на головну

                     
                 

 

 
                   
                   
                           

 

 

 

Ізяславська

райдержадміністрація

 

                 30300, Хмельницька обл.,

                Ізяславський р-н., м.Ізяслав,

                   вул.Незалежності, буд. 2

 

тел/факс: (03852) 4-20-61

e-mail: izyaslav_rda@izadm.gov.ua

 

Заходи,

які заплановано

провести в

Ізяславському районі

протягом тижня

 2017 року

 

 

 

 

Українське ділове мовлення. Календар свят

Погода в Ізяславі

 
 
 
 
 
 
 

 

Ізяславське відділення поліції Славутського відділу Головного управління

Національної поліції України в Хмельницькій області

Індекс 30300, м. Ізяслав, вул. Грушевського,24
тел. (03852) 4-12-16, факс 4-12-19,

 

Міністерство внутрішніх справ України

Головне управління Національної поліції України в Хмельницькій області
         

 

   

 

 

 

 

 

НОВИНИ

 

 

 

 
 

 

 

 

За посів маку і конопель – до відповідальності

 

Навесні, коли сонце кличе в поля хліборобів, а громадяни засівають – засаджують свої присадибні ділянки, додається турбот у працівників поліції, адже дехто висіває на городі мак та коноплі.
             Традиційне ставлення українців до маку певною мірою зумовлює неоднозначну ситуацію, - з одного боку, він, начебто, є обов’язковим компонентом багатьох традиційних українських страв, а з іншого – за його посів законом передбачено покарання. Грядка маку не викликала тривоги доти, доки на нашій землі не з’явилось таке пагубне і суспільно – небезпечне явище як наркоманія.
              Наркоманія! Скільки смертей за цим словом, скільки болі, скільки поламаних життів? Дуже багато! І не відомо, скільки ще життів заберуть із собою в нікуди наркотики!
               Різке збільшення кількості наркозалежних осіб, змусило законодавця спочатку заборонити вирощування снотворного маку та конопель, а потім покарання за ці дії зробити більш жорстоким.
              Сьогодні чинним законодавством за незаконний висів та вирощування снотворного маку та конопель передбачено як адміністративну, так і кримінальну відповідальність.
              Так, згідно зі статтею 106 – 2 Кодексу України про адміністративні правопорушення, незаконний посів або незаконне вирощування  снотворного маку в кількості до ста рослин чи конопель у кількості до десяти рослин – тягнуть за собою накладення штрафу від вісімнадцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 306 до 1700 гривень) з конфіскацією незаконно вирощуваних нарковмісних рослин.
               Незаконний посів снотворного маку згідно ч. 1 ст.. 310 кримінального кодексу України в кількості від ста до п’ятисот рослин чи конопель у кількості від десяти до п’ятдесяти рослин - караються штрафом від ста до п’ятисот неоподатковуваних  мінімумів  доходів громадян (від 1700 до 8500 гривень) або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років.
               За ч. 2 ст. 310 КК України незаконний посів або незаконне вирощування  снотворного маку чи конопель особою, яка була засуджена за цією статтею чи яка раніше вчинила один із злочинів, передбачених статтями 307, 309, 311, 317 цього Кодексу, або вчинені за попередньою змовою групою осіб з метою збуту, а також незаконний посів або незаконне вирощування снотворного маку у кількості п’ятисот і більше рослин чи конопель у кількості п’ятдесят і більше рослин – караються позбавленням волі на строк від трьох до семи років.
               Погодьтеся, що покарання суворе і тому, як на нашу думку, набагато вигідніше купити в закладах торгівлі законно вирощений спеціалістами господарства мак, ніж мати проблеми з законодавством.
              Дехто з громадян зберігає в себе висушені частки конопель або маку, що залишилось після вирощування зернят з коробочок. А це також серйозний злочин.
             Зберігання наркотичних засобів без мети збуту тягне за собою обмеження чи позбавлення волі до 3 років, якщо ж наркотичні засоби зберігались повторно чи у великій кількості, то особа несе покарання у вигляді позбавлення волі строком від 2 до 8 років. І найбільше покарання настає тоді, коли особа продала комусь наркотичний засіб чи просто віддала, без матеріальної винагороди (законом це також трактується, як збут наркотичних засобів), - позбавлення волі на строк від 3 до 12 років.
              Звертаймось до всіх громадян: не сійте маку та конопель, не створюйте для себе додаткових клопотів, і нехай все у Вас буде гаразд.
06.06.2017 р.

За матеріалами Ізяславського відділення поліції Славутського ВП ГУНП в Хмельницькій області

 

За виготовлення самогону оштрафували 9  жителів Ізяславського району

З метою посилення заходів, спрямованих на боротьбу з самогоноварінням, працівниками Ізяславського відділення поліції Славутського відділу поліції ГУНП в Хмельницькій області постійно проводяться профілактичні відпрацювання, під час яких зупиняється діяльність самогонних точок.
           Зокрема, з початку 2017 року за виготовлення, зберігання без мети збуту самогону та апаратів для його виготовлення притягнуто до адміністративної відповідальності 9 місцевих жителів.
            Як повідомив виконуючий обов’язки начальника Ізяславського відділення поліції Олександр Кичатий, робота по боротьбі з самогоноварінням лягає на плечі дільничних офіцерів поліції. Зловживання спиртними напоями на Ізяславщині здебільшого спостерігається у сільській місцевості, де основна частина населення не має змоги працевлаштуватися та заробляти на життя.
           Під час останнього профілактичного рейду в селі Тернавка Ізяславського району дільничні офіцери поліції в домогосподарстві60-річної місцевоїжительки вилучили і знищили на місці 150 літрів «закваски» та 6,5 літрів самогону. На жінку поліцейські склали адміністративний протокол за скоєння адміністративного правопорушення, передбаченого статтею 176 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
            Слід нагадати, що згідно зі статтею 176 Кодексу України про адміністративні правопорушення — виготовлення або зберігання без мети збуту самогону або інших міцних спиртних напоїв домашнього виробництва або апаратів для їх вироблення — карається штрафом до 170 гривень. А згідно частини 1 статті 203 Кримінального кодексу України (заняття видами господарської діяльності, щодо яких є спеціальна заборона, встановлена законом) карається штрафом від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Такі дії, вчинені повторно, тягнуть за собою покарання у вигляді обмеження волі строком до п’яти років.
29.05.2017 р.

За матеріалами Ізяславського відділення поліції Славутського відділу поліції ГУНП в Хмельницькій області

Місячник добровільної здачі зброї

 

 

З 1 по 30 квітня 2017 року на території області, зокрема Ізяславського району, проводиться місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів та вибухівки. Усі, хто має незареєстровану зброю, боєприпаси, вибухові пристрої та засоби ініціювання, можуть здати їх до Ізяславського відділення поліції Славутського ВП ГУНП в Хмельницькій області. При бажанні власника здана зброя може бути зареєстрована на його ім’я у встановленому законом порядку, при цьому штраф стягуватись не буде, до кримінальної чи адміністративної відповідальності особи, які добровільно здали зброю, боєприпаси та вибухівку, притягуватись не будуть.

31.03.2017 р.

За матеріалами Ізяславського відділення поліції Славутського ВП ГУНП в Хмельницькій області

 

 

 

Операція “Первоцвіт - 2017”

 

Непоправних втрат довкіллю завдає масовий збір першоцвітів – підсніжника, конвалії, проліска, цикламена та крокусу, що призводить до послаблення, а  іноді до повного пригнічення насіннєвого поновлення. Цінні першоцвіти занесені до Червоної книги України і будь-який збір їх або пошкодження суворо забороняється.

Проте, численні постаті з букетиками цих квітів, що заполонили базари та вулиці, свідчать про те, що заборона ця ігнорується відкрито і нахабно. Дільці, які наживаються на знищенні рідкісних і зникаючих рослин, повинні зрозуміти, що добуваючи собі гроші, вони позбавляють своїх дітей і онуків можливостей бачити цю красу в майбутньому.

До того ж, варто нагадати, що згідно зі ст. 90 Кодексу України про адміністративні правопорушення знищення видів рослин, які занесені до Червоної книги України, тягне за собою накладання штрафу на громадян від 340 до 510 грн. з конфіскацією незаконно добутого і на посадових осіб - від 510 до 850 грн. з конфіскацією незаконно добутого. За незаконне придбання та збут об’єктів рослинного світу, занесених до Червоної Книги України, ст.88-1 КУпАП передбачено накладення штрафу від 153 до 340 грн. Крім того, за кожну знищену червонокнижну ранньоквітучу рослину розмір компенсації за шкоду становить 1 мінімальну заробітну плату.

При виявленні порушень природоохоронного законодавства складатимуться протоколи про адміністративні правопорушення з наступною їх передачею на розгляд відповідним судовим органам.

Звичайно, одними заборонами першоцвіти не врятуєш. Ми звертаємося до свідомості громадян: закон оберігатиме природу тоді і тільки тоді, коли кожна людина шануватиме його, цінуватиме кожну рослину, занесену до Червоної книги. Не сприяйте злочинному промислу, купуючи червонокнижні первоцвіти! Адже якщо не буде попиту – не буде і збуту.

16.03.2017 р.

За матеріалами Ізяславського відділу Славутського

відділення ГУНП в Хмельницькій області

Поліцейські Ізяславщини отримала новий автомобіль

 

23 лютого  заступник начальника Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області, підполковник поліції Руслан Герасимчук, заступник начальника - керівник патрульної поліції Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області, полковник поліції Валерій Головань у присутності голови Ізяславської районної державної адміністрації Бориса Яцкова  вручили ключі від новенького службового автомобіля Daewoo Lanos начальнику Ізяславського відділу Славутського відділення ГУПН в Хмельницькій області, підполковнику Олександру Паламарчуку.

“Поліція повинна мати сучасну техніку й автомобілі, адже ми впевнено можемо говорити про те, що поліція розвивається ”, – привітав поліцейських Борис Олександрович.

У цей же день заступник начальника Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області, підполковник поліції Руслан Герасимчук виступив на сесії Ізяславської районної ради та подякував депутатському корпусу за  надану допомогу в придбанні  нового авто.

23.02.2017 р.

За матеріалами Ізяславського відділу Славутського

відділення ГУНП в Хмельницькій області

 

Працівники Ізяславського відділення поліції Славутського відділу поліції ГУНП в Хмельницькій області долучились до #22PushupChallenge

 

27 січня, не зважаючи на погодні умови, працівники Ізяславського відділення поліції Славутського відділу поліції ГУНП в Хмельницькій області долучились до Всесвітнього флешмобу #22PushupChallenge. 

Правоохоронці району прийняли виклик від чоловіків Ізяславської районної державної адміністрації. 

Виконанням вправи - 22 рази згинання і розгинання рук в упорі лежачи працівники поліції підтримали акцію та звернули увагу суспільства до проблем бійців, які повернулися із зони бойових дій та мають посттравматичний синдром. 

Особовий склад Ізяславського відділення поліції Славутського відділу поліції ГУНП в Хмельницькій області висловлює свою шану та вдячність мужнім воїнам – героям, які, не шкодуючи своїх сил та здоров’я, несуть службу на захисті миру в нашій країні. 

Ізяславське відділення поліції Славутського відділу поліції ГУНП в Хмельницькій області передає естафету особового складу Замкової виправної колонії № 58 та Ізяславської виправної колонії № 31.

ФОТОКОЛАЖ

28.01.2017 р.

За матеріалами прес-служби Ізяславського відділення поліції

Славутського відділу поліції ГУНП в Хмельницькій області

 

Головне управління Національної поліції в Хмельницькій області проводить відбір кандидатів з числа учнів загальноосвітніх шкіл, профтехучилищ та коледжів, цивільної молоді для вступу до вищих навчальних закладів Міністерства внутрішніх справ України

 

На денну форму навчання до ВНЗ МВС приймаються громадяни України на базі повної загальної середньої освіти віком від 17 років. Основними критеріями відбору до кандидатів є успішність, особиста дисциплінованість, соціальна зрілість, бажання служити в Національній поліції, фізична та психологічна підготовленість.

У першу чергу кандидатам необхідно звернутися у відділи, відділення Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області за місцем проживання, де працівники кадрового забезпечення нададуть перелік документів, які потрібно зібрати, направлять на психологічне тестування на профпридатність. Однак, основною вимогою до служби та навчання є визначення військово-лікарською комісією стану здоров'я для виконання належним чином своїх функціональних обов’язків під час навчання та під час служби. Працівниками кадрового забезпечення підрозділів ГУНП в Хмельницькій області готується особова справа і надсилається до вищого навчального закладу МВС України, де кандидат зараховується вступником до ВНЗ МВС.

Прийом до вищого навчального закладу МВС України здійснюється за конкурсом з урахуванням сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання, визначення рівня фізичних здібностей та результатів професійного психологічного відбору.

Набір кандидатів на навчання за державним замовленням до вищих навчальних закладів із специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських та військовослужбовців Національної гвардії України за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр» в 2017 році проводять наступні навчальні заклади:

Національна академія внутрішніх справ

Харківський національний університет внутрішніх справ

Львівський державний університет внутрішніх справ

Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ

Одеський державний університет внутрішніх справ

Донецький юридичний інститут МВС

Національна академія Національної гвардії України

 

Після закінчення вищого навчального закладу за державним замовленням випускники отримують диплом встановленого зразка та їм присвоюється спеціальне звання. Молодим фахівцям після закінчення вищого навчального закладу гарантується працевлаштування з урахуванням набутої кваліфікації, спеціальності та спеціалізації.

За детальною інформацією щодо вступу у ВНЗ МВС України та для отримання більш детальної інформації щодо правил та умов вступу, попереднього оформлення документів на кандидатів просимо звертатися до Ізяславського відділення поліції Славутського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області за адресою: місто Ізяслав,  вулиця Грушевського, 24, кабінет номер 33 або за телефоном (03852)41737.

12.01.2017 р.

За матеріалами Ізяславського відділення

поліції СВ ГУНПУ в Хмельницькій області

   

 

 

 

 

 

 

 

АКТУАЛЬНО

 

Правова допомога 

Пенсійне забезпечення

Вибори

Міжнародна інтеграція України

Запобігання корупції

Відзначення пам'ятних та ювілейних дат

Голодомор

       Актуальні питання          державної служби

 

 

 

СОЦІАЛЬНА СФЕРА

 

Соціальний захист


Медицина

 

Культура

 

Сім'я і діти

 

Освіта

 

 

 

 

 

ЕКОНОМІЧНА СФЕРА

 

Містобудування та архітектура

Підприємництво

 Енергоефективність

 Регуляторна політика

 Агросектор

 Бюджет

 Державні закупівлі

 Державна реєстрація

Чисте довкілля

 ЦНАП 

 

 

 

 

ОРГАНИ ВЛАДИ

 

Районна рада

Міська рада

Сільські ради

ХАЕС

Податкова

Поліція

Районний сектор ГУ ДСУ з надзвичайних ситуацій 

 

 

 

  Центральні 

 органи влади

 

 

 

 

   Обласні

 органи влади

 

 

 
 

 

 

 
_______________________________________________________________________________________
© Ізяславська районна державна адміністрація, 2003-2017
   вул. Незалежності, буд.2, м.Ізяслав, 30300,
e-mail: izyaslav_rda@izadm.gov.ua
 
  Розробка та підтримка: Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Ізяславської районної державної адміністрації