на головну

                     
                       
                     
                     
                             
 

 

 

Ізяславська

райдержадміністрація

 

               30300, Хмельницька обл.,

             Ізяславський р-н., м.Ізяслав,

                вул.Незалежності, буд. 2

 

тел/факс: (03852) 4-20-61

e-mail: izyaslav_rda@izadm.gov.ua

 

Заходи,

які заплановано

провести в

Ізяславському районі

протягом тижня

 

 

 

 

 

Календар України. Українське ділове мовлення

Погода в Ізяславі

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

                     
 

ПРОГРАМИ

 

ПІДПРИЄМНИЦТВО

         

Нормативні

акти

Координаційна рада з питань розвитку підприємництва ОГОЛОШЕННЯ  
         

 

 

 

 

 

 
     

 
      Інвестиційний паспорт району  
      Інвестиційні пропозиції  
     

Інвестиційний паспорт Державного підприємства "Підприємство замкової виправної колонії управління Державної пенітенціарної служби України у Хмельницькій області (№58)"

 
 

Підприємництво

 

Внаслідок ряду чинників кількість діючих підприємців – фізичних осіб дещо зменшилась.

Станом на 1 січня 2017 року їх чисельність становила 931 особа, що на 13 чол. менше в порівнянні з початком 2016 року.

По району на 10 тис. населення припадає 211 фізичних осіб.

Найбільше приватних підприємців здійснюють діяльність у сфері торгівлі.

Активно розвивається мережа торгових закладів, які належать суб’єктам підприємницької діяльності-фізичним особам. За останні роки суб’єктами підприємництва введені в експлуатацію магазини дитячого одягу та іграшок «Зайка», канцтоварів та книг «Фломастер», «Агросвіт», «Мобілочка», «Світ текстилю», «Одяг з Європи», «Квіти», комісійний «Чемодан без ручки», «Кабанчик», маркет «Сім’я», магазин кондитерських виробів «Вацак», піцерія «СВ», кафе «Фанат». У цілому мережа закладів торгівлі, що належить підприємцям – фізичним особам, становить більше 300 одиниць.

З метою підвищення поінформованості населення щодо перспектив розвитку підприємництва та можливостей створення власного бізнесу проведено центром зайнятості проводяться інформаційні семінари «Як розпочати свій бізнес?» та тематичні «Від бізнес-ідеї до власної справи».

 

  Перелік земельних ділянок, які можуть бути передані для реалізації інвестиційних проектів на території Ізяславського району  
    Наявні виробничі, офісні приміщення Ізяславського району, які можуть використовуватись інвесторами під промислові, туристичні і відпочинкові комплекси, торгові та офісні центри  
    Перелік промислових підприємств району  
    Перелік магазинів (відділи, секції, куточки), в яких організовано реалізацію продуктів харчування за цінами виробників, в Ізяславському районі   
    Розклад руху автобусів по автостанції м.Ізяслав  
       
       
       
       
       

 Хмельницькою обласною державною адміністрацією та прокуратурою Хмельницької області розроблено план взаємодії щодо створення сприятливих умов для роботи малого та середнього бізнесу між територіальними  органами місцевого самоврядування  та влади, до компетенції яких входить виконання правоохоронних , наглядових і контролюючих функцій у Хмельницькій області.
    На виконання зазначеного плану  організовано роботу мережі телефонів «гарячої лінії»:

Прокуратура Хмельницької області

-

(022) 75-51-14

Прокуратура Ізяславського району

-

4-24-47

Ізяславська районна державна адміністрація

-

4-20-61

Ізяславське відділення поліції Славутського відділу Головного управління національної поліції України

-

4-12-14

Ізяславське відділення Славутської ОДПІ

-

4-21-30

    За зазначеними  номерами телефонів приймається інформація про факти незаконного втручання, перешкоджанню здійснення підприємницької  діяльності з боку службових осіб контролюючих та правоохоронних органів.

 

 

Шановні респонденти!

 

У зв’язку із закриттям відділів статистики у Ізяславському, Полонському районах (наказ Державної служби статистики України № 283 від 07.10.2015), усі форми державної статистичної та фінансової звітності, починаючи з 01 грудня 2015 року, необхідно подавати до відділу статистики у Шепетівському районі за адресою: 30400, м. Шепетівка, вул. Карла Маркса, 44, тел. для довідок: (240) 5-10-35, (240) 5-21-35, 067-381-55-98,  е-mail: shpt@ukrpost.ua

 

Разом з тим,  для зручності респонденти вищезгаданих районів можуть самостійно обрати для звітування Головне управління статистики у Хмельницькій області, яке знаходиться за адресою: 29000, м. Хмельницький, вул. Героїв Майдану, 36, тел. для довідок (382) 79-48-35, е-mail: gus@km.ukrstat.gov.ua, або ж будь-який інший районний підрозділ органів державної статистики області.

Одночасно нагадуємо про можливість подання органам державної статистики електронної звітності, що дозволить звітувати дистанційно без направлення відповідних форм статистичної та/або фінансової звітності в паперовому вигляді (детальна інформація розміщена на сайті в розділах «Електронна звітність» та «Респондентам»).

18.11.2015 р.

За матеріалами відділу статистики у Шепетівському районі

 

 

 

 

 

За адресою www.dkrp.gov.ua функціонує сайт Державної регуляторної служби України.
    До уваги представлена інформація щодо нормативно-правової бази підприємництва, дозвільної системи, здійснення регуляторної політики, реєстрації суб’єктів господарювання, ліцензування, програм розвитку підприємництва, фінансових та соціальних питань підприємницької діяльності, новини сайту.

 

 

   
       
 

 

 

 Реквізити Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області

29000, м. Хмельницький, вул. Шевченка, 53

тел. 79-51-55, факс 76-29-29

телефон гарячої лінії (0382) 65-07-34

E-mailinfo@zps.gov.ua

адреса офіційного сайту: http://www.consumerhm.gov.ua  

 

 

 

 

 

 

Нормативно-правова база

 

Наказ від 07.03.2012  № 310 «Про затвердження Порядку проведення перевірок у суб'єктів господарювання сфери торгівлі і послуг, у тому числі ресторанного господарства, якості продукції, додержання обов'язкових вимог щодо безпеки продукції, а також додержання правил торгівлі та надання послуг»

Постанова від 29 вересня 2010 р. N 878 "Про здійснення розрахунків за продані товари (надані послуги) з використанням спеціальних платіжних засобів"

Постанова Кабінету Міністрів України від 15.06.2006 р. №833 «Про затвердження Порядку провадження торгівельної діяльності та правил торговельного обслуговування  на ринку споживчих товарів» (зі змінами та доповненнями)

Постанова Кабінету Міністрів України від 13.06.2002 р. № 803 "Про заходи щодо проведення моніторингу цін і тарифів на споживчому ринку"

Кодекс України про адміністративні правопорушення  (статті 1 - 212-20)

Закон України від 12 лютого 2015 року № 191-VIIIПро внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення умов ведення бізнесу (дерегуляція)

 

Глобальний Договір ООН

 

Методичні рекомендації щодо оцінки впливу нормативно-правових актів та проектів актів на конкуренцію

 

 

 

 

 

ПРОГРАМИ

 

Програма розвитку малого і середнього підприємництва Ізяславського району на 2017-2018 роки

 

Програма соціально-економічного розвитку Ізяславського району на 2017 рік

 

 

 

 

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

 

 

 

До уваги суб’єктів господарювання

 

15 березня 2017 року Україна приєдналась до Декларації Організації економічного співробітництва та розвитку про міжнародне інвестування та багатонаціональні підприємства (далі - Декларація), відповідну Угоду у формі обміну листами було підписано Першим віце-прем'єр-міністром України - Міністром економічного розвитку і торгівлі України Степаном Кубівим, повноваження на підпис якому було надано розпорядженням Кабінету Міністрів України від 1 березня 2017 року № 130-р.

Як і будь-яка країна, що приєдналась до Декларації, Україна взяла на себе зобов'язання створити Національний контактний пункт, головною метою діяльності якого є підвищення ефективності Керівних принципів шляхом проведення рекламної діяльності, обробки запитів і сприяння вирішенню питань, які виникають стосовно реалізації Керівних принципів у конкретних випадках.

У свою чергу Керівні принципи - це зібрання рекомендацій щодо відповідального ведення бізнесу, які підтримуються державою.

За рішенням Кабінету Міністрів України функції Національного контактного пункту (НКП) здійснює Міністерство економічного розвитку і торгівлі України. А відповідно до наказів Мінекономрозвитку сьогодні ці функції покладені на Департамент залучення інвестицій та відділ формування інвестиційної політики у складі цього департаменту.

Серед основних завдань НКП є, зокрема:

-   сприяння вирішенню питань у разі порушення суб’єктами господарювання керівних принципів ОЕСР для багатонаціональних підприємств шляхом розгляду скарг від постраждалої сторони (профспілок споживачів, неурядових організацій, бізнес-партнерів) та налагодження діалогу між органами державної влади, представниками бізнесу та постраждалою стороною, надання допомоги в розробці взаємовигідного рішення;

-   здійснення співпраці та проведення у межах своїх повноважень консультацій з органами державної влади, органами місцевого самоврядування, організаціями роботодавців, професійними спілками та їх об'єднаннями, іншими громадськими організаціями щодо питань ведення відповідального бізнесу та за результатами внесення у встановленому порядку узгоджених пропозицій.

07.12.2017 р.

 Відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації

 

До уваги суб’єктів господарювання

 

09 листопада 2017 року відбулася зустріч першого заступника голови адміністрації Володимира Кальніченка  з генеральним директором підприємства Зовнішньої торгівлі ТОВ Техімпекс (Республіка Польща) Кшиштофом Следзіньскі.

ТОВ Техімпекс пропонує  клієнтам єдиної митної зони (Білорусь, Казахстан Україні та Молдові) ряд товарів та послуг. Зокрема, технологічні лінії для агрохарчової промисловості, промислового виробництва будівельних матеріалів; технологічні лінії для переробки пластмас і гуми; комплексні проекти термомодернізації об’єктів, будівель, мереж теплопостачання та інше.

Кшиштоф Следзіньскі повідомив, що наразі розглядається проект будівництва на Хмельниччині невеликого елеватору (37 т. тонн на зерно) та декількох підприємств з виробництва крохмалю, сиропу, фруктози та глюкози. Фінансування здійснюватиметься польськими інвестиційними банками в рамках урядової програми з підтримки експорту.

Результатом зустрічі стала домовленість учасників щодо визначення проектів, які будуть реалізовуватися на теренах Хмельницької області відповідно до потреб внутрішнього та зовнішнього ринків та підготовки пропозицій для подальшої співпраці.

Програма Bank Gospodarstwa Krajowego у Варшаві «Підтримка зовнішньої діяльності польських суб’єктів господарювання»

04.12.2017 р.

 Відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації

 

 

До уваги керівників підприємств

 

Стартує навчальна програма для експортерів «EXPORT REVOLUTION. Ukraine».

Офіс з просування експорту при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України запускає дворічну навчальну програму для експортерів «EXPORT REVOLUTION. Ukraine». Вона розроблена Інститутом маркетингу Естонії за підтримки Мінекономрозвитку.

Навчальна програма передбачає онлайн-вебінари, групові онлайн та офлайн тренінги з розглядом конкретних кейсів компаній-учасниць, завершиться вона навчальною подорожжю до Естонії. Поїздка у травні 2018 року буде здійснюватися за рахунок учасників. Навчання триватиме з листопада 2017 по травень 2018 року.

Програма розділена на 2 рівні:

базовий – для експортерів-початківців, що не мають досвіду в експорті та лише планують експортувати (онлайн-вебінари);

просунутий – для компаній, які вже експортують та бажають покращити свої експортні результати, або ж знаходяться на етапі експортної готовності (відеомодулі з домашніми завданнями та практичними онлайн та офлайн зустрічами, з розбором кейсів та домашніх завдань учасників, а також заключна поїздка до Естонії).

За період, на який розрахована програма, понад 1200 українських компаній зможуть покращити свої експортні знання та показники, з них:

– 1000 компаній-початківців зможуть отримати базові практичні навички з експорту;

– 200 компаній, що потенційно готові до експорту або роблять перші кроки в експорті і лише планують експортувати, отримають унікальну можливість покращити експортні показники чи розпочати експорт на нові ринки.

Прийом заявок на участь на обидва рівні програми розпочався 7 листопада на сайті Офісу з просування експорту.

Відбір компаній для участі та реалізація навчальної програми здійснюватиметься Інститутом маркетингу Естонії. Захід, програма, онлайн матеріали, комунікація будуть здійснюватися на англійській мові.

З більш детальною інформацією можна ознайомитися, звернувшись до Офісу з просування експорту при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України, за телефоном +380 67 828-20-34, електронною поштою education@epo.org.ua, з програмою занять – за посиланням https://www.exportrevolution.org.ua.

Презентація керівника програми пані Ану-Малл Наарттс доступна за посиланням https://issuu.com/epo…/docs/export_revolution_ukraine_launch.

28.11.2017 р.

Відділ економічного розвитку, торгівлі

 та інфраструктури райдержадміністрації

 

 

 

Запускається дворічна навчальна програма для експортерів “EXPORT REVOLUTION. Ukraine”

 

Згідно листа Офісу з просування експорту при Мінекономрозвитку запускається дворічна навчальна програма для експортерів “EXPORT REVOLUTION. Ukraine”.

Програма розроблена спеціально для українських експортерів Інститутом маркетингу Естонії за підтримки Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Навчальна програма поєднує онлайн-вебінари, а також групові онлайн та офлайн тренінги з розглядом конкретних кейсів компаній-учасниць, та завершиться навчальною поїздкою до Естонії.

Програма розділена на 2 рівні:

1) Базовий - для експортерів-початківців, що не мають досвіду в експорті та лише планують експортувати (онлайн-вебінари);

2) Просунутий - для компаній, які вже експортують та бажають покращити свої експортні результати, або ж знаходяться на етапі готовності до експорту (відеомодулі з домашніми завданнями і практичними онлайн та офлайн зустрічами, з розбором кейсів та домашніх завдань учасників, а також заключна поїздка до Естонії (участь у навчальному турі до Естонії у травні 2018 року передбачає самостійне покриття учасниками витрат на транспорт та проживання).

Прийом заявок на участь на обидва рівні програми (базовий та просунутий) розпочнеться на сайті Офісу з просування експорту при Мінекономрозвитку (https://epo.org.ua) з 7 листопада 2017 року та триватиме:

1)   до 14 листопада 2017 р. для початкового рівня (можуть подаватись всі зацікавлені у експорті компанії);

2)   до 17 листопада 2017 р. для просунутого рівня (зможуть подаватись компанії, котрі пройдуть тест на готовність до експорту та наберуть відповідну кількість балів).           і

Відбір компаній для участі, а також реалізацію навчальної програми буде здійснено Інститутом маркетингу Естонії. Навчання триватиме з листопада 2017 року по травень 2018 року. Мова заходу, програма, комунікація, а також всі матеріали будуть на англійській мові, отже рекомендується участь представників компаній, які володіють англійською мовою на рівні не нижче  середнього.

З програмою занять та кураторами програми можна ознайомитись за посиланням: https://www.exportrevolution.org.ua.  

У разі виникнення запитань, просимо звертатись до Офісу з просування експорту при Мінекономрозвитку: education@epo.org.ua:   +380 67 828 20 34.

13.11.2017 р.

Відділ економічного розвитку, торгівлі

 та інфраструктури райдержадміністрації

 

До уваги суб’єктів господарювання та населення Ізяславського району

 

Повідомляємо, що на виконання вимог ст.5 Закону України «Про захист прав споживачів» та у зв’язку із численними змінами до законодавчих актів України Управлінням захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області проводитиметься виїзна зустріч-консультація із споживачами товарів і послуг та з суб’єктами господарювання, які реалізують товари та надають послуги споживачам.

 Всіх бажаючих запрошуємо взяти участь у даному заході.

Семінар відбудеться 25 вересня 2017 року в залі засідань Ізяславської районної державної адміністрації за адресою: м. Ізяслав, вул.Незалежності, 2.

Початок проведення семінару – 11.00 год.

18.09.2017 р.

Відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації

 

До уваги керівників підприємств, установ та організацій!

 

Відповідно до ч.І ст.2 Закону України “Про колективні договори і угоди” колективний договір укладається на підприємствах, установах, організаціях незалежно від форм власності й господарювання, які використовують найману працю і мають право юридичної особи.

Колективним договором установлюються всі можливі за даних соціально-економічних умов соціальні пільги, гарантії, компенсації понад встановлені Генеральною, галузевою і регіональною угодами, законодавством та регулюються соціально-економічні та трудові відносини між трудовим колективом і роботодавцем.

Перелік питань, які повинні бути урегульовані колективним договором, відображені у ст.13 Кодексу законів про працю України та ст.7 Закону України “Про колективні договори і угоди”:

-  зміни в організації виробництва і праці;

-  забезпечення продуктивної зайнятості;

-  режим роботи, тривалість робочого часу і відпочинку;

-  нормування і оплата праці;

-  умови і охорона праці;

-  встановлення гарантій, компенсацій, пільг;

-  забезпечення житлово-побутового, культурного, медичного обслуговування, організація оздоровлення і відпочинку працівників;

-  гарантії діяльності профспілкової або інших представницьких організацій.

Відповідно до Закону України від 23.09.2010 року № 2559-УІ “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо строків виплат заробітної плати” (яким внесені зміни до ст.115 Кодексу законів про працю України) заробітна плата виплачується працівникам регулярно в робочі дні не рідше 2 раз на місяць через проміжок часу, що не перевищує 16 календарних днів, та не пізніше 7 днів після закінчення періоду, за який здійснюється виплата. Тобто, заробітна плата за першу половину місяця (15 календарних днів) має виплачуватись в період з 16 по 22 число, а за другу - з 1 по 7 число.

Конкретні терміни виплати заробітної плати встановлюються підприємствами самостійно в колективному договорі або нормативному акті роботодавця, який має бути погоджено з виборним органом первинної профспілкової організації чи іншим уповноваженим на представництво.

18.09.2017 р.                                                                                                  

За матеріалами Відділення Національної служби

посередництва і примирення в Хмельницькій області

 

 

До уваги суб’єктів господарювання

 

У рамках Програми Федерального міністерства економіки і енергетики з перепідготовки управлінських кадрів Німеччина-Україна: Fit for Partnership with Germany - Готуємося до партнерства з Німеччиною (далі - Програма) у жовтні 2017 року планується проведення за участю експертів проекту GIZ інформаційно-консультаційного семінару та конкурсного відбору претендентів із числа представників управлінського персоналу підприємств області на стажування у Німеччині у 2018 році.

Загальна інформація щодо умов участі у програми та вимог до кандидатів на стажування.

11.09.2017 р.

 Відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації

 

 

ДО УВАГИ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ!

 

Ізяславська районна державна адміністрація (організатор конкурсу) оголошує конкурс на право здійснення перевезення пасажирів в звичайному режимі руху на автобусних маршрутах загального користування за номерами маршрутів у прямому та зворотному напрямках (об’єкти конкурсу) та умови його проведення:

з/п

Назва та номер маршруту, рейсу

 

Протяжність маршруту, рейсу (км)

Час відправлення з поч. пунктів (к-сть оборотних рейсів для приміських)

Час прибуття до кінцевих пунктів

Періодичність здійснення перевезень

Мін. к-сть автобусів/мін. к-сть місць для сидіння

(для прим. – заг. к-сть місць)

1

 

Ізяслав – В.Пузирки-Ліщани № 0706

41

6-00; 7-10; 12-00;

13-20

  2 оборотних рейси

7-05; 8-30;

13-15;  14-15

вівторок, п’ятниця

2/22

Ізяслав – Н.Село-Ліщани № 0707

37

6-00; 7-20; 12-00; 13-25

2 оборотних рейси

7-10; 8-30;

13-10; 14-15

Понеділок, четвер

2/22

Ізяслав – Н.Село-Кропивна -Ліщани  № 0718

45

6-00; 7-20; 12-00; 13-25

2 оборотних рейси

7-10; 8-30;

13-20; 14-15

Середа, субота

2/22

2.

Ізяслав – Білотин № 0712

24

5-50; 7-00; 14-30;

15-30

2 оборотних рейси

6-40; 7-50;

15-15; 16-17

Щоденно крім Сб та Нд

2/22

3.

Ізяслав –Закриничне № 0713

42

8-00; 9-10; 14-10;

15-40

2 оборотних рейси

 9-00; 10-10;     15-15; 16-40

Вівторок, четвер

2/22

4.

Ізяслав – Плужне № 0721

25

7-30; 17-55 /1 оборотний рейс

 8-22; 18-42

 Щоденно

2/22

 

Конкурси на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування проводяться відповідно до статті 43 Закону України „Про автомобільний транспорт” та „Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування”, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 р. №1081 (зі змінами внесеними постановами Кабінету Міністрів України) (далі Порядок).

Засідання конкурсного комітету відбудеться за адресою: Хмельницька обл., м. Ізяслав, вул. Незалежності, 2 (Ізяславська районна державна адміністрація). Початок роботи о 11.00 год.

Перелік необхідних документів на конкурс, бланки заяв і анкет, інформацію щодо об’єктів конкурсу можна отримати у відділі економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації (каб.109), адреса: м. Ізяслав, вул. Незалежності, 2, тел.4-22-78, режим роботи з 8-00 до 17-15, електронна пошта: uerdaiz@ukr.net .

Документи на участь в конкурсі подаються організатору конкурсу (м. Ізяслав, вул. Незалежності, 2, відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації) у 2-х закритих конвертах з позначкою №1 та №2. На конвертах вказується дата проведення конкурсу по оголошенню, назва та адреса претендента. В конверті №1 подаються документи, що додаються до заяви, в конверті №2 - інформація про те, на який об’єкт конкурсу подає документи перевізник-претендент (заява).

Конкурс відбудеться: 12.09.2017 р., кінцевий термін подачі документів 28.08.2017 р.

На маршрутах протяжністю до 150 км допускається використання автобусів категорій М2 (повна маса до 5 т) та М3 (повна маса більше 5 т).

Для перевізників, які претендують на кілька об’єктів конкурсу, кількість резервних автобусів визначається згідно п.12 Порядку.

У разі коли учасники конкурсу (приміського маршруту) набрали однакову кількість балів, перевага надається перевізнику-претенденту, який пропонує транспортний засіб пристосований для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями.

10.08.2017 р.

За матеріалами відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації

 

 До уваги суб’єктів господарювання та населення Ізяславського району

 

На виконання вимог статті 5 Закону України «Про захист прав споживачів» та у зв’язку із численними змінами до законодавчих актів України Управлінням захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області проводитиметься виїзна зустріч-консультація із споживачами товарів і послуг та з суб’єктами господарювання, які реалізують товари та надають послуги споживачам.

 Всіх бажаючі мають можливість взяти участь у даному заході.

Семінар відбудеться 25 вересня 2017 року в залі засідань Ізяславської районної державної адміністрації за адресою: м. Ізяслав, вул.Незалежності, буд. 2.

Початок проведення семінару – 11.00 год.

07.08.2017 р.

За матеріалами відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації

 

 

До уваги суб’єктів господарювання

 

21 липня 2017 року о 10:00 в Торгово-промисловій палаті України, в рамках офіційного візиту в Україну президента Республіки Білорусь О.Лукашенка відбудеться Українсько-Білоруський економічний форум. 

Програма заходу включає пленарну частину, де буде висвітлено стан, перспективи та пріоритетні напрями українсько-білоруського економічного та інвестиційного співробітництва, умови та переваги ведення бізнесу в Україні та Білорусі. Під час форуму також відбудуться чергове засідання Українсько-Білоруської консультативної ради та B2B перемовини між представниками ділових кіл України та Білорусі. 

Співорганізатори форуму – ТПП України, ТПП Республіки Білорусь, Посольство Республіки Білорусь в Україні. Партнери: Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, Міністерство аграрної політики України, Міністерство закордонних справ України.

У разі зацікавлення та можливості участі у вищевказаному заході підтвердити свою участь необхідності до 17 липня, зареєструвавшись на сайті Торгово-промислової палати України.

Участь у заході – безкоштовна.

За додатковою інформацією звертайтеся до Дирекції міжнародного співробітництва ТПП України за тел.: (044) 461-98-07 та
e-mail: bgn-ier@ucci.org.ua, bea-ier@ucci.org.ua, boi-ier@ucci.org.ua

12.07.2017 р.

Відділ економічного розвитку, торгівлі

та інфраструктури райдержадміністрації

 

 

До уваги суб’єктів господарювання!

 

Всеукраїнська громадська організація «Асоціація платників податків України» у Хмельницькій області оголошує конкурс «Сумлінний платник податків».

Цьогорічна кампанія Рейтингу «Сумлінні платники податків» розпочинається 20 червня, а визначення переможців на обласному рівні відбудеться 18 липня поточного року.

Основною метою Рейтингу є, в першу чергу, відзначення на обласному рівні кращих здобутків юридичних осіб – платників податків, посилення їх ролі та авторитету у житті країни.

До 15 липня усі бажаючі юридичні та фізичні особи-підприємці можуть взяти участь у конкурсі, надіславши заявку на адресу: 29013, м. Хмельницький, вул. Соборна, 29, оф. 43.

Додаткову інформацію можна отримати за номером телефону (0382) 65-47-47. 

Форма заявки, Положення, критерії будуть надіслані потенційним учасникам після направлення листа-підтвердження щодо участі в Рейтингу на електронну адресу khm@appu.org.ua.

Відзначення переможців відбудеться напередодні Дня підприємця.

19.06.2017 р.

Відділ економічного розвитку,  торгівлі

та інфраструктури райдержадміністрації

 

 

До уваги суб’єктів господарювання!

          З метою уникнення порушень при продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів, попередження випадків отруєння алкоголем наголошуємо на дотримання правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 30 липня 1996 року №854 та правил роздрібної торгівлі тютюновими виробами, затверджених наказом Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України 24 липня 2002 року № 218.
         Стосовно здійснення торгівлі алкогольними напоями особливу увагу просимо звернути на виконання:

         п.8 Правил
роздрібної торгівлі алкогольними напоями - Суб'єкту господарювання, який здійснює роздрібну торгівлю алкогольними напоями, забороняється приймати для продажу та зберігання алкогольні напої від юридичних і фізичних осіб, які не мають ліцензії на виробництво або на право імпорту чи оптової торгівлі алкогольними напоями;

         п.10 Правил -  Продаж алкогольних напоїв громадянам, які не досягли 18-річного віку, забороняється. В разі виникнення сумніву щодо віку покупця продаж алкогольних напоїв здійснюється за умови пред'явлення документа, що засвідчує його вік;
          п.12 Правил - Зберігання та реалізація алкогольних напоїв, крім алкогольних напоїв з вмістом спирту етилового від 1,2 до 8,5 відсотка об'ємних одиниць, вироблених в Україні, дозволяється тільки за наявності марки акцизного податку на пляшці або на іншій тарі згідно із законодавством;
         п.20 Правил - Перед продажем алкогольних напоїв продавцем обов'язково перевіряється їх якість за зовнішнім виглядом (прозорість, колір, інші ознаки, які піддаються перевірці без відкупорювання одиниці пакування);

        п.29 Правил -  Суб'єкти господарювання (юридичні та фізичні особи), які мають право на роздрібну торгівлю алкогольними напоями, та їх працівники зобов'язані дотримуватись Законів України
 "Про захист прав споживачів", "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів", "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення", цих Правил, Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 15 червня 2006 р. № 833, та інших нормативних документів прямо чи/та побічно регламентуючих торговельну діяльність.

          За їх порушення працівники несуть відповідальність згідно із законодавством.
          Стосовно здійснення торгівлі тютюновими виробами особливу увагу просимо звернути на виконання:
          п.7 Правил торгівлі тютюновими виробами – Увезення, зберігання та реалізація на території України тютюнових виробів, на яких немає марок акцизного збору встановленого зразка, забороняється;
           п.11 Продаж тютюнових виробів забороняється:
- особам, які не досягли 18 років;
- у приміщеннях та на території дошкільних, навчальних закладів і закладів охорони здоров’я;
- у приміщеннях спеціалізованих торговельних організацій, якими здійснюється торгівля товарами дитячого асортименту або спортивними  товарами, а також у відповідних відділах (секціях) універсальних торговельних організацій;
- у місцях проведення спортивних змагань;
- інших місцях, визначених органами місцевого самоврядування;
- з торгових автоматів;
- з полиць самообслуговування (крім тютюнових виробів у блоках);
- в упаковках, що містять менше ніж 20 сигарет або цигарок, чи поштучно (крім сигар);
- з рук та в не визначених для цього місцях торгівлі.
           Продавець тютюнових виробів у разі виникнення сумніву щодо досягнення покупцем 18-річного віку має право вимагати в нього документ, що  засвідчує вік
           п.25 Працівники суб’єкта підприємницької діяльності  у своїй діяльності  повинні керуватися Законами України «Про захист прав споживачів», «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і  плодового, алкогольних напоїв», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення», Порядком заняття  торговельною діяльністю і правилами торговельного обслуговування населення, затвердженими  постановою Кабінету Міністрів України від 8 лютого 1995 року № 108, правилами роботи дрібнороздрібної торговельної  мережі, затвердженими наказом Міністерства зовнішніх  економічних зв’язків і торгівлі України від 8 липня 1996 року №369, цими Правилами  та іншими  нормативно правовим актами, які чи/та  побічно  регламентують торговельну діяльність.
          За їх порушення суб’єкти підприємницької діяльності  та їх уповноважені  особи несуть відповідальність згідно із законодавством України.
           Звертаємо увагу, що реалізація неякісної підакцизної продукції становить загрозу життю і здоров’ю громадян, а тому закликаємо усіх суб’єктів господарювання дотримуватись законодавства при реалізації зазначеної групи товарів.
01.06.2017 р.

Відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації

До уваги споживачів

Доводимо до відома населення та потенційно зацікавлених підприємств про започатковані АБ «Укргазбанк» програми кредитування  на придбання енергоефективного та енергозберігаючого обладнання: «Тепла Оселя», «Еко Оселя» та «Еко Енергія».

Детальна інформація на офіційному сайті банку: http://www.ukrgasbank.com/private/credits/.

17.05.2017 р.

 Відділ економічного розвитку, торгівлі

та інфраструктури райдержадміністрації

 

До уваги суб’єктів господарювання

 

30 травня 2017 року у місті Київ (Fairmont GranD Hotel Kyiv, вул. Набережно-Хрещатицька, 1) відбудеться II Енергетичний Конгрес.

Енергетичний Конгрес – найбільш актуальний і впливовий захід з питань українського ринку традиційної та відновлювальної енергетики, а також енергетичної ефективності.

Учасниками Конгресу будуть українські та зарубіжні виробники енергії, енергоаудитори, директори з маркетингу та розвитку бізнесу, перші особи профільних міністерств, міжнародні інвестори, представники Єврокомісії та ЗМІ.

У разі зацікавленості щодо участі у зазначеному заході та отримання додаткової інформації звертатись  за телефоном (067) 320-01-69 (контактна особа Уляна Медуха).

15.05.2017 р.

Відділ економічного розвитку, торгівлі

 та інфраструктури райдержадміністрації

 

До уваги суб’єктів господарювання

 

Польсько-Українська Господарча Палата являється організатором проведення другої Польсько-Східної конференції PUIG Lub-Invest, яка відбудеться 8 червня 2017 року в Любліньському Конференц-Центрі в м.Любліні (Республіка Польща). Співорганізаторами заходу є мер міста Любліна Кшиштоф Жух і Маршалек Люблінського воєводства Славомир Сосновський. У конференції візьмуть участь близько 250 осіб з Польщі, України, Білорусі, Молдови, Грузії, Азербайджану, Казахстану, Литви, Угорщини і Словаччини. Будуть присутні представники влади Польщі і України, а також представники бізнесу, фінансових структур, засобів масової інформації, наукових кіл та інститутів підтримки підприємництва.

Ця вкрай важлива подія для польсько-східних економічних відносин, стане можливістю для поглиблення знання в галузі торгівлі, інвестицій і міжнародних фінансів, а також основою для створення партнерських відносин з представниками бізнесу з багатьох країн. Крім того, у 2017 році місто Люблін святкує 700-річчя свого існування, що стане додатковим стимулом і дозволить ознайомитися з досягненнями та здобутками цього унікального міста та його багатокультурної традиції. Програма заходу розроблена на основі двох тематичних розділів, один з яких буде присвячений польським учасникам під гаслом: «Напрямок Схід - шанси, можливості, співпраця» і включатиме питання торгівлі, експорту та інвестицій на східні ринки, друга частина під назвою «Польща - привабливий партнер для підприємців і інвесторів зі Сходу» розрахована для іноземців. Особливу увагу буде присвячено аналізу інвестиційних можливостей на території Республіки Польща, юридичних і податкових аспектів, які стосуються реєстрації діяльності в Польщі і Європі, сертифікації товарів і пропозиції спеціальних економічних зон.

Участь в Конференції безкоштовна, витрати на транспорт і проживання фінансуються учасниками.

15.05.2017 р.

Відділ економічного розвитку, торгівлі та

 інфраструктури райдержадміністрації

До уваги суб’єктів господарювання

 

19 квітня 2017 року о 17.00 год. у приміщенні Хмельницької торгово- промислової палати (м. Хмельницький, вул. Подільська, 109/10, конференц-зал) відбудеться “круглий стіл” на тему: “Виходи на ринок ЄС українських бізнесменів: можливості, шляхи, інструменти, особливості та успішні кейси”.

18.04.2017 р.

Відділ економічного розвитку, торгівлі та

 інфраструктури райдержадміністрації

 

До уваги суб’єктів господарювання

 

За інформацією Посольства України в Республіці Корея, 22-24 червня 2017 року в м.Сеул (Республіка Корея) за сприяння Міністерства торгівлі, промисловості та енергетики Республіки Корея проходитиме виставка імпортованих товарів «Import Goods Fair 2017».

Корейська асоціація імпортерів (КОІМА) готова надати українській стороні на безоплатній основі стенд розміром 9 кв.м (3 м на 3 м) для презентації на зазначеній виставці можливостей українських виробників, що мають потенціал для експорту своїх товарів на корейський ринок. За потреби, плата стягуватиметься лише за доступ до електроенергії, телефонної комунікації та Інтернету.

Більш детальна інформація про подію доступна за посиланням www.igf.co.kr.

У разі зацікавленості щодо участі у зазначеному заході просимо надсилати власні презентаційні матеріали Посольству України в Республіці Корея з метою їх представлення на виставці. Термін подання матеріалів – до 30 квітня 2017 року.

Контакти посольства: 21, Ітевон-ро 45 гіл, Йонгсан-гу, м. Сеул, 140-893, Республіка Корея; тел.: (82-2) 790 56 96; факс: (82-2) 790 56 97; e-mail: emb_kr@mfa.gov.ua; web: http://www.korea.mfa.gov.ua.

05.04.2017 р.

Відділ економічного розвитку,  торгівлі

та інфраструктури  райдержадміністрації

 

 

До уваги суб’єктів господарювання

 

25-27 квітня 2017 року у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» м. Київ відбудеться IV Міжнародна конференція «Енергетичний менеджмент: стан та перспективи розвитку – PEMS`17».

Метою конференції є всебічний аналіз сучасних аспектів енергоефективності, енергетичного менеджменту та енергозбереження, аналіз світового досвіду, системи енергетичного менеджменту згідно вимог стандарту ISO 50001, демонстрація наукових досягнень і пошуку нових рішень щодо проблем енергоефективності та енергозбереження в різних галузях.

У разі зацікавленості щодо участі у зазначеному заході та отримання додаткової інформації просимо звертатись за тел. (097)106-90-09 (контактна особа – Веремійчук Ю.А.).

23.03.2017 р.

Відділ економічного розвитку,  торгівлі

та інфраструктури райдержадміністрації

 

До уваги суб’єктів господарювання

 

Міністерством закордонних справ України надано інформацію про оголошення Державним комітетом промисловості, енергетики і надрокористування Киргизької Республіки аукціону щодо надання ліцензії на право користування надрами з метою проведення геологічно-пошукових робіт на родовищі «Сари-Могол» і розробки на родовищі «Чон Алай» ділянки Західна, розташованої в Алтайському районі Ошської області Киргизької Республіки.

Зазначений аукціон відбудеться 14 березня 2017 року в приміщенні Алтайської районної державної адміністрації.

09.03.2017 р. 

Відділ економічного розвитку, торгівлі та

інфраструктури райдержадміністрації

 

 

До уваги суб’єктів господарювання

 

24 березня 2017 року Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України заплановано проведення семінару «Тепло з альтернативних джерел енергії – крок до економічного розвитку регіонів України» на прикладі твердопаливної котельні потужністю10,5 МВт (м. Дніпро, вул. Космічна, 17б).

Метою семінару є поширення досвіду виробництва тепла з альтернативних джерел енергії та стимулювання до впровадження подібних проектів в регіонах України.

У разі зацікавленості, просимо взяти участь у зазначеному заході комунальні підприємства, приватні організації, а також потенційних інвесторів.

Для реєстрації у заході необхідно заповнити реєстраційну форму або на сайті Агентства.

06.03.2017 р.

 Відділ економічного розвитку, торгівлі та

 інфраструктури райдержадміністрації

 

 

До уваги суб’єктів господарювання

                                    

02 березня 2017 року о 10.00 год. відбудеться обласна інформаційно-практична конференція на тему: “Всеукраїнська електронна платформа UP.me – нова система взаємодії між державою, бізнесом і суспільством”.

Під час конференції учасникам буде доведена інформація про суть, призначення і особливості функціонування Всеукраїнської електронної платформи UP.me.

Місце проведення заходу: конференц-зал Хмельницької торгово-промислової палати за адресою, вул. Подільська, 109/10, м. Хмельницький.

У разі прийняття рішення про участь у конференції просимо повідомити до 27 лютого 2017 року відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації за тел. 4-22-78 або e-mail: uerdaiz@ukr.net (вказати П.І.Б., підприємство (установа, організація), посада, номер телефону, e-mail)

Участь у конференції на безоплатній основі.

22.02.2017 р.

 Відділ економічного розвитку, торгівлі та

 інфраструктури райдержадміністрації

 

 

Відбувся конкурс з визначення автомобільних перевізників з перевезення пасажирів автомобільним транспортом

 

26 січня в райдержадміністрації відбулося засідання конкурсного комітету з підготовки та проведення конкурсів щодо визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі району.

Відкрив та провів засідання конкурсного комітету перший заступник голови районної державної адміністрації, голова конкурсного комітету Павло Ковальчук.

 Вищезазначений конкурс проводився відповідно до статті 43 Закону України „Про автомобільний транспорт” та „Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 р. №1081.

На конкурс було винесено 5 приміських автобусних маршрутів загального користування, які не виходять за межі району.

На два об’єкти конкурсу ( Ізяслав-Білотин, Ізяслав-Сошне) бажаючих подати документи не виявилось.

Для участі у відборі подано документи на три приміські автобусні маршрути загального користування, які не виходять за межі району (Ізяслав – Більчин (один оборотний рейс) Ізяслав – Закриничне (два оборотні рейси) та Ізяслав-Сморшки (один оборотний рейс). У конкурсі взяли участь два перевізники-претенденти ПП Горох І.П. та ПП Кучерук В.І..

Причинами проведення даного конкурсу стало розірвання договору на обслуговування перевізниками на двох маршрутах та необхідність внесення змін до розкладу руху (додати один оборотний рейс) на одному маршруті.

Членами конкурсного комітету детально проаналізовано подані документи претендентів, заслухано їх пропозиції та думки присутніх з метою визначення переможця.

За результатами засідання члени конкурсного комітету проголосували про визнання перевізника Гороха І.П. переможцем конкурсу на об’єкті конкурсу № 3 Ізяслав-Закриничне, а також перевізника Кучерука В.І переможцем конкурсу на об’єктах № 1 Ізяслав-Більчин та № 5 Ізяслав-Сморшки. З перевізниками буде у встановлені чинним законодавством терміни укладено договори на перевезення пасажирів на цих маршрутах.

26.01.2017 р.

За матеріалами відділу економічного

розвитку, торгівлі та інфраструктури

 

ДО УВАГИ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ!

 

Ізяславська районна державна адміністрація (організатор конкурсу) оголошує конкурс на право здійснення перевезення пасажирів в звичайному режимі руху на автобусних маршрутах загального користування за номерами маршрутів у прямому та зворотному напрямках (об’єкти конкурсу) та умови його проведення:  

з/п

Назва та номер маршруту, рейсу

 

Протяжність маршруту, рейсу (км)

Час відправлення з поч. пунктів (к-сть оборотних рейсів для приміських)

Час прибуття до кінцевих пунктів

Періодичність здійснення перевезень

Мін. к-сть автобусів/мін. к-сть місць для сидіння

(для прим. – заг. к-сть місць)

1

Ізяслав –Тернавка, Ліщани 

№ 0723

35

2 оборотних рейси

 

Понеділок, четвер, субота, неділя

2/22

2

Ізяслав – Нове Село, Ліщани

№ 0707

33

2 оборотних рейси

 

вівторок, середа, п’ятниця

2/22

 

Конкурси на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування проводяться відповідно до статті 43 Закону України „Про автомобільний транспорт” та „Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування”, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 р. №1081 (зі змінами внесеними постановами Кабінету Міністрів України) (далі Порядок).

Засідання конкурсного комітету відбудеться за адресою: Хмельницька обл., м. Ізяслав, вул. Незалежності, 2 (Ізяславська районна державна адміністрація). Початок роботи об 11.00 год.

Перелік необхідних документів на конкурс, бланки заяв і анкет, інформацію щодо об’єктів конкурсу можна отримати у відділі економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації (каб.109), адреса: м. Ізяслав, вул. Незалежності, 2, тел.4-22-78, режим роботи з 8-00 год. до 17-15 год., електронна пошта: uerdaiz@ukr.net.

Документи на участь в конкурсі подаються організатору конкурсу (м. Ізяслав, вул. Незалежності, 2, відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації) у 2-х закритих конвертах з позначкою №1 та №2. На конвертах вказується дата проведення конкурсу по оголошенню, назва та адреса претендента. В конверті №1 подаються документи, що додаються до заяви, в конверті №2 - інформація про те, на який об’єкт конкурсу подає документи перевізник-претендент (заява).

Конкурс відбудеться: 21.02.2017 р., кінцевий термін подачі документів 06.02.2017 р.

На маршрутах протяжністю до 150 км допускається використання автобусів категорій М2 (повна маса до 5 т) та М3 (повна маса більше 5 т).

Для перевізників, які претендують на кілька об’єктів конкурсу, кількість резервних автобусів визначається згідно п.12 Порядку.

У разі коли учасники конкурсу (приміського маршруту) набрали однакову кількість балів, перевага надається перевізнику-претенденту, який пропонує транспортний засіб пристосований для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями.

19.01.2017 р.

 

 

 

АКТУАЛЬНО

 

Правова допомога 

Пенсійне забезпечення

Вибори

Міжнародна інтеграціяУкраїни

Запобігання корупції

Відзначення пам'ятних та ювілейних дат

Голодомор

       Актуальні питання державної служби

 

 

СОЦІАЛЬНА СФЕРА

 

Соціальний захист


Медицина

 

Культура

 

Сім'я і діти

 

Освіта

 

 

 

 

ЕКОНОМІЧНА СФЕРА

 

Містобудування та архітектура

Підприємництво

 Енергоефективність

 Регуляторна політика

 Агросектор

 Бюджет

 Державні закупівлі

 Державна реєстрація

Чисте довкілля

 ЦНАП 

 

 

ОРГАНИ ВЛАДИ

 

Районна рада

Міська рада

Сільські ради

ХАЕС

Податкова

Поліція

Районний сектор ГУ ДСУ з надзвичайних ситуацій 

 

 

 

 

Центральні 

 органи влади

 

 

 

 Обласні

 органи влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

_______________________________________________________________________________________
© Ізяславська районна державна адміністрація, 2003-2017
   вул. Незалежності, буд.2, м.Ізяслав, 30300,
e-mail: izyaslav_rda@izadm.gov.ua
 
  Розробка та підтримка: Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Ізяславської районної державної адміністрації