на головну

                     
                 

 

 
                   
                   
                           

 

 

 

Ізяславська

райдержадміністрація

 

                 30300, Хмельницька обл.,

                Ізяславський р-н., м.Ізяслав,

                   вул.Незалежності, буд. 2

 

тел/факс: (03852) 4-20-61

e-mail: izyaslav_rda@izadm.gov.ua

 

Заходи,

які заплановано

провести в

Ізяславському районі

протягом червня

 2017 року

 

 

 

 

Українське ділове мовлення. Календар свят

Погода в Ізяславі

 
 
 
 
 
 
 

2016 - Рік англійської мови в Україні

Онлайн тестування «Macmillan English Test» для учнів 10-11 класів

 

 

Новини

 

 

 

Володіння іноземною мовою відкриває новий світ для українських громадян – Президент підбив підсумки Року англійської мови в Україні

 

Президент Петро Порошенко зустрівся з громадськими активістами та підбив підсумки Року англійської мови в Україні.

Президент наголосив, що хоча Рік англійської мови завершується, але не закінчується її масове вивчення українцями. Він зазначив, що процес лише починається. За підтримки міжнародних неурядових організацій розроблені комплексні програми та організовані безкоштовні мовні курси для її вивчення, які будуть продовжені і в наступному році.

Глава держави зазначив, що знання англійської мови є надзвичайно важливим, тому що воно відкриває можливість навчатися у престижних закордонних університетах, отримати перспективну роботу, читати в оригіналі класиків світової літератури, вільно мандрувати, бути в курсі останніх новин науки та техніки, забезпечувати комунікацію між народами – «people to people contact».

Президент висловив переконання, що володіння англійською відкриває нові горизонти для усіх, хто хоче бути частиною сучасного світу та назвав важливим, амбітним і дуже успішним цьогорічний проект Go Global. За словами Петра Порошенка, він «присвячений тому, щоб змінити Україну, коли країна перетворюється на справжню європейську державу, коли більшість, особливо молоде покоління, має можливість спілкуватися англійською мовою».

«Саме володіння іноземною мовою є тією рисою, яка відкриває новий всесвіт для українських громадян», - сказав Петро Порошенко.

Глава держави зазначив, що до викладання англійської залучені іноземні фахівці, які є носіями мови, у тому числі волонтери. Так, до шкіл України приїхало 120 волонтерів із 40 країн світу, було відкрито літні пришкільні англомовні табори GoCamp, у яких навчались 200 тисяч дітей з усієї України. Він також висловив переконання, що у наступному 2017 році, близько 100 тисяч дітей зможуть долучитися до цієї програми. Загалом планується, що до 2020 року близько 1,5 млн. маленьких українців візьмуть участь в цій програмі.

«Це дуже амбітне завдання. І дуже важливо, щоб воно реалізовувалося не лише в Рік англійської мови в Україні, а було продовжено і далі», - наголосив Президент.

Петро Порошенко особливо підкреслив, що дуже важливим є той факт, що вивчати та вдосконалювати англійську мову змогли діти із Донецької та Луганської областей. Так, за рік понад 300 школярів зі сходу України не лише мали можливість перебороти мовний бар’єр, а й практикувати англійську. Важливо, що понад 500 тимчасово переміщених осіб взяли участь у пілотному проекті «Ділова англійська онлайн для внутрішньо переміщених осіб» та відчули підтримку держави, яка не залишила їх сам-на-сам зі своїми проблемами. Він також відзначив проект «Вчителі англійської мови – агенти змін», який було успішно реалізовано по усій країні протягом 2016 року.

Глава держави зауважив, що Україна готується до конкурсу «Євробачення» у 2017 році і наголосив на важливості залучення англомовних волонтерів по програмі «Eurovision volunteers family», які будуть супроводжувати цей конкурс та допомагати тисячам туристів, які в цей час відвідають Україну.

В свою чергу, посол США в Україні Марі Йованович відзначила, що в Україні значно підвищився рівень володіння та використання англійської мови серед урядовців, а проекти з вивчення англійської мови, які були реалізовані цього року, охопили велику кількість як дітей і молоді, так і дорослого населення, особливо викладачів англійської мови в маленьких містечках України. Вона також зазначила, що ці проекти будуть продовжені і у 2017 році.

«Я дуже пишаюся бути сьогодні присутньою тут. Це дуже прекрасна нагода святкувати Рік англійської мови в Україні. Ми пишаємось тим, що можемо підтримати Україну, її мирне майбутнє», - сказала Марі Йованович та поінформувала про проекти вивчення англійської мови, які були реалізовані в 2016 році і заплановані на 2017 рік. Пані посол також відзначила високий рівень взаємодії між урядовими структурами, парламентським корпусом та громадськими організаціями у впровадженні усіх численних проектів з вивчення англійської в Україні.

Народний депутат України, один з активістів проекту Go Global Мустафа Найєм подякував Президентові за підтримку цього проекту та наголосив на його важливості та унікальності, особливо в частині популяризації та вивчення англійської мови в маленьких містах України, для підприємців малого бізнесу, державних службовців та представників місцевого самоврядування.

 «Для мене надзвичайно важливо, що наш проект, і це було пріоритетом, реалізовувався в маленьких українських містах, де мешканці ніколи не бачили іноземців», - сказав Мустафа Найєм. Він також повідомив, що близько 300 дітей зі Сходу України пройшли навчання в англомовних таборах цього року і висловив впевненість, що наступного року понад 600 дітей пройдуть таке навчання.

04.01.2017 р.

За матеріалами офіційного сайту  Президента України http://www.president.gov.ua/

Подорож до англомовних країн

 

Міністерством освіти і науки України спільно із Британською Радою в Україні та громадською ініціативою «GoGlobal» у рамках заходів, присвячених Року англійської мови в Україні, було оголошено про  проведення з 12 по18 грудня поточного року Всеукраїнського «Тижня англійської мови».

Тематичний захід був присвячений офіційному закриттю Року англійської мови в Україні. Також Міністерство освіти і науки України 14 грудня 2016 року оголосило Днем англійської мови у загальноосвітніх навчальних закладах України.

Саме цього дня в Ізяславській ЗОШ І-ІІІ ст.. № 1 вчителями англійської мови Близнюк Л.І., Гуменюк О.М. та Придачук В.Г. спільно із учнями 5-11 класів було проведено презентацію «Подорож до англомовних країн».

Мета заходу - розширити культурологічний кругозір школярів, а також  сприяти  розвитку їхньої творчої активності, естетичних смаків і, як наслідок, підвищити мотивацію до вивчення мови і культури іншої країни, а також  популяризації англійської мови. Адже загальновідомо, що ця мова міжнародного спілкування, це мова торгівлі, економіки та науки. Ця універсальна   мова є містком, на якому зустрічаються люди з різних країн, щоб порозумітися.

Учнівська молодь навчального закладу побувала у змістовній і цікавій уявній мандрівці по англомовних країнах.

Проведення предметного дня не тільки поглибило школярам знання з англійської мови, а й стало джерелом позитивних емоцій, мобілізації творчих зусиль і, як наслідок, підвищило мотивацію до вивчення мови.

ФОТОКОЛАЖ

15.12.2016 р.

За матеріалами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

2016 – Рік англійської мови в Україні

 

Вивчаємо англійську – пізнаємо світ!

 

 

Саме під таким девізом днями відбувся сьомий Всеукраїнський конкурс з англійської мови «ГРИНВІЧ».

До участі в найпопулярнішому конкурсі з англійської мови в Україні днями долучилися учні Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №2, ліцей» ім.О.Кушнірука.  

За час свого існування конкурс став майданчиком для розширення можливостей та самореалізації в напрямку освоєння англійської мови для багатьох учнів в різних регіонах України. Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч» проводиться відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 105 від 07.02.2013 р. та в межах виконання програми вивчення й популяризації іноземних мов у середній школі на 2016 рік, який Указом Президента України №641/2015 оголошено Роком англійської мови.  Стати учасниками конкурсу мали змогу усі бажаючі учні без будь-якого попереднього відбору, які змагатимуться в десяти вікових категоріях: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 та 11 класи. Конкурс проводився  за місцем навчання. Детальна інформація щодо правил проведення була надіслана організаторами до кожного навчального закладу-учасника конкурсу та розміщена на сайті www.uclever.com, де також знаходяться завдання минулих років для підготовки.

Підсумкову інформацію з результатами конкурсу буде надіслано до кожного навчального закладу.

ФОТОКОЛАЖ

28.11.2016 р.

За матеріалами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

В Ізяславській ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 пройшов Тиждень англійської мови

 

У закладах освіти Ізяславського району і далі продовжується відзначення Року англійської мови в Україні, проведення якого оголошено Указом Президента України № 641/2015.

Естафету заходів підхопив колектив Ізяславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1. Педагогами та учнями було підготовлено та проведено Тиждень англійської мови.

Власне сам Тиждень англійської мови тривав в період 7 по 11 листопада поточного року, але розпочався він із Дня Гарбуза «Pumpkin Day», до проведення якого 28 жовтня долучились учні за підтримки своїх батьків.

У рамках Тижня учнів 3-4 класів 7 листопада було підготовлено та проведено навчальні ігри. У гостях в алфавіту “ABC Station and Fun Games”  за допомогою рольових та навчальних ігор побували учнів 2-го класу. 8 листопада учні школи здійснили подорож різними континентами в ході презентації проектів «Англомовні країни».

Здобуті знання під час уроків англійської мови учні 5-6 класів змогли випробувати під час вікторини «Чи знаю я англійську?», яка відбулась 9 листопада, а учні 10-11 класів в цей день давали відповіді англійською на запитання гри брейн-ринг «The Cleverest Student» , які також звучали англійською. 10 листопада  для учнів 7-8 класів проведено гру-вікторину “Week Stick Games” («Слабка ланка»).

ФОТОКОЛАЖ

11.11.2016 р.

За матеріалами сайту Ізяславської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 http://www.school-n1iz.at.ua

 

2016 - рік англійської мови в Україні

У Ріпківському НВК пройшов Тиждень англійської мови

 

 

         З 17 по 21 жовтня 2016 року у Рінківському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., дитячий садок»  пройшов Тиждень англійської мови. В цей тиждень було проведено багато різноманітних заходів.

         Для учнів початкової школи були запроповані цікаві конкурси, загадки, ребуси, кросворди, де учні змогли продемонструвати свої творчі здібності та набуті знання з англійської мови. Серед учнів 4 класу пройшла вікторина «English is funny».

         Учні 5-11 класів організували виставку стіннівок, творчих робіт та постерів на теми: «The British Monarchy», «Holidays in Britain», «My Family», «The English speaking world», «London», присвячених звичаям і традиціям в англомовних країнах.

         З учнями 5 класу був проведений брейн-ринг на тему «English: It’s Easy!», де учні, розділені на команди, активно обговорювали і виконували пізнавальні краєзнавчі завдання.

         В школі був проведений турнір поетів-перекладачів, в якому активно прийняли участь молодші і старші школярі. Найбільш цікавими були переклади поезії Павлюк Ганни (4 клас), Міщука Захара (4 клас), Голюка Владислава (5 клас), Мамінчука Владислава (5 клас), В’юн Дарії (6 клас), Якобчук Діани (10 клас), В’юн Алли (10 клас).

         Переможці отримали високі бали та грамоти.

         Протягом Тижня англійської мови школярі довідались про звичаї та обряди Англії, Уельсу, Шотландії, Північної Ірландії, взяли участь у вікторинах, конкурсах, випустили стінгазети, розучили нові вірші. Все це стимулювало підвищенню інтересу до вивчення англійської мови та її практичного застосування.

26.10.2016 р.

За матеріалами відділу Ріпківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., дитячий садок»

2016 - рік англійської мови в Україні

 

 

13 квітня Ізяславська районна дитяча бібліотека спільно з Інтернет-центром провела веб-подорож "Країна туманного Альбіону". Юні користувачі переглянули сторінки історії та сучасності Великої Британії.

13.04.2016 р.

За матеріалами Ізяславської районної дитячої бібліотеки

Рік англійської мови

 

У рамках року англійської мови в Ріпківському НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок»  було проведено літературне читання віршів, присвячене святкуванню річниці з дня народження великого поета Т.Г.Шевченка. Захід розпочався повідомленням учнів про життєвий і творчий шлях письменника.

Учні підготували інформацію саме про творчість Шевченка, декламуючи вірші англійською, польською та українською мовами. У конкурсі взяли участь учні 9-11 класів, які читали поезії Тараса Шевченка англійською мовою.

Прозвучали такі перлини літератури: "The Testament", "The Mighty Dnieper", "It Makes No Difference To Me", "I was thirteen". 

Кращими читачами виявилися: Якобчук Діана (9 клас), Коротун Наталія (10 клас), Арсенюк Алла (10 клас).

Крім того в Ріпківському НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок» працює художня виставка книжок англійською мовою. Є книги різних жанрів та складності.

05.04.2016 р.

За матеріалами Ріпківського НВК «Загальноосвітня

школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок»

 

Рік англійської мови в Україні

У чарівному світі казки

 

З кожним роком дедалі більше людей вивчають англійську мову - мову міжнародного спілкуван­ня. Англійська мова слугує мовою спілкування у ділових справах, у аеропортах, вокзалах, магазині та ін. Знання англійської мови необхідні при роботі з комп'ютером та при користуванні Інтернетом, що містить інформацію про знання всього світу. Знання англійської мови відкривають для нас вікно у новий світ - світ іншої культури.

2016 рік оголошено роком англійської мови. В Ізяславському НВК «ЗОШ  І-ІІІ ст. № 2, ліцей» ім. О.Кушнірука у актовій залі відбулося чергове засідання євроклубу «Єдність» під керівництвом Л.С.Мельник. Ознайомила з учасниками та розказала про їх роботу заступник директора з виховної роботи Загаєцька В.А. На масовому заході були присутні: Кушнірук С.В. - директор Будинку творчості, Лех Т.І. - заступник директора з навчально-виховної роботи Будинку творчості дітей та юнацтва, Окаєвич Л.А. - заступник директора школи з науково-методичної роботи НВК, вчителі школи та учні 1-го, 3-го, 4-го класів.

Розпочали свято ведучі, у яскравих, гарних, казкових костюмах Байталоха Софія та Пахольчак Дар’я. Вони дуже зворушливо та цікаво розповіли про усну народну творчість. Глядачам була представлена інсценізація казки Г.Х. Андерсена «Попелюшка». Учасники Черняк Є., Лада М„ Франчук І., Драйна Д., Коваль М., Снігур О., Швець В., Соловей О., Мороз В., Юхимчук М. розмовляли тільки англійською мовою. Кожен учасник заходу сам для себе створив свій казковий костюм. Члени євроклубу захоплювали глядачів гарними танцями, піснею, яку виконала учениця 4 Б класу Тарнавська Вікторія, а музичним керівником є Грубіян Л.О.

Шлях книги до читачів відкриває бібліотека, а книга - вікно у світ. До уваги присутніх була оформлена книжкова ви­ставка «Стежками казок». На ній були представлені казки багатьох казкових письменників: Г.Х.Андерсена, Р.Кіплінга, Губарєва, О.Уайльда, Распе та ін.

Не менш цікавою була і робота із залом за участю Слободянюк І. З учнями була проведена електронна літературна вікторина. За правильні відповіді діти отримували призи - цукерки. Бажаючих відповідати було дуже багато. Захід пройшов у приємних емоціях, усмішках, щирих оваціях. Висновок очевидний - школа має ким пишатися. В Ізяславському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, ліцей» ім. О.Кушнірука учні розкривають свої таланти, розвивають свої здібності, долають усі перешкоди і впевнено крокують вперед, у майбутнє.

10.03.2016 р.

За матеріалами Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, ліцей» ім.О.Кушнірука

Рік англійської мови в Україні

Поглиблюємо знання з англійської мови

 

Хорошою традицією в Клубівській ЗОШ І-ІІІ ст. стало проведення тижня англійської мови. Особливістю такого масового заходу є те, що в ньому беруть участь майже всі учні. Ось і в цьому році пройшов тиждень англійської мови, який організували та провели вчителі англ­ійської мови Плаксій І.П. та Никитюк О.А.

У перший день відбулася урочиста лінійка з нагоди відкриття тиж­ня, на якій учні ознайомились з планом проведення та завданнями тижня. У приміщенні кабінету англійської мови учні за допомогою ілюстративного матеріалу здійснили заочну подорож англомовними країнами, ознайомилися із пам’ятками Лондона, розширили та погли­били свої країнознавчі знання про Великобританію.

Учні 1 класу взяли участь у конкурсі малюнків «Моя улюблена літе­ра англійською мовою».

Для учнів 9-11 класів було проведено брейн-ринг з метою активі­зації лексико-граматичного матеріалу, розширення кругозору учнів, розвитку навичок групової роботи, швидкої мовленнєвої реакції.

У 5-7 класах було проведено конкурс-вікторину Who is the best at English?», де використовувались цікаві розвиваючі завдання різнома­нітної тематики, а учні 2-4 класів взяли участь у змаганні We learn English, we love it!».

Протягом тижня проводились англомовні перерви та рухливі ігри англійською мовою, а також учні декламували поезію англійською мовою в оригіналі.

По закінченні відбулось підведення підсумків та урочисте закриття тижня англійської мови, де команди - переможці були нагороджені грамотами та подяками.

10.03.2016 р.

За матеріалами Клубівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Рік англійської мови в Україні

Конкурс інтелектуалів англійською мовою

 

"Хто хоче стати мільйонером?", англійською "WHO WANTS TO BE A MILLIONAIRE?" — відомий міжнародний телевізійний ігровий проект британського походження. Уперше вийшов в ефір на британському телеканалі ITV 4 вересня 1998 року. Ця гра одразу стала сенсацією британського телебачення, потім приголомшила Америку, а нині ліцензію на показ шоу продано вже понад 52 країнам світу.

22 лютого старшокласники Ізяславського НВК «ЗОШ ІІ-ІІІ ст. № 5 ім.О.Онищука,  гімназія» мали можливість продемонструвати не тільки свої глибокі знання англійської мови, але й свою ерудицію в ігровому проекті "Хто хоче стати мільйонером?", який для них підготувала та провела вчитель англійської мови Наталія Бабійчук.

Місце та час проведення заходу було вибрано не випадково. Саме зараз у приміщенні читального залу Ізяславської центральної районної бібліотеки розгорнуто інформаційну виставку Всеукраїнського  проекту  "Книжковий Біг-Бен".  І гра, і виставка проводяться в рамках заходів, присвячених Року англійської мови в Україні.

Як вже зазначалось, вся гра проводилась на англійській мові: пояснення ведучого, запитання, коментарі – все лунало на іноземній мові. Питання,, запропоновані гравцям, охоплювали різноманітні галузі знань. За задумом  організаторів заходу  учасники, подолавши всі інтелектуальні перешкоди, мали шанс виграти привабливий приз. Сенс гри полягає у тому, що гравцям довелося  задіяти весь свій розумовий потенціал.

По завершенню ігрової програми гості бібліотеки оглянули книжково-інформаційну виставку «Книжковий БІГ-БЕН», у чому їм допоміг автор ідеї її проведення директор центральної районної бібліотеки Богдан Дмитрук.

ФОТОКОЛАЖ

23.02.2016 р.

В.Кучерук

Рік англійської мови в Україні

 

Загальноукраїнський проект «Книжковий біг-бен» стартував на Ізяславщині

 

У наш час бурхливого розвитку ІКТ та мінливих інформаційних потреб суспільства, трансформуються і бібліотеки. Колективами сучасних бібліотечних закладів визначаються та впроваджуються інноваційні підходи до бібліотечно-інформаційного обслуговування  читачів та організація сучасного бібліотечного простору. Серед  основних завдань роботи кожної бібліотеки є максимальне розкриття змісту своїх ресурсів для користувачів. Сучасна бібліотека – це простір інформації, ідей, творчості. І для формування її позитивного іміджу важливою є  візуальна відповідність поставленим цілям.

Саме тому наочна популяризація бібліотечних ресурсів, зокрема створення книжкових виставок, є одним із важливих напрямів бібліотечного дизайну. Адже книжкова виставка є засобом розкриття фонду та колекцій книгозбірні, її візитною карткою. Кожна виставка має дві складові – тематичну добірку літератури та оформлення.

У рамках комплексу заходів  із проведення Року англійської мови в Україні, який проводиться відповідно до Указу Президента України № 641/2015 «Про оголошення 2016 року роком англійської мови в Україні», колективом Ізяславської центральної районної бібліотеки на чолі з її директором Богданом Дмитруком спільно із   Молодіжною секції Української бібліотечної асоціації розпочато реалізацію загальноукраїнського  проекту «Display – кросинг», який отримав назву «Книжковий біг-бен». В основу його здійснення закладено популяризацію такого напряму бібліотечно-інформаційної роботи як організація книжкової виставки, акцентування уваги на розробці її дизайну, сприяння професійному спілкуванню та обміну досвідом з даного питання між фахівцями з метою удосконалення виставкової діяльності бібліотек України, пошуку нових ідей та форм.

16 лютого в приміщення читального залу Ізяславської центральної районної бібліотеки відбулося відкриття першого туру проекту. Із підготовленою виставкою ознайомився заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко. Знайомлячи гостя із виставковою експозицією, директор районної центральної бібліотеки Богдан Дмитрук зазначив, що до участі в проекті зареєструвався 81 бібліотечний заклад України. Враховуючи   велику кількість учасників організаторами конкурсу прийнято рішення, що виставка відбуватиметься кожного тижня у двох бібліотеках одночасно. Також Богдан Павлович наголосив: «Реалізація проекту передбачає розробку дизайну певної книжкової виставки (ідея візуального оформлення, ілюстративна розробка назви, розділів та звернення до читача, ілюстративний матеріал). Координатори проекту здійснюють його передання в електронному вигляді учасникам проекту почергово. Після отримання розробки, учасник оформляє таку виставку у своїй бібліотеці - роздруковує отриманий матеріал, підбирає відповідну літературу, та, за бажанням може додати свої елементи - айс-стопери, тобто різноманітні елементи, які перетворюють звичайну виставку на інсталяцію. Це можуть бути предмети, аксесуари, ілюстративний матеріал, інформаційні роздруківки  тощо. Після закінчення терміну експонування у певній бібліотеці розробка дизайну передається іншому учаснику».

Володимир Левченко ознайомився із  змістовим наповненням тематичних поличок «Читай в оригіналі», «Мова, що стирає кордони», «Do you speak English?»  та їх оформленням.

Спілкуючись із працівниками районної центральної бібліотеки, заступник голови районної державної адміністрації наголосив, що вежа Біг-Бен вже давно стала символом як Англії, так і всього англійського. Тому цьогорічна виставка, яка подорожуватиме всією Україною та має назву «Книжковий Біг-Бен», розповість про сучасне значення англійської мови  як світової мови.       

Варіації виставки кожного учасника відображатимуться на сайті Молодіжної секції УБА та на сторінці проекту у соціальній мережі Facebook і таким чином фіксуватимуться результати проекту, які будуть підведені наприкінці 2016 року.

16.02.2016 р.

В.Кучерук

 

2016 - Рік англійської мови в Україні
 

Проект «Display – кросинг»

 

У наш час бурхливого розвитку ІКТ та мінливих інформаційних потреб суспільства, трансформуються і бібліотеки: місія, підхід до бібліотечно-інформаційного обслуговування та організація бібліотечного простору. Серед  основних завдань роботи кожної бібліотеки є максимальне розкриття змісту своїх ресурсів для користувачів. Сучасна бібліотека – це простір інформації, ідей, творчості. І для формування її позитивного іміджу важливою є  візуальна відповідність поставленим цілям.

Саме тому наочна популяризація бібліотечних ресурсів, зокрема створення книжкових виставок, є одним із важливих напрямів бібліотечного дизайну. Адже книжкова виставка є засобом розкриття фонду та колекцій книгозбірні, її візитною карткою.

Кожна виставка має дві складові – тематичну добірку літератури та оформлення. І якщо із першою частиною кожен бібліотекар легко впорається, то із другою можуть виникати труднощі різного характеру.

Метою проекту Молодіжної секції УБА «Display – кросинг» є популяризація такого напряму бібліотечно-інформаційної роботи як організація книжкової виставки, акцентування уваги на розробці її дизайну, сприяння професійному спілкуванню та обміну досвідом з даного питання між фахівцями з метою удосконалення виставкової діяльності бібліотек України, пошуку нових ідей та форм.

Реалізація проекту передбачає розробку дизайну певної книжкової виставки (ідея візуального оформлення, ілюстративна розробка назви, розділів та звернення до читача, ілюстративний матеріал) координаторами проекту та його передання в електронному вигляді учасникам проекту. Після отримання розробки, учасник оформляє таку виставку у своїй бібліотеці - роздруковує отриманий матеріал, підбирає відповідну літературу, та, за бажанням може додати свої елементи - айс-стопери, тобто різноманітні елементи, які перетворюють звичайну виставку на інсталяцію. Це можуть бути предмети, аксесуари, ілюстративний матеріал, інформаційні роздруківки  тощо. Після закінчення терміну експонування у певній бібліотеці розробка дизайну передається іншому учаснику.

Виставка, що кросингувала бібліотеками, у 2015 році мала назву "Читай! Формат не має значення".

2016 рік оголошено роком англійської мови в Україні. Вежа Біг-Бен вже давно стала символом як Англії, так і всього англійського. Тому цьогорічна виставка, яка подорожуватиме всією Україною та має назву «Книжковий Біг-Бен», розповість про сучасне значення англійської мови як світової мови. Концепцію і дизайн виставки уже розроблено, за Вами підбір літератури, предметів і оформлення всіх складових в одне ціле.

Учасником проекту «Display – кросинг» може стати будь-яка бібліотека України. Для цього потрібно до 15 лютого 2016 р. звернутись до координатора проекту за електронною адресою bobanddmyt@ukr.net (Богдан Дмитрук).

Варіації виставки кожного учасника відображатимуться на сайті Молодіжної секції УБА та  на сторінці проекту у соціальній мережі Facebook і таким чином фіксуватимуться результати проекту.

10.02.2016 р.

За матеріалами Ізяславської центральної районної бібліотеки

Рік англійської мови в Україні

 

До тижня англійської мови

 

29 січня у Борисівському НВК «ЗОШ  І-ІІІ ступенів - дитячий садок» всі учні середніх та старших класів мали можливість проявити свою творчість та знання з англійської мови у конкурсно-розважальному заході «English weekend». Найактивніші учні були відзначені компетентним журі. So, let’s study English together! 

09.02.2016 р.

За матеріалами Борисівського НВК

«ЗОШ  І-ІІІ ступенів - дитячий садок»

2016 - Рік англійської мови в Україні
      

Представники Ізяславщини взяли участь в обласному етапі конкурсу

«Вчитель року-2016» у номінації «Англійська мова»

 

Рішення про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні ухвалене з метою сприяння її вивченню для розширення доступу українців до світових можливостей, забезпечення інтеграції України до європейського простору та підтримки програми Go Global, яка визначає вивчення англійської мови одним із пріоритетів стратегії розвитку.

Одним із пунктів виконання наказу відділу освіти, молоді та спорту Ізяславської райдержадміністрації № 27-н від 25.01.2016 року «Про затвердження Плану заходів, спрямованих на популяризацію та активізацію вивчення англійської мови», вчитель англійської мови Ізяславського НВК «ЗОШ ІІ-ІІІ ст. №5, гімназія» Наталія  Бабійчук, як переможець районного етапу, брала участь в обласному етапі конкурсу «Вчитель року-2016» у номінації «Англійська мова».

Наталія Володимирівна успішно пройшла всі етапи випробувань в обласному конкурсі: виконання фахової контрольної роботи та контрольної роботи з ІКТ, презентація майстер-класу, складання проекту. За результатами обласного конкурсу Н.Бабійчук   посіла почесне п’яте місце  серед учасників області.

06.02.2016 р.

За матеріалами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації     

 

 

2016 - Рік англійської мови в Україні

 

Онлайн тестування «Macmillan English Test» для учнів 10-11 класів загальноосвітніх закладів освіти

 

Видавництво «Макміллан Паблішерз Лімітед» (Велика Британія) розробило онлайн-тестування з англійської мови для учнів 10-11 класів загальноосвітніх шкіл України з метою перевірки рівня володіння англійською мовою відповідно до Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти (рівень В1) та підготовки до ДПА з англійської мови. Зважаючи на те, що 2016 рік оголошено Роком англійської мови в Україні відповідно до Указу Президента України № 641/2015 «Про оголошення 2016 року роком англійської мови в Україні»  та запрошує взяти участь  у безкоштовному онлайн-тестуванні з англійської мови у період з 16 лютого по 16 березня 2016 року. Тестування проводиться в усіх регіонах України. Для участі у тестуванні потрібно зареєструватися на сайті  www.macmillanukraine.com  у розділі «Тестування».

Для вчителів планується проведення вебінару «Техніка проведення онлайн-тестування видавництва Макміллан». Під час вебінару Ви дізнаєтесь як необхідно зареєструватись вчителю та учневі для проходження тесту, з чого складається тест та де Ви зможете побачити результати.  Участь у вебінарі безкоштовна. Вебінар відбудеться 9 лютого о 16:00 год. Учасники отримують електронні сертифікати.

04.02.2016 р.

В.Кучерук за матеріалами з сайту  www.macmillanukraine.com 

 

 

АКТУАЛЬНО

 

Правова допомога 

Пенсійне забезпечення

Англійська мова

Незалежність-25

Вибори

Запобігання корупції

Відзначення пам'ятних та ювілейних дат

Голодомор

       Актуальні питання          державної служби

 

 

 

СОЦІАЛЬНА СФЕРА

 

Соціальний захист


Медицина

 

Культура

 

Сім'я і діти

 

Освіта

 

 

 

 

 

ЕКОНОМІЧНА СФЕРА

 

Підприємництво

 Енергоефективність

 Регуляторна політика

 Агросектор

 Бюджет

 Державні закупівлі

 Державна реєстрація

Чисте довкілля

 ЦНАП 

 

 

 

 

ОРГАНИ ВЛАДИ

 

Районна рада

Міська рада

Сільські ради

ХАЕС

Податкова

Поліція

Районний сектор ГУ ДСУ з надзвичайних ситуацій 

 

 

 

  Центральні 

 органи влади

 

 

 

 

   Обласні

 органи влади

 

 

 
 

 

 

 
_______________________________________________________________________________________
© Ізяславська районна державна адміністрація, 2003-2017
   вул. Незалежності, буд.2, м.Ізяслав, 30300,
e-mail: izyaslav_rda@izadm.gov.ua
 
  Розробка та підтримка: Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Ізяславської районної державної адміністрації