головна

          

 

   
 

 

 

Ізяславська

райдержадміністрація

 

               30300, Хмельницька обл.,

             Ізяславський р-н., м.Ізяслав,

                вул.Незалежності, буд. 2

 

тел/факс: (03852) 4-20-61

e-mail: izyaslav_rda@izadm.gov.ua

 

Заходи,

які заплановано

провести в

Ізяславському районі

протягом тижня

 

 

    

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода в Ізяславі

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


ТРАНСПОРТ

 

 

Нормативно-правова база

 

Закон України "Про автомобільний транспорт"

 

постанова Кабінету Міністрів України від 18 лютого 1997 року № 176 "Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту"

 

постанова Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081 "Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування"

 

розпорядження голови райдержадміністрації від 25.02.2019 р. № 37/2019-р "Про визнання переможця конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території району"

 

 

 

Мережа автобусних маршрутів

 

Протоколи засідань районного конкурсного комітету з підготовки та проведення конкурсів щодо визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території району

 

Розклад руху автобусів по автостанції м.Ізяслав станом на 01.01.2019

 

Інформація про приміські автобусні маршрути загального користування Ізяславщини

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Увага, конкурс!

 

Відповідно до п.п. 4 п. 16 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 року № 1081 Ізяславська райдержадміністрація оголошує конкурс на визначення робочого органу – підприємства (організації) для здійснення функцій по організації проведення конкурсів з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Ізяславського району.

Об’єктом конкурсу є діяльність претендента, що забезпечить належне організаційне забезпечення і підготовку матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету з проведення конкурсів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Ізяславського району, їх аналіз та оцінка відповідності конкурсних пропозицій перевізника-претендента умовам конкурсу, підготовка паспортів автобусних маршрутів для подальшого встановлення відносин між організатором та автомобільним перевізником – переможцем конкурсу.

Умови конкурсу.

У конкурсі можуть брати участь підприємства (організації), які відповідають вимогам, що встановлені статтею 44 Закону України «Про автомобільний транспорт», а також умовам проведення конкурсу.

Конкурс є відкритим для всіх претендентів, які відповідають його умовам, а саме, враховується:

- досвід роботи підприємства з питань організації пасажирських перевезень (не менше 3-х років);

- наявність фахівців з вищою профільною осві­тою та їх стаж роботи в галузі автомобільного транспорту;

- наявність матеріально-технічного оснащення для забезпечення належної якості підготовки матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету по організації та проведенню конкурсів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом.

Переможцем конкурсу визначається під­приємство (організація), яке за оцінкою комітету з визначення робочого органу найбільше відповідає умовам кон­курсу.

З переможцем конкурсу організатор укладає договір на виконан­ня функцій робочого органу строком на 3 роки.

 Не допускаються до участі у конкурсі підприємства (організації), які:

-          надають послуги з перевезень;

-          провадять діяльність на ринку транспортних послуг, пов’язану з наданням послуг з  перевезень;

-          представляють інтереси окремих автомобільних перевізників;

-          подали для участі у конкурсі документацію, оформлену не належним чином або таку, що містить неправдиву інформацію.

Для участі в конкурсі претендент подає до конкурсного комітету такі документи:

Перелік документів, що подаються для участі в конкурсі:

 1. Заява на участь у конкурсі згідно затвердженого зразка.

2. Копія свідоцтва про державну реєстрацію суб'єкта господарювання.

3. Копія довідки про внесення підприємства (організації) до Єдиного Державного реєстру підприємств та організацій України.

4. Довідка державної податкової інспекції про відсутність заборгованості по податках, зборах та інших обов’язкових платежах.

5. Копія Статуту (Положення) підприємства (організації).

6. Документи, які підтверджують відповідність підприємства (організації) кваліфікаційним вимогам:

- копії документів, що засвідчують кваліфікацію фахівців у галузі пасажирського автомобільного транспорту;

- опис матеріальних ресурсів та технологій, які передбачається використовувати для забезпечення функціонування робочого органу;

- документальне підтвердження наявності не менше як трирічного досвіду роботи з питань організації пасажирських перевезень;

- копії документів, що засвідчують наявність у власності (користуванні) претендента приміщення для організації роботи (виконання функцій) робочого органу та проведення засідань конкурсного комітету.

Всі перераховані копії документів завіряються печаткою підприємства (організації) та підписуються відповідальною особою.

Претендент подає документи у закритому конверті (пакеті), на якому зазначається його назва, адреса, з поміткою «Заява на участь у конкурсі на визначення робочого органу – підприємства (організації) для здійснення функцій по організації проведення конкурсів з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Ізяславського району».

Документи приймаються до 21 серпня 2020 року включно за адресою: м. Ізяслав, вул. Незалежності, 2.

Документи, які надійшли до організатора після встановленого строку не розглядаються.

Форму заяви та необхідну інформацію щодо умов проведення конкурсу можна отримати безпосередньо у відділі з питань розвитку громад, оборонної роботи,  цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами, Ізяславської райдержадміністрації за адресою: м. Ізяслав, вул. Незалежності, 2. Телефон для довідок (03852) 4 29 33.

Конкурс відбудеться 28 серпня 2020 року о 10:00 в приміщенні залу засідань Ізяславської райдержадміністрації, за адресою: м. Ізяслав, вул. Незалежності, 2. Реєстрація учасників конкурсу з 9:30.

29.07.2020 р.

Відділ з питань розвитку громад, оборонної роботи,

 цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами,

Ізяславської райдержадміністрації

 

Спільним зусиллям  заради загального добробуту

Минулого тижня голова районної державної адміністрації Іван Федорчук провів робочу зустріч із суб’єктами господарювання району, що здійснюють вантажні перевезення. Зокрема у зустрічі взяли участь представники підприємств агропромислового комплексу району та місцевого бізнесу, заступник голови райдержадміністрації Павло Ковальчук, Ізяславський міський голова Валентина Корнійчук.
           В  ході зустрічі голова районної державної адміністрації Іван Федорчук подякував  суб’єктам господарювання за сумлінне виконання  ними своїх зобов’язань перед державою та місцевими органами влади в питанні сплати податків та зборів, що дає можливість реалізовувати різноманітні соціальні проекти та здійснювати розвиток територій. Начальник  управління фінансів райдержадміністрації Сергій Журавель  зазначив, що на даний час основним бюджетоутворюючим джерелом доходів районного бюджету  є податок на доходи фізичних осіб, надходження якого  залежить від рівня середньомісячної заробітної плати, виплати в повному обсязі  орендної плати за користування земельними паями громадян та своєчасного перерахування  податків до місцевих бюджетів. 
          Також на зустрічі було наголошено про необхідність з боку органів державної влади та місцевого самоврядування сприяння створенню комфортних умов виробникам, зокрема у питані облаштуванні доріг. Присутні розглянули та підтримали  ініційований головою районної державної адміністрації Іваном Федорчуком проєкт з   проведення   ремонту вулиці Військової (виконує функції об’їзної дороги для багатотоннажного транспорту). У зв’язку із недостатністю  коштів  на ці цілі у бюджеті Ізяславської міської ради  суб’єкти господарювання району різних форм господарювання та власності  відгукнулись на пропозицію  взяти частину витрат із оплати робіт, матеріалів та послуг на себе. До того ж роботи буде виконано місцевим підрядником – колективом Філії «Ізяславський райавтодор». В свою чергу Іван Федорчук запевнив присутніх, що облік виділених коштів, їх використання та хід проведення ремонтних робіт буде проведено прозоро та із широким  інформуванням.
           На завершення зустрічі голова райдержадміністрації наголосив: «Спільним зусиллям  органів влади та відповідального бізнесу, заради загального добробуту громади, ми розвиваємо Україну як європейську державу».
13.07.2020 р.

Сектор організаційної та інформаційної діяльності, цифрового розвитку та персональних даних апарату райдержадміністрації

Користування послугами нелегального перевезення – невиправданий ризик

 

Нещодавнього голова районної державної адміністрації Іван Федорчук  провів чергову робочу зустріч із суб’єктами господарювання, які надають послуги із перечення пасажирів. В ході зустрічі зокрема,  основна увагу зверталась на ситуацію щодо нелегального перевезення пасажирів, особливо в умовах карантинних заходів.
             Зокрема учасниками зустрічі було зазначено, що нелегальні пасажирські перевезення небезпечні як для пасажирів, так і  водіїв, оскільки збільшується можливість розповсюдження інфекційних хвороб. Також пасажири не страхуються на випадок можливих ДТП, не мають доступу до  надання пільгового перевезення. Крім того, такі перевезення впливають й на існування легальної роботи сфери пасажирських перевезень, сплати податків, створення нових та збереження існуючих робочих місць. Також нелегальні перевізники не здійснюють відрахувань до бюджетів усіх рівнів, що в свою чергу утруднює відшкодування легальним перевізникам коштів на пільгове перевезення громадян.

Поки відповідальний бізнес сумлінно виконував усі державні обмеження, нелегальний бізнес швидко набрав свої оберти. Це наша спільна проблема. Тому ми запропонували долучитись відповідальному та легальному бізнесу до спільної роботи, із поданням відповідних пропозицій та їх реалізацію, що в свою чергу зумовить свою ефективність, по прикладу боротьби з незаконними АЗС та пришвидшить припинення діяльності нелегальних перевізників та врегулює роботу сфери пасажирських перевезень. 

Крім цього  учасники зустрічі звернули увагу  на дотримання автомобільними перевізниками рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при наданні послуг з перевезення пасажирів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (СOVID-19).
              Не виключено, що багато хто просто не знає різниці між легальним і нелегальним перевізником. Тому вважаємо своїм обов’язком надати перелік, на що варто звернути увагу кожному пасажиру. Отже, якщо:

·               на транспортному засобі немає попереду і збоку трафаретів із вказаними жирним шрифтом початкового і кінцевого пунктів маршруту із зазначенням проміжних зупинок;

·                в салоні відсутня візуальна інформація для пасажирів із зазначенням  повної юридичної назви перевізника і страхової компанії;

·               посадка/висадка пасажирів здійснюється не у визначених і не обладнаних для цього місцях;

·               водій не здійснює заїзди на автостанції;

·               перевезення пасажирів здійснюється переобладнаними з вантажних транспортними засобами;

·               водій не дотримується заздалегідь встановленого графіку руху, а виїжджає з кінцевих зупинок по мірі наповненості пасажирами транспортного засобу,

то це з великою ймовірністю - нелегальний перевізник. Ціною такого маршруту може стати ваше здоров’я чи навіть життя, адже він не несе ніякої відповідальності за ваше життя. Така поїздка – неоправданий ризик. Про це варто пам’ятати.
06.07.2020 р.

Відділ з питань розвитку громад, оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами

 

Голова районної державної адміністрації провів робочу зустріч із перевізниками району  

 

05 червня голова районної державної адміністрації Іван Федорчук провів робочу зустріч із суб’єктами господарювання району, які здійснюють пасажирські перевезення. У ній також взяли участь  начальник відділу з питань розвитку громад, оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації Анатолій Радкевич, заступник   начальника Ізяславського райвідділу Славутського відділення Головного управління Національної поліції України в Хмельницькій області Петро Конончук,   начальник Ізяславського управління Головного управління ДФС у Хмельницькій області Віталій Мартинюк.  

Розпочинаючи нараду,  Іван Федорчук   зауважив, що в районі існує ряд порушень, які здійснюються при пасажирських перевезеннях.  «Нелегальні перевезення - це значна проблема для нашого району і вона потребує негайного вирішення. Послуги із пасажирських перевезень автотранспортом мають позитивне соціальне значення. Тому нам спільними зусиллями потрібно зробити ці послуги якісними, вийти на новий рівень роботи між органами державної влади та приватними підприємцями. Ми маємо працювати легально - це є важливою складовою нашої економіки. Легалізація діяльності сприятиме створенню нових робочих місць та наповненню бюджету. Тож потрібно упорядкувати та легалізувати послуги таксі  по місту та, в цілому, по району”, - зазначив Іван Борисович.

Підприємці, які надають послуги із пасажирських автоперевезень,  жваво долучилися до спілкування. Вони  скаржились на те, що у районі багато автотранспорту, що працює нелегально, і це є основною проблемою для підприємців, які офіційно надають такі послуги. Окремі зауваження  стосувались діяльності  таксі. Окремі таксисти  здійснюють не доброчесну конкуренцію,  нехтують правилами облаштування стоянок для автомобілів таксі, і, взагалі, працюють на самовільно визначених ділянках і часто це здійснюється без відповідної реєстрації та сплати податків.

Також було розглянуто питання забезпечення дотримання під час перевезень карантинних вимог та санітарних правил в період карантину на COVID-19.

У ході діалогу було висловлено готовність до співпраці перевізників та представників влади щодо забезпечення спільної роботи із впорядкування пасажирських перевезень в районі.   

Підводячи підсумки розмови, голова райдержадміністрації наголосив, що це не остання зустріч з підприємцями.  

05.06.2020 р.

За матеріалами відділу з питань розвитку громад, оборонної роботи, цивільного захисту

та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації 

 

Відбувся конкурс на визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування

 

19 лютого під головуванням заступника голови конкурсного комітету – начальника відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Віктора Клімчука проведено засідання конкурсного комітету з підготовки та проведення конкурсів щодо визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі району.

Як зазначив Віктор Клімчук: «Мета конкурсу - забезпечити належну якість та безпеку перевезення пасажирів на маршрутах приміського сполучення, які не виходить за межі району».

На конкурс винесено 5 приміських автобусних маршрутів, а саме: Ізяслав-М’якоти, Ізяслав-Білотин, Ізяслав-Закриничне, Ізяслав-Шекеринці, Ізяслав-Сошне. Заявки на участь надійшли від двох місцевих перевізників-претендентів. Але один із перевізників-претендентів напередодні проведення конкурсу відкликав свої документи.

За результатами вивчення конкурсних матеріалів визначено автоперевізника, який відтепер буде здійснювати перевезення пасажирів на об’єкті конкурсу № 1 за маршрутом  Ізяслав - М’якоти. Решта об’єктів – приміських автобусних маршрутів буде винесено на наступні конкурси у 2019 році.

Із переможцем конкурсу буде укладений договір для забезпечення якісного надання населенню Ізяславщини послуг з перевезення.

19.02.2019 р.

 За матеріалами відділу економічного розвитку, торгівлі та

інфраструктури районної державної адміністрації

ДО УВАГИ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ!

 

Ізяславська районна державна адміністрація (організатор конкурсу) оголошує конкурс на право здійснення перевезення пасажирів в звичайному режимі руху на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Ізяславського району за номерами маршрутів у прямому та зворотному напрямках (об’єкти конкурсу) та умови його проведення:

 

з/п об’єкта конкурсу

Назва та номер маршруту, рейсу

 

Протяжність маршруту, рейсу (км)

Час відправлення з початкових пунктів (к-сть оборотних рейсів для приміських)

Час прибуття до кінцевих пунктів

Періодичність здійснення перевезень

Мінімальна кількість автобусів/ мінімальна кількість місць для сидіння (для приміських –загальна кількість місць)

1

 

Ізяслав – Мякоти № 0710

30

12-10

1 оборотний рейс

13-00

щоденно

2/20

2

Ізяслав – Білотин № 0712

24

5-50; 14-30                    

2 оборотних рейси

6-40; 15-15

Вівторок, четвер

2/12

3

Ізяслав –Закриничне № 0713

42

8-00;14-10                     

2 оборотних рейси

9-00; 15-15

Вівторок, четвер

2/12

4

Ізяслав – Шекеринці № 0717

39

5-35

1 оборотний рейс

6-40

Понеділок, середа, п’ятниця

2/20

5

Ізяслав – Сошне  № 0732

12

14-00

1 оборотний рейс

14-30

щоденно

2/12

 

Умови: Конкурс на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування проводяться відповідно до Закону України „Про автомобільний транспорт” та „Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 р. №1081 (зі змінами внесеними постановами Кабінету Міністрів України) (далі Порядок).

Перелік необхідних документів на конкурс, бланки заяв і анкет, інформацію щодо об’єктів конкурсу можна отримати у відділі економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації (каб.111), адреса: м. Ізяслав, вул. Незалежності, 2, тел.4-22-78, режим роботи з 8-00 до 17-15, електронна пошта: uerdaiz@ukr.net.

Документи на участь в конкурсі подаються організатору конкурсу (м.Ізяслав, вул. Незалежності, 2, відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації) у 2-х закритих конвертах з позначкою №1 та №2. На конвертах вказується дата проведення конкурсу по оголошенню, назва та адреса претендента. В конверті №1 подаються документи, що додаються до заяви, в конверті №2 - інформація про те, на який об’єкт конкурсу подає документи перевізник-претендент (заява).

Кінцевий термін подачі документів до 16 години  01.02.2019 р.

Конкурс відбудеться: 19.02.2019 р., Засідання конкурсного комітету відбудеться за адресою: Хмельницька обл., м. Ізяслав, вул. Незалежності, 2 (Ізяславська районна державна адміністрація). Початок роботи о 10.00 год.

Плата за участь у Конкурсі перевізниками-претендентами не вноситься.

На маршрутах протяжністю до 150 км допускається використання автобусів категорій М2 (повна маса до 5 т) та М3 (повна маса більше 5 т).

Для перевізників, які претендують на кілька об’єктів конкурсу, кількість резервних автобусів визначається згідно п.12 Порядку.

У разі коли учасники конкурсу (приміського маршруту) набрали однакову кількість балів, перевага надається перевізнику-претенденту, який пропонує транспортний засіб пристосований для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями.

 17.01.2019 р.

Відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації

 

 

 

 

АКТУАЛЬНО

Цифрова трансформація

Правова допомога 

Пенсійне забезпечення

Вибори

Міжнародна інтеграціяУкраїни

Запобігання корупції

Відзначення пам'ятних та ювілейних дат

Голодомор

       Актуальні питання   державної служби  

 

 

 

СОЦІАЛЬНА СФЕРА

 

Протидія домашньому насильству

 

Соціальний захист

 

Реєстр колективних договорів


Медицина

 

Культура

 

Сім'я і діти

 

 Освіта

 

 

 

 

ЕКОНОМІЧНА СФЕРА

Містобудування та архітектура

Підприємництво

Транспорт

 Енергоефективність

 Регуляторна політика

 Агросектор

 Бюджет

 Державні закупівлі

 Державна реєстрація

Чисте довкілля

 

 

 

ОРГАНИ ВЛАДИ

 

Районна рада

Міська рада

Сільські ради

ХАЕС

Податкова

Поліція

Районний сектор ГУ ДСУ з надзвичайних ситуацій 

 

 

 

 

Центральні 

 органи влади

 

 

 

 

 

 Обласні

 органи влади

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

_______________________________________________________________________________________

© Ізяславська районна державна адміністрація, 2003-2020 роки
   вул. Незалежності, буд.2, м.Ізяслав, 30300,
e-mail: izyaslav_rda@izadm.gov.ua
 
  Розробка та підтримка: Сектор організаційної та інформаційної діяльності, цифрового розвитку та захисту персональних даних апарату Ізяславської районної державної адміністрації

   Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові зазначення посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний веб-портал Ізяславської райдержадміністрації https://izadm.gov.ua/