на головну

                     
                       
                     
                     
                             
 

 

 

Ізяславська

райдержадміністрація

 

               30300, Хмельницька обл.,

             Ізяславський р-н., м.Ізяслав,

                вул.Незалежності, буд. 2

 

тел/факс: (03852) 4-20-61

e-mail: izyaslav_rda@izadm.gov.ua

 

Заходи,

які заплановано

провести в

Ізяславському районі

протягом тижня

 

 

    

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода в Ізяславі

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

БЮДЖЕТНА СФЕРА

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Фінансові звіти райдержадміністрації:

за 2019 рік

1. Звіт про фінансові результати

 

2. Довідка про дебіторську та кредиторську заборгованість за операціями, які не відображаються у формі № 7д, № 7м «Звіт  про заборгованість за бюджетними коштами»

 

3. Баланс на 01.01.2020 р.

 

4. Звіт  про надходження та використання коштів загального фонду (форма N 2д)

 

5. Звіт про рух грошових коштів

 

6. Звіт  про надходження і використання коштів, отриманих як плата за послуги (форма N 4-1д)

 

7. Звіт  про надходження і використання коштів, отриманих на виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку регіонів (форма N 4-4д)

 

8. Звіт  про власний капітал

 

9. Примітки до річної фінансової звітності

 

10. Звіт про заборгованість за бюджетними коштами (форма N 7д)

 

 

 

 

 

 

 

 

Фінансові звіти райдержадміністрації:

за 2018 рік

1. Звіт про фінансові результати

 

2. Довідка про дебіторську та кредиторську заборгованість за операціями, які не відображаються у формі № 7д, № 7м «Звіт  про заборгованість за бюджетними коштами»

 

3. Баланс на 01.01.2019 р.

 

4. Звіт  про надходження та використання коштів загального фонду (форма N 2д)

 

5. Звіт про рух грошових коштів

 

6. Звіт  про надходження і використання коштів, отриманих як плата за послуги (форма N 4-1д)

 

7. Звіт  про надходження і використання коштів, отриманих на виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку регіонів (форма N 4-4д)

 

8. Звіт  про власний капітал

 

9. Примітки до річної фінансової звітності

 

10. Звіт про заборгованість за бюджетними коштами (форма N 7д)

 

 

 

 

 

 

 

 

Звіти про виконання паспорта бюджетної програми місцевого бюджету:

за 2017 рік

1. Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програми "Забезпечення пожежної безпеки населених пунктів та об'єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділів пожежної охорони Ізяславського району на 2016-2020 роки"

 

2. Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програми "Соціально-економічного розвитку регіонів" "Районна програма забезпечення збереженості документів Національного архівного фонду Ізяславського району на 2016-2017 роки

 

3. Видатки на запобігання та ліквідацію надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха "Видатки на запобігання та ліквідацію надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха, комплексна  програма запобігання та зменшення впливу надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру в Ізяславському районі Хмельницької області на 2014-2018 роки

 

4. Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програми "Соціально-економічного та культурного розвитку регіонів" "Програма створення та функціонування центру надання адміністративних послуг в Ізяславському районі на 2016-2018 роки"

 

5. Комплексна програма проведення протиепізоотичних заходів на 2017-2021 роки

 

6. Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програми "Програма забезпечення національної безпеки на території Ізяславського району на 2016-2017 роки"

 

7. Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку регіонів "Програма соціально-економічного розвитку Ізяславської РДА на 2017 рік"

 

8. Інші видатки "Організації та проведення районних заходів по відзначенню державних і професійних свят, річниць та ювілеїв пам'ятних історичних дат державного і регіонального значення, інших урочистих подій на 2014-2018"

 

9. Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програми "Соціально-економічного та культурного розвитку регіонів" "Районна програма підвищення ефективності виконання повноважень управлінням державної казначейської служби України в Ізяславському районі Хмельницької області щодо реалізації державної регіональної політики на 2017 рік"

 

10. Заходи та роботи з мобілізаційної підготовки місцевого значення "Районна програма з мобілізації підготовки та мобілізації військово-патріотичного виховання підготовки молоді до військової служби в Ізяславському районі, рекламування та пропагування військової служби за контрактом у Збройних Силах України на 2015-2017 роки" програма "Територіальна оборона Ізяславського району на 20172018 роки"

 

11. Заходи та роботи з мобілізаційної підготовки місцевого значення "Районна програма з мобілізації підготовки та мобілізації військово-патріотичного виховання підготовки молоді до військової служби в Ізяславському районі, рекламування та пропагування військової служби за контрактом у Збройних Силах України на 2015-2017 роки"

 

12. Програма покращення надання медичної допомоги хворим з хронічною нирковою недостатністю, що отримують програмний гемодіаліз та проживають в Ізяславському районі на 2015-2018 роки

 

13. Інші заходи в галузі охорони здоров'я

 

14. Первинна медична допомога населенню

 

15. Здійснення заходів державної політики з питань дітей та їх соціального захисту

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Звіт про виконання бюджету Ізяславського району за І квартал  2020 року

 

За І квартал 2020 року до бюджету району за рахунок усіх  джерел надійшло доходів в сумі 73 207,3тис. грн.,  в тому числі до загального фонду – 72078,7тис.грн., спеціального фонду – 1 128,6тис.грн..

Питома вага податків і зборів (обов’язкових платежів) в загальній сумі надходжень становить 47,1 відсотки. До загального фонду надійшло податків і зборів  в сумі 33 325,3тис.грн., спеціального фонду - 1 128,6тис.грн..

Порівняно з надходженнями за відповідний період минулого року , в поточному році надходження  податків і зборів до загального фонду зросли на 3 504,5тис.грн. або 11,8%.

Офіційних трансфертів з державного та місцевих бюджетів  надійшло  в сумі 38753,4тис.грн., із них  :

- базової дотації  -2 515,8тис. грн.,

- освітньої субвенції – 17 433,6тис. грн.,

- медичної субвенції – 6 913,2тис. грн.,

- дотації  та субвенцій на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров`я  – 3704,4тис.грн.,

 субвенції на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету – 35,0тис.грн.,

- іншої субвенції з обласного та інших місцевих бюджетів  - 645,4тис.грн..

 

Забезпечено виплати  у повному обсязі заробітної плати працівникам бюджетної сфери та розрахунки за енергоносії.

01.04.2020 р.

Управління фінансів райдержадміністрації

Хмельниччина виділила 20 млн. грн. на боротьбу з коронавірусом

За таке рішення проголосували усі 60 депутатів, які були присутні  на сьогоднішній сесії обласної ради.

Сьогодні під керівництвом голови обласної ради Михайла Загородного відбулось пленарне засідання тридцять першої позачергової сесії обласної ради. Участь у засіданні сесії взяв також голова обласної державної адміністрації Дмитро Габінет.

Першим питанням порядку денного розглянуто питання про внесення змін до програми централізованого забезпечення медичних закладів дороговартісним медичним обладнанням, медикаментами та виробами медичного призначення на 2016 – 2020 роки.

Директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Сергій Пенюшкевич, пояснив, що проєкт рішення про внесення змін до обласного бюджету, який схвалила колегія обласної державної адміністрації 12 березня 2020 року, формувався ще в лютому місяці. На той час інфікованих коронавірусом в Україні не було. Тому в даному проєкті рішення видатки на боротьбу з цією хворобою не були передбаченні.

Оскільки, за останній час ситуація по Україні змінилася, необхідно забезпечити додатковим фінансовим ресурсом медзаклади області. Попередньо вже було виділено Хмельницькій інфекційній лікарні 3,6 млн.грн. на придбання лікарських засобів та засобів індивідуального захисту.

Тому Департаментом охорони здоров’я ОДА було внесено бюджетний запит щодо виділення додаткових 20 млн. грн. на проведення відповідних закупівель в рамках виконання обласної програми централізованого забезпечення медичних закладів дороговартісним медичним обладнанням, медикаментами та виробами медичного призначення на 2016-2020 роки. Відтак, обласною адміністрацією був відкликаний попередній та поданий новий проєкт рішення до Хмельницької обласної ради “Про внесення змін до обласного бюджету”.

Голова адміністрації вкотре нагадав, що першою базовою лікарнею, яка прийматиме хворих на цю недугу є Хмельницька інфекційна лікарня. В лікарні вже підготовлено 40 боксованих місць, також у разі потреби буде розгорнуто додатково ще 200. Тому зараз мова йде саме про забезпечення цієї установи. – сказав Дмитро Габінет. – Наступний етап передбачає залучення окремих районних лікарень, тобто сумарна кількість місць в області становитиме 899. Саме на цих об’єктах можуть знадобитися виділенні кошти. Маю сподівання, що ці кошти не будуть використані, але у разі погіршення ситуації маємо мати резерв”.

Депутати також розглянули питання про перейменування КЗК «Обласний літературно-меморіальний музей М.О. Островського».

28.03.2020 р.

 

За матеріалами офіційного сайту Хмельницької обласної державної адміністрації http://www.adm.km.ua/

 

Хмельницькі аудитори протягом двох місяців 2020 року попередили порушень у сфері закупівель на суму понад 55,3 млн грн

 

Фахівці Управління Західного офісу   Держаудитслужби  в Хмельницькій області протягом січня – лютого 2020 року провели моніторинг 44 процедур закупівель товарів, робіт та послуг (без виходу на об’єкт контролю) загальною вартістю понад  72,2 млн грн.

За результатами таких заходів державного фінансового контролю публічних закупівель аудитори попередили порушення на загальну суму понад 55,3 млн грн.

Через виявлені порушення при здійсненні процедур публічних закупівель відмінено торги у 10 випадках на суму понад 16,5 млн грн та розірвано 17 вже, укладених договорів на суму понад 38,7 млн грн.

Отже, за результатами моніторингу закупівель замовники усунули порушень у сфері закупівель за висновками, наданими аудиторами, на суму понад  63,4 млн грн.

Крім того, Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області  інформує про функціонування  „телефону довіри”,  на який громадяни можуть повідомляти про відомі їм випадки зловживань і фінансових порушень при витрачанні бюджетних коштів, використанні державного чи комунального майна у понеділок-четвер з 9.00 до 18.00 (у п’ятницю з 9.00 до 16.45) за номерами  (0-382) 76-57-56 – Управління,   (0-32) 255-39-46 – Західний офіс Держаудитслужби, (044) 425-80-30 – Державна аудиторська служба України.

Про вчинки працівників Управління, які мають ознаки корупційних дій  ви можете повідомляти за номерами (0-382) 65-81-22, (032) 260-31-70, (044) 485-17-96

17.03.2020 р.  

            Прес-служба Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області

 

 

Звіт про виконання бюджету Ізяславського району  за  січень –лютий 2020 року

 

За  січень - лютий 2020 року до бюджету району за рахунок усіх  джерел надійшло доходів в сумі 50063,0тис. грн.,  в тому числі до загального фонду – 49274,9тис.грн., спеціального фонду – 788,1тис.грн..

Питома вага податків і зборів (обов’язкових платежів)  в загальній сумі надходжень становить 49,9 відсотки. До загального фонду надійшло податків і зборів  в сумі  24205,9тис.грн., спеціального фонду  -788,1тис.грн..

Порівняно з надходженнями за січень –лютий 2019 року, в поточному році надходження  податків і зборів до загального фонду зросли на 2504,0тис.грн. або 11,5%.

З державного та місцевих бюджетів  надійшло  :

- базової дотації  в сумі 1 677,2тис. грн.,

- освітньої субвенції – 11 283,2тис. грн.,

- медичної субвенції – 4 608,8тис. грн.,

- дотації  та субвенцій на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров`я  – 2 469,7тис.грн.,

 субвенції на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету – 23,3тис.грн.,

- іншої субвенції з обласного бюджету  - 7,8тис.грн..

Забезпечено виплати  у повному обсязі заробітної плати працівникам бюджетної сфери та розрахунки за енергоносії.

02.03.2020 р.

Управління фінансів райдержадміністрації

 

У рамках заходів із підготовки проектів рішень, які планується винести на розгляд чергової сесії Ізяславської районної ради управлінням фінансів райдержадміністрації проводяться робочі зустрічі із головними розпорядниками коштів. Зокрема в ході зустрічей розглядаються пропозиції щодо обсягів фінансування затверджених раніше програм, уточнюються бюджетні видатки на 2020 рік.

17.02.2020 р.

За матеріалами управління фінансів райдержадміністрації

 

ЗВІТ

про виконання районного бюджету за 2019 рік

14.02.2020 р.

Управління фінансів райдержадміністрації

 Відшкодування втрат на суму понад 1,3 млн гривень забезпечили державні аудитори Хмельниччини протягом  січня місяця поточного року

 

За результатами проведених фахівцями Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області ревізій  за  січень  місяць  2020 року виявлено втрат  матеріальних та фінансових ресурсів на загальну суму понад 1,6 млн гривень.

Вжитими заходами забезпечено відшкодування втрат на суму понад  1,3 млн гривень, в тому числі виявлених втрат матеріальних та фінансових ресурсів проведеними контрольними заходами в попередніх роках.

Зокрема, порушники фінансової дисципліни повернули до бюджетів усіх рівнів понад 0,1 млн гривень.

Проведеними державними фінансовими аудитами встановлено, що неефективні управлінські дії і ризикові операції призвели до упущених вигод (неотриманих доходів) та непродуктивних (зайвих) витрат на суму майже  14,0  млн грн. За їх результатами надано 9 пропозицій. Обєктами контролю виконано 4 пропозиції за наслідками  аудитів проведених в поточному та минулих роках.

До установ та організацій, у яких виявлено порушення, застосовано       2 фінансових санкцій у вигляді  зупинення операцій з бюджетними коштами, зменшення бюджетних призначень та попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства.

За порушення законодавства 1 посадову особу притягнуто до адміністративної відповідальності.

Розпочато 1  досудове розслідування, а також  вручено 7 повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.             

Крім того, Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області  інформує про функціонування  „телефону довіри”,  на який громадяни можуть повідомляти про відомі їм випадки зловживань і фінансових порушень при витрачанні бюджетних коштів, використанні державного чи комунального майна у понеділок-четвер з 9.00 до 18.00 (у п’ятницю з 9.00 до 16.45) за номерами  (0-382) 76-57-56 – Управління,   (0-32) 255-39-46 – Західний офіс Держаудитслужби, (044) 425-80-30 – Державна аудиторська служба України.

Про вчинки працівників Управління, які мають ознаки корупційних дій  ви можете повідомляти за номерами (0-382) 65-81-22, (032) 260-31-70, (044) 485-17-96

10.02.2020 р. 

            Прес-служба Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області

 

Відбулися засідання балансової комісії районної ради

 

У період із 4 по 7 лютого під головуванням голови районної ради Сергія Шлегеля за участю першого заступника голови районної державної адміністрації Павла Ковальчука, начальника управління фінансів райдержадміністрації Сергія Журавля та інших,  проведено  засідання балансової комісії з контролю за фінансово-господарською діяльністю комунальних підприємств.

На засіданнях були заслухані керівники Ізяславського районного БТІ, районного трудового архіву, Ізяславського районного будинку творчості дітей та юнацтва «Веселка», Ізяславської ДЮСШ, Ізяславського ІРЦ, Ізяславського районного будинку культури, Ізяславської дитячої школи мистецтв, Ізяславської центральної районної бібліотеки, Ізяславського районного будинку культури, Ізяславської центральної районної лікарні, Ізяславського районного центру ПМСД.

Керівники прозвітували про роботу очолюваних ними закладів за 2019 рік та окреслили основні напрямки роботи на 2020 рік. Членами комісії проведено всебічний аналіз результатів господарської діяльності закладів, проаналізовано причини недостатньої фінансової діяльності закладів та внесено пропозиції щодо їх усунень.

Разом із керівниками на балансовій комісії було розглянуто    перспективи розвитку комунальних підприємств.  

07.02.2020 р.

За матеріалами Ізяславської районної ради

 

Звіт про виконання бюджету Ізяславського району  за  січень  2020 року

 

За  січень 2020 року до бюджету району за рахунок усіх  джерел надійшло доходів в сумі 24407,8тис. грн.,  в тому числі до загального фонду - 24057,1 тис.грн., спеціального фонду – 350,7 тис.грн..

Питома вага податків і зборів (обов’язкових платежів)  в загальній сумі надходжень становить 50,5 відсотки. До загального фонду надійшло податків  і зборів  в сумі  11985,3 тис.грн., спеціального фонду 350,7 тис.грн..

Порівняно з надходженнями за січень 2019 року, в поточному році надходження до загального фонду зросли на 1025,7 тис.грн. або 9,4%.

 

З державного та місцевих бюджетів  надійшло :

- базової дотації – 838,6 тис. грн.,

- освітньої субвенції – 5191,3 тис. грн.,

- медичної субвенції – 2304,4тис. грн.,

- дотації  та субвенцій на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров`я  – 1234,9 тис.грн.,

 субвенції на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету – 11,7 тис.грн..

 

Забезпечено виплати  у повному обсязі заробітної плати працівникам бюджетної сфери та розрахунки за енергоносії.

04.02.2020 р.

Управління фінансів райдержадміністрації

 

З метою здійснення контролю за дотриманням бюджетного законодавства при затвердженні місцевих бюджетів та відповідно до статті 115 Бюджетного кодексу України, управлінням фінансів Ізяславської райдержадміністрації проведено суцільну перевірку правильності затвердження міського та сільських бюджетів на 2020 рік, їх відповідності Бюджетному кодексу України та на виконання листа Департаменту фінансів № 02.01- 13/1956 від 18.12.2019 року направляються узагальнені матеріали.

До зведеного бюджету району входить 27 місцевих бюджетів, з них 1 - міський, 26 - сільських бюджетів.

Дотримано пункт 2 ст.77 Бюджетного кодексу України в частині термінів затвердження бюджетів органів місцевого самоврядування.

Бюджети органів місцевого самоврядування затверджено з профіцитом загального фонду та дефіцитом спеціального фонду в сумі 1 417 000 грн. за рахунок передачі коштів із загального фонду до спеціального(бюджету розвитку).

Дохідна частина загального та спеціального фондів міського та сільських бюджетів на 2020 рік сформована за рахунок джерел доходів, передбачених Бюджетним та Податковим кодексами України з врахування внесених змін.

Обсяг доходів загального фонду бюджетів органів місцевого самоврядування з врахуванням трансфертів затверджено в сумі 79 797 360 грн..

Доходи загального фонду (податки і збори) затверджено в сумі 49 898 860 грн., що на 8 988 370 грн. менше фактичних надходжень 2019 року.

Обсяг іншої дотації з місцевого бюджету затверджено в загальній сумі 29 843 500 грн., що відповідає обсягам затвердженим в додатку № 5 рішення п’ятдесят шостої позачергової сесії районної ради від 24 грудня 2019 року № 1 „Про районний бюджет на 2020 рік”.

В доходах загального фонду сільських бюджетів передбачена субвенція на утримання об’єктів спільного користування чи ліквідацію негативних наслідків діяльності об'єктів спільного користування в сумі 55000 грн..

Обсяг доходів спеціального фонду затверджено в сумі 2 370 100 грн., в тому числі бюджет розвитку - 15000 грн..

Видаткова частина бюджетів органів місцевого самоврядування сформована з урахуванням статті 91 Бюджетного кодексу України та пункту 20 розділу VI „Прикінцеві та перехідні положення” БКУ (зі змінами).

По всіх бюджетах дотримано ст.14 Бюджетного кодексу України стосовно встановлення оборотного залишку бюджетних коштів .

По галузі „Державне управління” затверджені видатки в обсязі 28701985 грн. за рахунок власних доходів.

По галузі „Освіта” затверджено обсяг видатків в сумі 32 717390 грн., в тому числі: за рахунок іншої дотації з місцевого бюджету на утримання закладів освіти - 26055500 грн., за рахунок власних доходів - 6661890 грн.

По закладах культури видатки затверджено в сумі 6088780 грн., в тому числі: за рахунок іншої дотації з місцевого бюджету на утримання закладів культури - 3788000 грн., за рахунок власних доходів - 2300780 грн.

За рахунок власних доходів заплановано видатки в сумі 10 817205 грн., в тому числі: житлово-комунальне господарство - 5396745 грн., соціальний захист населення - 2169620 грн., місцева пожежна охорона - 197520 грн., заходи із запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха - 53000 грн. здійснення заходів із землеустрою - 347000 грн., утримання та розвиток автомобільних доріг-2646710 грн., членські внески до асоціацій органів місцевого самоврядування -6610 грн.

У видатках загального фонду сільських бюджетів передбачена субвенція на утримання об’єктів спільного користування в сумі 55000 грн.

Обсяг видатків спеціального фонду затверджено в сумі 3787100 грн., в тому числі бюджет розвитку 1432000 грн..

За рахунок власних доходів заплановано видатки бюджету розвитку в сумі 15000 грн. по міській раді (експертно-грошова оцінка землі);

Кошти загального фонду передані до спеціального фонду в сумі 1417000 грн., з них по:

- бюджету Ізяславської міської ради - 900000 грн. (генеральний план та план

зонування);

- бюджету Білівської сільської ради - 412000 грн. , з них : 392000 грн. капітальний ремонт будівлі будинку культури с.Білево, 20000 грн. коригування кошторисної документації на будівництво водогону с.Припутні;

- бюджету Білотинської сільської ради - 105000 грн., з них: 5000 грн. поповнення бібліотечного фонду, 100000 грн. модернізація вуличного освітлення в с.Білотин, в с.Комини.

При проведенні перевірки правильності складання розрахунків до рішень органів місцевого самоврядування на 2020 рік встановлено недотримання вимог чинного законодавства, зокрема п. 4 статті 77 Бюджетного кодексу України в частині забезпечення у повному обсязі потреби коштів на фінансування захищених статей видатків по Завадинецькій сільській раді на загальну суму 140265 грн. , з них по культурі -17757 грн., по управлінню - 122508 грн.

Відповідно до пункту 7 частини 1 статті 116 Бюджетного кодексу України прийняття рішення про бюджет з недотриманням вимог цього Кодексу є порушеннями бюджетного законодавства.

В межах повноважень управлінням фінансів направлено попередження Завадинецькій сільській раді про неналежне виконання бюджетного законодавства з вимогою вжиття заходів щодо усунення порушень .

Покриття дефіциту в коштах Завадинецькою сільською радою буде здійснюватись за рахунок вільного залишку коштів станом на 01.01.2020 року та перевиконання дохідної частини.

04.02.2020 р.

Управління фінансів райдержадміністрації

Порушень на суму понад 279 млн грн попередили у сфері закупівель Хмельницькі аудитори протягом 12 місяців 2019 року

 

Фахівці Управління Західного офісу  Держаудитслужби  в Хмельницькій області протягом січня – грудня 2019 року провели моніторинг 341 процедури закупівель товарів, робіт та послуг (без виходу на об’єкт контролю), загальною вартістю понад 1 млрд гривень.

За результатами таких заходів державного фінансового контролю публічних закупівель аудитори попередили порушення на загальну суму понад 279 млн гривень.

Зокрема, внаслідок виявлених порушень при здійсненні процедур публічних закупівель відмінено торги в 150 випадках на суму понад 250 млн грн та розірвано 31 вже укладених договорів на суму понад 28 млн гривень.

Загалом, за результатами моніторингу закупівель, як превентивного заходу, Замовниками усунуто порушень у сфері закупівель за висновками, наданими аудиторами, на суму понад 837 млн гривень.

Крім того, Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області  інформує про функціонування  „телефону довіри”,  на який громадяни можуть повідомляти про відомі їм випадки зловживань і фінансових порушень при витрачанні бюджетних коштів, використанні державного чи комунального майна у понеділок-четвер з 9.00 до 18.00 (у п’ятницю з 9.00 до 16.45) за номерами  (0-382) 76-57-56 – Управління,   (0-32) 255-39-46 – Західний офіс Держаудитслужби, (044) 425-80-30 – Державна аудиторська служба України.

Про вчинки працівників Управління, які мають ознаки корупційних дій  ви можете повідомляти за номерами (0-382) 65-81-22, (032) 260-31-70, (044) 485-17-96

30.01.2020 р.           

                    Прес-служба Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області

 

З 01.01.2020 року у Державній казначейській службі України введено в дію нові рахунки для зарахування до державного та місцевих бюджетів податків (податку з доходів фізичних осіб, військового збору, єдиного соціального внеску та інших), зборів, платежів, власних надходжень бюджетних установ та інших доходів бюджету, відкриті відповідно до Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2013 року №1203, та з урахуванням міжнародного номеру банківського рахунку IBAN. З переходом на стандарт IBAN змінюються балансові номери рахунків клієнтів казначейства. Рахунок починається з англійських літер UA та має 27 цифр.

Перехідного періоду для зарахування  податків на старі рахунки, які діяли до 01.01.2020 року, не передбачено. Кошти, які будуть перераховані на старі рахунки повертатимуться на банківські установи для уточнення реквізитів, що призведе до невчасного зарахування податків до державного та місцевих бюджетів та виникнення заборгованості по сплаті податків.

13.01.2020 р.

За матеріалами УДКСУ в Ізяславському районі

 

Звіт про виконання бюджету Ізяславського району  за  2019 рік

 

За 2019 рік до загального фонду бюджету району за рахунок усіх  джерел надійшло доходів в сумі 445 035,8тис. грн., що становить 99,1 % до затверджених показників на рік.

Податків і зборів (обов’язкових платежів) надійшло в сумі 159 198,5 тис.грн. або 105,4% до затвердженого плану на рік.

В 2019 році , порівняно з надходженнями  за 2018 рік,  надходження податків  і зборів  до місцевих бюджетів  району зросли на 16976,7тис. грн. або 11,9%.

Офіційних  трансфертів  з державного бюджету  надійшло в сумі 131 687,4 тис. грн. або 100,0% до плану  на рік, із них:

- базової дотації – 14707,9 тис. грн.,

- освітньої субвенції – 84984,9 тис. грн.,

- медичної субвенції – 29420,5тис. грн.,

- субвенції на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій – 397,0 тис. грн.,

- субвенції на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження – 2177,1 тис.грн..

 

Субвенцій на виконання державних програм  соціального захисту  надійшло  в сумі  92249,3 тис. грн., інших  дотацій та субвенцій  -  61900,7 тис. грн.

 

За рахунок субвенцій на виконання державних програм соціального захисту  у повному обсязі проведено видатки на виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам, дітям сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, які утримуються у дитячих будинках  сімейного типу та прийомних сім’ях  - 60892,9 тис. грн..

 На пільги і субсидії населенню на оплату житлово-комунальних послуг, придбання  твердого палива і скрапленого газу направлено 31356,4тис. грн.. 

 

За рахунок  субвенції , яка надійшла з державного бюджету на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження проведено видатки в сумі 2177,1 тис.грн., в тому числі  на капітальний ремонт будівлі № 1 Ізяславської загальноосвітньої школи I-III ступенів №1 (внутрішні роботи) – 1000,0 тис.грн., капітальний ремонт будівлі №3 спортзалу Ізяславської загальноосвітньої школи I-III ст. №1 (внутрішні роботи) – 959,4тис.грн., поточний ремонт протирадіаційного укриття с.Мислятин – 99,8 тис.грн., придбання йодит калію – 117,9 тис.грн..

 Забезпечено виплати  у повному обсязі заробітної плати працівникам бюджетної сфери та розрахунки за енергоносії.

10.01.2020 р.

Управління фінансів райдержадміністрації

 

Про районний бюджет Ізяславського району  на 2020 рік

26.12.2019 р.

За матеріалами управління фінансів райдержадміністрації

0000000000

 

 

 

 

АКТУАЛЬНО

Цифрова трансформація

Відкриті дані

Правова допомога 

Пенсійне забезпечення

Вибори

Міжнародна інтеграціяУкраїни

Запобігання корупції

Відзначення пам'ятних та ювілейних дат

Голодомор

       Актуальні питання   державної служби  

 

 

 

СОЦІАЛЬНА СФЕРА

 

Протидія домашньому насильству

 

Соціальний захист

 

Реєстр колективних договорів


Медицина

 

Культура

 

Сім'я і діти

 

 Освіта

 

 

 

 

ЕКОНОМІЧНА СФЕРА

 Містобудування та архітектура

Підприємництво

Транспорт

 Енергоефективність

 Регуляторна політика

 Агросектор

 Бюджет

 Державні закупівлі

 Державна реєстрація

Чисте довкілля

 ЦНАП 

 

 

ОРГАНИ ВЛАДИ

 

Районна рада

Міська рада

Сільські ради

ХАЕС

Податкова

Поліція

Районний сектор ГУ ДСУ з надзвичайних ситуацій 

 

 

 

 

Центральні 

 органи влади

 

 

 

 

 

 Обласні

 органи влади

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

_______________________________________________________________________________________

© Ізяславська районна державна адміністрація, 2003-2020 роки
   вул. Незалежності, буд.2, м.Ізяслав, 30300,
e-mail: izyaslav_rda@izadm.gov.ua
 
  Розробка та підтримка: Сектор організаційної та інформаційної діяльності, цифрового розвитку та захисту персональних даних апарату Ізяславської районної державної адміністрації

   Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові зазначення посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний веб-портал Ізяславської райдержадміністрації https://izadm.gov.ua/