на головну

                     
                       
                     
                     
                             
 

 

 

Ізяславська

райдержадміністрація

 

               30300, Хмельницька обл.,

             Ізяславський р-н., м.Ізяслав,

                вул.Незалежності, буд. 2

 

тел/факс: (03852) 4-20-61

e-mail: izyaslav_rda@izadm.gov.ua

 

Заходи,

які заплановано

провести в

Ізяславському районі

протягом тижня

 

 

    

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода в Ізяславі

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

                     
 

ПРОГРАМИ

 

ПІДПРИЄМНИЦТВО

         

Нормативні

акти

Координаційна рада з питань розвитку підприємництва

ОГОЛОШЕННЯ

 
         

 

 

 

 

 

 
     

 
      Інвестиційний паспорт району  
      Інвестиційні пропозиції  
     

Інвестиційний паспорт Державного підприємства "Підприємство замкової виправної колонії управління Державної пенітенціарної служби України у Хмельницькій області (№58)"

 
 

Підприємництво

 

Внаслідок ряду чинників кількість діючих підприємців – фізичних осіб дещо зменшилась.

Станом на 1 січня 2017 року їх чисельність становила 931 особа, що на 13 чол. менше в порівнянні з початком 2016 року.

По району на 10 тис. населення припадає 211 фізичних осіб.

Найбільше приватних підприємців здійснюють діяльність у сфері торгівлі.

Активно розвивається мережа торгових закладів, які належать суб’єктам підприємницької діяльності-фізичним особам. За останні роки суб’єктами підприємництва введені в експлуатацію магазини дитячого одягу та іграшок «Зайка», канцтоварів та книг «Фломастер», «Агросвіт», «Мобілочка», «Світ текстилю», «Одяг з Європи», «Квіти», комісійний «Чемодан без ручки», «Кабанчик», маркет «Сім’я», магазин кондитерських виробів «Вацак», піцерія «СВ», кафе «Фанат». У цілому мережа закладів торгівлі, що належить підприємцям – фізичним особам, становить більше 300 одиниць.

З метою підвищення поінформованості населення щодо перспектив розвитку підприємництва та можливостей створення власного бізнесу проведено центром зайнятості проводяться інформаційні семінари «Як розпочати свій бізнес?» та тематичні «Від бізнес-ідеї до власної справи».

 

  Перелік земельних ділянок, які можуть бути передані для реалізації інвестиційних проектів на території Ізяславського району  
    Наявні виробничі, офісні приміщення Ізяславського району, які можуть використовуватись інвесторами під промислові, туристичні і відпочинкові комплекси, торгові та офісні центри  
    Перелік промислових підприємств району  
    Перелік магазинів (відділи, секції, куточки), в яких організовано реалізацію продуктів харчування за цінами виробників, в Ізяславському районі   
    Розклад руху автобусів по автостанції м.Ізяслав  
       
       
       
       
       

 Хмельницькою обласною державною адміністрацією та прокуратурою Хмельницької області розроблено план взаємодії щодо створення сприятливих умов для роботи малого та середнього бізнесу між територіальними  органами місцевого самоврядування  та влади, до компетенції яких входить виконання правоохоронних , наглядових і контролюючих функцій у Хмельницькій області.
    На виконання зазначеного плану  організовано роботу мережі телефонів «гарячої лінії»:

Прокуратура Хмельницької області

-

(022) 75-51-14

Прокуратура Ізяславського району

-

4-24-47

Ізяславська районна державна адміністрація

-

4-20-61

Ізяславське відділення поліції Славутського відділу Головного управління національної поліції України

-

4-12-14

Ізяславське відділення Славутської ОДПІ

-

4-21-30

    За зазначеними  номерами телефонів приймається інформація про факти незаконного втручання, перешкоджанню здійснення підприємницької  діяльності з боку службових осіб контролюючих та правоохоронних органів.

 

 

Шановні респонденти!

 

У зв’язку із закриттям відділів статистики у Ізяславському, Полонському районах (наказ Державної служби статистики України № 283 від 07.10.2015), усі форми державної статистичної та фінансової звітності, починаючи з 01 грудня 2015 року, необхідно подавати до відділу статистики у Шепетівському районі за адресою: 30400, м. Шепетівка, вул. Карла Маркса, 44, тел. для довідок: (240) 5-10-35, (240) 5-21-35, 067-381-55-98,  е-mail: shpt@ukrpost.ua

 

Разом з тим,  для зручності респонденти вищезгаданих районів можуть самостійно обрати для звітування Головне управління статистики у Хмельницькій області, яке знаходиться за адресою: 29000, м. Хмельницький, вул. Героїв Майдану, 36, тел. для довідок (382) 79-48-35, е-mail: gus@km.ukrstat.gov.ua, або ж будь-який інший районний підрозділ органів державної статистики області.

Одночасно нагадуємо про можливість подання органам державної статистики електронної звітності, що дозволить звітувати дистанційно без направлення відповідних форм статистичної та/або фінансової звітності в паперовому вигляді (детальна інформація розміщена на сайті в розділах «Електронна звітність» та «Респондентам»).

18.11.2015 р.

За матеріалами відділу статистики у Шепетівському районі

 

 

 

 

 

За адресою www.dkrp.gov.ua функціонує сайт Державної регуляторної служби України.
    До уваги представлена інформація щодо нормативно-правової бази підприємництва, дозвільної системи, здійснення регуляторної політики, реєстрації суб’єктів господарювання, ліцензування, програм розвитку підприємництва, фінансових та соціальних питань підприємницької діяльності, новини сайту.

 

 

   
       
 

 

 

 Реквізити Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області

29000, м. Хмельницький, вул. Шевченка, 53

тел. 79-51-55, факс 76-29-29

телефон гарячої лінії (0382) 65-07-34

E-mailinfo@zps.gov.ua

адреса офіційного сайту: http://www.consumerhm.gov.ua  

 

 

 

 

 

 

Нормативно-правова база

 

Наказ від 07.03.2012  № 310 «Про затвердження Порядку проведення перевірок у суб'єктів господарювання сфери торгівлі і послуг, у тому числі ресторанного господарства, якості продукції, додержання обов'язкових вимог щодо безпеки продукції, а також додержання правил торгівлі та надання послуг»

Постанова від 29 вересня 2010 р. N 878 "Про здійснення розрахунків за продані товари (надані послуги) з використанням спеціальних платіжних засобів"

Постанова Кабінету Міністрів України від 15.06.2006 р. №833 «Про затвердження Порядку провадження торгівельної діяльності та правил торговельного обслуговування  на ринку споживчих товарів» (зі змінами та доповненнями)

Постанова Кабінету Міністрів України від 13.06.2002 р. № 803 "Про заходи щодо проведення моніторингу цін і тарифів на споживчому ринку"

Кодекс України про адміністративні правопорушення  (статті 1 - 212-20)

Закон України від 12 лютого 2015 року № 191-VIIIПро внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення умов ведення бізнесу (дерегуляція)

 

Глобальний Договір ООН

 

Методичні рекомендації щодо оцінки впливу нормативно-правових актів та проектів актів на конкуренцію

 

 

 

 

 

ПРОГРАМИ

 

Програма розвитку малого і середнього підприємництва Ізяславського району на 2017-2018 роки

 

Програма соціально-економічного розвитку Ізяславського району на 2017 рік

 

 

 

 

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

 

 

В.Кальніченко: Розроблення Стратегії розвитку Хмельницької області на 2021-2027 роки – це абсолютно відкритий процес

 

02 липня за участю тимчасово виконуючого обов’язки голови обласної державної адміністрації Володимира Кальніченка та голови обласної ради Михайла Загородного відбулося засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Хмельницької області на 2021-2027 роки.

Розпочинаючи засідання Володимир Кальніченко наголосив, що при розроблені Стратегії необхідно почути думку усіх членів робочої групи,  тому активність кожного присутнього на сьогоднішньому засіданні дуже необхідна.

«Ми не повинні просто вислухати доповідачів, а маємо розпочати спільну роботу по напрацюванню розроблення проекту Стратегії розвитку Хмельницької області на 2021-2027 роки. Це абсолютно відкритий процес до якого може долучитися кожен охочий», – сказав Володимир Ілліч.

Так, директор Департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури Олена Бохонська представила до уваги присутніх презентацію та обговорення результатів соціально-економічного аналізу Хмельницької області.

В продовження засідання, заступник директора Департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури ОДА Сергій Флентін доповів про презентацію сценаріїв розвитку Хмельницької області. Це система домінуючих  взаємопов’язаних заходів, що відображатимуть ті чи інші структурні зрушення та трансформації соціально-економічної системи регіону,  які можуть відбутися в майбутньому періоді під впливом зовнішніх та внутрішніх факторів. Так, присутнім було презентовано основні сценарії економічного розвитку регіону – інерційний, оптимістичний та реалістичний.

Петро Мавко, експерт з питань стратегічного планування, ознайомив присутніх з ідентифікацією факторів SWOT – аналізу Хмельницької області.

Директор Агенції регіонального розвитку Хмельницької області Роман Примуш розповів про визначення стратегічного бачення Хмельниччини.

На засіданні членами робочої групи було відпрацьовано основні цілі розвитку області та визначено слабкі сторони, можливості та загрози, які будуть враховані при подальшій підготовці проекту Стратегії.

Наступні засідання планується проводити по секціях (промисловості, с/г, екологічна, культурна, тощо), де кожен матиме можливість висловити свої думки та пропозиції, які будуть відображенні у даній Стратегії.  Після чого буде проведено загальне засідання по обговоренню проекту Стратегії розвитку Хмельницької області на 2021-2027 роки.

Також напрацьований проект Стратегії буде винесено на громадське обговорення.

03.07.2019 р.

 За матеріалами офіційного сайту Хмельницької обласної державної адміністрації http://www.adm.km.ua/

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ 

Щодо участі в онлайн-курсі

 

В рамках проекту ЄС "Вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів в Україні" на платформі "Prometheus" Міністерством аграрної політики та продовольства України спільно з Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів підготовлено онлайн-курс "Безпечність харчових продуктів: сучасне законодавство, сумлінний виробник, відповідальний споживач" (далі – онлайн-курс).

Цей онлайн-курс присвячений розробці, запровадженню та забезпеченню функціонування процедур, заснованих на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (НАССР), та проводиться на безкоштовній основі.

Реєстр учасників відбувається відповідно до форми за посиланням https://courses.prometheus.org.ua/courses/coursev1:MinAgro+HACCP101+2019_T2/about. По закінченню навчального процесу учасники отримають відповідні сертифікати.
07.06.2019 р.

Відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації

 

В облдержадміністрації підвели підсумки соціально-економічного розвитку Хмельницької області за 2018 рік

 

Сьогодні під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Володимира Кальніченка відбулося розширене засідання колегії ОДА. До участі в колегії були запрошені представники структурних підрозділів облдержадміністрації, керівники місцевих органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, територіальних підрозділів ЦОВВ.

З першого питання порядку денного щодо підсумків соціально-економічного розвитку Хмельницької області за 2018 рік доповідала директор Департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури ОДА Олена Бохонська.

Як зазначила посадовець, протягом 2018 року діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування в області спрямовувалася на забезпечення подальшого комп­лексного розвитку регіону, належного життєвого рівня населення та стабільної суспільно-політичної ситуації.

Особлива увага приділялася виконанню завдань і заходів Програми со­ціально-економічного розвитку Хмельницької області на 2018 рік, Стратегії регіонального розвитку Хмельницької області на 2011-2020 роки, плану заходів з її реалізації та забезпеченню розвитку економічного потенціалу області.

Аналізуючи стан промисловості, Олена Бохонська зазначила, що у промисловому секторі області сьогодні працює понад 1030 підприємств.

Торік індекс промислового виробництва становив 95,2% (у 2017 році 101,6%). На зменшення загального обсягу найбільше вплинуло скорочення обсягів виробництва електроенергії ВП “ХАЕС” ДП “НАЕК “Енергоатом” у зв’язку з проведенням планово-попереджувальних та поточних ремонтів (126 днів не працював енергоблок № 1, 49 днів – енергоблок № 2).

Збільшилося виробництво промислової продукції на підприємствах з ви­готовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяль­ності – на 14,8%, виробництва ґумових і пластмасових виробів, іншої неме­талевої мінеральної продукції – на 8,4% та текстильного виробництва, вироб­ництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів – на 0,5 відсотка.

В області упроваджуються новітні технології, відкриваються нові вироб­ництва.

У жовтні 2018 року розпочато виробництво суцільних кабельних мереж до автомобілів концерну Volkswagen – Хмельницька філія ТОВ “СЕ Борднетце-Україна”, створено понад 260 робочих місць (до кінця 2019 року загальна кількість створених робочих місць становитиме близько 500).

Проводилися монтажні роботи на ТОВ “ЗЕЛЕНИЙ ПАРК”, відкриття якого заплановано у першому півріччі 2019 року, створено 50 робочих місць (планова кількість робочих місць – 100).

У жовтні минулого року у Старосинявському районі ТОВ “А.Т.К.” завершено будівництво соєво-екстрактного заводу ТОВ “Елеватор БудІнвест”. Створено 175 робочих місць.

Освоєно виробництво нових видів продукції такими підприємствами: ТОВ “РМЗ БІЛЕКО” Білогірського, філією ТОВ “Агробізнес” Волочиського, ТОВ “МАНН+ХУММЕЛЬ ФТ Україна”, ДП “Красилівський агрегатний завод”, ТОВ “Красилівагромаш”, ТОВ “Завод “Атонмаш” Красилівського, ТОВ “НВК “Екофарм” Славутського районів та ПП “ПАКТ” м. Кам’янець-Подільський.

Загалом у минулому році промисловими підприємствами реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на 43,5 млрд грн, що на 35,2% більше у порівнянні з попереднім роком, створено майже 1400 робочих місць.

Стосовно роботи та розвитку сільського господарства в області, Олена Валеріївна відмітила, що індекс обсягу сільськогосподарського виробництва за 2018 рік становив 104,5%, що на 7,5 в.п. менше ніж за 2017 рік. Найбільший показник індексу спостерігався у сільськогосподарських підприємствах – 106,4%, натомість, у господарствах населення, цей показник становив 101,6 відсотка.

Загальна посівна площа сільськогосподарських культур у всіх категоріях господарств області зросла у порівнянні із попереднім роком на 15 тис. га і становила 1183 тис. гектарів.

Валове виробництво зернових культур становило 3,8 млн тонн при середній урожайності 67 ц/га (+4,8 ц/га у порівнянні з 2017 роком). Валовий збір цукро­сировини становив 1,5 млн тонн при середній урожайності 500 ц/га (-46 ц/га до 2017 року). У сезон цукроваріння працювало 5 цукрових заводів, якими вироб­лено 215,4 тис. тонн цукру.

Під урожай 2019 року посіяно понад 245 тис. га озимих зернових куль­тур, у тому числі 227,2 тис. га озимої пшениці та 72,5 тис. га озимого ріпаку (на 12 тис. га більше до попереднього року).

У сільськогосподарських підприємствах (крім малих) обсяг вирощу­вання сільськогосподарських тварин збільшився у порівнянні з 2017 роком на 3,9%, у тому числі свиней, – на 5,2%, птиці свійської – на 5,9%, а великої рогатої худоби – зменшився на 1,9 відсотка.

Тенденція щодо зменшення обсягу виробництва продукції тваринництва мала місце у Волочиському, Дунаєвецькому, Красилівському, Славутському, Старосинявському, Теофіпольському та Шепетівському районах.

У 2018 році реалізовано 5 інвестиційних проектів у галузі тваринництва, а саме, проведено реконструкцію:

відгодівельного свинокомплексу ТОВ “Адамівка Агро” Віньковецького району потужністю 1200 голів (300 тонн м’яса на рік);

свинокомплексів ПП “Аграрна компанія 2004” у селах Постолівка по­туж­ністю 7800 голів (2,5 тис. тонн м’яса) та Зайчики потужністю 12000 голів (4 тис. тонн м’яса) Волочиського району;

молочно-товарної ферми ФГ Повха М.В. у с. Пилявка Старосинявського району потужністю 100 голів (600 тонн молока);

свинокомплексу (ІІ черга) ПП “Аграрна компанія 2004” у с. Свиршківці Чемеровецького району потужністю 1600 основних свиноматок (32 тис. гол. поросят).

Загалом за 2018 рік на сільськогосподарських підприємствах створено майже 300 робочих місць.

Особлива увага в області приділялася енергозабезпеченню та розвитку альтернативної енергетики, додала доповідач.

Торік обсяги спожитої електроенергії становили 2180,1 млн. кВт-год. (на 0,2% більше до 2017 року). Рівень розрахунків за спожиту електричну енер­гію на 01.01.2019 становив 99,4%, загальний борг споживачів зріс у порівнянні з початком минулого року на 19,8 млн грн (на 15,1%) та становив 150,5 млн гривень.

Споживачами області використано 397,5 млн куб. метрів природного газу, що на 9,5% менше у порівнянні з 2017 роком. Рівень розрахунків за спо­житий природний газ на 01.01.2019 становив 83,5%, загальний борг споживачів зріс до початку 2018 року на 462,8 млн грн (у 5,6 раза) та сягнув 563,5 млн гривень.

З метою підвищення ефективності і зменшення обсягів використання паливно-енергетичних ресурсів реалізовувалася регіональна Програма підви­щення енергоефективності Хмельницької області на 2017-2021 роки. Протягом звітного року на заходи з енергозбереження та енергоефективості видано 970 кредитів на загальну суму 37,0 млн гривень.

Враховуючи глобальний світовий тренд останніх років – перехід до відновлювальних джерел енергії, – Хмельниччина активно працює у цьому напрямі.

На початок року в області діяли 31 мала гідроелектростанція та 19 соняч­них електростанцій. Минулоріч було введено в експлуатацію 12 сонячних електростанцій загальною потужністю близько 50 МВт.

З відновлювальних джерел енергії торік вироблено 113,2 млн. кВт/год електроенергії, що у 2,3 раза більше ніж у 2017 році, у тому числі: малими гідроелектростанціями вироблено 15,7 млн. кВт/год; сонячними електростан­ціями – 42,1 млн кВт/год; біогазовими установками – 55,4 млн. кВт/год.

Вагомим проектом стало будівництво ТОВ “Теофіпольська енергетична компанія” біогазової установки з виробництва електроенергії у Теофіполь­ському районі. Першу чергу будівництва потужністю 5,1 МВт уведено в дію у 2017 році, другу чергу плановою потужність 10,5 МВт планується увести у І кварталі 2019 року, ІІІ чергу – до кінця 2019 року. Загальна вартість проекту близько 1,0 млрд гривень.

У місті Кам’янець-Подільський відкрито новітню біотеплоелектростан­цію потужністю 45 МВт. Основна сировина, що використовується у її роботі, – відходи сільського та лісового господарства: солома, кукурудза та щепа. Новітня ТЕС дозволяє зменшити споживання газу на 15,5 млн куб. м на суму близько 115,0 млн грн на рік. Крім цього, відбувся запуск технологічної лінії з дегазації полігону твердих побутових відходів з виробленням електроенергії. На відміну від сонячної енергетики, генерація електроенергії відбувається на постійній основі, без добових коливань.

Відмітила Олена Бохонська також зростання обсягів будівництва в області. Так, за підсумками 2018 року підприємствами області виконано будівельних робіт на суму 3259,3 млн грн, що на 1060,4 млн грн більше ніж у попередньо­му році. Індекс будівельної продукції у порівнянні з 2017 роком становив 115,8% (п’яте місце в державі).

Уведено в експлуатацію 324,9 тис. кв. метрів житла.

Підприємствами та установами області за рахунок усіх джерел фінансу­вання освоєно 10,4 млрд грн капітальних інвестицій, що на 3,5% менше від обсягу капітальних інвестицій за 2017 рік.

Головним джерелом фінансування капітальних інвестицій, як і раніше, залишаються власні кошти підприємств та організацій, за рахунок яких освоєно 66,3% загального обсягу інвестицій.

За рахунок державного та місцевих бюджетів освоєно 17,4% капітальних інвестицій.

Найбільшу частку капітальних інвестицій освоєно підприємствами про­мисловості (33,2%), сільського, лісового та рибного господарства (30,9%), державного управління й оборони; обов’язкового соціального страхування (10,7%), будівництва (8,5%), сфери адміністративного та допоміжного обслу­говування (4,9%). Капітальні інвестиції у житлове будівництво становили 1,1 млрд грн або 10,5% від загального обсягу.

У минулому році в ході реалізації 776 найважливіших інвестиційних проектів регіону освоєно 927,2 млн грн коштів державного бюджету.

Дуже важливим є питання розвитку в області інфраструктури. У 2018 році на розвиток автомобільних доріг на території області спря­мовано 1,7 млрд грн, що майже утричі перевищує обсяги 2017 року.

Відремонтовано 160 км доріг на загальну суму 1,4 млрд грн, на утри­мання доріг спрямовано 289,0 млн гривень.

Не менш важливим для забезпечення економічного розвитку області є залучення іноземних інвестицій. Як зазначила Олена Валеріївна, на 01.01.2019 з початку інвестування в економіку області залучено 199,5 млн доларів США прямих іноземних інвестицій, що на 16,8% більше показника на початок 2018 року.

За рік в економіку регіону іноземними інвесторами вкладено 38,1 млн доларів США прямих іноземних інвестицій (акціонерного капіталу).

Інвестиції надійшли з 36 країн світу. Із країн Європейського Союзу з початку інвестування внесено 187,7 млн доларів США (94,1% загального обся­гу акціонерного капіталу), з інших країн світу – 11,8 млн доларів США (5,9%).

Успішно працюють підприємства з іноземними інвестиціями ТОВ “Inter Cars Ukraine”, ТОВ “МАНН+ХУММЕЛЬ ФТ Україна” (“WIX-FILTRON”), ТОВ “Дювельсдорф Україна”, ТОВ “Тін Імпекс”, ТОВ “Сіріус Екстружен”, ТОВ “Мегатекс Індастріал”.

Значні обсяги прямих іноземних інвестицій зосереджено на підприємст­вах промисловості (79% загального обсягу), оптової та роздрібної торгівлі, ремонту автотранспортних засобів та мотоциклів (10,7%), в організаціях, що здійснюють операції з нерухомим майном (5,2%).

Прямі інвестиції з області в економіку іншої країни вкладено одним підприємством.

З метою нарощування економічного потенціалу Хмельницької області реалізовувались вагомі інвестиційні проекти.

У Городоцькому районі завершується будівництво найсучаснішого ку­рорт­ного комплексу ТОВ “Арден-Палац” на 1500 місць та будівництво гірськолижного відпочинкового комплексу “Арден Скай”. Планується ство­рити до 1000 нових робочих місць. Обсяг інвестицій становив понад 5,0 млн доларів США.

У рамках реалізації меморандуму про співпрацю, підписаного між Хмельницькою облдержадміністрацією та компанією “Кернел”, будується завод з виробництва соняшникової олії на базі діючого елеватора у м. Старо­костянтинів. Планова річна потужність підприємства сягає 1 млн тонн насіння соняшника. Для реалізації проекту буде інвестовано 130,0 млн доларів США. Уведення виробни­чих потужностей в експлуатацію заплановано на середину 2020 року.

У Чемеровецькому районі відбувся запуск фотогальванічної станції (ФЕС) “Кутківці” піковою потужністю 5,09 МВт. Проект реалізовано завдяки створеному обласною та місцевою владою сприятливому інвестиційному клімату та ефективній співпраці інвестора ТОВ “Solar Systems”.

Відбулося урочисте відкриття виробничих потужностей ТОВ “НВК “Екофарм” у с. Улашанівка Славутського району. Запущено другий пусковий комплекс з виробництва лікарських засобів. На цей час на підприємстві працює понад 100 працівників, проектна чисельність працюючих передба­чається на рівні 150 осіб.

У листопаді 2018 року у м. Хмельницький запрацювала перша лінія заводу з виробництва суцільних кабельних мереж до автомобілів концерну Volkswagen – “SEBN UA”. Наразі тут працюють понад 130 осіб. Загалом заплановано створити до 2000 робочих місць. Планова потужність заводу – 50 тис. комплектів кабельних мереж на рік. Сума інвестицій – 6,0 млн євро (195,6 млн грн).

Значних успіхів досягла області у нарощуванні зовнішньоторговельного обороту, який за підсумками року становив 1084,7 млн доларів США (+23% до 2017 року).

Експорт зріс на 36,5% та становив 638,2 млн доларів США, імпорт – на 7,8% та становив 446,5 млн доларів США.

Сальдо зовнішньої торгівлі позитивне і становило 191,7 млн доларів США (у 2017 році також додатне – 53,3 млн доларів США). Коефіцієнт по­криття експортом імпорту становив 1,43 (у 2017 році – 1,13).

Зовнішньоторговельні операції товарами область здійснювала з партне­рами зі 134 країн світу (2017 рік – зі 119 країнами).

Обсяг експорту товарів до країн Європейського Союзу збільшився у порівняні з 2017 роком на 33,2% і становив 304,2 млн доларів США або 47,7% від загального обсягу. Найвагоміші експортні поставки товарів серед країн-членів ЄС здійснювалися до Німеччини (10,2%), Польщі (9,5%), Нідерландів (6%), Бельгії (4,4%), Італії та Іспанії (по 3,1%).

Серед основних країн-партнерів експорт товарів збільшився до Єгипту – у 3,5 раза, Індонезії – у 3,3 раза, Бельгії – у 2,2 раза, Нідерландів – в 1,7 раза, Іспанії та Італії – в 1,6 раза, Польщі – на 31,8%, Російської Федерації – на 21,8%, Туреччини – на 3,6%, Німеччини – залишився на рівні попереднього року, зменшився на 5,7% до Молдови.

Основу товарної структури експорту становили зернові культури – 33,9%; електричні машини – 10,3%; насіння і плоди олійних рослин – 9,3%; молоко та молочні продукти, яйця птиці, натуральний мед – 7%; текстильні матеріали та текстильні вироби – 4,5%; цукор і кондитерські вироби з цукру – 4,3%; пластмаси, полімерні матеріали – 4,1%; меблі – 3,6 відсотка.

Аналізуючи споживчий ринок та цінова ситуацію в області, Олена Бохонська звернула увагу присутніх на тенденцію до подальшого подальшого розвитку інфраструктури споживчого ринку та збільшення присутності товарів вітчизняного (у тому числі місцевого) виробництва. Торік в області відкрито 35 об’єктів роздрібної торгівлі, 12 об’єк­тів ресторанного бізнесу, 10 об’єктів побутового обслуговування населення.

Здійснювалася системна робота з відстеження ситуації на споживчому ринку для своєчасного реагування на негативні тенденції.

Оборот роздрібної торгівлі у діючих цінах за минулий рік становив 20551,0 млн грн, що на 1,2% більше обсягу 2017 року.

Індекс споживчих цін на товари та послуги становив 109,2% (2017 рік – 113,8%, по Україні  – 109,8% (113,7%); індекс цін на продукти харчування та безалкогольні напої – 107,6% (113,8%), по Україні – 107,8% (117,7%).

Ціни на більшість основних соціально важливих продовольчих товарів в області (16 позицій із 23) були нижчими ніж середні ціни по Україні.

Протягом 2018 року в населених пунктах області проведено 2264 ярмар­ки з продажу сільськогосподарської продукції, на яких реалізовувалися про­довольчі товари та сільськогосподарська продукція власного виробництва за цінами на 15-20% нижче від ринкових.

Обсяг реалізації сільськогосподарської продукції на ярмарках становив 45 тис. тонн на суму 573,8 млн гривень.

Позитивну динаміку основних фінансово-економічних показників діяльності суб’єктів малого та середнього підприємництва також відмітила доповідач.

За даними Головного управління ДФС в області кількість діючих малих та середніх підприємств з початку 2018 року збільшилася на 25,6% (на 2728 оди­ниць) і на 01 січня 2019 року становила 13402 одиниці. До бюджетів усіх рівнів від суб’єктів малого та середнього підприєм­ництва надійшло 5362,4 млн грн податкових платежів, що на 899,9 млн грн або на 20,2% більше ніж за 2017 рік.

Вживалися заходи з подальшого вдосконалення роботи центрів надання адміністративних послуг (далі ЦНАП). На сьогодні в області функціонують 33 ЦНАПи, у тому числі 18 – при райдержадміністраціях, 6 – при виконкомах міських (міст обласного значення) рад та 9 – при органах місцевого само­врядування, утворених у результаті об’єднання територіальних громад.

Роботу ЦНАПів забезпечували 170 адміністраторів, 44 державних реє­стратори у сфері реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, 62 державних реєстратори у сфері реєстрації речових прав на нерухоме майно.

Торік через діючі ЦНАПи надано майже 417,0 тис. адміністративних послуг (на 19,8% більше ніж у 2017 році).

На 01 січня 2019 року в області зареєстровано 269 регуляторних актів, у тому числі Хмельницької облдержадміністрації – 8 (на 01.01.2018 – 9 докумен­тів), міських рад обласного значення – 239 (242), районних державних адмі­ністрацій – 22 (21).

За січень-вересень 2018 року фінансовий результат (сальдо) великих та середніх підприємств до оподаткування становив 149,1 млн грн прибутку (за січень-вересень 2017 року – 970,3 млн грн прибутку).Великими та середніми прибутковими підприємствами, частка яких у загальній їх кількості становила 68,5%, отримано 1405,7 млн грн прибутку, що на 1,4% менше ніж у відповідному періоді 2017 року. Основну частину при­бутків сформовано підприємствами промисловості (70,4%), оптової та роздріб­ної торгівлі, ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів (21,5%).

Частка збиткових підприємств становила 31,5 відсотка. Ними допущено 1256,6 млн грн збитків, що у 2,8 раза більше ніж за січень-вересень 2017 року. Значних збитків зазнали підприємства промисловості (67,5%), оптової та роздрібної торгівлі, ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів (8,9%).

Також Олена Бохонська зауважила, що в області досягнуто позитивної динаміки надходжень до бюджетів усіх рівнів. За підсумками року до бюджетів надійшло податків та платежів на суму 9,6 млрд грн, у тому числі до державного бюджету – 4,0 млрд грн, місцевих бюджетів – 5,6 млрд гривень.

Обсяги податкових надходжень зросли на 21,4% або на 1702,1 млн грн, у тому числі до державного бюджету – на 21% або на 697,0 млн грн, до місцевих бюджетів – на 21,7% або на 1005,0 млн гривень.

До загального фонду місцевих бюджетів мобілізовано податків, зборів (обов’язкових платежів) без урахування міжбюджетних трансфертів на суму 5952,0 млн грн та забезпечено виконання доходів загального фонду зведеного бюджету області на 102,7% до річного плану.

Усі райони області та 5 міст обласного значення, крім м. Старокостян­тинів, 33 об’єднаних територіальних громади (крім Берездівської, Війтовецької, Волочиської, Ганнопільської, Маківської, Меджибізької) та обласний бюджет забезпечили виконання планових показників.

Загалом доходи місцевих бюджетів зросли на 21,4% або більш ніж на 1,0 млрд гривень.

Обсяг надходжень доходів місцевих бюджетів у розрахунку на одного жителя області у порівнянні з 2017 роком зріс на 22,4% та становив 4670,4 гри­вень.

За підсумками року середньомісячна заробітна плата одного штатного працівника в області зросла на 23,7% у порівнянні з 2017 роком та становила 7345,6 грн, що майже удвічі перевищує розмір мінімальної заробітної плати.

Заборгованість із виплати заробітної плати збільшилася у порівнянні з початком року на 7,5 млн грн (у 2,3 раза) та на 01 січня 2019 року становила 13,3 млн гривень. Найбільшу суму заборгованості мають державні підпри­ємства “Науково-технічний комплекс “Завод точної механіки” (орган управ­ління ДК “Укроборонпром”) – 6,1 млн грн (46% від загальної заборгованості) та “Нігинський кар’єр” (орган управління – Міністерство аграрної політики та продовольства України ) – 1,0 млн грн (7,5%).

З метою забезпечення своєчасної виплати заробітної плати, погашення заборгованості працівникам в області діють обласна, а також районні та міські робочі групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення. Торік проведено 4 засідання обласної робочої групи. Протягом року вдалося повністю ліквідувати борги на 9 підприємствах області на суму 7,4 млн. гривень.

На 01 січня 2019 року за даними державної служби зайнятості було зареєстровано 12,9 тис. безробітних осіб, що на 6,8% більше ніж на початок 2018 року.

Протягом року працевлаштовано 22,7 тис. осіб, у тому числі, одноразову допомогу по безробіттю для організації підприємницької діяльності отримали 81 особа, професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації проходили 4,6 тис. осіб, до виконання громадських та інших робіт тимча­сового характеру залучено 4,5 тис. осіб.

За даними моніторингу торік в області створено майже 15816 тис. нових робочих місць.

За результатами реалізації в області заходів з легалізації трудових від­носин з “тіні” виведено 25211 осіб. Притягнуто до адміністративної відпові­дальності 34 особи. Зареєстровано 6632 суб’єкти підприємницької діяльності, 8426 трудових договорів між підприємцями-фізичними особами та найманими працівниками та 10153 трудових договори з найманими працівниками у юридичної особи.

Загальна сума донарахованих доходів становила 1062,9 тис грн, у тому числі 538,2 тис грн податків, 76,3 тис грн штрафних санкцій та 448,4 тис грн страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування.

В області понад 492,0 тис осіб або 40% населення потребує соціального супроводу. Загальний обсяг субвенції з державного бюджету на виплату всіх видів соціальної допомоги у 2018 році становив 196,2 млн гривень.

Призначено субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг на загальну суму 116,1 млн.грн., що на 36,7 % менше ніж у попередньому році.

На 01 січня 2019 року в області функціонує 20 дитячих будинків сімей­ного типу, в яких виховуються 146 дітей-вихованців та осіб з числа статусних. У 110 при­йомних сім’ях виховувалося 203 прийомних дитини.

Органами Пенсійного фонду України в області проведено значну роботу з наповнення бюджету фонду власними коштами, своєчасного призначення, перерахунків та фінансування у повному обсязі пенсійних виплат, зменшення заборгованості зі сплати страхових внесків.

На 01 січня 2019 року нараховується 406,7 тис. пенсіонерів. Середній розмір пенсії з урахуванням цільової грошової допомоги зріс у порівнянні з початком 2018 року на 8,2% та становить 2232,15 гривні.

На виплату пенсій спрямовано 10,7 млрд грн, що на 18,8% більше ніж у 2017 році.

Торік сплачено 4,3 млрд грн обов’язкових платежів, що адмініструє Пенсійний фонд (на 28,5% більше у порівнянні з 2017 року). Планові показники власних доходів за звітний період виконано на 97,8 відсотка.

Також позитивні тенденції розвитку Олена Валеріївна відмітила і в галузі освіти, культури та медицини. На завершення вона зазначила, що головним завданням для органів влади усіх рівнів на 2019 рік має стати підтримання позитивних тенденцій економічного розвитку. Також посадовець додала, що одним із найважливіших напрямків роботи ОДА має стати розробка Стратегії регіонального розвитку Хмельницької області на 2021 – 2027 роки, яка наприкінці року має бути затверджена на сесії обласної ради.

26.03.2019 р.

За матеріалами офіційного сайту Хмельницької обласної

державної адміністрації http://www.adm.km.ua/

Від контактів до контрактів! – на Хмельниччині розпочав роботу ІІІ Міжнародний економічний форум

 

14 березня відбулася дуже знакова для Хмельниччини подія: розпочав свою роботу дводенний ІІІ Міжнародний економічний форум «Інвестиційні можливості Хмельниччини». Його організаторами виступили: Хмельницька обласна державна адміністрація на чолі з Вадимом Лозовим, Хмельницька обласна рада та її голова Михайло Загородний та Хмельницька торгово-промислова палата під керівництвом Наталії Бєлякової.

Як зазначили організатори, цей форум – унікальний простір для обговорення найактуальніших тем для бізнесу та професійного розвитку. Це простір, в якому працюватимуть кращі вітчизняні бізнес-експерти та експерти з Нідерландів, Канади, Німеччини, Норвегії, Іспанії, Польщі, Чехії, Словаччини, Угорщини, Китаю, Греції та Бельгії. Це простір, де бізнес, влада та громади взаємопосилюватимуть один одного, а отже, сприятимуть підвищенню рівня життя регіону в цілому.

Партнерами ІІІ Міжнародного економічного форуму стали ПАТ “Подільський цемент” CRH в Україні, компанія «SCAME-UА», ТОВ “Дубово Агро”, Кам’янець-Подільське ПАТ “Гіпсовик” та ТОВ «НВК «Екофарм».

Вітали учасників Форуму керівники області та іноземні гості, що прибули на захід, аби на власні очі побачити, чим же багата  Хмельниччина та, що готова запропонувати потенційним інвесторам: Віце-президент Громадської організації «Міжнародний  трейд клуб в Україні», перший секретар Посольства Словацької республіки в Україні  пані Соня Крайчова та  Віце-маршал Куявсько-Поморського воєводства Республіки Польща Славомир Копич. Також до привітань долучився Віце-президент Торгово-промислової палати України Ростислав Коробка.

Безпосередньо робочу частину заходу розпочав Вадим Лозовий з презентації інвестиційного потенціалу Хмельницької області. Далі продовжив голова обласної ради Михайло Загородний,  провівши бліц-панель на тему «Інвестиції в громади», у ході якої голови трьох ОТГ області презентували свої напрацювання у залученні інвестицій у свою громаду.

У продовження присутні мали можливість послухати практичні поради від міжнародних інвесторів щодо секретів успішної співпраці. Так, модератором панелі «Міжнародне інвестиційне співробітництво» виступила Наталя Бєлякова, а досвідом ділилися представники Польщі, Словаччини та Канади.

Після цього учасники Форуму більш адресно розглянули інвестиційний потенціал Хмельниччини. Акцент зроблено було на логістиці Хмельниччини, як невід’ємній складовій успішного бізнес-середовища. У дискусійній панелі «Інвестиції в інфраструктуру Хмельниччини» модератор Василь Міракін, радник голови Хмельницької обласної державної адміністрації, окреслив цілісну картину логістичного потенціалу регіону.

Один із ключових моментів заходу стало підписання Меморандумів про співпрацю між Хмельницькою обласною державною адміністрацією, Хмельницькою обласною радою, Хмельницькою міською радою та стейкхолдерами щодо посилення сприятливого інвестиційного мікроклімату на наступні роки.

Наступний блок Форуму був присвячений дискусії на тему «Кращі практики залучення інвестицій в економіку». Роман Примуш, директор Агенції регіонального розвитку провів діалог з топ-менеджерами кращих підприємств Хмельницької області, які мають досвід міжнародного співробітництва.

Далі на учасників чекають презентації кращих інвестиційних проектів розвитку території. Спікерами стануть підприємці й голови об’єднаних територіальних громад, які мають окреслені бізнес-пропозиції для потенційних інвесторів.

У форматі бліц-панелі  експерти та їх модератором Олегом Демчуком, головою Агенції сталого розвитку “АСТАР” обговорюватимуть інвестиційні можливості Хмельниччини туристичної

На завершення першого робочого дня учасники Форуму матимуть унікальну можливість спілкування з іноземними бізнесменами. У форматі В2В працюватиме більше 20-ти міжнародних експертів, які готові розглянути бізнес-кейси і надати необхідну консультативну допомогу.

Як наголошують організатори, Форум – це не підведення підсумків, не черговий звіт. Це лише перший крок до розвитку бізнесу та територій. Після нього мають розпочатися трудові будні, підготовка необхідних документів та запуск розвиткових проектів. І базовим медіатором цього процесу стане Хмельницька Агенція регіонального розвитку. Саме для того вона й була створена.

У роботі форуму взяла участь і делегація Ізяславського району на чолі із першим заступником голови районної державної адміністрації Павлом Ковальчуком.

ФОТОЗВІТ

14.03.2019 р.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

за матеріалами джерел мережі Інтернет

В. Лозовий: Наша головна мета – заявити, що Хмельниччина інвестиційно приваблива

 

12 березня голова обласної державної адміністрації Вадим Лозовий провів брифінг із місцевими журналістами з приводу проведення в області 14-15 березня ІІІ Міжнародного економічного форуму “Інвестиційні можливості Хмельниччини”.

За словами Вадима Миколайовича, проведення такого заходу є вкрай важливим для області, адже це шанс заявити про те, що Хмельниччина інвестиційно приваблива.

«Сподіваюся, що проведення даного Форуму надасть економічний поштовх до розвитку нашої області, збільшення заробітної плати, створення нових робочих місць та загалом покращення життя в області», – наголосив голова адміністрації.

Радник голови адміністрації Василь Міракін більш детально анонсував даний захід. Так,  він зазначив, що розпочнеться захід із вітального слова Вадима Лозового, який  розповість учасникам Форуму про інвестиційні можливості області. Далі заплановано проведення п’яти панельних  дискусійних майданчиків, під час яких увазі учасників представлять кращі практики залучення інвестицій в економіку області, приклади успішних інвестиційних проектів, втілених громадами області. Окрім того, будуть презентовані інвестиційні проекти у галузі промисловості, інфраструктури, агропромислового комплексу. У завершальній панельній дискусії гості Форуму зможуть ознайомитися із рекреаційним та туристичним потенціалом нашого краю.

До участі у заході будуть запрошені представники вітчизняних та іноземних ділових кіл, бізнес-спільноти, урядовці, представники іноземних дипломатичних установ та торговельно-економічних місій в Україні, делегації з різних регіонів України. Гості матимуть можливість висловити свої пропозиції, побажання або зауваження, що стосуються ведення бізнесу на території нашої області. Наразі зареєстровано заявки на участь у Форумі від представників з 14 країн світу. Передбачається, що буде більше 30 делегатів, які працюватимуть експертами в форматі перемовин B2B («Business to business»).

У другий день роботи Форуму потенційні інвестори матимуть змогу оглянути провідні підприємства Хмельницького та Кам’янця-Подільського, де зустрінуться з керівництвом міст та ознайомляться з їх  інвестиційними об’єктами.

Запрошуємо усіх бажаючих долучитися до участі у ІІІ Міжнародному економічному форумі “Інвестиційні можливості Хмельниччини”.

13.03.2019 р.

За матеріалами офіційного сайту Хмельницької обласної

державної адміністрації http://www.adm.km.ua/

 

 

Вадим Лозовий: ІІІ Міжнародний економічний форум має дати новий поштовх для розвитку області

 

Сьогодні голова облдержадміністрації Вадим Лозовий провів робочу нараду з головами райдержадміністрацій та об’єднаних територіальних громад. До участі в заході долучилися також голова обласної ради Михайло Загородний, заступники голови облдержадміністрації Володимир Кальніченко та Світлана Павлишина, представники структурних підрозділів облдержадміністрації.

На порядок денний наради було винесено декілька питань. Першим присутні в залі обговорили питання щодо підготовки до проведення в області ІІІ міжнародного економічного форуму “Інвестиційні можливості Хмельниччини”, який має відбутися 14-15 березня. Детально про концепцію заходу, склад учасників форуму, заплановані дискусійні майданчики, проекти, що будуть представлені на ньому, розповіли представник Департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації Сергій Флентін та радник голови ОДА Василь Міракін.

Як зауважив Вадим Лозовий, основне завдання цього заходу – гідно презентувати економічні та інвестиційні можливості Хмельниччини, аби зацікавити потенційних інвесторів: “Залишилось місяць часу. Маємо підготуватися надпотужно, адже ми очікуємо, що участь в форумі візьмуть іноземні  представники та представники бізнес-спільноти, а також делегації з усіх куточків України. Наша область має чудові інвестиційні можливості, а ми з вами маємо докласти спільних зусиль, аби розповісти про них учасникам форуму. Маємо донести до них, що Хмельниччина – саме той край, де можна відкрито та чесно працювати, заробляти гроші, розвивати власний бізнес. Цей форум має дати новий поштовх економічному розвитку області.”

Також у ході наради обговорили стан матеріально-технічного забезпечення процесу з підготовки та  проведення виборів Президента України, стан реалізації пілотного проекту Президента та Уряду щодо монетизації субсидій, особливості реформи сільської медицини у 2019 році, а також окремі положення проведення процедури державної реєстрації релігійних організацій.

25.02.2019 р.

За матеріалами офіційного сайту Хмельницької обласної

державної адміністрації http://www.adm.km.ua/

 

Відбувся конкурс на визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування

 

19 лютого під головуванням заступника голови конкурсного комітету – начальника відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Віктора Клімчука проведено засідання конкурсного комітету з підготовки та проведення конкурсів щодо визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі району.

Як зазначив Віктор Клімчук: «Мета конкурсу - забезпечити належну якість та безпеку перевезення пасажирів на маршрутах приміського сполучення, які не виходить за межі району».

На конкурс винесено 5 приміських автобусних маршрутів, а саме: Ізяслав-М’якоти, Ізяслав-Білотин, Ізяслав-Закриничне, Ізяслав-Шекеринці, Ізяслав-Сошне. Заявки на участь надійшли від двох місцевих перевізників-претендентів. Але один із перевізників-претендентів напередодні проведення конкурсу відкликав свої документи.

За результатами вивчення конкурсних матеріалів визначено автоперевізника, який відтепер буде здійснювати перевезення пасажирів на об’єкті конкурсу № 1 за маршрутом  Ізяслав - М’якоти. Решта об’єктів – приміських автобусних маршрутів буде винесено на наступні конкурси у 2019 році.

Із переможцем конкурсу буде укладений договір для забезпечення якісного надання населенню Ізяславщини послуг з перевезення.

19.02.2019 р.

 За матеріалами відділу економічного розвитку, торгівлі та

інфраструктури районної державної адміністрації

ДО УВАГИ СУБ'ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

 

З метою недопущення порушень прав суб’єктів господарювання, передбачених законодавством про захист економічної конкуренції, Антимонопольний комітет України надав відповідне доручення територіальним відділенням Комітету провести дослідження на ринку з розподілу природного газу, зокрема щодо випадків:

1. Висування Операторами ГРМ вимог стосовно придбання засобів дистанційної передачі даних у визначеного суб’єкта господарювання та/або виробника з чітко визначеними технічними параметрами;

2. Нав’язування Операторами ГРМ певних суб’єктів, що здійснюють розробку робочого проекту з організації та облаштування системи дистанційної передачі даних на комерційному вузлі обліку;

3. Монопольного встановлення цін на вказані засоби та на послуги з їх встановлення (монтаж засобів дистанційної передачі даних, налагодження каналів зв’язку і передачі даних та перевірка достовірності переданих (зчитаних) даних до Оператора ГРМ тощо).

У разі наявності інформації про порушення прав суб’єктів господарювання та вчинення подібних дій, пропонуємо звернутися до Хмельницького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, яке знаходиться за адресою: вул. Героїв Майдану 54, м. Хмельницький, 29001, або надіслати інформацію на електронну адресу: khm@amcu.gov.ua. Контакти - тел/факс: 0382 – 742-001

За бажанням суб’єктам господарювання забезпечується повна конфіденційність.

11.02.2019 р.

За матеріалами прес-служби Хмельницького обласного територіального

відділення антимонопольного комітету України

 

ДО УВАГИ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ!

 

Ізяславська районна державна адміністрація (організатор конкурсу) оголошує конкурс на право здійснення перевезення пасажирів в звичайному режимі руху на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Ізяславського району за номерами маршрутів у прямому та зворотному напрямках (об’єкти конкурсу) та умови його проведення:

 

з/п об’єкта конкурсу

Назва та номер маршруту, рейсу

 

Протяжність маршруту, рейсу (км)

Час відправлення з початкових пунктів (к-сть оборотних рейсів для приміських)

Час прибуття до кінцевих пунктів

Періодичність здійснення перевезень

Мінімальна кількість автобусів/ мінімальна кількість місць для сидіння (для приміських –загальна кількість місць)

1

 

Ізяслав – Мякоти № 0710

30

12-10

1 оборотний рейс

13-00

щоденно

2/20

2

Ізяслав – Білотин № 0712

24

5-50; 14-30                    

2 оборотних рейси

6-40; 15-15

Вівторок, четвер

2/12

3

Ізяслав –Закриничне № 0713

42

8-00;14-10                     

2 оборотних рейси

9-00; 15-15

Вівторок, четвер

2/12

4

Ізяслав – Шекеринці № 0717

39

5-35

1 оборотний рейс

6-40

Понеділок, середа, п’ятниця

2/20

5

Ізяслав – Сошне  № 0732

12

14-00

1 оборотний рейс

14-30

щоденно

2/12

 

Умови: Конкурс на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування проводяться відповідно до Закону України „Про автомобільний транспорт” та „Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 р. №1081 (зі змінами внесеними постановами Кабінету Міністрів України) (далі Порядок).

Перелік необхідних документів на конкурс, бланки заяв і анкет, інформацію щодо об’єктів конкурсу можна отримати у відділі економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації (каб.111), адреса: м. Ізяслав, вул. Незалежності, 2, тел.4-22-78, режим роботи з 8-00 до 17-15, електронна пошта: uerdaiz@ukr.net.

Документи на участь в конкурсі подаються організатору конкурсу (м.Ізяслав, вул. Незалежності, 2, відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації) у 2-х закритих конвертах з позначкою №1 та №2. На конвертах вказується дата проведення конкурсу по оголошенню, назва та адреса претендента. В конверті №1 подаються документи, що додаються до заяви, в конверті №2 - інформація про те, на який об’єкт конкурсу подає документи перевізник-претендент (заява).

Кінцевий термін подачі документів до 16 години  01.02.2019 р.

Конкурс відбудеться: 19.02.2019 р., Засідання конкурсного комітету відбудеться за адресою: Хмельницька обл., м. Ізяслав, вул. Незалежності, 2 (Ізяславська районна державна адміністрація). Початок роботи о 10.00 год.

Плата за участь у Конкурсі перевізниками-претендентами не вноситься.

На маршрутах протяжністю до 150 км допускається використання автобусів категорій М2 (повна маса до 5 т) та М3 (повна маса більше 5 т).

Для перевізників, які претендують на кілька об’єктів конкурсу, кількість резервних автобусів визначається згідно п.12 Порядку.

У разі коли учасники конкурсу (приміського маршруту) набрали однакову кількість балів, перевага надається перевізнику-претенденту, який пропонує транспортний засіб пристосований для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями.

 17.01.2019 р.

Відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації

 

 

 

 

 

 

 

АКТУАЛЬНО

Е-послуги

Відкриті дані

Правова допомога 

Пенсійне забезпечення

Вибори

Міжнародна інтеграціяУкраїни

Запобігання корупції

Відзначення пам'ятних та ювілейних дат

Голодомор

       Актуальні питання   державної служби  

 

 

СОЦІАЛЬНА СФЕРА

 

Протидія домашньому насильству

 

Соціальний захист


Медицина

 

Культура

 

Сім'я і діти

 

Освіта

 

 

 

 

ЕКОНОМІЧНА СФЕРА

 Містобудування та архітектура

Підприємництво

Транспорт

 Енергоефективність

 Регуляторна політика

 Агросектор

 Бюджет

 Державні закупівлі

 Державна реєстрація

Чисте довкілля

 ЦНАП 

 

 

ОРГАНИ ВЛАДИ

 

Районна рада

Міська рада

Сільські ради

ХАЕС

Податкова

Поліція

Районний сектор ГУ ДСУ з надзвичайних ситуацій 

 

 

 

 

Центральні 

 органи влади

 

 

 

 Обласні

 органи влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

_______________________________________________________________________________________

© Ізяславська районна державна адміністрація, 2003-2019 роки
   вул. Незалежності, буд.2, м.Ізяслав, 30300,
e-mail: izyaslav_rda@izadm.gov.ua
 
  Розробка та підтримка: Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Ізяславської районної державної адміністрації

   Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові зазначення посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний веб-портал Ізяславської райдержадміністрації https://izadm.gov.ua/