на головну

                     
                       
                     
                     
                             
 

 

 

Ізяславська

райдержадміністрація

 

               30300, Хмельницька обл.,

             Ізяславський р-н., м.Ізяслав,

                вул.Незалежності, буд. 2

 

тел/факс: (03852) 4-20-61

e-mail: izyaslav_rda@izadm.gov.ua

 

Заходи,

які заплановано

провести в

Ізяславському районі

протягом тижня

 

 

    

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода в Ізяславі

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

                     
 

ПРОГРАМИ

 

ПІДПРИЄМНИЦТВО

         

Нормативні

акти

Координаційна рада з питань розвитку підприємництва

ОГОЛОШЕННЯ

 
         

 

 

 

 

 

 
     

 
      Інвестиційний паспорт району  
      Інвестиційні пропозиції  
     

Інвестиційний паспорт Державного підприємства "Підприємство замкової виправної колонії управління Державної пенітенціарної служби України у Хмельницькій області (№58)"

 
 

Підприємництво

 

Внаслідок ряду чинників кількість діючих підприємців – фізичних осіб дещо зменшилась.

Станом на 1 січня 2017 року їх чисельність становила 931 особа, що на 13 чол. менше в порівнянні з початком 2016 року.

По району на 10 тис. населення припадає 211 фізичних осіб.

Найбільше приватних підприємців здійснюють діяльність у сфері торгівлі.

Активно розвивається мережа торгових закладів, які належать суб’єктам підприємницької діяльності-фізичним особам. За останні роки суб’єктами підприємництва введені в експлуатацію магазини дитячого одягу та іграшок «Зайка», канцтоварів та книг «Фломастер», «Агросвіт», «Мобілочка», «Світ текстилю», «Одяг з Європи», «Квіти», комісійний «Чемодан без ручки», «Кабанчик», маркет «Сім’я», магазин кондитерських виробів «Вацак», піцерія «СВ», кафе «Фанат». У цілому мережа закладів торгівлі, що належить підприємцям – фізичним особам, становить більше 300 одиниць.

З метою підвищення поінформованості населення щодо перспектив розвитку підприємництва та можливостей створення власного бізнесу проведено центром зайнятості проводяться інформаційні семінари «Як розпочати свій бізнес?» та тематичні «Від бізнес-ідеї до власної справи».

 

  Перелік земельних ділянок, які можуть бути передані для реалізації інвестиційних проектів на території Ізяславського району  
    Наявні виробничі, офісні приміщення Ізяславського району, які можуть використовуватись інвесторами під промислові, туристичні і відпочинкові комплекси, торгові та офісні центри  
    Перелік промислових підприємств району  
    Перелік магазинів (відділи, секції, куточки), в яких організовано реалізацію продуктів харчування за цінами виробників, в Ізяславському районі   
    Розклад руху автобусів по автостанції м.Ізяслав  
       
       
       
       
       

 Хмельницькою обласною державною адміністрацією та прокуратурою Хмельницької області розроблено план взаємодії щодо створення сприятливих умов для роботи малого та середнього бізнесу між територіальними  органами місцевого самоврядування  та влади, до компетенції яких входить виконання правоохоронних , наглядових і контролюючих функцій у Хмельницькій області.
    На виконання зазначеного плану  організовано роботу мережі телефонів «гарячої лінії»:

Прокуратура Хмельницької області

-

(022) 75-51-14

Прокуратура Ізяславського району

-

4-24-47

Ізяславська районна державна адміністрація

-

4-20-61

Ізяславське відділення поліції Славутського відділу Головного управління національної поліції України

-

4-12-14

Ізяславське відділення Славутської ОДПІ

-

4-21-30

    За зазначеними  номерами телефонів приймається інформація про факти незаконного втручання, перешкоджанню здійснення підприємницької  діяльності з боку службових осіб контролюючих та правоохоронних органів.

 

 

Шановні респонденти!

 

У зв’язку із закриттям відділів статистики у Ізяславському, Полонському районах (наказ Державної служби статистики України № 283 від 07.10.2015), усі форми державної статистичної та фінансової звітності, починаючи з 01 грудня 2015 року, необхідно подавати до відділу статистики у Шепетівському районі за адресою: 30400, м. Шепетівка, вул. Карла Маркса, 44, тел. для довідок: (240) 5-10-35, (240) 5-21-35, 067-381-55-98,  е-mail: shpt@ukrpost.ua

 

Разом з тим,  для зручності респонденти вищезгаданих районів можуть самостійно обрати для звітування Головне управління статистики у Хмельницькій області, яке знаходиться за адресою: 29000, м. Хмельницький, вул. Героїв Майдану, 36, тел. для довідок (382) 79-48-35, е-mail: gus@km.ukrstat.gov.ua, або ж будь-який інший районний підрозділ органів державної статистики області.

Одночасно нагадуємо про можливість подання органам державної статистики електронної звітності, що дозволить звітувати дистанційно без направлення відповідних форм статистичної та/або фінансової звітності в паперовому вигляді (детальна інформація розміщена на сайті в розділах «Електронна звітність» та «Респондентам»).

18.11.2015 р.

За матеріалами відділу статистики у Шепетівському районі

 

 

 

 

 

За адресою www.dkrp.gov.ua функціонує сайт Державної регуляторної служби України.
    До уваги представлена інформація щодо нормативно-правової бази підприємництва, дозвільної системи, здійснення регуляторної політики, реєстрації суб’єктів господарювання, ліцензування, програм розвитку підприємництва, фінансових та соціальних питань підприємницької діяльності, новини сайту.

 

 

   
       
 

 

 

 Реквізити Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області

29000, м. Хмельницький, вул. Шевченка, 53

тел. 79-51-55, факс 76-29-29

телефон гарячої лінії (0382) 65-07-34

E-mailinfo@zps.gov.ua

адреса офіційного сайту: http://www.consumerhm.gov.ua  

 

 

 

 

 

 

Нормативно-правова база

 

Наказ від 07.03.2012  № 310 «Про затвердження Порядку проведення перевірок у суб'єктів господарювання сфери торгівлі і послуг, у тому числі ресторанного господарства, якості продукції, додержання обов'язкових вимог щодо безпеки продукції, а також додержання правил торгівлі та надання послуг»

Постанова від 29 вересня 2010 р. N 878 "Про здійснення розрахунків за продані товари (надані послуги) з використанням спеціальних платіжних засобів"

Постанова Кабінету Міністрів України від 15.06.2006 р. №833 «Про затвердження Порядку провадження торгівельної діяльності та правил торговельного обслуговування  на ринку споживчих товарів» (зі змінами та доповненнями)

Постанова Кабінету Міністрів України від 13.06.2002 р. № 803 "Про заходи щодо проведення моніторингу цін і тарифів на споживчому ринку"

Кодекс України про адміністративні правопорушення  (статті 1 - 212-20)

Закон України від 12 лютого 2015 року № 191-VIIIПро внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення умов ведення бізнесу (дерегуляція)

 

Глобальний Договір ООН

 

Методичні рекомендації щодо оцінки впливу нормативно-правових актів та проектів актів на конкуренцію

 

 

 

 

 

ПРОГРАМИ

 

Програма розвитку малого і середнього підприємництва Ізяславського району на 2017-2018 роки

 

Програма соціально-економічного розвитку Ізяславського району на 2017 рік

 

 

 

 

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Обговорено хід виконання заходів по впровадженню енергоменеджменту в бюджетних установах району

 

Під керівництвом першого заступника голови  райдержадміністрації Павла Ковальчука відбулось засідання робочої групи з питань запровадження системи енергоменеджменту в бюджетних установах Ізяславщини.

Керівництво райдержадміністрації вбачає одним із першочергових завдань запровадження в районі системи енергетичного менеджменту. Впровадження вищезгаданих заходів є чимось абсолютно новим.  Проте цей крок є вимогою часу, адже саме передовий досвід в галузі енергоменеджменту дозволяє оптимізувати витрати підприємств та установ на енергоносії, звести до мінімуму втрати та максимально ефективно використовувати кошти, крім того збільшити використання альтернативних джерел енергії та зменшити викид парникових газів у атмосферу.

Наразі це питання є особливо актуальним для місцевих бюджетів в умовах проведення реформи децентралізації, адже окрім значних фінансових преференцій для місцевих бюджетів у вигляді коштів податків і зборів, на них лягає таке серйозне навантаження як утримання об’єктів соціальної сфери.

Саме тому оптимізація витрат на утримання бюджетних установ є вкрай важливою, адже є однією із запорук стабільного розвитку громад та їх спроможності та дозволить їм у майбутньому в повній мірі забезпечити своїх мешканців якісними послугами. Серед значних переваг впровадження системи енергоменеджменту – заощадження бюджетних коштів, підвищення ефективності використання енергоресурсів і підтримка місцевої економіки.

Завданням енергоменеджменту не є впровадження тотальної економії енергоресурсів. Енергетичний менеджмент – це моніторинг, контроль та оптимізація постачання й використання енергії. Заходи з енергоменеджменту спрямовуються на оптимізацію таких витрат у фізичних величинах, тобто забезпечення такого рівня витрат енергоносіїв, який в повній мірі дасть можливість комфортно працювати установі чи організації, не допускаючи неефективного їх витрачання.

Щоденний контроль витрат енергоносіїв, що передбачає цілу систему енергетичного менеджменту, дає можливість зекономити до 20% енергоносіїв, а це — значна економія місцевого бюджету. Заощаджені кошти у подальшому можна направити на інші проекти з енергоефективності, а також розвиток інфраструктури, об’єктів соціальної сфери тощо.

На даний час в Ізяславському районі  визначено відповідальних осіб за даний напрямок роботи: координатором в усіх сферах району є перший заступник голови райдержадміністрації Павло Ковальчук, за бюджетну сферу відповідальний відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури  райдержадміністрації, а сектор житлово-комунального господарства райдержадміністрації – за комунальні підприємства району. У бюджетних установах визначено відповідальних осіб за даний напрямок роботи.

Крім того регулярно здійснюється моніторинг споживання енергоносіїв та ресурсів в районі, проводиться систематичний аналіз та контроль за ефективністю використання енергоресурсів, із врахуванням яких відбувається планування витрат на енергопостачання об’єктів бюджетної сфери на наступний рік.

У ході зібрання присутніми було обговорено хід виконання заходів по впровадженню енергоменеджменту в районі, а також план подальших дій.

31.07.2018 р.

За матеріалами відділу економічного розвитку,

торгівлі та інфраструктури  райдержадміністрації

Уряд запровадив прозорі аукціони для продажу дозволів на видобуток газу

 

Уряд своїм рішенням запроваджує в Україні систему електронних торгів на дозволи й ліцензії на використання надр. В першу чергу це стосується видобутку газу. Це рішення розширить коло учасників ринку, збільшить обсяги інвестицій і надходження до бюджету України, а також посилить державну енергонезалежність.

Такі дозволи будуть надаватись лише на відкритих аукціонах через систему електронних торгів ProZorro – для запобігання можливій корупції. Відтепер можна відслідкувати торги на кожному етапі їх проведення. Контакт з чиновниками не потрібен. Правила – прозорі і єдині для усіх. А дозволи продаються на аукціонах за ринковою ціною.

Кожен може в режимі онлайн бачити, що продається на аукціонах, де продається, ціну і обсяги видобування. Терміни погоджень будуть значно скорочені, аукціони будуть проведені вже у найближчі місяці.

Прийняття Кабінетом Міністрів України цього пакету рішень дає  можливість значно збільшити обсяги інвестицій і збільшити обсяги власного видобутку.      Наразі на аукціон виставляється 44 спецдозволи з початковою вартістю 3 млрд гривень. Раніше така кількість ділянок виділялася за 50 млн – вигода для бюджету держави очевидна. До того ж ці рішення дозволять відкрити доступ до видобутку на 14 ділянках на шельфі Чорного моря.

Володимир Гройсман, Прем’єр-міністр України:

«Наша мета – відкрити геодані, дати можливість приходити бізнесу на основі прозорих аукціонів і добувати газ, аби ми відмовилися від імпорту. Як відмовимося – знизимо ціни і не будемо перебувати під впливом імпортних цін, – сказав Глава Уряду. – Ми приймаємо рішення про відкриття даних, про запровадження аукціонів. У нас вже підготовлені 44 ділянки запасом 150 млрд кубометрів газу, які потребують інвестицій, технологій, де будуть працювати українці, і ми зможемо забезпечити незалежність від будь-якої держави».

ФОТОМАТЕРІАЛИ

 30.07.2018 р.

Департамент інформації та комунікацій з громадськістю
Секретаріату Кабінету Міністрів України

 

 

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності

 

В Хмельницькій області реалізуються заходи Програми розвитку малого та середнього підприємництва Хмельницької області на 2017-2018 роки (далі – Програма).

У рамках Програми суб’єктам господарювання надається з 2000 року фінансово-кредитна підтримка за рахунок коштів обласного бюджету для реалізації інвестиційних проектів у пріоритетних напрямах діяльності.

Фінансування інвестиційних проектів здійснюється через Регіональний фонд підтримки підприємництва по Хмельницькій області відповідно до Порядку використання коштів обласного бюджету, що виділяються на надання фінансово-кредитної підтримки суб’єктам підприємництва (далі – Порядок), затвердженого рішенням сесії обласної ради від 22.12.2017 №30-17/2017.

Перевагами даного стимулюючого механізму фінансової підтримки суб’єктів підприємництва є надання фінансово-кредитної підтримки на поворотній основі за пільговою ставкою на термін до 3-х років та відстрочка погашення суми фінансово-кредитної підтримки від 3 до 6 місяців.

Кошти використовуються за цільовим призначенням на надання фінансово-кредитної підтримки бізнес-проектів суб’єктів підприємництва за пріоритетами, визначеними місцевою програмою розвитку малого та середнього підприємництва за пунктом 1.9. даного Порядку.

03.07.2018 р.

 Відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації

До уваги суб’єктів підприємництва

 

У рамках Програми Федерального міністерства економіки і енергетики з перепідготовки управлінських кадрів Німеччина - Україна: Fit for Partnership with Germany - Готуємося до партнерства з Німеччиною - 4 липня 2018 року заплановано проведення за участю експертів проекту GIZ бізнес-майстерні - “Співробітництво з Німеччиною. Міфи та реальність”. Захід відбудеться за адресою: м. Хмельницький, вул. Подільська, 109/1.

Участь у семінарі сприятиме формуванню сучасного управлінського потенціалу бізнес-середовища, зокрема за рахунок можливості стажування у Німеччині.

Стажування реалізується за рахунок Уряду Федеративної Республіки Німеччина спільно з товариством GIZ та направлене на ознайомлення з веденням бізнесу в Німеччині, встановлення ділових контактів та реалізації бізнес-проектів із зарубіжними компаніями.

З питань участі у зазначеному заході звертатися за адресою: м.Хмельницький, майдан Незалежності, Будинок рад, Департамент економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації, кабінет 135-136.

Контактна особа - Сліпко Олена Петрівна, тел. (0382) 76-59-89, 65-07-86, (097) 673-17-37.

22.06.2018 р.

 

 Відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації

 

До уваги суб’єктів господарювання

  

10-11 жовтня 2018 року в Україні відбудеться онлайн-виставка харчової промисловості на Міжнародному виставкому порталі “ExpoUniverse”.

Міжнародний виставковий портал “ExpoUniverse” (https://expo-universe.com/) - перший в Україні проект в індустрії виставкового бізнесу, який допоможе вивести на лідируючі світові позиції виставковий ринок України в цілому та харчову промисловість зокрема.

Онлайн-виставка харчової промисловості - це новий рівень взаємодії виробників кондитерських виробів та продуктів харчової промисловості, постачальників сировини, виробників обладнання та упаковки, торгівельних мереж дистриб’юторів. Інноваційний формат виставки забезпечує безпосередній контакт вітчизняних та іноземних учасників в реальному часі за допомогою відео-зв’язку та текстового чату.

Детальну інформацію про захід можна отримати на веб-сайті: https://expo-universe.com/exhibition-entrance/49/.

05.06.2018 р.

 Відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації

 

Форум бізнес- і ІТ-лідерів

 

Українською компанією Terrasoft, яка є одним з ключових гравців на міжнародному ринку корпоративного програмного забезпечення для управління бізнес-процесами і CRM, проводить наймасштабнішу бізнес-подію цього літа - Форум бізнес- і ІТ-лідерів, який відбудеться у м. Київ, 21 червня 2018 р.

Місце проведення: м. Київ, пр-т. Лобановського, 119, концертний майданчик Stereo Plaza.

Умови участі: безкоштовно (обов’язкова попередня онлайн реєстрація).

 

На Форумі зберуться понад 2000 учасників для бізнес-спілкування, які зможуть розширити коло ділових контактів, знайти нових клієнтів і партнерів. Також у рамках Форуму буде працювати експозона, де всі учасники зможуть ознайомитися з продуктами в галузі BPM- і CRM-систем.

 

Програма Форуму складається з трьох потоків:

Історії успіху і кейси: кейси компаній про стратегії та підходи, що допомагають пришвидшуватися на кожному етапі роботи компанії і ще швидше знаходити нові точки для росту.

Інструменти і технології: кращі практики застосування BPM- і CRM-інструментів у різних сферах діяльності організації, що допомагають компаніям швидко зростати і розвиватися.

Тренінги і мастер-класи: авторські майстер-класи з управління взаємовідносинами з клієнтами та оптимізації процесів компанії.

 

Своїм досвідом поділяться представники найбільших організацій: MTI, ПУМБ, Біосфера, Датагруп, Fedoriv, Deloitte, Vodafone Україна, ELDORADO, Hewlett-Packard Enterprise, Укртелеком, Нафтогаз України, MULTIPLEX, Miller Heiman Group, Бізнес-Конструктор та інші.

Більш детальну інформацію про Форум бізнес- і ІТ-лідерів можна отримати від працівників компанії Terrasoft за телефонами: +380(044)363-31-33, +380(95)924-36-96. А також в режимі онлайн через Інтернет на сторінці реєстрації учасників на Форум за гіперпосиланням: https://www.terrasoft.ua/global-tour-2018/kiev?partner=glavrada.

29.05.2018 р.

За матеріалами Ради голів державних адміністрацій

 Відбулось засідання конкурсного комітету

 

22 травня відбулося засідання конкурсного комітету з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу районного конкурсного комітету з підготовки та проведення конкурсів щодо визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території району.

На оголошений 19 квітня 2018 року в районній газеті «Зоря Надгориння» (№ 16) конкурс з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу районного конкурсного комітету з підготовки та проведення конкурсів щодо визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території району, до конкурсного комітету не надійшло жодних документів.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України  № 1081 від 03.12.2008 року передбачено, що у разі відсутності претендентів на здійснення функцій робочого органу, організатор повинен забезпечити проведення конкурсу самостійно, однак протягом періоду не більше як два роки з моменту оголошення конкурсу з визначення робочого органу.

Заступник голови конкурсного комітету Віктор Клімчук запропонував проголосувати за те, щоб покласти обов’язки з виконання функцій робочого органу на відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації. За це рішення проголосували одноголосно всі присутні члени конкурсного комітету.

22.05.2018 р.

Відділ економічного розвитку,

торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації

До уваги суб’єктів господарювання

 

 6-8 липня 2018 року у м.Джакарта (Республіка Індонезія) проходитиме Міжнародна торгівельна, туристична та інвестиційна виставка “APKASI Otonomi Expo 2018”. Зазначена виставка є однією із наймасштабніших у сфері торгівлі, туризму, інвестицій та регіонального розвитку, під час якої учасники мають можливість ознайомитись із потенціалом провінцій Індонезії.

Очікується, що у заході візьмуть участь компанії, що працюють у таких галузях: туристичній, енергетичній, гірничодобувній, промисловій, сільськогосподарській,  ІТ та ін.

Контакти організаторів виставки e-mail: registrasi@apkasiexpo.com,

тел. +62 812 9840 1149.

02.05.2018 р.

 Відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації

 

До уваги суб’єктів господарювання

 

27-30 серпня 2018 року у м. Ставангер (Норвегія) відбудеться енергетична виставка «ONS-2018» (http://www.ons.no). Вказаний захід проводиться кожні два роки, починаючи з 1974 р. під патронатом Короля Норвегії.

Виставка  «ONS-2018» буде присвячена питанням інновацій в енергетиці. Загальні умови участі компаній передбачають оренду виставкового стенду  мінімальною площею 9 кв.м. Власнику стенда надається необмежена кількість запрошень для гостей, безкоштовні квитки для персоналу стенду, знижка на відвідування конференцій та включення інформації про компанію до каталогу виставки.

Участь у виставці «ONS-2018»  дозволить представникам українського бізнесу ознайомитися з передовими технологіями та досягненнями Норвегії у галузі енергетики, представити досвід українських компаній та їх доробки у цьому напрямі, встановити перспективні контакти у рамках галузі.

Контакти організаторів виставки «ONS-2018»: Jan Morten Auseth, jamo@ons.no, тел. +4751849047.    

02.05.2018 р.

 Відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації

 

До уваги суб’єктів господарювання

 

 

8-13 травня 2018 року у м.Алжир заплановано проведення 51-ї Міжнародної виставки «FIA-2018». Зазначена подія – одна із ключових і наймасштабніших серед виставкових заходів у Алжирській Народній Демократичній Республіці. Очікується участь підприємств та компаній з понад 40 країн світу. Захід буде широко висвітлюватися у місцевих та іноземних ЗМІ.

Участь вітчизняних підприємств у 51-й Міжнародній алжирській виставці надала б гарну можливість представити потенціал української економіки та ознайомитись із пропозиціями підприємств інших держав.

Більш детальну інформацію щодо виставки можна отримати за Інтернет адресою: www.safex.dz. Також  додається інформація для компаній, які бажають взяти участь у зазначеному заході.                      

02.05.2018 р.

 Відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації

 

До уваги суб’єктів господарювання

 

17-18 травня 2018 року в м.Київ, вул. Велика Житомирська, 33 (приміщення палати) відбудеться Другий Економічний форум представників української діаспори та закордонних друзів України.

 Головна мета заходуреалізація економічних реформ в Україні, яка відіграє важливу роль у захисті національних інтересів нашої держави на світовому ринку.

Темою форуму стане обговорення найбільш актуальних питань економічного розвитку України, реалізації її Експортної стратегії, активного залучення представників діаспори до торговельного та інвестиційного співробітництва.

Учасників зустрічі, крім ділової програми, чекають різноманітні культурні заходи.

Завершенням офіційної програми Форуму стане прийняття відкритої для підписання всіма учасниками заходу економічної хартії представників української діаспори, що має засвідчити єдність українців всього світу в підтримці України на шляху позитивних економічних перетворень.

 Організатори Форуму впевнені в його дієвості як потужного стимулюючого фактору подальшого розвитку зовнішньоекономічного співробітництва, прискорення процесу реформ та економічного прогресу України.

Реєстрація учасників здійснюється на сайті ТПП України (www.ucci.org.ua) за посиланням: https://ucci.org.ua/events/forums-and-conferences/drugii-mizhnarodnii-forum-ukrayinskoyi-diaspori .

З усіх питань стосовно програми заходу звертатись за тел.: +38 044-461-98-07 або на ел. адресу: bgn-ier@ucci.org.ua, oas-ier@ucci.org.ua.

25.04.2018 р.

 Відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації

 

Про підготовку до ХVI Міжнародного форуму «Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє»

 

З 6 по 8 листопада 2018 року у м.Києві на території Міжнародного виставкового центру (Броварський проспект, 15) триватиме XVI Міжнародний форум «Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє». Захід відбудеться згідно із розпорядженням Кабінету Міністрів України, організаторами є Міністерство енергетики та вугільної промисловості України та ТОВ «Міжнародний виставковий центр».

 

У форматі Форуму:

Галузева експозиція «ПЕК України» презентує здобутки та стратегічні перспективи розвитку державних компаній паливно-енергетичного комплексу;

XVI Міжнародна спеціалізована виставка «Енергетика в промисловості — 2018» демонструватиме вітчизняні та іноземні зразки енергетичного, електротехнічного, світлотехнічного обладнання та приладів, кабельно-провідникову продукцію, засоби автоматизації для різних сфер застосування;

ІІІ Міжнародна спеціалізована виставка «MINING INDUSTRY ЕХРО — 2018» представлятиме сучасну бурову, кар'єрну, прохідницьку техніку та інструмент, гірничозбагачувальне обладнання, гірничий транспорт, а також системи автоматизації та життєзабезпечення для гірничодобувної та вугільної промисловості;

• ІІІ Міжнародна спеціалізована виставка «НАФТОГАЗЕКСПО — 2018» презентуватиме ефективні технології, обладнання і послуги для розвідки,  641 видобутку, транспортування, переробки та зберігання нафти та природного газу.

Ділова програма (у форматі засідань, конференцій, семінарів, «круглих столів») створить умови для фахового обговорення функціонування та розвитку ПЕК.

За довідками звертатись: ТОВ «МВЦ»: тел./факс: +38 044 201-11-57 (78,67); е-mail: lyudmila@іес-ехро.соm.uа; сайт: www.іес-ехро.соm.uа.

23.04.2018 р.

Відділ економічного розвитку, торгівлі

та інфраструктури райдержадміністрації

ОГОЛОШЕННЯ

 

Ізяславська районна державна адміністрація оголошує конкурс на визначення робочого органу-підприємства (організації) для здійснення функцій по організації проведення конкурсів з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Ізяславського району.

Об’єктом конкурсу є діяльність претендента, що забезпечить належне організаційне забезпечення і підготовку матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету з проведення конкурсів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Ізяславського району, їх аналіз та оцінка відповідності конкурсних пропозицій перевізника-претендента умовам конкурсу, підготовка паспортів автобусних маршрутів та матеріалів для подальшого встановлення відносин між організатором та автомобільним перевізником – переможцем конкурсу.

Умови конкурсу.

У конкурсі можуть брати участь підприємства (організації), які відповідають вимогам, що встановлені статтею 44 Закону України “Про автомобільний транспорт” та мають:

1) кваліфікованих фахівців у галузі пасажирського автомобільного транспорту;

2) матеріальні ресурси та технології;

3) досвід роботи не менше трьох років з питань організації пасажирських перевезень.

Не допускаються до участі у конкурсі підприємства (організації), які:

1) надають послуги з перевезень;

2) провадять діяльність на ринку транспортних послуг, пов’язану з наданням послуг з перевезень;

3) представляють інтереси окремих автомобільних перевізників;

4) подали для участі у конкурсі документацію, оформлену неналежним чином або таку, що містить неправдиву інформацію.

Для участі в конкурсі претендент подає до конкурсного комітету такі документи:

1) заяву на участь у конкурсі згідно із встановленою формою (додається);

2) копії документів, що підтверджують досвід роботи підприємства (організації) не менш як три роки з питань організації пасажирських перевезень;

3) копії документів, що підтверджують наявність у підприємства (організації) фахівців у галузі автомобільного транспорту;

4) копії документів, що підтверджують наявність у підприємства матеріально-технічного забезпечення.

Всі перераховані копії документів завіряються печаткою підприємства (організації) та підписуються відповідальною особою.

Претендент подає документи у закритому конверті (пакеті), на якому зазначається його назва, адреса, з поміткою “Заява на участь у конкурсі на визначення робочого органу – підприємства (організації) для здійснення функцій по організації проведення конкурсів з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Ізяславського району ”.

Документи приймаються до 18 травня 2018 року за адресою: м. Ізяслав вул. Незалежності, 2.

Документи, які надійшли до організатора після встановленого строку, не розглядаються.

Конкурс з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу відбудеться 22 травня 2018 року о 1000 год. в приміщенні актового залу Ізяславської районної державної адміністрації, що розташований за адресою: м. Ізяслав вул. Незалежності, 2 .

Реєстрація учасників конкурсу з 930 годин.

Інформацію про умови і порядок проведення Конкурсу разом з бланками заяв можна отримати безпосередньо у відділі економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури за адресою: м. Ізяслав вул. Незалежності, 2, каб.111.

Телефон для довідок: (03852) 4-22-78.

20.04.2018 р.

Відділ економічного розвитку, торгівлі

та інфраструктури райдержадміністрації

 

До уваги суб’єктів господарювання

 

За інформацією Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України у жовтні 2018 року у м.Гомель (Республіка Білорусь) планується проведення Першого Форуму регіонів Республіки Білорусь та України.

У разі зацікавленості серед підприємств, організацій, ділових кіл, громадськості щодо участі у Форумі звертатись до відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації (e-mail: uerdaiz@ukr.net, тел. 4-22-78)

Контактна особа у Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України: Дика Я.В. тел. 044 278 66 18. 

20.04.2018 р.

 Відділ економічного розвитку, торгівлі

та інфраструктури райдержадміністрації

 

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності

 

29-30 травня 2018 року в Києві відбудеться II щорічний українсько-китайський форум економічного співробітництва. Організаторами форуму виступають ТПП України та Китайська асоціація розвитку підприємництва за кордоном (China Overseas Development Association).

Головна мета заходу - презентація економічного потенціалу України китайському бізнесу, формування іміджу України як надійного торговельного партнера та сприяння вітчизняним компаніям у налагодженні ефективних зв'язків з Китаєм.

Темою цьогорічного форуму стане інвестиційний потенціал України. У рамках заходу відбудуться презентації галузей та проектів в сфері АПК, енергетики, інфраструктури, туризму та інших напрямків, а також ділові переговори з потенційними інвесторами з Китаю. У роботі форуму візьмуть участь понад 75 представників державних і приватних інвесторів з Китаю.

Участь у форумі безкоштовна за умови попереднього надання заповнених анкет власних проектів (додається).

З питань участі у форумі просимо звертатись до:

- Голята Андрія: +380 (67) 662-96-56, avg-zed@ucci.org.ua;

- Малаховської Станіслави: +380 (44) 279-17-50,(067) 232-92-20,

  e-mail: ems58@ukr.net.

17.04.2018 р.

 Відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації

 

До уваги суб’єктів господарювання

 

З 3 по 5 квітня 2018 року у Міжнародному виставковому центрі, за адресою: м. Київ, Броварський проспект, 15 (ст. метро «Лівобережна», павільйон 3, вхід 3-С) відбудеться комплексний виставковий захід, який поєднує виставки:

X Міжнародну спеціалізовану виставку «КИЇВСЬКИЙ ТЕХНІЧНИЙ ЯРМАРОК» (машинобудування, металургія, литво, металообробка, інструмент, технології обробки поверхні, засоби промислової автоматизації та інше);

X Міжнародну спеціалізовану виставку “PlastExpoUA” (технології і обладнання для виробництва і переробки пластмас і каучуку);

П Міжнародну спеціалізовану виставу “Addit Expo 3D” (технології, обладнання і матеріали для адитивного виробництва і 3D друку).

Захід є важливою подією, з якої починається виставковий сезон власних промислових виставок Міжнародного виставкового центру. Цього року виставкову експозицію доповнено новими розділами: “KyivMold” (форми, прес-форми, штампи) та “ПОЛІУРЕТАНИ” (обладнання для виробництва і переробки поліуретанів, сировина, вироби з поліуретанів).

Головна мета виставкових проектів - демонстрація найкращих досягнень науки, техніки і технологій, необхідних для інноваційного розвитку економіки України.

Доповненням виставкової експозиції стане актуальна для представлених галузей ділова програма (конференції, семінари, презентації), яка спрямована на підвищення конкурентоспроможності продукції та задоволення потреб споживачів.

З інформацією щодо складу учасників та заходів ділової програми можна ознайомитися на офіційному веб-сайті: www.iec-expo.com.ua. Вхід на виставки безкоштовний.

За додатковою інформацією звертатись до Міжнародного виставкового центру за адресою: 02002, м. Київ, Броварський пр-т, 15, тел./факс (044) 201-11-65, 201-11-56, e-mail: plast@iec-expo.com.ua.

    30.03.2018 р.

 Відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації

До уваги громадськості району

 

З метою посилення спроможності ключових суб’єктів на регіональному й місцевому рівнях впроваджувату нову державну регіональну політику та реформи місцевого самоврядування і територіальної організації влади, а також забезпечення сталого економічного розвитку пропонується можливість взяти участь в актуальних грантових проектах та завданнях.

1. Постійний конкурс грантів для ОГС «Громадськість за проєвропейські зміни в Україні»

2. Допомога вразливим і незахищеним верствам населення

3. Гранти фонду ЄЕЗ та Норвегії для регіональної співпраці

4. Конкурс грантів “Розвиток волонтерства в громадах” у 2018 році

5. Програма для управлінських кадрів “Fit for Partnership with Germany"

6. Спільні можливості бізнесу для молоді (СМБ для молоді)

7. Степендіальний проект “Scholarship in Slovakia”

8. Степендійна програма професійного розвитку у Мічиганському університеті

9. Грант від міжнародного фонду культурного різноманіття (IFSD)

10. Степендійна програма імені Герди Хенкель для молодих дослідників (Болгарія)

11. Програма “Expo Live”

12. Грантова програма корострокових ініціатив громадських організацій

13. Фінансування IT стартапів бізнес-інкубатором WannaBiz

14. Гранти від Фонду Джона і Кетрін Макартур

15. Програма “ЄС Горизонт2020”

16. COSME – європейська програма підтримки малого і середнього бізнесу

17. Еразмус для молодих підприємців

18. Грантові програми від Фонду Монсанто

19. Загальний конкурс проектів Фонду сприяння демократії

20. Підтримка малих проектів від Швейцарського бюро співробітництва

21. Міжнародний Вишеградський фонд

22. Грантова допомога по проектах людської безпеки програми «Кусаноне»

23. Мікрофінансування від Міністерства закордонних справ Естонії

29.03.2018 р.

 Відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації

 

До уваги суб’єктів господарювання

 

З метою сприяння регіональній економіці, стимулювання зовнішньоекономічної діяльності, розвитку малого та середнього бізнесу, інформуємо про нові міжнародні програми для підприємств:

1. Австрійська програма партнерства «Україна-Австрія: експорт у країни ЄС», зі стажуванням у Відні. Програма включає у себе навчання у Києві з австрійськими експертами (3 модулі, тестування та диплом), з перекладом та матеріалами, сприяння у пошуку партнерів, розробка індивідуальної програми візиту у Відень.

2. Служба старших експертів (SES, Бонн) – надає експертну допомогу в усьому світі з метою сприяння співпраці та розвитку. З допомогою Служби старших експертів підприємства можуть запросити для вирішення конкретних технологічних або комерційних завдань досвідченого німецького експерта, який буде працювати на підприємстві від трьох тижнів до декількох місяців на добровільній та безоплатній основі.

У разі зацікавленості у прийнятті участі у вищезазначених програмах інформувати відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації  до 6 квітня 2018 року в електронному вигляді на електронну пошту: uerdaiz@ukr.net.

За більш детальною інформацією звертатись у Центр бізнес-освіти Київської Торгово-промислової палати. Контактна особа: Леся Засульська, тел.(044)235-82-96; e-mail: lesya.z@kcci.org.ua.

22.03.2018 р.

 Відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації

 

До уваги суб’єктів господарювання

 

Повідомляємо,  що 7-9 вересня 2018 року у м.Єреван, Республіка Вірменія відбудеться Вісімнадцятий універсальний регіональний торгово-промисловий виставковий форум «ARMENIA EXPO 2018».

Місце проведення «ARMENIA EXPO 2018» - виставковий комплекс «Єреван Експо» вул. А.Акопяна 3 (інститут Мергеляна), Вірменія, м Єреван. Офіційна церемонія відкриття - 7 вересня 2018 року в 12.00 год.

Кількість учасників: понад 170 компаній, асоціацій, спілок та організацій.

Країни-учасниці: Вірменія, Білорусь, Німеччина, Грузія, Індія, Іран, Китай, Латвія, Литва, Польща, Росія, Україна, Чехія.

Основні цілі і завдання виставкового форуму:

• пошук нових ринків збуту;

• залучення іноземних інвестицій в економіку Вірменії;

• демонстрація економічного потенціалу Вірменії;

• пошук нових ділових партнерів.

Виставкова компанія LOGOS EXPO Center розробляє і втілює в життя сучасні маркетингові стратегії, використовуючи досвід і передові досягнення світової практики виставкового бізнесу. У співпраці з урядовими організаціями, міністерствами, відомствами, посольствами зарубіжних держав, професійними спілками та асоціаціями компанія на рік проводить 10-12 спеціалізованих виставок, які відображають динамічний розвиток національної економіки.

20.03.2018 р.

Відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації

До уваги суб’єктів господарювання

 

Державною регуляторною службою України (далі-Служба) підготовлено Аналітичний звіт за 2017 рік «Виклики та наслідки, проблеми та рішення».

При підготовці звіту фахівці Служби застосовували методики, які сприятимуть опануванню тексту не лише спеціалістами органів державної влади та місцевого самоврядування, а й будуть цікавими для широкого кола підприємницької громади.

У звіті оголошено мету та завдання Служби, викладено інформацію про базові напрями її діяльності, зокрема про стан реалізації державної регуляторної політики, політики з питань дерегуляції, дозвільної системи та питань ліцензування, державного нагляду та контролю у сфері господарської діяльності.

Державною регуляторною службою визначено рейтинги регіонів за усіма зазначеними напрямами, названо гострі проблеми на шляху до впровадження базових завдань Служби та окреслено пріоритети на 2018 рік.

19.03.2018 р.

Відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації

 

 

До уваги суб’єктів господарювання

 

За інформацією Ради голів державних адміністрацій, у рамках співпраці з Американською Комерційною Службою Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і Програмою SАВІТ, яку спонсорує Міністерство Торгівлі США, відкрито нову програму бізнес стажування для фахівців з України за напрямом «Холодна ланка поставок».

Термін стажування у США: з 14 квітня до 05 травня 2018 року.

Для участі у Програмі стажування запрошуються:

виробники продуктів харчування;

сільгосппідприємства;

L компанії (надання логістичних послуг);

хімічні та фармацевтичні підприємства;

мережеві ритейл компанії.

Програма розглядатиме аспекти транспортування і зберігання в холодному ланцюгу поставок. У програмі будуть приймати участь компанії з України, Молдови, Росії, Азербайджану, Грузії, Казахстану, Киргизстану, Таджикистану, Туркменії, Узбекистану.

Вимоги до кандидатів:

технічна підготовка та відповідний досвід роботи у сфері холодного ланцюга постачання;

мінімум 3 роки досвіду в управлінській посаді (управлінці середньої та вищої ланки, особи які беруть управлінські рішення в своїй компанії або організації).

володіння англійською мовою не є обов’язковим. Професійні перекладачі-синхроністи забезпечать усний переклад програми.

Розгляд і відбір кандидатів на участь у Програмі буде проводити Міністерство торгівлі США. Остаточне рішення щодо складу учасників приймає Програма САБІТ у Вашингтоні.

Стажування фінансується Міністерством торгівлі США: Програма САБІТ покриває учасникам витрати, пов’язані з перельотом з Києва до США і назад; проживання, програму навчання, послуги перекладачів у робочі години; медичне страхування на випадок непередбаченої необхідності і невелику стипендію, що компенсує частину витрат на харчування та інші витрати.

Мета програми - знайомство з американською системою холодного ланцюга поставок.

Приблизна програма стажування: Групове тритижневе стажування почнеться з тижня теоретичних занять, до яких можуть входити семінари з нормативів, законодавства, стандартів, сертифікації, розроблення бізнес планів, між культурних комунікацій, перемовин та управління, як для бізнесу, так і для асоціацій. Далі учасники відвідають американські компанії, що працюють в різних сферах холодної ланки поставок та зустрінуться з представниками відповідних галузевих асоціацій.

Документи на конкурс:

   анкета з фотографією, заповнена російською і англійською мовами;

   копія першої сторінки закордонного паспорту (з анкетними даними);

   лист рекомендація (російською і англійською мовами).

Лист рекомендація має бути підписаний керівником компанії і повинен мати опис посадових обов’язків кандидата програми на даний час, та згоду на участь у Програмі у наведені строки. Якщо кандидат на участь у Програмі є директором закладу, до Анкети необхідно додати лист рекомендацію від бізнес-партнерів зі стислим описом спільних проектів.

Анкети на конкурс щодо участі у Програмі стажування приймаються до кінця дня 23 лютого 2018 року.

Всі документи необхідно надіслати електронною поштою виключно на адресу: Nataliia.Shknyеуeva@trade.gov та SABIT@trade.gov, бажано одним файлом у форматі .pdf до вказаного строку. Документи у форматі .rаr не приймаються.

Копія Анкети розміщена на офіційному сайті Ради голів державних адміністрацій, у розділі «РГДА», підрозділ «Документи», пункт 12, за гіперпосиланням: http://glavrada.org/files/cold-chain-application-2018-ru.doc.

Координатор програми SABIT при Посольстві Сполучених Штатів Америки у Києві –  Наталія Шкнеєва (Еmail: Nataliia.Shknveveva@,trade.gov, тел. + 38 044 521 5222, тел. моб.: + 38 063 298 8267, факс:+38 044 521 5430).

Заповнені Анкети, оформлені виключно відповідно до вимог Інструкції з їх заповнення, яка міститься в Анкеті, надсилати за вказаними координатами.

19.02.2018 р.

 Відділ економічного розвитку, торгівлі

та інфраструктури райдержадміністрації

ДО УВАГИ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ!

 

Ізяславська районна державна адміністрація (організатор конкурсу) оголошує конкурс на право здійснення перевезення пасажирів в звичайному режимі руху на автобусних маршрутах загального користування за номерами маршрутів у прямому та зворотному напрямках (об’єкти конкурсу) та умови його проведення:

з/п

Назва та номер маршруту, рейсу

 

Протяжність маршруту, рейсу (км)

Час відправлення з поч. пунктів (к-сть оборотних рейсів для приміських)

Час прибуття до кінцевих пунктів

Періодичність здійснення перевезень

Мін. к-сть автобусів/мін. к-сть місць для сидіння

(для прим. – заг. к-сть місць)

1

 

Ізяслав – Шекеринці № 0717

39

5-35

1 оборотний рейс

6-40

Понеділок, середа, п’ятниця

2/12

2.

Ізяслав – Білотин № 0712

24

5-50; 14-30                    

2 оборотних рейси

6-40; 15-15

Вівторок, четвер

2/12

3.

Ізяслав –Закриничне № 0713

42

8-00;14-10                      

2 оборотних рейси

9-00; 15-15

Вівторок, четвер

2/12

4.

Ізяслав – Сошне  № 0732

12

14-00

1 оборотний рейс

14-30

щоденно

2/12

 

Конкурси на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування проводяться відповідно до статті 43 Закону України „Про автомобільний транспорт” та „Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування”, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 р. №1081 (зі змінами внесеними постановами Кабінету Міністрів України) (далі Порядок).

Засідання конкурсного комітету відбудеться за адресою: Хмельницька обл., м. Ізяслав, вул. Незалежності, 2 (Ізяславська районна державна адміністрація). Початок роботи о 11.00 год.

Перелік необхідних документів на конкурс, бланки заяв і анкет, інформацію щодо об’єктів конкурсу можна отримати у відділі економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації (каб.111), адреса: м. Ізяслав, вул. Незалежності, 2, тел.4-22-78, режим роботи з 8-00 до 17-15, електронна пошта: uerdaiz@ukr.net .

Документи на участь в конкурсі подаються організатору конкурсу (м. Ізяслав, вул. Незалежності, 2, відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації) у 2-х закритих конвертах з позначкою №1 та №2. На конвертах вказується дата проведення конкурсу по оголошенню, назва та адреса претендента. В конверті №1 подаються документи, що додаються до заяви, в конверті №2 - інформація про те, на який об’єкт конкурсу подає документи перевізник-претендент (заява).

Конкурс відбудеться: 26.02.2018 р., кінцевий термін подачі документів 14.02.2018 р.

На маршрутах протяжністю до 150 км допускається використання автобусів категорій М2 (повна маса до 5 т) та М3 (повна маса більше 5 т).

Для перевізників, які претендують на кілька об’єктів конкурсу, кількість резервних автобусів визначається згідно п.12 Порядку.

У разі коли учасники конкурсу (приміського маршруту) набрали однакову кількість балів, перевага надається перевізнику-претенденту, який пропонує транспортний засіб пристосований для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями.

25.01.2018 р.

 Відділ економічного розвитку, торгівлі

та інфраструктури райдержадміністрації

Розповсюдження видавничої продукції держави-агресора каратиметься штрафами

 

15 грудня 2017 року набув чинності наказ Держкомтелерадіо від 17.10.2017 № 384 «Про затвердження Порядку накладення Державним комітетом телебачення і радіомовлення України адміністративно-господарських штрафів».

Таким чином завершено створення правового механізму реалізації повноважень Держкомтелерадіо, визначених Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо обмеження доступу на український ринок іноземної друкованої продукції антиукраїнського змісту».

Відтепер видавнича продукція, що має походження або виготовлена та/або ввозиться з території держави-агресора, тимчасово окупованої території України, без наявності відповідного дозволу, виданого згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 05.04.2017 № 262 «Деякі питання видачі (відмови у видачі, анулювання) дозволу на ввезення видавничої продукції, що має походження або виготовлена та/або ввозиться з території держави-агресора, тимчасово окупованої території України», вилучатиметься з обігу уповноваженими особами Держкомтелерадіо.

Вилучення відбуватиметься на підставі звернень правоохоронних органів, юридичних та фізичних осіб відповідно до Порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05.04.2017 № 235.

На суб’єктів господарювання, що порушують закон, накладатиметься адміністративно-господарський штраф у розмірі 10 мінімальних заробітних плат за кожен випадок такого розповсюдження, вчиненого вперше, та у розмірі 50 мінімальних заробітних плат за кожен наступний випадок такого розповсюдження.

Оскільки Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо обмеження доступу на український ринок іноземної друкованої продукції антиукраїнського змісту» набув чинності 1 січня 2017 року, дія його, а також прийнятих у відповідності з ним підзаконних актів не поширюється на продукцію, ввезену на митну територію України до цієї дати.

Водночас вся видавнича продукція, що має походження або виготовлена та/або ввозиться з території держави-агресора, тимчасово окупованої території України, ввезена на митну територію України в період з 01.01.2017 року (часу набуття чинності Законом) по 22.05.2017 року (часу набуття чинності постановою Кабінету Міністрів України від 05.04.2017 №262), крім ввезеної громадянами в ручній поклажі або супроводжуваному багажі загальною кількістю не більше 10 примірників, є незаконною.

Після 22 травня 2017 року легально ввезеною в Україну може вважатися лише продукція, про видачу дозволу на ввезення якої є відповідний запис в інформаційно-телекомунікаційній системі органів доходів і зборів та Реєстрі видавничої продукції держави-агресора, дозволеної до ввезення та розповсюдження на території України (http://comin.kmu.gov.ua/control/ uk/publish/article?art_id=134473&cat_id=134413), за умови документального підтвердження факту її придбання у суб’єкта господарювання, який ввіз продукцію відповідно до отриманого дозволу.

18.01.2018 р.

За матеріалами офіційного сайту Хмельницької обласної державної адміністрації http://www.adm.km.ua/

До уваги суб’єктів господарювання

 

Польська компанія «WORKWEAR» зацікавлена у співпраці із керівниками швейних підприємств, представниками бізнесу, які спеціалізуються з виробництва високоякісного робочого одягу, футболок, фланелевих сорочок, тощо.

Польська компанія планує розміщення своїх замовлень з пошиття виробів із матеріалів, які нею постачатимуться.

Контактна особа: Козловський Ігор, тел.: +48 519 112 705 (польська, англійська, німецька мови), e-mail: workwear@onet.ua

Крім того, ще одна польська компанія «BIM Sp.z.o.o.», яка є дистриб’ютором більш ніж 100 польських виробників меблів, пропонує свою співпрацю з реалізації різноманітної меблевої продукції.

Інформація для контактів: (+48 846 881 059, e-mail: bimfurniture.com; http//www. bimfurniture.com).

11.01.2018 р.

 Відділ економічного розвитку, торгівлі

та інфраструктури райдержадміністрації

 

 

 

АКТУАЛЬНО

 

Відкриті дані

Правова допомога 

Пенсійне забезпечення

Вибори

Міжнародна інтеграціяУкраїни

Запобігання корупції

Відзначення пам'ятних та ювілейних дат

Голодомор

       Актуальні питання державної служби

 

 

СОЦІАЛЬНА СФЕРА

 

Соціальний захист


Медицина

 

Культура

 

Сім'я і діти

 

Освіта

 

 

 

 

ЕКОНОМІЧНА СФЕРА

 

Містобудування та архітектура

Підприємництво

 Енергоефективність

 Регуляторна політика

 Агросектор

 Бюджет

 Державні закупівлі

 Державна реєстрація

Чисте довкілля

 ЦНАП 

 

 

ОРГАНИ ВЛАДИ

 

Районна рада

Міська рада

Сільські ради

ХАЕС

Податкова

Поліція

Районний сектор ГУ ДСУ з надзвичайних ситуацій 

 

 

 

 

Центральні 

 органи влади

 

 

 

 Обласні

 органи влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

_______________________________________________________________________________________
© Ізяславська районна державна адміністрація, 2003-2018 роки
   вул. Незалежності, буд.2, м.Ізяслав, 30300,
e-mail: izyaslav_rda@izadm.gov.ua
 
  Розробка та підтримка: Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Ізяславської районної державної адміністрації