на головну

                     
                       
                     
                     
                             
 

 

 

Ізяславська

райдержадміністрація

 

               30300, Хмельницька обл.,

             Ізяславський р-н., м.Ізяслав,

                вул.Незалежності, буд. 2

 

тел/факс: (03852) 4-20-61

e-mail: izyaslav_rda@izadm.gov.ua

 

Заходи,

які заплановано

провести в

Ізяславському районі

протягом тижня

 

 

    

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода в Ізяславі

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

АРХІВ НОВИН

         

 

 

         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проведено профілактичну інформаційно-розʼяснювальну роботу з малозахищеними верствами населення Лютарської та Сошненської сільських рад

 

З метою попередження виникнення пожеж у житловому секторі та недопущення загибелі на них людей, 13 січня працівники Ізяславського РС та 13 ДПРЧ ГУ ДСНС України у Хмельницькій області провели профілактичну інформаційно-роз'яснювальну роботу з малозахищеними верствами населення Лютарської та Сошненської сільських рад.

Під час спілкування з мешканцями рятувальники провели бесіди на протипожежну тематику, нагадали про необхідність бути пильними при використанні відкритого вогню, печей та електроприладів. Нагадали про категоричну заборону залишати дітей самих вдома із включеними системами опалення. Вогнеборці зауважили, що порушення правил експлуатації електронагрівальних приладів, пічного опалення, паління в будинку, чи навіть у ліжку —основні причини пожеж в холодну пору року.

Також працівники Служби порятунку закликали не залишати сірники та запальнички у доступному для дітей місці, проводити з ними бесіди щодо небезпеки, яку становить вогонь, обговорювати з ними заходи щодо запобігання пожежі, порядок дій у разі її виникнення.

14.01.2019 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС України

у Хмельницькій області

 

Здійснено відпрацювання житлового сектору в населених пунктах Білівської та Топорівської сільських рад

 

12 січня з метою попередження виникнення пожеж у житловому секторі працівники Ізяславського РС та 13 ДПРЧ ГУ ДСНС України у Хмельницькій області спільно із соціальними працівниками та органами влади здійснили відпрацювання житлового сектору в населених пунктах Білівської та Топорівської сільських рад Ізяславського району.

Під час зустрічей рятувальники нагадали селянам основні правила пожежної безпеки, про які не слід забувати. Зокрема, вогнеборці закликали жителів не залишати без нагляду ввімкнені електрообігрівачі, завжди закривати дверцята печі, щоб звідти не випала жаринка, адже це може спричинити пожежу. Також рятувальники вказали, що не можна розміщувати поблизу обігрівальних приладів і печей легкозаймисті матеріали. У ході бесід вогнеборці застерегли громадян від використання несправних та саморобних обігрівачів.

Кожному жителю рятувальники вручили інформаційні листівки із зазначеними правилами безпеки та порядком дій населення у разі виникнення пожежі.

14.01.2019 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС України

у Хмельницькій області

 

Рятувальники провели розʼяснюючі бесіди з жителями  щодо небезпеки перебування на кризі

 

Не зважаючи на значне зниження температури повітря та потовщіння шару криги на річках та озерах, залишається небезпека виникнення трагічних випадків, тому з метою недопущення таких ситуацій  через недотримання елементарних правил поведінки на льоду 11 січня працівники Ізяславського РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення на річці Горинь міста Ізяслав. З містянами було проведено роз’яснювальну роботу з врученням агітаційних листівок щодо дотримання правил поведінки на льоду, наголошено основні правила та методи порятунку постраждаючих, які все таки опинилися у біді.

11.01.2019 р.

 Ізяславський РС ГУ ДСНС України

У Хмельницькій області

 

Експрес-інформація «Про стан з виникненням пожеж та загибелі людей на них»

 

З початку року на Хмельниччині виникло 25 пожежі, на яких виявлено загиблими 7 громадян. Матеріальні збитки від пожеж складають близько 270 тисяч гривень.

 Як свідчить статистика, найбільша кількість пожеж виникла в житловому секторі. Основними причинами пожеж є: порушення правил монтажу та експлуатації пічного опалення, необережне поводження з вогнем, порушення правил монтажу та експлуатації електромережі, паління у ліжку.

Страшна трагедія сталась 9 січня о 03:24 на вул.Круча в м.Деражня. Запримітивши дим, що здіймався над сусідським будинком, жителі села одразу сповістили рятувальників. За лічені хвилини на місце події прибуло два відділення вогнеборців. На той момент горіло 32 кв.м площі будівлі. Під час розвідки та ліквідації пожежі рятувальники виявили тіла трьох загиблих громадян 58-ми, 54-х та 53-х років.  

Цього ж дня о 19:00 год. виникла пожежа житлового будинку в с.Лисогірка Летичівського району. Там на пожежі бійці ДСНС виявили бездиханне тіло 37-річного громадянина. Ймовірною причиною пожежі стало порушення правил влаштування та експлуатації печей.

Ще один тривожний виклик отримали рятувальники Дунаєвеччини 10 січня о 01:40 годині ночі. Горів житловий будинок в с.Рахнівка. Під час ліквідації пожежі вогнеборці виявили загиблим 85-річного громадянина та врятували 45-річну жінку. Ймовірна причина - порушення правил монтажу нагрівальних печей та димарів.

У зв’язку з цим Головне управління ДСНС України у Хмельницькій області вкотре закликає - свідомо ставтесь до власної безпеки та безпеки ближніх! Завжди дбайте про належний протипожежний стан власних помешкань:

·  слідкуйте за станом та справністю електромережі;

·  у разі виходу з приміщення не залишайте увімкненими телевізори, праски, обігрівачі тощо;

·  не паліть у ліжку;

·  не залишайте малолітніх дітей без нагляду та не дозволяйте їм брати до рук сірників;

·  намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі великої потужності;

·  при використанні пічного опалення перевірте заходи безпеки і справність печі.

Пам'ятайте! Лише виконання елементарних правил пожежної та власної безпеки може вберегти ваше життя та майно від вогню.

10.01.2018 р.

 Ізяславський РС ГУ ДСНС України

У Хмельницькій області

 

Рятувальники провели розʼяснюючі бесіди з рибалками про небезпеку під час перебування на льоду

 

10 січня з метою недопущення трагічних випадків через недотримання елементарних правил поведінки на льоду працівники Ізяславського РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення на річці Горинь міста Ізяслав. З рибалками, які ризикнули у цей день вийти на кригу, проведено роз’яснювальну роботу з врученням агітаційних листівок щодо дотримання правил поведінки на льоду, наголошено основні правила та методи порятунку постраждаючих, які все таки опинилися у біді.

10.01.2019 р.

 Ізяславський РС ГУ ДСНС України

У Хмельницькій області

 

Внесення змін до законодавчих актів України щодо здійснення державного нагляду (контролю) у сфері техногенної та пожежної безпеки

 

Наказом Міністерства внутрішніх справ України від 05 листопада 2018 року №879 затверджено Правила техногенної безпеки які набрали чинності з 02.01.2019 року. Ці Правила визначають загальні вимоги до організації техногенної безпеки на підприємствах, в установах, організаціях та на небезпечних територіях і є обов'язковими для виконання керівниками, посадовими особами і працівниками міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, місцевих державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, фізичними особами - підприємцями, власниками, керівниками та працівниками підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності.

За дедальною інформацією щодо даного питання звертатися до Ізяславського районного сектору, що знаходиться за адресою м. Ізяслав вул. Миколи Микотюка, 106 або за телефоном 5-01-55.

08.01.2019 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

 

 

Ізяславські рятувальники спільно з працівниками органів Національної поліції нагадують правила використання піротехнічних виробів!

 

У період з 29 по 31 грудня 2018 року рятувальники Ізяславщини спільно з працівниками поліції провели рейди в місцях реалізації піротехнічних виробів на території КП «Ринково-заготівельний комплекс» щодо виявлення осіб, які здійснюють реалізацію піротехнічних виробів всупереч вимогам законодавства та дотримання вимог пожежної безпеки при використанні піротехніки.

З працівниками та громадянами, які купують піротехнічні вироби, проведено профілактичні інструктажі щодо дотримання основних правил пожежної безпеки під час зберігання та користування піротехнічними засобами.

По завершенню інформаційно-роз’яснювальної роботи працівникам та громадянам рятувальники вручили інформаційні листи з правилами пожежної безпеки під час користування піротехнічними засобами.

Подібні профілактичні заходи триватимуть і надалі. Рятувальники закликають громадян бути свідомими та уникати використання піротехніки, унеможливити доступ до цієї небезпечної продукції дітей.

02.01.2019 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС України

у Хмельницькій області

 

 

Проведено агітаційно-роз'яснювальну роботу серед жителів міст Ізяслав

 

З метою запобігання збільшення кількості пожеж у житловому секторі, 29 грудня працівники Ізяславського районного сектору Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області провели агітаційно-роз'яснювальну роботу серед жителів міст Ізяслав.

 Під час зустрічей рятувальники нагадали містянам основні правила пожежної безпеки, про які не слід забувати. Зокрема, вогнеборці закликали жителів не залишати без нагляду ввімкнені електрообігрівачі, завжди закривати дверцята печі, щоб звідти не випала жаринка, адже це може спричинити пожежу. Також рятувальники вказали, що не можна розміщувати поблизу обігрівальних приладів і печей легкозаймисті матеріали. У ході бесід вогнеборці застерегли громадян від використання несправних та саморобних обігрівачів.

Місцевим жителям рятувальники вручили інформаційні листівки із зазначеними правилами безпеки та порядком дій населення у разі виникнення пожежі.

02.01.2019 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС України

у Хмельницькій області

 

 

 

         

 

 

 

 

АКТУАЛЬНО

Е-послуги

Відкриті дані

Правова допомога 

Пенсійне забезпечення

Вибори

Міжнародна інтеграціяУкраїни

Запобігання корупції

Відзначення пам'ятних та ювілейних дат

Голодомор

       Актуальні питання   державної служби  

 

 

СОЦІАЛЬНА СФЕРА

 

Соціальний захист


Медицина

 

Культура

 

Сім'я і діти

 

Освіта

 

 

 

 

ЕКОНОМІЧНА СФЕРА

 

Містобудування та архітектура

Підприємництво

 Енергоефективність

 Регуляторна політика

 Агросектор

 Бюджет

 Державні закупівлі

 Державна реєстрація

Чисте довкілля

 ЦНАП 

 

 

ОРГАНИ ВЛАДИ

 

Районна рада

Міська рада

Сільські ради

ХАЕС

Податкова

Поліція

Районний сектор ГУ ДСУ з надзвичайних ситуацій 

 

 

 

 

Центральні 

 органи влади

 

 

 

 Обласні

 органи влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

_______________________________________________________________________________________

© Ізяславська районна державна адміністрація, 2003-2019 роки
   вул. Незалежності, буд.2, м.Ізяслав, 30300,
e-mail: izyaslav_rda@izadm.gov.ua
 
  Розробка та підтримка: Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Ізяславської районної державної адміністрації

   Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові зазначення посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний веб-портал Ізяславської райдержадміністрації https://izadm.gov.ua/