на головну

                     
                       
                     
                     
                             
 

 

 

Ізяславська

райдержадміністрація

 

               30300, Хмельницька обл.,

             Ізяславський р-н., м.Ізяслав,

                вул.Незалежності, буд. 2

 

тел/факс: (03852) 4-20-61

e-mail: izyaslav_rda@izadm.gov.ua

 

Заходи,

які заплановано

провести в

Ізяславському районі

протягом тижня

 

 

    

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода в Ізяславі

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

          

 

 

 

 

 

 

 

 

Питання залишається відкритим

 

Про подальшу долю самохідної артилерійської установки (САУ), встановленої в Ізяславі поблизу костелу св.Йосипа, розмови ведуться не перший рік. При цьому думки можна почути різні. Були спроби прийняти  єдине рішення, що влаштовувало б усіх. Але його не існує й дотепер.

Наприкінці травня ц.р. міською радою було оголошено про проведення  громадського обговорення щодо перенесення САУ на територію колишньої військової частини А-0553. Але, як було зазначено згодом у звіті, «на відміну від попереднього вивчення громадської думки з цього ж  питання, проведеного  у минулому році, на адресу міської ради не надійшло  жодної пропозиції (в електронній чи письмовій формі, в телефонному режимі), не було  коментарів, відгуків, інших матеріалів у друкованих та електронних засобах масової інформації для визначення позиції різних соціальних груп та зацікавлених сторін».

У зв’язку з цим, у тому ж звіті  йшлося про проведення міською радою публічного  громадського обговорення. І вже  27 липня в районній газеті «Зоря Надгориння» було надруковано повідомлення про проведення такого обговорення 4 серпня. Ізяславчани та й жителі району продовжували  жваво обговорювати  тему із знанням того, що кожен бажаючий може взяти участь  в обговоренні  і висловити власну пропозицію. Однак неабияке здивування викликало те, що в залі районної ради, де 4 серпня проводилось обговорення, зібралося близько 10 учасників, враховуючи  працівників  виконкому міської ради. Та як би там не було, громадське обговорення було проведено з дотриманням процедури. Висловитись  зміг кожен присутній. Як неважко було припустити, думки знову розділилися. Одні висловлювались за те, щоб САУ залишити на теперішньому місці, і більш того, упорядкувати  територію біля неї. Говорили присутні і про те, що дане питання зараз не на часі, що перенесення викличе напруженість серед громадян.  Інші присутні говорили про необхідність перенесення,  оскільки  в історичній частині міста САУ не місце, що сама установка не представляє історичної цінності. Щоправда, прозвучали й нові пропозиції та зауваження. Наприклад, перш ніж перенести САУ, потрібно визначитись, що буде на її місці. Адже не кращим буде те, що на першому плані в історичному місці з’явиться ще одна руїна і бур’яни навколо неї. Ще цього разу  лише зрідка згадувалася територія  військової частини, як місце перенесення САУ. Натомість, значно частіше  йшлося  про доцільність встановити САУ в міському сквері, де вже є меморіал воїнів-визволителів. Вислухавши  усі думки, організатори публічного громадського обговорення (представники виконкому міської ради) повідомили, що все почуте і занотоване  буде винесено на розгляд депутатів міської ради, які й мають прийняти рішення. Хоча  варто нагадати,  що минулого року вже була спроба прийняти таке рішення, однак цього не було зроблено, знову ж таки, через розбіжність думок серед самих депутатів. Як буде цього разу?

17.08.2017 р.

За матеріалами районної газети «Зоря Надгориння»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

АКТУАЛЬНО

Е-послуги

Відкриті дані

Правова допомога 

Пенсійне забезпечення

Вибори

Міжнародна інтеграціяУкраїни

Запобігання корупції

Відзначення пам'ятних та ювілейних дат

Голодомор

       Актуальні питання   державної служби  

 

 

СОЦІАЛЬНА СФЕРА

 

Соціальний захист


Медицина

 

Культура

 

Сім'я і діти

 

Освіта

 

 

 

 

ЕКОНОМІЧНА СФЕРА

 

Містобудування та архітектура

Підприємництво

 Енергоефективність

 Регуляторна політика

 Агросектор

 Бюджет

 Державні закупівлі

 Державна реєстрація

Чисте довкілля

 ЦНАП 

 

 

ОРГАНИ ВЛАДИ

 

Районна рада

Міська рада

Сільські ради

ХАЕС

Податкова

Поліція

Районний сектор ГУ ДСУ з надзвичайних ситуацій 

 

 

 

 

Центральні 

 органи влади

 

 

 

 Обласні

 органи влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

_______________________________________________________________________________________
© Ізяславська районна державна адміністрація, 2003-2018 роки
   вул. Незалежності, буд.2, м.Ізяслав, 30300,
e-mail: izyaslav_rda@izadm.gov.ua
 
  Розробка та підтримка: Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Ізяславської районної державної адміністрації