань, об’єднань організацій роботодавців, професійних та творчих спілок, політичних партій).

З початку року станом на 15.09.2016 року в центрі надано 9158 послуг.

У зв’язку із передачею функцій від Міністерства юстиції України на місцевий рівень, з 01.04.2016 року кошти за надання послуг з реєстрації речових прав на нерухоме майно та реєстрацію юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців зараховуються до районного бюджету. Станом на 15.09.2016 року до районного бюджету надійшли кошти в сумі 231 106,00 грн.

Центр постійно працює в напрямку розширення спектру послуг та запровадження надання найбільш запитуваних послуг населенню. Бланки та заяви для отримання послуг надаються безкоштовно. Адміністратори надають вичерпну інформацію щодо отримання послуг, приймають документи та інформують про результат розгляду справ.

Графік роботи центру: понеділок, середа, четвер з 08.00 год. до 17.15 год., п’ятниця з 08.00 год. до 16.00 год., субота з 9-00 год. до 13.00 год.  Вівторок  прийом суб’єктів звернень з 8-00 години до 20-00 години. Центр працює без перерви на обід.

Зауваження та пропозиції щодо роботи центру просимо надсилати за адресою: м. Ізяслав, вул. Грушевського, буд. 5 або за телефоном 4-19-27, 4-00-09. Електронна адреса центру: izcnap@ukr.net.

23.09.2016 р.

 Центр надання адміністративних послуг

при Ізяславській райдержадміністрації

До відома суб’єктів звернення з питань отримання витягу

з Державного земельного кадастру через центр надання адміністративних послуг

 

На офіційному веб-сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру http://map.land.gov.ua/ (у розділі "Публічна кадастрова карта") працює електронний сервіс замовлення витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Сервіс дозволяє здійснити оплату послуги за допомогую електронного платіжного засобу та замовити одержання витягу у будь-якому зружному для вас центрі надання адміністративних послуг.

17.12.2015 р.

За матеріалами відділу Держгеокадастру в

Ізяславському районі Хмельницької області

 

 

До уваги власників торгівельних закладів!

 

Відповідно до вимог Президента України, Верховної Ради та Уряду держави за підтримки обласної ради Управлінням МВС України в Хмельницькій області докладається значних зусиль, спрямованих на виконання завдань  щодо боротьби зі злочинністю, забезпечення правопорядку, захисту прав і свобод громадян на території області.

У зв’язку зі складною оперативною та суспільно-політичною ситуацією в  державі та з метою попередження вчинення нападів на заклади торгівельної мережі керівництво Управління МВС України в Хмельницькій області рекомендує власникам даних закладів та прилеглих до них територій вжити заходів з охорони об’єктів торгівлі, зокрема, обладнати їх системою відеоспостереження й архівацією даних.

23.05.2014 р.       

 Центр надання адміністративних послуг

при Ізяславській райдержадміністрації

 

До уваги суб’єктів господарювання, зареєстрованих до 01 липня 2004,

відомості про яких не включені до Єдиного державного реєстру юридичних осіб

та фізичних осіб-підприємців

 

25 квітня 2014 року набрав чинності Закон України від 25 березня 2014 року № 1155-VII «Про внесення змін до деяких законів України щодо включення відомостей про діючих юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців до Єдиного державного реєстру» (далі Закон № 1155-VII).

Докладніше...

23.05.2014 р.

Державний реєстратор райдержадміністрації

 

АКТУАЛЬНО

 

Відкриті дані

Правова допомога 

Пенсійне забезпечення

Вибори

Міжнародна інтеграціяУкраїни

Запобігання корупції

Відзначення пам'ятних та ювілейних дат

Голодомор

       Актуальні питання державної служби

 

 

СОЦІАЛЬНА СФЕРА

 

Соціальний захист


Медицина

 

Культура

 

Сім'я і діти

 

Освіта

 

 

 

 

ЕКОНОМІЧНА СФЕРА

 

Містобудування та архітектура

Підприємництво

 Енергоефективність

 Регуляторна політика

 Агросектор

 Бюджет

 Державні закупівлі

 Державна реєстрація

Чисте довкілля

 ЦНАП 

 

 

ОРГАНИ ВЛАДИ

 

Районна рада

Міська рада

Сільські ради

ХАЕС

Податкова

Поліція

Районний сектор ГУ ДСУ з надзвичайних ситуацій 

 

 

 

 

Центральні 

 органи влади

 

 

 

 Обласні

 органи влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

_______________________________________________________________________________________
© Ізяславська районна державна адміністрація, 2003-2018 роки
   вул. Незалежності, буд.2, м.Ізяслав, 30300,
e-mail: izyaslav_rda@izadm.gov.ua
 
  Розробка та підтримка: Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Ізяславської районної державної адміністрації