на головну

                     
                       
                     
                     
                             
 

 

 

Ізяславська

райдержадміністрація

 

               30300, Хмельницька обл.,

             Ізяславський р-н., м.Ізяслав,

                вул.Незалежності, буд. 2

 

тел/факс: (03852) 4-20-61

e-mail: izyaslav_rda@izadm.gov.ua

 

Заходи,

які заплановано

провести в

Ізяславському районі

протягом тижня

 

 

    

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода в Ізяславі

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

                                                                                                                                                                                                                                               
          Спостережна комісія при районній державній адміністрації

30300, м. Ізяслав, вул. Незалежності, буд. 2

 

На території Ізяславського району функціонує спостережна комісія при районній державній адміністрації.

У своїй діяльності комісія керується Конституцією України, Кримінально - виконавчим кодексом України, Законами України «Про місцеві державні адміністрації», «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження положень про спостережні комісії та піклувальні ради при спеціальних виховних установах» та іншими нормативно-правовими актами.

Діяльність комісії базується на принципах гласності, демократичності, добровільності, відкритості та прозорості.

Одними із завдань спостережної комісії є:

- організація громадського контролю за дотриманням прав і законних інтересів засуджених та осіб, звільнених від відбування покарання;

- організація виховної роботи з особами, умовно-достроково звільненими від відбування покарання, та громадського контролю за їх поведінкою протягом не відбутої частини покарання;

- надання допомоги у соціальній адаптації особам, звільненим від відбування покарання.

 

Голова спостережної комісії при Ізяславській районній державній адміністрації – Левченко Володимир Борисович, заступник голови райдержадміністрації;

 

заступник голови спостережної комісії при Ізяславській районній державній адміністрації – Лященко Василь Петрович, пенсіонер;

 

секретар спостережної комісії Ізяславській районній державній адміністрації – Люльчук Дмитро Михайлович, головний спеціаліст сектору організації виробництва, переробки сільськогосподарської продукції відділу агропромислового  розвитку райдержадміністрації

 

Формою роботи спостережної комісії є проведення засідання. Згідно затвердженого плану роботи спостережної комісії при Ізяславській райдержадміністрації засідання відбуваються в міру потреби, але не рідше ніж один раз на місяць, за результатами яких приймаються відповідні рішення.

Телефони для довідок: (03852) 4-20-61, 4-21-08.

 

Дивіться також:

 

Склад спостережної комісії при районній державній адміністрації

 

Положення про спостережну комісію при районній державній адміністрації 

 

Звіти голови спостережної комісії при районній державній адміністрації:

* за 2013 рік;

* за 2014 рік;

* за 2015 рік;

* за 2016 рік

* за 2017 рік

* за І квартал 2018 року

* за ІІ квартал 2018 року

* за ІІІ квартал 2018 року

 

 

 

 

 

 

 

Відбулося засідання спостережної комісії

 

 

 

 

 

 

Відбулося засідання спостережної комісії при райдержадміністрації

21 листопада відбулося чергове засіданні спостережної комісії при районній державній адміністрації, яке провів голова комісії, заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко.

Члени комісії розглянули звернення начальника  Ізяславської виправної колонії в Хмельницькій області №31   про переведення з дільниці ресоціалізації до дільниці посиленого контролю одного засудженого.

21.11.2018 р.

За матеріалами спостережної комісії при райдержадміністрації

 

 

 

Спостережна комісія відвідала виправну колонію

 

З метою вивчення стану матеріально-побутового, медико-санітарного забезпечення засуджених, умов їх праці, навчання та стану організації соціально-виховної роботи 02 жовтня члени спостережної комісії при райдержадміністрації на чолі із заступником голови райдержадміністрації Володимиром Левченком спільно із виконуючим обов’язки начальника відділу «Ізяславське бюро правової допомоги» Шепетівського місцевого центру з надання БВПД Євгеном Хмизом, представником Ізяславського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Хмельницькій області Валентиною Яковчук, представниками релігійних організацій здійснили виїзд до Замкової виправної колонії № 58.

У супроводі начальника державної установи «Замкова виправна колонія (№ 58)», полковника внутрішньої служби Олександра Новосядлова та представників адміністрації установи візитери здійснили обхід колонії.

У ході огляду ними було обстежено приміщення кімнат тривалого та короткострокового побачення, дільниці ресоціалізації, дільниці посиленого контролю, сектор для тримання чоловіків, засуджених до довічного позбавлення волі, дисциплінарні та інші приміщення колонії.

Значну увагу відвідувачами було приділено санітарним умовам їдальні та якості приготовлених продуктів харчування для засуджених. Керівник виправної колонії поінформував присутніх про утримання відгодівельного комплексу, а також про передбачені страви дієтичної кухні, тощо.

Також не оминули увагою й умови для підтримання санітарно-гігієнічної чистоти самих засуджених. У виправній установі обладнано лазню, працює перукарня та функціонує банно-пральний комбінат.

Приємне враження залишило для відвідувачів приміщення для проведення виховної години для осіб, позбавлених волі: наявна різноманітна художня література та періодичні друковані видання, доступ до глобальної мережі «Інтернет», мереж рухомого (мобільного) зв’язку, а також до таксофонного зв’язку і IP-телефонії.

Крім того оформлено інформаційні стенди щодо вимог встановленого порядку відбування покарання та законодавства. Зокрема засуджені в колонії забезпечуються наданням правової допомоги за участю представників районної прокуратури, адвокатів.

Створено кімнату для роботи психолога та для проведення сеансу психологічного розвантаження. Також створено належні умови для забезпечення права засуджених на свободу віросповідання.

У рамках заходу відвідувачі мали нагоду поспілкуватись із особами, позбавленими волі, з приводу умов їх утримання.  Скарг та заяв  до членів спостережної комісії від засуджених не надходило.

По завершенню огляду виправної колонії відвідувачами було підведено підсумки.

ФОТОКОЛАЖ

03.10.2018 р.

За матеріалами спостережної комісії при райдержадміністрації

 

Відбулось чергове засідання спостережної комісії

15 серпня відбулося чергове засіданні спостережної комісії при районній державній адміністрації, яке провів голова комісії, заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко.

Члени комісії розглянули звернення начальника  державної установи «Замкова  виправна колонія №58»  про продовження терміну перебування в дільниці посиленого контролю державної установи «Замкова  виправна колонія №58» п’ятьом  засудженим.

Було розглянуто подання в.о. начальника Ізяславської виправної колонії в Хмельницькій області №31 до голови Ізяславського районного суду про заміну невідбутої  частини покарання на  більш м’яке – громадськими роботами двом засудженим .

Також було розглянуто подання в.о. начальника Ізяславської виправної колонії в Хмельницькій області №31 до голови Ізяславського районного суду про заміни невідбутої  частини покарання на  більш м’яке – обмеження волі одному засудженому.

15.08.2018 р.

За матеріалами спостережної комісії при райдержадміністрації

 

 

 

Відбулось чергове засідання спостережної комісії

 

Сьогодні, 18 липня, відбулося чергове засідання спостережної комісії при районній державній адміністрації. Дане зібрання провів голова комісії, заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко.

Члени комісії розглянули звернення начальника  державної установи «Замкова  виправна колонія №58»  про продовження терміну перебування в дільниці посиленого контролю державної установи «Замкова  виправна колонія №58» двом засудженим.

Також було розглянуто подання начальника Ізяславської виправної колонії в Хмельницькій області №31 до голови Ізяславського районного суду про умовно-дострокове звільнення одного засудженого.

18.07.2018 р.

За матеріалами спостережної комісії при райдержадміністрації

 

Відбулось чергове засідання спостережної комісії

 

26 червня 2018 року відбулося чергове засідання спостережної комісії при районній державній адміністрації, яке провів голова комісії, заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко.

Члени комісії розглянули звернення начальника державної установи «Замкова  виправна колонія №58»  про переведення  з дільниці ресоціалізації ДУ «Замкова  виправна колонія №58» до дільниці посиленого контролю ДУ «Замкова  виправна колонія №58» одного засудженого.

Розглянуто характеристику щодо помилування на одного засудженого державної установи «Замкова  виправна колонія №58».

Також було заслухано інформацію представника Всеукраїнської Громадської Організації «Асоціація Християнських Центрів Реабілітації осіб залежних від наркотиків та алкоголю» Дем’яна Назаренка про здійснення громадського контролю за особами умовно-достроково звільненими та особами з іспитовим строком.

27.06.2018 р.

За матеріалами спостережної комісії при районній державній адміністрації

 

 

 

 

Відбулося чергове засіданні спостережної комісії

 

16 травня  відбулося чергове засіданні спостережної комісії при районній державній адміністрації, яке провів голова комісії, заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко.

Члени комісії розглянули звернення начальника  державної установи «Замкова  виправна колонія №58»  про продовження терміну перебування в дільниці посиленого контролю державної установи «Замкова  виправна колонія №58» двом засудженим.

Також було розглянуто характеристику щодо помилування на одного засудженого державної установи «Замкова  виправна колонія №58».

16.05.2018 р.

За матеріалами спостережної комісії при райдержадміністрації

 

 

Комісійний обхід  в Замковій виправній колонії

 

Нещодавно комісійний обхід в державній установі «Замкова виправна колонія (№58)» провели члени спостережної комісії при Ізяславській райдержадміністрації, головою якої є заступник голови райдержадміністрації Володимир Левченко.

З метою перевірки дотримання прав, основних свобод  і законних інтересів засуджених, належних матеріально-побутових та медико-санітарних умов відбування покарання, умов праці, навчання та організації соціально-виховної роботи із засудженими, члени спостережної комісії відвідали житлові зони установи, приміщення їдальні, дільниці ресоціалізації і посиленого контролю, дисциплінарні  та інші приміщення колонії.

Спершу всього гості оглянули кімнати  для надання  тривалих побачень засудженим, зокрема засудженим до довічного позбавлення волі. Якраз в цей час вони стали свідками звільнення  одного із засуджених, який відбув строк покарання. Кожен побажав йому, аби подальше життя він провів гідно і став достойним громадянином України. Члени комісії також відвідали  їдальню та лазню для засуджених установи. Відверто кажучи, стан дотримання санітарно-побутових умов у цих приміщеннях їх приємно вразив.

Під час обходу, а саме відвідування храму установи, бібліотеки та навчальних класів гості мали можливість поспілкуватися із засудженими і поцікавитися, чи користуються вони вказаними приміщеннями. Відповіді були однозначно ствердними. Власне, спілкування із засудженими  відбувалося впродовж всього часу обходу. Так і в дисциплінарних приміщеннях, в котрих відбувають покарання засудженні, члени комісії цікавилися умовами перебування їх тут. Голова комісії Володимир Левченко, особисто, в кожному із приміщень практично до всіх засуджених звертався  із запитанням стосовно їхніх скарг і побажань. Як правило, скарг не надходило, а саме спілкування переходило у звичайну бесіду. І лише в дільниці посиленого контролю і дисциплінарних приміщеннях можна було почути скарги  від засуджених, які на той час відмовлялися  від прийому їжі. Однак ці скарги не мали реального, законного підґрунтя.

Підсумовуючи обхід у виправній колонії, голова та члени спостережної комісії позитивно оцінили рівень матеріально-побутового, медико-санітарного, виробничо-господарського  забезпечення засуджених, умови їх праці та стан організації соціально-виховної роботи із засудженими. Скарг та зауважень щодо недоліків в організації діяльності установи від членів спостережної комісії не надійшло.

08.02.2018 р.

За матеріалами районної газети «Зоря Надгориння»

 

 

 

Відбулось чергове засідання спостережної комісії

Сьогодні, 26 грудня, заступник голови райдержадміністрації, голова спостережної комісії Володимир Левченко провів чергове засідання спостережної комісії при райдержадміністрації.

Також на засіданні були присутні представники Ізяславської замкової виправної колонії № 58 та Ізяславської виправної колонії № 31. 

Членами комісії було розглянуто питання продовження терміну перебування в дільниці посиленого контролю державної установи «Замкова  виправна колонія №58» на три місяці для трьох засуджених, а також переведення з дільниці ресоціалізації до дільниці посиленого контролю державної установи «Ізяславська виправна колонія в Хмельницькій області №31» одного засудженого.

Крім того учасниками було обговорено результати проведеної роботи спостережної комісії протягом 2017 року та плани на 2018 рік.

За підсумками засідання присутніми було прийнято відповідні рішення.

26.12.2017 р.

За матеріалами спостережної комісії при райдержадміністрації

 

 

Відбулось чергове засідання спостережної комісії

 

15 листопада відбулося чергове засідання спостережної комісії при районній державній адміністрації, яке провів голова комісії, заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко.

Члени комісії розглянули звернення начальника державної установи «Замкова  виправна колонія №58»  про  продовження терміну перебування в дільниці посиленого контролю державної установи «Замкова  виправна колонія №58»  чотирьох засуджених.

Розглянули постанову державної установи «Ізяславська виправна колонія в Хмельницькій області №31» про переведення з дільниці ресоціалізації до дільниці посиленого контролю одного засудженого.

Також було розглянуто подання начальника державної установи «Замкова  виправна колонія №58»  про переведення з дільниці ресоціалізації до дільниці   посиленого контролю державної установи «Замкова  виправна колонія №58»  двох засуджених.

Розглянули повідомлення Ізяславського РС з питань пробації щодо організації громадського контролю за  чотирма засудженими.

15.11.2017 р.

За матеріалами спостережної комісії

 

 

Відбулося чергове засідання спостережної комісії при районній державній адміністрації

06 жовтня відбулося чергове засідання спостережної комісії при районній державній адміністрації, яке провів голова комісії, заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко.

Члени комісії розглянули звернення начальника Ізяславської виправної колонії в Хмельницькій області №31 до голови Ізяславського районного суду, щодо застосування до десятьох засуджених ст.3  Закону України «Про амністію у 2016 році» від 22.12.2016 року.

Також було розглянуто подання начальника  Ізяславської виправної колонії в Хмельницькій області №31 про переведення з дільниці ресоціалізації до дільниці посиленого контролю одного засудженого.

06.10.2017 р.

За матеріалами спостережної комісії при райдержадміністрації

 

 

 

Відбулося чергове засіданні спостережної комісії при районній державній адміністрації

17 травня  відбулося чергове засіданні спостережної комісії при районній державній адміністрації, яке провів голова комісії, заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко.

Члени комісії розглянули звернення начальника Замкової виправної колонії № 58 про переведення з дільниці карантину, діагностики і розподілу до дільниці посиленого контролю ЗВК №58 шістьох засуджених, а також продовження терміну перебування в дільниці посиленого контролю ЗВК №58 двох засуджених.

Крім того розглянули постанову Ізяславської виправної колонії в Хмельницькій області №31 про переведення з дільниці ресоціалізації до дільниці посиленого контролю одного засудженого.

Також було розглянуто подання начальника Ізяславської виправної колонії в Хмельницькій області № 31 до голови Ізяславського районного суду про умовно-дострокове звільнення засудженого та заміни невідбутої частини покарання на більш м’яке - громадські роботи двом засудженим.

17.05.2017 р.

За матеріалами спостережної комісії при райдержадміністрації

 

Відбулося чергове засіданні спостережної комісії при районній державній адміністрації

 

29 березня відбулося чергове засіданні спостережної комісії при районній державній адміністрації, яке провів голова комісії, заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко.

Члени комісії розглянули звернення начальника Замкової виправної колонії № 58 про переведення з дільниці карантину, діагностики і розподілу до дільниці посиленого контролю ЗВК № 58 двох засуджених.

Розглянули постанову Ізяславської виправної колонії в Хмельницькій області №31 про переведення з дільниці ресоціалізації до дільниці посиленого контролю одного засудженого.

Також було розглянуто подання начальника Ізяславської виправної колонії в Хмельницькій області №31 до голови Ізяславського районного суду про умовно-дострокове звільнення засудженого.

29.03.2017 р.

За матеріалами спостережної комісії при райдержадміністрації

 

 

Відбулось засідання спостережної комісії

 

18 січня відбулося чергове засіданні спостережної комісії при районній державній адміністрації, яке провів голова комісії, заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко.

Члени комісії розглянули звернення начальника Замкової виправної колонії № 58 про продовження терміну перебування в дільниці посиленого контролю ЗВК №58 трьох засуджених.

Також було розглянуто звернення начальника Замкової виправної колонії № 58 про переведення одного засудженого з дільниці КДІР до дільниці посиленого контролю ЗВК Замкової виправної колонії №58.

18.01.2017 р.

Спостережна комісія при райдержадміністрації

 

 

 

 

АКТУАЛЬНО

Е-послуги

Відкриті дані

Правова допомога 

Пенсійне забезпечення

Вибори

Міжнародна інтеграціяУкраїни

Запобігання корупції

Відзначення пам'ятних та ювілейних дат

Голодомор

       Актуальні питання   державної служби  

 

 

СОЦІАЛЬНА СФЕРА

 

Соціальний захист


Медицина

 

Культура

 

Сім'я і діти

 

Освіта

 

 

 

 

ЕКОНОМІЧНА СФЕРА

 

Містобудування та архітектура

Підприємництво

 Енергоефективність

 Регуляторна політика

 Агросектор

 Бюджет

 Державні закупівлі

 Державна реєстрація

Чисте довкілля

 ЦНАП 

 

 

ОРГАНИ ВЛАДИ

 

Районна рада

Міська рада

Сільські ради

ХАЕС

Податкова

Поліція

Районний сектор ГУ ДСУ з надзвичайних ситуацій 

 

 

 

 

Центральні 

 органи влади

 

 

 

 Обласні

 органи влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

_______________________________________________________________________________________
© Ізяславська районна державна адміністрація, 2003-2018 роки
   вул. Незалежності, буд.2, м.Ізяслав, 30300,
e-mail: izyaslav_rda@izadm.gov.ua
 
  Розробка та підтримка: Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Ізяславської районної державної адміністрації