на головну

                     
                       
                     
                     
                             
 

 

 

Ізяславська

райдержадміністрація

 

               30300, Хмельницька обл.,

             Ізяславський р-н., м.Ізяслав,

                вул.Незалежності, буд. 2

 

тел/факс: (03852) 4-20-61

e-mail: izyaslav_rda@izadm.gov.ua

 

Заходи,

які заплановано

провести в

Ізяславському районі

протягом тижня

 

 

    

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода в Ізяславі

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

БЮДЖЕТНА СФЕРА

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Фінансові звіти райдержадміністрації:

за 2018 рік

1. Звіт про фінансові результати

 

2. Довідка про дебіторську та кредиторську заборгованість за операціями, які не відображаються у формі № 7д, № 7м «Звіт  про заборгованість за бюджетними коштами»

 

3. Баланс на 01.01.2019 р.

 

4. Звіт  про надходження та використання коштів загального фонду (форма N 2д)

 

5. Звіт про рух грошових коштів

 

6. Звіт  про надходження і використання коштів, отриманих як плата за послуги (форма N 4-1д)

 

7. Звіт  про надходження і використання коштів, отриманих на виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку регіонів (форма N 4-4д)

 

8. Звіт  про власний капітал

 

9. Примітки до річної фінансової звітності

 

10. Звіт про заборгованість за бюджетними коштами (форма N 7д)

 

 

 

 

 

 

 

 

Звіти про виконання паспорта бюджетної програми місцевого бюджету:

за 2017 рік

1. Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програми "Забезпечення пожежної безпеки населених пунктів та об'єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділів пожежної охорони Ізяславського району на 2016-2020 роки"

 

2. Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програми "Соціально-економічного розвитку регіонів" "Районна програма забезпечення збереженості документів Національного архівного фонду Ізяславського району на 2016-2017 роки

 

3. Видатки на запобігання та ліквідацію надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха "Видатки на запобігання та ліквідацію надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха, комплексна  програма запобігання та зменшення впливу надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру в Ізяславському районі Хмельницької області на 2014-2018 роки

 

4. Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програми "Соціально-економічного та культурного розвитку регіонів" "Програма створення та функціонування центру надання адміністративних послуг в Ізяславському районі на 2016-2018 роки"

 

5. Комплексна програма проведення протиепізоотичних заходів на 2017-2021 роки

 

6. Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програми "Програма забезпечення національної безпеки на території Ізяславського району на 2016-2017 роки"

 

7. Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку регіонів "Програма соціально-економічного розвитку Ізяславської РДА на 2017 рік"

 

8. Інші видатки "Організації та проведення районних заходів по відзначенню державних і професійних свят, річниць та ювілеїв пам'ятних історичних дат державного і регіонального значення, інших урочистих подій на 2014-2018"

 

9. Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програми "Соціально-економічного та культурного розвитку регіонів" "Районна програма підвищення ефективності виконання повноважень управлінням державної казначейської служби України в Ізяславському районі Хмельницької області щодо реалізації державної регіональної політики на 2017 рік"

 

10. Заходи та роботи з мобілізаційної підготовки місцевого значення "Районна програма з мобілізації підготовки та мобілізації військово-патріотичного виховання підготовки молоді до військової служби в Ізяславському районі, рекламування та пропагування військової служби за контрактом у Збройних Силах України на 2015-2017 роки" програма "Територіальна оборона Ізяславського району на 20172018 роки"

 

11. Заходи та роботи з мобілізаційної підготовки місцевого значення "Районна програма з мобілізації підготовки та мобілізації військово-патріотичного виховання підготовки молоді до військової служби в Ізяславському районі, рекламування та пропагування військової служби за контрактом у Збройних Силах України на 2015-2017 роки"

 

12. Програма покращення надання медичної допомоги хворим з хронічною нирковою недостатністю, що отримують програмний гемодіаліз та проживають в Ізяславському районі на 2015-2018 роки

 

13. Інші заходи в галузі охорони здоров'я

 

14. Первинна медична допомога населенню

 

15. Здійснення заходів державної політики з питань дітей та їх соціального захисту

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

З 01.01.2020 року у Державній казначейській службі України введено в дію нові рахунки для зарахування до державного та місцевих бюджетів податків (податку з доходів фізичних осіб, військового збору, єдиного соціального внеску та інших), зборів, платежів, власних надходжень бюджетних установ та інших доходів бюджету, відкриті відповідно до Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2013 року №1203, та з урахуванням міжнародного номеру банківського рахунку IBAN. З переходом на стандарт IBAN змінюються балансові номери рахунків клієнтів казначейства. Рахунок починається з англійських літер UA та має 27 цифр.

Перехідного періоду для зарахування  податків на старі рахунки, які діяли до 01.01.2020 року, не передбачено. Кошти, які будуть перераховані на старі рахунки повертатимуться на банківські установи для уточнення реквізитів, що призведе до невчасного зарахування податків до державного та місцевих бюджетів та виникнення заборгованості по сплаті податків.

13.01.2020 р.

За матеріалами УДКСУ в Ізяславському районі

 

Звіт про виконання бюджету Ізяславського району  за  2019 рік

 

За 2019 рік до загального фонду бюджету району за рахунок усіх  джерел надійшло доходів в сумі 445 035,8тис. грн., що становить 99,1 % до затверджених показників на рік.

Податків і зборів (обов’язкових платежів) надійшло в сумі 159 198,5 тис.грн. або 105,4% до затвердженого плану на рік.

В 2019 році , порівняно з надходженнями  за 2018 рік,  надходження податків  і зборів  до місцевих бюджетів  району зросли на 16976,7тис. грн. або 11,9%.

Офіційних  трансфертів  з державного бюджету  надійшло в сумі 131 687,4 тис. грн. або 100,0% до плану  на рік, із них:

- базової дотації – 14707,9 тис. грн.,

- освітньої субвенції – 84984,9 тис. грн.,

- медичної субвенції – 29420,5тис. грн.,

- субвенції на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій – 397,0 тис. грн.,

- субвенції на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження – 2177,1 тис.грн..

 

Субвенцій на виконання державних програм  соціального захисту  надійшло  в сумі  92249,3 тис. грн., інших  дотацій та субвенцій  -  61900,7 тис. грн.

 

За рахунок субвенцій на виконання державних програм соціального захисту  у повному обсязі проведено видатки на виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам, дітям сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, які утримуються у дитячих будинках  сімейного типу та прийомних сім’ях  - 60892,9 тис. грн..

 На пільги і субсидії населенню на оплату житлово-комунальних послуг, придбання  твердого палива і скрапленого газу направлено 31356,4тис. грн.. 

 

За рахунок  субвенції , яка надійшла з державного бюджету на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження проведено видатки в сумі 2177,1 тис.грн., в тому числі  на капітальний ремонт будівлі № 1 Ізяславської загальноосвітньої школи I-III ступенів №1 (внутрішні роботи) – 1000,0 тис.грн., капітальний ремонт будівлі №3 спортзалу Ізяславської загальноосвітньої школи I-III ст. №1 (внутрішні роботи) – 959,4тис.грн., поточний ремонт протирадіаційного укриття с.Мислятин – 99,8 тис.грн., придбання йодит калію – 117,9 тис.грн..

 Забезпечено виплати  у повному обсязі заробітної плати працівникам бюджетної сфери та розрахунки за енергоносії.

10.01.2020 р.

Управління фінансів райдержадміністрації

 

Про районний бюджет Ізяславського району  на 2020 рік

26.12.2019 р.

За матеріалами управління фінансів райдержадміністрації

0000000000

 

 

 

 

АКТУАЛЬНО

Е-послуги

Відкриті дані

Правова допомога 

Пенсійне забезпечення

Вибори

Міжнародна інтеграціяУкраїни

Запобігання корупції

Відзначення пам'ятних та ювілейних дат

Голодомор

       Актуальні питання   державної служби  

 

 

СОЦІАЛЬНА СФЕРА

 

Протидія домашньому насильству

 

Соціальний захист


Медицина

 

Культура

 

Сім'я і діти

 

Освіта

 

 

 

 

ЕКОНОМІЧНА СФЕРА

 Містобудування та архітектура

Підприємництво

Транспорт

 Енергоефективність

 Регуляторна політика

 Агросектор

 Бюджет

 Державні закупівлі

 Державна реєстрація

Чисте довкілля

 ЦНАП 

 

 

ОРГАНИ ВЛАДИ

 

Районна рада

Міська рада

Сільські ради

ХАЕС

Податкова

Поліція

Районний сектор ГУ ДСУ з надзвичайних ситуацій 

 

 

 

 

Центральні 

 органи влади

 

 

 

 

 

 Обласні

 органи влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

_______________________________________________________________________________________

© Ізяславська районна державна адміністрація, 2003-2020 роки
   вул. Незалежності, буд.2, м.Ізяслав, 30300,
e-mail: izyaslav_rda@izadm.gov.ua
 
  Розробка та підтримка: Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Ізяславської районної державної адміністрації

   Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові зазначення посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний веб-портал Ізяславської райдержадміністрації https://izadm.gov.ua/