на головну

                     
                       
                     
                     
                             
 

 

 

Ізяславська

райдержадміністрація

 

               30300, Хмельницька обл.,

             Ізяславський р-н., м.Ізяслав,

                вул.Незалежності, буд. 2

 

тел/факс: (03852) 4-20-61

e-mail: izyaslav_rda@izadm.gov.ua

 

Заходи,

які заплановано

провести в

Ізяславському районі

протягом тижня

 

 

    

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода в Ізяславі

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

ВИБОРИ

 
 
 

 

В Україні стартував процес виборів Президента України 31 березня 2019 року

 

Відповідно до частини першої статті 38 Конституції України громадяни України мають право вільно обирати і бути обраними до органів державної влади та органів місцевого самоврядування. Президент України обирається громадянами України на основі загального, рівного і прямого виборчого права шляхом таємного голосування строком на п’ять років (частина перша статті 103 Конституції України).

Згідно з пунктом 7 частини першої статті 85, частиною п’ятою статті 103 Конституції України чергові вибори Президента України призначаються Верховною Радою України та проводяться в останню неділю березня п’ятого року повноважень Президента України. Постановою Верховної Ради України від 26 листопада 2018 року № 2631-VIII призначено чергові вибори Президента України на неділю, 31 березня 2019 року.

Порядок проведення виборів Президента України встановлено Законом України "Про вибори Президента України" (далі – Закон). Конституцією України та Законом визначено, що право голосу на виборах Президента України мають громадяни України, яким на день виборів виповнилося вісімнадцять років. Не має права голосу громадянин, визнаний судом недієздатним. Громадяни України, які мають право голосу, є виборцями. Кожний громадянин України на виборах Президента України має один голос. Виборець може використати право голосу тільки на одній виборчій дільниці, де він включений до списку виборців.

Виборець реалізує своє право голосу під час виборів у порядку, встановленому Законом. Громадяни України, які мають право голосу, можуть брати участь у роботі виборчих комісій як їх члени, а також у проведенні передвиборної агітації, здійсненні спостереження за проведенням виборів Президента України та інших заходах у порядку, визначеному Законом та іншими законами України. Реалізація права голосу на виборах Президента України громадянами України, які проживають або перебувають у період підготовки і проведення виборів за межами України, забезпечується шляхом їх включення до списку виборців на відповідній закордонній виборчій дільниці, утвореній згідно із Законом.

Вибори Президента України є прямими. Громадяни України безпосередньо обирають Президента України.

Участь громадян України у виборах Президента України є добровільною. Виборцям забезпечуються умови для вільного формування своєї волі та її вільного виявлення при голосуванні.

Голосування на виборах Президента України є таємним. Кожний виборець голосує на виборах Президента України особисто.

Президентом України може бути обраний громадянин України, який на день виборів досяг тридцяти п’яти років, має право голосу, володіє державною мовою і проживає в Україні протягом десяти останніх перед днем виборів років.

Право висування кандидата на пост Президента України належить громадянам України, які мають право голосу. Це право реалізується ними через політичні партії, а також шляхом самовисування відповідно до Закону.

Будь-які прямі або непрямі привілеї або обмеження виборчих прав громадян України за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками забороняються. Не допускаються обмеження щодо участі громадян у виборчому процесі, крім обмежень, передбачених Конституцією України та Законом. Ніхто не може бути примушений до участі чи неучасті у виборах. Забороняється застосування насильства, погроз, обману, підкупу чи будь-яких інших дій, що перешкоджають вільному формуванню та вільному виявленню волі виборця.

Забороняється контроль за волевиявленням виборців. Фотографування, відеофіксація в будь-який спосіб результатів волевиявлення виборців у кабіні для таємного голосування, а також демонстрація виборцем результатів волевиявлення у приміщенні для голосування забороняються і є порушенням таємниці голосування.

Членам виборчих комісій, іншим особам забороняється вчиняти будь-які дії чи розголошувати відомості, які дають можливість встановити зміст волевиявлення конкретного виборця.

З метою захисту своїх виборчих прав громадяни можуть звертатися до виборчих комісій на підставі Закону, до суду – в порядку, передбаченому Кодексом адміністративного судочинства України, до правоохоронних органів – у випадках, коли законодавством передбачено адміністративну або кримінальну відповідальність за порушення виборчих прав громадян.

02.01.2019 р.

За матеріалами з сайту Центральної виборчої комісії

 

До відома виборців!

 

Нагадуємо, що Ви можете особисто звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Ізяславської райдержадміністрації щодо змісту Ваших персональних даних у Реєстрі, пред'явивши паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України (виборець, постійно не здатний пересуватися самостійно, може уповноважити на таке звернення іншу особу), щоденно, крім вихідних та святкових днів, з 8:00 год. до 17:15 год. (у п’ятницю - до 16:00; обідня перерва з 12:00 до 13:00). 

Також, перевірити чи включені Ви до Державного реєстру виборців можна у будь-який час через “Особистий кабінет виборця”, в мережі Інтернет, на офіційному сайті “Державний реєстр виборців” (www.drv.gov.ua).

Для цього необхідно пройти процедуру реєстрації, натиснувши посилання "Реєстрація" та заповнити поля згідно з правилами реєстрації (e-mail, прізвище, ім’я, по батькові, дата народження, пароль). Для входу в "Особистий кабінет виборця" необхідно ввести e-mail та пароль. Для того, щоб направити запит щодо Вашої наявності у реєстрі, необхідно обрати меню "Перевірити дані у Реєстрі", заповнити поле "Виборча адреса" та натиснути кнопку "Відправити".

Відповідь на запит буде надіслана на Вашу електрону пошту. У разі відсутності Вас в Державному реєстрі виборців або наявності розбіжностей з даними, вказаними запитувачем, та інформацією, що значиться в Державному реєстрі виборців, надійде повідомлення із запрошенням звернутися до відповідного відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем проживання. Кількість запитів обмежена - протягом доби можна відправити лише один запит.

02.10.2018 р.

За матеріалами відділу ведення Державного реєстру

виборців апарату райдержадміністрації

 

Позачергові вибори Михнівського сільського голови  відбудуться 4 грудня 2016 року

 

 

У зв’язку із достроковим припиненням повноважень Михнівського сільського голови Лаврука В.М. (Михнівська сільська рада Ізяславського району Хмельницької області) та відповідно до пункту 30 частини першої статті 85 Конституції України, частини третьої статті 14, частин першої та п’ятої статті 15, статей 68, 69 Закону України «Про місцеві вибори» Верховна Рада України постановила своєю постановою від 22 вересня 2016 року призначити позачергові вибори Михнівського сільського голови (Михнівська сільська рада Ізяславського району Хмельницької області) на неділю 4 грудня 2016 року.

26.09.2016 р.

За матеріалами сайту Верховної Ради України http://w1.c1.rada.gov.ua

 

Позачергові вибори

 

 

Верховна Рада призначила на 26 червня дострокові позачергові вибори 21 сільського та одного селищного голови.

Відповідну постанову було ухвалено під час засідання у середу, 20 квітня. Як зазначила народний депутат України, член Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Олена Бойко, до Верховної Ради України надійшло 22 клопотання щодо призначення позачергових виборів у зв'язку з достроковим припиненням повноважень одного селищного і 21 сільського голови, серед яких 18 очільників звільнилися за власним бажанням, а повноваження ще чотирьох було припинено у зв'язку зі смертю.

Зокрема, вибори  відбудуться у Завадинецькій сільській раді.   

20.04.2016 р.

 

Форма 6

Чергові вибори депутатів місцевих рад та сільських селищних міських голів

25 жовтня 2015 року

ПОВІДОМЛЕННЯ

про підсумки голосування та результати виборів ІЗЯСЛАВСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ

(Ізяславський район, Хмельницька область)

 

Чергові вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів

25 жовтня 2015 року

ПОВІДОМЛЕННЯ

про результати виборів депутатів Ізяславської міської ради у багатомандатному виборчому окрузі

Чергові вибори депутатів місцевих рад та сільських,селищних, міських голів

25 жовтня 2015 року

ПОВІДОМЛЕННЯ

про черговість кандидатів у депутати

Ізяславської міської ради

включених до виборчого списку

Ізяславською районною партійною організацією Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» в Хмельницькій області

Ізяславською районною організацією Партії «Відродження»

Ізяславською районною організацією Політичної партії «За конкретні справи»

Ізяславською районною організацією Радикальна Партія Олега Ляшка в Хмельницькій області

Ізяславською міською партійною організацією Всеукраїнського об'єднання «Свобода»

Ізяславською районною організацією партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Ізяславською районною організацією політичної партії «Українське об'єдняння патріотів – УКРОП»

які отримали право на участь у розподілі депутатських мандатів

Відомості щодо результатів виборів депутатів Ізяславської районної ради в  багатомандатному виборчому окрузі   

Порядок голосування виборців

(місцеві вибори - 2015)

 

 

Ці вибори важливі, бо мають завершити перезавантаження влади та створити проукраїнську коаліцію у кожній раді – Президент

 

        Президент Петро Порошенко під час голосування на виборчій дільниці у Києві заявив, що ці вибори до місцевих органів влади є дуже важливими, оскільки ними завершується перезавантаження влади. Глава держави наголосив, що за підсумками цих виборів у кожній раді має бути сформована проукраїнська коаліція.

        «Для мене було принциповим, щоб після Революції Гідності були проведені президентські, парламентські вибори і вибори місцеві. Дуже важливо, щоб вибори були проведені в умовах, які забезпечують вільне волевиявлення громадян. Вони мають відповідати самим високим стандартам, самій високій планці, яка була встановлена на президентських і парламентських виборах», – сказав Президент.

        За словами Глави держави, дуже важливо, що на цих місцевих виборах будуть обрані нові лідери місцевих громад. «Ми зараз голосували за те, щоб Київ був справжнім європейським містом, європейською столицею. Думаю, що у нас це вийде», – наголосив Петро Порошенко.

        «Надзвичайно важливо, щоб при збереженні змагальності, політичної конкуренції, яка безумовно була на цих виборах, і дискусія інколи була дуже гострою, зараз в місцевих радах були сформовані проукраїнські коаліції, щоб ми не дали жодного шансу агресору дестабілізувати ситуацію всередині країни. Я впевнений в тому, що у Українського народу вистачить мудрості, у українських політичних сил вистачить відповідальності, щоб ці коаліції, підкреслюю – проукраїнські, були сформовані», – заявив Президент.

        Глава держави разом із дружиною Мариною проголосували на виборчій дільниці в київському Будинку офіцерів.
25.10.2015 р.

За матеріалами офіційного сайту  Президента України http://www.president.gov.ua/

 

КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН

основних організаційних заходів з підготовки та проведення
чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів

25 жовтня 2015 року

 

 

Президент виступає за зняття з виборів за підкуп виборців: Ми маємо навести порядок в цьому

 

Президент закликає коаліцію внести зміни до виборчого законодавства щодо підвищення відповідальності за підкуп виборців.

В інтерв’ю українським телеканалам Президент зазначив, що під час зустрічі з представниками громадських організацій «ОПОРА», Комітет виборців та іншими був навіть більш радикальним, ніж вони, і запропонував, щоб це був спільний законопроект, згідно з яким кандидати, які об’єктивно і доведено рішенням суду обвинувачуються у підкупі виборців, знімалися з виборчих перегонів. «На мою думку, це найбільш ефективний спосіб протидії підкупу виборців», – наголосив Петро Порошенко.

Нажаль, сказав Глава держави, ця ініціатива щодо зняття з виборів поки що не знайшла підтримки, передбачаються більш м’які форми реагування.

Глава держави зауважив, що існують і інші перешкоди виборчому процесу. «Можна по-різному ставитись до тієї чи іншої форми нереєстрації тих чи інших політичних сил у тих чи інших регіонах», – зазначив Петро Порошенко, додавши, що, як політик, він вважає, що політичні сили мають нести відповідальність за дії попередньої влади у формі неучасті у виборів. Однако, наголосив Президент, не можна такими діями дати підстави агресору говорити про утиски прав російськомовного населення та використати це на свою користь. «Тому нам треба дуже відповідально ставитись до дотримання Закону, в тому числі – щодо місцевих виборів», – заявив Петро Порошенко.

19.10.2015 р.

За матеріалами офіційного сайту  Президента України http://www.president.gov.ua/

 

Територіальні виборчі округи по виборах депутатів обласної, районної, міської, сільських рад,

Ізяславського міського та сільських голів

 

Регіон України

ТВО для виборів депутатів ВР АРК,обласних рад

ТВО для виборів депутатів міських (МОЗ,МРеспЗ, м.Києва та Севастополя) рад

ТВО для виборів депутатів міських (МРЗ) рад

ТВО для виборів депутатів районних рад

ТВО для виборів депутатів районних у містах рад

ВО для виборів депутатів сільських, селищних рад

ВО для виборів міських голів

ВО для виборів сільських, селищних голів

ВО для виборів старост

РАЗОМ

Хмельницька область

84

214

104

678

 

4858

10

382

 

6330

25.09.2015 р.

За матеріалами офіційного веб-сайту Центральної виборчої комісії http://www.cvk.gov.ua/

Вибори на Донбасі мають відбутися виключно за українським законодавством – Президент України та Генеральний секретар НАТО

 

Президент України Петро Порошенко та Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг наголошують, що будь-які вибори на окремих територіях Донбасу, проведені не за українським законодавством, не будуть визнані світом та будуть нести загрозу мирному врегулюванню ситуації.

Відповідаючи на питання журналістів під час спільної участі у церемонії відкриття навчань «Україна–НАТО» у Львівській області, Президент наголосив на тому, що реакція на вибори, які у так званих «ДНР» та «ЛРН» мають намір провести 18 жовтня та 1 листопада, буде така сама, як на «фейкові» вибори, такі, що абсолютно не відповідають міжнародному праву та українському законодавству. Ці вибори не матимуть жодних юридичних наслідків і не будуть визнані ніким у світі, наголосив Петро Порошенко.

«Вони не є виборами, вони не є вільними, вони не відповідатимуть стандартам ОБСЄ, і це напряму і жорстко протирічить Мінським домовленостям», – наголосив Президент України.

За словами Петра Порошенка, «так само, як вибори 2 листопада минулого року суттєво зруйнували всі напрацювання, які були на той час зроблені за Мінським протоколом та Мінським меморандумом від 5 та 19 вересня 2014 року, ці надзвичайно безвідповідальні рішення створюють серйозну загрозу Мінському процесу».

«Вибори мають відбутися за українським законодавством», – наголосив Президент. Глава держави зазначив, що Україна готова обговорювати особливості організації та проведення виборів на окремих територіях Донбасу. Президент назвав головною особливістю той факт, що величезна частина, мільйон людей, які живуть на Донбасі, є тимчасово переміщеними особами та позбавлені можливості здійснити своє волевиявлення. «Це означає, що результат виборів може бути викривлений. Ми готові до дискусії, але ці особливості мають чітко передбачати відповідність вимогам БДІПЛу ОБСЄ», – заявив Петро Порошенко.

Президент відзначив, що вибори у Донецьку та Луганську мають бути дуже добре підготовленими, з урахуванням всіх попередніх умов – щодо забезпечення діяльності українських ЗМІ, партій, виборчих комісій, а також щодо того, щоб прибрати озброєних людей з вулиць, адже під дулами кулеметів вибори не робляться. «Має бути зроблено усе, щоб внаслідок цих виборів у нас не було російських військ на нашій території, був перекритий кордон і був відновлений український суверенітет над українським Донбасом», – заявив Президент.

У свою чергу, Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг зазначив, що дії Росії у Криму та на Донбасі є не лише порушенням територіальної цілісності та суверенітету, але підривом світового порядку. «Це виклик усім, хто хоче мати стабільний і мирний розвиток Європи. Тому ми так категорично та активно підтримуємо Україну і наголошуємо на необхідності поважати та виконувати Мінські домовленості», – заявив він.

Генсек НАТО наголосив, що будь-яке волевиявлення в східній Україні має відбуватися у відповідності до українського законодавства. В іншому випадку, за його словами, «вибори будуть вважатися фейковими і не будуть визнані жодною країною-членом Альянсу». «Найважливіше, щоб ці вибори базувалися на українському законодавстві. Це важлива частина імплементації Мінських угод, які є найкращим шляхом мирного врегулювання конфлікту в Україні», – зазначив Єнс Столтенберг.

23.09.2015 р.

За матеріалами офіційного сайту  Президента України http://www.president.gov.ua/

 

«Забезпечення   проведення чесних виборів – справа кожного державного службовця»,  - Борис Яцков

 

З метою забезпечення виконання в районі положень Указу Президента України Петра Порошенка №538/2015 від 9 вересня 2015 року «Про забезпечення проведення демократичних, чесних і прозорих місцевих виборів 25 жовтня 2015 року» та створення належних умов для реалізації громадянами конституційних виборчих прав, вільного формування своєї волі та її вільного виявлення під час голосування на чергових виборах депутатів місцевих рад, сільських, селищних, міських голів і перших виборах депутатів сільських, селищних, міських рад об'єднаних територіальних громад та відповідних сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2015 року, забезпечення проведення цих місцевих виборів у повній відповідності з вимогами Конституції і законів України та з дотриманням європейських стандартів 14 вересня голова районної державної адміністрації Борис Яцков провів розширену нараду за участю  працівників  районної державної адміністрації, структурних підрозділів центральних органів влади в районі.

В ході наради керівник району  зупинився на основних положеннях зазначеного Указу  глави держави наголосивши на  повному вжитті відповідних заходів у межах компетенції щодо належних організації та проведення чергових виборів депутатів місцевих рад, сільських, селищних, міських голів і перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад об'єднаних територіальних громад та відповідних сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2015 року, зокрема забезпечувати:  рівні можливості участі у місцевих виборах для всіх політичних партій, кандидатів у депутати місцевих рад та на посади сільських, селищних, міських голів, безумовне додержання законів щодо рівного та неупередженого ставлення органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їх службових та посадових осіб до кандидатів, місцевих організацій політичних партій - суб'єктів виборчого процесу; недопущення втручання, зокрема шляхом підкупу, обману, застосування погроз, у здійснення виборцями вільного волевиявлення на місцевих виборах; створення виборчим комісіям з місцевих виборів відповідних умов для виконання ними визначених законом повноважень, недопущення будь-якого протиправного втручання в їх діяльність; сприяння у здійсненні   відповідних повноважень офіційним спостерігачам за виборчим процесом.

15.09.2015 р.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації

Місцеві вибори 2015 року

 

 

    Постановою районної виборчої комісії від 12 вересня 2015 року № 4  затверджено персональний склад територіальних виборчих комісій

14.09.2015 р.

За матеріалами Ізяславської районної територіальної виборчої комісії

 

Постановою Центральної виборчої комісії від 06 вересня 2015 року № 230  затверджено персональний склад територіальних виборчих комісій:

 

Хмельницька обласна виборча комісія

 

Ізяславська районна виборча комісія

10.09.2015 р.

За матеріалами відділу організаційно-кадрової

роботи апарату райдержадміністрації

Президент підписав Указ «Про забезпечення проведення демократичних, чесних і прозорих місцевих виборів 25 жовтня 2015 року»

 

Президент України підписав Указ «Про забезпечення проведення демократичних, чесних і прозорих місцевих виборів 25 жовтня 2015 року». Підпис під документом Глава держави поставив під час засідання Ради регіонального розвитку.

Президент назвав головним завданням органів влади на місцях забезпечити проведення виборів у відповідності з найвищими європейськими стандартами та вимогами ОБСЄ. «Наш обов’язок як чинної влади – забезпечити бездоганне проведення цих виборів, на такому ж високому рівні, як були проведені президентська та парламентська кампанії», – наголосив Президент.

«Кожен глава адміністрації головою відповідає не за результат пропрезидентської політичної сили, а за чистоту процесу і відповідність всіх етапів виборів стандартам ОБСЄ, нормам європейської політичної культури. Як за підсумками виборів виглядатиме країна, мене цікавить значно більше, ніж результати конкретних партій», – заявив Петро Порошенко.

Президент відзначив, що місцеві вибори 25 жовтня пройдуть на основі нового Закону: «Як ми і обіцяли, як було закладено в Коаліційній угоді, вибори будуть проходити на пропорційній основі з відкритими списками. Доля кандидата від тієї чи іншої партії залежатиме не від примх партійних вождів, де вони поставлять, на тому чи іншому місці в списку того чи іншого кандидата. Доля виборів буде залежати від людей. Торгувати прохідними місцями за таких правил неможливо, і це є рішучий і великий крок у боротьбі з політичною корупцією», – заявив Глава держави.

Президент акцентував увагу на тому, що у Законі прописана не лише процедура обрання, але і «вперше в нашій історії – порядок відкликання депутата». Загальна кількість депутатів місцевих рад по країні істотно скорочується. У містах з кількістю виборців понад 90 тисяч вибори мерів проводитимуться в два тури. Не менше 30% кандидатів мають становити жінки.

Глава держави зазначив, що збільшення повноважень місцевої влади та органів місцевого самоврядування вимагають більшої відповідальності з боку виборців.

Президент закликав усі партії у передвиборчій конкуренції не перетинати «червоних ліній», за якими внутрішня політична боротьба досягла би такої напруги, що послабила би здатність країни протистояти зовнішнім загрозам. «Я наголошую, якщо хтось незадоволений владою, він має не брати гранату і йти на площу, а на виборчу дільницю з бюлетенем. Для того, власне, вибори й придумали», – наголосив Глава держави.

10.09.2015 р.

За матеріалами офіційного сайту  Президента України http://www.president.gov.ua/

До відома виборців  міста Ізяслав!

 

 

Постановою  Центральної виборчої комісії від 28 серпня 2015 року №200 було внесено зміни до переліку звичайних та спеціальних виборчих дільниць, утворених на постійній основі постановою Центральної виборчої комісії від 12 квітня 2012 року № 66 “Про утворення звичайних та спеціальних виборчих дільниць на постійній основі”, а саме: змінено адреси приміщення для голосування та приміщення дільничної виборчої комісії № 680410.

Відтепер виборці цієї дільниці (вулиці Бернардинська, Гагаріна (1, 2пб–3, 4гурт–51), Громадянська, Заславська, Костельна, Кустарна, Лабази, Машерука, Михельська, Молодіжна, Набережна, Острозька, Пожежна, Посьолкова, Прорізна, Садова, Сошенська, Чехова, Шкільна, Шолом Алейхема, а також провулки Гагаріна, Комунальний, Михельський, Острозький, Посьолковий, Сошенський, Шкільний) зможуть проголосувати за адресою: м.Ізяслав, вул.Михельська, буд. 32 (адміністративна будівля "Ізяславське лісове господарство", актовий зал).

09.09.2015 р.

                                                         Відділ ведення Державного реєстру

виборців апарату райдержадміністрації

 

Шановні жителі Ізяславського району!

 

На 25 жовтня 2015 року Верховною Радою України призначено чергові вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів.

Для перевірки та уточнення своїх персональних даних Ви маєте можливість звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Ізяславської районної державної адміністрації за адресою: м.Ізяслав вул.Незалежності, буд. 2, каб. 108. Крім того, Ви можете перевірити свої персональні дані, внесені до Реєстру, на офіційному веб-сайті “Державний реєстр виборців” (www.drv.gov.ua) за допомогою програмного ресурсу “Особистий кабінет виборця”.

Звертаємо Вашу увагу на те, що з 12 жовтня на виборчих дільницях Ізяславського району можна буде ознайомитись із попереднім списком виборців відповідної  виборчої дільниці. До 14 жовтня включно кожен виборець отримає іменне запрошення з повідомленням про своє включення до попереднього списку виборців відповідної виборчої дільниці, адресу дільничної виборчої комісії, її номер телефону, розпорядок роботи, а також про час і місце голосування. Виборцям, стосовно яких у списку є відмітка про постійну нездатність пересуватися самостійно, одночасно  повідомляється, що їм буде надана  можливість проголосувати за місцем перебування. Виборець може звернутись до дільничної виборчої комісії або безпосередньо до відділу ведення Державного реєстру виборців із заявою про уточнення попереднього списку виборців, у тому числі про включення або виключення зі списку себе особисто чи інших осіб, а також щодо наявності або відсутності відміток про постійну нездатність виборця самостійно пересуватися.

Особливо це стосується виборців:

- які голосуватимуть вперше (досягли 18-річчя);

- колишніх військовослужбовців строкової служби;

- громадян, що повернулися з місць позбавлення волі;

- виборців, які під час останніх виборів у списках виборців виявили неточності в своїх персональних даних, або взагалі були відсутні в них та не звернулись до відділу ведення Державного реєстру виборців особисто.

Виборець, який на день виборів перебуває за межами населеного пункту, в якому він проживає, участі у місцевих виборах не бере, крім випадків, коли виборець, включений до списку виборців на спеціальній виборчій дільниці. У цьому випадку він  отримує виборчі бюлетені для голосування по виборах, на яких він має право голосу.

Виборці, які зняті із попередньої адреси реєстрації, і не зареєстровані за іншою адресою,  в списках виборців будуть відсутні. Такі виборці не матимуть права голосу на місцевих виборах, відповідно до частини 3 статті 3 Закону України “Про місцеві вибори”. Належність громадянина до відповідної територіальної громади та проживання його на відповідній території визначається його зареєстрованим місцем проживання.        

При собі необхідно мати паспорт громадянина України, а у разі зміни прізвища – документ, що підтверджує ці зміни.

Прийом громадян у відділі  здійснюється з понеділка по п’ятницю, з 8.00 год. до 17.00 год. Обідня перерва: з 12.00 год. до 13.00 год.

Телефон для довідок 4-25-76, 4-11-51.

08.09.2015 р.

                            Відділ ведення Державного реєстру

виборців  апарату райдержадміністрації

 

 

АКТУАЛЬНО

Е-послуги

Відкриті дані

Правова допомога 

Пенсійне забезпечення

Вибори

Міжнародна інтеграціяУкраїни

Запобігання корупції

Відзначення пам'ятних та ювілейних дат

Голодомор

       Актуальні питання   державної служби  

 

 

СОЦІАЛЬНА СФЕРА

 

Соціальний захист


Медицина

 

Культура

 

Сім'я і діти

 

Освіта

 

 

 

 

ЕКОНОМІЧНА СФЕРА

 

Містобудування та архітектура

Підприємництво

 Енергоефективність

 Регуляторна політика

 Агросектор

 Бюджет

 Державні закупівлі

 Державна реєстрація

Чисте довкілля

 ЦНАП 

 

 

ОРГАНИ ВЛАДИ

 

Районна рада

Міська рада

Сільські ради

ХАЕС

Податкова

Поліція

Районний сектор ГУ ДСУ з надзвичайних ситуацій 

 

 

 

 

Центральні 

 органи влади

 

 

 

 Обласні

 органи влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

_______________________________________________________________________________________

© Ізяславська районна державна адміністрація, 2003-2019 роки
   вул. Незалежності, буд.2, м.Ізяслав, 30300,
e-mail: izyaslav_rda@izadm.gov.ua
 
  Розробка та підтримка: Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Ізяславської районної державної адміністрації

   Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові зазначення посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний веб-портал Ізяславської райдержадміністрації https://izadm.gov.ua/