на головну

                     
                       
                     
                     
                             
 

 

 

Ізяславська

райдержадміністрація

 

               30300, Хмельницька обл.,

             Ізяславський р-н., м.Ізяслав,

                вул.Незалежності, буд. 2

 

тел/факс: (03852) 4-20-61

e-mail: izyaslav_rda@izadm.gov.ua

 

Заходи,

які заплановано

провести в

Ізяславському районі

протягом тижня

 

 

    

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода в Ізяславі

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вшанували пам'ять борців за свободу, незалежність та територіальну цілісність України

 

24 серпня виповнилось 27 років незалежності України,  проте реальна її історія  набагато довша і багатша. Протягом віків найголовнішою цінністю і рушійною силою до незалежності  для українців була свобода. Про це мріяли десятки поколінь, тисячі віддали своє життя за цю ідею. Немає, напевне, серед європейських народів народу, який страждав би більше, ніж український.

Річницю своєї незалежності Україна змушена відвойовувати, виборюючи власні землі, відстоюючи  своє  право на свободу. За право вільними проживати на Богом даній землі наші захисники Батьківщини віддали найдорожче – власне життя. На жаль, час не можна повернути назад. Але у наших силах бути гідними подвигу героїв. Адже на їх подвигах виросте нове покоління, яке зробить Україну сильнішою та кращою.

Саме в цей день, у рамках  відзначення 27-ї річниці незалежності України, відбулась церемонія вшанування пам’яті борців за Україну із покладанням квітів до могил військовослужбовців, які загинули в зоні антитерористичної операції на сході України.

Від імені громадськості Ізяслава молодіжна делегація прийшла вшанувати пам'ять полеглих героїв, які поховані в місті Ізяслав, зокрема: Миколи Микитюка, Василя Кобернюка, Юрія Цісарука, Віннера Карімова.

Також вдячні земляки поклали квіти  до пам’ятника Олександру Кушніруку – військовослужбовцю родом із Ізяславщини, який загинув в зоні антитерористичної операції на сході України, та до пам’ятної дошки із портретами загиблих земляків в зоні АТО (по вул.Шевченка міста Ізяслав).

Крім того відбулось покладання квітів до могил загиблих захисників Батьківщини, похованих на території Ізяславщини - Володимира Чепелюка, Олександра Мамлая в селі М’якоти, Олега Довгого в селі Щурівці, Ігоря Хом´яка в селі Плужне. 

Пам’ять загиблих українських героїв вшанували хвилиною мовчання. Із вдячністю земляки вклонились загиблим бійцям та поклали квіти до могил полеглих.

Надзвичайно важко стояти біля захоронень відважних земляків та дивитися у вічі батькам, які втратили свого сина. Ми завжди пам’ятатимемо тих, хто загинув за Україну, за наше мирне щасливе життя. І віримо в те, що з такими патріотами наша країна буде вільною і мирною державою. Вічна пам’ять загиблим нашим героям!

Завершився меморіальний захід покладанням  квітів пам’яті до меморіалу воїнам-визволителям в Ізяславському міському Парку Слави, меморіалу жертвам голодоморів та політичних репресій, пам’ятного знаку Тарасу Шевченку, а також померлих учасників Революції Гідності.

ФОТОКОЛАЖ

27.08.2018 р.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

 

 

 

НАШ СВЯТИЙ ОБОВ’ЯЗОК – ПАМЯТАТИ ГЕРОЇВ!

 

Протягом віків найголовнішою цінністю і рушійною силою до незалежності  для українців була свобода. Про це мріяли десятки поколінь, тисячі віддали своє життя за цю ідею. Немає, напевне, серед європейських народів народу, який страждав би більше, ніж український. Адже Україна споконвіку змушена відвойовувати, виборюючи власні землі, відстоюючи  своє  право на свободу.

Ще не припинились кровоточити спогади про страшні часи української революції 1917‒1921 років, Другої світової війни, як прийшла чергова кривава війна на східні українські землі, яка вже четвертий рік поспіль сіє неспокій та безжально стирає цвіт нації – найкращих синів та доньок свого народу.  

За право вільними проживати на Богом даній землі наші захисники Батьківщини змушені платити найдорожчим - власним життям.

Мужністю, хоробрістю та відчайдушністю відзначилися і наші земляки, котрі сміливо, гідно боронили кордони держави, захищаючи матерів, жінок, дітей, кожного з нас та рідну землю. Їхні імена зберігають меморіальні дошки і пам’ять вдячних земляків.

Щорічно 22 січня, у День Соборності України, ми віддаємо данину пам'яті та поваги відважним захисникам, які загинули, боронячи кордони України.

Не став винятком і цей рік. Відбулась церемонія вшанування пам’яті полеглих героїв України із покладанням квітів до їх меморіальних дошок.  

Від імені громадськості Ізяслава заступник голови райдержадміністрації Володимир Левченко спільно із Ізяславським міським головою Валентиною Корнійчук прийшли вшанувати пам'ять та покласти квіти до меморіальних дошок воїнів Української Народної Республіки, що були поховані на кладовищі біля Свято-Михайлівського храму, а також загиблим у  ході проведення АТО, уродженцям Ізяславського району (місто Ізяслав, вулиця Шевченка, 10А).

Також відбулось покладання квітів до меморіальних дошок загиблим в АТО: Миколі Микитюку, Василю Кобернюку, Олександру Кушніруку в місті Ізяслав; Володимиру Чепелюку, Олександру Мамлаю в селі М’якоти; Олегу Довгому в селі Щурівці; Ігорю Хом'яку в селі Плужне.

Вдячними земляками було віддано гідну шану світлій пам’яті та героїчним подвигам загиблих українських героїв, котрі боролись за свободу, незалежність та територіальну цілісність України в різні періоди її історичного розвитку, а також вшановано їх хвилиною мовчання.

Ми завжди пам’ятатимемо тих, хто загинув за Україну, за наше мирне щасливе життя. І віримо в те, що з такими патріотами наша країна буде вільною і мирною державою. Вічна пам’ять нашим полеглим героям!

ФОТОКОЛАЖ

22.01.2018 р.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

 

 

Ізяславщина відзначила День Гідності та Свободи

 

У новітній історії українці двічі виходили на Майдан для захисту свого європейського вибору, гідності та свободи. Під час другого Майдану, чотири роки тому, розгорнулися події, які призвели до кардинальних змін в українському суспільстві. Всупереч і на противагу жорстокості та тотальному тиску правлячого режиму країна згуртувалася, а її громадяни вкотре довели, що шлях України – європейська цивілізація, і ми самі будемо вирішувати наше майбутнє.

Про це наголосив у своєму вітальному слові заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко під час проведення культурно-просвітницького заходу «Народ мій є,  народ мій завжди буде, ніхто не переможе мій народ!», присвячений Дню Гідності та Свободи, який відзначається в Україні щорічно 21 листопада. Захід відбувся у приміщенні Ізяславського районного будинку творчості дітей та юнацтва «Веселка».

Також Володимир Борисович сказав: «Сьогодні Україна з труднощами, але невпинно рухається шляхом реформування майже кожної суспільної та державної сфери. Співпраця України із західними партнерами, насамперед Європейським Союзом і НАТО, вийшла на якісно новий рівень. Угода про асоціацію з Європейським Союзом дає можливість поглиблювати торговельну, економічну, енергетичну інтеграцію з країнами – членами Європейського Союзу і водночас приводити національне законодавство у відповідність з європейським. Україна продовжує розширювати зону вільної торгівлі з іншими країнами Заходу, що збагачує національну економіку, активізує конкуренцію та заохочує вітчизняні підприємства відкривати нові ринки збуту. Співпраця з НАТО ще ніколи не була такою інтенсивною та плідною – в перспективі українська армія відповідатиме базовим стандартам Альянсу».

Звертаючись до учасників заходу, В.Левченко наголосив, що всупереч зовнішнім викликам – анексії Автономної Республіки Крим та бойовим діям на Донбасі, розв’язаними російсько-терористичними військовими формуваннями, – Україна, зазнавши ресурсних, економічних, промислових, інфраструктурних, а головне людських втрат, вистояла і переборола кризові явища.  

«День Гідності та Свободи – свято особливе, бо за ним стоять місяці безпрецедентної мужності, жертовності і відваги наших громадян – чоловіків і жінок, людей похилого віку і молоді, людей різних політичних переконань і культурних уподобань, різних мов і віросповідань, які всьому світу продемонстрували рішучу протидію свавіллю, беззаконню, безкарності. Водночас це – свято пам’яті про подвиг новітніх українських героїв, свято нашої єдності, нашої непохитної волі! Разом ми змінимо Україну, адже ніщо не зламає людей, у чиїх серцях є місце для високих ідеалів Гідності та Свободи», - відзначила у своєму виступі секретар Ізяславської міської ради Наталія Попко.

Учасники святкового зібрання вшанували Хвилиною Мовчання пам'ять усіх, хто загинув за свободу, незалежність, територіальну цілісність України, за Свободу та Гідність українців в різні періоди її історичного розвитку.

З нагоди свята – Дня Гідності та Свободи – вихованці Ізяславського районного будинку творчості дітей та юнацтва «Веселка» і закладів освіти міста підготували тематичну святкову концертну програму.

За традицією Євромайдану захід завершився спільним виконанням Державного Гімну України.

Родзинкою святкового культурно-просвітницького заходу став імпровізований флеш-моб, під час якого кожен бажаючий отримав можливість написати на великому стенді у вестибюлі Будинку творчості що для нього означають поняття СВОБОДА та ГІДНІСТЬ. До флеш-мобу активно долучились фактично всі учасники зібрання: керівники району та міста, представники трудових колективів міста, педагоги та учні загальноосвітніх та позашкільних закладів міста, жителі Ізяслава різних віку та видів занять.

Заступник голови райдержадміністрації Володимир Левченко, секретар Ізяславської міської ради Наталія Попко, заступник Ізяславського міського голови Віталій Андрійчук поклали квіти до могили учасника Революції Гідності Олега Верболюка (кладовище міста Ізяслав) та до пам’ятної дошки загиблим у  ході проведення АТО, уродженцям Ізяславського району (місто Ізяслав, вулиця Шевченка, 10А).

Також відбулось покладання квітів до меморіальних дошок загиблим в АТО: Миколі Микитюку, Василю Кобернюку, Олександру Кушніруку в місті Ізяслав; Володимиру Чепелюку, Олександру Мамлаю в селі М’якоти; Олегу Довгому в селі Щурівці; Ігорю Хом'яку в селі Плужне.

Заходи з відзначення Дня Гідності та Свободи відбулися у загальноосвітніх закладах та у закладах культури Ізяславського району. В них взяли участь: керівники органів місцевого самоврядування, депутати місцевих рад, громадські активісти, учнівська молодь, жителі сіл району.

ФОТОКОЛАЖ

21.11.2017 р.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

 з громадськістю апарату райдержадміністрації

 

 

Першими гаснуть зорі, що палають яскравіше всіх…

 

6 лютого минула друга річниця з дня трагічної загибелі Миколи Микитюка — нашого випускника, захисника України. Кажуть, першими гаснуть ті зорі, що палають ясніше всіх. Наш герой погас, залишивши в горі Україну й батьківський поріг. А героям — у вічність дорога. Так вже вийшло, Колю, пробач. Згадувати боляче, забути неможливо. Ми у вічному боргу перед загиблими захисниками свободи і незалежності нашої держави.

2 лютого в Ізяславському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. ім.О.Онищука № 5, гімназія» була проведена виховна година – екскурсія вшанування пам'яті М.П.Микитюка «Життя – мов спалах». Наші екскурсоводи Тукало Юлія та Омелянчук Анна розповіли учням і вчителям про коротке життя юного героя. На екскурсії були присутні учні 5-А класу (кл. керівник – Герасимчук Н.Р.), 5-Б класу (кл. керівник– Кудрей С.О.), 10-А класу (кл. керівник – Ящук Т.В.), 10-Б класу (кл. керівник –Заріцька Л.С.).

На знак глибокої вдячності, відвазі, силі духу і стійкості Миколи Микитюка та громадян, які віддали своє життя під час АТО на Сході України, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України, Ізяславський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.№5 ім.О.П.Онищука, гімназія» проводить конкурс учнівських творчих робіт «Герої не вмирають».

06 лютого поточного року учнівська молодь та вчителі начального закладу поклали квіти до меморіальної дошки М.Микитюка, а також разом із його батьками та небайдужими ізяславчанами відвідали могилу і вшанували пам'ять Миколи.

Пам'ять про Миколу Микитюка, який ціною власного життя боронив рідну землю, житиме в наших серцях вічно. Світла пам'ять і слава Герою!

07.02.2017 р.

За матеріалами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

Увіковічено пам'ять земляків, загиблих учасників антитерористичної операції

 

 

Рішенням сімнадцятої сесії Ізяславської міської ради сьомого скликання від 11 листопада 2016 року № 4 «Про присвоєння вулицям та провулкам м.Ізяслав імен загиблих учасників антитерористичної операції (АТО)» вулиці Лєрмонтова присвоєно ім’я вулиця Юрія Цісарука, вулиці Свободи присвоєно ім’я  Олександра Кушнірука, провулку Новосільському присвоєно ім’я Василя Кобернюка, вулиці Жовтневій присвоєно ім’я Миколи Микитюка.

17.11.2016 р.

За матеріалами Ізяславської міської ради

 

На могилі Миколи Микитюка освятили пам’ятник

 

У День свята Покрови Пресвятої Богородиці та в День захисника України, 14 жовтня, на міському цвинтарі міста Ізяслав відбулося освячення надмогильного пам’ятника загиблому в зоні проведення  антитерористичної операції на сході України ізяславчанину Миколі Микитюку.

На церемонії освячення пам’ятника перебували близькі, родичі, друзі, товариші по зброї Миколи Микитюка, учні та педагоги Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 ім.О.Онищука, гімназія», де навчався Микола, представники міської та районної влади, ізяславчани.

Чин освячення здійснив благочинний храмів Ізяславського округу Хмельницької єпархії Української Православної Церкви Київський патріархат митрофорний протоієрей о.Володимир Ковальчук.

До присутній на заході звернулися: голова районної державної адміністрації Борис Яцков, голова районної ради Сергій Шлегель, учениця Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 ім.О.Онищука, гімназія»  Юлія Шевцова. Також всі вшанували хвилиною мовчання пам'ять Миколи Микитюка та всіх борців за свободу, незалежність та територіальну цілісність України.

Як символ нетлінної пам’яті до пам’ятника лягли квіти від голови районної державної адміністрації Бориса Яцкова, голови районної ради Сергія Шлегеля, Ізяславського міського голови Валентини Корнійчук, бойових побратимів, педагогів та учнів Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 ім.О.Онищука, гімназія», жителів міста Ізяслав.

ФОТОКОЛАЖ

14.10.2016 р.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з

громадськістю апарату райдержадміністрації

 

 

До Дня захисника України

 

ВІН ЗАГИНУВ ЗА УКРАЇНУ

 

Микитюк Микола Петрович

Дата та місце народження: 12 травня  1992 року м.Ізяслав Хмельницької області.

Дата та місце загибелі: 06 лютого  2015 року поблизу с.Рідкодуб Шахтарського району Донецької області.

Звання: лейтенант.

Посада: командир взводу.

Підрозділ: 30-а окрема механізована бригада.

Обставини загибелі: загинув 6 лютого 2015 року під час артилерійського обстрілу в районі Дебальцеве поблизу с.Рідкодуб Шахтарського району Донецької області. 

Сімейний стан: залишились батьки.

Місце поховання: м. Ізяслав, Алея почесних поховань міського кладовища.

Указом Президента України №270/2015 від 15 травня  2015 року «За мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України» нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступені (посмертно).

11.10.2016 р.

За матеріалами сайту http://memorybook.org.ua

 

Вшанували пам'ять борців за свободу, незалежність та територіальну цілісність України

 

24 серпня виповнилось 25 років незалежності України,  проте реальна її історія  набагато довша і багатша. Протягом віків найголовнішою цінністю і рушійною силою до незалежності  для українців була свобода. Про це мріяли десятки поколінь, тисячі віддали своє життя за цю ідею. Немає, напевне, серед європейських народів народу, який страждав би більше, ніж український.

Річницю своєї незалежності Україна змушена відвойовувати, виборюючи власні землі, відстоюючи  своє  право на свободу. За право вільними проживати на Богом даній землі наші захисники Батьківщини віддали найдорожче – власне життя. На жаль, час не можна повернути назад. Але у наших силах бути гідними подвигу героїв. Адже на їх подвигах виросте нове покоління, яке зробить Україну сильнішою та кращою.

Саме в цей день, у межах відзначення 25-ї річниці Незалежності України, відбулась церемонія вшанування пам’яті борців за Україну із покладанням квітів до могил військовослужбовців, які загинули в зоні антитерористичної операції на сході України.

Перший заступник голови райдержадміністрації Павло Ковальчук, заступник голови районної ради Михайло Борисюк, міський голова Валентина Корнійчук, а також молодь прийшли вшанувати пам'ять полеглих героїв, які поховані в місті Ізяслав, зокрема: Миколи Микитюка, Василя Кобернюка, Юрія Цісарука.

Також відбулось покладання квітів до могил загиблих захисників Батьківщини, похованих на території Ізяславщини - Володимира Чепелюка, Олександра Мамлая в селі М’якоти, Олега Довгого в селі Щурівці, Ігоря Хом´яка в селі Плужне. 

Пам’ять загиблих українських героїв вшанували хвилиною мовчання. Із вдячністю земляки вклонились загиблим бійцям та поклали квіти до могил полеглих.

Надзвичайно важко стояти біля захоронень відважних земляків та дивитися у вічі батькам, які втратили свого сина. Ми завжди пам’ятатимемо тих, хто загинув за Україну, за наше мирне щасливе життя. І віримо в те, що з такими патріотами наша країна буде вільною і мирною державою. Вічна пам’ять загиблим нашим героям!

В цей же день, вдячні земляки поклали квіти  до меморіальних дошок на честь військовослужбовців Ізяславщини, які загинули в зоні антитерористичної операції на сході України.

Завершився меморіальний захід покладанням  квітів до пам’ятного знаку Великому Кобзарю - Тарасу Шевченку, котрий сьогодні є одним із символів національної ідентичності українського народу.

25.08.2016 р.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

 

Народний ГЕРОЙ України, який вивозив з пекла...

 

За час проходження служби проявив себе дисциплінованим, ініціативним, грамотним, сумлінним військовослужбовцем, справжнім сином своєї Вітчизни, відданим Українському народові та Військовій присязі. Таким був, є та завжди буде старший лейтенант Микитюк Микола Петрович.

З початку серпня по вересень 2014 року входив до складу сил, які виконували бойові завдання в районі проведення антитерористичної операції, а саме: в. Савур-Могила, с. Степанівка, с. Маринівка, н.п. Міусинськ, с. Червона Поляна, м. Лутугино. Він був першим, хто з особового складу 3 батальйону зайшов до н.п. Степанівка, а під час зачистки крайніх вулиць особисто знищив бойовиків НЗФ, які намагалися заподіяти шкоду особовому складу нашого підрозділу. Був старшим на блок-посту поблизу с. Маринівка, тим самим стримував просування противника та забезпечував вихід наших військ з оточення. На той момент лейтенант Микитюк М.М. очолював механізований взвод механізованого батальйону. І навіть після того, як даний підрозділ через наступ російських кадрових військ зазнав значних втрат, а велика кількість військовослужбовців через низький морально-психологічний стан залишила зброю та відступила, молодий лейтенант організовано з невеликим зведеним підрозділом рушив вперед до 1 батальйону, яка тоді знаходилась в районі н.п. Міусинськ, і в складі цього підрозділу продовжував виконувати свій офіцерський обов’язок.
У вересні того ж року призначено на посаду командира взводу 1 механізованого батальйону.

З 25 січня лейтенант Микитюк з своїм підрозділом виконував бойові завдання в районі н.п. Піски.

З 29.01.2015 по 06.02 2015 року разом із своїм взводом при посиленні 1 танка виконував бойові завдання на взводному опорному пункті «Балу» поблизу міста Дебальцеве. Одразу ж по приїзду якісно організував оборону на даному напрямку, а сам та ще троє його підлеглих пізно ввечері, а потім рано-вранці їздили евакуювати поранених, при цьому двічі потрапляли під масований обстріл противника. Не зважаючи на свій юний вік, користувався колосальним авторитетом серед підлеглих будь-якого віку, хлопці слухали та довіряли цьому офіцеру. Незважаючи на те, що на Балу були інші старші за військовим званням і віком офіцери, Микитюк взяв на себе керування всім особовим складом, що був у той час на ВОПі. Був взірцем для всіх військовослужбовців під час відбиття атак противника, як піхотних, так і танкових. Неодноразово ремонтував серед ночі гармати БМП-2, як свого підрозділу, так і підрозділу 128 бригади.

6 лютого лейтенант Микитюк зі своїм зведеним підрозділом відбили чергову атаку противника, одразу ж після відбиття ворога слідував масований мінометний обстріл. Потім знову ворожий наступ за підтримки танків Т-72, і знову ВОП вистояв. Після невдалої спроби ворогом захопити вдруге «опорнік» знову була задіяна ворожа артилерія. Командир взводу завжди турбувався та переживав за підлеглих, тому спостерігачем вкотре був сам. Снаряд впав прямо біля укриття хлопців, по радіостанції запитав ситуацію."Всі живі!" - поступила відповідь. Наступний снаряд розірвався поряд з командиром. По радіостанції прозвучало: «Лейтенант загинув..."
Під час виконання своїх функціональних обов’язків виявив доблесть і честь, сміливість та хоробрість, стійкість та рішучість в умовах пов’язаних з ризиком для життя, показав високий рівень особистої підготовки, спроможність вчасно та вірно проводити аналіз обстановки, що склалася, робити висновки та приймати вірні рішення в надзвичайно складних ситуаціях, тим самим продемонструвавши чоловічий характер, незламний дух українського воїна та честь офіцера Збройних Сил України.

Військовослужбовець є взірцем всьому особовому складу Збройних Сил України та гідним сином своєї Батьківщини.

Вчора, 24 липня, Микитюка Миколу теж нагородили медаллю "Народний Герой України" (посмертно). Нагороду прийшли отримувати рідні офіцера. Вічна слава та пам'ять нашому ГЕРОЮ!

25.07.2016 р.

За матеріалами 30 окремої гвардійської механізованої бригади https://www.facebook.com/

 

 

У Хмельницькому бійцям АТО і волонтерам вручили орден «Народний Герой України»

 

За матеріалами газети «Є»  (http://ye.ua/news/news_25720.html) 24 липня у приміщенні обласної філармонії у Хмельницькому відбулась 18 урочиста церемонія вручення нагород «Народний Герой України». Тривало вручення відзнак понад чотири години. Народними Героями стали ще 15 дивовижних людей, патріотів, семеро з яких – посмертно.

Як розповідає журналістка, волонтерка, організаторка церемонії Віолетта Кіртока, усі кандидатури пройшли суворий відбір. Вручали народні нагороди маленька волонтерка Луїза Мілованова, заступник керівника Сил спецоперацій, Народний Герой України полковник ЗСУ Сергій Кривоніс та волонтер Володимир Голоднюк.

«Хотів би подякувати всьому народу України за збір срібла для нагороди. Якби не ви, її б просто не було, - звернувся до всіх ювелір Дмитро Щербаков, який виготовляє ці ордени. – Члени нагородної ради, які виконують дуже складну роботу: вибрати декілька кандидатур із сотень, тисяч – дуже складно. Війна ще не скінчилася, і маємо ще дуже багато Героїв. Хочу подякувати і тим людям, які не шкодують для України нічого. Народ цінує своїх Героїв і пишається ними». 

Історії кожного героя розповідали зі сцени, їх вітали оплесками і стоячи. Слухаючи розповіді про загиблих, присутні не раз витирали сльози. Навіть бійці, які багато бачили на Сході України, захоплювалися їхньою мужністю. Рідні загиблих, які отримували їхні нагороди, не стримували сліз. Розповідали, якими були ті, з кого маємо брати приклад у любові до рідної землі.

«Нагороджують нашого офіцера з позивним «Бонд». Ця людина пройшла все, що тільки можна на війні, - розповідають бійці «Філ» і «Макоша» про Олексія Бондарчука, військовослужбовця 8 полку спецпризначення. – Ми вважаємо, він один з найкращих. «Бонд» пройшов аеропорти Луганський, Краматорський, безліч операцій, які ніколи не будуть згадані. Отримує нагороду за успішну операцію, яку очолював».

Нагороду 17-річного бійця «Айдару» Назара Якубовського, який пішов на фронт, приписавши собі кілька років, отримала його мама. Командир групи Михайло Драган , розповів, що побратими дізнались про його вік лише після загибелі: розбираючи речі, знайшли свідоцтво про народження.

«Він був дуже відповідальним, виконував всі накази. Зараз, дивлячись на дорослих чоловіків, які ховаються за жіночими спідницями, порівнюю їх з Назаром. Мене переповнює в грудях. Він справжній чоловік, справжній Герой. Образливо, що його визнання відбулося з такими труднощами», - сказав Михайло Драган.

Орден Народного героя отримав і Вадим Свириденко - фельдшер 128-ї бригади. Він дивом вижив у Дебальцівському котлі в лютому 2015 року, внаслідок страшного обмороження втратив верхні й нижні кінцівки. Завдяки постійним тренуванням та зусиллям у боротьбі з болем уже почав користуватися протезами. Це людина титанічної сили волі та жаги до життя, яка зараз вже допомагає іншим бійцям.

Шоумен, волонтер Сергій Притула сказав, що вважає себе не вартим такої нагороди, хоч для нього це велика честь. Його засмутила людська байдужість, адже на церемонію прийшло так мало людей, не було школярів та студентів, які мають знати Героїв і брати з них приклад.

«Ми, волонтери, трохи щось робимо, але то не співрозмірне з тим, що роблять ці бійці. Я слухаю ці історії про загиблих, і розумію, що ми втрачаємо сіль землі. Я, чесно кажучи, засмучений, бо зал напівпустий. Тут зібралися ті, хто і так в кусі багато чого. Нам треба про цих воїнів говорити багато, нести інформацію по школах по інститутах, тоді з них виростуть громадяни, а не ублюдки», - заявив Сергій Притула.

Герої, що отримали нагороди у Хмельницькому:
1. Олег Копичинський. 30 бригада (не зміг приїхати).

2. Дмитро Годзенко, "Годзілла", заступник командира взводу 17 батальону 57 бригади. Посмертно.

3. Назар Якубовський. Айдар. Посмертно.

4. Микола Микитюк. 30 бригада. Посмертно.

5. Віталій Борщ, механік-водій танкового батальйону 92 бригади.

6. Олександр Шевчук, 1 батальон 30-ї бригади

7. Андрій Жук, командир 3-го батальону 72-ї бригади. Посмертно.

8. Олексій Бондарчук, 8 полк спецназу.

9. Сергій Дубина, 142-й центр сил спеціальних операцій.

10. Дмитро Лабуткін, військовий журналист. Посмертно.

11. Олександр Хаджинов, волонтер.

12. Сергій Притула, громадський діяч.

Лікарська бригада, що була розстріляна разом із пораненим під Дебальцево:

13. Сергій Кацабін,

14. Анатолій Суліма,

15. Михаїл Балюк.

Наступна церемонія відбудеться вже у серпні в місті Кропивницький (колишній Кіровоград). Загалом Народних Героїв є вже більше 260. Недержавний орден «Народний герой України» був започаткований наприкінці лютого в 2015 році журналістом Андрієм Боєчко і ювеліром Дмитром Щербаковим.

ФОТОКОЛАЖ

25.07.2016 р.

За матеріалами газети «Є» http://ye.ua/ та сайту Хмельницького  -

Khmelnytsky.com.ua http://khmelnytsky.com.ua/ua/fullnews/

Пам’ятати про Героя – наш обов’язок

 

Ось уже цілий рік  проминув від дня загибелі нашого земляка Миколи Микитюка… Про його і таких, як він, життя можна впевнено сказати крилатою фразою «життя, мов спалах». Таке коротке, але з такими важкими випробуваннями на війні! Та ні обстріли сучасною російською зброєю позицій напівроззброєних ЗСУ, ні голодні дні, коли БМП із речовими мішками згоріла від прямого потрапляння снаряда (а поновити їх спорядження штаб не поспішав), ні кров і стогін – нічого не змогло зламати силу  духу нашого Героя…

Бойові побратими Колі не всі змогли приїхати на річницю загибелі, бо війна не скінчилася і до цього часу. Багато Коліних друзів і до цього часу перебувають під постійними обстрілами російської сучасної зброї. Дякуючи Господу, вони живі і тримають свої позиції, а ми, дякуючи їм, не бачимо тут озвірілих бандюків, що похвалялися дійти до Львова і далі. Молоді і старші, чорняві чи світлорусі, вони не на чужій території хтозна чиї інтереси захищають, а свій український народ, свою українську землю.

Росія вирішувала долю народів у Радянському Союзі, посилаючи в Чехію, в Афганістан і наших солдат. Тепер уряд цієї  країни так само лізе у справи України, Сирії – агресор, який знищує культуру, народи інших держав, ніяк не хоче зрозуміти рівності всіх націй перед Богом, він хоче всюди показати верховенство Росії.

Кожен раз, приїжджаючи після смерті М.П.Микитюка в Ізяслав, різні бойові побратими розповідали нам про Колін бойових шлях, про його курсантські роки. Ще не було тіла загиблого в батьківській домівці, а друзі-курсанти (хто в той  час не був на Сході) вже прилетіли, та не дочекались навіть тіла, поспівчували і змушені були від’їжджати – війна. Інші хлопці, хто в той час був в госпіталях чи у відпустці, приїхали  на похорон, поминки, 40 днів, ще інші – на відкриття меморіальної дошки. Цього разу, на річницю загибелі, приїхали ті, хто був поряд в останніх боях Миколи – хлопці його роти на блокпосту Балу – Олександр Черепанов, Олег Ісхаков, Дмитро Дубок, Євген Поплавський, Сергій  Тельнов. З тяжкими  пораненнями, після контузій вони  живуть і пам’ятають свого командира. Для нього не лише орден Богдана Хмельницького потрібно дати, а і медаль «За відвагу», Героя України – така думка товаришів по окопах. Та не така думка у штабах!

Коли хлопці 17 лютого залишили свій блокпост, так як кільце вже замикалось і за їх спиною Чернухіно вже тримали бойовики, Дебальцеве теж було у тих під контролем, то комбат зустрів їх словами здивування: «Ви живі?». Він, комбат, відправив на 3-4 години взвод Колі усною вказівкою на блокпост Балу, щоб допомогти 128-ій та й вже усіх у думках поховав. Хлопці вижили, 128-ма ділилась і боєприпасами, і сухпайками (бо ж так і не відгукнулись, і не зареєстрували в штабі перебування однієї роти від 30-ої мехбригади на Балу, так і не постачали їм після згорілої БМП нічого), але так важко тепер добитись цим хлопцям правди, коли нема ніяких письмових наказів.

Розповідали кожен про нашого Колю Микитюка… Його бойовий дух, його навики та знання, вміння вести бій та себе під час бою допомогли хлопцям вижити, і вони вдячні за це своєму командирові.

Герої не вмирають, допоки живі свідки тих подій. А щоб пам’ять про такого юного хлопця, що не залишив після  себе нащадків, які передавали б з покоління в покоління спомин про нього, жила у віках, маємо поклопотатись ми, зберегти у назвах рідного міста Ізяслава Миколу Микитюка.

12.02.2016 р.

Надія Васильчук

 

Пам'ять про героїв не вмирає...

 

Коли закінчиться страшна війна,

Мов вперше засміємося з тобою,

Як розсип сліз, моя душа сумна,

Тепер воскресне птицею живою.

Скорбота довго не залишить дім,

І вічна пам’ять людям всім полеглим,

Коли закінчиться війна, ходім,

Оплачем всіх, полинувших у небо.

 

Війна – це не тільки бої, героїзм і подвиг. Це важкі людські страждання, нелюдські випробування, це смерть багатьох людей. Не злічити страшного невимовного горя у тих сім`ях, до яких прилетіла чорна звістка про загибель сина, брата, коханого, чоловіка.

Вже другий рік на сході України проводиться Антитерористична операція із ворогами державного суверенітету та територіальної цілісності України.  За час її проведення  полягли смертю хоробрих і наші земляки: Володимир Чепелюк та Олександр Мамлай із М’якіт, Олег Довгий із Щурівець, Юрій Баран із Добрина, Олександр Кушнірук, Василь Кобернюк, Микола Микитюк, Юрій Цісарук  з Ізяслава.

6 лютого виповнився рік, коли чорна зловісна новина прийшла до Галини Павлівни та Петра Михтоновича Микитюків: в районі Дебальцевого під час артилерійського обстрілу поблизу селища Рідкодуби загинув командир механізованого взводу 30 окремої гвардійської механізованої бригади, їх єдиний син, Микола.

У пам'ять за загиблим Героєм 8 лютого в приміщенні Ізяславського НВК «ЗОШ ІІ-ІІІ ступенів № 5 ім.О.Онищука, гімназія», де навчався Микола Микитюк, було проведено Лінійку Пам’яті.

Короткі факти із його недовгого, але героїчного життя, що були озвучені на заході: «А було йому лише 22…».

Народився Микола Микитюк 12 травня 1992 року в Ізяславі. У 2010 році закінчив Ізяславський НВК «ЗОШ ІІ-ІІІ ступенів № 5 ім.О.Онищука, гімназія». У червні 2014 року після закінчення Львівської Академії сухопутних військ прибув до м. Новоград-Волинський у 30-ту механізовану бригаду, де прийняв під своє командування 3-й взвод 8-ї механізованої роти 3-го механізованого батальйону в/ч П/П В2731.

Його взвод брав участь у визволенні м.Новий Світ, в боях в районі Савур-Могили, с. Степанівка,  с. Малоніколаєвка Донецької області, в районі с. Леніно та с. Містки  Луганської області, м. Вуглегірськ та ін.

31січня 2015 року  бійці отримали  завдання утримувати блокпост «Балу» біля с. Рідкодуби.  

З 02 по 05 лютого  Микола зі своїми товаришами вивозив поранених, які потрапили в засідку. Лив дощ. Змінного взуття і одягу не було, бо згоріло в підірваній БМП. Коля захворів на грип, та лікуватися не було можливості, бо бойовики проводили атаку за  атакою. Артрозвідки не було. Микола сам наводив вогонь артилерії на наступаючі танки.

06 лютого чергову атаку бойовиків відбили. Коля присів в окопі, раптом з посадки виїхав танк і вистрелив. Снаряд розірвався прямо на бруствері, під яким сидів Микола. Осколок пробив каску і вцілив у голову...

Президент України Указом № 270/2015 «Про відзначення державними нагородами України» за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі посмертно нагородив орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня Миколу Микитюка».

До присутніх учасників меморіального заходу учнів, педагогів та працівників навчального закладу, батьків Миколи Микитюка звернулись: директор закладу Любов Бізюк, голова Ізяславської районної спілки ветеранів Афганістану, голова Громадської ради при Ізяславській районній державній адміністрації Василь Тележинський, голова громадської організації «Ізяславська районна спілка воїнів-учасників антитерористичної операції» Володимир Павлюк, класний керівник М.Микитюка Тетяна Пархомець, хресна мати М.Микитюка Надія Шевцова.  У своїх виступах вони наголосили, що  у боротьбі із ворожими загарбниками, Україна втрачає своїх синів. Але кожен із загиблих воїнів  залишиться у нашій пам'яті, вдячність за їхній подвиг житиме у серцях українців.

«Ми низько схиляємо голови перед  усіма матерями, батьками і вдовами воїнів, які героїчно загинули, та  дякували батькам Миколи, Галині Павлівні та Петру Михтоновичу, за те, що виховали сина  таким мужнім, хоробрим, люблячим, бо лише така людина могла віддати своє життя за мир на рідній землі», - відзначили  виступаючі на Лінійці Пам’яті.

Присутні на заході вшанували хвилиною мовчання пам'ять Миколи Микитюка, уродженців Ізяславського району та усіх, хто загинув за територіальну цілісність та державний суверенітет України.

Після закінчення заходу учні школи поклали квіти до меморіальних дошок Миколі Микитюку та Олегу Онищуку. Також Галина Павлівна та Петро Михтонович Микитюки відвідали експозиції шкільного військово-історичного музею, присвячені пам'яті їх сина. 

ФОТОКОЛАЖ

09.02.2016 р.

В.Кучерук за матеріалами Ізяславського НВК

«ЗОШ ІІ-ІІІ ст. № 5 ім.О.Онищука, гімназія»

 

Вшанували пам'ять героїв

 

22 січня, в день коли  ми згадуємо дві рівнозначні за вагою події української історії: проголошення незалежності Української Народної республіки 1918 року та Акт Злуки українських земель рівно через рік – 1919-го керівництво району  та  органів місцевого самоврядування вшанувало пам’ять земляків, які загинули, захищаючи свободу та територіальну цілісність України в ході проведення Антитерористичної операції та сході України.

В місті Ізяслав, селах Щурівці та М’якоти  відбулось покладання квітів до могил   Василя Кобернюка, Миколи Микитюка, Юрія Цісарука на кладовищах  міста Ізяслав, до могили Олега Довгого в селі Щурівці, до могил Олександра Мамлая та Володимира Чепелюка в селі М’якоти. У церемонії покладання взяли участь: перший заступник голови районної державної адміністрації Павло Ковальчук, заступник голови районної держаної адміністрації Володимир Левченко, заступник Ізяславського міського голови Віталій Андрійчук,  керівництво М’якотівської та Щуровецької сільських рад, делегації місцевих закладів освіти та культури.

Сьогодні бійці в зоні АТО так само відстоюють не лише незалежність, а й соборність України, як і їхні попередники майже 100 років тому. Ми маємо усвідомити і врахувати помилки минулого: брак національної єдності на початку ХХ століття, ідеалізм, брак досвіду і містечковість інтересів тодішніх українських керманичів призвели до втрати української державності.

Сьогодні, коли маємо українські території, непідконтрольні українській владі, День Соборності – це привід нагадати, що Крим – це Україна, і Донбас – це Україна.

25.01.2016

В.Кучерук

 

Миколу Микитюка посмертно нагороджено орденом Богдана Хмельницького III ступеня

 

Відповідно до Указу Президента України № 270/2015 від 15 травня 2015 року, за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі орденом Богдана Хмельницького III ступеня посмертно нагороджено жителя нашого району, лейтенанта МИКИТЮКА Миколу Петровича.

Аби передати нагороду батькам та вкотре подякувати їм за виховання справжнього патріота та самовідданого захисника України, висловити слова глибокого співчуття в Ізяславському районному військовому комісаріаті зібрались представники районної влади та громадськості, а за дорученням обласного військового комісара вручив орден районний військовий комісар Микола Моспан.

Звертаючись до рідних загиблого, перший заступник голови райдержадміністрації Павло Ковальчук відзначив, що ніщо не зможе загоїти душевну рану від втрати дорогої їм людини - єдиного сина. Він віддав своє життя заради миру на українській землі і світла пам'ять про нього назавжди залишиться в серцях усіх земляків. Крім того, він запевнив батьків, що влада району робитиме все можливе, аби підтримати їх сімю у повсякденному житті.

07.07.2015 р.

В.Сложинський     

Микитюк Микола удостоєний ордена Богдана Хмельницького

Указом Президента України  № 270/2015 від 15 травня 2015 року «Про відзначення державними нагородами України» за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі  МИКИТЮКА Миколу Петровича, лейтенанта посмертно нагороджено орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня.

Лейтенант  Микола Микитюк  народився 12 травня 1992 року, виріс в місті Ізяслав, тут проживають його батьки. У 2010 році закінчив Ізяславський НВК «ЗОШ ІІ-ІІІ ст.№5 ім.О.Онищука, гімназія», у 2014 році закінчив Академію сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (м.Львів). Проходив військову службу  у 30-й окремій механізованій бригаді з Новоград-Волинського. Загинув 06 лютого 2015 року під час проведення антитерористичної операції на сході України, відстоюючи свободу, незалежність та територіальну цілісність Держави. 

15.05.2015 р.

За матеріалами офіційного сайту  Президента України http://www.president.gov.ua/

 

В.Кучерук

Голова райдержадміністрації зустрівся із матерями загиблих в АТО

 

 

У рамках заходів, пов’язаних із відзначенням Дня матері голова районної державної адміністрації Борис Яцков зустрівся із матерями, чиї сини загинули під час проведення антитерористичної операції на сході України: Валентиною Кобернюк, Валентиною Довгою,  Галиною Кушнірук,  Галиною Микитюк.

Борис Олександрович привітав їх із святом та щиро подякував за гідне виховання синів – справжніх героїв новітньої України. У ході спілкування керівник району зазначив на готовності влади надати посильну допомогу родинам.

13.05.2015 р.

В.Кучерук

 

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!

 

12 травня  в Ізяславському НВК «ЗОШ ІІ-ІІІ  ст. №5 ім.О.Онищука, гімназія»  відбулася лінійка-реквієм з нагоди відкриття меморіальної дошки українському новітньому героєві, лейтенанту Збройних Сил України, випускнику закладу 2010 року Миколі Микитюку, який загинув у ході проведення Антитерористичної операції на сході України, захищаючи її суверенітет та територіальну  цілісність.

У меморіальному заході взяли участь: батьки та рідні Миколи Микитюка, голова районної державної адміністрації Борис Яцков, голова районної ради Михайло Борисюк, заступник Ізяславського міського голови Ніна Черняк,  заступник командира військової частини,  де служив Микола Миктюк, учні та педагоги закладу, жителі міста Ізяслав.

Ініціаторами та спонсорами встановлення меморіальної дошки став колектив Ізяславського НВК «ЗОШ ІІ-ІІІ  ст. № 5 ім.О.Онищука, гімназія». Розпочала захід директор закладу Любов Бізюк. Нею та всіма виступаючими було сказано чимало добрих слів про Миколу Микитюка, якому 12 травня виповнилося б 23 роки. Виступаючі неодноразово у своїх виступах наголошували про його відданість ідеям і вірі у добро та перемогу. Усі, хто знав Миколу, любили і поважали його за чуйне ставлення до людей, велику душевну щедрість, мудрість і оптимізм та запам’ятали – привітним, добрим, який понад усе любив свою родину та державу, за яку віддав таке юне молодече життя.

Після урочистого відкриття меморіальної дошки воїну на фасаді школи благочинним храмів Ізяславського округу Хмельницької єпархії Української Православної Церкви Київський патріархат митрофорним протоієреєм о.Володимиром Ковальчуком, у співслужінні представників духовенства благочиння було відправлено поминальну літію та освячено меморіальну дошку.

У своєму пастирському слові до присутніх о.Володимир наголосив на необхідності гідного вшанування героїв України, які поклали своє життя за її свободу та незалежність. Він також передав закладу Державний Прапор України, який був підписаний учасниками АТО під час поїздки групи волонтерів району на схід України.

«Висловлюю вдячність за активну позицію всіх небайдужих, хто долучився до встановлення меморіальної дошки, а рідним загиблим бажаю міцного здоров’я та мирного неба» - сказав голова районної державної адміністрації Борис Яцков. 

Учасники заходу вшанували пам'ять Миколи Микитюка та всіх тих, хто загинув за Україну, хвилиною мовчання та поклали до меморіальної дошки квіти.

Після завершення лінійки-реквієму батьки Миколи Микитюка, рідні, друзі, товариші по службі, гості оглянули експозицію шкільного музею, присвяченому герою-випускнику.

ФОТОКОЛАЖ

12.05.2015 р.

В.Кучерук

 

    Відбувся благодійний концерт "В душах людських нехай палає тепло, людське милосердя нехай робить добре"

 

Ніщо так не об’єднує людей, як біда. Сьогодні вона на всіх одна – війна на сході України. Скільки в ній  болю, страждань, злості, крові, сліз, розбитих сердець, скалічених долей, смертей… Проте саме в цей час по-новому стали відчуватись відвага, мужність, героїзм, самопожертва заради Батьківщини, подвиг, любов… Маючи оту любов у своєму серці воїни, волонтери та всі патріоти України піднялись на захист своєї держави, на захист її цілісності та суверенітету.

Саме розкриттю патріотичних почуттів був присвячений тематичний благодійний захід "В душах людських нехай палає тепло, людське милосердя нехай робить добре", який пройшов 30 квітня в приміщенні Ізяславського районного будинку творчості дітей та юнацтва «Веселка». Ініціатором його проведення виступив педагогічний та учнівський колективи Ізяславського навчально-виховного комплексу «ЗОШ ІІ-ІІІ ст. № 5 ім.О.П.Онищука, гімназія».  

 У ході заходу через пісні, хореографію, художнє читання було розкрито велич подвигу військовослужбовців Збройних Сил України, добровільних військових формувань, самовідданість та щирість волонтерів.

Всі присутні вшанували хвилиною мовчання героїв Небесної Сотні,  загиблих учасників антитерористичної операції та сході України, всіх, хто віддав своє життя  за Україну, серед них і  жителів та уродженців Ізяславського району  Василя Кобернюка, Володимира Чепелюка, Олександра Мамлая, Юрія Барана, Олександра Кушнірука, Олега Довгого, Миколу Микитюка.

За час війни учні та педагоги закладу неодноразово ставали учасниками різноманітних  заходів, акцій, конкурсів, благодійних концертів. Зібрані під час їх проведення ліки, коти, теплі речі, продукти харчування, листи, малюнки, обереги, маскувальні сітки та багато іншого передано  на потреби Збройних Сил України, в обласний госпіталь, благодійній організації «Фонд Заславщини», волонтерам, для надання адресної допомоги випускникам школи, що беруть участь у проведенні АТО. Загалом, з серпня 2014 року по даний час  силами учнів, педагогів, батьків, працівників школи  зібрано понад 14,5 тис.грн.

Перед учасниками заходу виступили: заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко та волонтер Володимир Павлюк. Вони наголосили, що названі під час концерту конкретні справи можливо комусь видадуться незначними, але це маленькі поступальні кроки до справедливості, чесності, гідного життя людей, за життя і свободу якого варто боротися, варто здобувати таку жадану і омріяну перемогу.

Під час концерту відбувся збір коштів на встановлення меморіальної дошки загиблого земляка - учасника АТО, колишнього випускника школи -   Микитюка Миколи.

ФОТОКОЛАЖ

30.04.2015 р.

За матеріалами Ізяславського НВК «ЗОШ ІІ-ІІІ ст. № 5

ім.О.П.Онищука, гімназія»

 

В Ізяславі прощалися з воїном, загиблим у зоні АТО

 

 

12 лютого у м.Ізяслав  поховали   загиблого лейтенанта Збройних Сил України  Микитюка Миколу Петровича, який загинув 06 лютого 2015 року під час проведення антитерористичної операції на сході України, відстоюючи свободу, незалежність та територіальну цілісність Держави. 

Лейтенант  Микола Микитюк  народився 12 травня 1992 року, виріс в місті Ізяслав, тут проживають його батьки. У 2010 році закінчив Ізяславський НВК «ЗОШ ІІ-ІІІ ст.№5 ім.О.Онищука, гімназія», у 2014 році закінчив Академію сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (м.Львів). Проходив військову службу  у 30-й окремій механізованій бригаді з Новоград-Волинського.

У скорботі жителі міста і району з вінками і квітами, не стримуючи сліз, проводжали в останню путь справжнього героя, патріота України.

У храмі св.вмч. та цл. Пантелеймона УПЦ КП відбулась заупокійна служба за загиблим Миколою Микитюком, яку здійснили священики Ізяславського, Білогірського, Шепетівського, Полонського районів Української Православної Церкви Київський патріархат.

Від храму колона похоронної процесії рушила до центральної площі міста, де відбулась громадянська панахида. Перед громадою міста та району висловили співчуття родині загиблого, його родичам, друзям, знайомим Ізяславський міський голова Валентин Паньковський, перший заступник голови райдержадміністрації Павло Ковальчук, голова районної ради Михайло Борисюк, представник військової частини, де проходив службу М.Микитюк, благочинний  храмів Ізяславського округу Хмельницької єпархії УПЦ КП митрофорний протоієрей о.Володимир Ковальчук, вчитель Ізяславського НВК «ЗОШ ІІ-ІІІ ступенів № 5, гімназія» Тетяна Пархомець.  

Поховали Миколу Микитюка  на кладовищі по вул.Незалежності на Алеї почесних поховань.

Вічна пам’ять Герою! І вічна слава! Герої не вмирають!

ФОТОКОЛАЖ

13.02.2015 р.

 

 

АКТУАЛЬНО

Е-послуги

Відкриті дані

Правова допомога 

Пенсійне забезпечення

Вибори

Міжнародна інтеграціяУкраїни

Запобігання корупції

Відзначення пам'ятних та ювілейних дат

Голодомор

       Актуальні питання   державної служби  

 

 

СОЦІАЛЬНА СФЕРА

 

Соціальний захист


Медицина

 

Культура

 

Сім'я і діти

 

Освіта

 

 

 

 

ЕКОНОМІЧНА СФЕРА

 

Містобудування та архітектура

Підприємництво

 Енергоефективність

 Регуляторна політика

 Агросектор

 Бюджет

 Державні закупівлі

 Державна реєстрація

Чисте довкілля

 ЦНАП 

 

 

ОРГАНИ ВЛАДИ

 

Районна рада

Міська рада

Сільські ради

ХАЕС

Податкова

Поліція

Районний сектор ГУ ДСУ з надзвичайних ситуацій 

 

 

 

 

Центральні 

 органи влади

 

 

 

 Обласні

 органи влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

_______________________________________________________________________________________

© Ізяславська районна державна адміністрація, 2003-2019 роки
   вул. Незалежності, буд.2, м.Ізяслав, 30300,
e-mail: izyaslav_rda@izadm.gov.ua
 
  Розробка та підтримка: Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Ізяславської районної державної адміністрації

   Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові зазначення посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний веб-портал Ізяславської райдержадміністрації https://izadm.gov.ua/