на головну

                     
                 

 

 
                   
                   
                           

 

 

 

Ізяславська

райдержадміністрація

 

                 30300, Хмельницька обл.,

                Ізяславський р-н., м.Ізяслав,

                   вул.Незалежності, буд. 2

 

тел/факс: (03852) 4-20-61

e-mail: izyaslav_rda@izadm.gov.ua

 

Заходи,

які заплановано

провести в

Ізяславському районі

протягом тижня

 

 

 

 

Українське ділове мовлення. Календар свят

Погода в Ізяславі

 
 
 
 
 
 
 

                                                                                                                                                                                                                                               
          Спостережна комісія при районній державній адміністрації

30300, м. Ізяслав, вул. Незалежності, буд. 2

 

На території Ізяславського району функціонує спостережна комісія при районній державній адміністрації.

У своїй діяльності комісія керується Конституцією України, Кримінально - виконавчим кодексом України, Законами України «Про місцеві державні адміністрації», «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження положень про спостережні комісії та піклувальні ради при спеціальних виховних установах» та іншими нормативно-правовими актами.

Діяльність комісії базується на принципах гласності, демократичності, добровільності, відкритості та прозорості.

Одними із завдань спостережної комісії є:

- організація громадського контролю за дотриманням прав і законних інтересів засуджених та осіб, звільнених від відбування покарання;

- організація виховної роботи з особами, умовно-достроково звільненими від відбування покарання, та громадського контролю за їх поведінкою протягом не відбутої частини покарання;

- надання допомоги у соціальній адаптації особам, звільненим від відбування покарання.

 

Голова спостережної комісії при Ізяславській районній державній адміністрації – Левченко Володимир Борисович, заступник голови райдержадміністрації;

 

заступник голови спостережної комісії при Ізяславській районній державній адміністрації – Лященко Василь Петрович, пенсіонер;

 

секретар спостережної комісії Ізяславській районній державній адміністрації – Люльчук Дмитро Михайлович, головний спеціаліст сектору організації виробництва, переробки сільськогосподарської продукції відділу агропромислового  розвитку райдержадміністрації

 

Формою роботи спостережної комісії є проведення засідання. Згідно затвердженого плану роботи спостережної комісії при Ізяславській райдержадміністрації засідання відбуваються в міру потреби, але не рідше ніж один раз на місяць, за результатами яких приймаються відповідні рішення.

Телефони для довідок: (03852) 4-20-61, 4-21-08.

 

Дивіться також:

 

Склад спостережної комісії при районній державній адміністрації

 

Положення про спостережну комісію при районній державній адміністрації 

 

Звіти голови спостережної комісії при районній державній адміністрації:

* за 2013 рік;

* за 2014 рік;

* за 2015 рік;

* за 2016 рік

* за І квартал 2017 року

* за ІІ квартал 2017 року

* за ІІІ квартал 2017 року

 

 

 

 

 

Відбулося засідання спостережної комісії

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Відбулось чергове засідання спостережної комісії

 

15 листопада відбулося чергове засідання спостережної комісії при районній державній адміністрації, яке провів голова комісії, заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко.

Члени комісії розглянули звернення начальника державної установи «Замкова  виправна колонія №58»  про  продовження терміну перебування в дільниці посиленого контролю державної установи «Замкова  виправна колонія №58»  чотирьох засуджених.

Розглянули постанову державної установи «Ізяславська виправна колонія в Хмельницькій області №31» про переведення з дільниці ресоціалізації до дільниці посиленого контролю одного засудженого.

Також було розглянуто подання начальника державної установи «Замкова  виправна колонія №58»  про переведення з дільниці ресоціалізації до дільниці   посиленого контролю державної установи «Замкова  виправна колонія №58»  двох засуджених.

Розглянули повідомлення Ізяславського РС з питань пробації щодо організації громадського контролю за  чотирма засудженими.

15.11.2017 р.

За матеріалами спостережної комісії

 

 

Відбулося чергове засідання спостережної комісії при районній державній адміністрації

06 жовтня відбулося чергове засідання спостережної комісії при районній державній адміністрації, яке провів голова комісії, заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко.

Члени комісії розглянули звернення начальника Ізяславської виправної колонії в Хмельницькій області №31 до голови Ізяславського районного суду, щодо застосування до десятьох засуджених ст.3  Закону України «Про амністію у 2016 році» від 22.12.2016 року.

Також було розглянуто подання начальника  Ізяславської виправної колонії в Хмельницькій області №31 про переведення з дільниці ресоціалізації до дільниці посиленого контролю одного засудженого.

06.10.2017 р.

За матеріалами спостережної комісії при райдержадміністрації

 

 

 

Відбулося чергове засіданні спостережної комісії при районній державній адміністрації

17 травня  відбулося чергове засіданні спостережної комісії при районній державній адміністрації, яке провів голова комісії, заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко.

Члени комісії розглянули звернення начальника Замкової виправної колонії № 58 про переведення з дільниці карантину, діагностики і розподілу до дільниці посиленого контролю ЗВК №58 шістьох засуджених, а також продовження терміну перебування в дільниці посиленого контролю ЗВК №58 двох засуджених.

Крім того розглянули постанову Ізяславської виправної колонії в Хмельницькій області №31 про переведення з дільниці ресоціалізації до дільниці посиленого контролю одного засудженого.

Також було розглянуто подання начальника Ізяславської виправної колонії в Хмельницькій області № 31 до голови Ізяславського районного суду про умовно-дострокове звільнення засудженого та заміни невідбутої частини покарання на більш м’яке - громадські роботи двом засудженим.

17.05.2017 р.

За матеріалами спостережної комісії при райдержадміністрації

 

Відбулося чергове засіданні спостережної комісії при районній державній адміністрації

 

29 березня відбулося чергове засіданні спостережної комісії при районній державній адміністрації, яке провів голова комісії, заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко.

Члени комісії розглянули звернення начальника Замкової виправної колонії № 58 про переведення з дільниці карантину, діагностики і розподілу до дільниці посиленого контролю ЗВК № 58 двох засуджених.

Розглянули постанову Ізяславської виправної колонії в Хмельницькій області №31 про переведення з дільниці ресоціалізації до дільниці посиленого контролю одного засудженого.

Також було розглянуто подання начальника Ізяславської виправної колонії в Хмельницькій області №31 до голови Ізяславського районного суду про умовно-дострокове звільнення засудженого.

29.03.2017 р.

За матеріалами спостережної комісії при райдержадміністрації

 

 

Відбулось засідання спостережної комісії

 

18 січня відбулося чергове засіданні спостережної комісії при районній державній адміністрації, яке провів голова комісії, заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко.

Члени комісії розглянули звернення начальника Замкової виправної колонії № 58 про продовження терміну перебування в дільниці посиленого контролю ЗВК №58 трьох засуджених.

Також було розглянуто звернення начальника Замкової виправної колонії № 58 про переведення одного засудженого з дільниці КДІР до дільниці посиленого контролю ЗВК Замкової виправної колонії №58.

18.01.2017 р.

Спостережна комісія при райдержадміністрації

 

 

 

 

АКТУАЛЬНО

 

Правова допомога 

Пенсійне забезпечення

Вибори

Міжнародна інтеграція України

Запобігання корупції

Відзначення пам'ятних та ювілейних дат

Голодомор

       Актуальні питання          державної служби

 

 

 

СОЦІАЛЬНА СФЕРА

 

Соціальний захист


Медицина

 

Культура

 

Сім'я і діти

 

Освіта

 

 

 

 

 

ЕКОНОМІЧНА СФЕРА

 

Містобудування та архітектура

Підприємництво

 Енергоефективність

 Регуляторна політика

 Агросектор

 Бюджет

 Державні закупівлі

 Державна реєстрація

Чисте довкілля

 ЦНАП 

 

 

 

 

ОРГАНИ ВЛАДИ

 

Районна рада

Міська рада

Сільські ради

ХАЕС

Податкова

Поліція

Районний сектор ГУ ДСУ з надзвичайних ситуацій 

 

 

 

  Центральні 

 органи влади

 

 

 

 

   Обласні

 органи влади

 

 

 
 

 

 

 
_______________________________________________________________________________________
© Ізяславська районна державна адміністрація, 2003-2017
   вул. Незалежності, буд.2, м.Ізяслав, 30300,
e-mail: izyaslav_rda@izadm.gov.ua
 
  Розробка та підтримка: Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Ізяславської районної державної адміністрації