на головну

                     
                       
                     
                     
                             
 

 

 

Ізяславська

райдержадміністрація

 

               30300, Хмельницька обл.,

             Ізяславський р-н., м.Ізяслав,

                вул.Незалежності, буд. 2

 

тел/факс: (03852) 4-20-61

e-mail: izyaslav_rda@izadm.gov.ua

 

Заходи,

які заплановано

провести в

Ізяславському районі

протягом тижня

 

 

    

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода в Ізяславі

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

БЮДЖЕТНА СФЕРА

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Фінансові звіти райдержадміністрації:

за 2018 рік

1. Звіт про фінансові результати

 

2. Довідка про дебіторську та кредиторську заборгованість за операціями, які не відображаються у формі № 7д, № 7м «Звіт  про заборгованість за бюджетними коштами»

 

3. Баланс на 01.01.2019 р.

 

4. Звіт  про надходження та використання коштів загального фонду (форма N 2д)

 

5. Звіт про рух грошових коштів

 

6. Звіт  про надходження і використання коштів, отриманих як плата за послуги (форма N 4-1д)

 

7. Звіт  про надходження і використання коштів, отриманих на виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку регіонів (форма N 4-4д)

 

8. Звіт  про власний капітал

 

9. Примітки до річної фінансової звітності

 

10. Звіт про заборгованість за бюджетними коштами (форма N 7д)

 

 

 

 

 

 

 

 

Звіти про виконання паспорта бюджетної програми місцевого бюджету:

за 2017 рік

1. Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програми "Забезпечення пожежної безпеки населених пунктів та об'єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділів пожежної охорони Ізяславського району на 2016-2020 роки"

 

2. Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програми "Соціально-економічного розвитку регіонів" "Районна програма забезпечення збереженості документів Національного архівного фонду Ізяславського району на 2016-2017 роки

 

3. Видатки на запобігання та ліквідацію надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха "Видатки на запобігання та ліквідацію надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха, комплексна  програма запобігання та зменшення впливу надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру в Ізяславському районі Хмельницької області на 2014-2018 роки

 

4. Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програми "Соціально-економічного та культурного розвитку регіонів" "Програма створення та функціонування центру надання адміністративних послуг в Ізяславському районі на 2016-2018 роки"

 

5. Комплексна програма проведення протиепізоотичних заходів на 2017-2021 роки

 

6. Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програми "Програма забезпечення національної безпеки на території Ізяславського району на 2016-2017 роки"

 

7. Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку регіонів "Програма соціально-економічного розвитку Ізяславської РДА на 2017 рік"

 

8. Інші видатки "Організації та проведення районних заходів по відзначенню державних і професійних свят, річниць та ювілеїв пам'ятних історичних дат державного і регіонального значення, інших урочистих подій на 2014-2018"

 

9. Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програми "Соціально-економічного та культурного розвитку регіонів" "Районна програма підвищення ефективності виконання повноважень управлінням державної казначейської служби України в Ізяславському районі Хмельницької області щодо реалізації державної регіональної політики на 2017 рік"

 

10. Заходи та роботи з мобілізаційної підготовки місцевого значення "Районна програма з мобілізації підготовки та мобілізації військово-патріотичного виховання підготовки молоді до військової служби в Ізяславському районі, рекламування та пропагування військової служби за контрактом у Збройних Силах України на 2015-2017 роки" програма "Територіальна оборона Ізяславського району на 20172018 роки"

 

11. Заходи та роботи з мобілізаційної підготовки місцевого значення "Районна програма з мобілізації підготовки та мобілізації військово-патріотичного виховання підготовки молоді до військової служби в Ізяславському районі, рекламування та пропагування військової служби за контрактом у Збройних Силах України на 2015-2017 роки"

 

12. Програма покращення надання медичної допомоги хворим з хронічною нирковою недостатністю, що отримують програмний гемодіаліз та проживають в Ізяславському районі на 2015-2018 роки

 

13. Інші заходи в галузі охорони здоров'я

 

14. Первинна медична допомога населенню

 

15. Здійснення заходів державної політики з питань дітей та їх соціального захисту

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Президент підписав закон про Державний бюджет України на 2020 рік

 

Президент Володимир Зеленський підписав Закон «Про Державний бюджет України на 2020 рік» № 294-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 14 листопада 2019 року.

Згідно з документом, доходи державного бюджету на наступний рік визначено в сумі 1095,6 млрд грн, видатки – 1182,0 млрд грн. Бюджет збалансовано з дефіцитом на рівні 2,1% ВВП (94,3 млрд грн).

У держбюджеті передбачено збільшення фінансового забезпечення заходів, спрямованих на реалізацію пріоритетних напрямів державної політики та впровадження реформ.

З метою забезпечення подальшого реформування системи охорони здоров’я у державному бюджеті на 2020 рік виділено кошти, зокрема на:

– реалізацію програми державних гарантій медичного обслуговування населення (72,0 млрд грн);

– розвиток системи громадського здоров’я та заходи боротьби з епідеміями (3,7 млрд грн);

– модернізацію та оновлення матеріально-технічної бази багатопрофільних лікарень інтенсивного лікування (1,0 млрд грн);

– розвиток системи екстреної медичної допомоги (понад 0,9 млрд грн у вигляді субвенції місцевим бюджетам).

Стимулювання розвитку освіти та науки здійснюватиметься, зокрема, за рахунок:

– реалізації програми «Спроможна школа для кращих результатів» (3,5 млрд грн у вигляді субвенції місцевим бюджетам);

– подальшого впровадження проекту із забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» (1,4 млрд грн у вигляді субвенції місцевим бюджетам);

– підтримки пріоритетних напрямів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок у закладах вищої освіти (0,4 млрд грн);

– забезпечення діяльності Національного фонду досліджень, грантової підтримки наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок (0,53 млрд грн); утворення Фонду розвитку закладів вищої освіти (0,25 млрд грн).

Для посилення соціального захисту та підтримки окремих категорій громадян передбачено спрямувати:

– 0,8 млрд грн на покращення матеріального забезпечення одиноких одержувачів пенсій та осіб, які не мають права на пенсію, яким виповнилося 80 та більше років;

– майже 1 млрд грн – на реалізацію проекту «Житло для внутрішньо переміщених осіб» та для надання пільгових іпотечних кредитів внутрішньо переміщеним особам;

– 1,1 млрд грн на лікування громадян України за кордоном.

На виконання рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 листопада 2019 року загальний ресурс на безпеку та оборону на 2020 рік визначено в сумі 245,8 млрд грн, що становить 5,45% ВВП та на 14% більше від обсягу, затвердженого законом на 2019 рік.

Для розбудови транспортної інфраструктури у державному бюджеті виділено понад 70 млрд грн, з яких 0,5 млрд грн – на будівництво та реконструкцію мостів, 1,1 млрд грн – на будівництво та реконструкцію аеропортів, майже 2 млрд грн – на розвиток міського пасажирського транспорту та розбудову ліній метрополітену у містах Дніпрі та Харкові, 22,2 млрд грн – на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах.

Державну підтримку соціально-економічного розвитку регіонів також передбачено здійснювати через Державний фонд регіонального розвитку (7,5 млрд грн) та шляхом надання субвенцій місцевим бюджетам: на підтримку розвитку об’єднаних територіальних громад (2,1 млрд грн); на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій (2,0 млрд грн); для реалізації проектів у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України (1,3 млрд грн).

12.12.2019 р.

За матеріалами офіційного сайту  Президента України http://www.president.gov.ua/

Відбулась нарада  з органами місцевого самоврядування  

 

Нещодавно працівниками управління фінансів районної державної адміністрації для органів місцевого самоврядування було проведено нараду із керівниками органів місцевого самоврядування району з питань планування проекту бюджету на 2020 рік та прогнозу бюджету на 2021-2022 роки.

Зокрема було зазначено, що Верховною Радою України 14 листопада  затверджено  Державний  бюджет України  на 2020 рік.                                     

З метою забезпечення своєчасного формування показників місцевих  бюджетів на 2020 рік  необхідно врахувати наступні особливості.

Звернуто увагу на необхідність при підготовці проєкту бюджету  затвердження Інструкції з підготовки бюджетних запитів (затверджується   розпорядженням голови місцевої ради).

- Бюджетні запити  мають бути по кожній установі у форматі, затвердженому Мінфіном.

-  Рішення про бюджет з додатками згідно Типової форми ( направлено електронною поштою). Пояснююча записка з обґрунтуванням дохідної та видаткової частини бюджету. Окремим розділом прогноз бюджету на 2021- 2022 роки.

Згідно ст.77 БКУ  термін затвердження місцевих бюджетів - до 25 грудня.

В  Законі про Державний бюджет України на 2020 рік затверджено розмір мінімальної заробітної плати  з 1 січня -  4723  грн. прожитковий мінімум для працездатних осіб -  2102 грн.

Розмір посадового окладу працівника 1 тарифного розряду Єдиної тарифної сітки становитиме з 1 січня - 2102 грн.

Прожитковий мінімум на 2021 – 2022 роки становитиме:

Показники

 

2021 рік

2022 рік

В розрахунку на одну особу:

Осіб, які втратили працездатність

 

 

 

– з 1 січня року (гривні)

 

1769

1905

– з 1 липня року (гривні)

 

1849

1991

– з 1 грудня року (гривні)

 

1905

2 044

працездатних осіб:

– з 1 січня року (гривні)

 

2 270

2 445

– з 1 липня року (гривні)

 

2 372

2 555

– з 1 грудня року (гривні)

 

2 445

2 623

Показники видатків прогнозу місцевих бюджетів будуть розраховуватись з урахуванням:

1) Розміру мінімальної заробітної плати:

- з 1 січня 2021 року - 5003 гривень;

- з 1 січня 2022 року - 5290 гривень.

2) Розміру  посадового окладу  працівника  І тарифного  розряду Єдиної тарифної сітки:

- з 1 січня 2021 року - 2270 гривні;

- з 1 січня 2022 року -  2445 гривні.

 Щодо визначення видатків на оплату бюджетними установами та організаціями комунальних послуг та енергоносіїв на 2020 – 2022 роки необхідно  при здійсненні розрахунків таких видатків враховувати укладені договори на постачання послуг та показник середнього рівня зміни оптових цін на сировину, матеріали та товари проміжного споживання, за якими продають свої товари національні виробники, – індекс цін виробників промислової продукції (грудень до грудня попереднього року), наведений в Основних прогнозних макропоказниках економічного і соціального розвитку України на 2020-2022 роки, схвалених постановою Кабінету Міністрів України від 23.10.2019 року  № 883, а саме: 108,4% на 2020 рік, 108,0% – 2021 рік та 106,1% – 2022 рік.

При плануванні необхідно звернути увагу на дотриманні бюджетного законодавства, зокрема  пункту 4 ст.77  та  ст.51 Бюджетного кодексу України, де передбачено забезпечення першочергової потреби в коштах на оплату праці  та проведення розрахунків за спожиті енергоносії, а також те, що керівники бюджетних установ утримують чисельність працівників та здійснюють фактичні видатки на заробітну плату, включаючи видатки на премії та інші види заохочень чи винагород, матеріальну допомогу, лише у межах фонду заробітної плати, затвердженого для бюджетних установ у кошторисах.

Індекс споживчих цін на  2020 рік прогнозується  - 6,4%, 2021 рік -5,6%, 2022 рік -5,3%,  який необхідно враховувати  для розрахунку потреби по інших видатках.

При цьому розпорядникам коштів необхідно здійснити комплекс заходів,  направлених на економію бюджетних коштів та раціональне їх використання, оскільки складання і затвердження реальних та збалансованих показників місцевих бюджетів є запорукою ефективного управління бюджетними коштами і відповідно якісного виконання місцевими органами влади своїх повноважень.

В 2020 році для Плужненської ОТГ встановлено прямі міжбюджетні відносини з державним бюджетом та визначено обсяги трансфертів: базова дотація, освітня та медична субвенція.

Оскільки на території громади відсутні заклади, які надають  вторинну медичну допомогу, кошти медичної субвенції необхідно передати до районного бюджету. Обсяг медичної субвенції розраховано тільки на 1 квартал 2020 року.

З 01.04.2020 року вторинна медична допомога переходить на фінансування з державного бюджету  згідно заключних договорів про надання медичних послуг з НСЗУ.

Згідно чинного законодавства на  утримання бюджету громади переходять загальноосвітні школи, Плужненська музична школа, працівники територіального центру соцобслуговування, які обслуговують громадян похилого віку на території ОТГ.

У перехідному періоді можливий варіант передачі субвенції районному бюджету на фінансування оплати праці працівників терцентру.

Затвердження бюджетів на 2020 рік має робити кожна сільська рада окремо з послідуючим  внесенням змін вже в 2020 році.

09.12.2019 р.

За матеріалами управління фінансів райдержадміністрації

ОГОЛОШЕННЯ

 

Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області повідомляє про зміну поштової адреси: нова адреса - провулок 2-й  Кам’янецький, 19/1, м. Хмельницький, 29013 тел./факс (0382) 65-11-75.

Крім того, Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області  інформує про функціонування  „телефону довіри”,  на який громадяни можуть повідомляти про відомі їм випадки зловживань і фінансових порушень при витрачанні бюджетних коштів, використанні державного чи комунального майна у понеділок-четвер з 9.00 до 18.00 (у п’ятницю з 9.00 до 16.45) за номерами (0-382) 76-57-56 – Управління, (0-32) 255-39-46 – Західний офіс Держаудитслужби, (044) 425-80-30 – Державна аудиторська служба України.

Про вчинки працівників Управління, які мають ознаки корупційних дій  ви можете відповідно повідомляти за номерами (0-382) 65-81-22, (032) 260-31-70, (044) 485-17-96.

26.11.2019 р.

             Прес-служба Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області

 

 

Звіт про виконання бюджету Ізяславського району  за 10 місяців 2019 року

 

За 10 місяців 2019 року до загального фонду бюджету району за рахунок усіх  джерел надійшло доходів в сумі 375698,9тис. грн., що становить 99,4 % до затверджених показників на звітний період.

Податків і зборів (обов’язкових платежів) надійшло в сумі 129707,2 тис. грн. або 105,2% до затвердженого плану звітного періоду. Темп росту до минулого року  становить 12065,5 тис. грн. або 10,3%.

Офіційних  трансфертів  з державного бюджету  надійшло в сумі  110854,6 тис. грн.,  або 99,8% до плану  на звітний період, із них:

- базової дотації – 12257,0 тис. грн.(100,0%),

- освітньої субвенції – 71935,9 тис. грн. .(100,0%),

- медичної субвенції – 24517,1 тис. грн. .(100,0%),

- субвенції на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій – 451,0 тис. грн.(65,0%),

- субвенції на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження – 1693,6 тис.грн.(100,0%).

Субвенцій на виконання державних програм  соціального захисту  надійшло  в сумі  82292,4 тис. грн., інших  дотацій та субвенцій  -  52844,7 тис. грн.

За рахунок субвенцій на виконання державних програм соціального захисту  у повному обсязі проведено видатки на виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам, дітям сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, які утримуються у дитячих будинках  сімейного типу та прийомних сім’ях  - 50869,8 тис. грн..

На пільги і субсидії населенню на оплату житлово-комунальних послуг, придбання  твердого палива і скрапленого газу направлено 30993,1тис. грн.. 

За рахунок  субвенції , яка надійшла з державного бюджету на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження проведено видатки в сумі 1575,7 тис.грн., в тому числі  на капітальний ремонт будівлі № 1 Ізяславської загальноосвітньої школи I-III ступенів №1 (внутрішні роботи) - 631,2 тис.грн., капітальний ремонт будівлі №3 спортзалу Ізяславської загальноосвітньої школи I-III ст. №1 (внутрішні роботи) - 892,7 тис.грн., поточний ремонт протирадіаційного укриття с.Мислятин - 51,8 тис.грн..

Забезпечено виплати  у повному обсязі заробітної плати працівникам бюджетної сфери та розрахунки за енергоносії.

04.11.2019 р.

Управління фінансів райдержадміністрації

Наказ управління фінансів райдержадміністрації від 21.10.2019 р. № 09 н "Про затвердження Інструкції щодо підготовки бюджетних запитів до проєкту районного бюджету на 2020 рік"

04.11.2019 р.

Управління фінансів райдержадміністрації

 

З В І Т

про виконання районного бюджету за 9 місяців 2019 року

21.10.2019 р.

 Управління фінансів райдержадміністрації

Звіт про виконання бюджету Ізяславського району станом на 01.10.2019 року

 

За 9 місяців 2019 року до загального фонду бюджету району за рахунок усіх  джерел надійшло доходів в сумі 336520,7тис. грн., що становить 99,9 % до затверджених показників на звітний період.

Податків і зборів (обов’язкових платежів) надійшло в сумі 111693,9 тис. грн., або 105,5% до затвердженого плану звітного періоду. Темп росту до минулого року  становить 12904,7 тис. грн. або 13,1%.

Офіційних  трансфертів  з державного бюджету  надійшло в сумі  100279,0 тис. грн.,  або 100,0% до плану  на звітний період, із них:

- базової дотації – 11031,3 тис. грн.,

- освітньої субвенції – 65279,4 тис. грн.,

- медичної субвенції – 22065,4 тис. грн.

- субвенції на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій – 451,0 тис. грн.,

- субвенції на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження – 1451,9 тис. грн.

 

Субвенцій на виконання державних програм  соціального захисту  надійшло  в сумі  77020,5 тис. грн., інших  дотацій та субвенцій  -  47527,3 тис. грн.

 

За рахунок субвенцій на виконання державних програм соціального захисту  у повному обсязі проведено видатки на виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам, дітям сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, які утримуються у дитячих будинках  сімейного типу та прийомних сім’ях  - 46055,1 тис. грн.

 На пільги і субсидії населенню на оплату житлово-комунальних послуг, придбання  твердого палива і скрапленого газу направлено 30965,4 тис. грн.. 

Забезпечено виплати  у повному обсязі заробітної плати працівникам бюджетної сфери та розрахунки за енергоносії.

02.10.2019 р.

 Управління фінансів райдержадміністрації

 

Ізяславщину відвідала місія Світового банку

 

30 вересня на Ізяславщину завітала команда спеціалістів Світового  банку з проведення оцінки системи державних видатків та фінансової підзвітності (PEFA) на регіональному та місцевому субнаціональному рівні, що працює в рамках програми ЄС щодо реформування державного управління та управління державними фінансами.

Оцінки ДВФП в Україні проводяться Світовим банком на прохання та у координації з Міністерством  фінансів  України  за  рахунок  фінансування  наданого  ЄС  та  на  основі міжнародно  визнаної  методології  ДВФП,  яка  вже  застосовується  в  більш  ніж  150  країнах світу.

До складу команди ввійшли пані Ірина Щербина (провідний спеціаліст з питань державного сектору та керівник проекту), пані Джулія  Дімітрі (спеціаліст з питань державного сектору, Секретаріат ДВФП),  пан  Джон  Шорт  (міжнародний  консультант),  пані  Інна  Самчинська (консультант), пан Андрій Корнієнко (консультант).

Пан Дмитро Донець (спеціаліст з питань закупівель), пані Ірина Бабіч (старший спеціаліст з фінансового управління) та пані Дарія Гулей (асистент програми) надаватимуть підтримку місії дистанційно. 

Місія буде працювати на Ізяславщині протягом поточного тижня.
У перший день свого візиту представники місії Світового банку зустрілися із першим заступником голови райдержадміністрації Павлом Ковальчуком, заступником голови райдержадміністрації Володимиром Левченком та начальником управління фінансів райдержадміністрації Сергієм Журавлем.

Після завершення цієї зустрічі гості провели навчальний семінар для представників окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, Управління Державної казначейської служби в Ізяславському районі Хмельницької області, Ізяславське відділення Славутської ОДПІ, бюджетних установ освіти, медицини, культури.

Мета цього семінару – надати огляд цілей та загальної методології, в тому числі і методів визначення рейтингової оцінки проведення ДВФП. 

Держслужбовців ознайомили з переліком показників, що аналізуватимуться, та переліком даних, з якими бажають працювати представники місії, серед яких бюджетна документація, інформація про результати надання послуг та публічний доступ до фіскальної інформації.

Команда місії зазначила, що оцінка ефективності управління буде проводитися за критеріями методології Державних витрат і фінансової підзвітності (PEFA 2016).

PEFA – це методика оцінки ефективності системи управління державними фінансами, що дозволяє оцінити привабливість країни з точки зору інтересів інвесторів. Цій системі довіряють Всесвітній банк, фінансові інститути Європейського союзу та інших міжнародних організацій.

За PEFA оцінюється стійкість бюджету, прозорість державних фінансів, якість управління активами і зобов’язаннями держави, бюджетно-податкова стратегія, бюджетування на основі економічної політики, передбачуваність і контроль виконання бюджету, облік і звітність, зовнішній контроль і аудит.

Раніше у 2015 та 2018 роках оцінювання відбувалося на національному рівні, однак зараз в державі набирає обертів реформа децентралізації, а тому влада на місцевому рівні бере на себе все більшу частину загальних державних витрат. Частина доходів, що залишається у розпорядженні місцевих органів влади, постійно зростає. Саме тому цьогоріч оцінювання ДВФП буде проведено на місцевому рівні з метою оцінки якості систем управління державними фінансами, забезпечення аналізу викликів для економічного розвитку та формування стратегічних дій для вирішення потенційних проблем.

З 01 жовтня розпочалися співбесіди з представниками районних структур, у ході яких аналізувалися показники виконання видаткової частини бюджету та структура видатків, дані щодо виконання бюджетних програм, можливих фінансових ризиків, інвестиційних проектів, відомості про проведення макроекономічного планування, відкритість та доступність фінансової інформації для громадськості, тощо. Ці співбесіди триватимуть до 04 жовтня.

ФОТОМАТЕРІАЛИ  

02.10.2019 р.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

 

Звіт про виконання бюджету Ізяславського району станом на 02.09.2019 року

 

За 8 місяців 2019 року до загального фонду бюджету району за рахунок усіх  джерел надійшло доходів в сумі 299 946,1 тис. грн., що становить 101,3 % до затверджених показників на звітний період.

Податків і зборів (обов’язкових платежів) надійшло в сумі 97 004,8 тис. грн., або 109,1% до затвердженого плану звітного періоду. Темп росту до минулого року  становить  11 934,8 тис. грн. або 14,0%.

Офіційних  трансфертів  з державного бюджету  надійшло в сумі  92302,4 тис. грн.,  або 100,0% до плану  на звітний період, із них:

- базової дотації – 9805,6 тис. грн.,

- освітньої субвенції – 61222,1 тис. грн.,

- медичної субвенції – 19613,7 тис. грн.

- субвенції на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій – 451,0 тис. грн.,

- субвенції на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження – 1210,0 тис. грн.

Субвенцій на виконання державних програм  соціального захисту  надійшло  в сумі  71685,0 тис. грн., інших  дотацій та субвенцій  -  38953,9 тис. грн.

За рахунок субвенцій на виконання державних програм соціального захисту  у повному обсязі проведено видатки на виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам, дітям сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, які утримуються у дитячих будинках  сімейного типу та прийомних сім’ях  - 41010,0 тис. грн.

 На пільги і субсидії населенню на оплату житлово-комунальних послуг, придбання  твердого палива і скрапленого газу направлено 30675,0 тис. грн. 

Забезпечено виплати  у повному обсязі заробітної плати працівникам бюджетної сфери та розрахунки за енергоносії.

02.09.2019 р.

 Управління фінансів райдержадміністрації

 

Звіт про виконання бюджету Ізяславського району станом на 01.08.2019 року

 

За 7 місяців 2019 року до загального фонду бюджету району за рахунок усіх  джерел надійшло доходів в сумі 264564,3тис.грн., що становить 102,0 % до затверджених показників на звітний період.

Податків і зборів (обов’язкових платежів) надійшло в сумі 81770,3 тис.грн., або 110,8% до затвердженого плану звітного періоду. Темп росту до минулого року  становить  10491,8 тис.грн. або 14,7%.

Офіційних  трансфертів  з державного бюджету  надійшло в сумі  82892,2тис.грн.,  або 100,0% до плану  на звітний період, із них:

- базової дотації – 8579,9 тис.грн.,

- освітньої субвенції – 55785,3 тис.грн.,

- медичної субвенції – 17162,0 тис.грн.

- субвенції на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій – 397,0 тис.грн.,

- субвенції на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження – 968,0 тис.грн.

Субвенцій на виконання державних програм  соціального захисту  надійшло  в сумі  65880,6 тис.грн., інших  дотацій та субвенцій  -  34021,2 тис.грн.

За рахунок субвенцій на виконання державних програм соціального захисту  у повному обсязі проведено видатки на виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам, дітям сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, які утримуються у дитячих будинках  сімейного типу та прийомних сім’ях  - 35460,9 тис.грн.

 На пільги і субсидії населенню на оплату житлово-комунальних послуг, придбання  твердого палива і скрапленого газу направлено 30419,7 тис.грн. 

Забезпечено виплати  у повному обсязі заробітної плати працівникам бюджетної сфери та розрахунки за енергоносії.

01.08.2019 р.

Управління фінансів райдержадміністрації

З В І Т

про виконання районного бюджету за перше півріччя  2019 року

24.07.2019 р.

Управління фінансів райдержадміністрації

Звіт про виконання бюджету Ізяславського району станом на 01.07.2019 року

 

За перше півріччя 2019 року до загального фонду бюджету району за рахунок усіх  джерел надійшло доходів в сумі 234432,2 тис.грн., що становить 103,4 % до затверджених показників на січень-червень поточного року.

Податків і зборів (обов’язкових платежів) надійшло в сумі 69393,2 тис.грн., при плані 60652,6 тис.грн., що становить 114,4% до затвердженого плану звітного періоду. Темп росту до минулого року  становить 9324,6 тис.грн. або 15,5%.

Офіційних  трансфертів  з державного бюджету  надійшло в сумі  75522,3 тис.грн.,  або 100,0% до плану  на звітний період, із них:

- базової дотації – 7354,2 тис.грн.(100,0%),

- освітньої субвенції – 52350,8 тис.грн.(100,0%),

- медичної субвенції – 14710,3 тис.грн.. (100,0%),

- субвенції на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій – 381,0 тис.грн.,

- субвенції на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження – 726,0 тис.грн.

Субвенцій на виконання державних програм  соціального захисту  надійшло  в сумі  60324,1 тис.грн. інших  дотацій та субвенцій  -  29192,6 тис.грн.

За рахунок субвенцій на виконання державних програм соціального захисту  у повному обсязі проведено видатки на виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам, дітям сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, які утримуються у дитячих будинках  сімейного типу та прийомних сім’ях  - 30221,3 тис.грн.

 На пільги і субсидії населенню на оплату житлово-комунальних послуг, придбання  твердого палива і скрапленого газу направлено 30102,8 тис.грн. 

Забезпечено виплати  у повному обсязі заробітної плати працівникам бюджетної сфери та розрахунки за енергоносії.

09.07.2019 р.

Управління фінансів райдержадміністрації

Відбулася нарада щодо наповнення місцевих бюджетів

 

Сьогодні в райдержадміністрації проведена нарада за участю керівників органів місцевого самоврядування району та розпорядників бюджетних коштів. На зустріч були запрошені начальник управління фінансів райдержадміністрації Сергій Журавель та начальник відділу Держгеокадастру в Ізяславському районі Світлана Більська.

Під час засідання було наголошено на необхідності вжиття невідкладних заходів для покращення ситуації щодо наповнення місцевих бюджетів.

Начальник управління фінансів райдержадміністрації Сергій Журавель проінформував присутніх про виконання районного бюджету за перший квартал 2019  року, про процес впровадження режиму жорсткої економії коштів місцевого бюджету та інше.

Підводячи підсумки, виступаючий зазначив, що для успішного завершення бюджетного року необхідно:

безумовно виконувати затверджені показники та знаходити додаткові джерела надходжень до бюджетів за рахунок детінізації економіки, яка полягає у постійному проведенні індивідуально-роз’яснювальної роботи із керівниками суб’єктів господарювання стосовно недопущення порушень законодавства про оплату праці, норм Податкового кодексу тощо;

проводити роботу щодо своєчасної сплати податків і зборів, які затверджені місцевими бюджетами;

першочергово забезпечити проведення видатків на оплату праці;

дотримуватись заходів з енергозбереження, своєчасно здійснювати розрахунки за спожиті комунальні послуги та енергоносії й суворо дотримуватися затверджених лімітів.

Окремо обговорювалися питання щодо дотримання земельного законодавства, оподаткування плати за землю юридичних та фізичних осіб, та запобігання втрат доходів місцевого бюджету.

Начальник відділу Держгеокадастру в Ізяславському районі Світлана Більська зауважила, що саме плата за землю є найбільш реалістичними джерелами збільшення дохідної бази місцевих бюджетів. Також вона звернула увагу присутніх на проведенні інвентаризації земель колективної власності. Крім того зазначила, що при розрахунку податку на землю необхідно враховувати нормативно-грошову оцінку землі.

Учасники наради всі зауваження та пропозиції, висловлені під час засідання, взяли до відома та керівництва в роботі.

15.05.2019 р.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату  райдержадміністрації

 

З В І Т

про виконання районного бюджету за І квартал 2019 року

 

17.04.2019 р.

За матеріалами управління фінансів райдержадміністрації

За ініціативою Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області на колегії облдержадміністрації розглянуто питання стану фінансово-бюджетної дисципліни в області

 

26 березня 2019 року відбулось розширене засідання колегії Хмельницької обласної державної адміністрації. Участь у засіданні взяли голова обласної ради Михайло Загородний, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних підрозділів ЦОВВ, голови райдержадміністрацій, міських (міст обласного значення) рад.

Першим питанням, розглянутим на колегії, було про стан фінансово-бюджетної дисципліни в області за 2018 рік.

Заступник начальника Західного офісу Держаудитслужби  Анатолій Марценюк проінформував присутніх про результати проведеної протягом 2018 року роботи щодо контролю за дотриманням законодавства з фінансових питань, економним та ефективним витрачанням коштів бюджетів усіх рівнів.

Перший заступник облдержадміністрації Володимир Кальніченко зазначив, що  процес децентралізації  розширив повноваження місцевих рад, що у свою чергу вимагає якісно нового контролю за станом збереження і використання фінансових ресурсів області. Тому сьогодні основними завданнями Управління  є не тільки виявлення фінансових порушень та зловживань, а й діяльність, спрямована на попередження порушень фінансової дисципліни та здійснення на постійній основі комплексу заходів по контролю за збереженням фінансових та матеріальних ресурсів.

За результатами засідання колегії Хмельницькою облдержадміністрацією буде прийнято розпорядження  про стан фінансово-бюджетної дисципліни в області за 2018 рік, в якому особливу увагу буде приділено забезпеченню попередження та відшкодування виявлених порушень фінансово - бюджетного законодавства.

Додаткову інформацію можна подивитись на сайті Хмельницької ОДА за  адресою www.adm-km.gov.ua/?p=54436

27.03.2019 р.

Прес-служба Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області

 

 

З В І Т

про виконання районного бюджету за 2018 рік

06.02.2019 р.

За матеріалами управління фінансів райдержадміністрації

 

Районний бюджет  Ізяславського району  на 2019 рік 

02.01.2019 р.

За матеріалами управління фінансів райдержадміністрації

0000000000

 

 

 

 

АКТУАЛЬНО

Е-послуги

Відкриті дані

Правова допомога 

Пенсійне забезпечення

Вибори

Міжнародна інтеграціяУкраїни

Запобігання корупції

Відзначення пам'ятних та ювілейних дат

Голодомор

       Актуальні питання   державної служби  

 

 

СОЦІАЛЬНА СФЕРА

 

Протидія домашньому насильству

 

Соціальний захист


Медицина

 

Культура

 

Сім'я і діти

 

Освіта

 

 

 

 

ЕКОНОМІЧНА СФЕРА

 Містобудування та архітектура

Підприємництво

Транспорт

 Енергоефективність

 Регуляторна політика

 Агросектор

 Бюджет

 Державні закупівлі

 Державна реєстрація

Чисте довкілля

 ЦНАП 

 

 

ОРГАНИ ВЛАДИ

 

Районна рада

Міська рада

Сільські ради

ХАЕС

Податкова

Поліція

Районний сектор ГУ ДСУ з надзвичайних ситуацій 

 

 

 

 

Центральні 

 органи влади

 

 

 

 

 

 Обласні

 органи влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

_______________________________________________________________________________________

© Ізяславська районна державна адміністрація, 2003-2019 роки
   вул. Незалежності, буд.2, м.Ізяслав, 30300,
e-mail: izyaslav_rda@izadm.gov.ua
 
  Розробка та підтримка: Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Ізяславської районної державної адміністрації

   Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові зазначення посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний веб-портал Ізяславської райдержадміністрації https://izadm.gov.ua/