на головну

                     
                       
                     
                     
                             
 

 

 

Ізяславська

райдержадміністрація

 

               30300, Хмельницька обл.,

             Ізяславський р-н., м.Ізяслав,

                вул.Незалежності, буд. 2

 

тел/факс: (03852) 4-20-61

e-mail: izyaslav_rda@izadm.gov.ua

 

Заходи,

які заплановано

провести в

Ізяславському районі

протягом тижня

 

 

    

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода в Ізяславі

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

АРХІВ НОВИН

           

 

 

         

 

 

 

Проведено спільний рейд щодо недопущення пожеж в природних екосистемах

 

                  

Із настанням потеплінням, почастішали випадки загорань на відкритих територіях. Рятувальники переконані, що причинами масштабних пожеж у природних екосистемах найчастіше є наслідки людської легковажності. Саме громадяни досить часто нехтують правилами пожежної безпеки, особливо навесні, коли починають масово наводити лад на присадибних ділянках: спалюють сміття та залишки сухої рослинності, залишаючи багаття догорати біля полів. Такі вчинки є вкрай небезпечними, адже в умовах поривів вітру, вогонь миттєво розповсюджується на сотні квадратних метрів на сухостій та очерет.

Тож фахівці Ізяславського РС (13 ДПРЧ) Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області активізували профілактичну роботу з населенням щодо небезпеки виникнення пожеж у екосистемах.

Так, 08 квітня рятувальники Ізяславського району спільно з працівниками Ізяславського відділення поліції та відділу з питань розвитку громад, оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами провели  роз’яснювальні бесіди щодо недопущення виникнення пожеж на відкритих територіях внаслідок спалювання сухої рослинності, про небезпеку, що несе за собою неконтрольований вогонь, проінструктували щодо дій у разі виявлення пожежі. Наприкінці розмови вогнеборці вручили пам’ятки та листівки застережного характеру та нагадали про адміністративну відповідальність.

08.04.2020 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

 

 

Станом на 30.03.2020 року в Ізяславському районі виникло 15 пожеж проти 8 за аналогічний період минулого року. Із 15 пожеж, що виникли на території району, 6 це пожежі сухої трави. Лише у період з 27-29 березня виникло 3 пожежі сухої рослинності.

Як відомо вогонь, при невмілому та недбалому поводженні, може завдати великого лиха, привести до загибелі людей, значних матеріальних збитків  та взагалі до катастрофи.

Із встановленням сонячної погоди люди частіше відвідують власні дачні масиви, почастішали походи до лісу, щоб відпочити від напружених буднів. Але із-за нехтування правил пожежної безпеки нерідко виникають пожежі саме на відкритих територіях власних домоволодінь, лісових масивах та степових зонах.

Ізяславський районний сектор Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області вкрай стурбоване ситуацією з спалюванням сухої трави, що склалась останнім часом в районі. Нерідко такі пожежі призводять до пожеж розташованих поруч будівель, відключень повітряних ліній електропередач надвисокої напруги, а також пожеж лісових насаджень та торфовищ, у зв’язку з чим державі наносяться значні матеріальні та екологічні збитки.

Враховуючи досвід попередніх років в найближчий час можливо спрогнозувати виникнення загорань сухої трави в лісових масивах району.

Відповідно до статті 77-1 «Кодексу України про адміністративні правопорушення»  Самовільне випалювання рослинності або її залишків.

Випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, рослинності або її залишків та опалого листя на землях сільськогосподарського призначення у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах без дозволу органів державного контролю у галузі охорони навколишнього природного середовища або з порушенням умов такого дозволу, а так само невжиття особою, яка одержала дозвіл на випалювання зазначеної рослинності або її залишків та опалого листя на землях сільськогосподарського призначення, заходів щодо своєчасного їх гасіння тягнуть за собою накладення штрафу від п'ятдесяти до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Відповідно до статті 245 «Кримінального кодексу України»

1. Знищення або пошкодження лісових масивів, зелених насаджень навколо населених пунктів, вздовж залізниць, а також стерні, сухих дикоростучих трав, рослинності або її залишків на землях сільськогосподарського призначення вогнем чи іншим загальнонебезпечним способом - караються штрафом або обмеженням волі на строк від двох до п'яти років, або позбавленням волі на той самий строк.

2. Ті самі дії, якщо вони спричинили загибель людей, масову загибель тварин або інші тяжкі наслідки, караються позбавленням волі на строк від п'яти до десяти років.

ІЗЯСЛАВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СЕКТОР ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДСНС УКРАЇНИ У ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ  НАГОЛОШУЄ ПРО ЗАБОРОНУ СПАЛЮВАННЯ СУХОГО ЛИСТЯ ТА ТРАВИ І ІНШОЇ РОСЛИННОСТІ НА ТЕРИТОРІЇ ПРИВАТНИХ ЗЕМЛЕВОЛОДІНЬ, ТОМУ ЩО ЦЕ МОЖЕ ПРИЗВЕСТИ НЕ ТІЛЬКИ ДО ПОЖЕЖІ ТА НЕЩАСНИХ ВИПАДКІВ, АЛЕ І Є НАДЗВИЧАЙНО НЕБЕЗПЕЧНИМ. ДО СКЛАДУ СУХОЇ РОСЛИННОСТІ ВХОДЯТЬ ПИЛ, ОКИС АЗОТУ, ВУГЛЕКИСЛИЙ ГАЗ, ВАЖКІ МЕТАЛИ ТА БЕНЗОПІРЕН, ЩО МОЖЕ ВИКЛИКАТИ В ЛЮДИНИ РАКОВІ ЗАХВОРЮВАННЯ.

30.03.2020 р.  

Ізяславський РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

 

 

Вогнеборці провели профілактичні рейди в природних екосистемах

 

24 березня рятувальники Ізяславського РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області здійснили патрулювання природних екосистем на території району задля попередження виникнення  пожеж. 

Спілкуючись із містянами, вогнеборці провели бесіди щодо недопущення виникнення пожеж у екосистемах та дотримання правил пожежної безпеки на природі.

Під час бесід фахівці Служби порятунку закликали під час відпочинку відповідально ставитись до відповідних норм безпеки, власним прикладом привчати до цього дітей та не залишати відкрите полум’я без нагляду. Окрім цього рятувальники попередили громадян про заборону спалювання сухої рослинності та побутового сміття.

Для того, щоб протипожежна інформація засвоїлась краще, людям вручили тематичні памятки  із відповідними застереженнями.

24.03.2020 р.

Ізяславський районний сектор

ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

 

 «Про небезпеку виникнення пожеж при спалюванні сухої трави»

 

 

Щорічно навесні, як тільки встановлюється суха тепла погода люди частіше почали відвідувати власні дачні масиви, почастішали походи до лісу аби відпочити від напружених буднів.  Але через нехтування правил пожежної безпеки виникають пожежі саме на відкритих територіях власних домоволодінь, лісових масивах та степових зонах.

 Нерідко такі пожежі призводять до пожеж розташованих поруч будівель, відключень ліній електропередач надвисокої напруги, а також пожеж лісових насаджень та торфовищ, у зв’язку з чим державі наносяться значні матеріальні та екологічні збитки.

У ЗВ’ЯЗКУ З ЦИМ, ІЗЯСЛАВСЬКИЙ РАЙОНИИЙ СЕКТОР ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДСНС УКРАЇНИ У ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ЗВЕРТАЄТЬСЯ ДО ВСІХ ГРОМАДЯН ІЗ СУВОРИМ ЗАСТЕРЕЖЕННЯМ:

Шановні громадяни, будьте дуже обережними з вогнем у межах будь-якої природної території. Щоб ваша необережність не стала причиною пожежі сухої трави – ніколи не підпалюйте її на галявинах у лісі, не викидайте недопалки поблизу доріг та річок, де найчастіше і відбуваються загоряння. Якщо ви побачите, як це роблять інші, зупиніть їх і поясніть, чим небезпечне спалювання трави.

Державна служба з надзвичайних ситуацій наголошує про заборону спалювання сухого листя та трави і іншої рослинності на території приватних землеволодінь, тому що це може призвести не тільки до пожежі та нещасних випадків, але і є надзвичайно небезпечним. До складу сухої рослинності входять пил, окис азоту, вуглекислий газ, важкі метали та бензоперен, що може викликати в людини ракові захворювання.

Якщо ж ви помітили пожежу, що починається, наприклад, невелике загоряння трави або тліючу лісову підстилку, намагайтеся загасити його самі. Іноді досить просто затоптати полум'я (правда, треба почекати і переконатися, що трава або підстилка дійсно не жевріють, інакше вогонь може з'явитися знову).

Якщо пожежа досить сильна, і ви не можете загасити її самотужки – якнайшвидше сповістіть тих, хто повинен цим займатися. Зателефонуйте до служби порятунку за телефоном "101" і повідомте про загоряння і як туди доїхати. Давайте спільними зусиллями збережемо природу!

16.03.2020 р.

Ізяславський районний сектор

ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

 

Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 41 особу та ліквідували 2 тис. 692 пожежі

 

Впродовж минулого тижня (з 09.03 по 15.03) підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій здійснювали виїзди для проведення заходів із запобігання надзвичайним ситуаціям, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів.

Протягом тижня виникла 1 надзвичайна ситуація та зареєстровано 3 тис. 25 надзвичайних подій, на які забезпечено реагування підрозділів ДСНС з виїздом до місця їх виникнення. В результаті вжитих заходів врятовано 41 особу.

Ліквідовано 2 тис. 692 пожежіврятовано на пожежах 38 осіб та не допущено знищення вогнем 541 будівлі і 38 од. техніки. На пожежах загинула 31 особа, орієнтовні збитки, за оперативними даними, становлять 5 млн. 230 тис. грн.

Впродовж тижня піротехнічними підрозділами ДСНС здійснено 247 виїздів, у ході яких виявлено, вилучено та знищено 795 вибухонебезпечних предметів часів минулих війн.

Протягом тижня на водних об’єктах загинуло 12 осіб.

16.03.2020 р.  

 Ізяславський РС ГУ ДСНС України

у Хмельницькій області

 

Рятувальники провели аналіз роботи підрозділу за 2019 рік

 

13 лютого в приміщенні 13 Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області відбулось підведення підсумків оперативно-службової діяльності підрозділу за 2019 рік.

Захід розпочався із стройового огляду особового складу, перевірки зовнішнього вигляду та наявності службових документів. Далі було оглянуто особисті тривожні валізи, а також було відпрацьовано виконання нормативів з одягання захисного одягу та збір і виїзд за сигналом “Тривога” та одягання костюму Л-1, ОЗК та протигазу. Наприкінці заходу було проведено нараду щодо діяльності пожежно-рятувального підрозділу у 2019 році.

На завершення заходу було визначено всі пріоритетні завдання, які стоять перед підрозділом у 2020 році.

13.02.2020 р.

Ізяславський районний сектор

ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

Представники ДСНС здійснили огляд місцевих пожежних команд

 

13 лютого, зважаючи на важливе значення у забезпеченні оперативного реагування на пожежі у сільській місцевості в Ізяславському районі,  працівники  ГУ ДСНС у Хмельницькій області та Ізяславського районного сектору здійснили огляд місцевих пожежних команд щодо їх готовності до виконання дій за призначенням.

Під час огляду фахівці ДСНС особливу увагу звернули на стан пожежних автомобілів, їхнє укомплектування необхідним пожежно-рятувальним обладнанням, забезпеченість членів місцевої пожежної команди спеціальним одягом та спорядженням тощо.

13.02.2020 р.

Ізяславський районний сектор

ГУ ДСНС у Хмельницькій області

 

Рятувальники готуються до безпечного пропуску льодоходу

 

 

Аби на належному рівні підготуватись до пропуску льодоходу, повені та паводків на території Хмельницької області у 2020 році, працівники Ізяславського районного сектору спільно із представниками органів місцевого самоврядування здійснили огляд готовності гідроспоруд району та міста Ізяслав до безаварійного пропуску льодоходу та весняного паводку.

Відповідно до проведених обстежень було зроблено відповідні висновки із зазначенням виявлених недоліків, які мають бути усунуті у найкоротший термін.

13.02.2020 р.

Ізяславський районний сектор ГУ ДСНС

України у Хмельницькій області

 

Рятувальники провели тактико-спеціальне навчання у Ізяславській центральній районній лікарні

 

З метою удосконалення практичного досвіду гасіння пожеж 27 січня  в м.Ізяслав  на території Ізяславської  центральної районної лікарні було проведено  тактико-спеціальне навчання.

У  проведенні тренування взяли участь працівники лікарні, рятувальники 13 ДПРЧ ГУ ДСНС у Хмельницькій області, представники служб взаємодії.

Навчання мали на меті перевірити дії персоналу, керівництва та служб взаємодії на випадок надзвичайної ситуації, відпрацювати порядок дій.

Під час проведення  навчання  було перевірено справність засобів оповіщення при пожежі, вміння діяти в екстремальних ситуаціях,  організованість дій працівників з усіма службами.

 28.01.2020 р.

Ізяславський районний сектор

ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

 

Рятувальники попереджають про небезпеку перебування на кризі

 

24 січня рятувальники Ізяславського районного сектору Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області провели патрулювання на р. Горинь м. Ізяслав, де провели профілактичні бесіди з любителями зимової риболовлі з питань дотримання правил поведінки на льоду та надання першої допомоги потерпілим у разі потрапляння під лід. Під час розмови кожен рибалка отримав листівки на відповідну тематику.

24.01.2020 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС України

у Хмельницькій області

 

Вогнеборці навчають селян правил безпеки у побуті

З метою покращення обізнаності громадян та попередження виникнення пожеж у в Ізяславському районі 23 січня працівники Ізяславського РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області здійснили відпрацювання у житлових секторах Сошненської сільської ради.

Під час зустрічей із місцевими жителями рятувальники навчали їх правил безпеки, дотримуючись яких можна попередити виникнення загорання у будинку. Основну увагу у ході відпрацювання вогнеборці приділили роз’ясненню правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення та обігрівачів. Зокрема, вогнеборці вказали людям, що перед використанням обігрівальних приладів і печей завжди потрібно перевіряти їх справність. Біля кожної пічки слід облаштовувати металеві килимки, які допоможуть запобігти пожежі, якщо через дверцята печі випаде жаринка. А електрообігрівальні прилади варто розміщувати подалі від гардин, меблів та інших речей у кімнаті. Окрім цього, рятувальники пояснили, що до пожежі може також призвести одночасне ввімкнення в електромережу кількох електроприладів. Тому рятувальники закликали людей не використовувати багато обладнання у один період, аби запобігти короткому замкненню електромережі та виникненню пожежі.

Щоб інформація від рятувальників залишилася у пам’яті селян  вогнеборці вручали їм листівки на протипожежну тематику.

24.01.2020 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС України

у Хмельницькій області

22 січня о 10 год. 50 хв. до 13 Державної пожежно-рятувальної частини надійшло повідомлення про те що на автодорозі неподалік залізничного переїзду в сторону с.Топори Ізяславського району, що під час транспортування худоби (корови) легковим автомобілем ВАЗ 2107 з причепом, тварина намагаючись вистрибнути, після чого застрягла в решітці причепу, на  якому вона транспортувалася.

До місця події вирушили рятувальники 13 ДПРЧ. Особовим складом караулу 13 ДПРЧ за допомогою бензорізу МАКІТА ЕК6100 було врятовано тварину, методом розрізання решітки причепу та вивільненням  кінцівок тварини.

24.01.2020 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС України

у Хмсельницькій області

 

Ізяславські рятувальники  перевірили Плужнянську санаторну школу на відповідність до вимог протипожежної безпеки

 

23 січня  працівниками Ізяславського РС було проведено позапланову перевірку  Плужнянської санаторної школи.

Було оглянуто приміщення закладу та звернуто увагу на порушення правил пожежної безпеки в них. Після проведення перевірки, була проведена тематична бесіда на тему «Дотримання правил пожежної безпеки на робочому місці».

 Керівнику та персоналу закладу рятувальники Ізяславщини розповіли про випадки пожеж, що сталися у на території району та області, вказали на найімовірніші причини їх виникнення. Ще раз нагадали персоналу правила експлуатації вогнегасником.

Надзвичайники також звертали особливу увагу  на обов’язкову наявність первинних засобів пожежогасіння, на справний стан електрогосподарства, зручні шляхи евакуації.

24.01.2020 р.

                                                                                     Ізяславський РС ГУ ДСНС України

                                                                                      у Хмельницькій області

Рятувальники попереджають про небезпеку перебування на кризі

 

17 січня рятувальники Ізяславського районного сектору Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області провели патрулювання на р. Горинь м. Ізяслав, де провели профілактичні бесіди з любителями зимової риболовлі з питань дотримання правил поведінки на льоду та надання першої допомоги потерпілим у разі потрапляння під лід. Під час розмови кожен рибалка отримав листівки на відповідну тематику.

17.01.2020 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС України

у Хмельницькій області

 

 «Правила безпеки на водних об'єктах під час святкування Водохреща»

 

19 січня православні віруючі відзначають Хрещення Господнє – одне з найбільших свят православної церкви.

У цей день за звичаєм освячують воду. Багато людей цього дня не лише набирають воду в пляшки, а ще йдуть на водойми, річки, щоб стати свідком освячення води у річці та скупатись в ополонці.

У зв’язку з цим Головне управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області звертається до подолян з застереженням під час святкування Водохреща не забувати про власну безпеку під час перебування на водних об'єктах в зимовий період.

Не виходьте без потреби на лід, не залишайте без нагляду дітей поблизу річки чи ставка, переконайтеся, що лід, на який ви виходите, достатньо міцний. Безпечним для однієї людини вважається лід товщиною більшою за 7 см, а для групи людей товщина льоду має сягати 15 см. Рухаючись по льоду, обходьте ділянки з кущами і травою, вмерзлими гілками дерев, очеретом тощо. У разі коливань температур, які характерні для нинішньої зими, крига втрачає свою міцність, тому масовий вихід людей на лід стає небезпечним.

Якщо у Вас виникне бажання скупатися в ополонці, то купайтесь лише в спеціально призначених для цього місцях.

У воду слід занурюватися поступово, а не пірнати. Не заходьте у воду в стані алкогольного сп'яніння, адже алкоголь блокує нормальну діяльність головного мозку. Утримайтеся від купання, якщо у вас хворе серце.

Пам'ятайте, що перебування в крижаній воді у незагартованих людей може призвести до загального переохолодження організму. При його перших ознаках - ознобі, тремтінні, синюшності шкіряних покривів, губ, болі у пальцях рук і ніг - людині вже необхідно надати допомогу.

При легкому ступені переохолодження постраждалого достатньо тепло одягти, напоїти гарячим чаєм та змусити виконувати інтенсивні фізичні вправи. У разі середнього і важкого переохолодження – рекомендується звертатися до лікувальних закладів за кваліфікованою допомогою.

Дотримання вищевказаних правил допоможе уникнути неприємних пригод під час святкування Водохреща.

15.01.2020 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС України

у Хмельницькій області

 

 

 

Рятувальники попереджають про небезпеку перебування на кризі

3 січня рятувальники Ізяславського районного сектору Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області провели патрулювання на р. Горинь м. Ізяслав, де провели профілактичні бесіди з любителями зимової риболовлі з питань дотримання правил поведінки на льоду та надання першої допомоги потерпілим у разі потрапляння під лід. Під час розмови кожен рибалка отримав листівки на відповідну тематику.

 03.01.2020 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС України

у Хмельницькій області

 

 

         

 

 

 

 

АКТУАЛЬНО

Цифрова трансформація

Відкриті дані

Правова допомога 

Пенсійне забезпечення

Вибори

Міжнародна інтеграціяУкраїни

Запобігання корупції

Відзначення пам'ятних та ювілейних дат

Голодомор

       Актуальні питання   державної служби  

 

 

 

СОЦІАЛЬНА СФЕРА

 

Протидія домашньому насильству

 

Соціальний захист

 

Реєстр колективних договорів


Медицина

 

Культура

 

Сім'я і діти

 

 Освіта

 

 

 

 

ЕКОНОМІЧНА СФЕРА

 Містобудування та архітектура

Підприємництво

Транспорт

 Енергоефективність

 Регуляторна політика

 Агросектор

 Бюджет

 Державні закупівлі

 Державна реєстрація

Чисте довкілля

 ЦНАП 

 

 

ОРГАНИ ВЛАДИ

 

Районна рада

Міська рада

Сільські ради

ХАЕС

Податкова

Поліція

Районний сектор ГУ ДСУ з надзвичайних ситуацій 

 

 

 

 

Центральні 

 органи влади

 

 

 

 

 

 Обласні

 органи влади

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

_______________________________________________________________________________________

© Ізяславська районна державна адміністрація, 2003-2020 роки
   вул. Незалежності, буд.2, м.Ізяслав, 30300,
e-mail: izyaslav_rda@izadm.gov.ua
 
  Розробка та підтримка: Сектор організаційної та інформаційної діяльності, цифрового розвитку та захисту персональних даних апарату Ізяславської районної державної адміністрації

   Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові зазначення посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний веб-портал Ізяславської райдержадміністрації https://izadm.gov.ua/