на головну

                     
                       
                     
                     
                             
 

 

 

Ізяславська

райдержадміністрація

 

               30300, Хмельницька обл.,

             Ізяславський р-н., м.Ізяслав,

                вул.Незалежності, буд. 2

 

тел/факс: (03852) 4-20-61

e-mail: izyaslav_rda@izadm.gov.ua

 

Заходи,

які заплановано

провести в

Ізяславському районі

протягом тижня

 

 

    

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода в Ізяславі

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вшанування пам’яті загиблого воїна в зоні АТО О.Кушнірука

Герої не вмирають і не вмруть,
Героїв пам’ятатимуть віками.
Їм славу вічну віддадуть
І голову схиляють перед вами.

 

25 грудня - 4 річниця загибелі військовослужбовця родом з Ізяславщини Олександра Кушнірука, котрий загинув у ході проведення Антитерористичної операції на сході України

У цей день відбулись військово-спортивні змагання для тих, хто може підставити плече один одному, хто здатний поділитися останнім і подолати всі негаразди і труднощі.

Хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять нашого героя та всіх загиблих воїнів в зоні АТО.

Учні 10 класу поклали квіти до пам’ятного бюсту Олександру Кушніруку.

У спортивних змаганнях взяли участь 4 команди: "Каскад", Ізяславська ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Ізяславський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.. № 2, ліцей» ім..О.Кушнірука, Ізяславський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.. ім. О.П.Онищука № 5, гімназія».

Учасники заходу розбирали зброю, споряджували магазин до автомату, виконували стрільбу з пневматичної гвинтівки, одягали на швидкість захисний костюм.

Перемогу здобула команда "Каскад", також окремим учням-переможцям було вручено нагороди. Вітаємо наших мужніх, сміливих та надійних захисників!

ФОТОКОЛАЖ

26.12.2018 р.

За матеріалами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

 

Герої не вмирають…

(До 4-річниці загибелі Героя АТО Олександра Кушнірука)

 

Минають роки. На зміну одному поколінню приходить інше. А пам'ять про тих, хто був, жив, мріяв і віддав своє життя в ім’я людства – вічна. Така вічна, як і людські чесноти: гуманізм, добро, чесність, відданість, любов, кохання.

Кожен, хто приходить у цей світ, мабуть, має виконати певну місію.

Добре, що таїна життєвої дороги невідома людині. Але, коли б знали, чи змогли б змінити? Впевнені, що Кушнірук Олександр не змінив би. Його місія на землі була визначена і вибрана ним самостійно. Ніхто не зміг вплинути на хлопця, бо вибір був свідомий – стати військовим. Один раз і назавжди, присягнувши українському народові бути вірним і відданим, не зійшов з цього шляху. До останньої хвилини свого життя обороняв Україну, захищав її суверенітет, територіальну цілісність і недоторканість, чесно виконував свій військовий обов’язок. Все так, як присягався.

Між датою смерті і народженням – ціле життя, сповнене радості, пошуку, реалізації мрій, великих досягнень,  любові  до своєї землі, людського кохання.

Народившись в Ізяславі у 1982 році, Олександр Кушнірук став його символом, його славою, його мудрістю. Життя героя України бере за приклад молодь міста. Його ім’я золотими літерами закарбоване в назву Ізяславського навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІІ ст.№2, ліцей».

А все починалось у стінах школи. Перша мрія – стати десантником реалізувалась в гуртку «Каскад», яким керував вчитель військової підготовки В.П.Лебедєв. Ще в школі Олександр виконав свої перші стрибки з парашутом.

Мрія батьків про лікарську діяльність сина не здійснилася, бо після закінчення школи у 1999 році, Олександр вступив у військовий інститут ракетних військ і артилерії імені Богдана Хмельницького Сумського державного університету.

Закінчивши ВНЗ, прибув до бригади спеціального призначення  міста Ізяслава (А-0553). У 2004 році частину було переведено у м.Хмельницький. Під час проходження служби, молодий лейтенант був командиром групи, роти, начальником штабу – першим заступником  командира загону  спеціального призначення окремого полку спеціального призначення Сухопутних військ Збройних сил України. Наполегливість допомогла досягти мети  -  став офіцером-розвідником.

Життя йшло. Події в Україні розгортались невтішно. Учасники Майдану жертвували своїм життям заради змін в Україні, але сусідня держава, скориставшись цією ситуацією, анексує Крим, вводить свої війська на Східну територію нашої держави. І молоді хлопці України стали першими на захист своєї землі.

Патріотичне виховання і обов’язок заставив Олександра стати в ряди захисників у найперший і найскладніший період війни.

А вдома чекає кохана дружина, діти, друзі, батьки. Кожен хвилюється за нього. Найрідніша згадує перше знайомство, освідчення в коханні, призначення дати вінчання, плани про поповнення в сім’ї. І, здається, все вирішувалось миттєво. Хотілось встигнути зробити все і швидко. Народження першої донечки ознаменувалось першою радістю і щастям. Сім’я кожну вільну хвилину використовує, щоб бути разом. Ці моменти залишилися в пам’яті сім’ї як велике і неповторне задоволення. Дружина отримувала у цей час захист, підтримку, допомогу. Вона відчувала, що є першоосновою у його житті. Через деякий час сім’я поповнюється другою дитиною. Ім’я вибирають разом. Радіє і старша донечка, бо вже має сестру Анюту. Обидві дуже схожі на тата, як ззовні, так і за характером. І знов щаслива сім’я разом. Часто додому з прогулянки повертаються з собаченям, котиком, їжачком.

Молодий щасливий батько, йдучи додому, несе донечкам щось смачне, а дружині дарує квіти, робить приємні сюрпризи. Сім’я подорожує, знайомиться з визначними місцями України, світу. Олександр у цей час і сам щасливий, бо спішив бути поруч, ніби відчував…

Але життя йшло. Робота заставляла удосконалюватись. І Олександр Кушнірук вивчає іноземні мови, виконує миротворчу місію в Молдові. Їде в Чехію, Угорщину, Словаччину. Проходить курси виживання в надзвичайних умовах у Норвегії. І не забуває слати листи дружині – ніжні і чуттєві.

А вона, його єдина, згадує як колись гадала на Андрія і витягла листочок, де було зазначено ім’я – Олександр. А на іншому – спортсмен. Не обходив увагою і друзів, ділився з ними позитивом, заряджав їх своєю енергією. Приємно було з ним спілкуватись, бо мав розширене коло знань,  міг підтримати будь-яку тему. Гарне почуття гумору дозволяло розрядити складні ситуації. Усмішка Олександра або Сан Санича, як його по-доброму називали друзі, дарувала настрій.

Життя бігло, скоріше мчало і вносило свої доповнення. Мирний період все більше залишався в минулому і молодий, вже досвідчений Олександр Кушнірук  знаходиться в зоні АТО, де займає керівну посаду начальника розвідки бригади, керує операціями виявлення і знешкодження ворога. Не боїться дивитися в очі смерті. Його відвага була прикладом для підлеглих. Вони довіряли йому потаємне, несли свої проблеми,  щоб вирішив. А Олександрових здібностей і любові вистачало для всіх.

Зустрічі з братом, обговорення ситуації в країні, згадки про минуле проходили все рідше. Таємницею для усіх було те, що Олександр вже їздив на Схід  і виконував завдання. Не любив, коли за нього хвилювалися. Із спогадів: «Потім він розділив групу і пішов з одним бійцем далі, бо треба було провести розвідку. Хлопці, які залишилися, розповідали, що почувши вибух, побігли в ту сторону. Спочатку побачили сержанта, і відразу зрозуміли, що той загинув. А Саша лежав на віддалі.

У той день він повинен був їхати на КП бригади, але в останній момент його групу відправили на завдання. Тоді Олександр сказав: «Як я можу поїхати, коли моїх на завдання відправляють?»

Брат Дмитро не хотів вірити і надіявся, що повідомлення про втрату є помилкою. Але телефон Олександра вже не працював. Дорога до нього була довгою і нескінченною. Повідомити рідним було важкою задачею.

В Олександра Кушнірука було велике життя, але могло б бути і велике майбутнє. Він був справжнім професіоналом. Його душа була наповнена любов’ю до людей, світу.  Наш герой жодного разу не зрадив своїй місії на землі.

ФОТОКОЛАЖ

26.12.2018 р.

За матеріалами Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.. № 2, ліцей» ім.О.Кушнірука

 

 

Вшанували пам'ять борців за свободу, незалежність та територіальну цілісність України

 

24 серпня виповнилось 27 років незалежності України,  проте реальна її історія  набагато довша і багатша. Протягом віків найголовнішою цінністю і рушійною силою до незалежності  для українців була свобода. Про це мріяли десятки поколінь, тисячі віддали своє життя за цю ідею. Немає, напевне, серед європейських народів народу, який страждав би більше, ніж український.

Річницю своєї незалежності Україна змушена відвойовувати, виборюючи власні землі, відстоюючи  своє  право на свободу. За право вільними проживати на Богом даній землі наші захисники Батьківщини віддали найдорожче – власне життя. На жаль, час не можна повернути назад. Але у наших силах бути гідними подвигу героїв. Адже на їх подвигах виросте нове покоління, яке зробить Україну сильнішою та кращою.

Саме в цей день, у рамках  відзначення 27-ї річниці незалежності України, відбулась церемонія вшанування пам’яті борців за Україну із покладанням квітів до могил військовослужбовців, які загинули в зоні антитерористичної операції на сході України.

Від імені громадськості Ізяслава молодіжна делегація прийшла вшанувати пам'ять полеглих героїв, які поховані в місті Ізяслав, зокрема: Миколи Микитюка, Василя Кобернюка, Юрія Цісарука, Віннера Карімова.

Також вдячні земляки поклали квіти  до пам’ятника Олександру Кушніруку – військовослужбовцю родом із Ізяславщини, який загинув в зоні антитерористичної операції на сході України, та до пам’ятної дошки із портретами загиблих земляків в зоні АТО (по вул.Шевченка міста Ізяслав).

Крім того відбулось покладання квітів до могил загиблих захисників Батьківщини, похованих на території Ізяславщини - Володимира Чепелюка, Олександра Мамлая в селі М’якоти, Олега Довгого в селі Щурівці, Ігоря Хом´яка в селі Плужне. 

Пам’ять загиблих українських героїв вшанували хвилиною мовчання. Із вдячністю земляки вклонились загиблим бійцям та поклали квіти до могил полеглих.

Надзвичайно важко стояти біля захоронень відважних земляків та дивитися у вічі батькам, які втратили свого сина. Ми завжди пам’ятатимемо тих, хто загинув за Україну, за наше мирне щасливе життя. І віримо в те, що з такими патріотами наша країна буде вільною і мирною державою. Вічна пам’ять загиблим нашим героям!

Завершився меморіальний захід покладанням  квітів пам’яті до меморіалу воїнам-визволителям в Ізяславському міському Парку Слави, меморіалу жертвам голодоморів та політичних репресій, пам’ятного знаку Тарасу Шевченку, а також померлих учасників Революції Гідності.

ФОТОКОЛАЖ

27.08.2018 р.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

НАШ СВЯТИЙ ОБОВ’ЯЗОК – ПАМЯТАТИ ГЕРОЇВ!

 

Протягом віків найголовнішою цінністю і рушійною силою до незалежності  для українців була свобода. Про це мріяли десятки поколінь, тисячі віддали своє життя за цю ідею. Немає, напевне, серед європейських народів народу, який страждав би більше, ніж український. Адже Україна споконвіку змушена відвойовувати, виборюючи власні землі, відстоюючи  своє  право на свободу.

Ще не припинились кровоточити спогади про страшні часи української революції 1917‒1921 років, Другої світової війни, як прийшла чергова кривава війна на східні українські землі, яка вже четвертий рік поспіль сіє неспокій та безжально стирає цвіт нації – найкращих синів та доньок свого народу.  

За право вільними проживати на Богом даній землі наші захисники Батьківщини змушені платити найдорожчим - власним життям.

Мужністю, хоробрістю та відчайдушністю відзначилися і наші земляки, котрі сміливо, гідно боронили кордони держави, захищаючи матерів, жінок, дітей, кожного з нас та рідну землю. Їхні імена зберігають меморіальні дошки і пам’ять вдячних земляків.

Щорічно 22 січня, у День Соборності України, ми віддаємо данину пам'яті та поваги відважним захисникам, які загинули, боронячи кордони України.

Не став винятком і цей рік. Відбулась церемонія вшанування пам’яті полеглих героїв України із покладанням квітів до їх меморіальних дошок.  

Від імені громадськості Ізяслава заступник голови райдержадміністрації Володимир Левченко спільно із Ізяславським міським головою Валентиною Корнійчук прийшли вшанувати пам'ять та покласти квіти до меморіальних дошок воїнів Української Народної Республіки, що були поховані на кладовищі біля Свято-Михайлівського храму, а також загиблим у  ході проведення АТО, уродженцям Ізяславського району (місто Ізяслав, вулиця Шевченка, 10А).

Також відбулось покладання квітів до меморіальних дошок загиблим в АТО: Миколі Микитюку, Василю Кобернюку, Олександру Кушніруку в місті Ізяслав; Володимиру Чепелюку, Олександру Мамлаю в селі М’якоти; Олегу Довгому в селі Щурівці; Ігорю Хом'яку в селі Плужне.

Вдячними земляками було віддано гідну шану світлій пам’яті та героїчним подвигам загиблих українських героїв, котрі боролись за свободу, незалежність та територіальну цілісність України в різні періоди її історичного розвитку, а також вшановано їх хвилиною мовчання.

Ми завжди пам’ятатимемо тих, хто загинув за Україну, за наше мирне щасливе життя. І віримо в те, що з такими патріотами наша країна буде вільною і мирною державою. Вічна пам’ять нашим полеглим героям!

ФОТОКОЛАЖ

22.01.2018 р.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

 

 

 

До річниці загибелі О.Кушнірука

 

Понад двадцять років Україна не знала війни. Наш народ пишався тим, що у буремні 90-ті Україні вдалося зберегти мир. Але війна не обійшла нашу державу тепер. Знову гинуть найкращі сини і доньки нашої держави, цвіт нації. Серед них – наші земляки, які не задумуючись пішли боронити кордони держави. Багатьом із них, на жаль, не судилося повернутися живими. Вони полягли навіки.

Серед них Олександр Кушнірук, котрий загинув  25 грудня 2014 року в ході проведення Антитерористичної операції на сході України. Найвищою нагородою для тих, хто уцілів, -  є життя, а для загиблих – пам'ять. У рамках відзначення річниці загибелі земляка 20 грудня в Ізяславському навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2, ліцей», чиє ім’я носить сьогодні заклад, відбулись військово-спортивні змагання між збірною учнівської молоді 10-11 класів та командою «Каскад». Це були змагання сили, витримки, мужності, швидкості, кмітливості та спритності. 

На думку організаторів, такі заходи є доцільними, оскільки вони виховують, дисциплінують та піднімають український дух.

Кожен виступ учасників був цікавим та захоплюючим, команди запекло змагалася за звання найкращої. До самого завершення змагань зберігалась інтрига, тому що усі команди були сильні та варті перемоги.

Оцінювали змагання журі у складі: керівника клубу "Каскад" Тележинського В.І., заступника з виховної роботи Загаєцької В.А. та вчителя захисту Вітчизни Тимощука Р.І.

Учасники проявили високі спортивні досягнення, фізичні здібності, що надалі сприятиме патріотичному  вихованню молоді, згуртуванню учнівських колективів та  командного духу.

Перемогла команда "Каскад". Найкращі результати показали:

Бендій Вадим - спорядження магазину;

Андрощук Артем та Нізельський Вадим - збирання та розбирання зброї;

Марчук Максим - одягання протигазу;

Нетеча Максим - стрільба з пневматичної гвинтівки.

По завершенню заходу відбулась церемонія нагородження.

ФОТОКОЛАЖ

21.12.2017 р.

За матеріалами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

 

 

Ізяславщина відзначила День Гідності та Свободи

 

У новітній історії українці двічі виходили на Майдан для захисту свого європейського вибору, гідності та свободи. Під час другого Майдану, чотири роки тому, розгорнулися події, які призвели до кардинальних змін в українському суспільстві. Всупереч і на противагу жорстокості та тотальному тиску правлячого режиму країна згуртувалася, а її громадяни вкотре довели, що шлях України – європейська цивілізація, і ми самі будемо вирішувати наше майбутнє.

Про це наголосив у своєму вітальному слові заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко під час проведення культурно-просвітницького заходу «Народ мій є,  народ мій завжди буде, ніхто не переможе мій народ!», присвячений Дню Гідності та Свободи, який відзначається в Україні щорічно 21 листопада. Захід відбувся у приміщенні Ізяславського районного будинку творчості дітей та юнацтва «Веселка».

Також Володимир Борисович сказав: «Сьогодні Україна з труднощами, але невпинно рухається шляхом реформування майже кожної суспільної та державної сфери. Співпраця України із західними партнерами, насамперед Європейським Союзом і НАТО, вийшла на якісно новий рівень. Угода про асоціацію з Європейським Союзом дає можливість поглиблювати торговельну, економічну, енергетичну інтеграцію з країнами – членами Європейського Союзу і водночас приводити національне законодавство у відповідність з європейським. Україна продовжує розширювати зону вільної торгівлі з іншими країнами Заходу, що збагачує національну економіку, активізує конкуренцію та заохочує вітчизняні підприємства відкривати нові ринки збуту. Співпраця з НАТО ще ніколи не була такою інтенсивною та плідною – в перспективі українська армія відповідатиме базовим стандартам Альянсу».

Звертаючись до учасників заходу, В.Левченко наголосив, що всупереч зовнішнім викликам – анексії Автономної Республіки Крим та бойовим діям на Донбасі, розв’язаними російсько-терористичними військовими формуваннями, – Україна, зазнавши ресурсних, економічних, промислових, інфраструктурних, а головне людських втрат, вистояла і переборола кризові явища.  

«День Гідності та Свободи – свято особливе, бо за ним стоять місяці безпрецедентної мужності, жертовності і відваги наших громадян – чоловіків і жінок, людей похилого віку і молоді, людей різних політичних переконань і культурних уподобань, різних мов і віросповідань, які всьому світу продемонстрували рішучу протидію свавіллю, беззаконню, безкарності. Водночас це – свято пам’яті про подвиг новітніх українських героїв, свято нашої єдності, нашої непохитної волі! Разом ми змінимо Україну, адже ніщо не зламає людей, у чиїх серцях є місце для високих ідеалів Гідності та Свободи», - відзначила у своєму виступі секретар Ізяславської міської ради Наталія Попко.

Учасники святкового зібрання вшанували Хвилиною Мовчання пам'ять усіх, хто загинув за свободу, незалежність, територіальну цілісність України, за Свободу та Гідність українців в різні періоди її історичного розвитку.

З нагоди свята – Дня Гідності та Свободи – вихованці Ізяславського районного будинку творчості дітей та юнацтва «Веселка» і закладів освіти міста підготували тематичну святкову концертну програму.

За традицією Євромайдану захід завершився спільним виконанням Державного Гімну України.

Родзинкою святкового культурно-просвітницького заходу став імпровізований флеш-моб, під час якого кожен бажаючий отримав можливість написати на великому стенді у вестибюлі Будинку творчості що для нього означають поняття СВОБОДА та ГІДНІСТЬ. До флеш-мобу активно долучились фактично всі учасники зібрання: керівники району та міста, представники трудових колективів міста, педагоги та учні загальноосвітніх та позашкільних закладів міста, жителі Ізяслава різних віку та видів занять.

Заступник голови райдержадміністрації Володимир Левченко, секретар Ізяславської міської ради Наталія Попко, заступник Ізяславського міського голови Віталій Андрійчук поклали квіти до могили учасника Революції Гідності Олега Верболюка (кладовище міста Ізяслав) та до пам’ятної дошки загиблим у  ході проведення АТО, уродженцям Ізяславського району (місто Ізяслав, вулиця Шевченка, 10А).

Також відбулось покладання квітів до меморіальних дошок загиблим в АТО: Миколі Микитюку, Василю Кобернюку, Олександру Кушніруку в місті Ізяслав; Володимиру Чепелюку, Олександру Мамлаю в селі М’якоти; Олегу Довгому в селі Щурівці; Ігорю Хом'яку в селі Плужне.

Заходи з відзначення Дня Гідності та Свободи відбулися у загальноосвітніх закладах та у закладах культури Ізяславського району. В них взяли участь: керівники органів місцевого самоврядування, депутати місцевих рад, громадські активісти, учнівська молодь, жителі сіл району.

ФОТОКОЛАЖ

21.11.2017 р.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

 з громадськістю апарату райдержадміністрації

 

 

Біля погруддя Олександру Кушніруку висаджено саджанці туй

 

У рамках районних заходів до Дня захисника України заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко та начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Валентина Пилипчук 11 жовтня завітали до Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №2, ліцей» ім.О.Кушнірука, де спільно з учнями  закладу та працівниками Національного природнього парку «Мале Полісся» у сквері біля погруддя Олександру Кушніруку висадили саджанці туй.

Дана акція стала продовженням співпраці навчального закладу та НПП «Мале Полісся» із озеленення території школи.

11.10.2017 р.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації

 

 

 

 

 

До Дня захисника України

 

«Він любив свою землю»

З метою вшанування пам’яті Олександра Кушнірука, який загинув  в ході проведення Антитерористичної операції на сході України, випускника Ізяславського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2, ліцей», чиє ім’я носить сьогодні заклад, працівниками закладу Л.М. Хомюк, Т.О.Демчук, Н.П.Розомюк було впорядковано збірку «Він любив свою землю».

На її сторінках містяться розповіді про коротке, проте дуже яскраве Олександра. Видання багато ілюстроване фотоматеріалами з родинного фотоальбому із життя під час навчання у школі та військовому училищі, під час  проходження служби у Збройних Силах України, кадри із сімейного життя. До книги увійшли також спогади його батька Олександра Панасовича, брата Олега, дружини Олени, його вчителя Галини Антощук.

Велику допомогу в підборі матеріалів до збірника надав батько Олександра Олександр Панасович Кушнірук.

Роки…Скільки б їх не минуло, не зітруться  імена тих, хто не повернувся  з АТО. Схилимо ж голови перед світлою пам’яттю тих, хто віддав  своє життя, увійшовши у безсмертя.

Своє ж життя Олександр Кушнірук до останнього подвигу присвятив служінню Батьківщині. Він виконав свій військовий та громадянський обов’язок до кінця. За наш спокій, мир в Україні він заплатив найдорожчу ціну – своїм життям.

09.10.2017 р.

За матеріалами Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, ліцей» ім.О.Кушнірука

 

    В Ізяславському НВК № 2 відкрито погруддя Олександру Кушніруку

 

Пам'ять … Таке коротке слово. Вона нетлінна  і вічна… Вона ніколи не згасне. Про втрати завжди говорити важко і боляче. Особливо важко говорити про загиблих  синів і дочок України, які ціною власного життя у новітній період відстояли свободу, незалежність та територіальну цілісність України під час проведення антитерористичної операції на сході держави.

З метою вшанування пам’яті Олександра Кушнірука, котрий загинув 25 грудня 2014 року  поблизу міста Донецьк, на подвір’ї  Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №2, ліцей», який боєць у свій час закінчив і який сьогодні носить його ім’я, 7 вересня було відкрито погруддя герою.

Бюст було виготовлено за ініціативи рідних Олександра Кушнірука та колективу Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №2, ліцей» ім. О.Кушнірука місцевим митцем Миколою Ткачуком. Збір коштів на його спорудження здійснювався за рахунок благодійних коштів.

Право відкрити погруддя було надано його рідним: батьку Олександру, дружині Олені та донькам Катерині й Анні. Вони під звуки Державного Гімну України та залпи автоматів із монументу зняли полотнище парашуту.

До учасників зібрання звернулись: перший заступник голови районної державної адміністрації Павло Ковальчук, заступник голови районної ради Михайло Борисюк, секретар Ізяславської міської ради Наталія Попко, автор погруддя, скульптор, почесний житель Ізяславського району та міста Ізяслав Микола Ткачук, радник Хмельницького міського голови, учасник АТО, депутат Ізяславської районної ради Ігор Олійник, громадський активіст Леонід Кропивко, волонтер Тетяна Юзепчук (Хмельницький), директор Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, ліцей» ім. О.Кушнірука Роман Демчук.

Під час виступу перший заступник голови районної державної адміністрації Павло Ковальчук наголосив, що борці за свободу і незалежність України житимуть до тих пір, поки ми їх пам’ятаємо. Олександр Кушнірук кожен день зустрічатиме і проводжатиме учнів, нагадуватиме кожному із нас, що він віддав своє молоде життя в ім’я мирної і квітучої України.

Чин освячення погруддя Олександру Кушніруку провів благочинний храмів Ізяславського округу Хмельницької єпархії Української Православної Церкви Київський патріархат митрофорний протоієрей о.Володимир Ковальчук, після чого звернувся до присутніх із пастирським словом про патріотизм та жертовність заради Батьківщини.

Присутні на заході вшанували пам'ять Олександра Кушнірука та всіх тих, хто віддав своє життя за свободу, незалежність та територіальну цілісність України та поклали до монументу квіти.

 ФОТОЗВІТ

ВІДЕОРОЛИКИ: 1 2 3 4 5

 

 

БІОГРАФІЯ ОЛЕКСАНДРА КУШНІРУКА

Олександр  народився 21 липня 1982 року в місті Ізяслав. Навчався в  школі № 2. Ще у дитинстві був дуже активним, ініціативним, здібним, завжди намагався бути першим, мріяв стати десантником. Тому, навчаючись у 9-му класі, записався до гуртка “Каскад”, почав здійснювати свої перші стрибки з парашутом  і активно займатися спортом.

Батьки хотіли, щоб він став лікарем. Але Олександр відчував, що бути військовим – це його покликання. Свою майбутню професію він обрав сам.  З 1999 по 2003 роки він навчався у Військовому інституті ракетних військ і артилерії імені Богдана Хмельницького Сумського державного університету.

Після закінчення навчання був направлений для подальшої служби до бригади спеціального призначення міста Ізяслав. В 2004 році частину було переведено в місто Хмельницький.

Олександр неодноразово перебував у закордонних відрядженнях для обміну досвідом. Був у  Чехії,  Угорщині, Словаччині, двічі  був у Норвегії та інших країнах. Олександр досконало володів англійською мовою. Він неодноразово приймав участь у змаганнях на кращу розвідувальну групу як на території України, так і на території інших держав.

Олександр безпосередньо брав участь у проведенні антитерористичної операції і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України.  “Страж” – такий позивний мав Олександр в зоні АТО.

Ідучи у черговий раз на завдання в цілях розвідки, Олександр вів групу. Виявивши небезпеку, він дав наказ залишитись всім на місці і чекати його розпоряджень. Разом зі своїм помічником оглядали місцевість. Невдовзі пролунав вибух. Та зона була замінована терористами.

Вірний військовій присязі, виконуючи бойове завдання, Кушнірук Олександр Олександрович загинув 25 грудня 2014 року у бою за нашу Батьківщину, виявивши стійкість і мужність, поблизу міста Донецьк.

В Олександра залишилась сім’я – дружина Олена та двоє маленьких дітей – донька Катерина (2008 р.н.) та донька Анна (2012 р.н.).

07.09.2017 р.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

 

 

 

Увіковічено пам'ять земляків, загиблих учасників антитерористичної операції

 

 

Рішенням сімнадцятої сесії Ізяславської міської ради сьомого скликання від 11 листопада 2016 року № 4 «Про присвоєння вулицям та провулкам м.Ізяслав імен загиблих учасників антитерористичної операції (АТО)» вулиці Лєрмонтова присвоєно ім’я вулиця Юрія Цісарука, вулиці Свободи присвоєно ім’я  Олександра Кушнірука, провулку Новосільському присвоєно ім’я Василя Кобернюка, вулиці Жовтневій присвоєно ім’я Миколи Микитюка.

17.11.2016 р.

За матеріалами Ізяславської міської ради

 

 

До Дня захисника України

 

ВІН ЗАГИНУВ ЗА УКРАЇНУ

 

Кушнірук  Олександр Олександрович

Дата та місце народження: 21 липня 1982 року м.Ізяслав, Хмельницька область

Дата та місце загибелі: 25 грудня 2014 року, між населеними пунктами Піски і Первомайське, Ясинуватський район, Донецька область

Звання: підполковник (посмертно)

Підрозділ: 28-ма механізована бригада

Обставини загибелі: 25 грудня 2014 року підірвався на міні ОЗМ-72 в районі між населеними пунктами Піски і Первомайське  Ясинуватського району Донецької області.

Сімейний стан: залишились батьки, дружина, двоє дітей

Місце поховання: м.Хмельницький, Алея Слави на кладовищі у мікрорайоні Раково.

 

Указом Президента України №144/2015 від 14 березня 2015 року «За мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України» нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня (посмертно).

07.10.2016 р.

За матеріалами сайту http://memorybook.org.ua

Ізяславщина приймала учасників  українського сегменту  міжнародної естафети «Всесвітній біг заради гармонії»

 

Всесвітній біг заради гармонії – це міжнародна естафета, яка проводиться з метою поширення ідеалів толерантності, дружби і гармонійного співіснування народів у світі. Естафета – не комерційний проект, він не проводиться на підтримку якоїсь політичної сили. Його учасники лише пропонують добру волю людям в усьому світі. Символом гармонії і єднання є палаючий факел, який бігуни передають один одному із рук в руки.

Всесвітній біг заради гармонії проводиться у понад 100 країнах світу протягом останніх 29 років.

Учасником естафети може стати кожен – вік і фізична підготовка не мають значення! Патріотичною метою естафети є прагнення сприяти дружбі і взаєморозумінню між народами. Будь-хто може пронести факел кілька кілометрів або кілька кроків маршрутом естафети чи просто потримати його з думкою про мир і гармонію у світі.

Також Всесвітній біг заради гармонії пропагує здоровий спосіб життя і соціальну активність. Особлива увага приділяється залученню дітей, юнацтва і молоді до активних занять фізичною культурою і спортом. Організатори естафети в Україні також своєю метою вважають налагодження дружніх стосунків, порозуміння і взаємоповаги між жителями різних регіонів країни.

24 лютого 2016 року бігуни європейської команди стартували в місті Порту, що в Португалії. Європейська частина всесвітньої естафети охопила 49 країн Європи з загальною довжиною маршруту в 24 000 км та фінішуватиме 8 жовтня в столиці Італії Римі.

В Україні планується подолати понад 1 500 км, тривалість пробігу становить 18 днів. В Україні Всесвітній біг заради гармонії проводиться з 1991 року. За цей час його учасники подолали понад 51000 км у всіх областях нашої країни. Палаючий факел тримали близько 350 000 наших співвітчизників. Естафета відбувається за підтримки Кабінету Міністрів України, Міністерства молоді та спорту і мережі центрів фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та всіх шанувальників спорту в Україні.

2016 року українська команда естафети стартувала в Рівному 24 серпня на День Незалежності. Її  учасники вже пробігли дорогами міст, містечок та сіл Рівненщини, Тернопільщини, Буковини, Хмельниччини.

У суботу, 3 вересня, учасників української команди приймала Ізяславщина. Її учасники пробігли територією району за маршрутом: межа Білогірського та Ізяславського районів – Білогородка – Михнів – Клубівка – Ізяслав – Радошівка – межа Ізяславського та Славутського районів. Спортсмени долали дистанцію з синьо-жовтим прапором і передаючи один одному з рук у руки палаючий факел, який є символом гармонії і єднання. Взяти участь у дистанції і пронести бодай якусь частину шляху міг кожен бажаючий, адже вік і підготовка значення не мають. Серед тих, хто проніс, - були і члени військово-патріотичного клубу «Каскад», який діє на базі  Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, ліцей» ім. О.Кушнірука, ветерани-«афганці», спортсмени району.

В місті Ізяслав, на території Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, ліцей» імені О.Кушнірука, учасників забігу зустріли заступник голови Ізяславської районної державної адміністрації Володимир Левченко, завідувач сектору молоді та спорту відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Віталій Ткачук, голова ГО «Рада ветеранів 8 бригади спеціального призначення», голова громадської ради при районній державній адміністрації Василь Тележинський, директор Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, ліцей» імені О.Кушнірука Роман Демчук, учнівська молодь, спортсмени району та інші.

За  традицією гостей вшанували хлібом-сіллю. Вітаючи учасників пробігу, заступник голови райдержадміністрації Володимир Левченко зазначив, що справа утвердження миру на землі  та гармонії у відносинах між людьми є надзвичайно важливою справою. «Громадяни України, як ніхто інший щиро підтримують прагнення встановлення миру. Сьогодні засобами спорту учасники акції вселяють у серця українців віру в мир, віру в гармонію, віру у справедливість!» - сказав Володимир Борисович. У відповідь організатор пробігу в Україні Євген Фурс сказав, що після проходження маршруту Хмельниччиною 6 вересня в Овруцькому районі Житомирської області відбудеться зустріч української групи з європейською міжнародною командою, яку українці супроводжуватимуть протягом п`яти днів до межі з Молдовою в Могилів-Подільському на Вінничині. «Естафета організована міжнародною мережею волонтерів, яких надихає бачення сповненого гармонією і спокоєм світу, запропоноване всесвітньо відомим громадським діячем Шрі Чинмоєм» - зазначив Євген Фурс.

Вітаючи учасників пробігу, завідувач сектору молоді та спорту відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Віталій Ткачук зазначив, що як і  в попередні роки, до пробігу долучились любителі бігу, які у повсякденному житті займаються різними справами, однак знаходять можливість частину свого часу й енергії віддавати естафеті, оскільки відчувають і глибоко вірять, що ці зусилля насправді зміцнюють дружбу між людьми, сприяють становленню гармонічних відносин між державами і народами.

Учасники зустрічі поклали квіти до меморіальної дошки Олександру Кушнірку, військовослужбовцю Збройних Сил України, який загинув захищаючи свободу, незалежність та територіальну цілісність України в ході проведення Антитерористичної операції.

Під час перепочинку учасники естафети поспілкувались із представниками учнівської молоді, які змогли потримати в руках факел естафети. Кожен бажаючий зробив на згадку відбиток печатки із твариною, символом різних континентів планети Земля, де пролягла естафета: Слон, Жираф, Кенгуру, Олень. Також відбулась зустріч учасників пробігу із вихованцями військово-патріотичного клубу «Каскад» та їх наставниками, яким було вручено сертифікат учасника пробігу «Всесвітній біг заради гармонії».

Члени громадської організації «Ізяславське козацьке товариство» пригостили учасників  пробігу та всіх присутніх козацьким кулішем та юшкою.

ФОТОКОЛАЖ

03.09.2016 р.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

 

Вшанували пам'ять борців за свободу, незалежність та територіальну цілісність України

 

24 серпня виповнилось 25 років незалежності України,  проте реальна її історія  набагато довша і багатша. Протягом віків найголовнішою цінністю і рушійною силою до незалежності  для українців була свобода. Про це мріяли десятки поколінь, тисячі віддали своє життя за цю ідею. Немає, напевне, серед європейських народів народу, який страждав би більше, ніж український.

Річницю своєї незалежності Україна змушена відвойовувати, виборюючи власні землі, відстоюючи  своє  право на свободу. За право вільними проживати на Богом даній землі наші захисники Батьківщини віддали найдорожче – власне життя. На жаль, час не можна повернути назад. Але у наших силах бути гідними подвигу героїв. Адже на їх подвигах виросте нове покоління, яке зробить Україну сильнішою та кращою.

Саме в цей день, у межах відзначення 25-ї річниці Незалежності України, відбулась церемонія вшанування пам’яті борців за Україну із покладанням квітів до могил військовослужбовців, які загинули в зоні антитерористичної операції на сході України.

Перший заступник голови райдержадміністрації Павло Ковальчук, заступник голови районної ради Михайло Борисюк, міський голова Валентина Корнійчук, а також молодь прийшли вшанувати пам'ять полеглих героїв, які поховані в місті Ізяслав, зокрема: Миколи Микитюка, Василя Кобернюка, Юрія Цісарука.

Також відбулось покладання квітів до могил загиблих захисників Батьківщини, похованих на території Ізяславщини - Володимира Чепелюка, Олександра Мамлая в селі М’якоти, Олега Довгого в селі Щурівці, Ігоря Хом´яка в селі Плужне. 

Пам’ять загиблих українських героїв вшанували хвилиною мовчання. Із вдячністю земляки вклонились загиблим бійцям та поклали квіти до могил полеглих.

Надзвичайно важко стояти біля захоронень відважних земляків та дивитися у вічі батькам, які втратили свого сина. Ми завжди пам’ятатимемо тих, хто загинув за Україну, за наше мирне щасливе життя. І віримо в те, що з такими патріотами наша країна буде вільною і мирною державою. Вічна пам’ять загиблим нашим героям!

В цей же день, вдячні земляки поклали квіти  до меморіальних дошок на честь військовослужбовців Ізяславщини, які загинули в зоні антитерористичної операції на сході України.

Завершився меморіальний захід покладанням  квітів до пам’ятного знаку Великому Кобзарю - Тарасу Шевченку, котрий сьогодні є одним із символів національної ідентичності українського народу.

25.08.2016 р.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

 

Благодійна акція по збору коштів на виготовлення та встановлення бюста загиблого бійця

Вже два роки поспіль в Україні триває антитерористична операція, а фактично – неоголошена гібридна війна. За цей період загинули тисячі наших співвітчизників. Мешканці та уродженці Ізяславщини з перших днів пішли добровольцями на захист нашої Батьківщини від окупантів і терористів. Вони воювали у найбільш «гарячих точках» на карті АТО і неодноразово доводили свою любов до України, захищаючи її незалежність і цілісність. На жаль, Ізяславщині довелось пізнати гіркоту втрати кращих наших синів.

Жертовний подвиг – віддати життя за Незалежність – не порівняти із жодними монументами, алеями чи пам’ятними дошками. Однак саме такі пам’ятки і монументи формують нашу національно-історичну пам’ять.

З метою вшанування пам’яті нашого земляка, учасника антитерористичної операції на сході України  Олександра Олександровича Кушнірука оголошено благодійну акцію по збору коштів на виготовлення та встановлення бюста загиблого бійця.

Ізяславському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, ліцей» присвоєно ім´я нашого загиблого героя-земляка – учасника АТО Олександра Кушнірука. Даний бюст буде встановлено на території навчального закладу, в якому загиблий  навчався.

Кошти можна перераховувати на благодійний рахунок за такими реквізитами:

Рахунок № 26200000206550 в ТВБВ №10022/088 філія – Хмельницького обласного управління АТ «Ощадбанк»

Код ЄДРПОУ 09315357

МФО 315784

Призначення платежу на виготовлення та встановлення бюста учасника АТО підполковника Олександра Кушнірука.

23.03.2016 р.

 

Це потрібно не мертвим – це потрібно живим!

 

Сьогодні, 23 грудня, в Ізяславському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. ім.Кушнірука № 2, ліцей» відбулась лінійка-реквієм на честь вшанування пам’яті колишнього випускника навчального закладу Олександра Кушнірука, який загинув у ході проведення антитерористичної операції на сході України, захищаючи її суверенітет та територіальну цілісність.

У холі школи вишикувалися схвильовані учні та учителі. Також на лінійку завітали батьки та дружина із дітьми загиблого.

Захід розпочався із звучання державного Гімну України. Перед учасниками лінійки-реквієму виступив директор Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. ім..Кушнірука № 2, ліцей» Роман Демчук, який зазначив, що пишається подвигом нашого земляка. Також він подякував його батькам та педагогам за гідне виховання, а підростаюче покоління закликав брати приклад з таких героїв, як Олександр Кушнірук, гарно вчитися, аби в мирному майбутньому прославляти нашу вільну Україну та рідне місто, а також ніколи не забувати героїв, які віддали своє життя за наш мир і спокій.

Після цього було оголошено хвилину мовчання, під час якої всі присутні не приховували сліз жалю за загиблим солдатом та тих, які віддали своє життя за людську гідність і щасливе майбутнє свого народу.

Виступаючі школярі схвилювали присутніх тематичною літературно-музичною композицією - лунали патріотичні пісні та вірші. Під кінець дійства було запалено свічки - як данина тим, хто навічно пішов від нас, хто заради торжества справедливості жертвував собою. Вони повинні жити в нашій пам’яті.

Крім того на честь Олександра на території рідної школи було відкрито пам’ятний стенд, який завжди буде нагадувати про справжню мужність і високий патріотизм нашого героя-земляка.

ФОТОКОЛАЖ

23.12.2015 р.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

 

 

Відкрито меморіальну дошку Олександру Кушніруку

 

1 вересня в Ізяславському навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа № 2, ліцей» ім.О.Кушнірука відбулось урочисте відкриття меморіальної дошки Олександру Кушніруку, офіцеру Збройних сил України, який загинув на сході країни, захищаючи суверенітет та територіальну цілісність держави, випускнику закладу, який відтепер носитиме його ім’я.

На меморіальний захід до навчального закладу завітали: голова районної державної адміністрації Борис Яцков, заступник Ізяславського міського голови Ніна Черняк, батьки та рідні Олександра Кушнірука, його бойові побратими, друзі.

Батько нашого Героя Олександр Панасович Кушнірук щиро подякував усім, хто долучився до справи увіковіченням пам’яті сина, та побажав усім присутнім миру, здоров’я та всього найкращого в житті.  Також перед учасниками меморіального заходу виступили бойовий побратим Олександра Кушнірука підполковник Руслан Шворніков та ініціатор  спорудження  меморіальної дошки Катерина Кропивко.

Право відкрити меморіальну  дошку Олександру Кушніруку було надано його рідними та близьким, серед яких його батьки, дружина та доньки, родичі.

Освячення меморіальної дошки провів благочинний церков Ізяславського округу Хмельницької єпархії Української Православної Церкви Київський патріархат митрофорний протоієрей о. Володимир Ковальчук.

ФОТОКОЛАЖ

 

Біографічна довідка:

Кушнірук Олександр Олександрович народився 21.07.1982 р. в м.Ізяслав. Зростав в сім’ї військовослужбовця разом із старшим братом. Навчався в цьому ж місті НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, ліцей». Ще в дитинстві був дуже активним, ініціативним, здібним, завжди намагався бути першим, мріяв стати десантником. Тому, навчаючись в 9-му класі, він записався до гуртка «Каскад», почав здійснювати свої перші стрибки з парашутом і активно займався спортом.

З 1999 по 2003 роки навчався у Військовому інституті ракетних військ і артилерії імені Богдана Хмельницького Сумського Державного університету, отримав повну вищу освіту та здобув кваліфікацію спеціаліста військового управління, офіцера тактичного рівня.

Після закінчення навчання був направлений до бригади спеціального призначення м.Ізяслав. За час проходження служби Олександр був командиром групи, командиром роти, начальником штабу - першим заступником командира загону спецпризначення.

Олександр неодноразово перебував у закордонних відрядженнях для обміну досвідом по діях підрозділів спецназу та вивченню іноземної мови - це Чехія, Угорщина, Словакія, Норвегія. Він досконало володів англійською мовою. У нього залишилося багато товаришів в різних країнах світу. У колективі він завжди користувався повагою.

Згодом був направлений старшим військовим спостерігачем центру забезпечення миротворчої діяльності та реалізації міжнародних договорів Збройних Сил України до Придністровського регіону Республіки Молдова.

Після повернення в Україну був призначений на посаду начальника розвідки бригади, яка дислокується у смт. Чорноморське Одеської області.

Олександр безпосередньо брав участь у проведенні антитерористичної операції на сході України, захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України.

Ідучи в черговий раз на завдання в цілях розвідки, Олександр вів групу. Виявивши небезпеку, він надав наказ залишитися всім на місці і чекати його розпоряджень. Олександр зі своїми помічником вирішили оглянути місцевість. Невдовзі пролунав вибух, місцевість виявилась замінована  терористами. Вірний військовій присязі, виконуючи бойове завдання, майор Кушнірук О.О. загинув 25 грудня 2014 року  за нашу Батьківщину, виявивши стійкість і мужність, поблизу м.Донецьк.

Указом Президента України  від 14 березня 2015 року №144 за виняткову  мужність та героїзм, незламність духу в боротьбі  за незалежну українську державу, вірність  Військовій присязі  Олександра Кушнірука, підполковника, начальника розвідки 28-ї окремої механізованої бригади ПОСМЕРТНО  нагороджено орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня.

01.09.2015 р.

В.Кучерук

Голова райдержадміністрації зустрівся із матерями загиблих в АТО

 

 

У рамках заходів, пов’язаних із відзначенням Дня матері голова районної державної адміністрації Борис Яцков зустрівся із матерями, чиї сини загинули під час проведення антитерористичної операції на сході України: Валентиною Кобернюк, Валентиною Довгою,  Галиною Кушнірук,  Галиною Микитюк.

Борис Олександрович привітав їх із святом та щиро подякував за гідне виховання синів – справжніх героїв новітньої України. У ході спілкування керівник району зазначив на готовності влади надати посильну допомогу родинам.

13.05.2015 р.

В.Кучерук

 

 

 

    Відбувся благодійний концерт "В душах людських нехай палає тепло, людське милосердя нехай робить добре"

 

Ніщо так не об’єднує людей, як біда. Сьогодні вона на всіх одна – війна на сході України. Скільки в ній  болю, страждань, злості, крові, сліз, розбитих сердець, скалічених долей, смертей… Проте саме в цей час по-новому стали відчуватись відвага, мужність, героїзм, самопожертва заради Батьківщини, подвиг, любов… Маючи оту любов у своєму серці воїни, волонтери та всі патріоти України піднялись на захист своєї держави, на захист її цілісності та суверенітету.

Саме розкриттю патріотичних почуттів був присвячений тематичний благодійний захід "В душах людських нехай палає тепло, людське милосердя нехай робить добре", який пройшов 30 квітня в приміщенні Ізяславського районного будинку творчості дітей та юнацтва «Веселка». Ініціатором його проведення виступив педагогічний та учнівський колективи Ізяславського навчально-виховного комплексу «ЗОШ ІІ-ІІІ ст. № 5 ім.О.П.Онищука, гімназія».  

 У ході заходу через пісні, хореографію, художнє читання було розкрито велич подвигу військовослужбовців Збройних Сил України, добровільних військових формувань, самовідданість та щирість волонтерів.

Всі присутні вшанували хвилиною мовчання героїв Небесної Сотні,  загиблих учасників антитерористичної операції та сході України, всіх, хто віддав своє життя  за Україну, серед них і  жителів та уродженців Ізяславського району  Василя Кобернюка, Володимира Чепелюка, Олександра Мамлая, Юрія Барана, Олександра Кушнірука, Олега Довгого, Миколу Микитюка.

За час війни учні та педагоги закладу неодноразово ставали учасниками різноманітних  заходів, акцій, конкурсів, благодійних концертів. Зібрані під час їх проведення ліки, коти, теплі речі, продукти харчування, листи, малюнки, обереги, маскувальні сітки та багато іншого передано  на потреби Збройних Сил України, в обласний госпіталь, благодійній організації «Фонд Заславщини», волонтерам, для надання адресної допомоги випускникам школи, що беруть участь у проведенні АТО. Загалом, з серпня 2014 року по даний час  силами учнів, педагогів, батьків, працівників школи  зібрано понад 14,5 тис.грн.

Перед учасниками заходу виступили: заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко та волонтер Володимир Павлюк. Вони наголосили, що названі під час концерту конкретні справи можливо комусь видадуться незначними, але це маленькі поступальні кроки до справедливості, чесності, гідного життя людей, за життя і свободу якого варто боротися, варто здобувати таку жадану і омріяну перемогу.

Під час концерту відбувся збір коштів на встановлення меморіальної дошки загиблого земляка - учасника АТО, колишнього випускника школи -   Микитюка Миколи.

ФОТОКОЛАЖ

30.04.2015 р.

За матеріалами Ізяславського НВК «ЗОШ ІІ-ІІІ ст. № 5

ім.О.П.Онищука, гімназія»

Офіцер родом з Ізяславщини удостоєний ордена Богдана Хмельницького

 

 

Відповідно до Указу Президента України від 14 березня 2014 року № 144/2015, за виняткову мужність і героїзм, незламність духу в боротьбі за незалежну українську державу, вірність Військовій присязі нашого земляка – Олександра Кушнірука, підполковника, начальника розвідки 28-ї окремої механізованої бригади посмертно нагороджено орденом Богдана Хмельницького III ступеня.

Олександр загинув 25 грудня 2014 року, підірвавшись на міні ОЗМ-72 на розтяжці в районі між населеними пунктами Піски і Первомайське Донецької області.

Олександру Кушніруку  виповнилось 32 роки, у нього залишились батьки, які проживають в м.Ізяслав, дружина та двоє маленьких дітей. Героя поховали у Хмельницькому на Алеї Слави на кладовищі у мікрорайоні Раково м.Хмельницький. 

Олександр Кушнірук був справжнім сином свого народу, палким патріотом, безстрашним чоловіком. Він загинув як герой, захищаючи незалежність нашої держави, і ми пишаємося земляком. Такі, як він, завжди будуть у наших серцях та думках.

17.03.2015 р.

 

 

В останню путь проводжали спецпризначенця Олександра Кушнірука

 

У неділю, 28 грудня, в м.Хмельницький прощались зі ще одним героєм – спецпризначенцем Олександром Кушніруком. 32-річний начальник розвідки 28-ї окремої механізованої бригади загинув 25 грудня неподалік Донецького аеропорту.

Вшановували Олександра Кушнірука на плацу у 8 окремому полку спецпризначення. Сюди прийшли не лише рідні та бойові побратими майора, а й сотні хмельничан.

«З нашого полку він поїхав виконувати миротворчий обов’язок у Придністров’я. Коли ж розпочалася війна на Сході, почали набирати резервістів і Саша тимчасово пішов начальником розвідки у 28 механізовану бригаду. Опісля повинен був повернутися на своє штатне місце – начальника штабу, звідки й пішов. Він повністю наш. Саша був тут і командиром групи, і командиром роти, офіцер, майор, мав вищу освіту», - з сумом розповідає командир третього загону, підполковник Ігор Ковбасюк.

На останнє своє бойове завдання Сан Санич, а саме так Олександра Кушнірука називали його товариші, вийшов у четвер, 25 грудня.

«Він підірвався на міні «ОЗМ-72». Першу міну «МОН-50» Саша побачив, залишив усю групу, взяв командира відділу і вони пішли далі, - розповідає друг загиблого майора. - Наступну розтяжку він не побачив – Саша і командир відділу 28 механізованої бригади загинули.»

Бойові побратими відзначають надійність 32-річного майора, а також почуття гумору. Запевняють, що Олександр сам не сумував й іншим не давав.

«Дуже було важко. Важко було почути, що Саші не стало. Того дня о 9-ій годині він ще дзвонив, а вже о 12-ій його не стало. Ніхто не вірив. Саша дуже любив своїх діток. У нього залишилося двоє маленьких, з якими він приходив сюди, перебуваючи у відпустці. Турбувався про батьків. Але з початком цієї антитерористичної операції, зрозуміло, що робота вийшла на перше місце», - пояснює бойовий побратим.

32-річного Олександра Кушнірука відспівали у Свято-Покровському кафедральному соборі, а поховали начальника розвідки на Алеї слави на кладовищі у мікрорайоні Раково м.Хмельницький.

Спецпризначенець Олександр Кушнірук народився в м.Ізяслав, де проживають його батьки.

29.12.2014 р.

За матеріалами Хмельницького «Є» http://ye.ua/

 

 

АКТУАЛЬНО

Е-послуги

Відкриті дані

Правова допомога 

Пенсійне забезпечення

Вибори

Міжнародна інтеграціяУкраїни

Запобігання корупції

Відзначення пам'ятних та ювілейних дат

Голодомор

       Актуальні питання   державної служби  

 

 

СОЦІАЛЬНА СФЕРА

 

Соціальний захист


Медицина

 

Культура

 

Сім'я і діти

 

Освіта

 

 

 

 

ЕКОНОМІЧНА СФЕРА

 

Містобудування та архітектура

Підприємництво

 Енергоефективність

 Регуляторна політика

 Агросектор

 Бюджет

 Державні закупівлі

 Державна реєстрація

Чисте довкілля

 ЦНАП 

 

 

ОРГАНИ ВЛАДИ

 

Районна рада

Міська рада

Сільські ради

ХАЕС

Податкова

Поліція

Районний сектор ГУ ДСУ з надзвичайних ситуацій 

 

 

 

 

Центральні 

 органи влади

 

 

 

 Обласні

 органи влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

_______________________________________________________________________________________

© Ізяславська районна державна адміністрація, 2003-2019 роки
   вул. Незалежності, буд.2, м.Ізяслав, 30300,
e-mail: izyaslav_rda@izadm.gov.ua
 
  Розробка та підтримка: Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Ізяславської районної державної адміністрації

   Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові зазначення посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний веб-портал Ізяславської райдержадміністрації https://izadm.gov.ua/