на головну

                     
                 

 

 
                   
                   
                           

 

 

 

Ізяславська

райдержадміністрація

 

                 30300, Хмельницька обл.,

                Ізяславський р-н., м.Ізяслав,

                   вул.Незалежності, буд. 2

 

тел/факс: (03852) 4-20-61

e-mail: izyaslav_rda@izadm.gov.ua

 

Заходи,

які заплановано

провести в

Ізяславському районі

протягом тижня

 

 

 

 

Українське ділове мовлення. Календар свят

Погода в Ізяславі

 
 
 
 
 
 
 

 

Ізяславське відділення поліції

Славутського відділу Головного управління

Національної поліції України в Хмельницькій області

Індекс 30300, м. Ізяслав, вул. Грушевського,24
тел. (03852) 4-12-16, факс 4-12-19, -mail:
iziaslav_vnp@hm.npu.gov.ua 

 

Міністерство внутрішніх справ України

Головне управління Національної поліції України в Хмельницькій області
         

 

   

 

 

 

 

 

НОВИНИ

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

Тиждень безпеки дорожнього руху

 

З 13 по 19 листопада в рамках «Тижня безпеки дорожнього руху» на території України проходить  просвітницька робота у формі роз´яснювальних бесід з громадськістю щодо необхідності неухильного дотримання правил безпеки.

З метою попередження дорожньо-транспортних пригод, загибелі та травматизму серед співробітників Ізяславського районного сектору ГУ ДСНС України у Хмельницькій області під час керування власним автотранспортом, 16 листопада  в приміщенні навчального класу 13-ї державної пожежно-рятувальної частини відбулось заняття із залученням працівників місцевого відділення поліції стосовно дотримання вимог правил дорожнього руху.

Під час зібрання присутнім учасникам була доведена статистика дорожньо-транспортних пригод загалом по області та району, розглянуто типові небезпечні ситуації на дорогах, надані рекомендації щодо попередження дорожньо-транспортних аварій. Основна увага зверталась на особливості керування транспортними засобами в складних погодних умовах,  дотримання правил безпечної експлуатації автомобільної техніки, усвідомлення особистої відповідальності за безпеку на автомобільних шляхах.

По завершенню заходу співробітники ДСНС мали нагоду поставити працівникам поліції питання дорожнього руху, котрі їх турбують.  

16.11.2017 р.

За матеріалами Ізяславського РС ГУ ДСНС

 України у Хмельницькій області

 

 

 

З 1 жовтня на заміських дорогах необхідно вмикати денні ходові вогні або ближнє світло фар!

 

Нагадуємо, дана вимога пункту 9.8 Правил дорожнього руху діє з 1 жовтня по 1 травня, є обов’язковою для виконання і покликана  підвищити безпеку дорожнього руху на затемнених ділянках дороги як у світлу пору доби, так і в темну.

Звертаємо увагу,  що саме у зазначений період, у зв’язку із скороченням світлового дня та погодними умовами виникає необхідність у підвищенні видимості автомобіля для пішоходів та інших учасників руху.

За ігнорування цієї норми, згідно частини 2 статті 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення за «Порушення водіями транспортних засобів правил користування зовнішніми освітлювальними приладами або попереджувальними сигналами при початку руху чи зміні його напрямку, використання цих приладів та їх переобладнання з порушенням вимог відповідних стандартів» передбачено штраф у розмірі 425 гривень.

03.10.2017 р.

За матеріалами Ізяславського відділення поліції Славутського ВП ГУНП в Хмельницькій області

 

Місячник добровільної здачі зброї

 

 

З 1 по 31 жовтня 2017 року на території області та Ізяславського  району зокрема проводиться місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів та вибухівки. Всі, хто має незареєстровану  зброю,  боєприпаси, вибухові пристрої та засоби iнiцiювання, можуть здати їх в Ізяславське відділення поліції Славутського відділу поліції ГУНП в Хмельницькій області. При бажанні власника здана зброя  може бути зареєстрована на його ім’я у встановленому законом порядку, при цьому штраф стягуватись не буде та до кримінальної, адміністративної відповідальності особи, які добровільно здали зброю, боєприпаси та вибухівку, притягуватись не будуть.

03.10.2017 р.

За матеріалами Ізяславського відділення поліції Славутського ВП ГУНП в Хмельницькій області

 

Ізяславські правоохоронці  затримали вантажівку із львівським сміттям

 

За останній час на території ряду населених пунктів Хмельницької області було зафіксовано ряд випадків несанкціонованого вивантаження невстановленими сміттєвозами львівського сміття та непотребу за сотні кілометрів від міста Лева й без відповідних документів.

Днями на території поблизу міста Ізяслав також було виявлено купи сміття із документами (чеками, старими накладними із магазинів), що свідчать про їх львівське «походження». Так було виявлено сміття на території колишнього аеродрому, на дорозі  поблизу міського полігону твердих побутових відходів. У ніч із 6 на 7 серпня патрульною машиною Ізяславського районного відділення Славутського відділу Головного управління Національної поліції  України в Хмельницькій області близької 03 години було виявлено факт вивантаження вантажним автомобілем DAF із вантажним причіпом BPW, сміття у зоні відпочинку «Біля журавля» на межі Шепетівського та Ізяславського районів, на території Білівської сільської ради Ізяславського району. Водія автомобіля та сам транспортний засіб було затримано і доставлено до Ізяславського відділення. Серед сміття, виявленого під час скидання в районі зони відпочинку «Біля журавля», виявлено товаро-транспортні накладні із пунктом призначення «ЛЬВІВ», залишки пакування відправлень мережі «Нова пошта» із зазначенням адреси та телефонів, записки із переліком львівських адрес, тощо.

Під час зустрічі із представниками місцевих засобів масової інформації   водій транспортного засобу та як було заявлено поставник фірми відмовились від спілкування із традиційним формулюванням «Без коментарів». На запитання: «Яка мета вашого перебування на Ізяславщині та в Ізяславі?», вони зазначили, що перебувають із метою ознайомлення із краєм. Отже, в багатобарвному туристичному бізнесі з’явився ще один напрямок «СМІТТЄВИЙ!».

Голова районної державної адміністрації Борис Яцков заявив, що розслідування даного випадку перебуватиме під його особистим контролем і буде доведено до логічного завершення. Керівником району 7 серпня поточного року було проведено оперативну нараду за участю Ізяславського міського голови Валентини Корнійчук, Білівського сільського голови Миколи Чорного, керівників комунальних служб міста та представників сектору житлово-комунального господарства районної державної адміністрації, на якій було обговорено даний факт та визначено першочергові роботи щодо усунення забруднення територій сміттям. Дані види робіт вирішено провести у стислі терміни, з метою недопущення поширення викинутого сміття та забруднення оточуючого середовища.

Ізяславський міський голова Валентина Корнійчук заявила, що Ізяславською міською радою за даним фактом готується лист Львівському міському голові Андрію Садовому та до виконавчого органу Асоціації міст України, який очолює Київський міський голова Віталій Кличко.

Проблеми з вивезенням сміття у Львові розпочалися понад рік тому. Наприкінці травня минулого року сталися пожежа й зсув на Грибовицькому сміттєзвалищі, згодом полігон закрили. В Нацполіції вже  зафіксували чимало випадків незаконного скидання сміття в різних областях України. Серед відходів були чеки, зошити й залишки поштових відправлень, які засвідчили – сміття саме зі Львова. Організовано вивозити їх почали за рішенням урядової комісії.

До речі, пан Садовий публічно відмежувався  від аналогічного «вояжу» львівських відходів до інших областей України. Мовляв, сміття з львівськими чеками — це витівки політичних опонентів, які штучно розпалюють конфлікт.  

ФОТО- ТА ВІДЕОЗВІТИ

07.08.2017 р.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій  з громадськістю апарату райдержадміністрації

 

 

Відбулися урочисті заходи до Дня Національної поліції України

 

 З 2015 року в Україні заснували нове свято – День національної поліції України. З'явилося воно завдяки Указу Президента України «Про Національну поліцію». День національної поліції України з 2016 року відзначається щорічно 4 серпня.

У другу річницю відзначення Дня національної поліції України в Ізяславському відділенні поліції Славутського відділу Головного управління Національної поліції України в Хмельницькій області відбулися тематичні заходи.

 На свято завітали голова райдержадміністрації Борис Яцков, голова районної ради Сергій Шлегель, заступник Ізяславського міського голови Любов Калитюк та голова Ізяславського районного суду Петро Демчук, щоб привітати людей мужньої професії та сильних духом.

Урочистий захід відкрив начальник відділення Олександр Паламарчук, звернувшись до підлеглих із вітальним словом. «Бути працівником Національної поліції – це не просто вдягти новий мундир, це означає, що мешканці Ізяславського району довірили вам власний спокій та безпеку, тому ви повинні якісно виконувати покладені на вас обов`язки як перед державною, так і перед громадянами України», – зауважив під час свого виступу головний  поліцейський Ізяславщини.

Керівництво міста та району також приєднались до вітальних слів керівника поліцейського відділення,  а також висловили щиру вдячність від себе та громадськості за самовіддану службу. Крім того, користуючись нагодою, посадовці вручили відзнаки районної державної адміністрації, районної ради та Ізяславської міської ради одним із кращих правоохоронців на знак вдячності у плідній роботі в правоохоронних органах.

Також було дано слово для голови Ізяславського районного суду Петра Демчука та ветерана правоохоронних органів Віктора Якубця, котрі надали поради та настанови в подальшій роботі новоствореної поліції.

Крім того профспілковою організацією районної поліції було нагороджено окремих служителів правопорядку.  

По закінченню урочистої частини усі присутні учасники зробили спільне фото на згадку.

04.08.2017 р.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації  

 

За посів маку і конопель – до відповідальності 

Навесні, коли сонце кличе в поля хліборобів, а громадяни засівають – засаджують свої присадибні ділянки, додається турбот у працівників поліції, адже дехто висіває на городі мак та коноплі.
             Традиційне ставлення українців до маку певною мірою зумовлює неоднозначну ситуацію, - з одного боку, він, начебто, є обов’язковим компонентом багатьох традиційних українських страв, а з іншого – за його посів законом передбачено покарання. Грядка маку не викликала тривоги доти, доки на нашій землі не з’явилось таке пагубне і суспільно – небезпечне явище як наркоманія.
              Наркоманія! Скільки смертей за цим словом, скільки болі, скільки поламаних життів? Дуже багато! І не відомо, скільки ще життів заберуть із собою в нікуди наркотики!
               Різке збільшення кількості наркозалежних осіб, змусило законодавця спочатку заборонити вирощування снотворного маку та конопель, а потім покарання за ці дії зробити більш жорстоким.
              Сьогодні чинним законодавством за незаконний висів та вирощування снотворного маку та конопель передбачено як адміністративну, так і кримінальну відповідальність.
              Так, згідно зі статтею 106 – 2 Кодексу України про адміністративні правопорушення, незаконний посів або незаконне вирощування  снотворного маку в кількості до ста рослин чи конопель у кількості до десяти рослин – тягнуть за собою накладення штрафу від вісімнадцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 306 до 1700 гривень) з конфіскацією незаконно вирощуваних нарковмісних рослин.
               Незаконний посів снотворного маку згідно ч. 1 ст.. 310 кримінального кодексу України в кількості від ста до п’ятисот рослин чи конопель у кількості від десяти до п’ятдесяти рослин - караються штрафом від ста до п’ятисот неоподатковуваних  мінімумів  доходів громадян (від 1700 до 8500 гривень) або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років.
               За ч. 2 ст. 310 КК України незаконний посів або незаконне вирощування  снотворного маку чи конопель особою, яка була засуджена за цією статтею чи яка раніше вчинила один із злочинів, передбачених статтями 307, 309, 311, 317 цього Кодексу, або вчинені за попередньою змовою групою осіб з метою збуту, а також незаконний посів або незаконне вирощування снотворного маку у кількості п’ятисот і більше рослин чи конопель у кількості п’ятдесят і більше рослин – караються позбавленням волі на строк від трьох до семи років.
               Погодьтеся, що покарання суворе і тому, як на нашу думку, набагато вигідніше купити в закладах торгівлі законно вирощений спеціалістами господарства мак, ніж мати проблеми з законодавством.
              Дехто з громадян зберігає в себе висушені частки конопель або маку, що залишилось після вирощування зернят з коробочок. А це також серйозний злочин.
             Зберігання наркотичних засобів без мети збуту тягне за собою обмеження чи позбавлення волі до 3 років, якщо ж наркотичні засоби зберігались повторно чи у великій кількості, то особа несе покарання у вигляді позбавлення волі строком від 2 до 8 років. І найбільше покарання настає тоді, коли особа продала комусь наркотичний засіб чи просто віддала, без матеріальної винагороди (законом це також трактується, як збут наркотичних засобів), - позбавлення волі на строк від 3 до 12 років.
              Звертаймось до всіх громадян: не сійте маку та конопель, не створюйте для себе додаткових клопотів, і нехай все у Вас буде гаразд.
06.06.2017 р.

За матеріалами Ізяславського відділення поліції Славутського ВП ГУНП в Хмельницькій області

 

За виготовлення самогону оштрафували 9  жителів Ізяславського району

З метою посилення заходів, спрямованих на боротьбу з самогоноварінням, працівниками Ізяславського відділення поліції Славутського відділу поліції ГУНП в Хмельницькій області постійно проводяться профілактичні відпрацювання, під час яких зупиняється діяльність самогонних точок.
           Зокрема, з початку 2017 року за виготовлення, зберігання без мети збуту самогону та апаратів для його виготовлення притягнуто до адміністративної відповідальності 9 місцевих жителів.
            Як повідомив виконуючий обов’язки начальника Ізяславського відділення поліції Олександр Кичатий, робота по боротьбі з самогоноварінням лягає на плечі дільничних офіцерів поліції. Зловживання спиртними напоями на Ізяславщині здебільшого спостерігається у сільській місцевості, де основна частина населення не має змоги працевлаштуватися та заробляти на життя.
           Під час останнього профілактичного рейду в селі Тернавка Ізяславського району дільничні офіцери поліції в домогосподарстві60-річної місцевоїжительки вилучили і знищили на місці 150 літрів «закваски» та 6,5 літрів самогону. На жінку поліцейські склали адміністративний протокол за скоєння адміністративного правопорушення, передбаченого статтею 176 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
            Слід нагадати, що згідно зі статтею 176 Кодексу України про адміністративні правопорушення — виготовлення або зберігання без мети збуту самогону або інших міцних спиртних напоїв домашнього виробництва або апаратів для їх вироблення — карається штрафом до 170 гривень. А згідно частини 1 статті 203 Кримінального кодексу України (заняття видами господарської діяльності, щодо яких є спеціальна заборона, встановлена законом) карається штрафом від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Такі дії, вчинені повторно, тягнуть за собою покарання у вигляді обмеження волі строком до п’яти років.
29.05.2017 р.

За матеріалами Ізяславського відділення поліції Славутського відділу поліції ГУНП в Хмельницькій області

Місячник добровільної здачі зброї

 

 

З 1 по 30 квітня 2017 року на території області, зокрема Ізяславського району, проводиться місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів та вибухівки. Усі, хто має незареєстровану зброю, боєприпаси, вибухові пристрої та засоби ініціювання, можуть здати їх до Ізяславського відділення поліції Славутського ВП ГУНП в Хмельницькій області. При бажанні власника здана зброя може бути зареєстрована на його ім’я у встановленому законом порядку, при цьому штраф стягуватись не буде, до кримінальної чи адміністративної відповідальності особи, які добровільно здали зброю, боєприпаси та вибухівку, притягуватись не будуть.

31.03.2017 р.

За матеріалами Ізяславського відділення поліції Славутського ВП ГУНП в Хмельницькій області

 

 

 

Операція “Первоцвіт - 2017”

 

Непоправних втрат довкіллю завдає масовий збір першоцвітів – підсніжника, конвалії, проліска, цикламена та крокусу, що призводить до послаблення, а  іноді до повного пригнічення насіннєвого поновлення. Цінні першоцвіти занесені до Червоної книги України і будь-який збір їх або пошкодження суворо забороняється.

Проте, численні постаті з букетиками цих квітів, що заполонили базари та вулиці, свідчать про те, що заборона ця ігнорується відкрито і нахабно. Дільці, які наживаються на знищенні рідкісних і зникаючих рослин, повинні зрозуміти, що добуваючи собі гроші, вони позбавляють своїх дітей і онуків можливостей бачити цю красу в майбутньому.

До того ж, варто нагадати, що згідно зі ст. 90 Кодексу України про адміністративні правопорушення знищення видів рослин, які занесені до Червоної книги України, тягне за собою накладання штрафу на громадян від 340 до 510 грн. з конфіскацією незаконно добутого і на посадових осіб - від 510 до 850 грн. з конфіскацією незаконно добутого. За незаконне придбання та збут об’єктів рослинного світу, занесених до Червоної Книги України, ст.88-1 КУпАП передбачено накладення штрафу від 153 до 340 грн. Крім того, за кожну знищену червонокнижну ранньоквітучу рослину розмір компенсації за шкоду становить 1 мінімальну заробітну плату.

При виявленні порушень природоохоронного законодавства складатимуться протоколи про адміністративні правопорушення з наступною їх передачею на розгляд відповідним судовим органам.

Звичайно, одними заборонами першоцвіти не врятуєш. Ми звертаємося до свідомості громадян: закон оберігатиме природу тоді і тільки тоді, коли кожна людина шануватиме його, цінуватиме кожну рослину, занесену до Червоної книги. Не сприяйте злочинному промислу, купуючи червонокнижні первоцвіти! Адже якщо не буде попиту – не буде і збуту.

16.03.2017 р.

За матеріалами Ізяславського відділу Славутського

відділення ГУНП в Хмельницькій області

Поліцейські Ізяславщини отримала новий автомобіль

 

23 лютого  заступник начальника Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області, підполковник поліції Руслан Герасимчук, заступник начальника - керівник патрульної поліції Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області, полковник поліції Валерій Головань у присутності голови Ізяславської районної державної адміністрації Бориса Яцкова  вручили ключі від новенького службового автомобіля Daewoo Lanos начальнику Ізяславського відділу Славутського відділення ГУПН в Хмельницькій області, підполковнику Олександру Паламарчуку.

“Поліція повинна мати сучасну техніку й автомобілі, адже ми впевнено можемо говорити про те, що поліція розвивається ”, – привітав поліцейських Борис Олександрович.

У цей же день заступник начальника Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області, підполковник поліції Руслан Герасимчук виступив на сесії Ізяславської районної ради та подякував депутатському корпусу за  надану допомогу в придбанні  нового авто.

23.02.2017 р.

За матеріалами Ізяславського відділу Славутського

відділення ГУНП в Хмельницькій області

 

Працівники Ізяславського відділення поліції Славутського відділу поліції ГУНП в Хмельницькій області долучились до #22PushupChallenge

 

27 січня, не зважаючи на погодні умови, працівники Ізяславського відділення поліції Славутського відділу поліції ГУНП в Хмельницькій області долучились до Всесвітнього флешмобу #22PushupChallenge. 

Правоохоронці району прийняли виклик від чоловіків Ізяславської районної державної адміністрації. 

Виконанням вправи - 22 рази згинання і розгинання рук в упорі лежачи працівники поліції підтримали акцію та звернули увагу суспільства до проблем бійців, які повернулися із зони бойових дій та мають посттравматичний синдром. 

Особовий склад Ізяславського відділення поліції Славутського відділу поліції ГУНП в Хмельницькій області висловлює свою шану та вдячність мужнім воїнам – героям, які, не шкодуючи своїх сил та здоров’я, несуть службу на захисті миру в нашій країні. 

Ізяславське відділення поліції Славутського відділу поліції ГУНП в Хмельницькій області передає естафету особового складу Замкової виправної колонії № 58 та Ізяславської виправної колонії № 31.

ФОТОКОЛАЖ

28.01.2017 р.

За матеріалами прес-служби Ізяславського відділення поліції

Славутського відділу поліції ГУНП в Хмельницькій області

 

Головне управління Національної поліції в Хмельницькій області проводить відбір кандидатів з числа учнів загальноосвітніх шкіл, профтехучилищ та коледжів, цивільної молоді для вступу до вищих навчальних закладів Міністерства внутрішніх справ України

 

На денну форму навчання до ВНЗ МВС приймаються громадяни України на базі повної загальної середньої освіти віком від 17 років. Основними критеріями відбору до кандидатів є успішність, особиста дисциплінованість, соціальна зрілість, бажання служити в Національній поліції, фізична та психологічна підготовленість.

У першу чергу кандидатам необхідно звернутися у відділи, відділення Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області за місцем проживання, де працівники кадрового забезпечення нададуть перелік документів, які потрібно зібрати, направлять на психологічне тестування на профпридатність. Однак, основною вимогою до служби та навчання є визначення військово-лікарською комісією стану здоров'я для виконання належним чином своїх функціональних обов’язків під час навчання та під час служби. Працівниками кадрового забезпечення підрозділів ГУНП в Хмельницькій області готується особова справа і надсилається до вищого навчального закладу МВС України, де кандидат зараховується вступником до ВНЗ МВС.

Прийом до вищого навчального закладу МВС України здійснюється за конкурсом з урахуванням сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання, визначення рівня фізичних здібностей та результатів професійного психологічного відбору.

Набір кандидатів на навчання за державним замовленням до вищих навчальних закладів із специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських та військовослужбовців Національної гвардії України за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр» в 2017 році проводять наступні навчальні заклади:

Національна академія внутрішніх справ

Харківський національний університет внутрішніх справ

Львівський державний університет внутрішніх справ

Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ

Одеський державний університет внутрішніх справ

Донецький юридичний інститут МВС

Національна академія Національної гвардії України

 

Після закінчення вищого навчального закладу за державним замовленням випускники отримують диплом встановленого зразка та їм присвоюється спеціальне звання. Молодим фахівцям після закінчення вищого навчального закладу гарантується працевлаштування з урахуванням набутої кваліфікації, спеціальності та спеціалізації.

За детальною інформацією щодо вступу у ВНЗ МВС України та для отримання більш детальної інформації щодо правил та умов вступу, попереднього оформлення документів на кандидатів просимо звертатися до Ізяславського відділення поліції Славутського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області за адресою: місто Ізяслав,  вулиця Грушевського, 24, кабінет номер 33 або за телефоном (03852)41737.

12.01.2017 р.

За матеріалами Ізяславського відділення

поліції СВ ГУНПУ в Хмельницькій області

   

 

 

 

 

 

 

 

АКТУАЛЬНО

 

Правова допомога 

Пенсійне забезпечення

Вибори

Міжнародна інтеграція України

Запобігання корупції

Відзначення пам'ятних та ювілейних дат

Голодомор

       Актуальні питання          державної служби

 

 

 

СОЦІАЛЬНА СФЕРА

 

Соціальний захист


Медицина

 

Культура

 

Сім'я і діти

 

Освіта

 

 

 

 

 

ЕКОНОМІЧНА СФЕРА

 

Містобудування та архітектура

Підприємництво

 Енергоефективність

 Регуляторна політика

 Агросектор

 Бюджет

 Державні закупівлі

 Державна реєстрація

Чисте довкілля

 ЦНАП 

 

 

 

 

ОРГАНИ ВЛАДИ

 

Районна рада

Міська рада

Сільські ради

ХАЕС

Податкова

Поліція

Районний сектор ГУ ДСУ з надзвичайних ситуацій 

 

 

 

  Центральні 

 органи влади

 

 

 

 

   Обласні

 органи влади

 

 

 
 

 

 

 
_______________________________________________________________________________________
© Ізяславська районна державна адміністрація, 2003-2017
   вул. Незалежності, буд.2, м.Ізяслав, 30300,
e-mail: izyaslav_rda@izadm.gov.ua
 
  Розробка та підтримка: Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Ізяславської районної державної адміністрації