на головну

                     
                       
                     
                     
                             
 

 

 

Ізяславська

райдержадміністрація

 

               30300, Хмельницька обл.,

             Ізяславський р-н., м.Ізяслав,

                вул.Незалежності, буд. 2

 

тел/факс: (03852) 4-20-61

e-mail: izyaslav_rda@izadm.gov.ua

 

Заходи,

які заплановано

провести в

Ізяславському районі

протягом тижня

 

 

    

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода в Ізяславі

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

АРХІВ НОВИН

         

 

 

         

 

 

«Запобігти. Врятувати. Допомогти.»

 

20 березня працівники 13 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України в Хмельницькій області в рамках акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» завітали до загальноосвітньої школи №1 м.Ізяслав. Головним завданням Акції стало ознайомлення і навчання дітей та дорослих основних правил пожежної безпеки, роз'яснення питання безпечної життєдіяльності населення.

Рятувальники розпочали захід з ознайомлення дітей із діяльністю служби порятунку «101», розповіли їм також і про види небезпеки природного та техногенного характеру, які є в сучасному світі. Фахівці звернули особливу увагу дітей на дотримання правил безпечної поведінки всюди: у школі, вдома чи на прогулянці. Також із захопленням спостерігали учасники заходу за тім, як рятувальники демонстрували засоби пожежогасіння та оснащення, за допомогою якого їм доводиться ліквідовувати різні надзвичайні ситуації.

21.03.2019 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС у Хмельницькій області

 

 

Вогнеборці навчають селян правил безпеки у побуті

 

З метою покращення обізнаності громадян та попередження виникнення пожеж в Ізяславському районі 19 березня працівники Ізяславського РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області здійснили відпрацювання у житлових секторах Щуровецької сільської ради.

Під час зустрічей із місцевими жителями рятувальники навчали їх правил безпеки, дотримуючись яких можна попередити виникнення загорання у будинку. Основну увагу у ході відпрацювання вогнеборці приділили роз’ясненню правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення та обігрівачів. Зокрема, вогнеборці вказали людям, що перед використанням обігрівальних приладів і печей завжди потрібно перевіряти їх справність. Біля кожної пічки слід облаштовувати металеві килимки, які допоможуть запобігти пожежі, якщо через дверцята печі випаде жаринка. А електрообігрівальні прилади варто розміщувати подалі від гардин, меблів та інших речей у кімнаті. Окрім цього рятувальники пояснили, що до пожежі може також призвести одночасне ввімкнення в електромережу кількох електроприладів. Тому рятувальники закликали людей не використовувати багато обладнання у один період, аби запобігти короткому замкненню електромережі та виникненню пожежі.

Щоб інформація від рятувальників залишилася у пам’яті селян  вогнеборці вручали їм листівки на протипожежну тематику.

20.03.2019 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС України

у Хмельницькій області

 

Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 44 особи та ліквідували 2 тис. 264 пожежі

 

Впродовж минулого тижня (з 11.03.2019 р. по 17.03.2019 р.) підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій здійснювали виїзди для проведення заходів із запобігання надзвичайним ситуаціям, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів.

Протягом тижня виникла 1 надзвичайна ситуація, внаслідок якої загинули 4 особи.

Від початку тижня зареєстровано 2 тис. 702 надзвичайні події, на які забезпечено реагування підрозділів ДСНС з виїздом до місця їх виникнення. У результаті вжитих заходів врятовано 44 особи.

Ліквідовано 2 тис. 264 пожежі, врятовано на пожежах 38 осіб та не допущено знищення вогнем 639 будівель і 51 од. техніки. На пожежах загинуло 45 осіб, орієнтовні збитки, за оперативними даними становлять 6 млн. 556 тис. грн.

Впродовж тижня піротехнічними підрозділами ДСНС здійснено 300 виїздів, у ході яких виявлено, вилучено та знищено 704 вибухонебезпечних предметів часів минулих війн.

Протягом тижня на водних об’єктах загинуло 18 осіб.

20.03.2019 р.

                                               Ізяславський РС ГУ ДСНС

 

 

Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 46 осіб та ліквідували 3 тис. 251 пожежу

 

Впродовж минулого тижня (з 04.03 по 10.03) підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій здійснювали виїзди для проведення заходів із запобігання надзвичайним ситуаціям, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів.

Протягом тижня виникла 1 надзвичайна ситуація, внаслідок якої загинуло 5 осіб та постраждала 1 особа.

Від початку тижня зареєстровано 3 тис. 585 надзвичайних подій, на які забезпечено реагування підрозділів ДСНС з виїздом до місця їх виникнення. У результаті вжитих заходів врятовано 46 осіб.

Ліквідовано 3 тис. 251 пожежу, врятовано на пожежах 27 осіб та не допущено знищення вогнем 682 будівлі і 36 од. техніки. На пожежах загинуло 48 осіб, орієнтовні збитки, за оперативними даними, становлять 4 млн. 370 тис. грн.

Впродовж тижня піротехнічними підрозділами ДСНС здійснено 143 виїзди, у ході яких виявлено, вилучено та знищено 1 тис. 145 вибухонебезпечних предметів часів минулих війн.

Протягом тижня на водних об’єктах загинуло 11 осіб.

12.03.2019 р.

                                                                                     Ізяславський РС ГУ ДСНС

 

 

Рятувальники попередили громадян про відповідальність за спалювання трави

 

7 березня на території Теліжинецької сільської ради співробітники Ізяславського районного сектору Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області провели рейдові перевірки щодо недопущення випадків спалювання сухої рослинності.

Рятувальники нагадали громадянам, що у пожежонебезпечний період забороняється розводити багаття у лісах, палити та кидати непогашені сірники, недопалки, самовільно спалювати рослини й залишки збирання врожаю.

Надзвичайники закликають громадян відмовитись від спалювання сухої трави та інших рослинних залишків! Адже кожен підпал не лише завдає суттєвої шкоди довкіллю, знищуючи живу природу, а й спричинює до інших негативних наслідків, несучи загрозу життю та здоров’ю людей.

Пам’ятайте, за самовільне спалювання сухої рослинності або її залишків передбачена адміністративна й кримінальна відповідальність.

07.03.2019 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС України

у Хмельницькій області

 

Порятунок травмованого лебедя

 

 

27 лютого до Служби порятунку «101» Ізяславського району надійшло повідомлення від місцевих жителів про те, що на річці Горинь знаходиться лебідь, який заплутався у рибальських сітках та потребує допомоги. На місце події виїхав черговий караул 13 ДПРЧ ГУ ДСНС у Хмельницькій області.  Дотримуючись усіх заходів безпеки під час перебування на воді, працівники Служби порятунку дістали  травмованого лебедя, що пошкодився об рибальську сітку.

Ізяславський РС ГУ ДСНС України просить громадян Ізяславщини повідомляти про випадки незаконного вилову риби риболовськими сітками місцеве відділення поліції за номером 102, щоб надалі уникнути подібних випадків.

04.03.2019 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

 

 

Вогнеборці навчають селян правил безпеки у побуті

 

22 лютого працівники Ізяславського РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області здійснили відпрацювання у житлових секторах Михнівської сільської ради.

Під час зустрічей із місцевими жителями рятувальники навчали їх правил безпеки, дотримуючись яких можна попередити виникнення загорання у будинку. Основну увагу у ході відпрацювання вогнеборці приділили роз’ясненню правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення та обігрівачів. Зокрема, вогнеборці вказали людям, що перед використанням обігрівальних приладів і печей завжди потрібно перевіряти їх справність. Біля кожної пічки слід облаштовувати металеві листи, а електрообігрівальні прилади варто розміщувати подалі від гардин, меблів та інших речей у кімнаті. Окрім цього, рятувальники пояснили, що до пожежі може також призвести одночасне ввімкнення в електромережу кількох електроприладів.

Щоб інформація від рятувальників залишилася у пам’яті селян  вогнеборці вручали їм листівки на протипожежну тематику.

22.02.2019 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

 

Вогнеборці навчають селян правил безпеки у побуті

 

З метою покращення обізнаності громадян та попередження виникнення пожеж в Ізяславському районі 15 лютого працівники Ізяславського РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області здійснили відпрацювання у житлових секторах Поліської сільської ради.

Під час зустрічей із місцевими жителями рятувальники навчали їх правил безпеки, дотримуючись яких можна попередити виникнення загорання у будинку. Основну увагу у ході відпрацювання вогнеборці приділили роз’ясненню правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення та обігрівачів. Зокрема, вогнеборці вказали людям, що перед використанням обігрівальних приладів і печей завжди потрібно перевіряти їх справність. Біля кожної пічки слід облаштовувати металеві килимки, які допоможуть запобігти пожежі, якщо через дверцята печі випаде жаринка. А електрообігрівальні прилади варто розміщувати подалі від гардин, меблів та інших речей у кімнаті. Окрім цього, рятувальники пояснили, що до пожежі може також призвести одночасне ввімкнення в електромережу кількох електроприладів. Тому рятувальники закликали людей не використовувати багато обладнання водночас, аби запобігти короткому замкненню електромережі та виникненню пожежі.

Щоб інформація від рятувальників залишилася у пам’яті селян,  вогнеборці вручали їм листівки на протипожежну тематику.

15.02.2019 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС України

у Хмельницькій області

Рятувальники попереджають містян про небезпеку під час перебування на кризі

 

15 лютого, з метою попередження нещасних випадків водоймах, рятувальники Ізяславського районного сектору Головного управління ДСНС у Хмельницькій області провели  профілактичний рейд на річці Горинь міста Ізяслав.

Вогнеборці спілкуючись із мешканцями міста Ізяслав нагадали їм прості заходи безпеки під час перебування на льоду. Крім того, розповіли основні способи порятунку людей які опинилися в біді.

Також під час бесід рятувальники вручали тематичні листівки з основними правилами безпечної поведінки на льоду.

Ізяславський РС ГУ ДСНС України

у Хмельницькій області

 

 

Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 66 осіб та ліквідували 843 пожеж

 

Впродовж минулого тижня (з 04.02.2019 р. по 10.02.2019 р.) підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій здійснювали виїзди для проведення заходів із запобігання надзвичайним ситуаціям, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів.

Протягом тижня виникла 1 надзвичайна ситуація, внаслідок якої постраждало 9 осіб та постраждало 2 особи.

Від початку тижня зареєстровано 1 тис. 23 надзвичайні події, на які забезпечено реагування підрозділів ДСНС з виїздом до місця їх виникнення. У результаті вжитих заходів врятовано 66 осіб.

Ліквідовано 843 пожежі, врятовано на пожежах 46 осіб та не допущено знищення вогнем 401 будівлі і 31 одиницю техніки. На пожежах загинуло 55 осіб, орієнтовні збитки, за оперативними даними, становлять 6 млн. 187 тис. грн.

Впродовж тижня піротехнічними підрозділами ДСНС здійснено 60 виїздів, у ході яких виявлено, вилучено та знищено 307 вибухонебезпечних предметів часів минулих війн.

Протягом тижня на водних об’єктах загинуло 4 особи.

13.02.2019 р.                                                      

Ізяславський РС ГУ ДСНС України

у Хмельницькій області

                               

Здійснено рейд у житловому секторі Завадинецької сільської ради

 

12 лютого працівники Ізяславського РС та 13 ДПРЧ ГУ ДСНС України у Хмельницькій області з метою роз’яснення місцевим жителям правил пожежної безпеки здійснили рейд у житловому секторі Завадинецької сільської ради Ізяславського району.

Під час спілкування з мешканцями рятувальники провели бесіди на протипожежну тематику, нагадали про необхідність бути пильними при використанні відкритого вогню, печей та електроприладів. Нагадали про категоричну заборону залишати дітей самих вдома із включеними системами опалення. Вогнеборці зауважили, що порушення правил експлуатації електронагрівальних приладів, пічного опалення, паління в будинку, чи навіть у ліжку —основні причини пожеж в холодну пору року.

Також працівники Служби порятунку закликали не залишати сірники та запальнички у доступному для дітей місці, проводити з ними бесіди, щодо небезпеки, яку становить вогонь, обговорювати з ними заходи щодо запобігання пожежі, порядок дій у разі її виникнення.

Місцевим мешканцям рятувальники вручали пам’ятки та листівки попереджувального змісту.

13.02.2019 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС України

у Хмельницькій області

 

Відбулась зустріч із школярами Михнівської ЗОШ

 

12 лютого рятувальники Ізяславщини спільно із студентом Львівського державного університету безпеки життєдіяльності та курсантом Вінницького вищого професійного училища ЛДУ БЖД провели зустріч з майбутніми абітурієнтами – учнями загальноосвітньої школи с.Михнів.

Випускникам розповіли про основні вимоги до вступу до вищих навчальних закладів системи ДСНС України. З метою заохочення учнів до обрання професії рятувальника шкільній молоді розповіли про усі перспективи небезпечної професії.

Надзвичайники закликали молодь присвятити своє життя рятувальній справі, що означає в будь-яких екстремальних ситуаціях приходити на допомогу першими, вміти викликати у населення довіру та відчуття захищеності від небезпеки, а також стабільності у завтрашньому дні.

13.02.2019 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС у Хмельницькій області

 

 

Рятувальники провели тактико-спеціальне навчання у Ізяславській центральній районній лікарні

 

З метою удосконалення практичного досвіду гасіння пожеж 30 січня  в  м.Ізяслав  на території Ізяславської  центральної районної лікарні було проведено  тактико-спеціальне навчання.

У  проведенні тренування прийняли участь працівники лікарні, рятувальники 13 ДПРЧ ГУ ДСНС у Хмельницькій області, представники служб взаємодії.

Навчання мали на меті перевірити дії персоналу, керівництва та служб взаємодії на випадок надзвичайної ситуації, відпрацювати порядок дій.

Під час проведення  навчання  було перевірено справність засобів оповіщення при пожежі, вміння діяти в екстремальних ситуаціях,  організованість дій працівників з усіма службами.

 30.01.2019 р.

Ізяславський районний сектор

ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

 

Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 91 особу та ліквідували 947 пожеж

 

Впродовж минулого тижня (з 21 по 27 січня) підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій здійснювали виїзди для проведення заходів із запобігання надзвичайним ситуаціям, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів.

Протягом тижня виникла 1 надзвичайна ситуація.

Від початку тижня зареєстровано 1 тис. 345 надзвичайних подій, на які забезпечено реагування підрозділів ДСНС з виїздом до місця їх виникнення. У результаті вжитих заходів врятовано 91 особу.

Ліквідовано 947 пожеж, врятовано на пожежах 56 осіб та не допущено знищення вогнем 506 будівель і 27 одиниць техніки. На пожежах загинуло  58 осіб, орієнтовні збитки, за оперативними даними, становлять 5 млн. 560 тис. грн.

Впродовж тижня піротехнічними підрозділами ДСНС здійснено 53 виїзди, у ході яких виявлено, вилучено та знищено 245 вибухонебезпечних предметів часів минулих війн.

Протягом тижня на водних об’єктах загинуло 2 особи.

30.01.2019 р.

Ізяславський районний сектор

ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

 

 

Рятувальники провели роз’яснюючі бесіди з жителями  щодо небезпеки перебування на кризі

 

Не зважаючи на значне зниження температури повітря та потовщіння шару криги на річках та озерах, залишається небезпека виникнення трагічних випадків.

Тому з метою недопущення таких ситуацій  через недотримання елементарних правил поведінки на льоду, 30 січня працівники Ізяславського РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення на річці Горинь міста Ізяслав. З містянами було проведено роз’яснювальну роботу із врученням агітаційних листівок щодо дотримання правил поведінки на льоду, наголошено основні правила та методи порятунку постраждаючих, які все таки опинилися у біді.

30.01.2019 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС України

У Хмельницькій області

 

Рятувальники провели роз’яснюючі бесіди з жителями  щодо небезпеки перебування на кризі

 

Не зважаючи на значне зниження температури повітря та потовщіння шару криги на річках та озерах, залишається небезпека виникнення трагічних випадків.

Тому з метою недопущення таких ситуацій через недотримання елементарних правил поведінки на льоду, 24 січня працівники Ізяславського РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення на річці Горинь міста Ізяслав.

З містянами було проведено роз’яснювальну роботу з врученням агітаційних листівок щодо дотримання правил поведінки на льоду, наголошено основні правила та методи порятунку постраждаючих, які все таки опинилися у біді.

24.01.2019 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС України

У Хмельницькій області

 

Рятувальники забезпечили безпечне святкування Водохреща

 

19 січня в Україні відзначається одне із найважливіших релігійних свят — Водохреща. Традиційно цього дня люди масово вирушають на водойми, щоб зануритись у крижану воду. Для того, щоб уникнути виникнення надзвичайних подій, цього дня працівники Ізяславського районного сектору Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області стежили за безпекою громадян на річці Горинь в місті Ізяслав. Біля води був розташований рятувальний пост, де рятувальники слідкували, щоб свято пройшло безпечно.

21.01.2019 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС України

у Хмельницькій області

 

Рятувальники нагадують про безпеку під час купання на Водохреща

 

19 січня святкується одне із дванадцяти найбільших церковних свят — Хрещення Господнє або Богоявлення. За традицією, вранці, після урочистої церковної служби, люди збираються коло водойми і, після освячення священнослужителем води, купаються.

На річці чи ставку заздалегідь робиться ополонка для купання, часто у вигляді хреста. Вважається, що той, хто у цей день зануриться в освячену воду, очиститься від «усякої скверни». Однак рятувальники, застерігають, що місце поблизу водойм потрібно обирати таке, що відповідає вимогам безпеки людей та зменшує можливість виникнення надзвичайної ситуації взимку.

Вихід на лід є дуже небезпечним. Досить часто змінюються погодні умови. Існує реальна загроза виникнення промоїн, розколу та відриву криги, а врятуватися в холодну пору року набагато важче, ніж влітку. Адже людина може потонути за лічені хвилини. Слід пам’ятати, що лід може бути слабким біля стоку води, поблизу кущів, очерету, там, де б’ють джерела. Обходьте ділянки, покриті товстим шаром снігу. Для одного пішохода безпечним при мінусовій температурі вважається лід синюватого або зеленкуватого відтінку товщиною не менше 5–7 см, масова ж переправа пішки може бути організована при товщині льоду не менше 15 см. Ні в якому разі не перевіряйте міцність льоду ударом ноги.

Якщо лід почав тріщати — негайно повертайтеся по своїх слідах, роблячи перші кроки не відриваючи ноги від поверхні льоду. Не біжіть, а відходьте повільно. Завжди майте під рукою міцну мотузку довжиною до 20 м, дошку або велику гілку.

У випадку, якщо все ж таки провалились, не піддавайтесь паніці, утримуйтесь на плаву, уникаючи занурення з головою. Намагайтеся вилізти на лід, наповзаючи на його край грудьми і по черзі витягуючи на поверхню ноги. Також потрібно якомога ефективніше використати своє тіло, збільшуючи ним опорну площу. Вибравшись на лід, перекотіться і відповзайте у той бік, звідки прийшли, де міцність льоду вже перевірена. Якщо у вас на очах під лід провалилась людина, крикніть, що йдете на допомогу. Наближайтесь до ополонки тільки поповзом, широко розкинувши руки, підклавши під себе лижі, дошку, фанеру. Не підповзаючи до самого краю ополонки, подайте потерпілому палицю, лижу, мотузку, шарф чи щось подібне і витягніть його на лід та повзіть із небезпечної зони.

Не вирушайте на водоймища поодинці — це небезпечно! Пам’ятайте! Дотримання правил безпеки на льоду — запорука вашого благополуччя.

18.01.2019 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС України

у Хмельницькій області

 

 

Здійснено рейд у житловому секторі

 

18 січня працівники Ізяславського РС з метою роз’яснення місцевим жителям правил пожежної безпеки здійснили рейд у житловому секторі.

Під час спілкування з мешканцями рятувальники провели бесіди на протипожежну тематику, нагадали про необхідність бути пильними при використанні відкритого вогню, печей та електроприладів. Нагадали про категоричну заборону залишати дітей самих вдома із включеними системами опалення. Вогнеборці зауважили, що порушення правил експлуатації електронагрівальних приладів, пічного опалення, паління в будинку, чи навіть у ліжку - основні причини пожеж в холодну пору року.

Також працівники Служби порятунку закликали не залишати сірники та запальнички у доступному для дітей місці, проводити з ними бесіди, щодо небезпеки яку становить вогонь, обговорювати з ними заходи щодо запобігання пожежі, порядок дій у разі її виникнення.

Місцевим мешканцям рятувальники вручали пам’ятки та листівки попереджувального змісту.

18.01.2019 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС України

у Хмельницькій області

 

 

Рятувальники попереджають про небезпеку перебування на кризі

 

15 січня рятувальники Ізяславського районного сектору Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області провели патрулювання на р.Горинь м.Ізяслав, де провели профілактичні бесіди з любителями зимової риболовлі з питань дотримання правил поведінки на льоду та надання першої допомоги потерпілим у разі потрапляння під лід. Під час розмови кожен рибалка отримав листівки на відповідну тематику.

15.01.2019 р.

 Ізяславський РС ГУ ДСНС України

у Хмельницькій області

 

 

Проведено профілактичну інформаційно-розʼяснювальну роботу з малозахищеними верствами населення Лютарської та Сошненської сільських рад

 

З метою попередження виникнення пожеж у житловому секторі та недопущення загибелі на них людей, 13 січня працівники Ізяславського РС та 13 ДПРЧ ГУ ДСНС України у Хмельницькій області провели профілактичну інформаційно-роз'яснювальну роботу з малозахищеними верствами населення Лютарської та Сошненської сільських рад.

Під час спілкування з мешканцями рятувальники провели бесіди на протипожежну тематику, нагадали про необхідність бути пильними при використанні відкритого вогню, печей та електроприладів. Нагадали про категоричну заборону залишати дітей самих вдома із включеними системами опалення. Вогнеборці зауважили, що порушення правил експлуатації електронагрівальних приладів, пічного опалення, паління в будинку, чи навіть у ліжку —основні причини пожеж в холодну пору року.

Також працівники Служби порятунку закликали не залишати сірники та запальнички у доступному для дітей місці, проводити з ними бесіди щодо небезпеки, яку становить вогонь, обговорювати з ними заходи щодо запобігання пожежі, порядок дій у разі її виникнення.

14.01.2019 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС України

у Хмельницькій області

 

Здійснено відпрацювання житлового сектору в населених пунктах Білівської та Топорівської сільських рад

 

12 січня з метою попередження виникнення пожеж у житловому секторі працівники Ізяславського РС та 13 ДПРЧ ГУ ДСНС України у Хмельницькій області спільно із соціальними працівниками та органами влади здійснили відпрацювання житлового сектору в населених пунктах Білівської та Топорівської сільських рад Ізяславського району.

Під час зустрічей рятувальники нагадали селянам основні правила пожежної безпеки, про які не слід забувати. Зокрема, вогнеборці закликали жителів не залишати без нагляду ввімкнені електрообігрівачі, завжди закривати дверцята печі, щоб звідти не випала жаринка, адже це може спричинити пожежу. Також рятувальники вказали, що не можна розміщувати поблизу обігрівальних приладів і печей легкозаймисті матеріали. У ході бесід вогнеборці застерегли громадян від використання несправних та саморобних обігрівачів.

Кожному жителю рятувальники вручили інформаційні листівки із зазначеними правилами безпеки та порядком дій населення у разі виникнення пожежі.

14.01.2019 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС України

у Хмельницькій області

 

Рятувальники провели розʼяснюючі бесіди з жителями  щодо небезпеки перебування на кризі

 

Не зважаючи на значне зниження температури повітря та потовщіння шару криги на річках та озерах, залишається небезпека виникнення трагічних випадків, тому з метою недопущення таких ситуацій  через недотримання елементарних правил поведінки на льоду 11 січня працівники Ізяславського РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення на річці Горинь міста Ізяслав. З містянами було проведено роз’яснювальну роботу з врученням агітаційних листівок щодо дотримання правил поведінки на льоду, наголошено основні правила та методи порятунку постраждаючих, які все таки опинилися у біді.

11.01.2019 р.

 Ізяславський РС ГУ ДСНС України

У Хмельницькій області

 

Експрес-інформація «Про стан з виникненням пожеж та загибелі людей на них»

 

З початку року на Хмельниччині виникло 25 пожежі, на яких виявлено загиблими 7 громадян. Матеріальні збитки від пожеж складають близько 270 тисяч гривень.

 Як свідчить статистика, найбільша кількість пожеж виникла в житловому секторі. Основними причинами пожеж є: порушення правил монтажу та експлуатації пічного опалення, необережне поводження з вогнем, порушення правил монтажу та експлуатації електромережі, паління у ліжку.

Страшна трагедія сталась 9 січня о 03:24 на вул.Круча в м.Деражня. Запримітивши дим, що здіймався над сусідським будинком, жителі села одразу сповістили рятувальників. За лічені хвилини на місце події прибуло два відділення вогнеборців. На той момент горіло 32 кв.м площі будівлі. Під час розвідки та ліквідації пожежі рятувальники виявили тіла трьох загиблих громадян 58-ми, 54-х та 53-х років.  

Цього ж дня о 19:00 год. виникла пожежа житлового будинку в с.Лисогірка Летичівського району. Там на пожежі бійці ДСНС виявили бездиханне тіло 37-річного громадянина. Ймовірною причиною пожежі стало порушення правил влаштування та експлуатації печей.

Ще один тривожний виклик отримали рятувальники Дунаєвеччини 10 січня о 01:40 годині ночі. Горів житловий будинок в с.Рахнівка. Під час ліквідації пожежі вогнеборці виявили загиблим 85-річного громадянина та врятували 45-річну жінку. Ймовірна причина - порушення правил монтажу нагрівальних печей та димарів.

У зв’язку з цим Головне управління ДСНС України у Хмельницькій області вкотре закликає - свідомо ставтесь до власної безпеки та безпеки ближніх! Завжди дбайте про належний протипожежний стан власних помешкань:

·  слідкуйте за станом та справністю електромережі;

·  у разі виходу з приміщення не залишайте увімкненими телевізори, праски, обігрівачі тощо;

·  не паліть у ліжку;

·  не залишайте малолітніх дітей без нагляду та не дозволяйте їм брати до рук сірників;

·  намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі великої потужності;

·  при використанні пічного опалення перевірте заходи безпеки і справність печі.

Пам'ятайте! Лише виконання елементарних правил пожежної та власної безпеки може вберегти ваше життя та майно від вогню.

10.01.2018 р.

 Ізяславський РС ГУ ДСНС України

У Хмельницькій області

 

Рятувальники провели розʼяснюючі бесіди з рибалками про небезпеку під час перебування на льоду

 

10 січня з метою недопущення трагічних випадків через недотримання елементарних правил поведінки на льоду працівники Ізяславського РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення на річці Горинь міста Ізяслав. З рибалками, які ризикнули у цей день вийти на кригу, проведено роз’яснювальну роботу з врученням агітаційних листівок щодо дотримання правил поведінки на льоду, наголошено основні правила та методи порятунку постраждаючих, які все таки опинилися у біді.

10.01.2019 р.

 Ізяславський РС ГУ ДСНС України

У Хмельницькій області

 

Внесення змін до законодавчих актів України щодо здійснення державного нагляду (контролю) у сфері техногенної та пожежної безпеки

 

Наказом Міністерства внутрішніх справ України від 05 листопада 2018 року №879 затверджено Правила техногенної безпеки які набрали чинності з 02.01.2019 року. Ці Правила визначають загальні вимоги до організації техногенної безпеки на підприємствах, в установах, організаціях та на небезпечних територіях і є обов'язковими для виконання керівниками, посадовими особами і працівниками міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, місцевих державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, фізичними особами - підприємцями, власниками, керівниками та працівниками підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності.

За дедальною інформацією щодо даного питання звертатися до Ізяславського районного сектору, що знаходиться за адресою м. Ізяслав вул. Миколи Микотюка, 106 або за телефоном 5-01-55.

08.01.2019 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

 

 

Ізяславські рятувальники спільно з працівниками органів Національної поліції нагадують правила використання піротехнічних виробів!

 

У період з 29 по 31 грудня 2018 року рятувальники Ізяславщини спільно з працівниками поліції провели рейди в місцях реалізації піротехнічних виробів на території КП «Ринково-заготівельний комплекс» щодо виявлення осіб, які здійснюють реалізацію піротехнічних виробів всупереч вимогам законодавства та дотримання вимог пожежної безпеки при використанні піротехніки.

З працівниками та громадянами, які купують піротехнічні вироби, проведено профілактичні інструктажі щодо дотримання основних правил пожежної безпеки під час зберігання та користування піротехнічними засобами.

По завершенню інформаційно-роз’яснювальної роботи працівникам та громадянам рятувальники вручили інформаційні листи з правилами пожежної безпеки під час користування піротехнічними засобами.

Подібні профілактичні заходи триватимуть і надалі. Рятувальники закликають громадян бути свідомими та уникати використання піротехніки, унеможливити доступ до цієї небезпечної продукції дітей.

02.01.2019 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС України

у Хмельницькій області

 

 

Проведено агітаційно-роз'яснювальну роботу серед жителів міст Ізяслав

 

З метою запобігання збільшення кількості пожеж у житловому секторі, 29 грудня працівники Ізяславського районного сектору Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області провели агітаційно-роз'яснювальну роботу серед жителів міст Ізяслав.

 Під час зустрічей рятувальники нагадали містянам основні правила пожежної безпеки, про які не слід забувати. Зокрема, вогнеборці закликали жителів не залишати без нагляду ввімкнені електрообігрівачі, завжди закривати дверцята печі, щоб звідти не випала жаринка, адже це може спричинити пожежу. Також рятувальники вказали, що не можна розміщувати поблизу обігрівальних приладів і печей легкозаймисті матеріали. У ході бесід вогнеборці застерегли громадян від використання несправних та саморобних обігрівачів.

Місцевим жителям рятувальники вручили інформаційні листівки із зазначеними правилами безпеки та порядком дій населення у разі виникнення пожежі.

02.01.2019 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС України

у Хмельницькій області

 

 

 

         

 

 

 

 

АКТУАЛЬНО

Е-послуги

Відкриті дані

Правова допомога 

Пенсійне забезпечення

Вибори

Міжнародна інтеграціяУкраїни

Запобігання корупції

Відзначення пам'ятних та ювілейних дат

Голодомор

       Актуальні питання   державної служби  

 

 

СОЦІАЛЬНА СФЕРА

 

Соціальний захист


Медицина

 

Культура

 

Сім'я і діти

 

Освіта

 

 

 

 

ЕКОНОМІЧНА СФЕРА

 Містобудування та архітектура

Підприємництво

Транспорт

 Енергоефективність

 Регуляторна політика

 Агросектор

 Бюджет

 Державні закупівлі

 Державна реєстрація

Чисте довкілля

 ЦНАП 

 

 

ОРГАНИ ВЛАДИ

 

Районна рада

Міська рада

Сільські ради

ХАЕС

Податкова

Поліція

Районний сектор ГУ ДСУ з надзвичайних ситуацій 

 

 

 

 

Центральні 

 органи влади

 

 

 

 Обласні

 органи влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

_______________________________________________________________________________________

© Ізяславська районна державна адміністрація, 2003-2019 роки
   вул. Незалежності, буд.2, м.Ізяслав, 30300,
e-mail: izyaslav_rda@izadm.gov.ua
 
  Розробка та підтримка: Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Ізяславської районної державної адміністрації

   Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові зазначення посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний веб-портал Ізяславської райдержадміністрації https://izadm.gov.ua/