на головну

                     
                       
                     
                     
                             
 

 

 

Ізяславська

райдержадміністрація

 

               30300, Хмельницька обл.,

             Ізяславський р-н., м.Ізяслав,

                вул.Незалежності, буд. 2

 

тел/факс: (03852) 4-20-61

e-mail: izyaslav_rda@izadm.gov.ua

 

Заходи,

які заплановано

провести в

Ізяславському районі

протягом тижня

 

 

    

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода в Ізяславі

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

          

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Питання залишається відкритим

 

Про подальшу долю самохідної артилерійської установки (САУ), встановленої в Ізяславі поблизу костелу св.Йосипа, розмови ведуться не перший рік. При цьому думки можна почути різні. Були спроби прийняти  єдине рішення, що влаштовувало б усіх. Але його не існує й дотепер.

Наприкінці травня ц.р. міською радою було оголошено про проведення  громадського обговорення щодо перенесення САУ на територію колишньої військової частини А-0553. Але, як було зазначено згодом у звіті, «на відміну від попереднього вивчення громадської думки з цього ж  питання, проведеного  у минулому році, на адресу міської ради не надійшло  жодної пропозиції (в електронній чи письмовій формі, в телефонному режимі), не було  коментарів, відгуків, інших матеріалів у друкованих та електронних засобах масової інформації для визначення позиції різних соціальних груп та зацікавлених сторін».

У зв’язку з цим, у тому ж звіті  йшлося про проведення міською радою публічного  громадського обговорення. І вже  27 липня в районній газеті «Зоря Надгориння» було надруковано повідомлення про проведення такого обговорення 4 серпня. Ізяславчани та й жителі району продовжували  жваво обговорювати  тему із знанням того, що кожен бажаючий може взяти участь  в обговоренні  і висловити власну пропозицію. Однак неабияке здивування викликало те, що в залі районної ради, де 4 серпня проводилось обговорення, зібралося близько 10 учасників, враховуючи  працівників  виконкому міської ради. Та як би там не було, громадське обговорення було проведено з дотриманням процедури. Висловитись  зміг кожен присутній. Як неважко було припустити, думки знову розділилися. Одні висловлювались за те, щоб САУ залишити на теперішньому місці, і більш того, упорядкувати  територію біля неї. Говорили присутні і про те, що дане питання зараз не на часі, що перенесення викличе напруженість серед громадян.  Інші присутні говорили про необхідність перенесення,  оскільки  в історичній частині міста САУ не місце, що сама установка не представляє історичної цінності. Щоправда, прозвучали й нові пропозиції та зауваження. Наприклад, перш ніж перенести САУ, потрібно визначитись, що буде на її місці. Адже не кращим буде те, що на першому плані в історичному місці з’явиться ще одна руїна і бур’яни навколо неї. Ще цього разу  лише зрідка згадувалася територія  військової частини, як місце перенесення САУ. Натомість, значно частіше  йшлося  про доцільність встановити САУ в міському сквері, де вже є меморіал воїнів-визволителів. Вислухавши  усі думки, організатори публічного громадського обговорення (представники виконкому міської ради) повідомили, що все почуте і занотоване  буде винесено на розгляд депутатів міської ради, які й мають прийняти рішення. Хоча  варто нагадати,  що минулого року вже була спроба прийняти таке рішення, однак цього не було зроблено, знову ж таки, через розбіжність думок серед самих депутатів. Як буде цього разу?

17.08.2017 р.

За матеріалами районної газети «Зоря Надгориння»

 

 

Повідомлення
про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті

Детального плану території

 

       Ізяславська районна державна адміністрація повідомляє про початок процедури громадських слухань проекту Детального плану території земельної ділянки площею 0,1 га для розміщення та експлуатації інших технічних заходів зв'язку на території М'якотівської сільської ради Ізяславського району Хмельницької області (далі – Детальний план території) відповідно до порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. № 555.
          Проект Детального плану території розроблений з метою обґрунтування потреби формування земельної ділянки, що надається в оренду  ПрАТ «Київстар», для розміщення та експлуатації інших технічних засобів зв’язку для покращення радіотелефонного зв'язку в с.М'якоти та навколишніх селах з відображенням існуючого функціонального використання земельної ділянки та формування принципів планувальної організації забудови, з визначенням всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними нормами та санітарно-гігієнічними нормами.
 

Характеристика транспорту
      Основний під’їзд до ділянки, що проектується, здійснюється
місцевою ґрунтовою дорогою. Територією с.М’якоти проходить територіальна автомобільна дорога Державного значення Т-23-13 (Кам’янка - Плужне - Ізяслав - Шепетівка).

 

Характеристика планувальних обмежень
      
Планувальним обмеженнями земельної ділянки, що розглядається під ДПТ виявлено лише межі проектної ділянки.

Інші планувальні обмеження відсутні.

Замовником з розроблення детального плану території є Ізяславська районна державна адміністрація.
Розробник детального плану –  ТОВ «Земельно-аграрний центр «КАРАТ». 

        Детальний план території розроблений згідно розпорядження голови Ізяславської райдержадміністрації від 19.04.2017 № 289/2017-р «Про надання М’якотівській сільській раді дозволу на розроблення детального плану території для розміщення та експлуатації інших технічних засобів зв’язку на території М’якотівської сільської ради (за межами населеного пункту) Ізяславського району Хмельницької області».
        Графічні матеріали детального плану території додаються в електронному вигляді. Для більш детального ознайомлення необхідно звернутися до сектору містобудування, архітектури та будівництва райдержадміністрації  за адресою: м.Ізяслав, вул.Незалежності, 2, каб.114.
          Контактна особа: завідувач сектору містобудування, архітектури та будівництва райдержадміністрації Франков Сергій Іванович (тел.4-22-75).
          Процедура розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту детального плану території триватиме з 01.06.2017 року до 01.07.2017 року.
         

В громадських слуханнях можуть прийняти участь:
1) повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території району;
2) юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні та на суміжних з нею територіях;
3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;
4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;
5) народні депутати України, депутати відповідних місцевих  рад.
           Пропозиції надаються громадянами та іншими особами згідно ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил. Пропозиції що поступили після встановленого строку залишаються без розгляду.
         Пропозиції необхідно подавати до Ізяславської райдержадміністрації за адресою: 30300, м.Ізяслав, вул.Незалежності,2.
           

       Графічні матеріали детального плану території:
1. Схема розташування земельної ділянки у планувальній структурі району;
2. План існуючого використання території поєднаний зі схемою існуючих планувальних обмежень;
3. Проектний план поєднаний зі схемою проектних планувальних обмежень, схемою організації руху транспорту та пішоходів.
01.06.2017 р.

ЗВІТ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ 04.07.2017 р.

 

Повідомлення

про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті Детального плану території

 

Ізяславська районна державна адміністрація повідомляє про початок процедури громадських слухань проекту Детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 0,0662 га під розташування автогазозаправного пункту (АГЗП) на території Клубівської сільської ради Ізяславського району Хмельницької області (далі – Детальний план території) відповідно до порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. № 555.

Проект Детального плану території розроблений з метою обґрунтування потреби формування земельної ділянки, що планується під надання  в оренду  ТОВ «ГАЗ-ЛАЙН», для визначення цільового призначення з відображенням існуючого функціонального використання земельної ділянки та формування принципів планувальної організації забудови, з визначенням всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними нормами та санітарно-гігієнічними нормами.

 

Характеристика транспорту

Основний під’їзд до ділянки, що проектується, здійснюється з автомобільної дороги місцевого значення, що сполучена з територіальною автомобільною дорогою державного значення Т-1804 Корець — Славута — Антоніни.

 

Характеристика планувальних обмежень

Планувальним обмеженнями земельної ділянки, що розглядається під ДПТ виявлено лише межі проектної ділянки.

Інші планувальні обмеження відсутні.

 

Замовником з розроблення детального плану території є Ізяславська районна державна адміністрація.

 

Розробник детального плану –  ТОВ «Земельно-аграрний центр «КАРАТ».

 

Детальний план території розроблений згідно розпорядження голови Ізяславської райдержадміністрації від 09.06.2016 № 475/2016-р «Про надання дозволу ТОВ «Газ-Лайн» дозволу на розроблення детального плану території для будівництва автозаправочного газового пункту на території Клубівської сільської ради (за межами населеного пункту) Ізяславського району Хмельницької області».

Графічні матеріали детального плану території додаються в електронному вигляді. Для більш детального ознайомлення необхідно звернутися до сектору містобудування, архітектури та будівництва райдержадміністрації  за адресою: м.Ізяслав, вул.Незалежності, 2, каб.114.

Контактна особа: завідувач сектору містобудування, архітектури та будівництва райдержадміністрації Франков Сергій Іванович (тел.4-22-75).

Процедура розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту детального плану території триватиме з 09.03.2017 року до 09.04.2017 року.

 

В громадських слуханнях можуть прийняти участь:

1) повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території району;

2) юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні та на суміжних з нею територіях;

3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

5) народні депутати України, депутати відповідних місцевих  рад.

 

Пропозиції надаються громадянами та іншими особами згідно ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил. Пропозиції, що поступили після встановленого строку, залишаються без розгляду.

Пропозиції необхідно подавати до Ізяславської райдержадміністрації за адресою: 30300, м.Ізяслав, вул.Незалежності,2.

 

Графічні матеріали детального плану території:

 

1. Схема розташування земельної ділянки у планувальній структурі району;

 

2. План існуючого використання території поєднаний зі схемою існуючих планувальних обмежень;

 

3. Проектний план поєднаний зі схемою проектних планувальних обмежень, схемою організації руху транспорту та пішоходів.

09.03.2017 р.

ЗВІТ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ 11.04.2017 р.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

АКТУАЛЬНО

 

Відкриті дані

Правова допомога 

Пенсійне забезпечення

Вибори

Міжнародна інтеграціяУкраїни

Запобігання корупції

Відзначення пам'ятних та ювілейних дат

Голодомор

       Актуальні питання державної служби

 

 

СОЦІАЛЬНА СФЕРА

 

Соціальний захист


Медицина

 

Культура

 

Сім'я і діти

 

Освіта

 

 

 

 

ЕКОНОМІЧНА СФЕРА

 

Містобудування та архітектура

Підприємництво

 Енергоефективність

 Регуляторна політика

 Агросектор

 Бюджет

 Державні закупівлі

 Державна реєстрація

Чисте довкілля

 ЦНАП 

 

 

ОРГАНИ ВЛАДИ

 

Районна рада

Міська рада

Сільські ради

ХАЕС

Податкова

Поліція

Районний сектор ГУ ДСУ з надзвичайних ситуацій 

 

 

 

 

Центральні 

 органи влади

 

 

 

 Обласні

 органи влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

_______________________________________________________________________________________
© Ізяславська районна державна адміністрація, 2003-2018 роки
   вул. Незалежності, буд.2, м.Ізяслав, 30300,
e-mail: izyaslav_rda@izadm.gov.ua
 
  Розробка та підтримка: Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Ізяславської районної державної адміністрації