на головну

                     
                       
                     
                     
                             
 

 

 

Ізяславська

райдержадміністрація

 

               30300, Хмельницька обл.,

             Ізяславський р-н., м.Ізяслав,

                вул.Незалежності, буд. 2

 

тел/факс: (03852) 4-20-61

e-mail: izyaslav_rda@izadm.gov.ua

 

Заходи,

які заплановано

провести в

Ізяславському районі

протягом тижня

 

 

    

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода в Ізяславі

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

                     
 

ПРОГРАМИ

 

ПІДПРИЄМНИЦТВО

         

Нормативні

акти

Координаційна рада з питань розвитку підприємництва

ОГОЛОШЕННЯ

 
         

 

 

 

 

 

 
     

 
      Інвестиційний паспорт району  
      Інвестиційні пропозиції  
     

Інвестиційний паспорт Державного підприємства "Підприємство замкової виправної колонії управління Державної пенітенціарної служби України у Хмельницькій області (№58)"

 
 

Підприємництво

 

Внаслідок ряду чинників кількість діючих підприємців – фізичних осіб дещо зменшилась.

Станом на 1 січня 2017 року їх чисельність становила 931 особа, що на 13 чол. менше в порівнянні з початком 2016 року.

По району на 10 тис. населення припадає 211 фізичних осіб.

Найбільше приватних підприємців здійснюють діяльність у сфері торгівлі.

Активно розвивається мережа торгових закладів, які належать суб’єктам підприємницької діяльності-фізичним особам. За останні роки суб’єктами підприємництва введені в експлуатацію магазини дитячого одягу та іграшок «Зайка», канцтоварів та книг «Фломастер», «Агросвіт», «Мобілочка», «Світ текстилю», «Одяг з Європи», «Квіти», комісійний «Чемодан без ручки», «Кабанчик», маркет «Сім’я», магазин кондитерських виробів «Вацак», піцерія «СВ», кафе «Фанат». У цілому мережа закладів торгівлі, що належить підприємцям – фізичним особам, становить більше 300 одиниць.

З метою підвищення поінформованості населення щодо перспектив розвитку підприємництва та можливостей створення власного бізнесу проведено центром зайнятості проводяться інформаційні семінари «Як розпочати свій бізнес?» та тематичні «Від бізнес-ідеї до власної справи».

 

  Перелік земельних ділянок, які можуть бути передані для реалізації інвестиційних проектів на території Ізяславського району  
    Наявні виробничі, офісні приміщення Ізяславського району, які можуть використовуватись інвесторами під промислові, туристичні і відпочинкові комплекси, торгові та офісні центри  
    Перелік промислових підприємств району  
    Перелік магазинів (відділи, секції, куточки), в яких організовано реалізацію продуктів харчування за цінами виробників, в Ізяславському районі   
    Розклад руху автобусів по автостанції м.Ізяслав  
       
       
       
       
       

 Хмельницькою обласною державною адміністрацією та прокуратурою Хмельницької області розроблено план взаємодії щодо створення сприятливих умов для роботи малого та середнього бізнесу між територіальними  органами місцевого самоврядування  та влади, до компетенції яких входить виконання правоохоронних , наглядових і контролюючих функцій у Хмельницькій області.
    На виконання зазначеного плану  організовано роботу мережі телефонів «гарячої лінії»:

Прокуратура Хмельницької області

-

(022) 75-51-14

Прокуратура Ізяславського району

-

4-24-47

Ізяславська районна державна адміністрація

-

4-20-61

Ізяславське відділення поліції Славутського відділу Головного управління національної поліції України

-

4-12-14

Ізяславське відділення Славутської ОДПІ

-

4-21-30

    За зазначеними  номерами телефонів приймається інформація про факти незаконного втручання, перешкоджанню здійснення підприємницької  діяльності з боку службових осіб контролюючих та правоохоронних органів.

 

 

Шановні респонденти!

 

У зв’язку із закриттям відділів статистики у Ізяславському, Полонському районах (наказ Державної служби статистики України № 283 від 07.10.2015), усі форми державної статистичної та фінансової звітності, починаючи з 01 грудня 2015 року, необхідно подавати до відділу статистики у Шепетівському районі за адресою: 30400, м. Шепетівка, вул. Карла Маркса, 44, тел. для довідок: (240) 5-10-35, (240) 5-21-35, 067-381-55-98,  е-mail: shpt@ukrpost.ua

 

Разом з тим,  для зручності респонденти вищезгаданих районів можуть самостійно обрати для звітування Головне управління статистики у Хмельницькій області, яке знаходиться за адресою: 29000, м. Хмельницький, вул. Героїв Майдану, 36, тел. для довідок (382) 79-48-35, е-mail: gus@km.ukrstat.gov.ua, або ж будь-який інший районний підрозділ органів державної статистики області.

Одночасно нагадуємо про можливість подання органам державної статистики електронної звітності, що дозволить звітувати дистанційно без направлення відповідних форм статистичної та/або фінансової звітності в паперовому вигляді (детальна інформація розміщена на сайті в розділах «Електронна звітність» та «Респондентам»).

18.11.2015 р.

За матеріалами відділу статистики у Шепетівському районі

 

 

 

 

 

За адресою www.dkrp.gov.ua функціонує сайт Державної регуляторної служби України.
    До уваги представлена інформація щодо нормативно-правової бази підприємництва, дозвільної системи, здійснення регуляторної політики, реєстрації суб’єктів господарювання, ліцензування, програм розвитку підприємництва, фінансових та соціальних питань підприємницької діяльності, новини сайту.

 

 

   
       
 

 

 

 Реквізити Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області

29000, м. Хмельницький, вул. Шевченка, 53

тел. 79-51-55, факс 76-29-29

телефон гарячої лінії (0382) 65-07-34

E-mailinfo@zps.gov.ua

адреса офіційного сайту: http://www.consumerhm.gov.ua  

 

 

 

 

 

 

Нормативно-правова база

 

Наказ від 07.03.2012  № 310 «Про затвердження Порядку проведення перевірок у суб'єктів господарювання сфери торгівлі і послуг, у тому числі ресторанного господарства, якості продукції, додержання обов'язкових вимог щодо безпеки продукції, а також додержання правил торгівлі та надання послуг»

Постанова від 29 вересня 2010 р. N 878 "Про здійснення розрахунків за продані товари (надані послуги) з використанням спеціальних платіжних засобів"

Постанова Кабінету Міністрів України від 15.06.2006 р. №833 «Про затвердження Порядку провадження торгівельної діяльності та правил торговельного обслуговування  на ринку споживчих товарів» (зі змінами та доповненнями)

Постанова Кабінету Міністрів України від 13.06.2002 р. № 803 "Про заходи щодо проведення моніторингу цін і тарифів на споживчому ринку"

Кодекс України про адміністративні правопорушення  (статті 1 - 212-20)

Закон України від 12 лютого 2015 року № 191-VIIIПро внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення умов ведення бізнесу (дерегуляція)

 

Глобальний Договір ООН

 

Методичні рекомендації щодо оцінки впливу нормативно-правових актів та проектів актів на конкуренцію

 

 

 

 

 

ПРОГРАМИ

 

Програма розвитку малого і середнього підприємництва Ізяславського району на 2017-2018 роки

 

Програма соціально-економічного розвитку Ізяславського району на 2017 рік

 

 

 

 

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

 

ДО   УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ

 

Щодо конкурсу фінансування інновацій

 

Мінекономрозвитку у рамках польсько-української співпраці інформує про проведення конкурсу Kyiv Tech Hub 2018 для українських стартапів, інноваторів, винахідників.

Проект Kyiv Tech Hub – це результат симбіозу двох типів очікувань: представники наукових кіл в Україні шукають фінансування для своїх проектів та шанс виходу на європейські ринки, з другого боку польський ринок шукає нові, перспективні інвестиційні цілі.

У рамках цього проекту кожен український стартап, інноватор, винахідник і автор інноваційного проекту може подати свій проект до конкурсного розгляду через заповнення заявки англійською мовою, яка доступна на Інтернет-сайті: http://startaphub.pl/kyivtechhub/. Термін оформлення проектів закінчується 16 листопада 2018 року.

Фонд Startap Hab Poland проаналізує надіслані проекти та вибере 30 найкращих  проектів і 6 грудня 2018 року у м.Києві буде проведено конференцію з метою підбиття підсумків конкурсу та можливостей реалізації поданих проектів. Участь у конференції є безкоштовною.

Інформація щодо конкурсу та інтернет-посилання для реєстрації додаються.

14.11.2018 р.

 Відділ економічного розвитку, торгівлі

та інфраструктури райдержадміністрації

 

ДО   УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ

  

 Щодо міжнародного виставкового заходу

 

За інформацією Посольства України у Федеративній Республіці Нігерія, у період з 20 по 22 листопада 2018 p., у м. Ошогбо, штат Осун (Федеративна Республіка Нігерія) відбудеться міжнародний виставковий захід “Agritech Nigeria Osun 2018”.

За інформацією організаторів, зазначений захід є одним з найбільших щорічних торговельно-виставкових заходів. До участі запрошуються українські компанії виробники та інвестори, а також дослідні лабораторії, які зацікавлені у розбудові співробітництва з африканськими країнами у секторі сільського господарства.

Детальну інформацію щодо умов участі, порядку оформлення необхідних документів можна отримати від організаторів: тел. +2348050427776, +2348158492007; e-mail: info@agritechnigeria.net.

13.11.2018 р.

Відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації

 

 ДО   УВАГИ

 

Щодо 45-ї Багдадської

міжнародної виставки

 

За інформацією Посольства України в Республіці Ірак, у період з 10 по 19 листопада 2018 p., у Багдадському міжнародному виставковому центрі м.Багдад (Республіка Ірак) відбудеться 45-а Багдадська міжнародна виставка. Організатором зазначеної виставки є Міністерство торгівлі Іраку спільно з Державною компанією “Іракські виставки та комерційні послуги”.

Для презентації продукції українських виробників Посольство України в Республіці Ірак у співпраці зі згаданою Державною компанією та Іраксько-українською діловою радою отримало на безоплатній основі 9 кв. м виставкової площі для облаштування української експозиції. Вартість оренди додаткової площі - 135 дол. США/кв. м павільйонної та 75 дол. США/кв. м вуличної площі. Мінімальна площа для оренди - 9 кв. м павільйону або 20 кв. м вулиці

Зацікавлений в участі у заході компаніям пропонується зареєструватися та зарезервувати місце на сайті: www.expo.iq.

За детальною інформацією щодо умов участі у зазначеному заході просимо надсилати запит на e-mail: iraqifairs@gmail.com.

09.11.2018 р.

 Відділ економічного розвитку,торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації

 

 ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ

 

 Про  участь в міжнародній спеціалізованій програмі (16.12-19.12.19)

 

У період з 16 по 19 грудня 2018 р. в м.Лондон (Англія) заплановано проведення міжнародної спеціалізованої програми «Міжнародні стандарти управління проектами. PRINCE 2».

 

Основні теми:

• Принципи управління проектами

• PRINCE 2 - метод управління проектами

• Оцінка і управління ризиками проекту

• Основні причини провалу проектів

• Метод освоєного обсягу (Earned Value Management) як інструмент управління проектами

• Проектне фінансування

• Інноваційні проекти - стратегія і управління (на прикладі ділового центру Canary Wharf - Docklands)

• Технічний візит в Манчестер і огляд завершених інфраструктурних проектів

Після закінчення програми видається диплом міжнародного зразка. Додатково до Диплому Ви можете отримати міжнародну кваліфікацію European Director Licence (Ліцензія Європейського Директора), з внесенням до Реєстру Європейських Директорів. Умови отримання European Director Licence направляються за запитом.

07.11.2018 р.

Відділ економічного розвитку,  торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації

 

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ

 

Щодо участі в заходах

GREEN MIND –2018

 

21-23 листопада 2018 року у Міжнародному виставковому центрі (м. Київ, пр-т Броварський, 15) відбудеться Міжнародний форум INNOVATION MARKET – 2018.

Запрошуємо взяти участь у заходах форуму, що будуть проводитися на платформі для сталого розвитку GREEN MIND – 2018, зокрема:

- 21 листопадаобговорення реформ

Засідання "за круглим столом" на теми: "Реформування системи моніторингу довкілля та впровадження Реєстру викидів та перенесення забруднювачів (РВПЗ)" та "Державна підтримка зеленої модернізації виробництва та реформування екологічного податку";

- 22 листопадаконкурентність та публічні закупівлі

Тренінги «Керівні принципи надання інформацій про екологічність продукції» та «Вимоги до заходів із захисту довкілля та вартість життєвого циклу при здійснені публічних закупівель»;

- 23 листопадаосвіта для сталого розвитку

Тренінги "Фінансові можливості муніципалітетів для реалізації природоохоронних заходів" та "Зелений клас — інновації для сталого розвитку закладів освіти".

Кожний учасник тренінгів отримає сертифікат. Участь у заходах безкоштовна для представників бюджетних та неприбуткових організацій (згідно списків попередньої реєстрації).

Попередня реєстрація на кожний із заходів обов’язкова та здійснюється виключно у форматі online до 12 листопада 2018 року на сайті www.greenmind.com.ua.

Анонси заходів ділової програми з детальною інформацією про кожен із заходів розміщені на сайтіwww.greenmind.com.ua.

За додатковою інформацією звертатись за тел.: +38 (067) 753-43-77;     (067) 886-31-93; (099) 642-81-57; (067) 354-72-88.

07.11.2018 р

 Відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації

 

До уваги суб’єктів господарювання

 

Доводимо до Вашого відома інформацію Міністерства енергетики та вугільної промисловості України про проведення 6-8 листопада 2018 року на території Міжнародного виставкового центру (м.Київ, Броварський проспект, 15) XVI Міжнародного форуму «Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє».

У рамках Форуму відбудеться проведення:

- Галузевої експозиції «ПЕК України» за участю державних компаній, які працюють у сегментах видобутку енергоресурсів, генерації, розподілу та збуту енергії;

- XVI Міжнародної спеціалізованої виставки «Енергетика в промисловості-2018» (електротехнічне, енергетичне устаткування, електричні підстанції, лінії електропередачі, кабелі, проводи, промислова світлотехніка, автоматизація, КВПіА);

- ІІІ Міжнародної спеціалізованої виставки «MINING INDUSTRY EXPO – 2018» (бурильні установки, прохідницькі та очисні комплекси, шахтна і кар’єрна спецтехніка, гірничозбагачувальне обладнання, вентиляторні і компресорні установки, автоматизація, засоби індивідуального захисту та безпеки гірничих робіт);

- ІІІ Міжнародної спеціалізованої виставки «НАФТОГАЗЕКСПО-2018» (бурові установки, устаткування для експлуатації та ремонту свердловини, насосна і компресорна техніка, нафтогазопроводи, арматура, автоматизація, КВПіА, нафтогазопереробка, нафто-, газосховище, пожежна і екологічна безпека);

- ділової програми Форуму, присвяченої питанням підвищення рівня енергетичної безпеки країни, реформування ПЕК та залучення інвестицій, модернізації енергетичних об’єктів.

За довідками щодо участі звертатись: ТОВ «МВЦ»: тел./факс: (044) 201-11-57/78/67, e-mail: lyudmila@iec-expo.com.ua, сайт http://www.iec-expo.com.ua.

31.10.2018 р.

 Відділ економічного розвитку,  торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації

 

До уваги суб’єктів господарювання

 

Українська асоціація Шовкового шляху SilkLink пропонує взяти участь у ІІІ Українському форумі Шовкового шляху 16 листопада 2018 року, який відбудеться у місті Києві.

Планується проведення Інноваційної виставки за участю китайських корпорацій, а також будуть проходити 4 галузеві панельні сесії (динаміка успішного українсько-китайського співробітництва, енергія майбутнього, Fintech&Investments та IT&Innovations). Участь у роботі зазначеного міжнародного заходу візьмуть представники українського Уряду та Верховної Ради України, представники українського та китайського великого та середнього бізнесу, Посольство КНР в Україні й представники ЗМІ.

У зв’язку з цим, запрошуємо Вас взяти участь у роботі ІІІ українського форуму Шовкового шляху.

Також, у рамках налагодження українсько-китайської співпраці, Асоціація надає 50% знижку на придбання квитків для  представників бізнесу нашої області. Знижку можна отримати, перейшовши за спеціальним посиланням: https://silklink2018.ticketforevent.com/?promocode=Partner3

Детальніше про ІІІ Український форум Шовкового шляху:

http://forum.silklink.org/uk/%D0%B3%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%B0/.

31.10.2018 р.

Відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації

На хлібозаводі дбають про якість продукції і умови праці

 

Впродовж багатьох років дово­диться розповідати про діяльність ПрАТ «Ізяславський хлібозавод». Щоразу з'являється приємний при­від - чи то перемога на котромусь із конкурсів якості продукції, чи по­ява нових хлібобулочних виробів, чи оновлення обладнання. У сьо­годнішній публікації про це також йтиметься, але головним приводом для її появи стало професійне свя­то харчовиків, що відзначатиметь­ся 21 жовтня. Директор хлібозаво­ду Олена Данієва виявила бажання ширше висвітлити роботу підпри­ємства і показати працелюбних і високопрофесійних членів трудо­вого колективу.

А колектив тут чисельний, на да­ний момент тут трудиться понад 160 чоловік. Всі вони офіційно пра­цевлаштовані, мають соціальний пакет, досить високу заробітну пла­ту. Існують всілякі інші заохочення. Як і в попередні роки, напередодні цьогорічного свята для трудового колективу були влаштовані урочи­сті збори. На них, теж за традицією, були запрошені ветерани праці, ті, хто зараз на заслуженому відпо­чинку. І вони, і нинішні працівники підприємства одержали заохочу­вальні виплати. Впродовж багатьох років напередодні професійного свята тут оновлюють Дошку поша­ни, заносячи на неї фото кращих трудівників. Звичайно, на даному підприємстві є багато достойних для такої відзнаки людей. Та лише трьом щоразу випадає така велика честь. Отож, цьогоріч Дошку по­шани прикрасять фото технолога Ольги Іванівни Кушнірук, водія Во­лодимира Миколайовича Рудюка, працівника збуту Віталія Миколайовича Ємченка.

Переходячи до теми виробни­цтва, обов'язково варто першою справою розповісти про цех, де випікається хліб.

Перше, що саме привертає увагу, це новітня піч для випікання хліба. Ця піч європейського зразка, вона керується роботом. У піч заклада­ють сформовані з тіста буханці. А далі все відбувається автоматич­но. Кожна партія хліба випікається в печі на шести листах, після чого кожен лист, починаючи з верхнього, виїжджає з печі і вивантажує го­товий хліб. Постійні покупці хліба, очевидно, помітили, що з не­давнього часу буханці запашного круглого хліба дещо змінилися. Але це ніяк не вплинуло на технології випікання хліба. Вони залишаються класичними, і від цього правила на заводі не відступають в жодному разі. Буханці хліба стали пухкішими за формою, світлішими, змінився в кращий бік смак цього хліба. Все це результат роботи згаданої пе­чі. Її придбання стало величезним здобутком підприємства. Адже, піч не тільки впливає на якість хліба, а й полегшує умови роботи хлібопекарів. А ще вона стала справж­ньою окрасою цеху. Хто її бачить вперше, висловлюють справжнє захоплення. І гордитися таким при­дбанням можна із повним правом, оскільки подібних печей на україн­ських хлібозаводах одиниці.

Планує дирекція вже найближ­чим часом полегшити умови праці і в сусідньому булочному цеху. На­ступне придбання останнього часу знаходиться в кондитерському цеху. Це нова машина, яка використо­вується при виготовленні печива. Продукція цього цеху вже давно здобула популярність далеко за межами району. Бо її замовляють до найрізноманітніших подій і ве­зуть із собою в різні куточки України.

Водії, які розвозять хлібобулочні вироби по магазинах нашого та сусідніх ра­йонів, кажуть, що бувають дні, коли доводиться розвозити аж надто ба­гато короваїв, тортів та інших смаколиків. Процес замовлення такої продукції на заводі налагоджено вже давно. Сюди достатньо зателе­фонувати і розповісти, що б ви хоті­ли замовити. Роблять це і продавці магазинів, які реалізують продукцію ізяславських хлібопекарів. А ще за­доволення приймають у фірмових магазинах хлібозаводу.

Щоразу, розповідаючи про під­приємство, наголошується на збільшенні асортименту всіх виро­бів. Та скільки б не з'яв­лялося нових сортів хліба, булочок чи кондитерських виробів, усі вони виготовляються за класичними технологіями, без додавання штучних барвників і консервантів.

За цим уважно слідкують у ла­бораторії підприємства, яка є акредитованою, і вона обладнана сучасними, всіма необхідними при­ладами для контролю від вхідних складових до готової продукції.

Покупці самі можуть регулярно спостерігати за появою нових видів хлібобулочних виробів і оцінювати їх якість. У першу чергу, це можна поба­чити в ізяславських фірмових ма­газинах «Колосок», що по вулиці Шевченка, та «Хліб і до хліба» по вулиці Незалежності. Буквально кілька років тому відбувся ремонт обох приміщень магазинів. Тепер це сучасні торговельні заклади, де залюбки здійснюють покупки ізяславчани і гості міста. Зрозуміло, тут можна придбати хлібобулочні вироби, серед яких доволі часто з'являються новинки. У будь-який час у цих магазинах можна придба­ти торти, тістечка, різноманітне пе­чиво теж виробництва хлібозаво­ду. Крім того, як уже було сказано раніше, усю цю продукцію можна замовити до святкових дат і подій. Привітні продавці, які працюють в магазинах «Колосок» та «Хліб і до хліба», допомагають в оформленні замовлення, роз'яснюють, підказують. Останнім часом, як кажуть продавці, зріс попит на печиво, асортимент якого також стрімко зростає. Для зручності печиво продається у фірмових пакувальних кульках. Однак, скільки не було б у магазинах продукції власного виробництва, тут покупцям пропонуються й інші продовольчі товари. Зокрема, цукерки, солодкі напої, спеції, крупи, молочна продукція, кава, чай. Отож, в одному із згада­них магазинів можна придбати все необхідне до сніданку, до обідньо­го чи святкового столу.

Та тепер про сам хлібо­завод, його трудовий колекти­в. Адже, крім тих, хто виготовляє і реалізує продукцію, тут працюють представники ще багатьох професій. І всі вони відіграють вели­ку роль у тому, щоб підприємство успішно працювало і розвивалося. Така специфіка виробництва, що багатьом доводиться працювати у нічну зміну, щоб споживачі могли придбати із самого ранку свіжий хліб. Задовго до світанку кипить робота у відділі експедиції та при­ходять водії, які готові до доставки хліба в магазини. Як вже зазнача­лося, про продукцію Ізяславського хлібозаводу знають далеко за ме­жами району, вона користується попитом. Тому маршрути водіїв бувають не такими близькими. Зви­чайно, керівництво хлібозаводу ро­зуміє складність і відповідальність роботи кожного працівника, цінує це і намагається належним чином винагородити за працю.

Умови, в яких працюють робітни­ки, із кожним роком покращуються. По-сучасному обладнані майстер­ні, котельня, гаражі для ремонту автомобілів. Нещодавно для госпо­дарських потреб на території заво­ду придбано новий трактор.

Дбаючи про розвиток підприєм­ства, про кожного тут працюючого, керівництво хлібозаводу знаходить можливості і засоби для сприяння у вирішенні питань життєдіяльності району, для надання благодійної допомоги громадянам. Достатньо згадати, скільки разів підприєм­ство надавало допомогу нашим захисникам на сході України. Яка б громадська організація не звер­талася за благодійною допомогою, на хлібозаводі завжди йдуть назу­стріч.

Днями на Ізяславщині відзначався День захисника України, і тут підприємство долучилося до благодійництва, за що слова вдячності висловлюють батьки загиблих під час АТО на­ших земляків. ПрАТ «Ізяславський хлібозавод» незмінно залишається одним із найбільших платників по­датків у районі. Колектив підприємства активно долучається до усіх добрих справ.

І ще кілька слів про територію підприємства. Як у цехах та інших приміщеннях, так і на навколишній території панує порядок. Потра­пляючи сюди, відразу відчуваєш, що тут працюють люди, які дбають про все і всіх. Вони заслуговують на найкращі слова похвали. Завдя­ки їм ми можемо споживати якісну і смачну продукцію. То ж, нехай і надалі вироби Ізяславського хлі­бозаводу приносять задоволення споживачам. Нехай розвивається саме підприємство, а всі, хто тут працює, отримують слова вдячно­сті від споживачів і будуть щасли­вими в особистому житті.

ФОТОКОЛАЖ

19.10.2018 р.

За матеріалами районної громадсько-політичної газети «Зоря Надгориння»

 

З нагоди професійного свята відзначено колектив ПП «Ізяславмолпродукт»

 

З нагоди відзначення професійного свята – День працівника харчової промисловості – перший заступник голови районної державної адміністрації Павло Ковальчук та голова районної ради Сергій Шлегель привітали колектив ПП «Ізяславмолпродукт» та вручили йому, в особі директора Миколи Теличка, грамоту Ізяславської районної державної адміністрації та Ізяславської районної ради. Дана відзнака вручена колективу ПП «Ізяславмолпродукт» за значний внесок у розвиток переробної та харчової промисловості району.

19.10.2018 р.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

«Битва міст»: конкурс на реалізацію національних безкоштовних освітніх програм для підприємців та експортерів «Export Revolution Ukraine» та «Creative Export Ukraine»

 

З 25 вересня по 17 жовтня 2018 року Офіс з просування експорту при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України проводитиме конкурс «Битва міст» на визначення двох українських міст (окрім м. Київ) щодо реалізації національних безкоштовних освітніх програм для підприємців та експортерів «Export Revolution Ukraine» та «Creative Export Ukraine». Метою зазначених освітніх програм є підвищення конкурентоздатності українського бізнесу на міжнародній арені, підтримка українських виробників у виході на нові ринки. У рамках цих програм учасники спільно з провідними європейськими тренерами та експертами безкоштовно вивчатимуть теми щодо експортної діяльності та створення бізнес-моделі підприємства.

18 жовтня цього року за результатами конкурсу Офіс з просування експорту обере два міста-переможця, що матимуть змогу приєднатись до реалізації національних навчальних програм.

У рамках освітніх програм «Export Revolution Ukraine» та «Creative Export Ukraine» відбудеться низка безкоштовних освітніх семінарів з питань виходу на зовнішні ринки, з питань різнобічних аспектів експортної діяльності, креативного підприємництва та експорту. Заняття відбуватимуться за участі міжнародних експертів та тренерів. Офіс з просування експорту повністю забезпечує процес реалізації програми та проведення семінарів у всіх містах.

Міста-переможці отримають відзнаку від Інституту Маркетингу Естонії за підтримку проектів розвитку та співробітництва та відзнаку від Офісу з просування експорту у реалізації національних освітніх програм. Регіональні координатори будуть запрошені до участі в освітньому бізнес-турі (Таллінн, Естонія).

Освітні програми «Export Revolution Ukraine» та «Creative Export Ukraine» розроблені Інститутом Маркетингу Естонії у співпраці з Офісом з просування експорту за підтримки Мінекономрозвитку. Програма фінансується Міністерством закордонних справ Естонії (Проект з питань розвитку і співробітництва).

Контактна особа від Офісу з просування експорту при Мінекономрозвитку: Анастасія Крилова (менеджер освітніх програм), тел.: +38 (063) 740-03-35.

Умови визначення міст-переможців:

  1. Визначено регіонального координатора набору – співробітника установи, який відповідає за необхідну інформаційну підтримку проекту шляхом розміщення інформації в ЗМІ, комунікаційних каналах установи та партнерських організаціях для забезпечення високої кількості заяв-реєстрацій (на період проведення конкурсу). Всю інформацію для поширення буде надавати Офіс з просування експорту.

  2. Вичерпано квоту щодо кількості заяв-реєстрацій до участі в програмах (станом на 18 жовтня 2018 року):

  • Export Revolution Ukraine PRO – 40 заявок (25 відібраних до участі компаній)

  • Creative Export Ukraine PRO – 15 заявок (10 відібраних до участі компаній)

  • Export Revolution Ukraine START – 40 заявок

  • Creative Export Ukraine START – 40 заявок

У разі вичерпання квот більше ніж двома містами, переможець буде обраний за найбільшою сумарною кількістю заявок на рівні PRO по обох програмах.

  1. У травні – вересні 2019 року регіональні координатори будуть запрошені супроводжувати делегацію від регіону в освітньому бізнес-турі (Таллінн, Естонія) з повним покриттям витрат у випадку, якщо кількість компаній в делегації складе щонайменше 10 учасників (покриваються витрати на переліт та проживання, участь у Tallinn Marketing Week / Tallinn Design Festival, організаційні витрати на проведення бізнес-зустрічей, нетворкінгові заходи та дворазове харчування); та з частковим покриттям витрат при меншій кількості учасників (покриваються витрати на участь у Tallinn Marketing Week / Tallinn Design Festival, організаційні витрати на проведення бізнес-зустрічей, нетворкінгові заходи та дворазове харчування).

  2. Відбір до участі в програмах здійснюють представники Офісу з просування експорту, використовуючи «Умови участі в програмі», що доступні онлайн за посиланнями https://epo.org.ua/revolution-pro-terms/ (Export Revolution Ukraine PRO) та https://epo.org.ua/creative-pro-terms/ (Creative Export Ukraine PRO).

  3. З метою проведення конкурсу «Битва міст», терміни реєстрації на програми буде пролонговано, зокрема: Export Revolution Ukraine PRO та Creative Export Ukraine PRO – реєстрація триватиме до 17 жовтня 2018 року, Export Revolution Ukraine START та Creative Export Ukraine START реєстрація буде відкрита до 30 квітня 2019 року.

 02.10.2018 р.

 За матеріалами сайту Хмельницької облдержадміністрації http://www.adm-km.gov.ua

До уваги суб’єктів господарювання

 

Щодо міжнародної Програми  “Fit for Partnership with Germany” 

(“Готові до співпраці з Німеччиною”)

 

У рамках двостороннього співробітництва Міністерство економічного розвитку і торгівлі України та німецьке Товариство з міжнародного співробітництва (GIZ) реалізують Програму з перепідготовки управлінських кадрів Німеччина-Україна: Fit for Partnership with Germany – Готові до співпраці з Німеччиною.

Програма є елементом зовнішньоекономічної політики Німеччини і шляхом організації бізнес-сесій в Німеччині сприяє виходу українських підприємств на міжнародні ринки, підвищенню конкурентоспроможності українських підприємств та вдосконаленню компетенції українських менеджерів у сфері зовнішньоекономічної діяльності.

 

У 2018-2019 роках українським менеджерам/підприємцям і керівникам підприємств пропонуються бізнес-сесії у Німеччині за наступними напрямками:

1. Економічна кооперація без галузевої специфіки, за загальними напрямками (виробництво, надання послуг, торгівля тощо).

2. Економічна кооперація з галузевою специфікою за напрямками:

2.1 Економічна кооперація у сфері енергоефективності.

2.2. Економічна кооперація у сфері переробки сміття/ екологічної утилізації відходів.

2.3. Економічна кооперація у секторі охорони здоров’я/індустрії охорони здоров’я.

2.4. Економічна кооперація в аграрному секторі: виробництво та переробка сільськогосподарської продукції, виробництво продуктів харчування.

 

Учасниками Програми можуть стати керівники середньої і вищої ланки та менеджери зі складу кадрового резерву бізнес-структур, що планують або здійснюють зовнішньоекономічну діяльність, та відповідають наступним вимогам:

- вік від 25 до 45 років;

- вища освіта;

- посада – керівники середньої і вищої ланки та менеджери підприємств, що мають повноваження вести переговори і приймати рішення;

- володіння іноземною мовою (англійська, російська – для керівників сільськогосподарських підприємств та топ-менеджерів);

 - підприємство зацікавлено у встановленні ділових зв’язків з підприємствами Німеччини.

 

Тривалість стажування – один місяць за рахунок Уряду Федеративної Республіки Німеччина.

 

Як стати учасником Програми:

1. Звернутись за інформацією або консультацією до Партнерської платформи у своєму регіоні (м. Хмельницький, майдан Незалежності, Будинок рад, Департамент економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації, кабінет 135-136, тел. (0382) 76-59-89) або до Програмного бюро в Києві (керівник Офісу Програми – Степащенко Світлана Михайлівна, тел. +38 044 228 42 54;  асистент проекту Луценко Олена,               +38 044 228 42 53,  асистент проекту Шевченко Світлана, +38 044 531 30 61.

2. Заповнити аплікаційну форму в електронній формі та надіслати до Програмного бюро.

3. Підготувати документи для проходження співбесіди.

4. Пройти конкурсний відбір у своєму регіоні або в Києві (див. розділ  “Календар подій”  рубрики “Програма для менеджерів”).

 

Більш детально з умовами участі у Програмі та вимогами до претендентів на участь у бізнес-сесіях в Німеччині можна ознайомитись за посиланням: https://ukraine.managerprogramm.de.

26.09.2018 р.

Відділ економічного розвитку,  торгівлі

та інфраструктури  райдержадміністрації

 

Програма ЄС «Горизонт 2020» нові можливості для українського бізнесу та науковців

 

«Горизонт 2020» — нова програма ЄС з досліджень та інновацій, яка триватиме до 2020 року та є найбільшою рамковою програмою за всю історію ЄС з загальним бюджетом приблизно 80 млрд. євро. «Горизонт 2020» є фінансовим інструментом реалізації флагманської ініціативи Інноваційного союзу «Європа 2020» з метою зміцнення конкурентоспроможності Європи у глобальному вимірі, її економічного зростання та створення нових робочих місць.

По суті, «Горизонт 2020» є не лише наступною Рамковою програмою після Сьомої рамкової програми з досліджень та технологічного розвитку. Горизонт 2020 об’єднує Рамкову програму з досліджень та інноваційного розвитку (РП), Рамкову програму конкурентоспроможності та інновацій (СІР) та Європейський інститут інновацій та технологій (ЕІТ).

Суттєвою відмінністю нової програми, а також основним її завданням стало не просто отримання нових наукових результатів, чи створення умов для їх реалізації, а сама реалізація. Обов’язковою буде участь у консорціумі представників бізнесу, які саме вироблятимуть нову інноваційну продукцію. Також програма Горизонт 2020 має на меті завершити те, що розпочинали попередні Рамкові програми ЄС – об’єднати під своїм патронатом всі європейські наукові програми.

У «Горизонті 2020» стався ряд якісних змін порівняно з попередніми рамковими програмами ЄС. Такими змінами стали:

- спрощення процедур отримання грантів, що дозволяє отримувати їх в 100-денний термін;

- відкритість для дослідників, що пропонують нетрадиційні ідеї;

- маркетинг проекту;

- розширення підтримки ринку інновацій;

- рішення соціокультурних проблем;

- розширення можливостей для нових учасників, що представляють свої роботи.

Програма «Горизонт 2020» охоплюватиме увесь спектр діяльності від досліджень до впровадження їх результатів на ринку і включатиме дослідницькі проекти та діяльність, яка підтримуватиме інновації (техніко-економічні обґрунтування, пілотні проекти, демонстрація, дослідницькі стенди, підтримка державних закупівель та впровадження результатів досліджень на ринку). Окрім грантів, які надаватимуться спільно з Європейським інвестиційним банком (ЕІВ), важливу роль відіграватимуть нові фінансові інструменти, особливо, для підтримки низхідної інноваційної діяльності.

Таким чином, виникає можливість інтеграції вітчизняного сектору наукових досліджень у Європейський дослідницький простір (IRC), отримання коштів для проведення наукових досліджень разом із партнерами із країн ЄС.

Програма «Горизонт 2020» має багато специфічних рис, проте алгоритм процесу підготовки пропозиції в цілому схожий з тим, що був у Сьомій Рамковій програмі ЄС. Участь програмі «Горизонт 2020» відкрита для великої кількості організацій та окремих спеціалістів:

1.  дослідних груп при університетах або дослідних організацій;

2.  інноваційних компаній;

3.  малих та середніх підприємств (МСП);

4.  урядових структур (місцевих, регіональних або національних);

5.  науковців-початківців;

6.  досвідчених науковців;

7.  дослідних установ міжнародного рівня;

8.  організацій та науковців третіх країн;

9.  міжнародних організацій;

10.  громадських організацій.

 

Схеми фінансування

У програмі «Горизонт 2020» діятимуть 2 види проектів:

1. дослідницькі проекти;

2. проекти, близьких до інноваційного ринку.

У «Горизонт 2020» матимуть місце два види діяльності, а саме: дослідження та інноваційна діяльність. За винятком деяких дій в рамках програми Марії Складовської Кюрі, така діяльність має здійснюватися консорціумом, що складається з кількох організацій з країн ЄС, асоційованих країн і\або третіх країн. Консорціум обирає одного з членів координатором та підписує грантову угоду.

Гранти можуть фінансуватися на 100% від загальноприйнятних витрат (окрім інноваційних грантів, де прибуткові організації отримують максимум 70%). Непрямі витрати фінансуються ставкою 25% від прямих витрат. Більшість грантів будуть фінансуватися за схемою повернення прямих витрат, однак деякі гранти (наприклад, у рамках Дій Марі Складовської Кюрі) будуть фінансуватися методом одноразової виплати (lamp sum). Проектні пропозиції оцінюватимуться за трьома основними критеріями: досконалість – внесок – якість та ефективність впровадження.

Для малих та середніх підприємств запроваджуються нові дії, які проходитимуть у 3 фазах:

1.  фаза 1: Концепція і техніко-економічна оцінка;

2.  фаза 2: Дослідницька і демонстраційна робота;

3.  фаза 3: Комерціалізація.

 

Умови участі

Мінімальні умови:

a) не менше трьох юридичних осіб повинні брати участь в проектах;

b) кожна з таких трьох юридичних осіб повинна бути заснована в країні-учасниці ЄС або в асоційованій країні;

c) жодні дві з трьох юридичних осіб не можуть бути засновані в одній і тій самій країні-учасниці ЄС або в асоційованій країні;

d) усі три юридичні особи повинні бути незалежними одна від одної.

Учасники:

a) будь-яка юридична особа, заснована в країні-учасниці ЄС або в асоційованій країні, або створена за законодавством ЄС;

b) будь-яка міжнародна організація за участю ЄС;

c) будь-яка юридична особа, заснована в третій країні.

Якщо у програмі бере участь міжнародна організація або юридична особа, заснована в третій країні, яка не відповідає зазначеним критеріям фінансування за параграфом 1, фінансування від ЄС може надаватись, за певними умовами. Дотримання однієї з таких умов є обов’язковим:

a) участь такої організації або юридичної особи вважається необхідною для виконання діяльності;

b) таке фінансування забезпечується за двосторонньою науково-технічною угодою або будь-якою іншою домовленістю між ЄС та міжнародною організацією або, якщо мова йде про юридичні особи, засновані в третіх країнах, між ЄС та країною, в якій була заснована юридична особа.

 

Умови участі у програмі «Горизонті 2020» спільних проектів з третіми країнами або міжнародними організаціями

1. Спільні конкурси заявок з третіми країнами, науково-дослідними організаціями та органами таких країн, або з міжнародними організаціями можуть здійснюватися для спільного фінансування діяльності. Пропозиції повинні оцінюватись та відбиратись за допомогою узгоджених між сторонами процедур спільного оцінювання та відбору.

2. Юридичні особи, які одержують фінансування від ЄС, повинні укласти угоду про фінансування з ЄС або відповідним органом фінансування. Угода про фінансування повинна містити опис роботи, яку повинні виконати учасники та юридичні особи з третіх країн, які беруть участь у програмі.

3. Юридичні особи, які одержують фінансування від ЄС, повинні укласти координаційну угоду з юридичними особами – учасниками програми, які одержують фінансування від відповідних третіх країн або міжнародних організацій.

Україна належить до групи країн – не членів ЄС, які автоматично мають право на фінансування. Проте українські заявники мають дотримуватися загальних правил участі, важливішим з яких є правило про «мінімум трьох незалежних юридичних осіб із трьох різних країн-членів або асоційованих членів ЄС». Отже, український партнер грає роль додаткового учасника, крім випадків, коли інші спеціальні умови пропонуються у спеціальних конкурсах.

21.09.2018 р.

За матеріалами відділу економічного розвитку, торгівлі

та інфраструктури райдержадміністрації

УВАГА!

Обласний очно-заочний конкурс бізнес-проектів «Живи та працюй на Хмельниччині»  

 

У рамках профорієнтаційного проекту «Від мрії до дії» Хмельницький обласний центр зайнятості оголошує очно-заочний конкурс бізнес-проектів «Живи та працюй на Хмельниччині» серед учнів 9-11 класів загальноосвітніх та учнів професійно-технічних навчальних закладів області.

Запрошуються до участі всі, хто мріє  займатися власним бізнесом і має цікаві бізнес-ідеї, які можуть бути корисними для  економіки чи культурного  розвитку Хмельниччини.

У конкурсі можуть брати участь команди учнів ЗНЗ чи ПТНЗ в кількості від 2 до 4 осіб, якими  розробляється та подається на розгляд конкурсної комісії  один оригінальний  бізнес-проект.

Для участі в конкурсі команди мають подати заявку, оформлену за встановленим зразком (додаток 1 до положення), бізнес-проект в друкованому вигляді  та  його слайдову презентацію.

В бізнес-проекті мають бути розкриті його основна ідея, значення та користь від реалізації проекту  для економічного чи культурного  розвитку Хмельниччини (міста, села, громади  тощо). Має бути описане ресурсне забезпечення проекту, шляхи його реалізації,  складений план маркетингу, організаційний та фінансовий план.

Заявки від ЗНЗ та ПТНЗ про участь в конкурсі подаються в базові центри зайнятості/філії обласного центру зайнятості до 10 жовтня 2018 року.

Конкурс  проводиться поетапно:

I тур – очний,  відбірний –  до 22 жовтня  2018 року.

II тур - очний, півфінал – до 15 листопада  2018 року.

III тур - заочний, фінал -  до 30 листопада 2018 року.

Більш детально з умовами проведення конкурсу можна ознайомитися на сайті Хмельницької обласної служби зайнятості (рубрика новини-анонси)  або за телефонами (0382) 76-46-42, 65-24-12.

ДОДАТКОВІ МАТЕРІАЛИ

18.09.2018 р.

За матеріалами Хмельницького обласного центру зайнятості

 

Борис Яцков: Сприяння, допомогу та співпрацю з бізнесом вважаю одним із основних завдань

 

7 вересня в приміщенні Ізяславського районного будинку культури голова районної державної адміністрації, депутат обласної ради Борис Яцков провів зустріч із підприємцями Ізяславського району. У ході зібрання було проведено роз’яснення державної політики у сферах оподаткування, легалізації трудових відносин, дотримання законності та правопорядку, додержання прав і свобод громадян та інше. Також у ході спілкування учасники зустрічі мали змогу обговорити цілу низку питань, що хвилюють сьогодні представників бізнесу, напрацювати нові шляхи та ідеї для подальшої плідної співпраці з владою району.

Як зазначив Борис Яцков, він вбачає великий потенціал у проведенні такого діалогу із суб’єктами господарювання району, адже це дає можливість оперативно вирішувати проблеми, що виникають, а також допомагати у реалізації тих проектів, що дозволять Ізяславщині виходити на якісно новий рівень економічного розвитку. 

Перший заступник голови районної державної адміністрації Павло Ковальчук у ході зібрання зробив короткий екскурс з історії становлення, розвитку підприємництва та про його роль в суспільному та економічному житті району.

Перед учасниками зібрання виступили та відповіли на поставлені питання: начальник управління промисловості департаменту економіки обласної державної адміністрації Анатолій Польовик,  в.о. начальника відділу захисту прав споживачів управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області  Тетяна Левкун, представник управління Держпраці в Хмельницькій області Надія Данчевська, начальник управління соціального захисту населення  райдержадміністрації Олег Ткаченко, начальник Ізяславського відділення Славутської ОДПІ Віталій Мартинюк, начальник превенції Ізяславського відділення поліції Славутського відділу ГУ НП України в Хмельницькій області Олександр Кашевар, заступник директора Ізяславського районного центру зайнятості Ольга Архипюк, директор ДП «Ізяславське лісове господарство» Петро Курельчук, голова районної асоціації підприємців Анатолій Побережний. 

 Під час зустрічі учасники обговорили окремі питання діяльності бізнесу як безпосередньо в районі, так і в державі в цілому. Зокрема, торкнулись проблем нестачі кваліфікованих кадрів, спричиненої відтоком їх за кордон,  малої заробітної плати в багатьох галузях, низького рівня ефективності управління ресурсами, недобросовісної конкуренції та  необхідності розробки моделі економічного розвитку нашого краю, тощо.

Борис Олександрович також зазначив: “Я буду звертатися до вас як представників бізнесу, щоб ви спрямовували кошти на підвищення заробітних плат, виводили з “тіні” своїх працівників, припиняли виплату заробітної плати “у конвертах”. Ви маєте розуміти, що сьогодні, в умовах децентралізації, саме податки з доходів фізичних осіб наповнюють місцеві бюджети, тобто відбувається розвиток території”.

“До мене часто звертаються чимало людей із різноманітними питаннями, і я намагаюся жодне не залишати поза увагою. Тим більше я вважаю своїм обов’язком дослухатися до суб’єктів підприємницької діяльності району, які сьогодні створюють робочі місця та наповнюють наші бюджети. Буду сприяти, співпрацювати та допомагати,” – наголосив Борис Яцков.

Також до присутніх на форумі звернувся із словом подяки благочинний храмів Ізяславського округу Хмельницької єпархії Української Православної Церкви Київського патріархату митрофорний протоієрей о. Володимир Ковальчук.

Підсумовуючи зустріч, голова райдержадміністрації ще раз запевнив присутніх у тому, що обласна влада відкрита для нових ідей та надаватиме усіляке сприяння тим починанням, що дадуть змогу комплексно розвивати економіку Ізяславщини.

За завершення офіційної частини зустрічі Борис Яцков вручив групі представників бізнесу відзнаки обласної ради, районної ради та районної державної адміністрації.

У подяку за сумлінну працю аматори сцени Ізяславщини подарували присутнім невелику концертну програму.

ФОТОКОЛАЖ

10.09.2018 р.

За матеріалами відділу економічного розвитку, торгівлі

та інфраструктури райдержадміністрації

ОГОЛОШЕННЯ

07 вересня 2018 року о 14.00 годині в приміщенні Ізяславського районного будинку культури відбудеться зустріч органів місцевого самоврядування, структурних підрозділів райдержадміністрації, Ізяславського відділення Славутської ОДПІ, Ізяславського відділення поліції Славутського ВП ГУНП в Хмельницькій області, Ізяславського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області, Управління Держпраці у Хмельницькій області із представниками малого та середнього бізнесу району.

Тема зустрічі: «Роз’яснення державної політики в сфері: оподаткування,  легалізації трудових відносин, законності та правопорядку, додержання прав і свобод громадян, та інші питання».

Зважаючи на важливість та актуальність даної теми, запрошуємо взяти активну участь в обговоренні порушених питань.

За довідковою інформацією звертатись до відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації за контактами: (03852) 4-22-78.

07.09.2018 р.

Підприємці області приймали вітання з нагоди професійного свята

 

Напередодні Дня підприємця в обласній державній адміністрації відбулися урочистості. Найкращі привітання адресувалися ініціативним та соціально відповідальним людям, що працюють на користь громади краю, втілюють продуктивні підприємницькі ініціативи, сприяють економічному зростанню нашої держави, тим, хто створює робочі місця, наповнює державний бюджет, допомагає вирішенню соціальних проблем.

З привітальними словами до усіх присутніх звернувся голова обласної державної адміністрації Вадим Лозовий.

Вадим Миколайович відмітив, що в умовах поглиблення децентралізації влади та розширення повноважень органів місцевого самоврядування, становлення ефективних та спроможних об’єднаних територіальних громад роль бізнесу є домінантною – саме підприємці сприяють зниженню рівня безробіття, формують стабільне джерело доходів бюджетів, насичують споживчий ринок вітчизняними товарами та послугами для задоволення потреб населення, забезпечують соціальну стабільність місцевих громад.

Голова побажав підприємцям області натхнення у реалізації власних задумів та ініціатив, невичерпної енергії та впевненості у власних силах та вручив відзнаки обласної державної адміністрації.

Крім того, до привітань долучилися  перший заступник голови обласної ради Неоніла Андрійчук, президент Хмельницької торгово-промислової палати Наталія Бєлякова, виконуюча обов’язки начальника Головного управління Державної фіскальної служби України в області Оксана Домерат,  начальник Хмельницької митниці Державної фіскальної служби України  Іван Бережнюк, голова Ради Територіального відділення Всеукраїнської громадської організації “Асоціація платників податків України” в області Ростислав Семків та начальник Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в області, генерал-майор служби цивільного захисту Едуард Братко, директор Регіонального фонду підтримки підприємництва по області Інна Бачинська.

Серед нагороджених були й представники Ізяславщини: нагороджено директора ДП "Ізяславський лісгосп" П.Курельчука - переможця обласного рейтингу "Сумлінні платники податків - 2017"

Гарного настрою усім присутнім додала концертна програма.

ФОТОКОЛАЖ

31.08.2018 р.

 За матеріалами сайту Хмельницької облдержадміністрації http://www.adm-km.gov.ua

Обговорено хід виконання заходів по впровадженню енергоменеджменту в бюджетних установах району

 

Під керівництвом першого заступника голови  райдержадміністрації Павла Ковальчука відбулось засідання робочої групи з питань запровадження системи енергоменеджменту в бюджетних установах Ізяславщини.

Керівництво райдержадміністрації вбачає одним із першочергових завдань запровадження в районі системи енергетичного менеджменту. Впровадження вищезгаданих заходів є чимось абсолютно новим.  Проте цей крок є вимогою часу, адже саме передовий досвід в галузі енергоменеджменту дозволяє оптимізувати витрати підприємств та установ на енергоносії, звести до мінімуму втрати та максимально ефективно використовувати кошти, крім того збільшити використання альтернативних джерел енергії та зменшити викид парникових газів у атмосферу.

Наразі це питання є особливо актуальним для місцевих бюджетів в умовах проведення реформи децентралізації, адже окрім значних фінансових преференцій для місцевих бюджетів у вигляді коштів податків і зборів, на них лягає таке серйозне навантаження як утримання об’єктів соціальної сфери.

Саме тому оптимізація витрат на утримання бюджетних установ є вкрай важливою, адже є однією із запорук стабільного розвитку громад та їх спроможності та дозволить їм у майбутньому в повній мірі забезпечити своїх мешканців якісними послугами. Серед значних переваг впровадження системи енергоменеджменту – заощадження бюджетних коштів, підвищення ефективності використання енергоресурсів і підтримка місцевої економіки.

Завданням енергоменеджменту не є впровадження тотальної економії енергоресурсів. Енергетичний менеджмент – це моніторинг, контроль та оптимізація постачання й використання енергії. Заходи з енергоменеджменту спрямовуються на оптимізацію таких витрат у фізичних величинах, тобто забезпечення такого рівня витрат енергоносіїв, який в повній мірі дасть можливість комфортно працювати установі чи організації, не допускаючи неефективного їх витрачання.

Щоденний контроль витрат енергоносіїв, що передбачає цілу систему енергетичного менеджменту, дає можливість зекономити до 20% енергоносіїв, а це — значна економія місцевого бюджету. Заощаджені кошти у подальшому можна направити на інші проекти з енергоефективності, а також розвиток інфраструктури, об’єктів соціальної сфери тощо.

На даний час в Ізяславському районі  визначено відповідальних осіб за даний напрямок роботи: координатором в усіх сферах району є перший заступник голови райдержадміністрації Павло Ковальчук, за бюджетну сферу відповідальний відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури  райдержадміністрації, а сектор житлово-комунального господарства райдержадміністрації – за комунальні підприємства району. У бюджетних установах визначено відповідальних осіб за даний напрямок роботи.

Крім того регулярно здійснюється моніторинг споживання енергоносіїв та ресурсів в районі, проводиться систематичний аналіз та контроль за ефективністю використання енергоресурсів, із врахуванням яких відбувається планування витрат на енергопостачання об’єктів бюджетної сфери на наступний рік.

У ході зібрання присутніми було обговорено хід виконання заходів по впровадженню енергоменеджменту в районі, а також план подальших дій.

31.07.2018 р.

За матеріалами відділу економічного розвитку,

торгівлі та інфраструктури  райдержадміністрації

Уряд запровадив прозорі аукціони для продажу дозволів на видобуток газу

 

Уряд своїм рішенням запроваджує в Україні систему електронних торгів на дозволи й ліцензії на використання надр. В першу чергу це стосується видобутку газу. Це рішення розширить коло учасників ринку, збільшить обсяги інвестицій і надходження до бюджету України, а також посилить державну енергонезалежність.

Такі дозволи будуть надаватись лише на відкритих аукціонах через систему електронних торгів ProZorro – для запобігання можливій корупції. Відтепер можна відслідкувати торги на кожному етапі їх проведення. Контакт з чиновниками не потрібен. Правила – прозорі і єдині для усіх. А дозволи продаються на аукціонах за ринковою ціною.

Кожен може в режимі онлайн бачити, що продається на аукціонах, де продається, ціну і обсяги видобування. Терміни погоджень будуть значно скорочені, аукціони будуть проведені вже у найближчі місяці.

Прийняття Кабінетом Міністрів України цього пакету рішень дає  можливість значно збільшити обсяги інвестицій і збільшити обсяги власного видобутку.      Наразі на аукціон виставляється 44 спецдозволи з початковою вартістю 3 млрд гривень. Раніше така кількість ділянок виділялася за 50 млн – вигода для бюджету держави очевидна. До того ж ці рішення дозволять відкрити доступ до видобутку на 14 ділянках на шельфі Чорного моря.

Володимир Гройсман, Прем’єр-міністр України:

«Наша мета – відкрити геодані, дати можливість приходити бізнесу на основі прозорих аукціонів і добувати газ, аби ми відмовилися від імпорту. Як відмовимося – знизимо ціни і не будемо перебувати під впливом імпортних цін, – сказав Глава Уряду. – Ми приймаємо рішення про відкриття даних, про запровадження аукціонів. У нас вже підготовлені 44 ділянки запасом 150 млрд кубометрів газу, які потребують інвестицій, технологій, де будуть працювати українці, і ми зможемо забезпечити незалежність від будь-якої держави».

ФОТОМАТЕРІАЛИ

 30.07.2018 р.

Департамент інформації та комунікацій з громадськістю
Секретаріату Кабінету Міністрів України

Сонячну енергетику мають намір розвивати на Ізяславщині

 

Сонячна енергетика широко використовується у різних країнах світу. Наприклад такі станції будують у Канаді, Італії, Німеччині та Таїланді. А у пустелі Сахара збудували найбільшу сонячну електростанцію світу. 

На території України сонячна енергетика - відносно нова галузь електроенергетики, проте стрімко розвивається.

Перехід на сонячну енергію відображає нову енергетичну реальність, в якій знижуються витрати на виробництво відновлюваних джерел енергії та зростають витрати на ядерну енергетику.

Про намір побудувати першу на території Ізяславщини сонячну електростанцію, яка не завдаватиме шкоди навколишньому середовищу і генеруватиме екологічно чисту енергію, заявила енергокомпанія ТОВ «Індіан-Еко» з м.Хмельницький.

Фотогальванічну електростанцію орієнтовною площею 20.0 га планують побудувати на території Плужненської сільської ради (за межами населених пунктів).

Фінансування робіт щодо розроблення детального плану території здійснюватиметься за рахунок коштів даної компанії.

З метою обговорення питання укладення тристороннього договору на розроблення детального плану території відбулась робоча нарада під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Павла Ковальчука.

Також у ході зібрання було обговорено щодо забезпечення: складання разом із розробником завдання на розроблення детального плану території, а також організацію проведення громадських слухань щодо врахувань громадських інтересів.

Підсумовуючи нараду, посадовець зазначив: «Якщо сьогодні є можливість створювати сонячні електростанції, то потрібно це робити. Адже енергонезалежність та енергоефективність – це пріоритети будь-якої розвиненої країни. Варто пам’ятати і про питання екології. Дбати про неї потрібно вже зараз, щоб наші нащадки жили у сприятливих умовах».

27.07.2018 р.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

 з громадськістю апарату райдержадміністрації  

Фонд енергоефективності офіційно зареєстровано

 

Офіційно зареєстровано державну установу «Фонд енергоефективності України» як юридичну особу і внесено відповідний запис до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

На сьогоднішній день вже прийнято 8 з 9 необхідних постанов КМУ, які регламентують роботу Фонду. Найближчим часом Урядом буде прийнято постанову про збільшення статутного капіталу Фонду до 1,6 млрд грн.

Найближчим часом буде розпочато процедуру конкурсного відбору членів наглядової ради Фонду. Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у конкурсі.

Нагадаємо, вчора також було призначено виконуючим обов’язки директора Фонду енергоефективності Юлію Головатюк-Унгуряну.

За останній рік завдяки спільній роботі команди Мінрегіону, міжнародних партнерів, Офісу підтримки і впровадження реформ при Мінрегіоні зроблено великий пласт роботи по запуску Фонду енергоефективності.

25.07.2018 р.

За матеріалами сайту Міністерства регіонального розвитку, будівництва та

житлово-комунального господарства України http://www.minregion.gov.ua/

Інформаційний вісник Уряду: В Україні стартувала масова мала приватизація

 

Тепер будь-хто зможе придати невелике підприємство або приміщення для організації власного бізнесу без знайомств з чиновниками і хабарів.

На цьому тижні в електронну торговельну систему ProZorro вже заведено перші 18 об’єктів “малої” приватизації у Львові та Житомирі. А вже найближчим часом потенційним покупцям будуть запропоновані сотні лотів у різних містах України.

Першим об‘єктом, виставленим на продаж в рамках малої приватизації, стало двоповерхове приміщення недіючої стоматологічної поліклініки в центрі Житомира. Цей лот запропонував відділ по управлінню та приватизації комунального майна Житомирської міської ради на торговельному майданчику smarttender.biz, сертифікованому ProZorro.

Мала приватизація буде проведена за прозорими і зрозумілими правилами, які передбачені у ініційованому урядом новому законі «Про приватизацію державного майна». Електронний аукціон відкриває доступ до об’єктів малої приватизації всім бажаючим – фізичним, юридичним особам, малим підприємцям тощо. Вперше в історії України мала приватизація стає масовою.

Продаж невеликих державних об’єктів відбуватиметься абсолютно відкрито. Оскільки за новими правилами малі підприємства продаватимуться в стандартному порядку – лише через інтернет-аукціон, що усуває можливості для маніпуляцій. Інформація про запропонований до продажу об’єкт публікується в офіційних друкованих виданнях та на офіційному веб-сайті ФДМУ або на сайті органу місцевого самоврядування та в електронній торговій системі. Стартова ціна визначається на рівні вартості чистих активів або 0, якщо вона від’ємна. Далі збираються заявки від учасників, проводиться 3 раунди аукціону з підвищенням ціни, за результатами яких з переможцем укладається угода купівлі-продажу. За наявності лише одного потенційного покупця об’єкт виставляється на продаж повторно. Таким чином конкуренція зберігається за будь-яких умов.

Мала приватизація дозволить знайти ефективних власників для тисяч «мертвих» об’єктів, які зараз перебувають у власності держави.

Володимир Гройсман, Прем’єр-міністр України:
«Наш Уряд вперше започаткував процес продажу нестратегічних для держави об’єктів. До цього часу більшість з них просто рахувалися на державному балансі, не приносила жодної користі. Ми змінюємо це, ламаємо стару систему і масово заводимо такі об’єкти на ProZorro. Я зацікавлений в тому, аби все було відкрито і конкурентно. Будь-який підприємець побачить, що продається і купить собі потрібне приміщення, якийсь об’єкт – без знайомства з керівництвом району чи області. Мала приватизація – це велика допомога малому й середньому бізнесу, це додатковий стимул для розвитку територій і економіки в цілому.

Своє завдання бачу в тому, аби ми ліквідовували пласти проблем, які не вирішувалися десятиліттям і робили країну слабшою. Хай продажі починаються з перших 18 лотів. Потім їх будуть тисячі. Наше завдання, аби це потім, наступило якомога швидше.»

25.07.2018 р.                                                                                            

Департамент інформації та комунікацій з громадськістю
Секретаріату Кабінету Міністрів України
 

Експерти проекту GIZ навчали бізнесменів, як налагодити співпрацю з німецькими партнерами

 

04 липня в Хмельницькій торгово-промисловій палаті відбулася презентація програми Федерального міністерства економіки і енергетики для управлінських кадрів Німеччина – Україна «Fit for Partnership with Germany» в рамках проведення днів проекту GIZ на Хмельниччині.

Українсько-німецька співпраця у цьому напрямку розпочалася рік тому, коли була підписана Спільна заява про подальше співробітництво щодо підвищення кваліфікації управлінських кадрів для сфери підприємництва України між Урядом України та Урядом Федеративної Республіки Німеччина. Саме в рамках двостороннього співробітництва Мінекономрозвитку та німецького Товариства з міжнародного співробітництва (GIZ) і відбувається реалізація програми “Fit for Partnership with Germany”. Програма є елементом зовнішньоекономічної політики Німеччини і шляхом організації стажувань для українських управлінців в Німеччині сприяє виходу українських підприємств на міжнародні ринки, підвищенню конкурентоспроможності українських підприємств та кваліфікації українських менеджерів.

Більше дізнатися про цю програму співробітництва, а також взяти участь у дискусіях та майстер-класах мали змогу представники обласної та міської влади, зацікавлені представники бізнесових кіл, молодь Хмельниччини.

Вітаючи керівника програми  «Fit for Partnership with Germany» в Україні, Білорусі та Молодові Гідо Райнша  та експертів  проекту Світлану Степащенко, Олену Луценко і  Євгена Клисенка, Президент Хмельницької ТПП Наталя Бєлякова  зазначила, що Україна з 2001 року співпрацює з GIZ, і Хмельницька область займає активну позицію в підготовці управлінських кадрів для бізнесу. Співпраця з Німеччиною на сьогодні є одним із найбільш активних та перспективних напрямків зовнішньоекономічної діяльності в Україні.

“Сьогодні лише від нас самих, нашого бажання і активної життєвої позиції, від того наскільки готові ми навчатися, підвищувати свою кваліфікацію в сфері управління бізнесом, використовувати можливості, що надаються програмою «Fit for Partnership with Germany», залежить, наскільки успішними і конкурентноздатними ми будемо, як ми зможемо впроваджувати нові технології та модернізувати виробництва, розширювати ринки збуту,” – наголосила Наталя Миколаївна.

Важливість сьогоднішньої зустрічі для обласної влади та  бізнес-спільноти підкреслив і заступник голови облдержадміністрації Олег Гуменний. Посадовець висловив представникам проекту щиру вдячність за підтримку та допомогу у програмах, що сприяють сталому розвитку області.

“Результати нашої співпраці є досить відчутними: стажування у Німеччині пройшли 62 представники підприємств області. Ними налагоджено економічні зв’язки більше, як з 30 іноземними партнерами, впроваджено близько 15 інноваційних проектів, залучено 5 млн. дол. іноземних інвестицій, – зазначив Олег Вікторович. – Серед учасників Програми управлінці ТОВ “Бембі”,  ПрАТ “Деражнянський молочний завод”, ПрАТ “Хмельницька макаронна фабрика”, ТОВ “Нейл”, ПАТ “Хмельницькобленерго”, ДП “Новатор”.

Також він наголосив, що проект GIZ сприяє формуванню конкурентоспроможних бізнесів у регіоні, залученню продуктивних інвестицій та розвитку міжнародної співпраці, а програма “Готуємося до партнерства з Німеччиною”, є надзвичайно актуальною, бо націлена на розвиток стійких економічних відносин.

“Програма дає можливість представникам бізнесу безпосередньо пройти стажування на підприємствах Німеччини, завдяки чому наші управлінці отримують можливість набути досвіду сучасних методів міжнародного менеджменту та віднайти шляхи доступу до нових ринків. Сподіваюся, що Хмельниччина буде й надалі одним з пріоритетних регіонів України в роботі проекту GIZ,” – додав заступник голови облдержадміністрації.

Як зазначив Гідо Райнш, програма «Fit for Partnership with Germany» працює у багатьох країнах світу, і з часу заснування участь в ній  взяли вже понад 12 тисяч управлінців, серед яких близько 1300 – з України.

“На мій погляд, вони досягли дуже гарних результатів. Наприклад, минулого року у нас було 105 учасників, з них під час перебування в Німеччині 19 менеджерів уклали 25 контрактів на загальну суму 11 мільйонів євро, а плани значно перевищують цю суму. Звичайно, не всі плани будуть реалізовані, але це демонструє, які  існують перспективи співробітництва, які існують ідеї, і в якому напрямку це все може розвиватися. Це налаштовує на позитив, незважаючи на складну економічну ситуацію,” – сказав іноземний гість.

У програмі сьогоднішнього семінару – детальне знайомство із програмою «Fit for Partnership with Germany», обговорення особливостей співпраці з Німеччиною, креативні майстерні, під час яких експерти GIZ ділитимуться знаннями, як шукати бізнес-партнерів в Німеччині, уникнувши розповсюджених помилок,  з якими проблемами можуть зіткнутися підприємці, що хочуть працювати на німецькому ринку, чого чекають німці від українських компаній, чого ми чекаємо від німецьких партнерів.

Також на майстер-класах учасників навчатимуть готувати проектне завдання на стажування в Німеччину та презентацію свого проекту для німецьких партнерів.

05.07.2018 р.

За матеріалами сайту Хмельницької облдержадміністрації http://www.adm-km.gov.ua

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності

 

В Хмельницькій області реалізуються заходи Програми розвитку малого та середнього підприємництва Хмельницької області на 2017-2018 роки (далі – Програма).

У рамках Програми суб’єктам господарювання надається з 2000 року фінансово-кредитна підтримка за рахунок коштів обласного бюджету для реалізації інвестиційних проектів у пріоритетних напрямах діяльності.

Фінансування інвестиційних проектів здійснюється через Регіональний фонд підтримки підприємництва по Хмельницькій області відповідно до Порядку використання коштів обласного бюджету, що виділяються на надання фінансово-кредитної підтримки суб’єктам підприємництва (далі – Порядок), затвердженого рішенням сесії обласної ради від 22.12.2017 №30-17/2017.

Перевагами даного стимулюючого механізму фінансової підтримки суб’єктів підприємництва є надання фінансово-кредитної підтримки на поворотній основі за пільговою ставкою на термін до 3-х років та відстрочка погашення суми фінансово-кредитної підтримки від 3 до 6 місяців.

Кошти використовуються за цільовим призначенням на надання фінансово-кредитної підтримки бізнес-проектів суб’єктів підприємництва за пріоритетами, визначеними місцевою програмою розвитку малого та середнього підприємництва за пунктом 1.9. даного Порядку.

03.07.2018 р.

 Відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації

До уваги суб’єктів підприємництва

 

У рамках Програми Федерального міністерства економіки і енергетики з перепідготовки управлінських кадрів Німеччина - Україна: Fit for Partnership with Germany - Готуємося до партнерства з Німеччиною - 4 липня 2018 року заплановано проведення за участю експертів проекту GIZ бізнес-майстерні - “Співробітництво з Німеччиною. Міфи та реальність”. Захід відбудеться за адресою: м. Хмельницький, вул. Подільська, 109/1.

Участь у семінарі сприятиме формуванню сучасного управлінського потенціалу бізнес-середовища, зокрема за рахунок можливості стажування у Німеччині.

Стажування реалізується за рахунок Уряду Федеративної Республіки Німеччина спільно з товариством GIZ та направлене на ознайомлення з веденням бізнесу в Німеччині, встановлення ділових контактів та реалізації бізнес-проектів із зарубіжними компаніями.

З питань участі у зазначеному заході звертатися за адресою: м.Хмельницький, майдан Незалежності, Будинок рад, Департамент економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації, кабінет 135-136.

Контактна особа - Сліпко Олена Петрівна, тел. (0382) 76-59-89, 65-07-86, (097) 673-17-37.

22.06.2018 р.

 

 Відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації

 

Відбулась зустріч влади та представників  бізнесу Ізяславщини

 

19 червня в приміщенні Ізяславського районного будинку творчості дітей та юнацтва «Веселка» відбулася зустріч голови районної державної адміністрації Бориса Яцкова з представниками бізнесу району. У зустрічі також взяли участь представники районної ради, міської ради, структурних підрозділів районної державної адміністрації, податкової інспекції, правоохоронних органів, сільських  рад району та інші.

 «Ця зустріч є спробою обговорити наболілі проблеми підприємців, вирішити, що можна зробити для них на місцевому рівні, та як сприяти їх розвитку  та процвітанню району. Звернути увагу на тих людей, які сьогодні платять податки, завдяки яким існує район, - наголосив в ході зустрічі очільник райдержадміністрації, -  Ми зацікавлені у розвитку підприємництва, бізнесу в районі, тому, що основний податок, який надходить у бюджет – це податок з доходів фізичних осіб. І що більше буде працюючих, на наших підприємствах, установах та організаціях, то більше отримаємо податків, зможемо більше зробити для Ізяславщини. У підприємців є чимало проблем і влада має сприяти розвитку бізнесу».

Звертаючись до підприємців, Борис Олександрович проаналізував економічно-політичну  ситуацію в  районі та запропонував проводити подібні зустрічі регулярно – з метою виявлення актуальних проблемних питань і спільного пошуку шляхів їх вирішення.

Голова райдержадміністрації запросив присутніх до відвертого діалогу і висловив сподівання, що зустріч буде корисною для обох сторін. Під час спілкування  кожен із присутніх мав  змогу висловити свою точку зору чи подати пропозицію. Адже, розвиток бізнесу — це і нові робочі місця, і бюджетні надходження всіх рівнів. І така співпраця є взаємовигідною. Дана зустріч саме й спрямована на те, щоб показати людям ще раз: між владою та бізнесом є перспективи для плідної співпраці.  

Підводячи підсумки зустрічі, голова райдержадміністрації Борис Яцков сказав: «Я завжди готовий підтримати будь-які ідеї та пропозиції на користь громади району та створення умов реалізації підприємницької діяльності».

ФОТОКОЛАЖ

19.06.2018 р.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

До уваги суб’єктів господарювання

  

10-11 жовтня 2018 року в Україні відбудеться онлайн-виставка харчової промисловості на Міжнародному виставкому порталі “ExpoUniverse”.

Міжнародний виставковий портал “ExpoUniverse” (https://expo-universe.com/) - перший в Україні проект в індустрії виставкового бізнесу, який допоможе вивести на лідируючі світові позиції виставковий ринок України в цілому та харчову промисловість зокрема.

Онлайн-виставка харчової промисловості - це новий рівень взаємодії виробників кондитерських виробів та продуктів харчової промисловості, постачальників сировини, виробників обладнання та упаковки, торгівельних мереж дистриб’юторів. Інноваційний формат виставки забезпечує безпосередній контакт вітчизняних та іноземних учасників в реальному часі за допомогою відео-зв’язку та текстового чату.

Детальну інформацію про захід можна отримати на веб-сайті: https://expo-universe.com/exhibition-entrance/49/.

05.06.2018 р.

 Відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації

 

Форум бізнес- і ІТ-лідерів

 

Українською компанією Terrasoft, яка є одним з ключових гравців на міжнародному ринку корпоративного програмного забезпечення для управління бізнес-процесами і CRM, проводить наймасштабнішу бізнес-подію цього літа - Форум бізнес- і ІТ-лідерів, який відбудеться у м. Київ, 21 червня 2018 р.

Місце проведення: м. Київ, пр-т. Лобановського, 119, концертний майданчик Stereo Plaza.

Умови участі: безкоштовно (обов’язкова попередня онлайн реєстрація).

 

На Форумі зберуться понад 2000 учасників для бізнес-спілкування, які зможуть розширити коло ділових контактів, знайти нових клієнтів і партнерів. Також у рамках Форуму буде працювати експозона, де всі учасники зможуть ознайомитися з продуктами в галузі BPM- і CRM-систем.

 

Програма Форуму складається з трьох потоків:

Історії успіху і кейси: кейси компаній про стратегії та підходи, що допомагають пришвидшуватися на кожному етапі роботи компанії і ще швидше знаходити нові точки для росту.

Інструменти і технології: кращі практики застосування BPM- і CRM-інструментів у різних сферах діяльності організації, що допомагають компаніям швидко зростати і розвиватися.

Тренінги і мастер-класи: авторські майстер-класи з управління взаємовідносинами з клієнтами та оптимізації процесів компанії.

 

Своїм досвідом поділяться представники найбільших організацій: MTI, ПУМБ, Біосфера, Датагруп, Fedoriv, Deloitte, Vodafone Україна, ELDORADO, Hewlett-Packard Enterprise, Укртелеком, Нафтогаз України, MULTIPLEX, Miller Heiman Group, Бізнес-Конструктор та інші.

Більш детальну інформацію про Форум бізнес- і ІТ-лідерів можна отримати від працівників компанії Terrasoft за телефонами: +380(044)363-31-33, +380(95)924-36-96. А також в режимі онлайн через Інтернет на сторінці реєстрації учасників на Форум за гіперпосиланням: https://www.terrasoft.ua/global-tour-2018/kiev?partner=glavrada.

29.05.2018 р.

За матеріалами Ради голів державних адміністрацій

 Відбулось засідання конкурсного комітету

 

22 травня відбулося засідання конкурсного комітету з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу районного конкурсного комітету з підготовки та проведення конкурсів щодо визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території району.

На оголошений 19 квітня 2018 року в районній газеті «Зоря Надгориння» (№ 16) конкурс з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу районного конкурсного комітету з підготовки та проведення конкурсів щодо визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території району, до конкурсного комітету не надійшло жодних документів.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України  № 1081 від 03.12.2008 року передбачено, що у разі відсутності претендентів на здійснення функцій робочого органу, організатор повинен забезпечити проведення конкурсу самостійно, однак протягом періоду не більше як два роки з моменту оголошення конкурсу з визначення робочого органу.

Заступник голови конкурсного комітету Віктор Клімчук запропонував проголосувати за те, щоб покласти обов’язки з виконання функцій робочого органу на відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації. За це рішення проголосували одноголосно всі присутні члени конкурсного комітету.

22.05.2018 р.

Відділ економічного розвитку,

торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації

До уваги суб’єктів господарювання

 

 6-8 липня 2018 року у м.Джакарта (Республіка Індонезія) проходитиме Міжнародна торгівельна, туристична та інвестиційна виставка “APKASI Otonomi Expo 2018”. Зазначена виставка є однією із наймасштабніших у сфері торгівлі, туризму, інвестицій та регіонального розвитку, під час якої учасники мають можливість ознайомитись із потенціалом провінцій Індонезії.

Очікується, що у заході візьмуть участь компанії, що працюють у таких галузях: туристичній, енергетичній, гірничодобувній, промисловій, сільськогосподарській,  ІТ та ін.

Контакти організаторів виставки e-mail: registrasi@apkasiexpo.com,

тел. +62 812 9840 1149.

02.05.2018 р.

 Відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації

 

До уваги суб’єктів господарювання

 

27-30 серпня 2018 року у м. Ставангер (Норвегія) відбудеться енергетична виставка «ONS-2018» (http://www.ons.no). Вказаний захід проводиться кожні два роки, починаючи з 1974 р. під патронатом Короля Норвегії.

Виставка  «ONS-2018» буде присвячена питанням інновацій в енергетиці. Загальні умови участі компаній передбачають оренду виставкового стенду  мінімальною площею 9 кв.м. Власнику стенда надається необмежена кількість запрошень для гостей, безкоштовні квитки для персоналу стенду, знижка на відвідування конференцій та включення інформації про компанію до каталогу виставки.

Участь у виставці «ONS-2018»  дозволить представникам українського бізнесу ознайомитися з передовими технологіями та досягненнями Норвегії у галузі енергетики, представити досвід українських компаній та їх доробки у цьому напрямі, встановити перспективні контакти у рамках галузі.

Контакти організаторів виставки «ONS-2018»: Jan Morten Auseth, jamo@ons.no, тел. +4751849047.    

02.05.2018 р.

 Відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації

 

До уваги суб’єктів господарювання

 

 

8-13 травня 2018 року у м.Алжир заплановано проведення 51-ї Міжнародної виставки «FIA-2018». Зазначена подія – одна із ключових і наймасштабніших серед виставкових заходів у Алжирській Народній Демократичній Республіці. Очікується участь підприємств та компаній з понад 40 країн світу. Захід буде широко висвітлюватися у місцевих та іноземних ЗМІ.

Участь вітчизняних підприємств у 51-й Міжнародній алжирській виставці надала б гарну можливість представити потенціал української економіки та ознайомитись із пропозиціями підприємств інших держав.

Більш детальну інформацію щодо виставки можна отримати за Інтернет адресою: www.safex.dz. Також  додається інформація для компаній, які бажають взяти участь у зазначеному заході.                      

02.05.2018 р.

 Відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації

 

До уваги суб’єктів господарювання

 

17-18 травня 2018 року в м.Київ, вул. Велика Житомирська, 33 (приміщення палати) відбудеться Другий Економічний форум представників української діаспори та закордонних друзів України.

 Головна мета заходуреалізація економічних реформ в Україні, яка відіграє важливу роль у захисті національних інтересів нашої держави на світовому ринку.

Темою форуму стане обговорення найбільш актуальних питань економічного розвитку України, реалізації її Експортної стратегії, активного залучення представників діаспори до торговельного та інвестиційного співробітництва.

Учасників зустрічі, крім ділової програми, чекають різноманітні культурні заходи.

Завершенням офіційної програми Форуму стане прийняття відкритої для підписання всіма учасниками заходу економічної хартії представників української діаспори, що має засвідчити єдність українців всього світу в підтримці України на шляху позитивних економічних перетворень.

 Організатори Форуму впевнені в його дієвості як потужного стимулюючого фактору подальшого розвитку зовнішньоекономічного співробітництва, прискорення процесу реформ та економічного прогресу України.

Реєстрація учасників здійснюється на сайті ТПП України (www.ucci.org.ua) за посиланням: https://ucci.org.ua/events/forums-and-conferences/drugii-mizhnarodnii-forum-ukrayinskoyi-diaspori .

З усіх питань стосовно програми заходу звертатись за тел.: +38 044-461-98-07 або на ел. адресу: bgn-ier@ucci.org.ua, oas-ier@ucci.org.ua.

25.04.2018 р.

 Відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації

 

Про підготовку до ХVI Міжнародного форуму «Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє»

 

З 6 по 8 листопада 2018 року у м.Києві на території Міжнародного виставкового центру (Броварський проспект, 15) триватиме XVI Міжнародний форум «Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє». Захід відбудеться згідно із розпорядженням Кабінету Міністрів України, організаторами є Міністерство енергетики та вугільної промисловості України та ТОВ «Міжнародний виставковий центр».

 

У форматі Форуму:

Галузева експозиція «ПЕК України» презентує здобутки та стратегічні перспективи розвитку державних компаній паливно-енергетичного комплексу;

XVI Міжнародна спеціалізована виставка «Енергетика в промисловості — 2018» демонструватиме вітчизняні та іноземні зразки енергетичного, електротехнічного, світлотехнічного обладнання та приладів, кабельно-провідникову продукцію, засоби автоматизації для різних сфер застосування;

ІІІ Міжнародна спеціалізована виставка «MINING INDUSTRY ЕХРО — 2018» представлятиме сучасну бурову, кар'єрну, прохідницьку техніку та інструмент, гірничозбагачувальне обладнання, гірничий транспорт, а також системи автоматизації та життєзабезпечення для гірничодобувної та вугільної промисловості;

• ІІІ Міжнародна спеціалізована виставка «НАФТОГАЗЕКСПО — 2018» презентуватиме ефективні технології, обладнання і послуги для розвідки,  641 видобутку, транспортування, переробки та зберігання нафти та природного газу.

Ділова програма (у форматі засідань, конференцій, семінарів, «круглих столів») створить умови для фахового обговорення функціонування та розвитку ПЕК.

За довідками звертатись: ТОВ «МВЦ»: тел./факс: +38 044 201-11-57 (78,67); е-mail: lyudmila@іес-ехро.соm.uа; сайт: www.іес-ехро.соm.uа.

23.04.2018 р.

Відділ економічного розвитку, торгівлі

та інфраструктури райдержадміністрації

ОГОЛОШЕННЯ

 

Ізяславська районна державна адміністрація оголошує конкурс на визначення робочого органу-підприємства (організації) для здійснення функцій по організації проведення конкурсів з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Ізяславського району.

Об’єктом конкурсу є діяльність претендента, що забезпечить належне організаційне забезпечення і підготовку матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету з проведення конкурсів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Ізяславського району, їх аналіз та оцінка відповідності конкурсних пропозицій перевізника-претендента умовам конкурсу, підготовка паспортів автобусних маршрутів та матеріалів для подальшого встановлення відносин між організатором та автомобільним перевізником – переможцем конкурсу.

Умови конкурсу.

У конкурсі можуть брати участь підприємства (організації), які відповідають вимогам, що встановлені статтею 44 Закону України “Про автомобільний транспорт” та мають:

1) кваліфікованих фахівців у галузі пасажирського автомобільного транспорту;

2) матеріальні ресурси та технології;

3) досвід роботи не менше трьох років з питань організації пасажирських перевезень.

Не допускаються до участі у конкурсі підприємства (організації), які:

1) надають послуги з перевезень;

2) провадять діяльність на ринку транспортних послуг, пов’язану з наданням послуг з перевезень;

3) представляють інтереси окремих автомобільних перевізників;

4) подали для участі у конкурсі документацію, оформлену неналежним чином або таку, що містить неправдиву інформацію.

Для участі в конкурсі претендент подає до конкурсного комітету такі документи:

1) заяву на участь у конкурсі згідно із встановленою формою (додається);

2) копії документів, що підтверджують досвід роботи підприємства (організації) не менш як три роки з питань організації пасажирських перевезень;

3) копії документів, що підтверджують наявність у підприємства (організації) фахівців у галузі автомобільного транспорту;

4) копії документів, що підтверджують наявність у підприємства матеріально-технічного забезпечення.

Всі перераховані копії документів завіряються печаткою підприємства (організації) та підписуються відповідальною особою.

Претендент подає документи у закритому конверті (пакеті), на якому зазначається його назва, адреса, з поміткою “Заява на участь у конкурсі на визначення робочого органу – підприємства (організації) для здійснення функцій по організації проведення конкурсів з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Ізяславського району ”.

Документи приймаються до 18 травня 2018 року за адресою: м. Ізяслав вул. Незалежності, 2.

Документи, які надійшли до організатора після встановленого строку, не розглядаються.

Конкурс з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу відбудеться 22 травня 2018 року о 1000 год. в приміщенні актового залу Ізяславської районної державної адміністрації, що розташований за адресою: м. Ізяслав вул. Незалежності, 2 .

Реєстрація учасників конкурсу з 930 годин.

Інформацію про умови і порядок проведення Конкурсу разом з бланками заяв можна отримати безпосередньо у відділі економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури за адресою: м. Ізяслав вул. Незалежності, 2, каб.111.

Телефон для довідок: (03852) 4-22-78.

20.04.2018 р.

Відділ економічного розвитку, торгівлі

та інфраструктури райдержадміністрації

 

До уваги суб’єктів господарювання

 

За інформацією Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України у жовтні 2018 року у м.Гомель (Республіка Білорусь) планується проведення Першого Форуму регіонів Республіки Білорусь та України.

У разі зацікавленості серед підприємств, організацій, ділових кіл, громадськості щодо участі у Форумі звертатись до відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації (e-mail: uerdaiz@ukr.net, тел. 4-22-78)

Контактна особа у Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України: Дика Я.В. тел. 044 278 66 18. 

20.04.2018 р.

 Відділ економічного розвитку, торгівлі

та інфраструктури райдержадміністрації

 

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності

 

29-30 травня 2018 року в Києві відбудеться II щорічний українсько-китайський форум економічного співробітництва. Організаторами форуму виступають ТПП України та Китайська асоціація розвитку підприємництва за кордоном (China Overseas Development Association).

Головна мета заходу - презентація економічного потенціалу України китайському бізнесу, формування іміджу України як надійного торговельного партнера та сприяння вітчизняним компаніям у налагодженні ефективних зв'язків з Китаєм.

Темою цьогорічного форуму стане інвестиційний потенціал України. У рамках заходу відбудуться презентації галузей та проектів в сфері АПК, енергетики, інфраструктури, туризму та інших напрямків, а також ділові переговори з потенційними інвесторами з Китаю. У роботі форуму візьмуть участь понад 75 представників державних і приватних інвесторів з Китаю.

Участь у форумі безкоштовна за умови попереднього надання заповнених анкет власних проектів (додається).

З питань участі у форумі просимо звертатись до:

- Голята Андрія: +380 (67) 662-96-56, avg-zed@ucci.org.ua;

- Малаховської Станіслави: +380 (44) 279-17-50,(067) 232-92-20,

  e-mail: ems58@ukr.net.

17.04.2018 р.

 Відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації

 

До уваги суб’єктів господарювання

 

З 3 по 5 квітня 2018 року у Міжнародному виставковому центрі, за адресою: м. Київ, Броварський проспект, 15 (ст. метро «Лівобережна», павільйон 3, вхід 3-С) відбудеться комплексний виставковий захід, який поєднує виставки:

X Міжнародну спеціалізовану виставку «КИЇВСЬКИЙ ТЕХНІЧНИЙ ЯРМАРОК» (машинобудування, металургія, литво, металообробка, інструмент, технології обробки поверхні, засоби промислової автоматизації та інше);

X Міжнародну спеціалізовану виставку “PlastExpoUA” (технології і обладнання для виробництва і переробки пластмас і каучуку);

П Міжнародну спеціалізовану виставу “Addit Expo 3D” (технології, обладнання і матеріали для адитивного виробництва і 3D друку).

Захід є важливою подією, з якої починається виставковий сезон власних промислових виставок Міжнародного виставкового центру. Цього року виставкову експозицію доповнено новими розділами: “KyivMold” (форми, прес-форми, штампи) та “ПОЛІУРЕТАНИ” (обладнання для виробництва і переробки поліуретанів, сировина, вироби з поліуретанів).

Головна мета виставкових проектів - демонстрація найкращих досягнень науки, техніки і технологій, необхідних для інноваційного розвитку економіки України.

Доповненням виставкової експозиції стане актуальна для представлених галузей ділова програма (конференції, семінари, презентації), яка спрямована на підвищення конкурентоспроможності продукції та задоволення потреб споживачів.

З інформацією щодо складу учасників та заходів ділової програми можна ознайомитися на офіційному веб-сайті: www.iec-expo.com.ua. Вхід на виставки безкоштовний.

За додатковою інформацією звертатись до Міжнародного виставкового центру за адресою: 02002, м. Київ, Броварський пр-т, 15, тел./факс (044) 201-11-65, 201-11-56, e-mail: plast@iec-expo.com.ua.

    30.03.2018 р.

 Відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації

До уваги громадськості району

 

З метою посилення спроможності ключових суб’єктів на регіональному й місцевому рівнях впроваджувату нову державну регіональну політику та реформи місцевого самоврядування і територіальної організації влади, а також забезпечення сталого економічного розвитку пропонується можливість взяти участь в актуальних грантових проектах та завданнях.

1. Постійний конкурс грантів для ОГС «Громадськість за проєвропейські зміни в Україні»

2. Допомога вразливим і незахищеним верствам населення

3. Гранти фонду ЄЕЗ та Норвегії для регіональної співпраці

4. Конкурс грантів “Розвиток волонтерства в громадах” у 2018 році

5. Програма для управлінських кадрів “Fit for Partnership with Germany"

6. Спільні можливості бізнесу для молоді (СМБ для молоді)

7. Степендіальний проект “Scholarship in Slovakia”

8. Степендійна програма професійного розвитку у Мічиганському університеті

9. Грант від міжнародного фонду культурного різноманіття (IFSD)

10. Степендійна програма імені Герди Хенкель для молодих дослідників (Болгарія)

11. Програма “Expo Live”

12. Грантова програма корострокових ініціатив громадських організацій

13. Фінансування IT стартапів бізнес-інкубатором WannaBiz

14. Гранти від Фонду Джона і Кетрін Макартур

15. Програма “ЄС Горизонт2020”

16. COSME – європейська програма підтримки малого і середнього бізнесу

17. Еразмус для молодих підприємців

18. Грантові програми від Фонду Монсанто

19. Загальний конкурс проектів Фонду сприяння демократії

20. Підтримка малих проектів від Швейцарського бюро співробітництва

21. Міжнародний Вишеградський фонд

22. Грантова допомога по проектах людської безпеки програми «Кусаноне»

23. Мікрофінансування від Міністерства закордонних справ Естонії

29.03.2018 р.

 Відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації

 

До уваги суб’єктів господарювання

 

З метою сприяння регіональній економіці, стимулювання зовнішньоекономічної діяльності, розвитку малого та середнього бізнесу, інформуємо про нові міжнародні програми для підприємств:

1. Австрійська програма партнерства «Україна-Австрія: експорт у країни ЄС», зі стажуванням у Відні. Програма включає у себе навчання у Києві з австрійськими експертами (3 модулі, тестування та диплом), з перекладом та матеріалами, сприяння у пошуку партнерів, розробка індивідуальної програми візиту у Відень.

2. Служба старших експертів (SES, Бонн) – надає експертну допомогу в усьому світі з метою сприяння співпраці та розвитку. З допомогою Служби старших експертів підприємства можуть запросити для вирішення конкретних технологічних або комерційних завдань досвідченого німецького експерта, який буде працювати на підприємстві від трьох тижнів до декількох місяців на добровільній та безоплатній основі.

У разі зацікавленості у прийнятті участі у вищезазначених програмах інформувати відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації  до 6 квітня 2018 року в електронному вигляді на електронну пошту: uerdaiz@ukr.net.

За більш детальною інформацією звертатись у Центр бізнес-освіти Київської Торгово-промислової палати. Контактна особа: Леся Засульська, тел.(044)235-82-96; e-mail: lesya.z@kcci.org.ua.

22.03.2018 р.

 Відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації

 

До уваги суб’єктів господарювання

 

Повідомляємо,  що 7-9 вересня 2018 року у м.Єреван, Республіка Вірменія відбудеться Вісімнадцятий універсальний регіональний торгово-промисловий виставковий форум «ARMENIA EXPO 2018».

Місце проведення «ARMENIA EXPO 2018» - виставковий комплекс «Єреван Експо» вул. А.Акопяна 3 (інститут Мергеляна), Вірменія, м Єреван. Офіційна церемонія відкриття - 7 вересня 2018 року в 12.00 год.

Кількість учасників: понад 170 компаній, асоціацій, спілок та організацій.

Країни-учасниці: Вірменія, Білорусь, Німеччина, Грузія, Індія, Іран, Китай, Латвія, Литва, Польща, Росія, Україна, Чехія.

Основні цілі і завдання виставкового форуму:

• пошук нових ринків збуту;

• залучення іноземних інвестицій в економіку Вірменії;

• демонстрація економічного потенціалу Вірменії;

• пошук нових ділових партнерів.

Виставкова компанія LOGOS EXPO Center розробляє і втілює в життя сучасні маркетингові стратегії, використовуючи досвід і передові досягнення світової практики виставкового бізнесу. У співпраці з урядовими організаціями, міністерствами, відомствами, посольствами зарубіжних держав, професійними спілками та асоціаціями компанія на рік проводить 10-12 спеціалізованих виставок, які відображають динамічний розвиток національної економіки.

20.03.2018 р.

Відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації

До уваги суб’єктів господарювання

 

Державною регуляторною службою України (далі-Служба) підготовлено Аналітичний звіт за 2017 рік «Виклики та наслідки, проблеми та рішення».

При підготовці звіту фахівці Служби застосовували методики, які сприятимуть опануванню тексту не лише спеціалістами органів державної влади та місцевого самоврядування, а й будуть цікавими для широкого кола підприємницької громади.

У звіті оголошено мету та завдання Служби, викладено інформацію про базові напрями її діяльності, зокрема про стан реалізації державної регуляторної політики, політики з питань дерегуляції, дозвільної системи та питань ліцензування, державного нагляду та контролю у сфері господарської діяльності.

Державною регуляторною службою визначено рейтинги регіонів за усіма зазначеними напрямами, названо гострі проблеми на шляху до впровадження базових завдань Служби та окреслено пріоритети на 2018 рік.

19.03.2018 р.

Відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації

 

 

До уваги суб’єктів господарювання

 

За інформацією Ради голів державних адміністрацій, у рамках співпраці з Американською Комерційною Службою Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і Програмою SАВІТ, яку спонсорує Міністерство Торгівлі США, відкрито нову програму бізнес стажування для фахівців з України за напрямом «Холодна ланка поставок».

Термін стажування у США: з 14 квітня до 05 травня 2018 року.

Для участі у Програмі стажування запрошуються:

виробники продуктів харчування;

сільгосппідприємства;

L компанії (надання логістичних послуг);

хімічні та фармацевтичні підприємства;

мережеві ритейл компанії.

Програма розглядатиме аспекти транспортування і зберігання в холодному ланцюгу поставок. У програмі будуть приймати участь компанії з України, Молдови, Росії, Азербайджану, Грузії, Казахстану, Киргизстану, Таджикистану, Туркменії, Узбекистану.

Вимоги до кандидатів:

технічна підготовка та відповідний досвід роботи у сфері холодного ланцюга постачання;

мінімум 3 роки досвіду в управлінській посаді (управлінці середньої та вищої ланки, особи які беруть управлінські рішення в своїй компанії або організації).

володіння англійською мовою не є обов’язковим. Професійні перекладачі-синхроністи забезпечать усний переклад програми.

Розгляд і відбір кандидатів на участь у Програмі буде проводити Міністерство торгівлі США. Остаточне рішення щодо складу учасників приймає Програма САБІТ у Вашингтоні.

Стажування фінансується Міністерством торгівлі США: Програма САБІТ покриває учасникам витрати, пов’язані з перельотом з Києва до США і назад; проживання, програму навчання, послуги перекладачів у робочі години; медичне страхування на випадок непередбаченої необхідності і невелику стипендію, що компенсує частину витрат на харчування та інші витрати.

Мета програми - знайомство з американською системою холодного ланцюга поставок.

Приблизна програма стажування: Групове тритижневе стажування почнеться з тижня теоретичних занять, до яких можуть входити семінари з нормативів, законодавства, стандартів, сертифікації, розроблення бізнес планів, між культурних комунікацій, перемовин та управління, як для бізнесу, так і для асоціацій. Далі учасники відвідають американські компанії, що працюють в різних сферах холодної ланки поставок та зустрінуться з представниками відповідних галузевих асоціацій.

Документи на конкурс:

   анкета з фотографією, заповнена російською і англійською мовами;

   копія першої сторінки закордонного паспорту (з анкетними даними);

   лист рекомендація (російською і англійською мовами).

Лист рекомендація має бути підписаний керівником компанії і повинен мати опис посадових обов’язків кандидата програми на даний час, та згоду на участь у Програмі у наведені строки. Якщо кандидат на участь у Програмі є директором закладу, до Анкети необхідно додати лист рекомендацію від бізнес-партнерів зі стислим описом спільних проектів.

Анкети на конкурс щодо участі у Програмі стажування приймаються до кінця дня 23 лютого 2018 року.

Всі документи необхідно надіслати електронною поштою виключно на адресу: Nataliia.Shknyеуeva@trade.gov та SABIT@trade.gov, бажано одним файлом у форматі .pdf до вказаного строку. Документи у форматі .rаr не приймаються.

Копія Анкети розміщена на офіційному сайті Ради голів державних адміністрацій, у розділі «РГДА», підрозділ «Документи», пункт 12, за гіперпосиланням: http://glavrada.org/files/cold-chain-application-2018-ru.doc.

Координатор програми SABIT при Посольстві Сполучених Штатів Америки у Києві –  Наталія Шкнеєва (Еmail: Nataliia.Shknveveva@,trade.gov, тел. + 38 044 521 5222, тел. моб.: + 38 063 298 8267, факс:+38 044 521 5430).

Заповнені Анкети, оформлені виключно відповідно до вимог Інструкції з їх заповнення, яка міститься в Анкеті, надсилати за вказаними координатами.

19.02.2018 р.

 Відділ економічного розвитку, торгівлі

та інфраструктури райдержадміністрації

ДО УВАГИ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ!

 

Ізяславська районна державна адміністрація (організатор конкурсу) оголошує конкурс на право здійснення перевезення пасажирів в звичайному режимі руху на автобусних маршрутах загального користування за номерами маршрутів у прямому та зворотному напрямках (об’єкти конкурсу) та умови його проведення:

з/п

Назва та номер маршруту, рейсу

 

Протяжність маршруту, рейсу (км)

Час відправлення з поч. пунктів (к-сть оборотних рейсів для приміських)

Час прибуття до кінцевих пунктів

Періодичність здійснення перевезень

Мін. к-сть автобусів/мін. к-сть місць для сидіння

(для прим. – заг. к-сть місць)

1

 

Ізяслав – Шекеринці № 0717

39

5-35

1 оборотний рейс

6-40

Понеділок, середа, п’ятниця

2/12

2.

Ізяслав – Білотин № 0712

24

5-50; 14-30                    

2 оборотних рейси

6-40; 15-15

Вівторок, четвер

2/12

3.

Ізяслав –Закриничне № 0713

42

8-00;14-10                      

2 оборотних рейси

9-00; 15-15

Вівторок, четвер

2/12

4.

Ізяслав – Сошне  № 0732

12

14-00

1 оборотний рейс

14-30

щоденно

2/12

 

Конкурси на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування проводяться відповідно до статті 43 Закону України „Про автомобільний транспорт” та „Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування”, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 р. №1081 (зі змінами внесеними постановами Кабінету Міністрів України) (далі Порядок).

Засідання конкурсного комітету відбудеться за адресою: Хмельницька обл., м. Ізяслав, вул. Незалежності, 2 (Ізяславська районна державна адміністрація). Початок роботи о 11.00 год.

Перелік необхідних документів на конкурс, бланки заяв і анкет, інформацію щодо об’єктів конкурсу можна отримати у відділі економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації (каб.111), адреса: м. Ізяслав, вул. Незалежності, 2, тел.4-22-78, режим роботи з 8-00 до 17-15, електронна пошта: uerdaiz@ukr.net .

Документи на участь в конкурсі подаються організатору конкурсу (м. Ізяслав, вул. Незалежності, 2, відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації) у 2-х закритих конвертах з позначкою №1 та №2. На конвертах вказується дата проведення конкурсу по оголошенню, назва та адреса претендента. В конверті №1 подаються документи, що додаються до заяви, в конверті №2 - інформація про те, на який об’єкт конкурсу подає документи перевізник-претендент (заява).

Конкурс відбудеться: 26.02.2018 р., кінцевий термін подачі документів 14.02.2018 р.

На маршрутах протяжністю до 150 км допускається використання автобусів категорій М2 (повна маса до 5 т) та М3 (повна маса більше 5 т).

Для перевізників, які претендують на кілька об’єктів конкурсу, кількість резервних автобусів визначається згідно п.12 Порядку.

У разі коли учасники конкурсу (приміського маршруту) набрали однакову кількість балів, перевага надається перевізнику-претенденту, який пропонує транспортний засіб пристосований для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями.

25.01.2018 р.

 Відділ економічного розвитку, торгівлі

та інфраструктури райдержадміністрації

Розповсюдження видавничої продукції держави-агресора каратиметься штрафами

 

15 грудня 2017 року набув чинності наказ Держкомтелерадіо від 17.10.2017 № 384 «Про затвердження Порядку накладення Державним комітетом телебачення і радіомовлення України адміністративно-господарських штрафів».

Таким чином завершено створення правового механізму реалізації повноважень Держкомтелерадіо, визначених Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо обмеження доступу на український ринок іноземної друкованої продукції антиукраїнського змісту».

Відтепер видавнича продукція, що має походження або виготовлена та/або ввозиться з території держави-агресора, тимчасово окупованої території України, без наявності відповідного дозволу, виданого згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 05.04.2017 № 262 «Деякі питання видачі (відмови у видачі, анулювання) дозволу на ввезення видавничої продукції, що має походження або виготовлена та/або ввозиться з території держави-агресора, тимчасово окупованої території України», вилучатиметься з обігу уповноваженими особами Держкомтелерадіо.

Вилучення відбуватиметься на підставі звернень правоохоронних органів, юридичних та фізичних осіб відповідно до Порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05.04.2017 № 235.

На суб’єктів господарювання, що порушують закон, накладатиметься адміністративно-господарський штраф у розмірі 10 мінімальних заробітних плат за кожен випадок такого розповсюдження, вчиненого вперше, та у розмірі 50 мінімальних заробітних плат за кожен наступний випадок такого розповсюдження.

Оскільки Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо обмеження доступу на український ринок іноземної друкованої продукції антиукраїнського змісту» набув чинності 1 січня 2017 року, дія його, а також прийнятих у відповідності з ним підзаконних актів не поширюється на продукцію, ввезену на митну територію України до цієї дати.

Водночас вся видавнича продукція, що має походження або виготовлена та/або ввозиться з території держави-агресора, тимчасово окупованої території України, ввезена на митну територію України в період з 01.01.2017 року (часу набуття чинності Законом) по 22.05.2017 року (часу набуття чинності постановою Кабінету Міністрів України від 05.04.2017 №262), крім ввезеної громадянами в ручній поклажі або супроводжуваному багажі загальною кількістю не більше 10 примірників, є незаконною.

Після 22 травня 2017 року легально ввезеною в Україну може вважатися лише продукція, про видачу дозволу на ввезення якої є відповідний запис в інформаційно-телекомунікаційній системі органів доходів і зборів та Реєстрі видавничої продукції держави-агресора, дозволеної до ввезення та розповсюдження на території України (http://comin.kmu.gov.ua/control/ uk/publish/article?art_id=134473&cat_id=134413), за умови документального підтвердження факту її придбання у суб’єкта господарювання, який ввіз продукцію відповідно до отриманого дозволу.

18.01.2018 р.

За матеріалами офіційного сайту Хмельницької обласної державної адміністрації http://www.adm.km.ua/

До уваги суб’єктів господарювання

 

Польська компанія «WORKWEAR» зацікавлена у співпраці із керівниками швейних підприємств, представниками бізнесу, які спеціалізуються з виробництва високоякісного робочого одягу, футболок, фланелевих сорочок, тощо.

Польська компанія планує розміщення своїх замовлень з пошиття виробів із матеріалів, які нею постачатимуться.

Контактна особа: Козловський Ігор, тел.: +48 519 112 705 (польська, англійська, німецька мови), e-mail: workwear@onet.ua

Крім того, ще одна польська компанія «BIM Sp.z.o.o.», яка є дистриб’ютором більш ніж 100 польських виробників меблів, пропонує свою співпрацю з реалізації різноманітної меблевої продукції.

Інформація для контактів: (+48 846 881 059, e-mail: bimfurniture.com; http//www. bimfurniture.com).

11.01.2018 р.

 Відділ економічного розвитку, торгівлі

та інфраструктури райдержадміністрації

 

 

 

 

АКТУАЛЬНО

Е-послуги

Відкриті дані

Правова допомога 

Пенсійне забезпечення

Вибори

Міжнародна інтеграціяУкраїни

Запобігання корупції

Відзначення пам'ятних та ювілейних дат

Голодомор

       Актуальні питання   державної служби  

 

 

СОЦІАЛЬНА СФЕРА

 

Соціальний захист


Медицина

 

Культура

 

Сім'я і діти

 

Освіта

 

 

 

 

ЕКОНОМІЧНА СФЕРА

 

Містобудування та архітектура

Підприємництво

 Енергоефективність

 Регуляторна політика

 Агросектор

 Бюджет

 Державні закупівлі

 Державна реєстрація

Чисте довкілля

 ЦНАП 

 

 

ОРГАНИ ВЛАДИ

 

Районна рада

Міська рада

Сільські ради

ХАЕС

Податкова

Поліція

Районний сектор ГУ ДСУ з надзвичайних ситуацій 

 

 

 

 

Центральні 

 органи влади

 

 

 

 Обласні

 органи влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

_______________________________________________________________________________________
© Ізяславська районна державна адміністрація, 2003-2018 роки
   вул. Незалежності, буд.2, м.Ізяслав, 30300,
e-mail: izyaslav_rda@izadm.gov.ua
 
  Розробка та підтримка: Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Ізяславської районної державної адміністрації