на головну

                     
                 

 

 
                   
                   
                           

 

 

 

Ізяславська

райдержадміністрація

 

                 30300, Хмельницька обл.,

                Ізяславський р-н., м.Ізяслав,

                   вул.Незалежності, буд. 2

 

тел/факс: (03852) 4-20-61

e-mail: izyaslav_rda@izadm.gov.ua

 

Заходи,

які заплановано

провести в

Ізяславському районі

протягом тижня

 

 

 

 

Українське ділове мовлення. Календар свят

Погода в Ізяславі

 
 
 
 
 
 
 

                                                                                                                                                                                                                                                                       
МОБІЛІЗАЦІЯ В ІЗЯСЛАВСЬКОМУ РАЙОНІ

 

Як військовим адаптуватися до мирного життя після демобілізації

та нормативно-правові документи

 

 

 

Додаткову інформацію можна отримати на сайті Міністерства оборони України: http://www.mil.gov.ua/index.php?part=mobilization&lang=ua

 

 

 

 

Наказ управління соціального захисту населення районної державної адміністрації від 20.11.2015 р. № 21/О

"Порядок використання  коштів районного бюджету на оздоровлення демобілізованих військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та працівників, які брали участь в антитерористичній операції, членів їх сімей"

 

 

До уваги військовослужбовців ЗСУ!

Про проблеми з речовим забезпеченням в зоні АТО слід повідомляти на “гарячу лінію”

 

Міністерство оборони України закликає усіх, хто має інформацію про проблеми з речовим забезпеченням військовослужбовців Збройних Сил України в зоні проведення АТО, звертатися на “Гарячу лінію” Тилу Збройних Сил України: 0 800 507 309 або (044) 483-59-63 для вжиття оперативних необхідних заходів щодо виправлення ситуації.

10.08.2015 р.

За матеріалами офіційного сайту Хмельницької

ОДТРК "Поділля-центр" http://www.odtrk.km.ua/

 

Список координаційної групи по питаннях призову, мобілізації та підтримки сімей військовослужбовців

 

 

 

 

 

 

НОВИНИ

 

 

 

 

Глава держави: Відсьогодні українські десантники носитимуть темно-бордові берети – кольору крові своїх побратимів, пролитої в боях за Україну

 

В День Собору Архистратига Михаїла на Михайлівській площі у Києві за участі Президента, Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України Петра Порошенка та зведеного підрозділу українських десантників відбулося урочисте прийняття присяги українського десантника, під час якої наші воїни отримали берети нового зразка.

«Відсьогодні моїм рішенням кольором українського десанту стає темно-бордовий.  Це – колір крові десантників, пролитої в боях за Україну», - сказав Петро Порошенко під час урочистої церемонії.

Глава держави також зазначив, що «бордові берети для ідентифікації своїх десантників використовують 59 країн світу, 19 з яких – це країни-члени НАТО».

«Таким чином, ми, між іншим, впроваджуємо ще один стандарт Північно-Атлантичного альянсу, до членства в якому маю твердий намір привести Україну», - підкреслив Петро Порошенко.

Звертаючись до воїнів-десантників, Президент наголосив, що з кожним днем Україна нарощує бойовий потенціал десантних підрозділів, які отримують нові та модернізовані зразки озброєння, військової техніки, сучасні засоби зв’язку. Але при цьому він відзначив, що «внаслідок гібридного характеру сучасної війни ми не повинні забувати про її  ідеологічну складову».

«Ворог досконало володіє прийомами психологічного впливу, вправно експлуатує стереотипи, спекулює на спогадах про минуле та пов'язаних з тим емоціях. Та хіба хтось з нас ще не розуміє, що легендарне десантне братерство, символами якого вважалися «блакитний берет» та «тєльнік», було розстріляне російськими зайдами під Слов'янськом, в Донецькому аеропорту,  біля Іловайська та  Дебальцевого? Щоби відповіли на це питання 469 вбитих українських десантників, могли б ми їх тільки воскресити?», - наголосив Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України.

Президент нагадав сучасну історію Збройних Сил України та наголосив, що в ній немає жодної сторінки, де б не йшлося про воїнів-десантників та їхні подвиги.

«Ви прославилися в боях з російськими агресорами за гору Карачун та Савур-могилу, в обороні Донецького та Луганського аеропортів. Воїни-десантники героїчно боролися за звільнення та утримання стратегічно важливих об’єктів і населених пунктів, зокрема: Лисичанська, Слов’янська, Краматорська, Красного Лиману, Рубіжного, Сєверодонецька, Бахмута та багатьох інших», - сказав Петро Порошенко.

Він нагадав про безпрецедентний рейд 95-ї аеромобільної бригади тилами російсько-терористичних військ у серпні 2014 року, здійснений за підтримки 25-ї окремої повітряно-десантної бригади. 

«Прорвали лінію оборони ворога, пройшли з боями вздовж кордону майже 500 кілометрів. Знищили чимало військової техніки та особового складу, забезпечили російський воєнторг «вантажем 200», а у якості трофеїв захопили чимало озброєнь», - підкреслив Президент та нагадав, що тодішній командир 95-ї бригади Михайло Забродський став згодом командувачем Високомобільних десантних військ. Кілька тижнів тому – його призначено ще й командувачем сил антитерористичної операції.

Президент повідомив, що за мужність і героїзм, виявлені в боях з російськими окупантами 2557 воїнів-десантників удостоєні державних нагород. Дванадцять з них відзначені Зіркою Героя України. 469 десантників не повернулися з бойових завдань, загинули в запеклих боях з російськими окупантами. Учасники церемонії також вшанували пам’ять загиблих українських героїв хвилиною мовчання.

Командувач Десантно-штурмових військ ЗСУ Генерал-лейтенант Михайло Забродський провів церемонію заміни беретів військовослужбовців десантників.

Президент України своїм Указом також встановив емблему і прапор Десантно-штурмових військ Збройних Сил України та штандарт командувача Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

21.11.2017 р.

За матеріалами офіційного сайту  Президента України http://www.president.gov.ua/

 

 

В місті Ізяслав проведено демонтаж САУ ІСУ-152

 

З метою збереження цілісного комплексу пам’ятки архітектури XVIII століття – палацовий комплекс князів Сангушків - головою районної державної адміністрації Борисом Яцковим було ініційовано демонтаж САУ ІСУ-152 із охоронної зони пам’ятки архітектури та було проведено відповідну роботу.

Дана ініціатива була підтримана  громадськими організаціями району: «Рада ветеранів 8 бригади спеціального призначення», «Районна організація учасників війни в Афганістані (воїнів-інтернаціоналістів)».

Депутатами Ізяславської міської ради було розглянуто  відповідне звернення сектору культури районної державної адміністрації  №01-13/220 від 11 травня 2017 року, рішення виконавчого комітету Ізяславської міської ради №75 від 16 серпня 2017 року, результати громадського обговорення, рішення вісімнадцятої сесії Ізяславської районної ради від 23 лютого 2017 року №20. З метою забезпечення належного утримання та збереження САУ, а також керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Ізяславська міська рада своїм рішенням від 18 серпня поточного року (зі змінами) вирішила поставити на баланс комунального  підприємства «Комуненерго» самохідну артилерійську установку ІСУ-152, розміщену по вул.Шевченка біля будівлі костелу святого Йосипа. Цим же рішенням КП «Комуненерго»  було надано дозвіл на передачу САУ ІСУ-152  Ізяславському районному історико-краєзнавчому музею на тимчасове відповідальне безоплатне зберігання із правом використання в якості музейного експонату.

Для реалізації цього завдання відповідним рішенням Ізяславської районної ради були виділено кошти для забезпечення проведення демонтажу та перенесення САУ ІСУ-152 на територію колишньої військової частини А-0553 поблизу пам’ятника  8-ій бригаді окремого призначення.

14 листопада було проведено демонтаж   САУ ІСУ-152 та перенесено на визначене місце.    

15.11.2017 р.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

 

 

 

 

 

    В Ізяславському НВК № 2 відкрито погруддя Олександру Кушніруку

 

Пам'ять … Таке коротке слово. Вона нетлінна  і вічна… Вона ніколи не згасне. Про втрати завжди говорити важко і боляче. Особливо важко говорити про загиблих  синів і дочок України, які ціною власного життя у новітній період відстояли свободу, незалежність та територіальну цілісність України під час проведення антитерористичної операції на сході держави.

З метою вшанування пам’яті Олександра Кушнірука, котрий загинув 25 грудня 2014 року  поблизу міста Донецьк, на подвір’ї  Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №2, ліцей», який боєць у свій час закінчив і який сьогодні носить його ім’я, 7 вересня було відкрито погруддя герою.

Бюст було виготовлено за ініціативи рідних Олександра Кушнірука та колективу Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №2, ліцей» ім. О.Кушнірука місцевим митцем Миколою Ткачуком. Збір коштів на його спорудження здійснювався за рахунок благодійних коштів.

Право відкрити погруддя було надано його рідним: батьку Олександру, дружині Олені та донькам Катерині й Анні. Вони під звуки Державного Гімну України та залпи автоматів із монументу зняли полотнище парашуту.

До учасників зібрання звернулись: перший заступник голови районної державної адміністрації Павло Ковальчук, заступник голови районної ради Михайло Борисюк, секретар Ізяславської міської ради Наталія Попко, автор погруддя, скульптор, почесний житель Ізяславського району та міста Ізяслав Микола Ткачук, радник Хмельницького міського голови, учасник АТО, депутат Ізяславської районної ради Ігор Олійник, громадський активіст Леонід Кропивко, волонтер Тетяна Юзепчук (Хмельницький), директор Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, ліцей» ім. О.Кушнірука Роман Демчук.

Під час виступу перший заступник голови районної державної адміністрації Павло Ковальчук наголосив, що борці за свободу і незалежність України житимуть до тих пір, поки ми їх пам’ятаємо. Олександр Кушнірук кожен день зустрічатиме і проводжатиме учнів, нагадуватиме кожному із нас, що він віддав своє молоде життя в ім’я мирної і квітучої України.

Чин освячення погруддя Олександру Кушніруку провів благочинний храмів Ізяславського округу Хмельницької єпархії Української Православної Церкви Київський патріархат митрофорний протоієрей о.Володимир Ковальчук, після чого звернувся до присутніх із пастирським словом про патріотизм та жертовність заради Батьківщини.

Присутні на заході вшанували пам'ять Олександра Кушнірука та всіх тих, хто віддав своє життя за свободу, незалежність та територіальну цілісність України та поклали до монументу квіти.

 ФОТОЗВІТ

ВІДЕОРОЛИКИ: 1 2 3 4 5

 

 

БІОГРАФІЯ ОЛЕКСАНДРА КУШНІРУКА

Олександр  народився 21 липня 1982 року в місті Ізяслав. Навчався в  школі № 2. Ще у дитинстві був дуже активним, ініціативним, здібним, завжди намагався бути першим, мріяв стати десантником. Тому, навчаючись у 9-му класі, записався до гуртка “Каскад”, почав здійснювати свої перші стрибки з парашутом  і активно займатися спортом.

Батьки хотіли, щоб він став лікарем. Але Олександр відчував, що бути військовим – це його покликання. Свою майбутню професію він обрав сам.  З 1999 по 2003 роки він навчався у Військовому інституті ракетних військ і артилерії імені Богдана Хмельницького Сумського державного університету.

Після закінчення навчання був направлений для подальшої служби до бригади спеціального призначення міста Ізяслав. В 2004 році частину було переведено в місто Хмельницький.

Олександр неодноразово перебував у закордонних відрядженнях для обміну досвідом. Був у  Чехії,  Угорщині, Словаччині, двічі  був у Норвегії та інших країнах. Олександр досконало володів англійською мовою. Він неодноразово приймав участь у змаганнях на кращу розвідувальну групу як на території України, так і на території інших держав.

Олександр безпосередньо брав участь у проведенні антитерористичної операції і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України.  “Страж” – такий позивний мав Олександр в зоні АТО.

Ідучи у черговий раз на завдання в цілях розвідки, Олександр вів групу. Виявивши небезпеку, він дав наказ залишитись всім на місці і чекати його розпоряджень. Разом зі своїм помічником оглядали місцевість. Невдовзі пролунав вибух. Та зона була замінована терористами.

Вірний військовій присязі, виконуючи бойове завдання, Кушнірук Олександр Олександрович загинув 25 грудня 2014 року у бою за нашу Батьківщину, виявивши стійкість і мужність, поблизу міста Донецьк.

В Олександра залишилась сім’я – дружина Олена та двоє маленьких дітей – донька Катерина (2008 р.н.) та донька Анна (2012 р.н.).

07.09.2017 р.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

 

Волонтери Ізяславщини передали захисникам України на схід черговий вантаж

 

 

Представники ряду волонтерських груп Ізяславщини  і надалі активно працюють із надання допомоги захисникам свободи, незалежності та територіальної цілісності України, які знаходяться на сході нашої держави. Концертами, ярмарками, благодійними заходами  вони роблять свій посильний внесок у справу наближення перемоги на сході України.

Нещодавно творчий аматорський колектив «Батальйон краси» Радошівського сільського будинку культури (керівник Віта Лагута), члени районної громадської організації «Ізяславське козацьке товариство» (керівник Олексій Корінець) та члени Великорадогощанського січового товариства із села Велика Радогощ (М’якотівської сільської ради)  побували в селі Кравчики Збаразького району Тернопільської області на Дні села. Творчий колектив «Батальйон краси»  подарував свої пісні та жарти тернопільчанам, юні козачата та їх наставник Микола Мельник демонстрували козацьку боротьбу «Бойовий гопак»,  побратими із ГО «Ізяславське козацьке товариство» частували усіх козацьким кулішем та юшкою. Виручені за поїздку кошти вони спрямували на благодійну допомогу українським воїнам.

До волонтерської допомоги активно долучились й учні та педагоги Великорадогощанської загальноосвітньої школи І-ІІ стенів. Попри свій вік діти розуміють, що на сході країни війна. Тому й вирішили допомагати українським військовим. Неодноразово проводили ярмарки у школі. Вилучені кошти також перераховували атовцям.

Спільно із волонтерськими групами міста Ізяслав, за підтримку ряду приватних підприємців, підприємств та організацій району і його жителів було зібрано вантаж на схід України, частину якого передали через Михайла, воїна одного із добровольчих батальйонів. Іншу частину зібраного вантажу повіз на схід керівник благодійної організації «Фонд ЗАСЛАВЩИНИ» Володимир Зуєв.

У спілкуванні із волонтерами Ізяславського району Михайло, боєць добровольчого батальйону,  сказав: «Ця передача адресна. Вона піде в батальйон «Санти», який входить в оборону промзони Авдіївки. Так, це є адресна допомога в один батальйон, в якому знаходився я останній місяць. Ще діти дали прапор України, щоб воїни із нашого батальйону підписали його і я поверну його їм. Я гадаю на наступний тиждень вони зможуть отримати подяку від тих воїнів, які знаходяться в Авдіївці».

Про роботу волонтерів Ізяславського району розповіли журналісти телекомпанії «Поділля-ЦЕНТР». Переглянути відеоматеріали можна за цим посиланням.

Фото та відеоматеріали

05.09.2017 р.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

 

 

 

 

 

Вручено   відзнаки Президента України «За участь в антитерористичній операції» групі учасників АТО

 

 

 

 

З метою гідного відзначення осіб - захисників суверенітету та територіальної цілісності України під час проведення антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях, відповідно до пункту 25 частини першої статті 106 Конституції України Указом Президента України від17 лютого 2016 року № 53/2016 було встановлено відзнаку Президента України  «За участь в антитерористичній операції».

1 вересня 2017 року в приміщенні Ізяславського районного військового комісаріату  Ізяславським районним військовим комісаром Сергієм Царуком було вручено відзнаку  Президента України  «За участь в антитерористичній операції»  групі  військовозобов’язаних Ізяславського району, що були мобілізовані під час проведення І та ІІ «хвиль» мобілізації.  Відзнаку  отримали: прапорщик Юрій Гаврилюк, сержант Роман Сізов, сержант Дем’ян Гапонюк, старший солдат Олександр Катрук, солдат Віктор Павлюк.

Вітаючи нагороджених, Сергій Царук щиро подякував їм за виявлену високу громадянську позицію, проявлені у ході їх військової служби за мобілізацією, під час захисту свободи, незалежності та територіальної цілісності України.

04.09.2017 р.

За матеріалами Ізяславського райвійськкомату

 

 

В Теліжинцях відкрито меморіальну дошку Володимиру Дорошуку

 

Під час традиційного свята Першого Дзвоника на стіні Теліжинецької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів було відкрито меморіальну дошку Володимиру Дорошуку.

Володимир Дорошук – випускник Теліжинецької ЗОШ І-ІІ ст. - загинув 16 березня 1985 року під час виконання військового обов’язку на землі Афганістану. Встановлення меморіальної дошки відбулося в рамках реалізації проекту Ізяславської районної громадської організації учасників війни в Афганістані (воїнів-інтернаціоналістів) із увіковічення пам’яті загиблих побратимів. На даний час за ініціативи та коштом організації відкрито меморіальні дошки загиблим уродженцям Ізяславського району в місті Ізяслав та селах Ліщана і Тернавка.

На меморіальний захід до Теліжинець завітали: заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко, голова районної організації учасників війни в Афганістані (воїнів-інтернаціоналістів) Василь Тележинський із групою активістів організації, голова районної ради Організації ветеранів України Лідія Загоруй, Теліжинецький сільський голова Наталія Личик, учнівський та педагогічний колектив Теліжинецької ЗОШ І-ІІ ступенів, жителі села.

Після відкриття меморіальної дошки її освятив настоятель місцевого храму отець Віталій Олійник.

Звертаючись до учасників заходу, голова районної організації учасників війни в Афганістані (воїнів-інтернаціоналістів) Василь Тележинський подякував громаді Теліжинець за можливість вшанувати пам'ять загиблого земляка. Також Василь Іванович вручив відзнаку «Волонтер Ізяславщини» групі учнів Теліжинецької ЗОШ І-ІІ ступенів. Крім того він вручив відзнаку громадської організації ветеранів війни в Афганістані (воїнів-інтернаціоналістів) жителю села Теліжинці Володимиру Притолюку.

Перед присутніми виступила однокласниця Володимира Дорошука Надія Антонюк.

Присутні вшанували пам'ять воїна-інтернаціоналіста хвилиною мовчання та поклали до меморіальної дошки квіти.

ФОТОКОЛАЖ

01.09.2017 р.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

 

Розпочались військові збори резервістів

 

У відповідності до вимог статті 17 Конституції України та статті 26² Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” військовослужбовці при звільненні в запас зараховуються до військового оперативного резерву в обов’язковому порядку.

Зараховані до оперативного резерву військовослужбовці приписуються до військових частин, в яких вони проходили службу (або інших військових частин за своєю військово-обліковою спеціальністю) та можуть залучатись на збори з резервістами в цих військових частинах.

28 серпня 2017 року група військовозобов’язаних Ізяславського району відбула до військової частини А0998 м.Яворів (Львівська область) для проходження навчальних зборів. Збори будуть проводитися протягом місяця. Під час навчальних зборів військовозобов’язані отримають практичні навички у виконанні обов’язків згідно своїх військово-облікових спеціальностей.

31.08.2017 р.

За матеріалами Ізяславського райвійськкомату

 

Вшануймо пам’ять загиблих учасників антитерористичної операції

 

Групою народних депутатів України, членами Комітету Верховної Ради України у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та людей з інвалідністю внесено на розгляд Верховної Ради України проект постанови «Про проголошення в Україні 29 серпня Днем вшанування пам’яті загиблих учасників антитерористичної операції». Постановою Верховної Ради України від 21 лютого 2017 року 
№ 1852-VIII даний проект включено до порядку денного.

Внесення даного законопроекту зумовлено тим, що 29 серпня 2014 року під містом Іловайськ Збройні Сили України, інші військові формування та правоохоронні органи, добровольчі формування зазнали найбільших втрат у боях з російськими окупантами, що підступно вдерлися на територію України.

З метою належного вшанування пам’яті загиблих учасників антитерористичної операції в Україні, українських військовослужбовців та учасників добровольчих батальйонів, утвердження високої патріотичної культури в суспільстві, виховання у молоді поваги до полеглих за незалежність Батьківщини, пропонується проголосити в Україні 29 серпня Днем вшанування пам’яті загиблих учасників антитерористичної операції.

Герої не вмирають!

29.08.2017 р.

За матеріалами офіційного сайту Верховної Ради України  http://www.rada.gov.ua/ 

 

Вшанували пам'ять загиблих героїв

 

Ініціативу про встановлення в Ізяславі пам’ятного знаку братам по зброї, що поклали свої голови, захищаючи рідну землю від чергової загарбницької російської навали, Ізяславська районна громадська організація «Товариство учасників бойових дій «Трасер» проголосило ще минулоріч. З того часу Ізяславська міська рада ухвалила рішення про погодження місця встановлення пам’ятного знаку.

Члени Товариства почали збирати перші пожертви на його встановлення. По вулиці Шевченка, де буде встановлено пам’ятний знак,  вивішено банер з реквізитами благодійного рахунку, на який можна переказати кошти. Товариство подбало про ескізний проект пам’ятника авторства відомого скульптора Володимира Цісарика. Обчислено вартість виготовлення скульптурної композиції – 200 тисяч гривень. 

23 серпня, у день вшанування Державного Прапора України,  Ізяславська районна громадська організація «Товариство учасників бойових дій «Трасер»  провела урочисту церемонію з підняття на місці встановлення майбутнього пам’ятника синьо-жовтого  та червоно-чорного прапорів.

Перед початком церемонії до присутніх звернувся голова Товариства Роман Сізов. За його пропозицією всі присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблих та померлих учасників антитерористичної операції на сході України.

Синьо-жовтий та червоно-чорний прапори перед підняттям освятили благочинний храмів Ізяславського округу Хмельницької єпархії Української Православної Церкви Київський патріархат митрофорний протоієрей о.Володимир Ковальчук та настоятель костелу святого Йосипа Римо-католицької церкви о.Едуард Пюро. Після того як прапори було урочисто піднято, вони звернулись до учасників заходу із пастирським словом.

До пам’ятної дошки із портретами загиблих земляків лягли живі квіти.

ФОТОКОЛАЖ

28.08.2017 р.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

Вшанували пам'ять борців за свободу, незалежність та територіальну цілісність України

 

24 серпня виповнилось 26 років незалежності України,  проте реальна її історія  набагато довша і багатша. Протягом віків найголовнішою цінністю і рушійною силою до незалежності  для українців була свобода. Про це мріяли десятки поколінь, тисячі віддали своє життя за цю ідею. Немає, напевне, серед європейських народів народу, який страждав би більше, ніж український.

Річницю своєї незалежності Україна змушена відвойовувати, виборюючи власні землі, відстоюючи  своє  право на свободу. За право вільними проживати на Богом даній землі наші захисники Батьківщини віддали найдорожче – власне життя. На жаль, час не можна повернути назад. Але у наших силах бути гідними подвигу героїв. Адже на їх подвигах виросте нове покоління, яке зробить Україну сильнішою та кращою.

Саме в цей день, у рамках  відзначення 26-ї річниці незалежності України, відбулась церемонія вшанування пам’яті борців за Україну із покладанням квітів до могил військовослужбовців, які загинули в зоні антитерористичної операції на сході України.

Від імені громадськості Ізяслава делегація військовослужбовців на чолі із головою громадської організації «Ізяславська районна спілка воїнів-учасників АТО» Володимиром Павлюком спільно із заступником міського голови Віталієм Андрійчуком прийшли вшанувати пам'ять полеглих героїв, які поховані в місті Ізяслав, зокрема: Миколи Микитюка, Василя Кобернюка, Юрія Цісарука.

Також вдячні земляки поклали квіти  до меморіальної дошки Олександру Кушніруку – військовослужбовцю родом із Ізяславщини, який загинув в зоні антитерористичної операції на сході України.

Крім того відбулось покладання квітів до могил загиблих захисників Батьківщини, похованих на території Ізяславщини - Володимира Чепелюка, Олександра Мамлая в селі М’якоти, Олега Довгого в селі Щурівці, Ігоря Хом´яка в селі Плужне. 

Пам’ять загиблих українських героїв вшанували хвилиною мовчання. Із вдячністю земляки вклонились загиблим бійцям та поклали квіти до могил полеглих.

Надзвичайно важко стояти біля захоронень відважних земляків та дивитися у вічі батькам, які втратили свого сина. Ми завжди пам’ятатимемо тих, хто загинув за Україну, за наше мирне щасливе життя. І віримо в те, що з такими патріотами наша країна буде вільною і мирною державою. Вічна пам’ять загиблим нашим героям!

Завершився меморіальний захід покладанням  квітів до меморіалу воїнам-визволителям в Ізяславському міському Парку Слави.

ФОТОКОЛАЖ

24.08.2017 р.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

 

Спільний міжконфесійний молебень за єдність і мир в Україні

 

 

24 серпня українці відзначають велике національне свято нашої державності – День незалежності України. Це не просто День народження держави. Це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що століттями творили націю і боролися за державність, це День, коли щорічно зустрічаються Минуле і Майбуття України. Минуле має вселяти у нас, українців, мудрість, а Майбуття спонукає виховувати в нас особливу відповідальність перед українською історією, перед нашими нащадками.

На жаль, нині наша Батьківщина проходить у черговий раз випробування - випробування на єдність та територіальну цілісність. Схід України став ареною бойових дій. За нашу державність і суверенітет проливають кров мужні сини та доньки країни.

Знаковим символом прагнення до єдності українського суспільства стала спільна участь у міжконфесійному молебні  вірян парафіяльних громад Ізяславського благочиння Хмельницької єпархії Української Православної Церкви Київський патріархат та парафії святого Йосипа Римо-католицької церкви міста Ізяслав, який проведено 24 серпня у День незалежності України.

Молитовний захід відбувся у глибоко символічному для усіх ізяславчан місці – біля Алеї Героїв Небесної Сотні. До місця проведення духовного заходу вірні кожної релігійної конфесії урочисто прийшли хресними ходами від своїх храмів.

На міжконфесійному спільному молебні були присутні керівник апарату райдержадміністрації Ольга Манзюк, голова районної ради Сергій Шлегель та його заступник Михайло Борисюк, заступник Ізяславського міського голови Віталій Андрійчук, учасники АТО, делегації від трудових колективів  організацій, підприємств, установ району, а також жителі та гості міста.

Захід відкрив заступник міського голови Віталій Андрійчук. Привітавши присутніх учасників із найважливішим державним святом України, Віталій Іванович зазначив, що цей День є результатом тисячолітньої боротьби українського народу за право мати свою державу, за здійснення споконвічної мрії наших предків - бути господарями на своїй рідній землі! За весь період боротьби за Батьківщину українці не розпорошилися світом, не загубилися серед народів і країн. Сформувались як народ, утвердились як нація! І навіть у наш час, які б високі вимоги не висувала б нам доля - ми, українці, не перестаємо дивувати увесь світ своїм духом, патріотизмом, своєю незламною вірою у перемогу та мир.

Усі присутні на заході піднесли до Всевишнього спільну молитву за єдність держави, порозуміння у громадах та в країні, а також за славних захисників Батьківщини.

Крім того духовенством було відправлено спільну панахиду за борців, що полягли за волю, незалежність та територіальну цілісність України.

До присутніх на заході із пастирським словом звернулись священнослужителі різних конфесій: митрофорний протоієрей отець Володимир Ковальчук (УПЦ КП) та отець Едуард Пюро (РКЦ). Вони наголосили, що дар Незалежності – це Божий дар для всіх. Цінність Незалежності – безмірна, а процес становлення держави – тривалий і непростий. Для того, щоб ми мали вільну і незалежну Україну, десятки, сотні і тисячі героїв України упродовж століть віддавали своє життя, але цей дар отримали ми. Цінуймо цей дар. Цінуймо свою свободу, цінуймо вільну і незалежну Україну і докладімо всіх зусиль, щоб цей дар втримати, щоб вільну і незалежну Україну ми могли розбудувати і передати нашим наступним поколінням. Нехай Господь Бог нам у цьому допомагає.

Після завершення спільного молебню священнослужителі благословили усіх присутніх.

У рамках відзначення 26-ї річниці незалежності України  вірянами було виконано українські пісні, а також продекламовано патріотичні вірші. 

На жаль, у спільній молитві за Україну та її народ,  не взяли участь представники духовенства Ізяславського благочиння Шепетівської єпархії Української Православної Церкви. Вони повідомили, що піднесли свої молитви у власних храмах.

Молебень завершився «Молитвою за Україну» у виконанні церковного хору.

ФОТОКОЛАЖ

 

Місцевою громадою УПЦ КП було проведено молебень в с.Білогородка. Відбулась хресна хода вірян від храму Покрови Пресвятої Богородиці до пам´ятника загиблим воїнам, де відбулася молитва за перемогу України над агресором Росією, а  також панахида за померлими воїнами. У цей визначний день - на свято Дня Незалежності - нас єднає відданість до Батьківщини та жертовна любов одна до одного.

ФОТОКОЛАЖ

24.08.2017 р.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

 

 

«Життя після поранення»

 

15 серпня 2017 року в обласній універсальній науковій бібліотеці відбулася презентація фотовиставки Олексія Фурмана «Життя після поранення».

«Життя після поранення» – це проект про молодих українських військових, які отримали важкі поранення під час війни з проросійськими сепаратистами і регулярними військами Російської Федерації на Донбасі і адаптуються до життя після повернення додому. У мирному житті ветерани війни стикаються з нелегким викликом: вони мають ресоціалізуватися, адже тепер у них є тяжкі спогади, які неможливо забути. У цьому їм допомагають їхні рідні, які завжди поруч, друзі, волонтери та психологи. Відвідувачам презентують 40 фотографій п’ятьох поранених бійців у невимушеній обстановці, кожен з яких має свою власну історію. Проект «Життя після поранення» отримав гран-прі фотоконкурсу IAFOR Documentary Photography Award та гран-прі Міжнародної Фотовиставки газети «День» (Україна).

Автор робіт Олексій Фурман – український документальний фотограф і стипендіат програми Фулбрайта (США). Знімав події Євромайдану, після чого поїхав до Криму, а потім на Схід України, де знімав військовий конфлікт для різних міжнародних видань.

Переглянути світлини можна до кінця серпня за адресою: вул. Героїв Майдану, 28, 2-й поверх бібліотеки.

16.08.2017 р.

За матеріалами офіційного сайту Хмельницької обласної державної адміністрації http://www.adm.km.ua/

 

У Вінниці розіграно Кубок героїв спецназу

 

 

Минулого тижня, напередодні Дня Повітряних Сил, у Вінниці пройшов традиційний футбольний турнір серед команд підрозділів спеціального призначення. «Кубок Героїв Спецназу» вже став традиційним і на Вінниччині він проводиться втретє. Цей захід був започаткований у 2015 році. Його ідея в тому, щоб хлопці-спецпризначенці, котрі виконують найскладніші завдання, повернувшись додому із передової мали можливість відпочити. Для цього було обрано найпопулярніший вид спорту в Україні – футбол. Для бійців такі змагання - це у першу чергу реабілітація, а також позитивні емоції.

Кубок героїв спецназу проходить за підтримки Громадської Спілки «Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО».

Щоб позмагатися за Кубок, до Вінниці прибули чотири команди військовослужбовців – спецпризначенців із Бердичева, Хмельницького, Очакова та Кропивницького.

Підтримати хлопців з Хмельницького прибули голова районної організації Спілки ветеранів війни в Афганістані, голова громадської організації «Рада ветеранів  8-ої бригади  спеціального призначення» Василь Тележинський та ветеран 8 полку спецпризначення Олександр Нечай.

Традиційно змагання розпочалися із жеребкування. Хмельницьким спецназівцям випав жереб змагатись із побратимами з Кропивницького.

За результатами футбольних баталій, перемогу, як і торік, здобули футболісти з Кропивницького – почесний трофей залишився у 3-го окремого полку спецпризначення.

На завершення турніру відбулась гра військовослужбовців Сил Спеціальних операцій ЗСУ із ветеранами Національної збірної по футболу. Перемога за легендарними професіоналами – 2:1.

07.08.2017 р.

За матеріалами Ізяславської районної ГО «Рада

ветеранів  8-ої бригади  спеціального призначення»

 

 

Десантники відзначили професійне свято

 

Щорічно 2 серпня в Україні відзначається День Високомобільних десантних військ Збройних Сил України та вшановування десантників різних поколінь. З нагоди цієї події сьогодні в Ізяславі десантники відзначили своє професійне свято.

Колишні та нинішні десантники, учасники АТО, члени їх сімей і просто мешканці міста зібралися біля пам’ятника десантників на території колишньої військової частини А0553, де раніше дислокувалась 8 окрема бригада спеціального призначення, з метою вшанування пам'яті загиблих військовослужбовців, а також привітати бійців ВДВ з професійним святом. Організатором свята  виступила громадська організація «Рада ветеранів 8 бригади спеціального призначення». Привітати «блакитних беретів» завітав на свято перший заступник голови райдержадміністрації Павло Ковальчук.

Захід розпочався із офіційної частини, під час якої голова районної організації Спілки ветеранів війни в Афганістані, голова громадської організації «Рада ветеранів  8-ої бригади  спеціального призначення» Василь Тележинський привітав усіх учасників заходу зі святом, коротко розповів про проведену роботу за поточний рік очолюваними ним громадськими організаціями та поділився подальшими планами. Також було дано слово й іншим виступаючим, котрими було зазначено, що сьогодні повітряні сили є одним з головних носіїв бойового потенціалу української армії, які за своїм призначенням та обсягом покладених на них завдань відіграють важливу роль у напрямку зміцнення обороноздатності держави. Десантні війська завжди були прикладом відваги, честі і прагнення до перемоги. Також відзначено вагомий внесок, який зробили і продовжують робити десантники у боротьбі з російсько-терористичними угрупуваннями на Донбасі.

Також присутніми учасниками було вшановано пам'ять бойових побратимів та покладання квітів до меморіалу десантників.

Під час святкування була розгорнута фотовиставка побратимів, частина із  яких вже немає серед живих, а також демонстрація зразків стрілецької зброї та засобів зв’язку, розбирання та збирання зброї, приміряння загальновійськового захисного комплекту, тощо, а також частування козацької каші – усе це зробило дозвілля присутнім дітям цікавим і змістовним.

У ході тематичного заходу делегація з кількох чоловік вирушила на цвинтар в Ізяславі, де відбулося покладання квітів на могили воїнів-десантників.

Далі відповідно до плану заходів відбувся тематичний святковий концерт, котрий подарував усім присутнім позитивні емоції. Крім того під час урочистостей лунали різноманітні вітання зі святом «блакитних беретів».

За традицією було зроблене спільно фото на згадку.

ФОТОКОЛАЖ

02.08.2017 р.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

 

 

І вкотре дякуємо за допомогу захисникам

 

Наприкінці 2016 та на початку 2017 року на Сході України нові загострення. Практично щодня вбиті та поранені, а також через обстріли руйнуються житлові масиви та підприємства.

У відповідь на агресію ворога, жителі Ізяславського району активно допомагають бійцям. За кошти, зібрані на шкільних ярмарках, передані підприємцями, сільськими радами та церковними громадами, було закуплено та доставлено дуже багато необхідних для наших бійців речей, а саме: продукти харчування, домашню консервацію, солодощі,  засоби гігієни, медикаменти, робочий інвентар та електроінструменти.

Силами підприємців, церковних громад, волонтерів та механіків на базі Ізяславського лісового господарства було відремонтовано й оснащено два автомобілі УАЗ.

Перший УАЗ доставлено у січні 2017 р. козаками Верболюком Олегом та Корінцем Олексієм у добровольчий підрозділ «Правого сектору» під командуванням «Санти», де воює наш земляк-ізяславчанин.

У червні 2017 р. на військовому полігоні м.Житомир було передано другий УАЗ для танкової роти під командуванням жителя с.Мислятин, капітана Кушнірука Руслана. Приймав наш автомобіль механік-доброволець з Канади Джон Ющенко. 

За постійну підтримку та надання допомоги волонтерськими організаціями Ізяславщини висловлюється подяка всім благодійникам та меценатам. Зокрема, за останній період допомогу продуктами харчування надавали: громади Мислятинської, Шекеринецької, Клубівської, Білотинської, Новосільської, Михнівської, Тернавської, Радошівської, Сошненської, Дертківської, Ліщанської сільських рад, села Більчин, депутати міської ради В.Паньковський, І.Дженджера, О.Самосюк, депутат районної ради М.Рижик, ТОВ «Зоря» (директор О.Домбровський), прихожани Михайлівської церкви. Крім того, іншими речами та грошовими коштами посприяли черговому відправленню гуманітарного вантажу: ПП Ткаченко (засоби гігієни), громади Білогородської сільської ради (засоби гігієни), Сахнівської сільської ради (600 грн), Михнівської сільської ради (150 грн), Тернавської  сільської ради (250 грн), Радошівської сільської ради (400 грн), Сошненської сільської ради (275 грн), Дертківської сільської ради (600 грн), Мислятинської сільської ради (1830 грн), колектив ТОВ ім.Черняховського - директор О.Кондратюк (1000 грн), колектив ТОВ «Кунівське» - директор А.Матвійчук (1300 грн), ТОВ «Якуш-Агро» (1700 грн), компанія «Мрія Агрохолдинг» (4200 грн), гр. В.Алексійчук (800 грн), колектив ДП «Ізяславський лісгосп» - директор П.Курельчук (насос «Малюк»), колектив Ізяславського райсуду (папір офісний), колектив ПАТ «Альтен» (1500 грн), колектив Ізяславського навчально-реабілітаційного центру (1000 грн), ПП Санкін (трос), благочинний храмів Ізяславського району УПЦ о.Федір Пилипчук та прихожани (2000 грн), прихожани храму с.Мислятин (240 грн), колектив Мислятинської ЗОШ (300 грн), підприємці ринку (600 грн), ПП В.Галицький (1000 грн), ПП А.Піскун (200 грн), ПП Н.Кравчук (200 грн), ПП І.Яцкова (20 л бензину), гр.Н.Самойлюк (50 грн), депутат районної ради А.Лісовський (200 грн), волонтер з Києва, уродженка нашого міста Світлана (3 маскувальні сітки та 3 костюми  маскувальні «кікімора»). Окремі слова вдячності хочемо висловити керівництву та колективу ДП «Ізяславський лісгосп» та працівникам і волонтерам С.Хомяку, М.Кузьмуку, А.Розомюку, Ю.Мосійчуку, В.Оніщуку, С.Хмизу, В.Козаку, А.Дмитруку, М.Березному, В.Стрижу за проведення капітального ремонту автомобілів УАЗ.  Крім того, за допомогу в організації збору  гуманітарного вантажу висловлюємо слова вдячності голові районної ради С.Шлегелю, його заступнику М.Борисюку та всьому виконавчому апарату районної ради.

Слід зазначити, що благодійна організація «Фонд Заславщини», ГО «Рада ветеранів 8-ї окремої бригади спеціального призначення» та органи місцевої влади, за сприяння компанії «Мрія Агрохолдинг, нагородили  нагрудними знаками «Волонтер Ізяславщини» найактивніших волонтерів-громадян та учнів району.

Наші воїни-земляки дуже вдячні Вам усім за підтримку.

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

06.07.2017 р.

За матеріалами волонтерського руху Ізяславщини

 

 

На часі проведення реконструкції меморіалу ізяславчанам, які загинули в Афганістані

 

5 липня голова районної державної адміністрації Борис Яцков провів зустріч із активом районної громадської організації ветеранів війни в Афганістані. У ході зустрічі було розглянуто питання проведення робіт із реконструкції меморіалу пам’яті уродженцям Ізяславського району, які загинули в ході неоголошеної війни в Афганістані.  Зокрема було наголошено, що з часу спорудження та відкриття меморіалу в місті Ізяслав пройшло вже майже 30 років, і він потребує оновлення. У ході зустрічі було розглянуто різні пропозиції, на основі яких буде розроблено проект  реконструкції.

На зустрічі були також присутні: заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко, начальник управління фінансів районної державної адміністрації Сергій Журавель, Ізяславський міський голова Валентина Корнійчук.

05.07.2017 р.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

 

Волонтери Ізяславщини відправили захисникам України відновлений автомобіль УАЗ

 

21 червня група волонтерів Ізяславського району вирушила на схід України, щоб передати захисникам України черговий відновлений автомобіль УАЗ.

За словами голови БО «Фонд Заславщини» Володимира Зуєва відновлення зазначеного автомобіля стало можливим завдяки співпраці органів влади району, волонтерських та окремих громадських організацій району із рядом сільськогосподарських формувань району, приватними підприємцями, керівниками установ та організацій, жителями району. «Крім самого автомобіля  волонтерами буде доставлено і гуманітарний вантаж для наших захисників, зібраний жителями Ізяславщини», - зазначив Володимир Михайлович.

Волонтерів В.Зуєва, В.І.Тележинського, І.Дженджеру, С.Хмиза із площі Героїв Майдану міста Ізяслав в дорогу провели заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко та ряд громадських активістів району. Благословіння на здійснення подорожі та добру справу дав благочинний храмів Ізяславського округу Хмельницької єпархії Української Православної Церкви митрофорний протоієрей о.Володимир Ковальчук, до речі, члени парафій якого і він сам особисто є активними учасниками волонтерського руху Ізяславщини.

ФОТОКОЛАЖ

21.06.2017 р.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

 з громадськістю апарату райдержадміністрації

 

Вшанували активістів волонтерського руху Плужненської  санаторної школи-інтернат

 

25 травня в Плужненській санаторній школі-інтернат відбувся незвичний захід. Не дивлячись на завершення 2016/2017 навчального  року,  тут підводили не підсумки навчальних досягнень учнів та працівників закладу, а підсумки участі учнів та працівників закладу у волонтерській роботі. На захід завітали голова районної ради Сергій Вадимович Шлегель, заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко, голова правління ГО "Волонтери Ізяславщини" Володимир Кузьмович Тележинський, представники ряду інших громадських організацій Ізяславщини.

Гості щиро та сердечно подякували волонтерам санаторної школи-інтернат за активну участь у волонтерському русі району, за зібрану та надану допомогу захисникам свободи, незалежності та територіальної цілісності України, які перебувають на сході держави в зоні проведення Антитерористичної операції. Вони також привітали із наступаючим святом Останнього Дзвоника та завершенням навчального року, побажали гарного відпочинку влітку та всього найкращого в житті.

Голова районної ради Сергій Вадимович Шлегель, заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко, голова правління ГО "Волонтери Ізяславщини" Василь Кузьмович Тележинський відповідно до рішення правління громадської організації вручили навчальному закладу посвідчення про  присвоєння статусу "Школа-лідер волонтерського руху". Також найактивнішим учням-волонтерам школи вручили посвідчення волонтерів та пам’ятний значок, а директору Валентину Климчуку - орден громадської організації "Герб України".

ФОТОКОЛАЖ

25.05.2017 р.

За матеріалами Плужненської санаторної школи-інтернат

 

 

 

 

Волонтери з Ізяславщини повернулися з чергової поїздки на Схід

 

Вже кілька років поспіль тривають бойові дії на Донбасі. У цей період великої скрути в Україні боронять кордони нашої держави відважні військовослужбовці. Серед них є й наші ізяславчани.

Проте небайдужа громадськість Ізяславщини, яка ціною власного часу, а інколи навіть статку, взяла на себе відповідальну місію підтримки Збройних Сил України, у тому числі й земляків, котрі несуть військову службу на Сході України. Спільна діяльність організацій, підприємств та установ  та жителів Ізяславського району стабільно дає свій результат.

Минулого тижня зону проведення антитерористичних операцій  вкотре відвідала волонтерська група Ізяславщини.  Очолив поїздку заступник голови райдержадміністрації Володимир Левченко. Разом із ним туди відправились: благочинний храмів Ізяславського округу Хмельницької єпархії Української Православної Церкви Київський патріархат митрофорний протоієрей о.Володимир Ковальчук, священик УПЦ КП із Грицева Шепетівського району митрофорний протоієрей о.Василь Павлюк, а також представники закладів культури району та водії.

Цього разу дорога наших волонтерів пролягала по Луганщині. Метою поїздки була підтримати військовослужбовців на Донбасі як духовно, так і матеріально.

Машина волонтерів була «під зав’язку» заповнена гуманітарним вантажем: продуктами харчування, речами першої необхідності, пасхальними листівками та малюнками, зробленими дитячими руками, та все, що зібрали жителі міста та району, рідні та близькі бійців. Адже хлопцям для повноцінного забезпечення та належного несення служби потрібно усе. До оперативної підготовки та організації поїздки волонтерів долучилися підприємства: ПП «Ізяславмолпродукт», ПрАТ «Ізяславський хлібозавод», КП «Ізяславтепломережа», ТОВ «Агрос-Віста», ТОВ «Арта-Агро»; спілка ветеранів АТО (керівник – В.Павлюк); навчальні заклади освіти Ізяславського району, Ізяславська дитяча школа мистецтв, Плужненський агроліцей; релігійні громади: церковна громада св. вмч. і ціл. Пантелеймона УПЦ КП в м. Ізяслав, церковна громада Різдва Пресвятої Богородиці с.Поліське УПЦ КП, церковна громада Святого Миколая Чудотворця УПЦ КП м.Ізяслав, церковна громада Покрови Божої Матері с.Білогородка  УПЦ КП, церковна громада Архистратига Божого Михаїла с.Тишевичі УПЦ КП, церковна громада Святого Івана Богослова с.Сахнівці УПЦ КП, церковна громада Пресвятої Трійці с.Плужне УПЦ КП, колектив Ізяславської районної поліклініки (керівник О.Бритковський), мешканці району: Валерій Антонюк, Геннадій Поліщук, Віктор Кравченко, Анатолій Білоус, Іван Кліпков, Наталія Чорновол, Володимир Коротун, Олег Носковський, Володимир Рига, та багато інших із забезпечення транспортом, коштами, продуктами харчування, смаколиками, тощо.

Хоч за час військового конфлікту на сході нашої держави це вже далеко не перша поїздка ізяславчан, проте сьогодні ті, що здійснюють волонтерську роботу, ризикують життям заради доставки необхідних для української армії речей, вкрай потрібних на передовій. Під час поїздки волонтерами постійно відчувалася напружена ситуація. Спостерігали рух військової техніки, цивільного транспорту перед блокпостами. 

Під час перебування на бойових позиціях представники Ізяславщини передали захисникам гуманітарний вантаж. Бійці радо та із вдячністю приймали цю допомогу і щоразу переконуються, що земляки із ними.

Користуючись нагодою, священнослужителі з Ізяслава та Грицева разом із місцевим капеланом о.Володимиром Безпалим відслужили заупокійну літію на кладовищі м.Старобільська, де захоронені ще досі невпізнані наші герої.

Незважаючи на стан доріг та виснажливу поїздку на Донбас, ізяславські волонтери повернулись додому щасливими, адже вони зуміли доставили до місця призначення вантаж, хоч маленький, проте зібраний за стислі терміни усіма небайдужими ізяславчанами для наших захисників на передову. Ця невеличка допомога нагадує нашим землякам, що вони не забуті і не покинуті нами, і поки вони будуть перебувати на передовій, ми тут будемо піклуватися про них. Лише разом ми здатні відстояти нашу незалежність та цілісність кордонів. Лише разом до перемоги!

10.05.2017 р.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

 

Волонтери Ізяславщини вирушили із черговою поїздкою на схід України

 

Рано вранці 2 травня  у чергову поїздку в зону військових дій на сході країни із вантажем гуманітарної допомоги та необхідними речами наших земляків, які воюють за незалежність та територіальну цілісність України, вирушила група представників волонтерського руху Ізяславщини на чолі із заступником голови районної державної адміністрації Володимиром Левченком. До складу групи увійшли: благочинний храмів Ізяславського округу Хмельницької єпархії Української Православної Церкви Київський патріархат митрофорний протоієрей о.Володимир Ковальчук, священик УПЦ КП із Грицева Шепетівського району митрофорний протоієрей о.Василь Павлюк, аматори сцени Ізяславського району Юрій Шагун, Ігор Костюк, Микола Коваль, Володимир Рига та водії Олег Носковський і Володимир Коротун.

За час  військового конфлікту на сході нашої держави це вже далеко не перша поїздка ізяславчан. Представники волонтерського руху Ізяславщини планують передати гуманітарний вантаж  захисникам України та дати ряд концертів для воїнів. Священики ж під час зустрічей із захисниками держави піднесуть молитви за їх здоров’я та дадуть пастирські благословення та настанови.

До підготовки та організації поїздки волонтерів долучилося чимало установ, підприємств та організацій району, колективів закладів освіти, жителів міста та сіл для забезпечення транспортом, коштами, продуктами харчування, смаколиками, тощо.

Не дивлячись на раню пору, провести волонтерів Ізяславщини прийшли представники ряду громадських та волонтерських організацій району.

Перед початком поїдки у храмі на честь святого великомученика та цілителя Пантелеймона УПЦ КП (м.Ізяслав) було піднесено молитву  за тих, хто вирушає в дорогу. 

Пам’ятаймо, що завдяки допомозі кожного з нас наші військові отримують не тільки духовну, матеріальну, а й моральну підтримку, а це, у свою чергу, запорука успіху.

ФОТОКОЛАЖ

03.05.2017 р.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

 з громадськістю апарату райдержадміністрації

 

«Великодній кошик для воїнів АТО»

 

Під такою назвою у період із 24 по 28 квітня в Ізяславській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 1 проходила відповідна акція, у рамках якої спільними зусиллями учнів та педагогів був наповнений кошик для захисників суверенітету та територіальної цілісності України: пасками, цукерками, печивом, чаєм, горішками, кавою, консервацією та іншими різноманітними смаколиками.

Також колективом закладу було зібрано 1000 гривень та виготовлено 30 листівок у формі кошичків із найщирішими побажаннями нашим захисникам.

Усе зібране було передано благочинному храмів Ізяславського округу Хмельницької єпархії Української Православної Церкви Київський патріархат митрофорному протоієрею отцю Володимиру Ковальчуку, який спільно із групою волонтерів Ізяславського району днями вирушить на схід України і передасть вітання від колективу школи воїнам АТО.

ФОТОКОЛАЖ

03.05.2017 р.

За матеріалами Ізяславської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1

Група ізяславчан з числа військовозобов’язаних вирушила для проведення зборів

 

26 квітня відповідно до плану бойової підготовки  військ Оперативного командування  «Захід»  військовозобов’язані  оперативного резерву №1   128 окремої гірсько-піхотної бригади, які перебувають на обліку в Ізяславському  районному військовому комісаріату, вирушили для проведення зборів на 233 загальновійськовий полігон (Рівненська область). Збори проводяться з метою удосконалення професійної майстерності військовозобовязаних та проведення бойового злагодження підрозділів бригади.

26.04.2017 р.

За матеріалами Ізяславського РВК

 

 

Меморіальну дошку в пам'ять про Ігоря Хом’яка відкрили в селі Плужне Ізяславського району

 

20 квітня у селі Плужне Ізяславського району  у місцевому навчальному закладі - Плужненському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія» імені Р.Бортника відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки в пам'ять про Ігоря Хом’яка – випускника 1992 року закладу, прапорщика 211 окремого мотопіхотного батальйону «Київська Русь» 95 окремої мотопіхотної бригади, який загинув 18 червня 2016 року в районі міста Попасна Луганської області, захищаючи свободу, незалежність та територіальну цілісність України.

На урочисту подію завітали: Ганна Василівна та Петро Васильович Хом’яки – батьки загиблого Героя, його вдова Валентина та син Віталій, перший заступник голови районної державної адміністрації Павло Ковальчук, голова районної ради Сергій Шлегель, Плужненський сільський голова Віктор Максимчук, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Валентина Пилипчук, позаштатний радник Міністра освіти і науки України Микола Васильчук, Ізяславський районний військовий комісар Сергій Царук, депутат районної ради Віктор Петровський, учнівський та педагогічні колективи, представши трудових колективів Плужненського професійного аграрного ліцею, М’якотівської ЗОШ І-ІІІ ст., Борисівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., дитячий садок», жителі села, представники духовенства району.

Відкрив урочистий захід директор навчального закладу Владислав Хом’як, а всі присутні виконали Державний Гімн України.

Звертаючись до присутніх, виступаючі зазначили, що найвища нагорода для загиблих за свободу та незалежність своєї країни – це пам'ять. Вона карбується не меморіальних плитах, меморіальних дошках. Та кожна меморіальна плита – холодна, вона немов рубець на виснаженому тілі, як спогад про рану. Немає ніякого сумніву, щодо необхідності боронити  кордони рідної землі, тому захист Вітчизни  - свята справа кожного. Вона вимагає від людини сміливості, честі, відваги, великої самопожертви, інколи й життя. Також на заході лунали щирі слова подяки за чудового сина, чоловіка та батька,  адресовані  рідним Ігоря Хом’яка.

Право відкрити меморіальну дошку було надано матері загиблого Ігоря Хом'яка Ганні Василівні Хом'як.

Під час заходу лунали проникливі розповіді старшокласників школи про неоголошену війну, про страждання матерів загиблих героїв.

Особливо зворушливим був виступ за допомогою телефонного зв’язку Євгена Іванищева - командира батальйону, у якому служив Ігор Хом’як. Він щиро подякував усім за збереження пам’яті про загиблого.

Настоятель місцевого свято-Михайлівського храму Української Православної Церкви митрофорний протоієрей о.Леонід Демчук у співслужінні представників духовенств Ізяславського благочиння Шетепівської єпархії УПЦ відслужили поминальну літію та освятили меморіальну дошку.

Всі присутні на меморіальному заході вшанували пам’ять загиблого Ігоря Хом'яка та всіх, хто віддав своє життя за свободу і незалежність України, хвилиною мовчання і поклали до меморіальної дошки квіти. 

На завершення заходу учні Плужненського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія» ім.Р.Бортника влаштували патріотичний флеш-моб із виготовленими власноруч голубами миру.

Далі батьки, вдова, син, старшокласники закладу, спільно із присутніми гостями відвідали місцеве кладовище, де поклали квіти до могили Ігоря Хом'яка.

ФОТОКОЛАЖ

20.04.2017 р.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з

громадськістю апарату райдержадміністрації

 

 

Проведено заняття з питань оповіщення, збору та відправки мобілізаційних ресурсів

 

05 квітня 2017 року відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації від 29 березня 2017 р. № 232/2017-р Ізяславським районним військовим комісаріатом на базі Плужненської сільської ради проведено заняття з питань оповіщення, збору та відправки мобілізаційних ресурсів з пункту збору сільської ради на пункт попереднього збору районного військового комісаріату із відповідальними особами за ведення військового обліку Білотинської, Борисівської, Дертківської, Кунівської, Лютарської, М’якотівської, Плужненської, Радошівської, Шекеринецької сільських рад та іншими особами, які долучаються до вирішення даного завдання.

На занятті, які проводив військовий комісар Ізяславського районного військового комісаріату Сергій Царук, відпрацьовувалися практичні дії працівників пункту збору сільської ради, посадових осіб щодо проведення оповіщення військовозобов´язаних та їх доставка на пункт попереднього збору військовозобов´язаних. 

ФОТОКОЛАЖ

07.04.2017 р.

За матеріалами Ізяславського райвійськкомату

 

Розпочато підготовчу роботу щодо  проведення чергового призову громадян на строкову службу в квітні-травні 2017 року

 

Розпочато підготовчу роботу з проведення чергового призову громадян України, які зареєстровані на території Ізяславського району, на строкову службу в квітні-травні 2017 року. Головою комісії призначено першого заступника голови райдержадміністрації Павла Ковальчука.

Із метою забезпечення виконання заходів, пов’язаних із підготовкою та проведенням весняного 2017 року призову громадян України на строкову військову службу, головою районної державної адміністрації 16 березня 2017 року видано розпорядження №196/2017-р.

Виконавчим комітетам міської та сільських рад, керівникам підприємств, установ та організацій рекомендовано вжити дієвих заходів щодо забезпечення своєчасного прибуття призовників на комісію для відправки  на обласний збірний пункт. Головному лікарю Ізяславського району О.Агапію та головному лікарю КЗ «Ізяславський центр первинної медико-санітарної допомоги» С.Літвінчуку доручено забезпечити проведення медичного обстеження призовників в робочих кабінетах лікарів-спеціалістів центральної районної лікарні та центру первинної медико-санітарної допомоги із залученням висококваліфікованих лікарів, медичних сестер відповідно до вимог наказу Міністра оборони України від 14 серпня 2008 року № 402 «Про затвердження Положення про військово-лікарську експертизу в Збройних Силах України» (зі змінами), зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 17 листопада 2008 року за  № 1109/15800. 

29 березня головою призовної комісії Павлом Ковальчуком  проведено інструктивне засідання членів призовної комісії щодо підготовки  організації призову. Члени комісії ознайомились із своїми обов’язками. Крім того члени комісії зустрілись із громадянами, які проходять медичну комісію (контрольний медичний огляд призовників, які підлягають виклику на призовні комісії, розпочато  з 16 березня поточного року).

29.03.2017 р.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації

 

 

Хмельниччина долучилася до збору гуманітарної допомоги для мешканців Балаклії

 

Хмельницька область оперативно відреагувала на заклик Президента України Петра Порошенка вжити невідкладних заходів щодо надання допомоги мешканцям Балаклії, які постраждали внаслідок пожежі на майданчиках зберігання ракетно-артилерійського озброєння.

Голова адміністрації Олександр Корнійчук, т.в.о. заступника голови-керівника апарату облдержадміністрації Юрій Бирка, начальник ГУ ДСНС в Хмельницькій області Едуард Братко, начальник управління Укртрансбезпеки у Хмельницькій області Віталій Дзюба відвідали аварійно-рятувальний загін спеціального призначення ГУ ДСНС у Хмельницькій області у с. Олешин, аби подивитися, як проходить підготовка вантажу до відправлення та що саме вдалося наразі зібрати.

Так, станом на 24.03.2017 року зібрано ковдри, взуття, одяг, продукти харчування (різні крупи, консерви, олія, мед, сухпайки, вода) – усього 10 тонн вантажу.

До збору гуманітарної допомоги долучилися обласна влада, представники підприємств, організацій, установ з усіх районів та міст області, небайдужі громадяни.

Олександр Корнійчук висловив вдячність усім, хто долучився до збору допомоги, адже в найкоротші терміни було зібрано значну кількість допомоги для постраждалого населення.

“Ми не можемо залишитися осторонь біди. Приємно усвідомлювати, що в нашій країні, зокрема на Хмельниччині, є небайдужі люди до чужого горя та готові прийти на допомогу у скрутний час”, – додав Олександр Олександрович.

Найближчим часом працівниками ГУ ДСНС в Хмельницькій області буде доправлено гуманітарний вантаж до постраждалого міста.

Збір допомоги триватиме і надалі, адже попереду ще довготривалий процес ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

24.03.2017 р.

За матеріалами офіційного сайту Хмельницької обласної державної адміністрації http://www.adm.km.ua/

 

На Ізяславщині відзначили День українського добровольця

 

Сучасна новітня історія Української держави  запроваджує нові свята. З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, підвищенню суспільної уваги і турботи про учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості постановою Верховної Ради України від 17 січня 2017 року №1822-VIII в Україні встановлено День українського добровольця, який відзначається щорічно 14 березня.

З нагоди цієї події в приміщенні Ізяславської дитячої школи мистецтв  14 березня відбувся тематичний захід. На нього завітали: перший заступник голови районної державної адміністрації Павло Ковальчук, заступник голови райдержадміністрації Володимир Левченко, голова районної ради Сергій Шлегель, заступник Ізяславського міського голови Любов Калитюк, воїни-добровольці, члени їх сімей, жителі міста Ізяслав, учнівська молодь.

Перший заступник голови районної державної адміністрації Павло Ковальчук передав колишнім добровольцям, членам їх сімей  щирі вітання з нагоди Дня українського добровольця від голови районної державної адміністрації Бориса Яцкова. Також Павло Павлович  зазначив, що це свято людей, які свідомо, за покликом власного серця, стали на захист своєї Батьківщини і захищають рідну землю від загарбника. «День українського добровольця  стане однією з основ, на якій будуть зростати і гартуватися нові покоління вільних українців. Це день навіки закарбував героїзм новітніх українських лицарів», - наголосив Павло Ковальчук.

Павло Ковальчук, Сергій Шлегель та Любов Калитюк за активну громадянську позицію, мужність, патріотизм та особистий внесок у справу захисту  незалежності та територіальної цілісності України в ході проведення антитерористичної операції та з нагоди Дня українського добровольця вручили Подяки районної державної адміністрації, районної ради, міської ради добровольцям-ізяславчанам Володимиру Спеціальному, Ігорю Олійнику, Володимиру Сорокіну, Миколі Анпілогову, Ігорю Білоусу, Володимиру Кізіменку. Також за внесок у справу зміцнення обороноздатності України було вручено подяки групі будівельників та спеціалістів Ізяславського району, які добровільно брали участь у спорудженні системи укріплень на сході України.

Від імені добровольців до присутніх на святковому заході звернувся Володимир Кізіменко. Також до учасників святкового заходу звернулись: учасник АТО Григорій Решетнік,  депутат Хмельницької обласної ради, генеральний директор ФГ «Агро-інвест» Петро Павлюк, Ізяславський районний військовий комісар Сергій Царук, благочинний храмів Ізяславського округу Хмельницької єпархії Української Православної Церкви Київський патріархат митрофорний протоієрей о.Володимир Ковальчук.

Від імені громадської організації  «Ізяславська районна спілка воїнів-учасників АТО» її керівник Володимир Павлюк за активну роль в організації матеріальної та моральної підтримки учасників антитерористичної операції, добровольців, які перебувають на Сході України, вручив відзнаки організації директору ДП «Ізяславське лісове господарство» Петру Курельчуку, директору ПрАТ «Ізяславський хлібозавод» Олені Данієвій, генеральному директору ФГ «Агро-інвест» (с.Ліщана) Петру Павлюку. Крім того Володимир Андрійович передав Ізяславському районному історико-краєзнавчому музею свою волонтерську відзнаку від благодійної організації «Кадет+», якою він був нагороджений напередодні за активну волонтерську роботу.

Святковий настрій  на заході підтримали аматори сцени Ізяславського району.

ФОТОКОЛАЖ

14.03.2017 р.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації

 

До уваги військовослужбовців, що перебували у полоні у роки ІІ світової війни!

 

Посольство ФРН в Україні повідомляє про виплати грошової допомоги радянським військовослужбовцям, які перебували в полоні у роки Другої світової війни.

Наводимо текст вербальної ноти та вільний його переклад.

01.03.2017 р.

 

За повідомленням Міністерства закордонних справ України

 

 

 

Президент затвердив строки звільнення в запас військовослужбовців строкової служби та терміни проведення чергових призовів у 2017 році

 

Президент Петро Порошенко підписав Указ «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2017 році».

Документом № 44/2017 визначаються строки проведення у поточному році чергових призовів громадян України на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців, які вислужили встановлені строки строкової військової служби. Реалізація Указу забезпечить своєчасне виконання завдань, пов’язаних із підготовкою та проведенням зазначених заходів.

Відповідно до пункту 17 частини першої статті 106 Конституції України та на виконання Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу» зі Збройних Сил України, інших військових формувань, Державної спеціальної служби транспорту  військовослужбовці строкової служби, які мають ступінь вищої освіти спеціаліст або магістр та вислужили встановлені строки строкової військової служби, будуть звільнені в запас у травні - червні та у жовтні - листопаді 2017 року.

Інші військові-строковики, які вислужили встановлені терміни, звільнятимуться в запас у квітні - червні та у жовтні - грудні цього ж року.

Призов на строкову військову службу придатних за станом здоров'я до військової служби громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу, також здійснюватиметься навесні та восени: у квітні - травні та жовтні - листопаді 2017 року.

Кабінету Міністрів України своїм Указом Президент доручив визначити чисельність громадян України, які підлягають призову на строкову військову службу, та обсяги видатків для проведення чергових призовів у поточному році.

Уряд, обласні, Київська міська державна адміністрація мають забезпечити виконання заходів, пов'язаних із підготовкою та проведенням зазначених заходів, а Міністерство інфраструктури України - забезпечити за заявками Міністерства оборони України, Міністерства внутрішніх справ України, Державної спеціальної служби транспорту перевезення звільнених у запас військовослужбовців та призовників з додержанням вимог безпеки та проведення розрахунків за ці перевезення згідно з діючими тарифами.

Указ набирає чинності з дня його опублікування, крім пункту 1 статті 3, який набирає чинності з 1 березня 2017 року, та пункту 2 статті 3, який набирає чинності з 1 вересня цього року.

27.02.2017 р.

За матеріалами офіційного сайту  Президента України http://www.president.gov.ua/

Жителями Ізяславського  району відправлено черговий вантаж гуманітарної допомоги в Донецьку область  

 

На заклик голови районної державної адміністрації Бориса Яцкова жителями Ізяславського району зібрано та відправлено черговий вантаж гуманітарної допомоги в Донецьку область.

Транспорт завантажено різноманітними продуктами харчування (крупи, олія, консервація, тощо), засобами гігієни, будівельними матеріалами та інструментом, рулонами поліетиленової плівки, розкладачками, одягом та іншими необхідними речами. 

Гуманітарний вантаж було зібрано установами, підприємствами та організаціями Ізяславського району, навчальними закладами, сільськими радами, суб’єктами підприємницької діяльності району, жителями Ізяславщини.

Керівництво Ізяславського району щиро дякує всім небайдужим, хто долучився до цієї справи.

ФОТОКОЛАЖ

23.02.2017 р.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації

 

 

 

Відбулось засідання координаційної групи при райдержадміністрації по питаннях призову, мобілізації та підтримки сімей військовослужбовців

 

17 лютого під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Володимира Левченка відбулося чергове засідання  координаційної групи по питаннях призову, мобілізації та підтримки сімей військовослужбовців.

Вже стало традицією запрошувати на такі засідання членів родин наших відважних бійців чи їх самих. Під час цих зустрічей обговорюються проблемні питання, з якими стикаються учасники АТО, а також родини мобілізованих та загиблих. У ході дискусій напрацьовуються певні шляхи вирішення деяких питань.

Чільне місце в діяльності створеної робочої групи  посідають такі питання, як забезпечення виплат грошових компенсацій членам сімей, забезпечення їх земельними ділянками, житлом та працевлаштуванням,  наданням допомоги дітям загиблих в оздоровленні, тощо.

Цього разу на засіданні обговорювались соціальні питання учасника АТО, зокрема інваліда ІІІ групи інвалідності, котрий проживає в с.Білогородка.

Присутні активно висловлювали свої пропозиції та бачення урегулювання порушених питань. У ході засідання членами групи було визначено примірний алгоритм подальших дій.

Підсумовуючи нараду, керівник координаційної групи  закликав присутніх докласти максимальних зусиль по виконанню поставлених завдань, крім того акцентував увагу на тому, що ці засідання проводяться задля координації дій виконавчої влади району та громадських благодійних організацій Ізяславщини. Координаційна група повинна володіти об’єктивною інформацією щодо потреб наших вояків та всебічно допомагати їм.

17.02.2017 р.

 За матеріалами координаційної групи по питаннях призову,

мобілізації та підтримки сімей військовослужбовців

 

 

Відбулася зустріч керівництва райдержадміністрації із волонтерами району

 

Третій рік поспіль тривають бойові дії на сході України, де українські силовики та військовослужбовці Збройних Сил відстоюють нашу свободу та незалежність. І можливо хтось вже зневірився, хтось звик до того стану речей, який відбувається, та тільки не ті, хто продовжує невтомно підтримувати та надавати безперебійну посильну допомогу українським військовим. Це громадські активісти, жителі району та інші патріотично небайдужі громадяни, утворивши волонтерський рух на Ізяславщині з початку проведення Антитерористичної операції на Сході України.

Головним гаслом волонтерської діяльності цих людей є: «Хто, як не ми?». І не дивлячись на складність економічної ситуації, вони продовжують допомагати учасникам АТО: хто ремонтує техніку, хто надає допомогу одягом та взуттям, хто - продуктами харчування та медикаментами.

Сьогодні, 16 лютого, заступник голови райдержадміністрації Володимир Левченко провів особисту зустріч з представниками районного волонтерського руху.

Перш за все посадовець висловив подяку присутнім громадським активістам за їхню злагоджену та сумлінну роботу. Присутні обговорили актуальні питання їхньої діяльності, поділились пережитими моментами під час поїздки в АТО з метою доставки гуманітарної допомоги. «Кожна дрібниця – чи то шкарпетки, чи то чай, чи будь-що інше, для нас буденне – є великою підтримкою для воїнів, вони насправді усьому раді» - зазначили волонтери, які їздили на передову до земляків-захисників.

Крім того відбувся обмін думками та пропозиціями щодо кращої координації волонтерської роботи на Ізяславщині, визначили алгоритм допомоги учасникам АТО, та інше.

Також присутні обговорили кандидатів та церемонію нагородження відзнаками районної влади та волонтерських організацій активістів волонтерського руху нашого краю.

16.02.2017 р.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

Разом до перемоги!

 

 

Минулого тижня волонтерська група з нашого району, а зокрема Володимир Ковальчук, Олексій Самосюк та Сергій Хмиз, вкотре побувала в зоні проведення антитерористичної операції з духовно-гуманітарною місією. Крім того, вони відвідали наших військових-земляків, які несуть службу неподалік Авдіївки, в Костянтинівці, Краматорську, Слов'янську, Бахмуті, Старобільську, Сватово. Під час перебування на бойових позиціях вони передали захисникам продукти харчування, засоби особистої гігієни, теплі речі, інструмент, військовий інвентар та спорядження, відремонтований автомобіль УАЗ, який буде використовуватись для підвезення поранених. Крім того, о.Володимир Ковальчук відслужив молебні за здоров'я воїнів та окропив їх святою Йорданською водою. Але для того, аби доставити цей вантаж на Схід, потрудилося чимало громадян Ізяславщини, зокрема загальноосвітні заклади району, колективи КП «Ізяславтепломережа», ДП «Ізяславське лісове господарство», Ізяславської швейної фабрики, ТОВ «Агрохолдинг Мрія», Ізяславської центральної районної лікарні, Центру первинної медико-санітарної допомоги, Ізяславської виправної колонії № 31, ТОВ "Якуш-Агро», Ізяславського реабілітаційного цент­ру (колишня школа-інтернат), Ізяславського районного військо­вого комісаріату, ТОВ «Бартнік», Ліщанського будинку-інтернату, будинку творчості дітей та юнацтва «Веселка», ТОВ «Ізяславтрансбуд», ТОВ «Ізяславмолпродукт», Ізяславської міської ради, Плужненської музичної школи, ТОВ «Агрос-Віста», ПрАТ Ізяславський хлібозавод», ТОВ «Агро-Інвест», ФГ «Христівське», прац­івники офіцерської столової, сільські ради району, прихожани храмів св.Миколая Чудот­ворця, св.влкм. і ціл. Пантелеймона м.Ізяслав, св.Степана смт.Білогір'я, храмів сіл району УПЦКП, колективи магазинів «Авто хелп», «Господар», «Сільгосптехніка», ГО «Рада ветеранів 8 бригади спеціального призначення». Крім того долучились до збору гуманітарної допомоги й громадяни Олексій Самосюк, Ігор Буняк, Інна Яцкова, Сергій Золотухін, Микола Березний, Микола Собко, сім'ї Манишевих, Антонюків, Козаків з Ізяслава, Мацюків - волонтери зі Славутського району, та всі небайдужі громадяни району, які постійно опікуються проблемами військових і надавали свої кошти під час проведення фестивалю колядок та інших заходів. Усі вищеперераховані трудові колективи та громадяни - хто коштами, теплими реча­ми, продуктами, паливом, а хто засобами гігієни, інструментом, військовим спорядженням, здійснили свій внесок, аби ця по­їздка відбулася.

Лише разом ми здатні відстояти нашу незалежність та цілісність кордонів. Лише разом до перемоги!

ФОТОКОЛАЖ

09.02.2017 р.

Координаційна рада з питань призову,

мобілізації та допомоги сім'ям учасників АТО

 

 

Жителі Ізяславщини відкликнулись на заклик про надання допомоги постраждалим жителям м.Авдіївка

 

За дорученням голови обласної державної адміністрації Олександра Корнійчука в області організовано збір гуманітарної допомоги постраждалим жителям міста Авдіївка Донецької області.

Не залишились осторонь чужої біди і жителі Ізяславщини. Голова Ізяславської районної державної адміністрації, депутат Хмельницької обласної ради Борис Яцков звернувся до жителів, керівників установ, підприємств та організацій району із проханням долучитись до формування гуманітарної допомоги мешканцям Авдіївки. Як відомо, протягом останніх днів Авдіївка зазнала потужних артилерійських та мінометних ударів. Від обстрілів страждають не тільки військові, які боронять Україну від російсько-терористичних військ, але й місцеве цивільне населення. В результаті - зруйновані оселі мирних українців, пошкоджені траси водо- та електропостачання. Багато будинків залишились без тепла. Тому в місті оголошено надзвичайний стан.

На звернення відкликнулось чимало небайдужих жителів району та трудових колективів.

За вкрай короткий термін, менш ніж за добу, в пункті збору допомоги, розташованому в приміщенні Ізяславської районної державної адміністрації, було зібрано: цукру – 133 кілограми; різних круп – 234 кілограми;  макаронних виробів – 90 кілограмів; масла вершкового – 20 кілограмів; олії соняшникової – 35 літрів; сухарів – 4 ящики; плівки поліетиленової – 7 тюків (700 метрів); цвяхи; будівельні інструменти; ковдри; примус; спальні мішки; фрукти; овочі; печиво; чай; одноразовий посуд; медикаменти; засоби особистої гігієни; одягу - 21 тюк  загальною вагою більше однієї тонни; консервація 46 літрів різного виду; коштів в сумі 54 806 грн. та інше.  На зібрані кошти придбано різні необхідні постраждалим товари.

Весь зібраний  гуманітарний вантаж вже відправлено на обласний збірний пункт, звідки обласною державною адміністрацією буде організована централізована доставка гуманітарних вантажів з області до міст Краматорськ та Авдіївка Донецької області транспортом та працівниками Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області.

Висловлюємо щиру вдячність небайдужим жителям Ізяславщини, які відгукнулися на заклик про допомогу: колективам  районної держаної адміністрації, районної ради, Ізяславської міської ради, управління Держказначейства України в Ізяславському районі, територіального центру  соціального обслуговування (надання соціальних послуг), ТОВ «Зоря» (с.Васьківці), ТОВ «Агропостач», ПрАТ «Ізяславський хлібозавод», ДП «Ізяславське лісове господарство», МПШБК, ПП «Ізяславмолпродукт», Ізяславського районного споживчого товариства, ДП «Ізяславводоканал», Ізяславського РЕМу, Ізяславського райвійськкомату, релігійній громаді костелу святого Йосипа Римо-католицької церкви (м.Ізяслав), релігійним громадам храмів святого вмч. та цл. Пантелеймона та св. Миколая  Української православної Церкви Київський патріархат (м.Ізяслав), Ізяславської центральної районної бібліотеки, Ізяславської дитячої школи мистецтв, Ізяславського районного будинку культури, Плужненської музичної школи, районного краєзнавчого музею, бухгалтерії сектору культури райдержадміністрації, Ізяславського відділення Славутської ОДПІ в Хмельницькій області, ФАПу с.Білеве; Білівської, Михнівської, Ріпківської, Радошівської сільських рад, Ізяславського відділення Білогірського об’єднаного  управління Пенсійного Фонду України, Ізяславського РК ТСОУ, Ізяславського центру первинної медико-санітарної допомоги, Ізяславської центральної районної лікарні, районного трудового архіву, закладам освіти Ізяславського району, структурним підрозділам відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації, ФОП Андрію Романюку, Ігорю Ткаченку, родинам Левченка, Вітвіцьких, Сложинських, Манзюк, Яцкових, Кучерук, Завальських, Лукаревських, Малєванчук, Лех, Кропивко та всім небайдужим землякам.

ФОТОКОЛАЖ

03.02.2017 р.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації

 

 

До уваги громадян

 

Перелік  потреб щодо стабілізації гуманітарної ситуації по м.Авдіївка Донецької  області

1. Пересувні котельні на твердому паливі потужність від 200 кВт: для підключення лікарні, школи;

2. Генератори потужністювід 100 до 200 кВт: насосної станції, заправної станції;

3. Мобільні автономні джерела живлення;

4. Теплові пушки;

5. Дизельне паливо (необхідна потреба на добу 2,5-3 тони);

6. Тверде паливо (необхідна потреба на добу 2,5-3 тони);

7. Бензин (необхідна потреба на добу 2,5-3 тони);

8. Моторна мастила (для техніки);

9. Польові кухні (мобільні, пересувні);

10. Ліжка, розкладушки, матраци, ковдри (пледи), подушка, постільна білизна (необхідна кількість 10 тис. комплектів);

11. Медикаменти для надання першої необхідної допомоги;

12. Харчові набори (для швидкого приготування їжі та інша консервована їжа, чай, кава, цукор та інша);

13. Одноразовий посуд

14. Дитяче харчування (сухе);

15. Памперси для дорослих та дітей;

16. Теплий одяг (дорослий та дитячий усіх розмирів);

17. Мобільні прилади для освітлення;

18. Свічки;

19. Термоса для розвозу їжі великого об’єму.

 

Донецька обласна військово-цивільна адміністрація

 

 

Дорогі жителі Хмельницької області

Звертаюсь до Вас з проханням разом допомогти постраждалим жителям Авдіївки.

Пункт прийому допомоги ми організували в приміщенні облдержадміністрації у відділі звернень громадян (Майдан Незалежності, Будинок Рад).

Прошу не бути байдужими. Ті, хто в Авдіївці під обстрілами, чекають нашої допомоги.

Дякую Вам!

Голова обласної державної адміністрації                                 Олександр Корнійчук

За матеріалами офіційного сайту Хмельницької обласної

державної адміністрації http://www.adm.km.ua/

 

Звернення голови райдержадміністрації до мешканців Ізяславщини

        

Шановні ізяславчани!

Звертаюсь до Вас із проханням долучитись до формування гуманітарної допомоги мешканцям Авдіївки. Як відомо, протягом останніх днів Авдіївка зазнала потужних артилерійських та мінометних ударів. Від обстрілів страждають не тільки військові, які боронять Україну від російсько-терористичних військ, але й місцеве цивільне населення. В результаті - зруйновані оселі мирних українців, пошкоджені траси водо- та електропостачання. Багато будинків залишились без тепла. Тому в місті оголошено надзвичайний стан.

         О 9 голині ранку 3 лютого відправляється гуманітарний вантаж від районної державної адміністрації. Є нагальна потреба в теплому одязі для дітей та дорослих, продуктах харчування швидкого приготування, одноразовому посуді, коштах, тощо.

         Пункт прийому допомоги знаходиться в районній державній адміністрації.

         Прошу не залишатись байдужими. Ті, хто в Авдіївці під обстрілами, чекають нашої допомоги.

         Щиро сподіваюсь на Вашу посильну допомогу у формуванні гуманітарної допомоги!

 

 

Голова райдержадміністрації                                                                                      Борис Яцков

 

 

 

Волонтери Ізяславщини  вирушили на схід України з черговим гуманітарним вантажем для захисників держави

 

30 січня у чергову поїздку в зону військових дій на сході країни з метою забезпечення продуктами харчування та необхідними речами наших земляків, які воюють за незалежність та територіальну цілісність України, вирушили дві групи представників волонтерського руху Ізяславщини.  За час  військового конфлікту на сході нашої держави це вже далеко не перша поїздка ізяславчан. Крім гуманітарного вантажу  захисникам України представниками району буде доправлено відновлений автомобіль УАЗ-3151201.

 

Упродовж декількох днів ізяславські волонтери Володимир Ковальчук, Сергій Хмиз, Олексій Самосюк, Олег Верболюк, Олексій Корінець та Сергій Ходаковський  відвідають земляків з Ізяславського району, які несуть військову службу в зоні АТО.

До підготовки та організації поїздки волонтерів долучилося чимало установ, підприємств та організацій району, колективів закладів освіти, жителів міста та сіл із забезпечення транспортом, коштами, продуктами харчування, смаколиками, тощо.

Провести волонтерів Ізяславщини прийшло чимало людей: голова Ізяславської районної державної адміністрації, депутат Хмельницької обласної ради Борис Яцков, працівники районної державної адміністрації, представники закладів освіти міста на чолі із начальником відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Валентиною Пилипчук, представники бізнесових структур, установ та організацій міста Ізяслав, ветерани АТО, представники ряду громадських організацій району, засобів масової інформації, жителі та гості міста.

Благословив  волонтерів на поїздку благочинний храмів Білогірського округу Хмельницької єпархії Української Православної Церкви Київський патріархат митрофорний протоієрей о.Степан Маковський, який від імені   вірних УПЦ КП Білогірського району волонтерами Ізяславщини передав внесок у гуманітарний вантаж для захисників України.

Пам’ятаймо, що завдяки допомозі кожного з нас наші військові отримують не тільки матеріальну, а й моральну підтримку, а це, в свою чергу, запорука успіху.

ФОТОКОЛАЖ

30.01.2017 р.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації

 

Співробітники Державної установи «Ізяславська виправна колонія (№31)» долучились до Всесвітнього флешмобу #22PushupChallenge

 

Все більше жителів Ізяславщини приєднуються до участі у флешмобі #22PushupChallenge.

30 січня 2017 року співробітники Державної установи «Ізяславська виправна колонія (№31)» прийняли участь у Всесвітньому флешмобі #22PushupChallenge, який полягає у виконанні вправи згинання і розгинання рук в упорі лежачи 22 рази та передачі естафети іншому.  

Співробітники ІВК-31 прийняли естафету від особового складу Ізяславського відділення Славутського відділу ГУ НП в Хмельницькій області.

Ідея цієї акції висловити підтримку українським воїнам, які повернулися із зони бойових дій і мають посттравматичний синдром, та наголосити, що бійці, які повертаються додому з війни, потребують уваги та підтримки суспільства. Також це можливість привернути увагу всього нашого народу до проблем, які, на жаль, переслідують ветеранів військової служби, котрі відслужили свій термін і зараз повернулися до цивільного життя.

«Ми повинні намагатися робити все можливе для того, щоб підтримати таких людей, і найголовніше – дати їм зрозуміти, що вони потрібні всім нам, самим собі, своїм родинам та нашому народу, - наголосив перед співробітниками начальник установи Павло Довгополенко. Також Павло Володимирович повідомив, що працівники установи передають естафету #22PushupChallenge особовому складу Замкової виправної колонії (№58).

30.01.2017 р.

За матеріалами Державної установи «Ізяславська виправна колонія (№31)»

 

Сильна половина Ізяславської районної держаної адміністрації долучилась  до #22PushupChallenge

 

Сьогодні, 26 січня, не дивлячись на 15 градусний мороз чоловіки районної державної адміністрації  під керівництвом голови Ізяславської районної державної адміністрації Бориса Яцкова долучились до Всесвітнього флешмобу #22PushupChallenge.

Посадовці Ізяславщини прийняли виклик від чоловіків обласної державної адміністрації та обласної ради.

Вправою - 22 рази згинання і розгинання рук в упорі лежачи, посадовці висловили свою підтримку акції та звернули увагу суспільства до проблем бійців, які повернулися із зони бойових дій та мають посттравматичний синдром.

Крім голови райдержадміністрації Бориса Яцкова вправу виконали: перший заступник голови райдержадміністрації Павло Ковальчук, заступник голови райдержадміністрації Володимир Левченко, чоловіки-керівники й спеціалісти апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації.  Учасників флешмобу прийшли підтримати жінки-колеги.

22 Pushup Challenge — флешмоб, започаткований в США в 2016 році, який набув значної популярності в різних країнах світу, в тому числі в Україні. Має за мету підтримати учасників бойових дій з посттравматичним синдромом, підтримку воїнів та загартування тіла. Учасники флешмобу   віджимаються від підлоги 22 рази і передають естафету далі.

Сучасну назву флешмоб отримав після оприлюднення звіту департаменту у справах ветеранів в США в липні 2016 про самогубства серед ветеранів США за 2014 рік. З'ясувалося, що близько 22 ветеранів щодня накладають на себе руки.

«Це акція – на підтримку українських воїнів, ветеранів, які повернулися зі сходу України. Її мета притягнути увагу до проблем адаптації військовослужбовців в мирному житті.  Я переконаний, що кожен українець має бути сильним і здоровим, щоб захистити себе, свою родину, свою країну!» - зазначив голова райдержадміністрації  Борис Яцков.

Районна державна адміністрація передає естафету керівництву та посадовцям виконавчих органів місцевого самоврядування району, Ізяславського районного військового комісаріату, районному сектору Державної служби надзвичайних ситуацій в Хмельницькій області, Ізяславського відділення Славутського відділу ГУ НП в Хмельницькій області та районним підрозділам центральних органів влади.

ФОТОКОЛАЖ

26.01.2017 р.

В.Кучерук 

Військовий облік – за новим порядком

 

Уряд України затвердив новий Порядок організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних. Нові вимоги до військового обліку викладені у постанові Кабінету Міністрів України від 07.12.2016 р. № 921. Його впровадження сприятиме переведенню Збройних Сил України та інших військових формувань на організацію і штати воєнного часу, доукомплектування їх особовим складом у мирний час та особливий період. Крім того, прийняття зазначеної Постанови дасть змогу належним чином здійснювати аналіз кількісного та якісного складу призовників і військовозобов'язаних, їх бронювання на період мобілізації та на воєнний час, а також здійснювати контроль за виконанням посадовими особами, призовниками і військовозобов'язаними встановлених правил військового обліку громадян України.

24 січня  з ініціативи  Ізяславського районного військового комісаріату відбулось навчання з відповідальними працівниками  за ведення  військового обліку військовозобов’язаних і призовників територіальних громад, підприємств, установ, організацій.

Під час проведення навчання районний військовий комісар Сергій Царук ознайомив присутніх із постановою Кабінету Міністрів України від 07 грудня 2016 р. №921 «Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних». Ним було озвучено основні вимоги щодо ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних. Також виступаючий зосередив свою увагу на першочергові завдання, які слід виконувати відповідальним за ведення військового обліку, зокрема: підготувати та заповнити картки первинного обліку, проводити оповіщення призовників та військовозобов’язаних при отриманні розпорядження військового комісара, забезпечити їх прибуття в Ізяславський райвійськкомат, вести військовий облік відповідно до документообігу, затвердженого постановою. Крім того довів до відома присутніх про адміністративну та кримінальну відповідальність відповідальних працівників за порушення вимог щодо ведення військового обліку призовників та військовозобов’язаних.

Після цього Сергієм Васильовичем було надано вичерпні відповіді на питання, які порушували бажаючі присутні.

24.01.2017 р.

За матеріалами сектору організаційно-кадрової

роботи апарату райдержадміністрації

 

ЛІСІВНИКИ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ РЕМОНТУЮТЬ ТЕХНІКУ ДЛЯ АТО

 

Спеціалісти автогаража Ізяславського лісгоспу Хмельницького ОУЛМГ  відновили автомобіль  УАЗ-469, що працюватиме в зоні АТО як санітарна машина.

Його зібрали з двох списаних автомобілів: лісгоспівського та  доставленого волонтерами. Фахівці капітально відремонтували двигун, ходову частину, коробку передач, заварили кузов, пошпатлювали салон. Ремонтні роботи виконували спеціалісти ремонтно-технічної майстерні під керівництвом начальника автогаража В.Дмитрука. Найбільше потрудилися керівник пожежної служби лісгоспу С.Хом’як, зварювальник В.Мордвінчук, токар М.Степанюк, коваль В.Коротенко, волонтери  Ю.Мосійчук, С.Хмиз, М.Березний, представники спілки  ветеранів Афганістану, благодійного фонду «Заславщина» та інших організацій. Всі комплектуючі та запчастини для ремонту автомобіля  придбані за рахунок лісгоспу та волонтерів Ізяслава.

Автомобіль  урочисто передали волонтерам. Уже розпочато ремонт  ще одного автомобіля. До речі, на базі автогаража лісгоспу постійно ремонтують техніку, що  повертається із зони АТО. Так, восени минулого року  проведено капітальний ремонт автомобіля ГАЗ-66, що згодом   продовжив виконання завдань на Донбасі.

Ізяславські лісівники також надають матеріальну допомогу військовим формуванням.

23.01.2017 р.

За матеріалами ДП «Ізяславський лісгосп»

 

Відбулося чергове засідання координаційної групи

 

У середу, 18 січня,  в залі засідань райдержадміністрації відбулося чергове засідання координаційної групи по питаннях призову, мобілізації та підтримки сімей військовослужбовців комісії під головуванням заступника голови райдержадміністрації Володимира Левченка.

Цього разу засідання було розширеним з тією метою, щоб якомога більшого поширення набула інформація про наступну  поїздку волонтерської групи у зону проведення АТО, котра запланована  на 30 січня.  Групу очолить благочинний Ізяславського округу Хмельницької єпархії  Української Православної Церкви Київський патріархат  митрофорний протоієрей о. Володимир Ковальчук. До складу групи  також увійдуть представник ряду громадських організацій та аматори сцени району. Під час поїздки нашим землякам, які перебувають в зоні проведення антитерористичній операції, буде передано  гуманітарну  допомогу та відремонтований автомобіль УАЗ. Під час засідання комісії детально обговорювалися організаційні питання, пов’язані з поїздкою на Схід.

Ще на засіданні говорилося про необхідність  облаштування  кімнати  для надання всебічної допомоги спеціалістами різних сфер діяльності тим учасникам АТО, які повернулися  чи повернуться додому.  Всі присутні одностайно підтримали  пропозицію  щодо створення такої кімнати  і розроблення  графіка  прийому  спеціалістами, що буде  доведений до широкого загалу громадян. Кінцеве рішення з даного приводу  буде прийнято  у наступний вівторок.

18.01.2017 р.

За матеріалами  координаційної групи

 

 

 

Глава держави підписав Закон щодо унормування питань пенсійного забезпечення учасників АТО

 

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо пенсійного забезпечення окремих категорій осіб із числа учасників антитерористичної операції».

Документом вносяться зміни до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» та надається право на призначення пенсії за віком після досягнення чоловіками 55 років, жінками – 50-55 років військовослужбовцям, особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ, які брали безпосередню участь в АТО в районах її проведення за наявності страхового стажу не менше 25 років для чоловіків і 20 років для жінок.

Таке ж право отримують учасники бойових дій, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України у складі добровольчих формувань, що були включені до складу ЗСУ, Міністерства внутрішніх справ, Національної гвардії та інших утворених відповідно до законів України військових формувань та правоохоронних органів, а також військовослужбовці (резервісти, військовозобов’язані), особи рядового, начальницького складу та добровольці, добровольці, які стали інвалідами внаслідок поранення, контузії або каліцтва, одержаних під час участі в АТО.

Дружинам (чоловікам), якщо вони не взяли повторний шлюб, і батьки вищезазначених категорій громадян, які загинули чи пропали безвісти, померли внаслідок поранення, контузії або каліцтва, одержаних під час участі в АТО, забезпечення її проведення також надається право на призначення пенсії за віком.

Закон набирає чинності через місяць з дня його опублікування. 

05.01.2017 р.

За матеріалами офіційного сайту  Президента України http://www.president.gov.ua/

 

 

 

 

 

 

 

АКТУАЛЬНО

 

Правова допомога 

Пенсійне забезпечення

Вибори

Міжнародна інтеграція України

Запобігання корупції

Відзначення пам'ятних та ювілейних дат

Голодомор

       Актуальні питання          державної служби

 

 

 

СОЦІАЛЬНА СФЕРА

 

Соціальний захист


Медицина

 

Культура

 

Сім'я і діти

 

Освіта

 

 

 

 

 

ЕКОНОМІЧНА СФЕРА

 

Містобудування та архітектура

Підприємництво

 Енергоефективність

 Регуляторна політика

 Агросектор

 Бюджет

 Державні закупівлі

 Державна реєстрація

Чисте довкілля

 ЦНАП 

 

 

 

 

ОРГАНИ ВЛАДИ

 

Районна рада

Міська рада

Сільські ради

ХАЕС

Податкова

Поліція

Районний сектор ГУ ДСУ з надзвичайних ситуацій 

 

 

 

  Центральні 

 органи влади

 

 

 

 

   Обласні

 органи влади

 

 

 
 

 

 

 
_______________________________________________________________________________________
© Ізяславська районна державна адміністрація, 2003-2017
   вул. Незалежності, буд.2, м.Ізяслав, 30300,
e-mail: izyaslav_rda@izadm.gov.ua
 
  Розробка та підтримка: Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Ізяславської районної державної адміністрації