на головну

                     
                       
                     
                     
                             
 

 

 

Ізяславська

райдержадміністрація

 

               30300, Хмельницька обл.,

             Ізяславський р-н., м.Ізяслав,

                вул.Незалежності, буд. 2

 

тел/факс: (03852) 4-20-61

e-mail: izyaslav_rda@izadm.gov.ua

 

Заходи,

які заплановано

провести в

Ізяславському районі

протягом тижня

 

 

    

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода в Ізяславі

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

АРХІВ НОВИН

         

 

 

         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Відбулися навчання на хімічно-небезпечному об’єкті

 

З метою удосконалення навичок керівництва та обслуговуючого персоналу, 13 ДПРЧ ГУ ДСНС, керівників аварійних служб району у приведенні підпорядкованих органів управління, сил та засобів в готовність до дій за призначенням щодо ліквідації надзвичайних ситуацій 14 листопада було проведено комплексне тактичне навчання по реагуванню на надзвичайні ситуації техногенного характеру  ПП «Ізяславмолпродукт».

Відповідно до тактичного задуму, внаслідок розгерметизації системи компресорної з зрідженим аміаком сталося витікання НХР з послідуючим її випаровуванням. Утворилася хмара, яка рухається в напрямку житлового масиву.  Серед працюючого персоналу є постраждалі. Створилася загроза розповсюдження хмари НХР у напрямку житлового сектору.

Працівники об’єкту сповістили про подію керівництво, повідомили екстрені служби району та вжили першочергових заходів щодо мінімізації наслідків надзвичайної ситуації. Невдовзі до місця події прибули працівники оперативно-рятувального підрозділу, швидкої медичної допомоги, Ізяславського відділення національної поліції та представники інших екстрених служб міста. Рятувальники евакуювали з осередку події умовних постраждалих, провели розвідку та здійснили ліквідацію наслідків аварії, медики надали першу домедичну допомогу ураженим та організували їх транспортування до лікувального закладу, працівники поліції забезпечили громадську безпеку та охорону території. Кожен учасник виконав покладені на нього завдання.

Після завершення тренувань були підбиті підсумки, вказані основні напрямки роботи під час проведення подібних аварійно-рятувальних робіт та наголошено на необхідності тісної взаємодії між усіма службами цивільного захисту.

14.11.2019 р.

Ізяславський  РС ГУ ДСНС

 у Хмельницькій області

 

 

Тиждень знань з безпеки життєдіяльності

 

13 листопада, у рамках проведення «Тижня знань з безпеки життєдіяльності», до рятувальників 13 Державної пожежно-рятувальної частини завітали учні Ізяславського НВК «ЗОШ І ст.- ясла-садок №7».

Під час зустрічі із надзвичайниками школярі дізнались про секрети професії рятувальника, про можливості техніки та пожежно-рятувального обладнання, що застосовується для гасіння пожеж та ліквідації надзвичайних ситуацій різного характеру. Крім того, дітлахи показали непогані знання із правил безпечної поведінки та впевнено назвали номер Служби порятунку "101".

Проте чи не найцікавішим заняттям для малечі було “перетворення” на рятувальників — кожен охочий мав змогу приміряти захисний одяг та спорядження бійців, потримати справжнісіньке пожежно-технічне обладнання.

14.11.2019 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС у Хмельницькій області

 

Рятувальники розповіли як убезпечити власне життя

 

13 листопада в рамках Тижня знань з безпеки життєдіяльності Ізяславські рятувальники завітали до Плужненського професійно-аграрного ліцею, аби розповісти основні правила пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності.

Під час зустрічі з вихованцями навчального закладу надзвичайники наголосили, що ігри з вогнем є вкрай небезпечними, адже можуть призвести до пожежі. Учні також дізналися від вогнеборців і про надзвичайні ситуації, що найчастіше виникають з настанням холодів, та що робити, аби не впустити вогонь до своєї домівки. Крім того, надзвичайники продемонстрували школярам, як користуватись вогнегасниками, та навчили діям у разі небезпеки, вкотре нагадавши номер екстреного виклику Служби “101”.

Наостанок зустрічі усі присутні отримали від ДСНСівців листівки із застереженнями, аби необхідна інформація завжди була перед очима.

14.11.209 р.

Ізяславський районний сектор

ГУ ДСНС у Хмельницькій області

 

Шановні батьки!

Не залишайте дітей без нагляду!

 

Легковажне поводження дітей з вогнем, газом, незнання елементарних правил безпечної поведінки – першопричини сумних та трагічних наслідків. І виною цьому – батьківський недогляд. Статистика трагедій свідчить: здебільшого нещастя трапляються тоді, коли діти залишаються вдома самі, без нагляду дорослих.

Кількість смертельних випадків та травмування серед дітей змушує звернутися до кожного громадянина, особливо до батьків.

Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки в побуті. Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією. Виділіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми. Пам'ятайте, ці хвилини вимірюватимуться ціною життя. А щоб неждана мить не стала початком великої біди, потрібно давати дітям чіткі знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації.

Пам'ятайте, що життя наших дітей залежить лише від нас самих!  

14.11.2019 р.

 

Ізяславський РС ГУ ДСНС у Хмельницькій області

Експрес-інформація

«Про небезпеку грибного сезону»

 

У розпал грибного сезону існує найбільша ймовірність отруїтися грибами. Із 2 тисяч видів грибів в Україні їстівними вважаються щонайбільше 500. Щороку фіксують випадки отруєння лісовими грибами, і деякі з них закінчуються летально. Так, 5 листопада вживання грибів для жительки села Досін Славутського району ледь не стало смертельним. Саме через отруєння грибами жінка 1934 року народження була госпіталізована до інфекційного відділення Славутської центральної районної лікарні з діагнозом гостра інтоксикація.

Більшість отруєнь обумовлені вживанням пластинчатих отруйних грибів (насамперед, блідої поганки), які помилково сприймаються за їстівні печериці та сироїжки. Отрута одного плодового тіла блідої поганки є настільки небезпечною, що може призвести до отруєння зі смертельними наслідками кількох людей. Мухомор також може викликати сильне отруєння. Ці гриби зберігають свої отруйні властивості навіть після вимочування, сушіння і варіння. 

Дія отрути грибів виявляється не відразу, а лише через 1-2 години після їх вживання. Помиляються ті, хто думає, що отруїтися можна тільки отруйними грибами. Якщо сморчки та рядки неправильно приготувати, то вони теж можуть стати причиною отруєння. Нерідко їстівні гриби мають отруйних "двійників".

 

Тож, аби уникнути випадків отруєння грибами, дотримуйтесь основних профілактичних заходів під час збирання та приготування грибів:

не купуйте грибів у місцях стихійної торгівлі, а також у тих продавців грибів, котрі не дають жодної гарантії їхньої якості;

збирати в лісі варто лише ті гриби, коли ви впевнені, що вони їстівні;

залишати в лісі треба зіпсовані, поточені хробаками, старі, трухляві, зів’ялі, висохлі, перерослі гриби;

не варто збирати навіть їстівних грибів у міських парках, поблизу автошляхів, промислових підприємств, сміттєзвалищ, адже гриби, як губка, всмоктують токсичні речовини, що містяться у викидних газах автомашин, смітті, повітрі;

зібрані гриби необхідно промивати не менше трьох разів, аби відмити весь бруд;

суворо дотримуватися треба й термічної обробки, що необхідна під час приготування тієї чи іншої страви з грибів; готові страви з грибів слід зберігати лише в холодильнику в емальованому чи керамічному посуді не більше доби;

ніколи не можна застосовувати "домашніх" методів визначення отруйності грибів з використанням цибулини або срібних ложок – вони помилкові: від дії амінокислот, що містяться як у їстівних, так і в отруйних грибах, срібло може темніти, а колір цибулі змінюється під впливом ферменту, який також є в усіх грибах.

Гриби вкрай небезпечні для дітей, адже у малечі ще не сформована ферментна система, а гриби містять хітин, що важко перетравлюється. Маленький організм ще не в змозі чинити опір отруті, і дитина перед нею зовсім беззахисна. Тому давати дикорослі гриби дітям – злочин з боку батьків.

У випадку, якщо ж не вдалося уникнути отруєння, то після перших клінічних проявів: нудота, блювота, болі в шлунку, пронос, запаморочення – потрібно негайно звернутися за кваліфікованою медичною допомогою. Алкоголь вживати категорично протипоказано, адже він сприяє всмоктуванню в організм грибної отрути. До прибуття бригади лікарів “швидкої” хворого не можна залишати без нагляду.

ЗВАЖАЮЧИ НА ВИЩЕВИКЛАДЕНЕ, ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ЗВЕРТАЄТЬСЯ ДО УСІХ ГРОМАДЯН ІЗ СУВОРИМ ЗАСТЕРЕЖЕННЯМ:

Шановні громадяни, будьте вкрай обережними під час збирання грибів у лісі. Щоб уберегтися від отруєння грибами, збирайте лише ті, про які точно знаєте, що вони їстівні.

Заборонити людям збирати дикорослі гриби – неможливо, і єдиною вакциною від грибної епідемії є здоровий глузд і переконання, що гриби – не хліб, отож без них можна обійтися.

Зробимо наше життя безпечним!

14.11.2019 р. 

                                                                                               Ізяславський РС ГУ ДСНС

 

Візит вихованців  13 Ізяславського НВК «ЗОШ І ст.- ясла-садок №7» до державної пожежно-рятувальної частини

 

12 листопада, у рамках Тижня знань з безпеки життєдіяльності, 13 державну пожежну-рятувальну частину Головного управління ДСНС України в Хмельницькій області відвідали вихованці Ізяславського НВК «ЗОШ І ст.- ясла-садок №7».

Головним завданням даного заходу стало ознайомлення і навчання дітей основних правил пожежної безпеки, роз'яснення питання безпечної життєдіяльності населення.

Рятувальники розпочали захід з ознайомлення дітей із діяльністю служби порятунку «101», розповіли їм також і про види небезпеки природного та техногенного характеру, які є в сучасному світі.

Фахівці звернули особливу увагу дітей на дотримання правил безпечної поведінки всюди: у школі, вдома чи на прогулянці. Також із захопленням спостерігали учасники заходу за тим, як рятувальники демонстрували засоби пожежогасіння та оснащення, за допомогою якого їм доводиться ліквідовувати різні надзвичайні ситуації.

12.11.2019 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС у Хмельницькій області

 

 

9 листопада 2019 року о 11:00 у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності  (ЛДУ БЖД)  відбудеться День відкритих дверей. Запрошуємо усіх охочих випускників 11-х класів загальноосвітніх та інших навчальних закладів системи загальної середньої освіти.

07.11.2019 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС

 

 

Здійснили патрулювання природних екосистем на території району задля попередження виникнення  пожеж

 

14 жовтня рятувальники Ізяславського РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області здійснили патрулювання природних екосистем на території району задля попередження виникнення  пожеж.  Рятувальники пройшлись лісовими масивами та по берегах водних об’єктів.
Спілкуючись із відпочиваючими, вогнеборці провели бесіди щодо недопущення виникнення пожеж у екосистемах та дотримання правил пожежної безпеки на природі.

Під час бесід, фахівці Служби порятунку закликали під час відпочинку відповідально ставитись до відповідних норм безпеки, власним прикладом привчати до цього дітей та не залишати відкрите полум’я без нагляду. Окрім цього, рятувальники попередили громадян про заборону спалювання сухих післяжнивкових залишків та листя.

Для того, щоб протипожежна інформація засвоїлась краще людям вручили тематичні памятки  із відповідними застереженнями.

18.10.2019 р.

Ізяславський районний сектор
ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

 

Рятувальники розповіли про пожежну безпеку на сесії Клубівської сільської ради

11 жовтня рятувальники Ізяславщини взяли участь у сесії Клубівської сільської ради.

Під час зібрання вогнеборці озвучили інформацію щодо виникнення пожеж в районі та наголосили на необхідності профілактичної роботи із населенням. Враховуючи те, що на території Ізяславщини від початку року на пожежі було виявлено 2 загиблих, особливу увагу було акцентовано на правилах пожежної безпеки в побуті. Рятувальники впевнені, що тільки спільними зусиллями можливо запобіглубівськоїти виникненню пожеж.

Присутнім було вручено інформаційні листівки та застережні матеріали на протипожежну тематику для проведення роз’яснювальної роботи серед населення.

 11.10.2019 р.

Ізяславський районний сектор

ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

 

 

 

Рятувальників Ізяславщини привітали із професійним святом

17 вересня в Україні відзначається День Рятувальника. Напевно, не існує більш небезпечної, відповідальної та важливішої професії, ніж професія рятувальника. Її обіймають непрості люди, люди з великою силою волі, люди, які здатні пожертвувати своїм життям, заради життя ближніх, люди, які незважаючи ні на що, готові кинутися на допомогу. Неабияким співпадінням є і те, що саме із цією визначною датою збігається і інше не менш важливе свято - День ікони Божої Матері «Неопалима купина», яка є своєрідною святинею для людей, які боряться з вогнем. Вважається, що ця ікона є захисницею від пожеж та блискавок і особливим образом Пресвятої Богородиці, який допомагає пожежникам в їх небезпечній роботі.
          У день професійного свята
в 13 державній пожежно – рятувальній частині відбулися урочисті заходи. У них взяли участь перший заступник голови  Ізяславської районної державно адміністрації Павло Ковальчук, голова районної ради Сергій Шлегель та Ізяславський  міський голова  Валентина Корнійчук.  Вони привітали  колектив рятувальників та висловили щиру подяку за  їхню само­віддану, справді героїчну, працю. Зі словами поваги та вдячності вони також звернулися до ветеранів служби і наголосили на тому, що сьогоднішнє покоління пожежників-рятуваль­ни­ків своїм становленням та профе­сійним ростом завдячує саме  їм.
            За добросовісне виконання службових обов’язків та з нагоди професійного свята кращі працівники служби були нагороджені грамотами.

            Також під час заходу було виголошено молитву за рятівників та їх родини. Її промовив священник Православної Церкви України о.Миколай.
17.09.2019 р.

За матеріалами Ізяславського районного сектору Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області

 

 

Рятувальники підбили підсумки за 8 місяців роботи

 

5 вересня в актовому залі 13 Державної пожежно-рятувальної частини відбулась нарада із підведення підсумків роботи та службової діяльності за 8 місяців 2019 року та перевірка готовності особового складу до дій за призначенням.

Спочатку відбувся стройовий огляд для перевірки службових посвідчень, комплектування речових мішків та наявності засобів індивідуального захисту.

Крім цього, на нараді розглянули питання оперативної обстановки в області за 8 місяців 2019 року; стану техніки; дотримання вимог безпеки під час виконання завдань за призначенням; дотримання антикорупційного законодавства.

ФОТОМАТЕРІАЛИ

05.09.2019 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС

України у Хмельницькій області

 

Ізяславські рятувальники здійснюють протипожежні відпрацювання житлового сектору

 

5 вересня працівники Ізяславського районного сектору ГУ ДСНС України у Хмельницькій області завітали до Борисівської сільської ради, аби поспілкуватись з жителями щодо забезпечення пожежної безпеки осель та норм поведінки у побуті.

 Під час подвірних обходів обійсть рятувальники звернули увагу сельчан на стан утримання приладів пічного опалення та електроприладів. Крім того людям довели невтішну статистику пожеж в житловому секторі, що сталися з початку року в області; нагадали правила безпечної поведінки під час господарювання; застерегли від спалювання сміття й сухостою на відкритих територіях та поблизу житла і зелених насаджень.

До того ж під час інформаційно-роз’яснювальної роботи громадянам вручили протипожежні пам’ятки з вказаним номером екстреного виклику Служби “101”.

05.09.2019 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС

України у Хмельницькі області

 

Ізяславські рятувальники  перевірили готель на відповідність до вимог протипожежної безпеки

 

29 серпня  працівниками Ізяславського РС було проведно позапланову перевірки  готелю ТОВ «Явір».

Було оглянуто приміщення закладу та звернуто увагу на порушення правил пожежної безпеки в них. Після проведення перевірки, була проведена тематична бесіда з працівниками на тему «Дотримання правил пожежної безпеки на робочому місці».

 Керівнику та персоналу закладу рятувальники Ізяславщини розповіли про випадки пожеж, що сталися у на території району, області, вказали на найімовірніші причини їх виникнення. Особливу увагу працівники Служби порятунку звернули на використання електрообігрівачів.  Ще раз нагадали персоналу правила експлуатації вогнегасником.

Надзвичайники також звертали особливу увагу  на обов’язкову наявність первинних засобів пожежогасіння, на справний стан електрогосподарства, зручні шляхи евакуації.  

30.08.2019 р.                                                      

Ізяславський РС ГУ ДСНС України

                                                                                      у Хмельницькій області

 

22 серпня о 20:05 на пункт зв’язку 13-ї державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС у Хмельницькій області надійшло повідомлення про сильне задимлення у п’ятиповерховому житловому будинку, що знаходиться за адоесою                   м. Ізяслав, вул. Шевченка БОС 17.

На місце події негайно було направлено відділення 13 Державної пожежно-рятувальної частини. Прибувши за вказаною адресою, рятувальники з’ясували, що у задимленій квартирі на 1-му поверсі на увімкненій газовій плиті підгоріла їжа. Під час розвідки рятувальники виявили власника квартири, якого негайно евакуювали на свіже повітря. Після чого вогнеборці відімкнули плиту та провітрили помешкання.

Державна служба з надзвичайних ситуацій вкотре нагадує подолянам: під час господарювання дотримуйтесь правил пожежної безпеки. Пильно стежте за процесом приготування їжі, адже в будь-яку мить вашої відсутності може статися вибух чи загоряння. Елементарна неуважність може стати причиною великої біди. Не наражайте на небезпеку себе та оточення!

                                                                                        Ізяславський районний сектор

ГУ ДСНС у Хмельницькій області

Рятувальники вирушили в рейд до лісових масивів та на водні об’єкти Ізяславського району

 

25 серпня  рятувальники вирушили в рейд до лісових масивів та на водні об’єкти Ізяславського району.

Відпочивальникам,  які на той момент перебували у лісі,  учасники рейдової групи нагадали правила безпечної поведінки у лісових масивах,  паркових зонах з врученням пам’яток з правилами безпечного відпочинку, а саме: не смітити; не розпалювати багаття у непристосованих місцях, особливо у спекотну вітряну погоду; не кидати недопалки та непогашені сірники у траву; не залишати вогнище без нагляду та обов’язково загасити його водою або засипати піском чи землею. «А у разі виявлення загоряння, - зазначають вогнеборці, - головне – не впадати у паніку, не метушитись, не приймати поспішних необдуманих рішень, а негайно телефонувати за номером «101».

Такі профілактичні рейди нагадують людям про необхідність бути обережними у повсякденному житті. Виконання простих правил безпеки дозволить зберегти життя та здоров’я не лише собі, а й іншим людям. Тому рятувальники й надалі проводитимуть відповідні заходи.

27.08.2019 р.

Ізяславський районний сектор

ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

 

 

 

Ізяславські рятувальники здійснюють протипожежні відпрацювання житлового сектору

 

6 серпня працівники Ізяславського районного сектору ГУ ДСНС України у Хмельницькій області спільно із представниками місцевої влади завітали до Тернавської сільської ради, аби поспілкуватись з жителями щодо забезпечення пожежної безпеки осель та норм поведінки у побуті.

 Під час подвірних обходів обійсть рятувальники звернули увагу сельчан на стан утримання приладів пічного опалення та електроприладів. Крім того людям довели невтішну статистику пожеж у житловому секторі, що сталися з початку року в області. Нагадали правила безпечної поведінки під час господарювання, застерегли від спалювання сміття й сухостою на відкритих територіях та поблизу житла і зелених насаджень.

 До того ж під час інформаційно-роз’яснювальної роботи громадянам вручили протипожежні пам’ятки із вказаним номером екстреного виклику Служби “101”.

06.08.2019 р.

 Ізяславський РС ГУ ДСНС

України у Хмельницькі області

 

Проведено пожежно-тактичне навчання в ПрАТ "ІЗЯСЛАВСЬКА РЕАЛІЗАЦІЙНА БАЗА ХЛІБОПРОДУКТІВ"

 

З метою належного реагування на надзвичайні ситуації 30 липня було проведено пожежно-тактичне навчання в ПрАТ "ІЗЯСЛАВСЬКА РЕАЛІЗАЦІЙНА БАЗА ХЛІБОПРОДУКТІВ".

Під час проведення  навчання  було перевірено справність засобів оповіщення, вміння керівництва діяти в екстремальних ситуаціях, організованість дій працівників з усіма службами.

Працівники об’єкту сповістили про подію керівництво, повідомили екстрені служби району та вжили першочергових заходів.

Відразу до місця події прибули працівники 13 ДПРЧ ГУ ДСНС України у Хмельницькій області. Рятувальники евакуювали постраждалих, провели розвідку та здійснили ліквідацію пожежі.

Після завершення навчання з керівництвом були підбиті підсумки, вказані основні недоліки під час проведення навчання.

31.07.2019 р.

Ізяславський  РС ГУ ДСНС

 у Хмельницькій області

 

На автодорозі поблизу с. Покощівка впало дерево

 

30 липня о 06 год. 30 хв. до 13 Державної пожежно-рятувальної частини надійшло повідомлення про те, що на автодорозі поблизу с. Покощівка впало дерево, яке перекрило автодорогу і цим самим унеможливило проїзд автомобілям.

До місця події вирушили рятувальники 13 ДПРЧ. Особовим складом караулу 13 ДПРЧ за допомогою бензопили «SHTIL» було розкрижовано та відтягнуто стовбур дерева на узбіччя, цим самим забезпечивши безперешкодний рух транспорту.

30.07.2019 р.

 Ізяславський РС ГУ ДСНС України

у Хмельницькій області

Рятувальники піклуються про пожежну безпеку жнивної кампанії

Збереження врожаю від пожеж - завдання не лише хліборобів і працівників ДСНС,  але й усіх громадян. У напружений час жнив найменше порушення правил пожежної безпеки може спричини масштабну пожежу.

Тож, аби загорянь під час жнивної кампанії вдалося уникнути, 29 липня рятувальники здійснили рейд зерновими масивами Ізяславського району.

Під час проведення заходу фахівці ДСНС провели інструктаж з керівниками та працівниками агросектору щодо правил пожежної безпеки на хлібних полях та у місцях зберігання зернових, розповіли їм про порядок дій у разі виникнення пожежі та нагадали правила користування первинними засобами пожежогасіння. Крім того, надзвичайники обстежили зернозбиральну техніку та надали практичні рекомендації щодо усунення виявлених недоліків. 

Наприкінці рейду вогнеборці закликали присутніх суворо дотримуватися всіх протипожежних норм та вручили тематично-застережні листівки. 

30.07.2019 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

 

 

 ЗБЕРЕЖЕМО ВРОЖАЙ ВІД ВОГНЮ

 

 

Літо у розпалі. Для багатьох - це найкраща пора відпусток, канікул, відпочинку, розваг на природі, водоймах та ін. А для хліборобів Хмельниччини - це найбільш відповідальна та гаряча пора року. Саме нині у важких погодних умовах вони борються за кожний гектар урожаю. Недарма, ще з давнини казали, що день у цей період рік годує. Адже хліб – це головне наше багатство. Жнива уже повним ходом ідуть в усіх районах краю. За прогнозами фахівців агропромислового комплексу, цього року очікується гарний урожай зернових.

Від того, як він буде зібраний і збережений, залежить чи буде в державі та кожного з нас на столі протягом року якісний та доступний за ціною хліб. Тому сьогодні дуже важливо не тільки зібрати врожай, але й зберегти його від небезпечного і підступного ворога – вогню. Саме під час жнив та дозрівання зернових культур, різко підвищується небезпека виникнення пожеж на хлібних ланах, зернотоках, заготівельних пунктах та елеваторах. Дозріла на полях хлібна маса, солома та стерня є дуже сухою і легкозаймистою, особливо в умовах сухої, спекотної погоди та вітру. Невеличке джерело відкритого вогню може викликати велику пожежу і тоді результати багатомісячної напруженої праці багатьох людей пропадають миттєво, завдаючи при цьому величезних матеріальних збитків. Тому необхідно всім пам’ятати, що найменша людська необачність і легковажність може раптово призвести до пожежі та значної втрати врожаю. Як засвідчує статистика, основними причинами виникнення пожеж на хлібних ланах та поблизу них, на зернотоках, заготівельних пунктах, елеваторах є: необережне поводження з вогнем при палінні, розведення та залишення без догляду багать поблизу хлібних полів, дитячі пустощі з вогнем, іскри, що вилітають із вихлопних труб двигунів. 

До прикладу, 15 липня в с.Рудківці Новоушицького району через грубе порушення правил пожежної безпеки виникло загоряння хліба на корені на площі 3 га, що належить ТОВ «Енселко Агро». Винуватцем пожежі став один із пайовиків, який вирішив спалити свої післяжнивні рештки на власній земельній ділянці. Через пориви вітру вогонь швидко перекинувся на поле озимої пшениці загальною площею 34 га. Тоді завдяки оперативним діям хліборобів, місце пожежі вдалося швидко оборати та не допустити поширення вогню на більшу площу.

Тому, щоб не допустити виникнення пожеж при дозріванні та збиранні врожаю, необхідно суворо дотримуватися правил пожежної безпеки.

У зв’язку з цим вогнеборці Хмельниччини звертаються до громадян із суворим застереженням:

Пам’ятайте! Палити, розводити та залишати без догляду багаття, застосовувати будь-який відкритий вогонь на хлібних ланах полях і поблизу них, зернотоках, заготівельних пунктах, елеваторах, поблизу скирт соломи і сіна, спалювати стерню, пожнивні залишки на полях та поблизу них категорично забороняється!

29.07.2019 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

 

Здійснено профілактичну роботу серед жителів Дертківської сільської ради

 

26 липня  рятувальники Ізяславського району здійснили профілактичну роботу серед жителів Дертківської сільської ради.

Місцевих жителів вогнеборці навчали, як запобігти загоранням в побуті, яких правил слід дотримуватись під час відпочинку, щоб не спричинити пожежі в екосистемах. Окрім цього під час спілкування рятувальники наголошували батькам на необхідності навчання правил безпечної поведінки своїх дітей.

Фахівці Служби порятунку нагадали основні причини виникнення загорань в побуті – коротке замкнення електромережі, необережне поводження з вогнем, порушення правил пожежної безпеки при експлуатації газових установок та електроприладів, необережність під час куріння тощо, вказали наслідки таких пожеж і принагідно  пояснили громадянам, як діяти під час пожежі в домі.

Також рятувальники роз’яснили, чому під час відпочинку в лісі не можна розводити багаття поблизу дерев, залишати його непогашеним після себе, кидати недопалки у лісових масивах та залишати сміття. Працівники Служби порятунку звернулися до мешканців також на тему виявлення вибухонебезпечних предметів та порядок дій у таких ситуаціях..

Співрозмовникам рятувальники вручили листівки попереджувального змісту, аби почуті правила мешканці змогли поширювати й надалі серед громадян.

26.07.2019 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС

України у Хмельницькі області

 

Ізяславський район: на нараді обговорювалося питання щодо функціонування підрозділів місцевих пожежних команд на території району

 

25 липня у залі засідань Ізяславської районної державної адміністрації було проведено нараду за участю керівників установ та організацій, органів місцевого самоврядування району, Плужненскої ОТГ.

На зібранні обговорювалося питання функціонування підрозділів місцевих пожежних команд на території району.

В.о.начальника Ізяславського районного сектору ГУ ДСНС України у Хмельницькій області Андрій Гошовський коротко охарактеризував пожежний стан в районі та озвучив основні причини їх виникнення. Зокрема зупинився на залученні місцевих пожежних команд до гасіння пожеж. Згідно статистичних даних в районі щороку збільшується кількість пожеж. До прикладу, у поточному році виникло 27 пожеж проти 25 за аналогічний період 2018 року, що викликає велике занепокоєння.

Крім того доповідач зауважив, що функціонування місцевих пожежних команд  в населених пунктах забезпечує оперативне й швидке реагування на ліквідацію пожеж та інших надзвичайних ситуацій, які виникають на території певного населеного пункту.  А це, без перебільшення, не лише десятки тисяч гривень врятованого майна, нажитого громадянами впродовж багатьох років, а навіть і врятовані людські життя.

Підсумовуючи виступ, для присутніх у залі засідань було запропоновано шляхи запобігання виникнення пожеж шляхом спільної взаємодії між працівниками ДСНС та організаціями району.

Присутні визначили пріоритетні напрямки щодо попередження виникнення небезпечних ситуацій в майбутньому.

25.07.2019 р.

 Ізяславський районний сектор

ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

 

 

Представники ДСНС здійснили огляд місцевих пожежних команд

 

11 липня, зважаючи на важливе значення у забезпеченні оперативного реагування на пожежі у сільській місцевості в Ізяславському районі,  працівниками  ГУ ДСНС України у Хмельницькій області та Ізяславського районного сектору здійснено огляд місцевих пожежних команд щодо їх готовності до виконання дій за призначенням.

Під час огляду фахівці ДСНС особливу увагу звернули на стан пожежних автомобілів, їх укомплектованість необхідним пожежно-рятувальним обладнанням, забезпеченість членів МПК спеціальним одягом та спорядженням тощо.

11.07.2019 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС

України у Хмельницькій області

 

 

 

Відбулась нарада із підведення підсумків роботи та службової діяльності за 6 місяців 2019 року

 

11 липня в актовому залі 13 Державної пожежно-рятувальної частини відбулась нарада із підведення підсумків роботи та службової діяльності за 6 місяців 2019 року та перевірка готовності особового складу до дій за призначенням.

Спочатку відбувся стройовий огляд для перевірки службових посвідчень, комплектування речових мішків та наявності засобів індивідуального захисту.

Крім цього на нараді розглянули питання оперативної обстановки в області за 6 місяців 2019 року; стану техніки; дотримання вимог безпеки під час виконання завдань за призначенням; дотримання антикорупційного законодавства.

11.07.2019 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС

України у Хмельницькій області

 

 

Рятувальники обговорили пожежну безпеку на обєктах під час позачергових виборів до Верховної Ради України

 

9 липня в приміщенні будинку творчості, дітей та юнацтва Ізяславського району було проведено нараду з головами виборчих дільниць та членами виборчих комісій, у якій взяли участь і працівники Ізяславського районного сектору Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області. Вони виступили з питанням забезпечення та дотримання основних вимог пожежної та техногенної безпеки під час проведення позачергових виборів до Верховної Ради України.

Рятувальники наголосили на дотриманні вимог із пожежної безпеки на об’єктах. Обговорили також і основні моменти поведінки у разі виникнення пожеж та інших надзвичайних ситуаціях, а також нагадали правила користування первинними засобами пожежогасіння.

09.07.2019 р.

                                      Ізяславський РС ГУ ДСНС України

у Хмельницькій області

Працівники 13 ДПРЧ ГУ ДСНС України у Хмельницькій області завітали

 

9 липня працівники 13 ДПРЧ ГУ ДСНС України у Хмельницькій області завітали до вихованців дитячого оздоровчого табору «Світанок», що діє в с.Білогородка Ізяславського району, аби поспілкуватись з дітворою про безпечний відпочинок.

Працівники Служби порятунку окреслили фактори ризику, що можуть загрожувати життю та здоров’ю дітей у період літнього дозвілля. Зокрема, йшлося про пожежну безпеку у побуті та під час відпочинку на природі, безпеку на дорогах, загрози травмування вибухонебезпечними предметами. Окремо вогнеборці поспілкувались також і з обслуговуючим персоналом закладу, ознайомивши з порядком дій у разі пожежі, нагадали основні норми пожежної безпеки та правила користування первинними засобами пожежогасіння.

Далі надзвичайники продемонстрували дітлахам можливості пожежної техніки. Малеча спробувала й сама ліквідувати умовне загоряння, а також мала нагоду здобути корисні знання та уміння під час майстер-класу з експлуатації первинних засобів пожежогасіння.

На згадку про сьогоднішню зустріч кожна дитина отримала від вогнеборців яскраві кольорові листівки із переліком основних правил безпечного дозвілля.

11.07.2019 р.

Ізяславський районний сектор

ГУ ДСНС у Хмельницькій області

 

Рятувальники забезпечують безпеку громадян на водоймах

 

З метою профілактики загибелі людей на водних об'єктах, доведення до громадян основних вимог безпеки, 5 липня співробітниками Ізяславського РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області проведено профілактичний рейд місця відпочинку на річці Горинь.

У ході роз'яснювальної роботи учасники рейду розповіли громадянам правила безпечної поведінки біля водойм, застерегли про недопустимість купатися у незнайомих місцях та стані алкогольного сп'яніння.

Відпочивальникам були вручені профілактичні листівки з основними правилами безпеки та алгоритмом дій з порятунку та надання першої невідкладної допомоги потопаючим.

05.07.2019 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС України

у Хмельницькій області

 

Рятувальники провели рейд по запобіганню пожежам в екосистемах

 

30 червня співробітники Ізяславського РС (13 ДПРЧ) Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області провели профілактичний рейд серед місцевих жителів щодо дотримання правил поведінки під час відпочинку у літній період. Рятувальники відвідали лісові масиви поблизу села Михля, де постійно перебувають  відпочиваючі, та нагадали загальні правила поведінки на під час відвідування лісопаркових та зон відпочинку. У ході профілактично-роз’яснювальної роботи фахівці ДСНС особливу увагу приділяли батькам з малечою.

Аби інформація сприймалася ефективніше, рятувальники надали відпочивальникам профілактичні листівки та пам’ятки попереджувального характеру.

01.07.2019 р.

                                                                             За матеріалами Ізяславського РС ГУ ДСНС

                                                                            У Хмельницькій області

 

Рятувальники провели спеціальне тренування з працівниками РЕМу

 

З метою удосконалення практичного досвіду у сфері цивільного захисту  27 червня  в м.Ізяслав  на території Ізяславського РЕМ було проведено  спеціальне об’єктове тренування формувань цивільного захисту.

У  проведенні тренування взяли участь працівники підприємства, рятувальники 13 ДПРЧ ГУ ДСНС у Хмельницькій області, представники служб взаємодії.

Навчання мали на меті перевірити дії персоналу, керівництва та служб взаємодії на випадок надзвичайної ситуації, відпрацювати порядок дій.

Під час проведення  тренуваннь  було перевірено справність засобів оповіщення при аварії, вміння діяти в екстримальних ситуаціях,  організованість дій працівників з усіма службами.

27.06.2019 р. 

Ізяславський районний сектор

ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

 

 

Проведено рейдову перевірку фермерських господарств

 

З метою перевірки готовності сільськогосподарських підприємств Ізяславського району до жнив, рятувальники Ізяславського РС ГУ ДСНС у Хмельницькій області провели рейдову перевірку фермерських господарств.

Під час перевірки, інспекторським складом районного сектору було звернуто особливу увагу на дотриманні аграріями встановлених нормативних вимог пожежної безпеки. Не меншу увагу фахівці Служби порятунку приділили технічному стану та експлуатації техніки, яка буде задіяна на жнивах, зокрема перевірили наявність вогнегасників та іскрогасників.

На завершення рятувальники вручили працівникам підприємств тематичні пам’ятки.

27.06.2019 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС України

у Хмельницькій області

 

Питання безпеки людей на воді – гостре та актуальне

 

Питання безпеки людей на воді – гостре та актуальне, особливо під час купального сезону.

Тож 22 червня, аби попередити трагічні випадки, співробітники Служби порятунку Ізяславського району здійснили патрулювання місцями відпочинку громадян поблизу водних об’єктів.

Під час заходу працівники ДСНС поспілкувались з відпочивальниками на тему безпеки на воді та вручили інформаційно-роз’яснювальні листівки.

Таким чином рятувальники намагаються донести до свідомості краян необхідність дотримання правил безпечного відпочинку, аби застерегти від необдуманих вчинків та попередити нещасні випадки на воді.

22.06.2019 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС України

у Хмельницькій області

Рятувальники забезпечують безпеку громадян на водоймах

 

З метою профілактики загибелі людей на водних об'єктах, доведення до громадян основних вимог безпеки, 21 червня співробітниками Ізяславського РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області проведено профілактичний рейд місця відпочинку на річці Горинь.

В ході роз'яснювальної роботи учасники рейду розповіли громадянам правила безпечної поведінки біля водойм, застерегли про недопустимість купатися у незнайомих місцях та стані алкогольного сп'яніння.

Відпочивальникам були вручені профілактичні листівки з основними правилами безпеки та алгоритмом дій з порятунку та надання першої невідкладної допомоги потопаючим.

21.06.2019 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС України

у Хмельницькій області

 

19 червня в актовому залі 13 Державної пожежно-рятувальної частини відбулась нарада із підведення підсумків роботи та службової діяльності за 5 місяців 2019 року та перевірка готовності особового складу до дій за призначенням.

Спочатку відбувся стройовий огляд для перевірки службових посвідчень, комплектування речових мішків та наявності засобів індивідуального захисту.

Крім цього, на нараді розглянули питання оперативної обстановки в області за 5 місяців 2019 року; стану техніки; дотримання вимог безпеки під час виконання завдань за призначенням; дотримання антикорупційного законодавства.

21.06.2019 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС

України у Хмельницькій області

 

Вогнеборці Ізяславщини готові до виконання своїх функціональних обов’язків

 

19 червня рятувальники Ізяславського району підбили підсумки службової підготовки за 2018-2019 навчальний рік.

Захід відбувся e два етапи. Першим було тестування з усіх видів службової підготовки. На другому етапі надзвичайники демонстрували рівень підготовки загальної і спеціальної фізичної підготовки.

За результатами усіх видів підготовки підрозділ показав гарні результати, що вкотре підтвердило його готовність до захисту мешканців району від надзвичайних подій.

21.06.2019 р.

 Ізяславський районний сектор

ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

 

На автодорозі поблизу с.Покощівка впало дерево

 

17 червня до 13 Державної пожежно-рятувальної частини надійшло повідомлення про те, що на автодорозі поблизу с.Покощівка впало дерево, яке перекрило автодорогу і цим самим унеможливило проїзд автомобілям.

До місця події вирушили рятувальники 13 ДПРЧ. Особовим складом караулу 13 ДПРЧ за допомогою бензопили «SHTIL» було розкрижовано та відтягнуто стовбур дерева на узбіччя, цим самим забезпечивши безперешкодний рух транспорту.

18.06.2019 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС України

у Хмсельницькій області

 

Рятувальники забезпечують безпеку громадян на водоймах

 

З метою профілактики загибелі людей на водних об'єктах, доведення до громадян основних вимог безпеки, 17 червня співробітниками Ізяславського РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області проведено профілактичний рейд місця відпочинку на річці Горинь.

У ході роз'яснювальної роботи учасники рейду розповіли громадянам правила безпечної поведінки біля водойм, застерегли про недопустимість купатися у незнайомих місцях та у стані алкогольного сп'яніння.

Відпочивальникам було вручено профілактичні листівки з основними правилами безпеки та алгоритмом дій з порятунку та надання першої невідкладної допомоги потопаючим.

18.06.2019 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС України

у Хмельницькій област

Рятувальники забезпечують безпеку громадян на водоймах

 

З метою профілактики загибелі людей на водних об'єктах, доведення до громадян основних вимог безпеки, 14 червня співробітниками Ізяславського РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області проведено профілактичний рейд місця відпочинку на річці Горинь.

У ході роз'яснювальної роботи учасники рейду розповіли громадянам правила безпечної поведінки біля водойм, застерегли про недопустимість купатися у незнайомих місцях та стані алкогольного сп'яніння.

Відпочивальникам були вручені профілактичні листівки з основними правилами безпеки та алгоритмом дій з порятунку та надання першої невідкладної допомоги потопаючим.

14.06.2019 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС України

у Хмельницькій області

 

Вогнеборці провели профілактичні рейди в природних екосистемах

14 червня рятувальники Ізяславського РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області здійснили патрулювання природних екосистем на території району задля попередження виникнення  пожеж. 

Спілкуючись із містянами, вогнеборці провели бесіди щодо недопущення виникнення пожеж у екосистемах та дотримання правил пожежної безпеки на природі. Під час бесід фахівці Служби порятунку закликали під час відпочинку відповідально ставитись до відповідних норм безпеки, власним прикладом привчати до цього дітей та не залишати відкрите полум’я без нагляду. Окрім цього рятувальники попередили громадян про заборону спалювання сухої рослинності та побутового сміття.

Для того, щоб протипожежна інформація засвоїлась краще людям, вручили тематичні пам’ятки  із відповідними застереженнями.

14.06.2019 р.

Ізяславський районний сектор
ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

 

"Безпечні канікули" – рятувальники навчали вихованців табору, як не втрапити у халепу

 

14 червня працівники Служби порятунку Ізяславського району провели виховну годину для вихованців дитячого оздоровчого табору «Світанок», що діє в с.Білогородка Ізяславського району на тему: «Безпечні канікули».

Співробітники ДСНС окреслили фактори ризику, що можуть загрожувати життю та здоров’ю дітей у період літнього дозвілля. Зокрема, йшлося про пожежну безпеку у побуті та під час відпочинку на природі, безпеку на дорогах, загрози травмування вибухонебезпечними предметами. Окремо вогнеборці поспілкувалися і з обслуговуючим персоналом  закладу, під час якого розповіли порядок дій у впадку пожежі, нагадали основні знаки пожежної безпеки та правила користування первинними засобами пожежогасіння.

Під час практичної частини заняття, що відбулося на території табору, надзвичайники продемонстрували учням можливості пожежної техніки. Діти спробували й самі ліквідувати умовне загоряння, а також мали нагоду здобути корисні знання та уміння під час майстер-класу з експлуатації первинних засобів пожежогасіння.

На згадку про розмову і зустріч кожна дитина отримала від вогнеборців листівки із правилами безпеки життєдіяльності.

14.06.2019 р.

Ізяславський районний сектор

ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

 

Працівники Ізяславського районного сектору Головного управління ДСНС вирушили у рейди

 

30 травня працівники Ізяславського районного сектору Головного управління ДСНС вирушили у рейди, щоб провести профілактичну роботу із мешканцями Теліжинецьуої сільської ради. Місцевих жителів вогнеборці навчали, як запобігти загоранням в побуті, яких правил слід дотримуватись під час відпочинку, щоб не спричинити пожежі в екосистемах. Окрім цього, під час спілкування рятувальники наголошували батькам на необхідності навчання правил безпечної поведінки своїх дітей.

Фахівці Служби порятунку нагадали основні причини виникнення загорань в побуті – коротке замкнення електромережі, необережне поводження з вогнем, порушення правил пожежної безпеки при експлуатації газових установок та електроприладів, необережність під час куріння тощо, вказали наслідки таких пожеж і принагідно  пояснили громадянам, як діяти під час пожежі в домі.

Також рятувальники роз’яснили, чому під час відпочинку в лісі не можна розводити багаття поблизу дерев, залишати його непогашеним після себе, кидати недопалки у лісових масивах та залишати сміття. Працівники Служби порятунку звернулися до мешканців також на тему виявлення вибухонебезпечних предметів та порядок дій у таких ситуаціях..

Співрозмовникам рятувальники вручили листівки попереджувального змісту, аби почуті правила мешканці змогли поширювати й надалі серед громадян.

31.05.2019 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС

України у Хмельницькі області

 

 

Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України є державним вищим навчальним закладом IV рівня акредитації. Інститут має потужний науково-педагогічний потенціал та міцну матеріально-технічну базу, що дає навчальному закладу можливість постійно розвиватися відповідно до вимог сучасності. Для отримання якісної європейської освіти створено всі умови – навчання відбувається в сучасних інтерактивних аудиторіях, комп’ютерних класах та лабораторіях, у навчально-виховний процес впроваджено сучасні інформаційні технології.

Важливою складовою є практична підготовка, у тому числі й участь у міжнародних навчаннях разом із делегаціями профільних навчальних закладів європейських країн. Інститут прийнятий до Європейської асоціації навчальних закладів пожежної служби, що відкриває перед курсантами та студентами нашого навчального закладу широкі перспективи у сфері міжнародної співпраці і можливостей обміну досвідом зі своїми колегами з країн Європи.

Студенти ЧІПБ (спеціальність «Пожежна безпека») мають можливість навчатися по програмі подвійного диплому з Головною Школою Пожежної Служби Республіки Польщі.

Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України готує ФАХІВЦІВ зі спеціальностей: «Пожежна безпека», «Цивільна безпека» (Цивільний захист, Охорона праці), «Психологія», «Екологія», «Право». 

 

Чому саме до Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України

 

– якісна освіта європейського рівня;

– можливість долучитися до славних традицій навчального закладу, який виховав Героїв Чорнобиля – Володимира Правика та Віктора Кібенка, а також Героїв АТО Ігоря Бойка та Олексія Панченка;

– навчання в аудиторіях, обладнаних за новітніми технологіями;

– безоплатні комфортні умови проживання у курсантському гуртожитку, безкоштовне триразове харчування в їдальні інституту, забезпечення форменим одягом та взуттям; 

– обов’язкова виплата грошового забезпечення із можливістю його підвищення за результатами навчання;

– гарантоване працевлаштування випускників;

– безкоштовне медичне обслуговування впродовж усього навчання;

– можливість отримання водійських прав. 

 ФОТОМАТЕРІАЛИ

 

Ознайомчий відеоролик про діяльність, особливості інституту.

 

31.05.2019 р.

 

Проведено комплексне тактичне навчання 

 

З метою належного реагування на надзвичайні ситуації 27 травня було проведено комплексне тактичне навчання  в Ізяславському навчально-реабілітаційному центрі.

Під час проведення  навчання  було перевірено справність засобів оповіщення, вміння керівництва діяти в екстремальних ситуаціях, організованість дій працівників з усіма службами.

Працівники об’єкту сповістили про подію керівництво, повідомили екстрені служби району та вжили першочергових.

Відразу до місця події прибули працівники 13 ДПРЧ ГУ ДСНС України у Хмельницькій області. Рятувальники евакуювали постраждалих, провели розвідку та здійснили ліквідацію пожежі.

Після завершення навчання рятувальники ознайомили дітей з техніко та пожежно-рятувальним обладнанням, а також з керівництвом були підбиті підсумки, вказані основні недоліки під час проведення навчання.

29.05.2019 р.

Ізяславський  РС ГУ ДСНС

 у Хмельницькій області

 

Вогнеборці навчають селян правил безпеки у побуті

 

З метою покращення обізнаності громадян та попередження виникнення пожеж у Ізяславському районі 27 травня працівники Ізяславського РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області здійснили відпрацювання у житлових секторах Теліжинецької сільської ради.

Під час зустрічей із місцевими жителями рятувальники навчали їх правил безпеки, дотримуючись яких можна попередити виникнення загорання у будинку. Основну увагу у ході відпрацювання вогнеборці приділили роз’ясненню правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення та обігрівачів. Зокрема вогнеборці вказали людям, що перед використанням обігрівальних приладів і печей завжди потрібно перевіряти їх справність.

Біля кожної пічки слід облаштовувати металеві килимки, які допоможуть запобігти пожежі, якщо через дверцята печі випаде жаринка.

А електрообігрівальні прилади варто розміщувати подалі від гардин, меблів та інших речей у кімнаті. Окрім цього, рятувальники пояснили, що до пожежі може також призвести одночасне ввімкнення в електромережу кількох електроприладів. Тому рятувальники закликали людей не використовувати багато обладнання в один період, аби запобігти короткому замкненню електромережі та виникненню пожежі.

Щоб інформація від рятувальників залишилася у пам’яті селян,  вогнеборці вручали їм листівки на протипожежну тематику.

29.05.2019 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС України

у Хмельницькій області

 

Ізяславські рятувальники ліквідовують наслідки негоди

 

18 травня о 14:20 год.  до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що в с.Клубівка Ізяславського району внаслідок негоди сталося підтоплення приватних домоволодінь.

Негайно на місце події прибув черговий караул 13-ї державної пожежно-рятувальної частини. Вогнеборці протягом двох діб здійснювали відкачування води з прибудинкових територій за допомогою пожежних насосів, встановлених на автомобілі та переносних мотопомп.

Загалом до ліквідації негоди було залучено 3 одиниці техніки та 16 чоловік особового складу.

20.05.2019 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС України

у Хмельницькій області

Рятувальники здійснили технічний контроль транспортних засобів

 

15 травня на території 13-ї державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС у Хмельницькій області здійснили плановий технічний контроль наявних транспортних засобів. Захід відбувся з метою забезпечення належного утримання та експлуатації транспортних засобів у пожежно-рятувальному підрозділі.

Під час огляду перевірили технічний стан транспортних засобів у відповідності до вимог правилам дорожнього руху, зовнішній вигляд машин, укомплектування медичними та технічними аптечками, наявність вогнегасників, справність технічних вузлів агрегатів, ведення технічної документації на автомобілі тощо.

15.05.2019 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС

України у Хмельницькій області

 

На Хмельниччині відбувся Чемпіонат області з пожежно-прикладного спорту серед юнаків та дівчат

 

13 травня на території спорткомплексу Аварійно-рятувального загону спецпризначення відбувся чемпіонат Хмельницької області з пожежно-прикладного спорту серед юнаків та дівчат.

У змаганнях  взяла участь 21 команда, загалом це 126 юнаків та 21 тендітна дівчина. Змагалися у трьох вікових групах: молодша, середня і старша.

Учасники долали 100-метрову смугу з перешкодами, підіймалися штурмовою драбиною у вікно 2-го та 3-го поверхів навчальної вежі, змагалися у пожежній естафеті 4 по 100 м та бойовому розгортанні від мотопомпи.

У підсумку, першість здобули спортсмени з міста Шепетівки, «срібло» за представниками  з Нетішина, а «бронза» дісталася команді із м. Ізяслав.

Вітаємо переможців і бажаємо їм подальших спортивних звершень та перемог.

15.05.2019 р.

 ГУ ДСНС України у Хмельницький області

 

Ізяславські рятувальники та лісівники навчалися спільно ліквідовувати лісову пожежу

10 травня, аби навчитися протистояти вогняній стихії у лісовому масиві та під час пожежі зберегти якомога більше зелених насаджень, вогнеборці 13 Державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС Хмельниччини спільно із працівниками Ізяславського лісництва, а також працівниками Ізяславської виправної колонії №31 та Замкової виправної колонії №58 провели комплексне тактичне навчання.

Учасники навчань відпрацювали питання взаємодії оперативних служб району, протипожежних формувань лісництва, оперативно-рятувальних підрозділів ДСНС та добровільних пожежних дружин під час ліквідації умовної пожежі у лісовому масиві, а також перевірили рівень підготовки начальницького складу підрозділів щодо організації та керування під час ліквідації загоряння на території лісництва. Загалом навчання пройшли успішно – всі учасники показали оперативність та злагодженість в діях, що допоможе швидко подолати реальну пожежу у разі її виникнення та зберегти ліс від вогню.

10.05.2019 р.

Ізяславський районний сектор

Головного управління ДСНС у Хмельницькій області

 

 

Відбулась нарада із підведення підсумків роботи та службової діяльності за 4 місяці 2019 року

 

10 травня в актовому залі 13 Державної пожежно-рятувальної частини відбулась нарада із підведення підсумків роботи та службової діяльності за 4 місяці 2019 року та перевірка готовності особового складу до дій за призначенням.

Спочатку відбувся стройовий огляд для перевірки службових посвідчень, комплектування речових мішків та наявності засобів індивідуального захисту.

Крім цього, на нараді розглянули питання оперативної обстановки в області за 4 місяці 2019 року; стану техніки; дотримання вимог безпеки під час виконання завдань за призначенням; дотримання антикорупційного законодавства.

10.05.2019 р.

Ізяславський районний сектор

Головного управління ДСНС у Хмельницькій області

 

Вогнеборці провели профілактичні рейди в природних екосистемах

 

9 травня рятувальники Ізяславського РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області здійснили патрулювання природних екосистем на території району задля попередження виникнення  пожеж. 

Спілкуючись із містянами, вогнеборці провели бесіди щодо недопущення виникнення пожеж у екосистемах та дотримання правил пожежної безпеки на природі. Під час бесід фахівці Служби порятунку закликали під час відпочинку відповідально ставитись до відповідних норм безпеки, власним прикладом привчати до цього дітей та не залишати відкрите полум’я без нагляду. Окрім цього рятувальники попередили громадян про заборону спалювання сухої рослинності та побутового сміття.

Для того, щоб протипожежна інформація засвоїлась краще людям вручили тематичні пам'ятки  із відповідними застереженнями.

10.05.2019 р.

Ізяславський районний сектор

Головного управління ДСНС у Хмельницькій області

 

Під час ліквідації пожежі було виявлено тіло загиблого чоловіка

 

3 травня  о 03:42  до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що в с. Теліжинці Ізяславського району виникла пожежа допоміжної споруди житлового сектору. Про подію рятувальників сповістили сусіди які побачили дим .

Негайно на місце події прибув черговий караул 13-ї державної пожежно-рятувальної частини. Під час розвідки було виявлено тіло 87-річного чоловіка без ознак життя. Завдяки вправним діям, рятувальники пожежу площею 15  кв. м. ліквідували о 04:02 та врятували від знищення житловий будинок. Внаслідок загорання вогнем знищено перекриття, покриття та речі домашнього вжитку.

Ймовірна причина пожежі:  необережне поводження з вогнем.

03.05.2019 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС

України у Хмельницькій області

Проведено профілактичну роботу із мешканцями села Ріпки

 

26 квітня працівники Ізяславського районного сектору Управління ДСНС вирушили у рейди, щоб провести профілактичну роботу із мешканцями села Ріпки. Місцевих жителів вогнеборці навчали, як запобігти загоранням в побуті, яких правил слід дотримуватись під час відпочинку, щоб не спричинити пожежі в екосистемах. Окрім цього, під час спілкування рятувальники наголошували батькам на необхідності навчання правил безпечної поведінки своїх дітей.

Фахівці Служби порятунку нагадали основні причини виникнення загорань в побуті – коротке замкнення електромережі, необережне поводження з вогнем, порушення правил пожежної безпеки при експлуатації газових установок та електроприладів, необережність під час куріння тощо, вказали наслідки таких пожеж і принагідно  пояснили громадянам, як діяти під час пожежі в домі.

Також рятувальники роз’яснили, чому під час відпочинку в лісі не можна розводити багаття поблизу дерев, залишати його непогашеним після себе, кидати недопалки у лісових масивах та залишати сміття. Працівники Служби порятунку звернулися до мешканців краю, щоб люди ніколи не ігнорували протипожежних правил та свідомо ставилися до заходів із запобігання виникненню пожеж.

Співрозмовникам рятувальники вручили листівки попереджувального змісту, аби почуті правила мешканці змогли поширювати й надалі серед громадян.

26.04.2019 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС

України у Хмельницькі області

 

Вогнеборці провели профілактичні рейди в природних екосистемах

 

25 квітня рятувальники Ізяславського РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області здійснили патрулювання природних екосистем на території району задля попередження виникнення  пожеж.  Рятувальники пройшлись лісовими масивами та по берегах водних об’єктів.

Спілкуючись із містянами, вогнеборці провели бесіди щодо недопущення виникнення пожеж у екосистемах та дотримання правил пожежної безпеки на природі. Під час бесід, фахівці Служби порятунку закликали під час відпочинку відповідально ставитись до відповідних норм безпеки, власним прикладом привчати до цього дітей та не залишати відкрите полум’я без нагляду. Окрім цього, рятувальники попередили громадян про заборону спалювання сухої рослинності та побутового сміття.

Для того, щоб протипожежна інформація засвоїлась краще людям вручили тематичні памятки  із відповідними застереженнями.

25.04.2019 р.

Ізяславський районний сектор
ГУ ДСНС України у Хмельницькій област
і

 

Ізяславські вогнеборці завітали у гості до школярів

25 квітня працівники 13 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України в Хмельницькій області в рамках «Тижня знань з безпеки життєдіяльності» провели ознайомлення і навчання дітей основних правил пожежної безпеки, роз'яснення питання безпечної життєдіяльності населення для учнів Ізяславської НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. О.П. Онищука, гімназія».

Рятувальники розпочали захід з ознайомлення дітей із діяльністю служби порятунку «101», розповіли їм також і про види небезпеки природного та техногенного характеру, які є в сучасному світі.. Також із захопленням спостерігали учасники заходу за тім, як рятувальники демонстрували засоби пожежогасіння та оснащення, за допомогою якого їм доводиться ліквідовувати різні надзвичайні ситуації. На прикінці заходу кожен охочий мав змогу відчути себе справжнім рятувальником примірявши на себе пожежно-рятувальне обладнання та спробувати погасити умовну пожежу за допомогою ручного ствола.

25.04.2019 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС у Хмельницькій області

 

 

До ізяславських вогнеборців на екскурсію завітали школярі

24 квітня в рамках Тижня знань з безпеки життєдіяльності в 13 державну пожежну-рятувальну частину Головного управління ДСНС України в Хмельницькій області відвідали вихованці Мислятинської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Головним завданням даного заходу стало ознайомлення і навчання дітей основних правил пожежної безпеки, роз'яснення питання безпечної життєдіяльності населення.

Рятувальники розпочали захід з ознайомлення дітей із діяльністю служби порятунку «101», розповіли їм також і про види небезпеки природного та техногенного характеру, які є в сучасному світі. Фахівці звернули особливу увагу дітей на дотримання правил безпечної поведінки всюди: у школі, вдома чи на прогулянці. Також із захопленням спостерігали учасники заходу за тім, як рятувальники демонстрували засоби пожежогасіння та оснащення, за допомогою якого їм доводиться ліквідовувати різні надзвичайні ситуації.

24.04.2019 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС у Хмельницькій області

 

 

Проведено профілактичну роботу з метою попередження пожеж у житловому секторі

 

23 квітня співробітники Ізяславського РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області провели профілактичну роботу з метою попередження пожеж у житловому секторі із жителями сіл Мислятинської сільської ради Ізяславського району. Неправильна експлуатація електроприладів, печей та необережне поводження з вогнем є основною причиною виникнення пожеж. Тож, рятувальники роз’яснили громадянам, що потрібно робити, щоб не трапилося біди.

Зокрема під час обходу домоволодінь вогнеборці оглянули помешкання на наявність недоліків та перевірили стан електрогосподарств і пічного опалення, після чого роз’яснили селянам основні правила пожежної безпеки.

Кожен мешканець, з яким проводилася бесіда, отримав листівки та пам’ятки з протипожежної тематики.

24.04.2019 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС України

у Хмельницькій області

 

Вогнеборці навчили школярів правилам пожежної безпеки

 

18 квітня працівники 13 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України в Хмельницькій області в рамках громадської акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» провели ознайомлення і навчання дітей Ізяславської загальноосвітньої школи №4 основних правил пожежної безпеки, роз'яснення питання безпечної життєдіяльності населення.

Рятувальники розпочали захід з ознайомлення дітей із діяльністю служби порятунку «101», розповіли їм також і про види небезпеки природного та техногенного характеру, які є в сучасному світі. Фахівці звернули особливу увагу дітей на дотримання правил безпечної поведінки всюди: у школі, вдома чи на прогулянці. Також із захопленням спостерігали учасники заходу за тім, як рятувальники демонстрували засоби пожежогасіння та оснащення, за допомогою якого їм доводиться ліквідовувати різні надзвичайні ситуації.

18.04.2019 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС у Хмельницькій області

 

Відбулися навчання на хімічно-небезпечному об’єкті

 

З метою перевірки дії сил та засобів цивільного захисту при виникненні надзвичайних ситуацій техногенного, природного характеру 18 квітня було проведено тактико-спеціальне навчання з ліквідації умовної надзвичайної ситуації на ПП «Ізяславмолпродукт».

Відповідно до тактичного задуму, внаслідок вибуху відбулася розгерметизація ємності з зрідженим аміаком. У навколишнє середовище потрапило близько 1 тонни хімічно-небезпечної речовини. Хмара випарів аміаку почала розповсюджуватись у напрямку житлового сектору.

Працівники об’єкту сповістили про подію керівництво, повідомили екстрені служби району та вжили першочергових заходів щодо мінімізації наслідків надзвичайної ситуації. Відразу до місця події прибули працівники 13 ДПРЧ ГУ ДСНС України у Хмельницькій області. Рятувальники евакуювали з осередку події умовних постраждалих, провели розвідку та здійснили ліквідацію наслідків.

Після завершення навчання були підбиті підсумки, вказані основні недоліки під час проведення навчання.

18.04.2019 р.

Ізяславський  РС ГУ ДСНС

 у Хмельницькій області

 

Рятувальники обстежили культові споруди

 

З метою запобігання виникненню пожеж під час святкування Великодня, 17 квітня рятувальники Ізяславського РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області  провели огляд культових споруд району щодо дотримання в них правил пожежної безпеки.

 Вогнеборці оглянули протипожежний стан приміщень церков. Під час розмов з настоятелями храмів рятувальники поінформували представників духовенства про основні заходи пожежної безпеки при проведенні служб у церквах і храмах на період підготовки та проведення пасхальних святкових заходів. Рятувальники нагадали священнослужителям про необхідність утримання в справному стані електромереж, належний стан шляхів евакуації, та наголосили на суворому дотриманні правил пожежної безпеки, особливо при використанні відкритого вогню під час богослужінь.

На згадку про розмову рятувальники вручили священнослужителям листівки «Про заходи пожежної безпеки під час святкування Великодня».

17.04.2019 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС

України у Хмельницькій області

 

Рятувальники провели нараду щодо запобігання виникнення пожеж в природних екосистемах

08 квітня 2019 року у залі засідань Ізяславської районної державної адміністрації було проведено нараду з керівниками установ та організацій району щодо запобігання виникнення пожеж в природних екосистемах. Працівники районного сектору проінформували про стан з пожежами в Ізяславському районі, основні причини їх виникнення, наголосили на необхідності суворого дотримання правил безпеки під час відвідування лісових масивів, адже порушення елементарних правил пожежної безпеки може стати причиною масштабних пожеж з трагічними наслідками, та надали пропозиції щодо запобігання виникнення пожеж шляхом спільної взаємодії між працівниками ДСНС та організаціями району.

Станом на 08 квітня в районі виникло 16 пожеж проти 14 за аналогічний період 2018 року, що викликає велике занепокоєння.

Присутні визначили пріоритетні напрямки щодо попередження виникнення небезпечних ситуацій в майбутньому.

08.04.2019 р.  

Ізяславський районний сектор

ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

 

Рятувальники Ізяславщини продовжують перевірку лісокористувачів

 

08 квітня працівники Ізяславського районного сектору провели перевірку ДП «Ізяславський держлісгосп» щодо стану готовності до протипожежного захисту лісів у пожежонебезпечний період 2019 року.

Під час перевірки перш за все звернено увагу на готовність лісових пожежних станцій. Загалом підприємство активно веде підготовку до пожежонебезпечного періоду. Тому рятувальники перевірили техніку, пожежне та спеціальне обладнання, що повинно бути в наявності подібних установ. Звичайно, були виявлені окремі недоліки, більшість з яких усунуто в процесі перевірки.

Так, на території ДП «Ізяславський держлісгосп» помітно, що уся наявна техніка підтримується у належному стані. За словами головного лісничого вищезазначеного підприємства Віталія Зайчука на лісовій станції є два пожежних автомобілі ГАЗ-66,  а також автомобіль підвищеної прохідності  3ІЛ 131, а загалом їх аж 6 у підприємства. Кожного року підприємство оновлює склад протипожежного інвентарю. Умови та місце їхнього збереження відповідають поставленим вимогам. Усі лісництва забезпечені мотопомпами для швидкого реагування на лісові пожежі. Проведені роботи зі створення мінералізованих смуг, а також забезпечено догляд за ними вздовж доріг та полів.

Проведена перевірка на готовність лісового господарства до пожежонебезпечного періоду довели, що у разі ймовірних загорянь в екосистемах, у лісгоспі є усі засоби та можливості для своєчасного порятунку.

08.04.2019 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС у Хмельницькій області

 

Рятувальники попередили громадян про відповідальність за спалювання трави

 

 5 квітня співробітники Ізяславського районного сектору Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області провели рейдові перевірки щодо недопущення випадків спалювання сухої рослинності.

Рятувальники нагадали громадянам, що у пожежонебезпечний період забороняється розводити багаття у лісах, палити та кидати непогашені сірники, недопалки, самовільно спалювати рослини й залишки збирання врожаю.

Надзвичайники закликають громадян відмовитись від спалювання сухої трави та інших рослинних залишків! Адже кожен підпал не лише завдає суттєвої шкоди довкіллю, знищуючи живу природу, а й спричинює до інших негативних наслідків, несучи загрозу життю та здоров’ю людей. Пам’ятайте, за самовільне спалювання сухої рослинності або її залишків передбачена адміністративна й кримінальна відповідальність.

05.04.2019 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС України

у Хмельницькій області

 

Рятувальники провели перевірку лісокористувачів

 

4 квітня працівники Ізяславського районного сектору спільно з лісокористувачами провели рейдові перевірки лісових господарств, що функціонують на території Ізяславського району. Особлива увага перевіряючих була зосереджена на ДП «Ізяславський держлісгосп». Подібні перевірки проводяться щорічно, а особливо у цей пожежонебезпечний період, адже саме в цей час температура повітря підвищується, що збільшує небезпеку загорянь у лісових масивах.

Під час перевірок перш за все звертається увага на готовність лісових пожежних станцій. Загалом усі лісогосподарські підприємства активно ведуть підготовку до пожежонебезпечного періоду. Тому рятувальники перевірили техніку, пожежне та спеціальне обладнання, що повинно бути в наявності подібних установ. Звичайно, були виявлені окремі недоліки, більшість з яких усунуто в процесі перевірки. Запорука успішної ліквідації будь-якого загоряння в лісових масивах – плідна співпраця між лісокористувачами та рятувальниками. У перевіреної сторони є усі засоби та можливості для такої співпраці. Тому можна позитивно оцінити готовність усіх перевірених лісових господарств області до пожежонебезпечного періоду.

Усі лісництва забезпечені мотопомпами для швидкого реагування на лісові пожежі. Проведені роботи зі створення мінералізованих смуг, а також забезпечено догляд за ними вздовж доріг та полів.

Проведені перевірки на готовність лісових господарств району до пожежонебезпечного періоду довели, що у разі ймовірних загорянь в екосистемах, у лісгоспах є усі засоби та можливості для своєчасного порятунку «зелених легенів» планети від вогню.

05.04.2019 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС у Хмельницькій області

 

 

Піротехніки ГУ ДСНС знищили 27 артилерійських снарядів часів Другої світової війни

 

31 березня о 13:00 піротехніки Аварійно-рятувального загону спецпризначення Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області знищили 27 артилерійських снарядів калібру 152 мм часів Другої світової війни.

Вибухонебезпечні предмети було виявлено напередодні під час контрольного обстеження території в с. Люторка Ізяславського району. 

ДСНС України звертається до громадян із застереженням дотримуватись правил безпеки під час виявлення вибухонебезпечних предметів. Ні в якому разі не беріть їх до рук, не переносьте, не розбирайте, тим більше, не кидайте їх у багаття – це дуже небезпечно. Негайно повідомте про небезпечну знахідку до найближчого підрозділу Державної служби України з надзвичайних ситуацій за номером телефону «101»! 

01.04.2019 р.

ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

 

 

 

Проведено нараду

 

28 березня в актовій залі 13 Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області під керівництвом заступника начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям підполковника служби цивільного захисту Дмитра Івановича Стецюка відбулась нарада з особовим складом Ізяславського районного сектору, 13ДПРЧ, членами місцевих пожежних команд та членами добровільних пожежних дружин щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки  під час чергових виборів Президента України.

Особовий склад було проінструктовано щодо додержання законодавства України, заходів безпеки під час виконання службових обов`язків на виборах. Особлива увага акцентувалась на  забезпечення належної безпеки громадян, порядок дій у разі надзвичайних ситуацій, що можуть виникнути під час виборів, та безпосередньо на виборчих дільницях.

Кожен відповідальний за пожежну безпеку на дільниці отримав Рекомендації щодо порядку чергування представників ДСНС, членів відомчої, місцевої або добровільної пожежної охорони на об’єктах, де розміщено виборчі дільниці, стосовно дотримання правил безпеки на виборчих дільницях та пам’ятки про Правила пожежної безпеки на виборчих дільницях.

28.03.2019 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС

України у Хмельницькій області

 

 

Рятувальники попередили громадян про відповідальність за спалювання трави

 

22 березня на території Білівської сільської ради співробітники Ізяславського районного сектору Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області провели рейдові перевірки щодо недопущення випадків спалювання сухої рослинності.

Рятувальники нагадали громадянам, що у пожежонебезпечний період забороняється розводити багаття у лісах, палити та кидати непогашені сірники, недопалки, самовільно спалювати рослини й залишки збирання врожаю.

Надзвичайники закликають громадян відмовитись від спалювання сухої трави та інших рослинних залишків! Адже кожен підпал не лише завдає суттєвої шкоди довкіллю, знищуючи живу природу, а й спричинює до інших негативних наслідків, несучи загрозу життю та здоров’ю людей. Пам’ятайте, за самовільне спалювання сухої рослинності або її залишків передбачена адміністративна й кримінальна відповідальність.

22.03.2019 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС України

у Хмельницькій області

 

Рятувальники навчали селян правилам пожежної безпеки

 

З метою покращення обізнаності громадян та попередження виникнення пожеж в оселях жителів Ізяславщини, 21 березня працівники Ізяславського РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області здійснили відпрацювання житлових секторів Ліщанської сільської ради.

Під час обходу помешкань рятувальники нагадали місцевим жителям правила пожежної безпеки у побуті, розповіли про причини виникнення пожеж та їх наслідки, роз’яснили, як діяти у разі виникнення загорання в будинку. Вогнеборці також закликали батьків навчити правил безпечної поведінки дітей та дати їм ті знання, які допоможуть їм вберегтися від пожежі у майбутньому. Під час відпрацювання жителям вручалися листівки на відповідну тематику.

21.03.2019 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС

України у Хмельницькій області

 

 

Рятувальники обговорили пожежну безпеку на об’єктах під час виборів Президента України

 

21 березня в приміщенні будинку творчості, дітей та юнацтва Ізяславського району було проведено нараду із головами виборчих дільниць та членами виборчих комісій, в якій взяли участь і працівники Ізяславського районного сектору Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області, де виступили з питанням забезпечення та дотримання основних вимог пожежної та техногенної безпеки під час проведення виборів Президента України.

Рятувальники наголосили на дотриманні вимог із пожежної безпеки на об’єктах. Обговорили також основні моменти поведінки у разі виникнення пожеж та інших надзвичайних ситуаціях та нагадали правила користування первинними засобами пожежогасіння.

21.03.2019 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС України

у Хмельницькій області

 

Рятувальники розпочали перевірки виборчих дільниць

 

 

19 лютого рятувальники Ізяславського РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області перевірили об’єкти, на базі яких проходитимуть вибори, а також поспілкувалися із працівниками цих закладів. Рятувальники спільно із персоналом відпрацювали дії у разі виникнення пожежі у приміщенні, виявлення вибухонебезпечних предметів тощо. Окрім цього фахівці Служби порятунку нагадали працівникам правила користування первинними засобами пожежогасіння, а також на згадку про розмову залишили памятки на тему «Вимоги пожежної безпеки виборчої дільниці».

21.03.2019 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС України

у Хмельницькій області

 

«Запобігти. Врятувати. Допомогти.»

 

20 березня працівники 13 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України в Хмельницькій області в рамках акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» завітали до загальноосвітньої школи №1 м.Ізяслав. Головним завданням Акції стало ознайомлення і навчання дітей та дорослих основних правил пожежної безпеки, роз'яснення питання безпечної життєдіяльності населення.

Рятувальники розпочали захід з ознайомлення дітей із діяльністю служби порятунку «101», розповіли їм також і про види небезпеки природного та техногенного характеру, які є в сучасному світі. Фахівці звернули особливу увагу дітей на дотримання правил безпечної поведінки всюди: у школі, вдома чи на прогулянці. Також із захопленням спостерігали учасники заходу за тім, як рятувальники демонстрували засоби пожежогасіння та оснащення, за допомогою якого їм доводиться ліквідовувати різні надзвичайні ситуації.

21.03.2019 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС у Хмельницькій області

 

 

Вогнеборці навчають селян правил безпеки у побуті

 

З метою покращення обізнаності громадян та попередження виникнення пожеж в Ізяславському районі 19 березня працівники Ізяславського РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області здійснили відпрацювання у житлових секторах Щуровецької сільської ради.

Під час зустрічей із місцевими жителями рятувальники навчали їх правил безпеки, дотримуючись яких можна попередити виникнення загорання у будинку. Основну увагу у ході відпрацювання вогнеборці приділили роз’ясненню правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення та обігрівачів. Зокрема, вогнеборці вказали людям, що перед використанням обігрівальних приладів і печей завжди потрібно перевіряти їх справність. Біля кожної пічки слід облаштовувати металеві килимки, які допоможуть запобігти пожежі, якщо через дверцята печі випаде жаринка. А електрообігрівальні прилади варто розміщувати подалі від гардин, меблів та інших речей у кімнаті. Окрім цього рятувальники пояснили, що до пожежі може також призвести одночасне ввімкнення в електромережу кількох електроприладів. Тому рятувальники закликали людей не використовувати багато обладнання у один період, аби запобігти короткому замкненню електромережі та виникненню пожежі.

Щоб інформація від рятувальників залишилася у пам’яті селян  вогнеборці вручали їм листівки на протипожежну тематику.

20.03.2019 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС України

у Хмельницькій області

 

Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 44 особи та ліквідували 2 тис. 264 пожежі

 

Впродовж минулого тижня (з 11.03.2019 р. по 17.03.2019 р.) підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій здійснювали виїзди для проведення заходів із запобігання надзвичайним ситуаціям, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів.

Протягом тижня виникла 1 надзвичайна ситуація, внаслідок якої загинули 4 особи.

Від початку тижня зареєстровано 2 тис. 702 надзвичайні події, на які забезпечено реагування підрозділів ДСНС з виїздом до місця їх виникнення. У результаті вжитих заходів врятовано 44 особи.

Ліквідовано 2 тис. 264 пожежі, врятовано на пожежах 38 осіб та не допущено знищення вогнем 639 будівель і 51 од. техніки. На пожежах загинуло 45 осіб, орієнтовні збитки, за оперативними даними становлять 6 млн. 556 тис. грн.

Впродовж тижня піротехнічними підрозділами ДСНС здійснено 300 виїздів, у ході яких виявлено, вилучено та знищено 704 вибухонебезпечних предметів часів минулих війн.

Протягом тижня на водних об’єктах загинуло 18 осіб.

20.03.2019 р.

                                               Ізяславський РС ГУ ДСНС

 

 

Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 46 осіб та ліквідували 3 тис. 251 пожежу

 

Впродовж минулого тижня (з 04.03 по 10.03) підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій здійснювали виїзди для проведення заходів із запобігання надзвичайним ситуаціям, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів.

Протягом тижня виникла 1 надзвичайна ситуація, внаслідок якої загинуло 5 осіб та постраждала 1 особа.

Від початку тижня зареєстровано 3 тис. 585 надзвичайних подій, на які забезпечено реагування підрозділів ДСНС з виїздом до місця їх виникнення. У результаті вжитих заходів врятовано 46 осіб.

Ліквідовано 3 тис. 251 пожежу, врятовано на пожежах 27 осіб та не допущено знищення вогнем 682 будівлі і 36 од. техніки. На пожежах загинуло 48 осіб, орієнтовні збитки, за оперативними даними, становлять 4 млн. 370 тис. грн.

Впродовж тижня піротехнічними підрозділами ДСНС здійснено 143 виїзди, у ході яких виявлено, вилучено та знищено 1 тис. 145 вибухонебезпечних предметів часів минулих війн.

Протягом тижня на водних об’єктах загинуло 11 осіб.

12.03.2019 р.

                                                                                     Ізяславський РС ГУ ДСНС

 

 

Рятувальники попередили громадян про відповідальність за спалювання трави

 

7 березня на території Теліжинецької сільської ради співробітники Ізяславського районного сектору Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області провели рейдові перевірки щодо недопущення випадків спалювання сухої рослинності.

Рятувальники нагадали громадянам, що у пожежонебезпечний період забороняється розводити багаття у лісах, палити та кидати непогашені сірники, недопалки, самовільно спалювати рослини й залишки збирання врожаю.

Надзвичайники закликають громадян відмовитись від спалювання сухої трави та інших рослинних залишків! Адже кожен підпал не лише завдає суттєвої шкоди довкіллю, знищуючи живу природу, а й спричинює до інших негативних наслідків, несучи загрозу життю та здоров’ю людей.

Пам’ятайте, за самовільне спалювання сухої рослинності або її залишків передбачена адміністративна й кримінальна відповідальність.

07.03.2019 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС України

у Хмельницькій області

 

Порятунок травмованого лебедя

 

 

27 лютого до Служби порятунку «101» Ізяславського району надійшло повідомлення від місцевих жителів про те, що на річці Горинь знаходиться лебідь, який заплутався у рибальських сітках та потребує допомоги. На місце події виїхав черговий караул 13 ДПРЧ ГУ ДСНС у Хмельницькій області.  Дотримуючись усіх заходів безпеки під час перебування на воді, працівники Служби порятунку дістали  травмованого лебедя, що пошкодився об рибальську сітку.

Ізяславський РС ГУ ДСНС України просить громадян Ізяславщини повідомляти про випадки незаконного вилову риби риболовськими сітками місцеве відділення поліції за номером 102, щоб надалі уникнути подібних випадків.

04.03.2019 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

 

Проведено зустріч з майбутніми абітурієнтами

 

26 лютого  працівниками Ізяславського районного сектору Головного управління спільно із представником Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області Приходько Анною Андріївною було проведено зустріч з майбутніми абітурієнтами – учнями загальноосвітніх навчальних закладів міста Ізяслав. Випускникам розповіли про основні вимоги до вступу до вищих навчальних закладів системи ДСНС України. З метою заохочення учнів до обрання професії рятувальника шкільній молоді розповіли про основні переваги роботи в Державній службі України з надзвичайних ситуацій та порядок проходження навчання й служби у навчальних закладах, що готують фахівців ДСНС. Надзвичайники закликали молодь присвятити своє життя рятувальній справі, що означає в будь-яких екстремальних ситуаціях приходити на допомогу першими, вміти викликати у населення довіру та відчуття захищеності від небезпеки, а також стабільності у завтрашньому дні.

26.02.2019 р.

         Ізяславський РС ГУ ДСНС

України у Хмельницькій області

Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 87 осіб та ліквідували 1 тис. 621 пожежу

 

Впродовж минулого тижня (з 18.02 по 24.02) підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій здійснювали виїзди для проведення заходів із запобігання надзвичайним ситуаціям, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів.

Протягом тижня виникла 1 надзвичайна ситуація, внаслідок якої загинуло 5 осіб та постраждала 1 особа.

Від початку тижня зареєстровано 1 тис. 888 надзвичайних подій, на які забезпечено реагування підрозділів ДСНС з виїздом до місця їх виникнення. В результаті вжитих заходів врятовано 87 осіб.

Ліквідовано 1 тис. 621 пожежу , врятовано на пожежах 61 особу та не допущено знищення вогнем 514 будівель і 39 од. техніки . На пожежах загинуло 52 особи, орієнтовні збитки, за оперативними даними, становлять 3 млн. 923 тис. грн.

Впродовж тижня піротехнічними підрозділами ДСНС здійснено 128 виїздів , у ході яких виявлено, вилучено та знищено 674 вибухонебезпечні предмети часів минулих війн.

Протягом тижня на водних об’єктах загинуло 10 осіб.

25.02.2019 р.

  Ізяславський РС ГУ ДСНС

України у Хмельницькій області

Вогнеборці навчають селян правил безпеки у побуті

 

22 лютого працівники Ізяславського РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області здійснили відпрацювання у житлових секторах Михнівської сільської ради.

Під час зустрічей із місцевими жителями рятувальники навчали їх правил безпеки, дотримуючись яких можна попередити виникнення загорання у будинку. Основну увагу у ході відпрацювання вогнеборці приділили роз’ясненню правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення та обігрівачів. Зокрема, вогнеборці вказали людям, що перед використанням обігрівальних приладів і печей завжди потрібно перевіряти їх справність. Біля кожної пічки слід облаштовувати металеві листи, а електрообігрівальні прилади варто розміщувати подалі від гардин, меблів та інших речей у кімнаті. Окрім цього, рятувальники пояснили, що до пожежі може також призвести одночасне ввімкнення в електромережу кількох електроприладів.

Щоб інформація від рятувальників залишилася у пам’яті селян  вогнеборці вручали їм листівки на протипожежну тематику.

22.02.2019 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

 

Рятувальники розпочали перевірки виборчих дільниць

 

19 лютого рятувальники Ізяславського РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області перевірили об’єкти, на базі яких проходитимуть вибори, а також поспілкувалися із працівниками цих закладів. Рятувальники спільно із персоналом відпрацювали дії у разі виникнення пожежі у приміщенні, виявлення вибухонебезпечних предметів тощо. Окрім цього фахівці Служби порятунку нагадали працівникам правила користування первинними засобами пожежогасіння, а також на згадку про розмову залишили памятки на тему «Вимоги пожежної безпеки виборчої дільниці».

19.02.2019 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС України

у Хмельницькій області

 

Вогнеборці навчають селян правил безпеки у побуті

 

З метою покращення обізнаності громадян та попередження виникнення пожеж в Ізяславському районі 15 лютого працівники Ізяславського РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області здійснили відпрацювання у житлових секторах Поліської сільської ради.

Під час зустрічей із місцевими жителями рятувальники навчали їх правил безпеки, дотримуючись яких можна попередити виникнення загорання у будинку. Основну увагу у ході відпрацювання вогнеборці приділили роз’ясненню правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення та обігрівачів. Зокрема, вогнеборці вказали людям, що перед використанням обігрівальних приладів і печей завжди потрібно перевіряти їх справність. Біля кожної пічки слід облаштовувати металеві килимки, які допоможуть запобігти пожежі, якщо через дверцята печі випаде жаринка. А електрообігрівальні прилади варто розміщувати подалі від гардин, меблів та інших речей у кімнаті. Окрім цього, рятувальники пояснили, що до пожежі може також призвести одночасне ввімкнення в електромережу кількох електроприладів. Тому рятувальники закликали людей не використовувати багато обладнання водночас, аби запобігти короткому замкненню електромережі та виникненню пожежі.

Щоб інформація від рятувальників залишилася у пам’яті селян,  вогнеборці вручали їм листівки на протипожежну тематику.

15.02.2019 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС України

у Хмельницькій області

Рятувальники попереджають містян про небезпеку під час перебування на кризі

 

15 лютого, з метою попередження нещасних випадків водоймах, рятувальники Ізяславського районного сектору Головного управління ДСНС у Хмельницькій області провели  профілактичний рейд на річці Горинь міста Ізяслав.

Вогнеборці спілкуючись із мешканцями міста Ізяслав нагадали їм прості заходи безпеки під час перебування на льоду. Крім того, розповіли основні способи порятунку людей які опинилися в біді.

Також під час бесід рятувальники вручали тематичні листівки з основними правилами безпечної поведінки на льоду.

Ізяславський РС ГУ ДСНС України

у Хмельницькій області

 

 

Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 66 осіб та ліквідували 843 пожеж

 

Впродовж минулого тижня (з 04.02.2019 р. по 10.02.2019 р.) підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій здійснювали виїзди для проведення заходів із запобігання надзвичайним ситуаціям, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів.

Протягом тижня виникла 1 надзвичайна ситуація, внаслідок якої постраждало 9 осіб та постраждало 2 особи.

Від початку тижня зареєстровано 1 тис. 23 надзвичайні події, на які забезпечено реагування підрозділів ДСНС з виїздом до місця їх виникнення. У результаті вжитих заходів врятовано 66 осіб.

Ліквідовано 843 пожежі, врятовано на пожежах 46 осіб та не допущено знищення вогнем 401 будівлі і 31 одиницю техніки. На пожежах загинуло 55 осіб, орієнтовні збитки, за оперативними даними, становлять 6 млн. 187 тис. грн.

Впродовж тижня піротехнічними підрозділами ДСНС здійснено 60 виїздів, у ході яких виявлено, вилучено та знищено 307 вибухонебезпечних предметів часів минулих війн.

Протягом тижня на водних об’єктах загинуло 4 особи.

13.02.2019 р.                                                      

Ізяславський РС ГУ ДСНС України

у Хмельницькій області

                               

Здійснено рейд у житловому секторі Завадинецької сільської ради

 

12 лютого працівники Ізяславського РС та 13 ДПРЧ ГУ ДСНС України у Хмельницькій області з метою роз’яснення місцевим жителям правил пожежної безпеки здійснили рейд у житловому секторі Завадинецької сільської ради Ізяславського району.

Під час спілкування з мешканцями рятувальники провели бесіди на протипожежну тематику, нагадали про необхідність бути пильними при використанні відкритого вогню, печей та електроприладів. Нагадали про категоричну заборону залишати дітей самих вдома із включеними системами опалення. Вогнеборці зауважили, що порушення правил експлуатації електронагрівальних приладів, пічного опалення, паління в будинку, чи навіть у ліжку —основні причини пожеж в холодну пору року.

Також працівники Служби порятунку закликали не залишати сірники та запальнички у доступному для дітей місці, проводити з ними бесіди, щодо небезпеки, яку становить вогонь, обговорювати з ними заходи щодо запобігання пожежі, порядок дій у разі її виникнення.

Місцевим мешканцям рятувальники вручали пам’ятки та листівки попереджувального змісту.

13.02.2019 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС України

у Хмельницькій області

 

Відбулась зустріч із школярами Михнівської ЗОШ

 

12 лютого рятувальники Ізяславщини спільно із студентом Львівського державного університету безпеки життєдіяльності та курсантом Вінницького вищого професійного училища ЛДУ БЖД провели зустріч з майбутніми абітурієнтами – учнями загальноосвітньої школи с.Михнів.

Випускникам розповіли про основні вимоги до вступу до вищих навчальних закладів системи ДСНС України. З метою заохочення учнів до обрання професії рятувальника шкільній молоді розповіли про усі перспективи небезпечної професії.

Надзвичайники закликали молодь присвятити своє життя рятувальній справі, що означає в будь-яких екстремальних ситуаціях приходити на допомогу першими, вміти викликати у населення довіру та відчуття захищеності від небезпеки, а також стабільності у завтрашньому дні.

13.02.2019 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС у Хмельницькій області

 

 

Рятувальники провели тактико-спеціальне навчання у Ізяславській центральній районній лікарні

 

З метою удосконалення практичного досвіду гасіння пожеж 30 січня  в  м.Ізяслав  на території Ізяславської  центральної районної лікарні було проведено  тактико-спеціальне навчання.

У  проведенні тренування прийняли участь працівники лікарні, рятувальники 13 ДПРЧ ГУ ДСНС у Хмельницькій області, представники служб взаємодії.

Навчання мали на меті перевірити дії персоналу, керівництва та служб взаємодії на випадок надзвичайної ситуації, відпрацювати порядок дій.

Під час проведення  навчання  було перевірено справність засобів оповіщення при пожежі, вміння діяти в екстремальних ситуаціях,  організованість дій працівників з усіма службами.

 30.01.2019 р.

Ізяславський районний сектор

ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

 

Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 91 особу та ліквідували 947 пожеж

 

Впродовж минулого тижня (з 21 по 27 січня) підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій здійснювали виїзди для проведення заходів із запобігання надзвичайним ситуаціям, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів.

Протягом тижня виникла 1 надзвичайна ситуація.

Від початку тижня зареєстровано 1 тис. 345 надзвичайних подій, на які забезпечено реагування підрозділів ДСНС з виїздом до місця їх виникнення. У результаті вжитих заходів врятовано 91 особу.

Ліквідовано 947 пожеж, врятовано на пожежах 56 осіб та не допущено знищення вогнем 506 будівель і 27 одиниць техніки. На пожежах загинуло  58 осіб, орієнтовні збитки, за оперативними даними, становлять 5 млн. 560 тис. грн.

Впродовж тижня піротехнічними підрозділами ДСНС здійснено 53 виїзди, у ході яких виявлено, вилучено та знищено 245 вибухонебезпечних предметів часів минулих війн.

Протягом тижня на водних об’єктах загинуло 2 особи.

30.01.2019 р.

Ізяславський районний сектор

ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

 

 

Рятувальники провели роз’яснюючі бесіди з жителями  щодо небезпеки перебування на кризі

 

Не зважаючи на значне зниження температури повітря та потовщіння шару криги на річках та озерах, залишається небезпека виникнення трагічних випадків.

Тому з метою недопущення таких ситуацій  через недотримання елементарних правил поведінки на льоду, 30 січня працівники Ізяславського РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення на річці Горинь міста Ізяслав. З містянами було проведено роз’яснювальну роботу із врученням агітаційних листівок щодо дотримання правил поведінки на льоду, наголошено основні правила та методи порятунку постраждаючих, які все таки опинилися у біді.

30.01.2019 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС України

У Хмельницькій області

 

Рятувальники провели роз’яснюючі бесіди з жителями  щодо небезпеки перебування на кризі

 

Не зважаючи на значне зниження температури повітря та потовщіння шару криги на річках та озерах, залишається небезпека виникнення трагічних випадків.

Тому з метою недопущення таких ситуацій через недотримання елементарних правил поведінки на льоду, 24 січня працівники Ізяславського РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення на річці Горинь міста Ізяслав.

З містянами було проведено роз’яснювальну роботу з врученням агітаційних листівок щодо дотримання правил поведінки на льоду, наголошено основні правила та методи порятунку постраждаючих, які все таки опинилися у біді.

24.01.2019 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС України

У Хмельницькій області

 

Рятувальники забезпечили безпечне святкування Водохреща

 

19 січня в Україні відзначається одне із найважливіших релігійних свят — Водохреща. Традиційно цього дня люди масово вирушають на водойми, щоб зануритись у крижану воду. Для того, щоб уникнути виникнення надзвичайних подій, цього дня працівники Ізяславського районного сектору Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області стежили за безпекою громадян на річці Горинь в місті Ізяслав. Біля води був розташований рятувальний пост, де рятувальники слідкували, щоб свято пройшло безпечно.

21.01.2019 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС України

у Хмельницькій області

 

Рятувальники нагадують про безпеку під час купання на Водохреща

 

19 січня святкується одне із дванадцяти найбільших церковних свят — Хрещення Господнє або Богоявлення. За традицією, вранці, після урочистої церковної служби, люди збираються коло водойми і, після освячення священнослужителем води, купаються.

На річці чи ставку заздалегідь робиться ополонка для купання, часто у вигляді хреста. Вважається, що той, хто у цей день зануриться в освячену воду, очиститься від «усякої скверни». Однак рятувальники, застерігають, що місце поблизу водойм потрібно обирати таке, що відповідає вимогам безпеки людей та зменшує можливість виникнення надзвичайної ситуації взимку.

Вихід на лід є дуже небезпечним. Досить часто змінюються погодні умови. Існує реальна загроза виникнення промоїн, розколу та відриву криги, а врятуватися в холодну пору року набагато важче, ніж влітку. Адже людина може потонути за лічені хвилини. Слід пам’ятати, що лід може бути слабким біля стоку води, поблизу кущів, очерету, там, де б’ють джерела. Обходьте ділянки, покриті товстим шаром снігу. Для одного пішохода безпечним при мінусовій температурі вважається лід синюватого або зеленкуватого відтінку товщиною не менше 5–7 см, масова ж переправа пішки може бути організована при товщині льоду не менше 15 см. Ні в якому разі не перевіряйте міцність льоду ударом ноги.

Якщо лід почав тріщати — негайно повертайтеся по своїх слідах, роблячи перші кроки не відриваючи ноги від поверхні льоду. Не біжіть, а відходьте повільно. Завжди майте під рукою міцну мотузку довжиною до 20 м, дошку або велику гілку.

У випадку, якщо все ж таки провалились, не піддавайтесь паніці, утримуйтесь на плаву, уникаючи занурення з головою. Намагайтеся вилізти на лід, наповзаючи на його край грудьми і по черзі витягуючи на поверхню ноги. Також потрібно якомога ефективніше використати своє тіло, збільшуючи ним опорну площу. Вибравшись на лід, перекотіться і відповзайте у той бік, звідки прийшли, де міцність льоду вже перевірена. Якщо у вас на очах під лід провалилась людина, крикніть, що йдете на допомогу. Наближайтесь до ополонки тільки поповзом, широко розкинувши руки, підклавши під себе лижі, дошку, фанеру. Не підповзаючи до самого краю ополонки, подайте потерпілому палицю, лижу, мотузку, шарф чи щось подібне і витягніть його на лід та повзіть із небезпечної зони.

Не вирушайте на водоймища поодинці — це небезпечно! Пам’ятайте! Дотримання правил безпеки на льоду — запорука вашого благополуччя.

18.01.2019 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС України

у Хмельницькій області

 

 

Здійснено рейд у житловому секторі

 

18 січня працівники Ізяславського РС з метою роз’яснення місцевим жителям правил пожежної безпеки здійснили рейд у житловому секторі.

Під час спілкування з мешканцями рятувальники провели бесіди на протипожежну тематику, нагадали про необхідність бути пильними при використанні відкритого вогню, печей та електроприладів. Нагадали про категоричну заборону залишати дітей самих вдома із включеними системами опалення. Вогнеборці зауважили, що порушення правил експлуатації електронагрівальних приладів, пічного опалення, паління в будинку, чи навіть у ліжку - основні причини пожеж в холодну пору року.

Також працівники Служби порятунку закликали не залишати сірники та запальнички у доступному для дітей місці, проводити з ними бесіди, щодо небезпеки яку становить вогонь, обговорювати з ними заходи щодо запобігання пожежі, порядок дій у разі її виникнення.

Місцевим мешканцям рятувальники вручали пам’ятки та листівки попереджувального змісту.

18.01.2019 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС України

у Хмельницькій області

 

 

Рятувальники попереджають про небезпеку перебування на кризі

 

15 січня рятувальники Ізяславського районного сектору Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області провели патрулювання на р.Горинь м.Ізяслав, де провели профілактичні бесіди з любителями зимової риболовлі з питань дотримання правил поведінки на льоду та надання першої допомоги потерпілим у разі потрапляння під лід. Під час розмови кожен рибалка отримав листівки на відповідну тематику.

15.01.2019 р.

 Ізяславський РС ГУ ДСНС України

у Хмельницькій області

 

 

Проведено профілактичну інформаційно-розʼяснювальну роботу з малозахищеними верствами населення Лютарської та Сошненської сільських рад

 

З метою попередження виникнення пожеж у житловому секторі та недопущення загибелі на них людей, 13 січня працівники Ізяславського РС та 13 ДПРЧ ГУ ДСНС України у Хмельницькій області провели профілактичну інформаційно-роз'яснювальну роботу з малозахищеними верствами населення Лютарської та Сошненської сільських рад.

Під час спілкування з мешканцями рятувальники провели бесіди на протипожежну тематику, нагадали про необхідність бути пильними при використанні відкритого вогню, печей та електроприладів. Нагадали про категоричну заборону залишати дітей самих вдома із включеними системами опалення. Вогнеборці зауважили, що порушення правил експлуатації електронагрівальних приладів, пічного опалення, паління в будинку, чи навіть у ліжку —основні причини пожеж в холодну пору року.

Також працівники Служби порятунку закликали не залишати сірники та запальнички у доступному для дітей місці, проводити з ними бесіди щодо небезпеки, яку становить вогонь, обговорювати з ними заходи щодо запобігання пожежі, порядок дій у разі її виникнення.

14.01.2019 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС України

у Хмельницькій області

 

Здійснено відпрацювання житлового сектору в населених пунктах Білівської та Топорівської сільських рад

 

12 січня з метою попередження виникнення пожеж у житловому секторі працівники Ізяславського РС та 13 ДПРЧ ГУ ДСНС України у Хмельницькій області спільно із соціальними працівниками та органами влади здійснили відпрацювання житлового сектору в населених пунктах Білівської та Топорівської сільських рад Ізяславського району.

Під час зустрічей рятувальники нагадали селянам основні правила пожежної безпеки, про які не слід забувати. Зокрема, вогнеборці закликали жителів не залишати без нагляду ввімкнені електрообігрівачі, завжди закривати дверцята печі, щоб звідти не випала жаринка, адже це може спричинити пожежу. Також рятувальники вказали, що не можна розміщувати поблизу обігрівальних приладів і печей легкозаймисті матеріали. У ході бесід вогнеборці застерегли громадян від використання несправних та саморобних обігрівачів.

Кожному жителю рятувальники вручили інформаційні листівки із зазначеними правилами безпеки та порядком дій населення у разі виникнення пожежі.

14.01.2019 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС України

у Хмельницькій області

 

Рятувальники провели розʼяснюючі бесіди з жителями  щодо небезпеки перебування на кризі

 

Не зважаючи на значне зниження температури повітря та потовщіння шару криги на річках та озерах, залишається небезпека виникнення трагічних випадків, тому з метою недопущення таких ситуацій  через недотримання елементарних правил поведінки на льоду 11 січня працівники Ізяславського РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення на річці Горинь міста Ізяслав. З містянами було проведено роз’яснювальну роботу з врученням агітаційних листівок щодо дотримання правил поведінки на льоду, наголошено основні правила та методи порятунку постраждаючих, які все таки опинилися у біді.

11.01.2019 р.

 Ізяславський РС ГУ ДСНС України

У Хмельницькій області

 

Експрес-інформація «Про стан з виникненням пожеж та загибелі людей на них»

 

З початку року на Хмельниччині виникло 25 пожежі, на яких виявлено загиблими 7 громадян. Матеріальні збитки від пожеж складають близько 270 тисяч гривень.

 Як свідчить статистика, найбільша кількість пожеж виникла в житловому секторі. Основними причинами пожеж є: порушення правил монтажу та експлуатації пічного опалення, необережне поводження з вогнем, порушення правил монтажу та експлуатації електромережі, паління у ліжку.

Страшна трагедія сталась 9 січня о 03:24 на вул.Круча в м.Деражня. Запримітивши дим, що здіймався над сусідським будинком, жителі села одразу сповістили рятувальників. За лічені хвилини на місце події прибуло два відділення вогнеборців. На той момент горіло 32 кв.м площі будівлі. Під час розвідки та ліквідації пожежі рятувальники виявили тіла трьох загиблих громадян 58-ми, 54-х та 53-х років.  

Цього ж дня о 19:00 год. виникла пожежа житлового будинку в с.Лисогірка Летичівського району. Там на пожежі бійці ДСНС виявили бездиханне тіло 37-річного громадянина. Ймовірною причиною пожежі стало порушення правил влаштування та експлуатації печей.

Ще один тривожний виклик отримали рятувальники Дунаєвеччини 10 січня о 01:40 годині ночі. Горів житловий будинок в с.Рахнівка. Під час ліквідації пожежі вогнеборці виявили загиблим 85-річного громадянина та врятували 45-річну жінку. Ймовірна причина - порушення правил монтажу нагрівальних печей та димарів.

У зв’язку з цим Головне управління ДСНС України у Хмельницькій області вкотре закликає - свідомо ставтесь до власної безпеки та безпеки ближніх! Завжди дбайте про належний протипожежний стан власних помешкань:

·  слідкуйте за станом та справністю електромережі;

·  у разі виходу з приміщення не залишайте увімкненими телевізори, праски, обігрівачі тощо;

·  не паліть у ліжку;

·  не залишайте малолітніх дітей без нагляду та не дозволяйте їм брати до рук сірників;

·  намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі великої потужності;

·  при використанні пічного опалення перевірте заходи безпеки і справність печі.

Пам'ятайте! Лише виконання елементарних правил пожежної та власної безпеки може вберегти ваше життя та майно від вогню.

10.01.2018 р.

 Ізяславський РС ГУ ДСНС України

У Хмельницькій області

 

Рятувальники провели розʼяснюючі бесіди з рибалками про небезпеку під час перебування на льоду

 

10 січня з метою недопущення трагічних випадків через недотримання елементарних правил поведінки на льоду працівники Ізяславського РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення на річці Горинь міста Ізяслав. З рибалками, які ризикнули у цей день вийти на кригу, проведено роз’яснювальну роботу з врученням агітаційних листівок щодо дотримання правил поведінки на льоду, наголошено основні правила та методи порятунку постраждаючих, які все таки опинилися у біді.

10.01.2019 р.

 Ізяславський РС ГУ ДСНС України

У Хмельницькій області

 

Внесення змін до законодавчих актів України щодо здійснення державного нагляду (контролю) у сфері техногенної та пожежної безпеки

 

Наказом Міністерства внутрішніх справ України від 05 листопада 2018 року №879 затверджено Правила техногенної безпеки які набрали чинності з 02.01.2019 року. Ці Правила визначають загальні вимоги до організації техногенної безпеки на підприємствах, в установах, організаціях та на небезпечних територіях і є обов'язковими для виконання керівниками, посадовими особами і працівниками міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, місцевих державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, фізичними особами - підприємцями, власниками, керівниками та працівниками підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності.

За дедальною інформацією щодо даного питання звертатися до Ізяславського районного сектору, що знаходиться за адресою м. Ізяслав вул. Миколи Микотюка, 106 або за телефоном 5-01-55.

08.01.2019 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

 

 

Ізяславські рятувальники спільно з працівниками органів Національної поліції нагадують правила використання піротехнічних виробів!

 

У період з 29 по 31 грудня 2018 року рятувальники Ізяславщини спільно з працівниками поліції провели рейди в місцях реалізації піротехнічних виробів на території КП «Ринково-заготівельний комплекс» щодо виявлення осіб, які здійснюють реалізацію піротехнічних виробів всупереч вимогам законодавства та дотримання вимог пожежної безпеки при використанні піротехніки.

З працівниками та громадянами, які купують піротехнічні вироби, проведено профілактичні інструктажі щодо дотримання основних правил пожежної безпеки під час зберігання та користування піротехнічними засобами.

По завершенню інформаційно-роз’яснювальної роботи працівникам та громадянам рятувальники вручили інформаційні листи з правилами пожежної безпеки під час користування піротехнічними засобами.

Подібні профілактичні заходи триватимуть і надалі. Рятувальники закликають громадян бути свідомими та уникати використання піротехніки, унеможливити доступ до цієї небезпечної продукції дітей.

02.01.2019 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС України

у Хмельницькій області

 

 

Проведено агітаційно-роз'яснювальну роботу серед жителів міст Ізяслав

 

З метою запобігання збільшення кількості пожеж у житловому секторі, 29 грудня працівники Ізяславського районного сектору Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області провели агітаційно-роз'яснювальну роботу серед жителів міст Ізяслав.

 Під час зустрічей рятувальники нагадали містянам основні правила пожежної безпеки, про які не слід забувати. Зокрема, вогнеборці закликали жителів не залишати без нагляду ввімкнені електрообігрівачі, завжди закривати дверцята печі, щоб звідти не випала жаринка, адже це може спричинити пожежу. Також рятувальники вказали, що не можна розміщувати поблизу обігрівальних приладів і печей легкозаймисті матеріали. У ході бесід вогнеборці застерегли громадян від використання несправних та саморобних обігрівачів.

Місцевим жителям рятувальники вручили інформаційні листівки із зазначеними правилами безпеки та порядком дій населення у разі виникнення пожежі.

02.01.2019 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС України

у Хмельницькій області

 

 

 

         

 

 

 

 

АКТУАЛЬНО

Е-послуги

Відкриті дані

Правова допомога 

Пенсійне забезпечення

Вибори

Міжнародна інтеграціяУкраїни

Запобігання корупції

Відзначення пам'ятних та ювілейних дат

Голодомор

       Актуальні питання   державної служби  

 

 

СОЦІАЛЬНА СФЕРА

 

Протидія домашньому насильству

 

Соціальний захист


Медицина

 

Культура

 

Сім'я і діти

 

Освіта

 

 

 

 

ЕКОНОМІЧНА СФЕРА

 Містобудування та архітектура

Підприємництво

Транспорт

 Енергоефективність

 Регуляторна політика

 Агросектор

 Бюджет

 Державні закупівлі

 Державна реєстрація

Чисте довкілля

 ЦНАП 

 

 

ОРГАНИ ВЛАДИ

 

Районна рада

Міська рада

Сільські ради

ХАЕС

Податкова

Поліція

Районний сектор ГУ ДСУ з надзвичайних ситуацій 

 

 

 

 

Центральні 

 органи влади

 

 

 

 

 

 Обласні

 органи влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

_______________________________________________________________________________________

© Ізяславська районна державна адміністрація, 2003-2019 роки
   вул. Незалежності, буд.2, м.Ізяслав, 30300,
e-mail: izyaslav_rda@izadm.gov.ua
 
  Розробка та підтримка: Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Ізяславської районної державної адміністрації

   Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові зазначення посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний веб-портал Ізяславської райдержадміністрації https://izadm.gov.ua/