на головну

                     
                       
                     
                     
                             
 

 

 

Ізяславська

райдержадміністрація

 

               30300, Хмельницька обл.,

             Ізяславський р-н., м.Ізяслав,

                вул.Незалежності, буд. 2

 

тел/факс: (03852) 4-20-61

e-mail: izyaslav_rda@izadm.gov.ua

 

Заходи,

які заплановано

провести в

Ізяславському районі

протягом тижня

 

 

 

 

 

Календар України. Українське ділове мовлення

Погода в Ізяславі

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

АРХІВ НОВИН

     

 

 

 

         

 

 

 

 

 

 

 

Матеріально-технічна база ізяславських рятувальників поповнилась новим сучасним аварійно-рятувальним обладнанням

 

ДСНС України не даремно має гасло "Запобігти. Врятувати. Допомогти.", адже воно відображає нелегкі будні рятувальників. Попередження та ліквідація пожеж, різного роду аварій і катастроф, стихійного лиха, знешкодження боєприпасів, рятування людей на воді, під час дорожньо-транспортних пригод - ось далеко не повний перелік рятівників 13 ДПРЧ ГУ ДСНС у Хмельницькій області. Ці мужні люди  цілодобово підтримують постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом і завдяки вмілим, професійним діям рятувальників оберігається найцінніше, що у нас є – життя.

Щоб покращити бойову готовність рятувальників, а також захистити населення від надзвичайних ситуацій і зберегти їх життя, потрібно регулярно покращувати матеріально-технічне забезпечення пожежно-рятувальної  частини району.

Тому, 14 грудня, Ізяславському пожежно-рятувальному підрозділу було урочисто вручено таке вкрай необхідне сучасне аварійно-рятувальне обладнання - три бензооприскувачі «FORTE» для гасіння лісових пожеж,  5 комплектів теплозахисного одягу та бензопилу STIHL MS361. Дане обладнання було закуплено у рамках районної Програми забезпечення пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділів пожежної охорони Ізяславського району.  Для цього з районного бюджету було виділено відповідні кошти.

Відтепер бійцям 13 ДПРЧ ГУ ДСНС у Хмельницькій області вище перелічені речі значно полегшать виконувати належним чином роботу. 

Головний рятувальник району Віктор Матвійчук висловив щиру вдячність за підтримку особового складу та розуміння потреб пожежно-рятувального підрозділу. А також запевнив, що його підлеглі й надалі сумлінно виконуватимуть свій обов’язок, але відтепер вже із сучасним обладнанням та засобами захисту.

14.12.2017 р.

За матеріалами  Ізяславського районного сектору

ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

 

Рятувальники відпрацювали дії під час тактико-спеціального навчання на АЗС

 

З метою удосконалення практичного досвіду гасіння пожеж на АЗС, 12 грудня   в м.Ізяслав  на території «АЗС №1 ПП Яцкова І.П.»  було проведено тактико-спеціального навчання.

         У  проведенні тренування взяли участь працівники підприємства, рятувальники 13 ДПРЧ ГУ ДСНС у Хмельницькій області, представники служб взаємодії.

Під час проведення  тренувань  було перевірено справність засобів оповіщення при аварії,  наявність аварійного запасу технічних засобів, засобів захисту, вміння діяти в екстримальних ситуаціях  керівного складу  підприємства і було відпрацьовано гасіння умовної пожежі резервуару з пальним.

12.12.2017 р.

 Ізяславський районний сектор

ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

 

 

На пожежі виявлено тіло людини без ознак життя

 

 

09 грудня о 00:03 год. до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення, що у селі Плужне Ізяславського району горить житловий будинок.

Негайно за викликом було направлено відділення 13-ї державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області. На момент прибуття вогнем було охоплено 35м2

Під час проведення розвідки рятувальники виявили бездиханне тіло 43-річного господаря.

Пожежу було локалізовано о 00:25 год., ліквідовано о 00:27 год.

Причина пожежі – порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації пічного опалення.

11.12.2017 р.

 Ізяславський районний сектор

                              ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

 

 

Рятувальники  перевірили Ізяславську районну державну адміністрацію на відповідність до вимог протипожежної безпеки

 

8 грудня працівниками Ізяславського РС було проведено планову перевірку  Ізяславської районної державної адміністрації.

Було оглянуто приміщення закладу та звернуто увагу на порушення правил пожежної безпеки в них. Після перевірки була проведена тематична бесіда на тему «Дотримання правил пожежної безпеки на робочому місці».

Першому заступнику голови райдержадміністрації Павлу Ковальчуку та персоналу закладу рятувальники Ізяславщини розповіли про випадки пожеж, що сталися на території району та області, вказали на найімовірніші причини їх виникнення та провели інструктаж щодо користування засобами первинного пожежогасіння та діям у випадку пожеж.

 Надзвичайники також звертали особливу увагу  на обов’язкову наявність первинних засобів пожежогасіння, на справний стан електрогосподарства, зручні шляхи евакуації.  

08.12.2017 р.

                                                                                     Ізяславський РС ГУ ДСНС України

                                                                                      у Хмельницькій області

 

 

Рятувальники взяли участь у нараді з керівниками установ та організацій району та привітали їх із професійним святом

 

7 грудня  у залі засідань Ізяславської районної ради відбулася чергова сесія Ізяславської районної ради з керівниками установ та організацій району.

У сесії також взяли безпосередню участь і співробітники Ізяславського районного сектору Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області, оскільки одним із питань, що розглядалося, було питання запобігання виникненню пожеж та загибелі людей на них. Рятувальники проінформували присутніх про стан з пожежами, що склався у районі, та основні причини їх виникнення. З огляду на це, вогнеборці надали пропозиції щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій шляхом спільної взаємодії між працівниками ДСНС та організаціями району. Присутні на заході визначили пріоритетні напрямки щодо попередження виникнення пожеж та інших надзвичайних ситуацій у майбутньому.

А також з нагоди дня місцевого самоврядування вогнеборці привітали сільських голів, Ізяславського міського голову, депутатів районної ради та працівників органів місцевого самоврядування з професійним святом, побажавши і надалі сумлінно виконувати свої обов’язки і залишатися вірними своїй справі.

07.12.2017 р.

Ізяславський районний сектор

ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

 

 

 

Рятувальники наголошують громадянам на необхідності дотримання правил безпеки в побуті

 

З метою покращення обізнаності громадян та попередження виникнення пожеж 06 грудня працівники Ізяславського РС здійснили відпрацювання у оселях жителів м.Ізяслав.

Під час обходу помешкань рятувальники нагадали місцевим жителям правила пожежної безпеки у побуті, розповіли про причини виникнення пожеж та їх наслідки, роз’яснили, як діяти у разі виникнення загорання в будинку. Спілкуючись з громадянами, рятувальники наголосили на особливостях осінньо-зимового пожежонебезпечного періоду, назвали правила безпеки, про які не варто забувати, користуючись електрообігрівачами та пічним опаленням. Під час відпрацювання жителям вручалися листівки на відповідну тематику.

06.12.2017 р.

Ізяславський районний сектор

ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

 

Рятувальники взяли участь у сесії Дертківської сільської ради

 

6 грудня працівниками Ізяславського районного сектору Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області прийнято участь у сесії Дртківської сільської ради.

На сесії начальник Ізяславського районного сектору ГУ ДСНС у Хмельницькій області Віктор Матвійчук довів до усіх присутніх інформацію щодо виникнення пожеж в районі, загибелі людей на них та наголосив на необхідності проведення роботи щодо попередження пожеж, нещасних випадків. Також наголошено було на правила пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення. «Враховуючи досвід попередніх років, у найближчий час можливо спрогнозувати виникнення загорянь внаслідок необережного поводження з вогнем при опаленні помешкань. Тому, тільки спільними зусиллями можемо запобігти виникненню пожежі» – заявив Віктор Матвійчук.  

Присутнім було вручено інформаційні листівки та застережні матеріали на протипожежну тематику для проведення роз’яснювальної роботи серед населення.

06.12.2017 р.

Ізяславський районний сектор

ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

 

Рятувальники взяли участь у нараді з керівниками установ та організацій району

04 грудня  у залі засідань Ізяславської районної державної адміністрації відбулася нарада з керівниками установ та організацій району.

У нараді також взяли безпосередню участь і співробітники Ізяславського районного сектору Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області, оскільки основним із питань, що розглядалося, було питання запобігання виникненню пожеж та загибелі людей на них. Рятувальники проінформували присутніх про стан з пожежами, що склався у районі, та основні причини їх виникнення. З огляду на це, вогнеборці надали пропозиції щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій шляхом спільної взаємодії між працівниками ДСНС та організаціями району.

Нагадаємо, з початку року на території району виникло 43 пожеж.

Присутні на заході визначили пріоритетні напрямки щодо попередження виникнення пожеж та інших надзвичайних ситуацій у майбутньому.

04.12.2017 р.

Ізяславський районний сектор

ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

 

Рятувальники взяли участь у протипожежному тренуванні

 

З метою удосконалення практичного досвіду у сфері цивільного захисту 30 листопада  в м.Ізяслав  на території котельні № 61 «Ізяславтепломережа» було проведено комлексне, протипожежне та протиаварійне об’єктове тренування.

У  проведенні тренування взяли участь працівники підприємства, рятувальники 13 ДПРЧ ГУ ДСНС у Хмельницькій області, представники служб взаємодії.

Навчання мали на меті перевірити дії персоналу, керівництва та служб взаємодії на випадок надзвичайної ситуації, відпрацювати порядок дій.

Під час проведення  тренуваннь  було перевірено справність засобів оповіщення при аварії, вміння діяти в екстремальних ситуаціях,  організованість дій працівників котельні з усіма службами.

30.11.2017 р.  

Ізяславський районний сектор

ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

 

 

Рятувальники взяли участь у нараді з керівниками установ та організацій району

 

27 листопада  у залі засідань Ізяславської районної державної адміністрації відбулася нарада з керівниками установ та організацій району.

У нараді також взяли безпосередню участь і співробітники Ізяславського районного сектору Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області, оскільки основним із питань, що розглядалося, було питання запобігання виникненню пожеж та загибелі людей на них. Рятувальники проінформували присутніх про стан з пожежами, що склався у районі, та основні причини їх виникнення. З огляду на це, вогнеборці надали пропозиції щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій шляхом спільної взаємодії між працівниками ДСНС та організаціями району.

Нагадаємо, з початку року на території району виникло 43 пожеж.

Присутні на заході визначили пріоритетні напрямки щодо попередження виникнення пожеж та інших надзвичайних ситуацій у майбутньому.

28.11.2017 р.

Ізяславський районний сектор

ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

 

 

Вогнеборці приборкали пожежу прибудови до житлового будинку

 

25 листопада  о 13:35 год. до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що в с.Лісна виникла пожежа прибудови до житлового будинку. Про подію рятувальників сповістив власник.

Негайно на місце події прибув черговий караул 13-ї державної пожежно-рятувальної частини. Завдяки вправним діям, рятувальники пожежу площею 120  кв. м локалізували о 13:57 год. та ліквідували о 14:02 год., чим врятували від знищення будівлю. Внаслідок загоряння вогнем пошкоджено речі домашнього вжитку, 0,2 т сіна, 1 т пшениці, перекриття та покриття.

Ймовірна причина пожежі – коротке замикання електромережі.

27.11.017 р.

Ізяславський районний сектор

ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

 

 

Вогнеборці провели цікаві заходи для школярів

 

24 листопада працівники Ізяславського районного сектору ГУ ДСНС побували у Мислятинській загальноосвітній школі, де провели для школярів практичне заняття з пожежної безпеки. Зокрема, на початку зустрічі вогнеборці поспілкувалися із учнями про важливість дотримання правил безпеки у побуті, у навчальному закладі, нагадали правила поведінки у разі пожежі та закцентували увагу на особливостях проведення евакуації у школі.

Свої знання діти одразу закріпили на практиці – за поданим сигналом навчальної евакуації учні та педагоги організовано вийшли із приміщення у безпечне місце. Після цього для школярів розпочалась найцікавіша частина заходу. Рятувальники, продемонструвавши учням, як правильно погасити пожежу за допомогою пожежного рукава та ствола, дали можливість кожній дитині відчути себе справжнім вогнеборцем. Школярі вправно гасили умовне полум’я, згадуючи, як їх вчили це робити працівники Служби порятунку. Наостанок рятувальники показали дітям пожежно-рятувальне спорядження, яке щодня використовують вогнеборці під час виконання завдань за призначенням.

24.11.2017 р.

Ізяславський районний сектор

ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

 

 

Вогнеборці приборкали пожежу прибудови до житлового будинку

 

 

24 листопада  о 01:15 год.  до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що в с.Борисів виникла пожежа прибудови до житлового будинку. Про подію рятувальників сповістив власник.

Негайно на місце події прибув черговий караул 13-ї державної пожежно-рятувальної частини. Завдяки вправним діям, рятувальники пожежу площею 48  кв. м локалізували о 01:29 год. та ліквідували о 01:40 год., чим врятували від знищення дім. Внаслідок загоряння вогнем пошкоджено речі домашнього вжитку.

Ймовірна причина пожежі – необережне поводження з вогнем.

24.11.2017 р.

Ізяславський районний сектор

ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

 

 

Проведено комплексне, протипожежне та протиаварійне об’єктове тренування

 

З метою удосконалення практичного досвіду у сфері цивільного захисту  22 листопада  в м.Ізяслав  на території ПрАТ «Ізяславська реалізаційна база хлібопродуктів» було проведено комплексне, протипожежне та протиаварійне об’єктове тренування.

У  проведенні тренування взяли участь працівники підприємства, рятувальники 13 ДПРЧ ГУ ДСНС у Хмельницькій області, представники служб взаємодії.

Навчання мали на меті перевірити дії персоналу, керівництва та служб взаємодії на випадок надзвичайної ситуації, відпрацювати порядок дій.

Під час проведення  тренувань  було перевірено справність засобів оповіщення при аварії, вміння діяти в екстремальних ситуаціях, організованість дій працівників з усіма службами, а також знання робітників у сфері пожежної безпеки.

23.11.2017 р. 

Ізяславський районний сектор

ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

 

 

Проведено навчання підростаючого покоління правил безпеки

 

Працівники Ізяславського РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області, окрім своєї повсякденної роботи, постійно організовують заходи для дітей, спрямовані на навчання підростаючого покоління правил безпеки. Зокрема, 22 листопада рятувальники влаштували екскурсію до пожежно-рятувальної частини учням Клубівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Під час  зустрічі рятувальники демонстрували школярам спецтехніку та обладнання, яке знаходиться в пожежно-рятувальних автомобілях і яким вогнеборці користуються при ліквідації пожеж, наданні допомоги у разі дорожньо-транспортних пригодах та інших подіях, під час яких людям необхідна допомога. Кожна дитина мала змогу приміряти бойовий одяг вогнеборця, посидіти у пожежному автомобілі та спробувала включитися в апарат, як справжній поженик.

Не забуваючи про важливість роз’яснювальної роботи, працівники нагадали дітям основні правила безпеки у побуті, у місцях з масовим перебуванням людей та вручили їм листівки протипожежної тематики.

ФОТОКОЛАЖ

22.11.2017 р.

За матеріалами Ізяславського РС ГУ ДСНС

 України у Хмельницькій області

 

 

Проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу із населенням Щуровецької сільської ради

 

Із настанням холодної пори року значно  збільшується небезпека виникнення пожеж в оселях громадян. Майже щоразу до загорання призводив людський фактор: недотримання місцевими мешканцями основних правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення та електрообігрівальних приладів, необережне поводження з вогнем у побуті. Тому з метою запобігання таким випадкам 22 листопада працівники Ізяславського РС ГУ ДСНС у Хмельницькій області провели інформаційно-роз’яснювальну роботу із населенням Щуровецької сільської ради.

У ході бесід рятувальники нагадали людям основні  правила пожежної безпеки при користуванні обігрівальними приладами, пічним опаленням, при цьому звернули особливу увагу, що не можна залишати без нагляду розтоплену піч чи ввімкнений електрообігрівальний прилад та не доручати догляд за ними дітям. Окрім цього, вогнеборці роз’яснили, що робити, коли у домі вже виникло загорання.   

Для того, щоб вкрай важлива інформація залишалася у пам’яті надовго, рятувальники вручали кожному співрозмовнику пам’ятки, в яких вказано  основні правила пожежної безпеки та номер телефону Служби порятунку.

22.11.2017 р.

За матеріалами Ізяславського РС ГУ ДСНС

 України у Хмельницькій області

 

В Ізяславі виникла пожежа житлового будинку

 

22 листопада  о 06:44 год.  до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що в м.Ізяслав виникла пожежа житлового будинку. Про подію рятувальників сповістили сусіди, які побачили дим.

Негайно на місце події прибув черговий караул 13-ї державної пожежно-рятувальної частини. Завдяки вправним діям, рятувальники пожежу площею 43  кв. м ліквідували о 07:01 год., врятували одну людину та житловий будинок. Внаслідок загорання вогнем пошкоджено перекриття та речі домашнього вжитку.

Ймовірна причина пожежі:  необережне поводження з вогнем.

22.11.2017 р.

За матеріалами Ізяславського РС ГУ ДСНС

 України у Хмельницькій області

 

 

Участь у сесії Ліщанської сільської ради

 

20 листопада працівниками Ізяславського районного сектору Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області взято участь у сесії Ліщанської сільської ради.

На сесії начальник Ізяславського районного сектору ГУ ДСНС у Хмельницькій області Віктор Матвійчук довів до усіх присутніх інформацію щодо виникнення пожеж в районі, загибелі людей на них та наголосив на необхідності проведення роботи щодо попередження пожеж, нещасних випадків на них. Також наголошувалось на правилах пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення. «Враховуючи досвід попередніх років та початок опалювального сезону в найближчий час, можливо спрогнозувати виникнення загорянь вназслідок необережного поводження з вогнем при опаленні помешкань. Тому, тільки спільними зусиллями можемо запобігти виникненню пожежі», - заявив Віктор Матвійчук.  

Присутнім було вручено інформаційні листівки та застережні матеріали на протипожежну тематику для проведення роз’яснювальної роботи серед населення.

20.11.2017 р.

За матеріалами Ізяславського РС ГУ ДСНС

 України у Хмельницькій області

 

Відбулася нарада із керівниками установ та організацій району

 

20 листопада у залі засідань Ізяславської районної державної адміністрації відбулася нарада із керівниками установ та організацій району.

У нараді також взяли безпосередню участь і співробітники Ізяславського районного сектору Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області, оскільки основним із питань, що розглядалося, було питання запобігання виникненню пожеж та загибелі людей на них. Рятувальники проінформували присутніх про стан з пожежами, що склався у районі, та основні причини їх виникнення. З огляду на це, вогнеборці надали пропозиції щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій шляхом спільної взаємодії між працівниками ДСНС та організаціями району.

Нагадаємо, з початку року на території району виникло 40 пожежі.

Присутні на заході визначили пріоритетні напрямки щодо попередження виникнення небезпечних ситуацій у майбутньому.

20.11.2017 р.

За матеріалами Ізяславського РС ГУ ДСНС

 України у Хмельницькій області

 

Школярі Васьковецької ЗОШ завітали у гості до рятувальників

 

З метою навчання правил безпеки життєдіяльності підростаючого покоління 16 листопада працівники Ізяславського районного сектору ГУ ДСНС України у Хмельницькій області запросили до себе в частину школярів Васьковецької ЗОШ І-ІІ ступенів, де провели для дітей практичне заняття з пожежної безпеки. Зокрема, спершу рятувальники провели екскурсію по пожежно-рятувальному підрозділу, далі вогнеборці поспілкувалися із учнями про важливість дотримання правил безпеки у побуті, у навчальному закладі, нагадали правила поведінки у разі виникнення пожежі.

Рятувальники, продемонструвавши учням, як правильно гасити пожежу за допомогою пожежного ствола, дали можливість кожній дитині відчути себе справжнім вогнеборцем. Школярі вправно гасили полум’я, згадуючи, як їх вчили це робити працівники Служби порятунку. Наостанок рятувальники показали дітям пожежно-рятувальне спорядження, яке щодня використовують вогнеборці під час виконання завдань за призначенням.

16.11.2017 р.

 

За матеріалами Ізяславського РС ГУ ДСНС

 України у Хмельницькій області

 

Провели відпрацювання населених пунктів Лютарської сільської ради

 

У період опалювального сезону збільшується кількість пожеж, спричинених порушенням правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення та електроприладів. На жаль, такі пожежі призводять не тільки до знищення майна. Трагічні випадки трапляються через недотримання громадянами правил пожежної безпеки.

Тому з метою запобігання таким подіям, 16 листопада рятувальники Ізяславського РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області провели відпрацювання населених пунктів Лютарської сільської ради.

Вогнеборці нагадали людям правила безпеки у побуті, розповіли про причини виникнення пожеж та їх наслідки, роз’яснили, як діяти у разі виникнення загорання в будинку. Окрім цього, рятувальники вказали, як слід користуватися пічним опаленням, електрообігрівачами. Рятувальники закликали громадян використовувати тільки справні прилади і лише за призначенням, не залишати їх ввімкненими без нагляду. До того ж, вогнеборці нагадали, що не можна використовувати саморобні та несертифіковані обігрівачі.

Під час відпрацювання працівники Служби порятунку вручали кожному мешканцю пам’ятні листівки із попереджувальним змістом та основними правилами пожежної безпеки, яких слід постійно дотримуватися у побуті.

16.11.2017 р.

За матеріалами Ізяславського РС ГУ ДСНС

 України у Хмельницькій області

 

 

Про вступ до вищих навчальних закладів системи ДСНС України

 

16 листопада  працівниками Ізяславського районного сектору Головного управління спільно із представником Львівського державного університету безпеки життєдіяльності була проведена зустріч з майбутніми абітурієнтами – учнями загальноосвітніх навчальних закладів міста Ізяслав. Випускникам розповіли про основні вимоги до вступу до вищих навчальних закладів системи ДСНС України.

З метою заохочення учнів до обрання професії рятувальника шкільній молоді продемонстрували фільм про Державну службу України з надзвичайних ситуацій та порядок проходження навчання й служби у навчальних закладах, що готують фахівців ДСНС. Надзвичайники закликали молодь присвятити своє життя рятувальній справі, що означає в будь-яких екстремальних ситуаціях приходити на допомогу першими, вміти викликати у населення довіру та відчуття захищеності від небезпеки, а також стабільності у завтрашньому дні.

За детальною інформацією щодо вступу до Львівського державного університету безпеки життєдіяльності звертатися до Ізяславського районного сектору, що знаходиться за адресою: м.Ізяслав, вул.Миколи Микитюка, буд. 106 або за телефоном 5-01-55.

16.11.2017 р.

За матеріалами Ізяславського РС ГУ ДСНС

 України у Хмельницькій області

 

Тиждень безпеки дорожнього руху

 

З 13 по 19 листопада в рамках «Тижня безпеки дорожнього руху» на території України проходить  просвітницька робота у формі роз´яснювальних бесід з громадськістю щодо необхідності неухильного дотримання правил безпеки.

З метою попередження дорожньо-транспортних пригод, загибелі та травматизму серед співробітників Ізяславського районного сектору ГУ ДСНС України у Хмельницькій області під час керування власним автотранспортом, 16 листопада  в приміщенні навчального класу 13-ї державної пожежно-рятувальної частини відбулось заняття із залученням працівників місцевого відділення поліції стосовно дотримання вимог правил дорожнього руху.

Під час зібрання присутнім учасникам була доведена статистика дорожньо-транспортних пригод загалом по області та району, розглянуто типові небезпечні ситуації на дорогах, надані рекомендації щодо попередження дорожньо-транспортних аварій. Основна увага зверталась на особливості керування транспортними засобами в складних погодних умовах,  дотримання правил безпечної експлуатації автомобільної техніки, усвідомлення особистої відповідальності за безпеку на автомобільних шляхах.

По завершенню заходу співробітники ДСНС мали нагоду поставити працівникам поліції питання дорожнього руху, котрі їх турбують.  

16.11.2017 р.

За матеріалами Ізяславського РС ГУ ДСНС

 України у Хмельницькій області

 

 

В Лютарці виникла пожежа житлового будинку

 

15 листопада  о 03:00 год.  до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що в с. Лютарка Ізяславського району виникла пожежа житлового будинку. Про подію рятувальників сповістила власник домоволодіння.

Негайно на місце події прибув черговий караул 13-ї державної пожежно-рятувальної частини. Завдяки вправним діям рятувальники пожежу площею 50  кв. м ліквідували о 03:16 год. та врятували від знищення житловий будинок. Внаслідок загорання вогнем пошкоджено покриття, перекриття та речі домашнього вжитку.

Ймовірна причина пожежі:  порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печі.

15.11.2017 р.

 Ізяславський РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

 

 

У Свиридах виникла пожежа житлового будинку

 

12 листопада  о 14:07  год. до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що в с.Свириди Ізяславського району виникла пожежа житлового будинку. Про подію рятувальників сповістила власниця домоволодіння, яка побачила дим.

Негайно на місце події прибув черговий караул 13-ї державної пожежно-рятувальної частини. Завдяки вправним діям, рятувальники пожежу площею 3  кв. м ліквідували о 14:21 год. та врятували від знищення житловий будинок. Внаслідок загорання вогнем пошкоджено перекриття та речі домашнього вжитку.

Ймовірна причина пожежі:  порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печі.

Також 12 листопада  о 15:45  год. до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що в м.Ізяслав виникла пожежа допоміжної будівлі-хлів. Негайно на місце події прибув черговий караул 13-ї державної пожежно-рятувальної частини. Завдяки вправним діям рятувальників пожежу площею 41  кв. м було ліквідовано  о 15:56 год. Внаслідок загорання вогнем знищено веранду та перекриття, пошкоджено  речі домашнього вжитку та майно.

Ймовірна причина пожежі:  необережне поводження з вогнем.

13.11.2017 р.

 

 Ізяславський РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

 

 

Виявлено труп чоловіка

 

10 листопада о 15 год. 19 хв. на  ПЗЧ 13 ДПРЧ ГУ ДСНС України у Хмельницькій області надійшло повідомлення від чергового поліції про те, що в квартирі житлового будинку за адресою: м. Ізяслав, вул. М.Микитюка, 106 Б, виявлено труп чоловіка. Даний громадянин зі слів працівників поліції помер приблизно два тижні тому. За зверненням співробітників поліції на місце події було направлено відділення 13 ДПРЧ.

Особовим складом відділення 13 ДПРЧ, за допомогою засобів індивідуально захисту (костюмів Л-1, гумових рукавиць та трупного мішка) у складі ланки ГДЗС було винесено з квартири, яка знаходилась на 4-му поверсі житлового будинку, тіло чоловіка на вулицю та загружено в автомобіль  УАЗ для його подальшого транспортування до Шепетівського СМЕ.

10.11.2017 р.

                                                                                     Ізяславський РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

 

 

Ізяславські рятувальники  перевірили будинк-інтренат для громадян похилого віку на відповідність до вимог протипожежної безпеки

 

10 листопада  працівниками Ізяславського РС було проведно позапланову перевірки  Ліщанського будинку-інтренат для громадян похилого віку та інвалідів.

Було оглянуто приміщення закладу та звернуто увагу на порушення правил пожежної безпеки в них. Після проведення перевірки була проведена тематична бесіда на тему «Дотримання правил пожежної безпеки на робочому місці».

 Керівнику та персоналу закладу рятувальники Ізяславщини розповіли про випадки пожеж, що сталися на території району та області, вказали на найімовірніші причини їх виникнення. Особливу увагу працівники Служби порятунку звернули на використання електрообігрівачів.  Ще раз нагадали персоналу правила експлуатації вогнегасником.

Надзвичайники також звертали особливу увагу  на обов’язкову наявність первинних засобів пожежогасіння, на справний стан електрогосподарства, зручні шляхи евакуації.  

10.11.2017 р.

                                                                                     Ізяславський РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

 

Представники Ізяславського РС взяли участь у написанні диктанта з української мови

 

9 листопада, коли всі справжні українці відзначають День української писемності та мови, у читальному залі Ізяславської центральної районної бібліотеки відбувся «круглий стіл» під назвою «Нас багато - Ми різні - Нас об’єднує спільна мета». У ньому взяли участь: представники Ізяславського РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області, структурних підрозділів районної державної адміністрації, районної ради, міської ради, районних структур центральних органів влади, Ізяславського районного військового комісаріату,  духовенства району, працівники закладів медицини, районної газети «Зоря Надгориння».

На початку зібрання завідувач сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації Віктор Кучерук розповів про історичний процес  розвитку української мови. У ході «круглого столу» всі присутні спільно із світовим українством  долучилися до масштабного проекту Національної радіокомпанії України – написання XVIІ Всеукраїнського диктанту національної єдності.

Укотре диктант диктував доцент Київського університету імені Бориса Грінченка, автор підручників з української мови та літератури Олександр Авраменко. До слова, текст диктанту «Наші пісні» — авторський і створений на замовлення Українського радіо спеціально до Дня мови.

Він налічував близько півтори сотні слів і складений відповідно до всіх приписів і норм українського правопису. Проте кожне його слово яскраво охарактеризувало культурне надбання українців – їх пісні. 

Знаково звучало сьогодні речення диктанту: «Наші пісні з будь-якими мотивами – чи з карпатськими ритмами у виконанні Руслани, чи з тривожними кримськотатарськими інтонаціями Джамали - долають усі кордони без віз, бо в них жива душа народу України».

Як зауважив заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко, учасник  написання диктанту «Ця подія стала не лише перевіркою знань української мови, а й певним стимулом завжди спілкуватися державною мовою, постійно її вивчати, популяризувати та берегти як символ могутньої української держави».

Цей захід вже сімнадцять років єднає українців як у нашій країні, так і за кордоном, демонструючи солідарність тих, хто шанує рідне слово і плекає рідну мову.

09.11.2017 р.

Ізяславський районний сектор

ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

 

Проведено комплексне, протипожежне та протиаварійне об’єктове тренування

 

З метою удосконалення практичного досвіду у сфері цивільного захисту  09 листопада  в м.Ізяслав  на території котельні № 26 КП «Ізяславтепломережа» було проведено комплексне, протипожежне та протиаварійне об’єктове тренування.

У  проведенні тренування взяли участь працівники підприємства, рятувальники 13 ДПРЧ ГУ ДСНС у Хмельницькій області, представники служб взаємодії.

Навчання мали на меті перевірити дії персоналу, керівництва та служб взаємодії на випадок надзвичайної ситуації, відпрацювати порядок дій.

Під час проведення  тренувань  було перевірено справність засобів оповіщення при аварії, вміння діяти в екстремальних ситуаціях,  організованість дій працівників котельні з усіма службами.

09.11.2017 р. 

Ізяславський районний сектор

ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

 

 

 

Нарада із керівниками навчальних закладів району

 

8 листопада  у залі засідань Ізяславської районної державної адміністрації відбулася нарада з керівниками навчальних закладів району.

У нараді також взяли безпосередню участь і співробітники Ізяславського районного сектору Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області, оскільки основним із питань, що розглядалося, було питання запобігання виникненню пожеж у навчальних закладах.

Рятувальники проінформували присутніх про стан з пожежами, що склався у районі, та основні причини їх виникнення. З огляду на це, вогнеборці надали пропозиції щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій шляхом спільної взаємодії між працівниками ДСНС та працівниками закладів освіти.

Нагадаємо, з початку року на території району виникло 37 пожеж.

Присутні на заході визначили пріоритетні напрямки щодо попередження виникнення пожеж та інших надзвичайних ситуацій у майбутньому.

08.11.2017 р.

 Ізяславський РС ГУ ДСНС у Хмельницькій області

 

 

КАМАЗ  з’їхав з дороги

 

7 листопада о 10:55 год. на пункт зв’язку 13-ї державної пожежно-рятувальної частини м.Ізяслав надійшло повідомлення  про те, що на об’їзній дорозі навколо м.Ізяслав водій автомобіля КАМАЗ  не впорався із керуванням та з’їхав з дороги, що призупинило рух автомобіля. На місце події відразу було направлено відділення 13 ДПРЧ.

Прибувши на місце виклику, рятувальники за допомогою троса витягнули КАМАЗ на проїзну частину дороги.

07.11.2017 р.

 Ізяславський РС ГУ ДСНС у Хмельницькій області

 

 

Наслідки необережного поводження з вогнем

31 жовтня  о 20:02 год. до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що в м.Ізяслав виникла пожежа допоміжної споруди житлового сектора. Про подію рятувальників сповістила власниця домоволодіння, яка побачила дим.

Негайно на місце події прибув черговий караул 13-ї державної пожежно-рятувальної частини. Завдяки вправним діям рятувальники пожежу площею 25  кв. м. ліквідували о 20:16 год. Внаслідок загорання вогнем знищено:  перекриття, робочий інструмент та  пошкоджено речі домашнього вжитку і побутова техніка.

Ймовірна причина пожежі:  необережне поводження з вогнем.

01.11.2017 р.

 

 Ізяславський РС ГУ ДСНС у Хмельницькій області

 

Проведено громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.»

 

31 жовтня працівники Ізяславського районного сектору Головного управління ДСНС України в Хмельницькій області провели громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.». Головним завданням Акції стало ознайомлення і навчання дітей та дорослих основних правил пожежної безпеки, роз'яснення питання безпечної життєдіяльності населення.

Рятувальники розпочали захід з ознайомлення дітей із діяльністю служби порятунку «101», розповіли їм також і про види небезпеки природного та техногенного характеру, які є в сучасному світі. Фахівці звернули особливу увагу дітей на дотримання правил безпечної поведінки всюди: у школі, вдома чи на прогулянці. Також із захопленням спостерігали учасники заходу за тим, як рятувальники демонстрували засоби пожежогасіння та оснащення, за допомогою якого їм доводиться ліквідовувати різні надзвичайні ситуації.

31.10.2017 р.

 Ізяславський РС ГУ ДСНС у Хмельницькій області

 

 

На нараді обговорено питання запобігання виникненню пожеж та загибелі людей на них

 

30 жовтня  у залі засідань Ізяславської районної державної адміністрації відбулася нарада з керівниками установ та організацій району.

У нараді також взяли безпосередню участь і співробітники Ізяславського районного сектору Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області, оскільки основним із питань, що розглядалося, було питання запобігання виникненню пожеж та загибелі людей на них. Рятувальники проінформували присутніх про стан з пожежами, що склався у районі, та основні причини їх виникнення. З огляду на це, вогнеборці надали пропозиції щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій шляхом спільної взаємодії між працівниками ДСНС та організаціями району.

Нагадаємо, з початку року на території району виникло 35 пожежі.

Присутні на заході визначили пріоритетні напрямки щодо попередження виникнення небезпечних ситуацій у майбутньому.

30.10.2017 р.

  Ізяславський РС ГУ ДСНС України

                                                                                      у Хмельницькій області

 

Здійснено відпрацювання у житлових секторах Христівської сільської ради

 

30 жовтня працівники Ізяславського РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області з метою роз’яснення місцевим жителям правил пожежної безпеки здійснили відпрацювання у житлових секторах Христівської сільської ради.

Під час обходу домоволодінь рятувальники звернули основну увагу громадян на те, що почався опалювальний сезон, а відтак збільшується загроза виникнення пожеж через неправильну експлуатацію обігрівальних приладів та пічного опалення. Тому вогнеборці закликали людей обов’язково перевірити справність печей та опалювальних приладів перед їх використанням, а також неухильно дотримуватися правил пожежної безпеки. Рятувальники розповіли місцевим жителям, що не можна використовувати для розпалювання печей легкозаймисті та вибухонебезпечні речовини, не слід розміщувати їх поруч з електрообігрівальними приладами, не допустимо використовувати обігрівачі для сушіння речей і залишати їх ввімкненими без нагляду. Батькам рятувальники наголосили не дозволяти малечі самостійно користуватися сірниками, розпалювати пічку та вмикати пристрої в розетку, адже невинні дитячі пустощі з вогнем також можуть призвести до виникнення пожежі. Окрім цього, вогнеборці відвідали помешкання соціально незахищених громадян і застерегли їх від виникнення пожежі в побуті.

Місцевим мешканцям рятувальники вручали пам’ятки та листівки попереджувального змісту.

30.10.2017 р.

  Ізяславський РС ГУ ДСНС України

                                                                                      у Хмельницькій області

Проведено перевірку захисної споруди Ізяславського навчально-реабілітаційного центру

 

З метою підвищення готовності органів управління та сил цивільного захисту до реагування на ймовірні надзвичайні ситуації в мирний час та особливий період рятувальники Ізяславського районного сектору Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області спільно із  працівниками об’єкту провели перевірку захисної споруди Ізяславського навчально-реабілітаційного центру.

Метою такої перевірки є здійснення контролю за  фактичним технічним станом, належним утриманням та експлуатацією захисних споруд, оцінка стану готовності до використання за призначенням.

За результатами проведеного заходу встановлено, що укриття оцінюється як обмежено готове.

27.10.2017 р.

     Ізяславський РС ГУ ДСНС України

                                                                                      у Хмельницькій області

 

Здійснено відпрацювання  житлових секторів Сошненської сільської ради

 

Фахівці Головного управління ДСНС постійно проводять роз’яснювальну роботу з населенням щодо обов’язковості дотримання правил пожежної безпеки. В осінній період рятувальники особливо акцентують увагу громадян на належній підготовці до опалювального сезону, що незабаром розпочнеться.

З цією метою 27 жовтня рятувальники Ізяславського РС здійснили відпрацювання  житлових секторів Сошненської сільської ради. Особливу увагу вогнеборці приділили соціально незахищеним верствам населення – літнім людям, яким значно важче самотужки обігріти власні помешкання та бути уважними при використанні опалювальних приладів, щоб не сталося біди, та багатодітним родинам.

Під час обходу домоволодінь рятувальники звернули основну увагу на те, що до пожеж через пічне опалення може призвести експлуатація несправних печей, їх сильне перенагрівання, неприкриті дверцята печі, з яких може випасти жаринка та спричинити займання. Тому вогнеборці закликали місцевих жителів обов’язково перевірити справність печей та димарів перед експлуатацією, не розводити вогонь у печах з тріщинами і забитими димарями. Окрім цього, рятувальники розповіли місцевим жителям, що для безпечного обігріву власного помешкання не варто розміщувати поруч з піччю легкозаймисті та горючі речовини або  використовувати  їх для розпалу печі, сушити одяг за допомогою печі. Фахівці Служби порятунку пояснили, на якій відстані від печі повинні знаходитися меблі та інші речі в кімнаті, а також чому так важливо мати облаштований металевий килимок біля дверцят печі.

У ході бесід рятувальники наголосили батькам, що не можна дозволяти розпалювати вогонь у печі дітям, а також залишати їх самостійно стежити за вогнем. Всім жителям  вогнеборці роздали інформаційні листівки із застереженням та зазначеними правилами пожежної безпеки.

27.10.2017 р.

       Ізяславський РС ГУ ДСНС України

                                                                                      у Хмельницькій області

Проведено планові перевірки  об’єктів Тернавської сільської ради

 

26 жовтня  працівниками Ізяславського РС було проведено планові перевірки  об’єктів Тернавської сільської ради, а саме оглянуто приміщення та звернуто увагу на порушення правил пожежної безпеки в них. Після проведення перевірки відбулась тематична бесіда на тему «Дотримання правил пожежної безпеки на робочому місці».

 Керівникам та персоналу закладів рятувальники Ізяславщини розповіли про випадки пожеж, що сталися у на території району та області, вказали на найімовірніші причини їх виникнення. Особливу увагу працівники Служби порятунку звернули на використання пічного опалення та електрообігрівачів. Ще раз нагадали персоналу правила експлуатації вогнегасником та як правильно користуватися ним.  Торкнулися вогнеборці і безпеки у побуті та закликали працівників доносити  інформацію стосовно дотримання усіх норм пожежної безпеки  в повсякденному житті до своїх близьких. Це допоможе уникнути лиха та сприятиме уважнішому й відповідальнішому ставленню громадян до безпеки власного життя. 

Надзвичайники також звертали особливу увагу  на обов’язкову наявність первинних засобів пожежогасіння, на справний стан електрогосподарства, зручні шляхи евакуації.  

26.10.2017 р.

 

                                                                                     Ізяславський РС ГУ ДСНС України

                                                                                      у Хмельницькій області

 

 

Візит пожежників до дитячого садочка

 

25 жовтня працівники Служби порятунку провели виховну годину для вихованців дитячого садочку № 6 міста Ізяслав.

Співробітники ДСНС окреслили фактори ризику, що можуть загрожувати життю та здоров’ю дітей в осінньо-зимовий період. Зокрема, йшлося про пожежну безпеку у побуті, безпеку на дорогах. Рятувальники розповіли  дітям про специфіку пожежного автомобіля, показали їм пожежне спорядження та обладнання. Під час виховної години надзвичайники продемонстрували можливості пожежної техніки.

На згадку про розмову і зустріч кожна дитина отримала від вогнеборців листівки із правилами безпеки життєдіяльності.

25.10.2017 р.

Ізяславський районний сектор

ГУ ДСНС у Хмельницькій області

 

 

Здійснено перевірку пожежних гідрантів

 

25 жовтня рятувальники Ізяславського РС Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області здійснили перевірку зовнішнього протипожежного водопостачання міста та об’єктів з масовим перебуванням людей: оглянули пожежні гідранти.

Досвід гасіння пожеж свідчить, що протипожежне водопостачання є одним із основних факторів успішного гасіння значної кількості пожеж. Згідно із статистикою, кожна третя пожежа ліквідовується із використанням пожежних гідрантів та пожежних водоймищ.

Через несправні гідранти та нестачу джерел протипожежного водопостачання більшість пожеж ліквідовується із залученням значної кількості пожежної техніки та організації підвозу води.
Після проведеної перевірки працівники ДСНС дійшли висновку, що стан зовнішнього протипожежного водопостачання знаходиться у задовільному стані. Тиск водопровідної мережі відповідає нормативному.

25.10.2017 р.

 

Ізяславський районний сектор

ГУ ДСНС у Хмельницькій області

 

Врятовано від знищення житловий будинок

 

23 жовтня  о 15:45 год. до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що в м.Ізяслав виникла пожежа житлового будинку. Про подію рятувальників сповістила власниця домоволодіння, яка побачила дим.

Негайно на місце події прибув черговий караул 13-ї державної пожежно-рятувальної частини. Завдяки вправним діям рятувальники пожежу площею 35  м2 ліквідували о 16:02 год.та врятували від знищення житловий будинок. Внаслідок загорання вогнем пошкоджено перекриття та речі домашнього вжитку.

Ймовірна причина пожежі:  підпал.

24.10.2017 р.

Ізяславський районний сектор

ГУ ДСНС у Хмельницькій області

 

 

Рейд у житловому секторі Топорівської сільської ради

 

20 жовтня працівники Ізяславського РС з метою роз’яснення місцевим жителям правил пожежної безпеки здійснили рейд у житловому секторі. Зокрема, рятувальники провели обхід помешкань у селах Топорівської сільської ради.

Під час рейдів фахівці звернули основну увагу громадян на те, що незабаром початок опалювального сезону, а відтак збільшується загроза виникнення пожеж через неправильну експлуатацію обігрівальних приладів та пічного опалення. Тому вогнеборці закликали людей обов’язково перевірити справність печей та опалювальних приладів перед їх використанням, а також неухильно дотримуватися правил пожежної безпеки. Рятувальники розповіли місцевим жителям, що не можна використовувати для розпалювання печей легкозаймисті та вибухонебезпечні речовини, не слід розміщувати їх поруч з електрообігрівальними приладами, не допустимо використовувати обігрівачі, до прикладу, для сушіння речей, а не за призначенням, і залишати їх ввімкненими без нагляду. Батькам рятувальники наголосили не дозволяти малечі самостійно користуватися сірниками, розпалювати пічку та вмикати пристрої в розетку, адже невинні дитячі пустощі з вогнем також можуть призвести до виникнення пожежі. Окрім цього, вогнеборці відвідали помешкання соціально незахищених громадян і застерегли їх від виникнення пожежі в побуті.

Місцевим мешканцям рятувальники вручали пам’ятки та листівки попереджувального змісту.

20.10.2017 р.

Ізяславський районний сектор

ГУ ДСНС у Хмельницькій області

 

Проведено комплексне, протипожежне та протиаварійне об’єктове тренування

 

З метою удосконалення практичного досвіду у сфері цивільного захисту  19 жовтня  в м.Ізяслав  на території котельні №18 «Ізяславтепломережа» було проведено комплексне, протипожежне та протиаварійне об’єктове тренування.

У  проведенні тренування взяли участь працівники підприємства, рятувальники 13 ДПРЧ ГУ ДСНС у Хмельницькій області, представники служб взаємодії.

Навчання мали на меті перевірити дії персоналу, керівництва та служб взаємодії на випадок надзвичайної ситуації, відпрацювати порядок дій.

Під час проведення  тренувань  було перевірено справність засобів оповіщення при аварії, вміння діяти в екстремальних ситуаціях,  організованість дій працівників котельні з усіма службами.

19.10.2017 р.

Ізяславський районний сектор

ГУ ДСНС у Хмельницькій області

 

Проведено відпрацювання у житловому секторі Радошівської сільської ради

 

З метою покращення обізнаності громадян та попередження виникнення пожеж у оселях жителів Радошівської сільської ради 19 жовтня працівники Ізяславського РС здійснили відпрацювання у житловому секторі села Радошівка та села Путринці.

Під час обходу помешкань рятувальники нагадали місцевим жителям правила пожежної безпеки у побуті, розповіли про причини виникнення пожеж та їх наслідки, роз’яснили, як діяти у разі виникнення загорання в будинку. Спілкуючись з краянами, рятувальники наголосили на особливостях осіннього пожежонебезпечного періоду, назвали правила безпеки, про які не варто забувати, користуючись електрообігрівачами та газовими установками у побуті. Вогнеборці також закликали батьків навчити правил безпечної поведінки дітей та дати їм ті знання, які допоможуть їм вберегтися від пожежі у майбутньому. Під час відпрацювання жителям вручалися листівки на відповідну тематику.

19.10.2017 р.

Ізяславський районний сектор

ГУ ДСНС у Хмельницькій області

 

 

Проведено випробування свого пожежно-технічного обладнання

Пожежне, аварійно-рятувальне обладнання та оснащення, прилади, пристрої, засоби індивідуального захисту, що перебувають на озброєнні оперативно-рятувальних частин, мають забезпечувати безпечну роботу, збереження здоров'я особового складу та відповідати вимогам спеціалізованих державних стандартів та технічних умов. Технічний стан та придатність до використання визначаються під час проведення технічних обслуговувань та випробувань.

Так, 18 жовтня, на базі 21-ї державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС у Хмельницькій області особовий склад 13 ДПРЧ провів випробування свого пожежно-технічного обладнання. Все обладнання пройшло перевірку. Це доводить, що за умов належної експлуатації та своєчасного ремонту, під час проведення навчань, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій чи гасіння пожеж обладнання зможе забезпечити безпеку для особового складу під час виконання службових обов’язків.

19.10.2017 р.

 

Ізяславський районний сектор

ГУ ДСНС у Хмельницькій області

 

Врятовано житловий будинок

 

11 жовтня  о 14:50 год. до служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що в м.Ізяслав виникла пожежа житлового будинку. Про подію рятувальників сповістила власниця, яка побачила дим. На місце виїхав черговий караул 13-ї державної пожежно-рятувальної частини. Завдяки вправним діям вогнеборців будинок, а також 2 споруди, що знаходилися поруч, вдалося врятувати. Внаслідок пожежі вогнем пошкоджено перекриття та речі домашнього вжитку.

Ймовірною причиною пожежі стало порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печей.

12.10.2017 р.

Ізяславський районний сектор

ГУ ДСНС у Хмельницькій області

 

Нарада із підведення підсумків роботи та службової діяльності за дев’ять місяців 2017 року

В Ізяславському районному секторі ГУ ДСНС у Хмельницькій області за участі головного фахівця відділу організації заходів цивільного захисту Головного управління державної служби України з  надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області, підполковника Сагана Олександра Володимировича  відбулась нарада із підведення підсумків роботи та службової діяльності за дев’ять місяців 2017 року. Загалом з початку поточного року виникло 33 пожежі. 5 разів підрозділ залучався на ліквідацію ДТП, 7 рази на допомогу та ліквідацію аварій. 

Працівники підрозділу протягом року врятували 3-х людей під час ліквідації та гасіння пожеж. Крім того, вдалось врятувати 63 будівлі. При проведенні аварійно-рятувальних робіт було врятовано 1 дитину та при ліквідації наслідків ДТП врятовано 6 осіб.

Підрозділ посів 1 місце в оперативно-службовій діяльності серед підрозділів області. Начальник підрозділу відзначив кращих працівників. Однак зупинятись на досягнутому особовий склад не збирається – у 2017 році окреслено завдання щодо покращення діяльності підрозділу та зміцнення матеріально-технічної бази.

 05.10.2017 р.

Ізяславський районний сектор

ГУ ДСНС у Хмельницькій області

 

Ознайомлено із ходом підготовки робіт до осінньо-зимового періоду

 

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 11 січня 2017 року № 9-р «Про затвердження Плану основних заходів цивільного захисту на 2017 рік» та з метою виконання доручення заступника голови обласної державної адміністрації від 26.09.2017 №70/30-36-4834/2017 «Про огляди готовності об’єктів житлово-комунального господарства та соціально-культурної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2017/2018 року», головним фахівцем відділу організації заходів цивільного захисту Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області, підполковником служби цивільного захисту Саганом О.В. та начальником Ізяславського районного сектору Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області, підполковником служби цивільного захисту Матвійчуком В.Л.  04 жовтня  поточного року проведено перевірку організації роботи з питань підготовки місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, систем життєзабезпечення, сил і засобів до реагування на можливі надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру та готовність до роботи в осінньо-зимовий період 2017/2018 року Ізяславського району. У ході огляду було перевірено справність техніки, що буде залучатися для розчистки доріг, заготівлю посипочних матеріалів на зимовий період, знаків дорожнього руху на зимову тематику та запас паливно-мастильних матеріалів.

05.10.2017 р.

 

Ізяславський районний сектор

ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

 

 

Проведено планові перевірки  об’єктів на території Плужненської сільської ради

28 вересня  працівниками Ізяславського РС було проведено планові перевірки  об’єктів на території Плужненської сільської ради.

Під час перевірки вогнеборці  провели огляд приміщень та звернули увагу керівників об’єктів на порушення правил пожежної безпеки в них. Після проведення перевірки, детального роз’яснення порушень та як їх усунути, з працівниками була проведена тематична бесіда на тему «Дотримання правил пожежної безпеки на робочому місці».

Керівникам та персоналу закладів рятувальники, розповіли про випадки пожеж, що сталися на території Ізяславського району, області, вказали на найімовірніші причини їх виникнення. Ще раз нагадали персоналу правила експлуатації вогнегасником та як правильно користуватися ним.  Торкнулися вогнеборці і безпеки у побуті, так як наближається зимовий період і починається опалювальний сезон, персоналу було роз’яснено правила користування пічним опаленням.

Надзвичайники також звертали особливу увагу на справний стан електрогосподарства, зручні шляхи евакуації.

28.09.2017 р.

Ізяславський районний сектор

ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

 

Працівники Ізяславського районного сектору здійснили рейд у населені пункти Плужненської сільської ради

 

 

Одним із основних напрямків попереджувальної  роботи ГУ ДСНС України у Хмельницькій області є проведення  відпрацювання населених пунктів щодо попередження виникнення пожеж, адже найчастіше загорання виникають саме в помешканнях громадян. Щоб такі випадки траплялися рідше, 28 вересня працівники Ізяславського районного сектору здійснили рейд у населені пункти Плужненської сільської ради.

Під час профілактичного відпрацювання вогнеборці навели людям приклади пожеж, котрі виникли у домогосподарствах від початку року, розповіли про наслідки пожеж, які можуть статися у разі ігнорування правил безпеки. Щоб кожна людина знала, як вберегти свій дім від вогню, рятувальники пояснили громадянам правила безпечної експлуатації електрообігрівачів та газових приладів. Дорослим фахівці наголосили про важливість навчання дітей правил безпеки та роз’яснення малечі про загрозу від ігор з вогнем, користування сірниками і запальничками. Окрім цього, рятувальники відвідали помешкання літніх людей.

У ході кожного рейду вогнеборці вручали пам’ятні листівки із попереджувальним змістом та основними правилами пожежної безпеки, яких слід постійно дотримуватися у побуті.

28.09.2017 р.

Ізяславський районний сектор

ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

 

 

Проведено відпрацювання населених пунктів Кунівської сільської ради

 

Із настанням осіннього періоду збільшується кількість пожеж, причиною виникнення яких є необережна експлуатація електрообігрівальних приладів і печей, якими користуються громадяни для обігріву своїх помешкань. Зважаючи на те, що опалювальний сезон ще не розпочався, а температурні показники останні кілька днів значно знизилися, 21 вересня рятувальники Ізяславського районного сектору Головного Управління ДСНС у Хмельницькій області провели відпрацювання населених пунктів Кунівської сільської ради.

Під час зустрічей вогнеборці акцентували увагу людей на важливості утримання у належному стані пічного опалення, розповіли основні правила безпеки, що стосуються правильного користування піччю. Одночасно з цим громадянам нагадали, про важливість правильної експлуатації електрообігрівальних приладів: їх не потрібно залишати без нагляду, не можна розміщувати поблизу легкозаймистих речей, а ввімкнення великої кількості електроприладів чи обігрівачів одночасно може становити небезпеку, адже через перевантаження електромережі є ризик короткого замкнення у будинку.

Навчаючи мешканців правил пожежної безпеки, рятувальники додатково вручали співрозмовникам тематичні листівки, аби вкрай важлива інформація залишалася в пам’яті громадян надовго.

21.09.2017 р.

Ізяславський районний сектор

ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

 

 

Проведено комлексне, протипожежне та протиаварійне об’єктове тренування

 

 

З метою удосконалення практичного досвіду у сфері цивільного захисту  20 вересня  в м.Ізяслав  на території котельні № 2 «Ізяславтепломережа» було проведено комлексне, протипожежне та протиаварійне об’єктове тренування.

У  проведенні тренування прийняли участь працівники підприємства, рятувальники 13 ДПРЧ ГУ ДСНС у Хмельницькій області, представники служб взаємодії.

Навчання мали на меті перевірити дії персоналу, керівництва та служб взаємодії на випадок надзвичайної ситуації, відпрацювати порядок дій.

Під час проведення  тренувань  було перевірено справність засобів оповіщення при аварії, вміння діяти в екстремальних ситуаціях, організованість дій працівників котельні з усіма службами.

Після завершення навчань з працівниками котельні було проведено бесіду на тему «Дотримання правил пожежної безпеки на робочому місці».

20.09.2017 р.  

Ізяславський районний сектор

ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

 

 

В с.Сохуженці на дах старої школи впало дерево

18 вересня до 13 Державної пожежно-рятувальної частини надійшло повідомлення про те, що в с.Сохуженці на дах старої школи впало дерево внаслідок сильного пориву вітру і пошкодило покриття на площі 60 кв.м.

До місця події вирушили рятувальники 13 ДПРЧ.

18.09.2017 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС України

у Хмельницькій області

 

Рятувальники ліквідували пожежу в допоміжній споруді

 

16 вересня о 14:29 год. до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в допоміжній споруді житлового сектору, що розташована в с.Михнів по вул.Центральна, буд. 45.

До місця виклику було терміново направлено відділення 13-ї державної пожежно-рятувальної частини м.Ізяслав та МПК с.Михнів, а також добровільна пожежна дружина ТОВ «Укрелітагро» с.Михнів на тракторах Т150 з бочками РЖТ-10.

По прибуттю на місце пожежі встановлено, що горить допоміжна споруда: сінник на площі 40 м.кв. Пожежу локалізовано о 14:42 год. та повністю ліквідовано о 14:42 год.

Всього до ліквідації пожежі залучалось 8 чоловік особового складу та 4 одиниці техніки.

Завдяки вправним діям вогнеборці врятували від знищення житловий будинок та поряд розташовану господарчу будівлю.

Причина пожежі: необережне поводження з вогнем невстановленої особи.

18.09.2017 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС України

у Хмельницькій області

 

Щиро вітаю усіх рятувальників, працівників цивільного захисту та пожежної охорони Ізяславського  району із професійним святом - Днем рятувальника! Відзначення вашого професійного свята є державним визнанням неоціненного внеску людей цих мужніх професій - людей сильних духом, котрі із честю забезпечують надійний захист національного багатства, життя людей від вогню та стихії. Цілодобово підтримують постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом і завжди готові якнайшвидше допомогти тим, хто найбільше потребує невідкладної допомоги.

Дозвольте цього святкового дня побажати усім вам міцного здоров'я, всіляких гараздів та побільше життєвих благ і якомога менше тривожних викликів. Нехай мир і злагода панують у ваших домівках, а Господь Бог оберігає вас від усіх негараздів. Ви, мужні люди в мирний час, завжди на варті. У святковий час для вас нашу прийміть вдячність.

 

Зі святом Вас!

Начальник Ізяславського РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області, підполковник служби цивільного захисту Віктор Матвійчук

 

 

17 вересня - День рятівника

 

В районі відзначили День рятівника

 

Указом Президента України від 12 вересня 2008 року № 830, враховуючи значний внесок працівників аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань, а також громадян у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров’я людей, на підтримку ініціативи громадськості та Державної служби України з надзвичайних ситуацій  встановлено відзначати в Україні щороку 17 вересня День рятівника.

З нагоди професійного свята рятувальників району та ветеранів галузі 15 вересня в приміщення Ізяславського районного сектору ДСН України в Хмельницькій області та 13 ДПРЧ  завітали привітати голова районної державної адміністрації Борис Яцков, заступник голови районної ради Михайло Борисюк, заступник Ізяславського міського голови Віталій Андрійчук. 

Відкриваючи  урочисте зібрання, начальник Ізяславського районного сектору ДСНС України в Хмельницькій області Віктор Матвійчук підвів короткий підсумок роботи працівників сектору та частину за рік, що минув.

Представники влади району та міста висловили щиру подяку рятівникам району за самовіддану працю, героїзм та чуйність до чужої біди і побажали щастя, здоров’я, нових сил, енергії і пильності на щоденній нелегкій вахті.

Зокрема, голова районної державної адміністрації Борис Яцков сказав: «Оберігати державу та її громадян від пожежі і надзвичайних ситуацій  завжди було шляхетною справою». 

За сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та  з нагоди відзначення професійного свята – Дня рятівника – групі працівників підрозділу було вручено відзнаки районної державної адміністрації, районної ради та Ізяславського районного сектору ДСНС України в Хмельницькій області.

ФОТОКОЛАЖ

15.09.2017 р.

За матеріалами Ізяславського РС ДСНС України  в Хмельницькій області

 

 

Проведено планові перевірки обєктів Двірецької сільської ради

 

14 вересня працівниками Ізяславського РС було проведено планові перевірки обєктів Двірецької сільської ради.

Було проведено огляд приміщень та звернуто увагу на порушення правил пожежної безпеки в них. Після проведення перевірки була проведена тематична бесіда на тему «Дотримання правил пожежної безпеки на робочому місці».

 Керівникам та персоналу закладів рятувальники Ізяславщини розповіли про випадки пожеж, що сталися у на території району, області, вказали на найімовірніші причини їх виникнення. Ще раз нагадали персоналу правила експлуатації вогнегасником та як правильно користуватися ним.  Торкнулися вогнеборці і безпеки у побуті та закликали працівників доносити  інформацію стосовно дотримання усіх норм пожежної безпеки  в повсякденному житті до своїх близьких. Це допоможе уникнути лиха та сприятиме уважнішому й відповідальнішому ставленню громадян до безпеки власного життя. 

Надзвичайники також звертали особливу увагу  на обов’язкову наявність первинних засобів пожежогасіння, на справний стан електрогосподарства, зручні шляхи евакуації.  

14.09.2017 р.

За матеріалами Ізяславський РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

 

 

Виявлено артилерійський снаряд часів Другої світової війни

 

 

11 вересня  групою піротехнічних робіт АРЧ АРЗ СП ГУ ДСНС України у Хмельницькій області було вилучено один артилерійський снаряд 152 мм часів Другої світової війни, який було виявлено 10.09.2017 року між с.Півнева Гора та м.Остріг, та знешкоджено на колишньому військовому полігоні поблизу с.Велика Радогощ.

11.09.2017 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС України

у Хмельницькій області

 

Попередження пожеж у лісових масивах

 

З метою протидії пожежам у природних екосистемах 11 вересня рятувальники Ізяславського РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області провели роз’яснювальну роботу серед населення щодо попередження пожеж у лісових масивах.

У ході заходу було  проведено обхід територій, в яких найчастіше збираються охочі до відпочинку на свіжому повітрі. Зокрема було наголошено відпочиваючим, що у більшості випадків пожежа виникає з вини людей:  легковажно залишені вогнища після пікніків, кинуті непогашені сірники й недопалки –  стають основними причинами виникнення пожеж.

 Кожному співрозмовнику рятувальники вручили листівки застерігаючого характеру про недопущення пожеж у лісі та дій у разі виявлення загоряння.

11.09.2017 р.

Ізяславський районний сектор

                              ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

 

 

Ліквідовано пожежу допоміжної будівлі - хліву

 

 

08 вересня  о 17:49 год. до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення, що у селі Борисів Ізяславського району виникла пожежа допоміжної будівлі - хліву.

Негайно за викликом було направлено відділення 13-ї державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області та МПК с.Плужне. На момент прибуття вогнем було охоплено 40м2 м. 

Нещасних випадків на пожежі не було зафіксовано.

Пожежею знищено покриття на площі 40м2, речі домашнього вжитку.

Ймовірна причина пожежі – коротке замикання електромережі.

08.09.2017 р.

Ізяславський районний сектор

                              ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

 

 

Тривають профілактично-роз'яснювальні заходи серед мешканців сільської місцевості

З метою профілактики пожеж, інших надзвичайних подій 1 вересня працівники Ізяславського РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій  області  провели профілактично-роз'яснювальні заходи серед мешканців Тернавської сільської ради.

Рятувальники роз’яснили основні правила безпечної поведінки у побуті, зокрема під час користування електричними приладами, пічним опаленням, перебування у природних екосистемах, а також у разі виявлення вибухонебезпечних та інших підозрілих предметів. Співробітники ДСНС закликали громадян не спалювати на полях суху рослинність та сміття на присадибних ділянках, не розводити відкритий вогонь поруч із господарчими будівлями, стежити, щоб діти не бавилися з вогнем. Під час профілактичного відпрацювання мешканцям  рятувальники вручили інформаційні листівки.

01.09.2017 р.  

Ізяславський районний сектор

                              ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

 

Триває роз’яснювальна робота серед населення щодо попередження пожеж у лісі

 

З метою протидії пожежам у лісових масивах, 30 серпня працівники Ізяславського РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області провели роз’яснювальну роботу серед населення щодо попередження пожеж у лісі.

Під час рейду фахівці нагадали громадянам, що у спекотну погоду забороняється розводити багаття у лісах, заїжджати транспортом на територію лісового фонду, палити та кидати непогашені сірники, недопалки, самовільно спалювати рослини та їх залишки. Також, фахівці ДСНС звернулись до дорослих з проханням навчати свою малечу правилам безпеки під час перебування на природі та порядок дій у разі виникнення пожежі. Всім відпочиваючим рятувальники вручили профілактичні листівки на відповідну тематику.

30.08.2017 р.

Ізяславський районний сектор

                              ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

 

Ізяславські рятувальники провели нараду з освітянами району

 

 

29 серпня представники Служби порятунку «101» Ізяславського району провели нараду з працівниками освіти району щодо підготовки навчальних закладів до нового навчального року та дотримання основних вимог пожежної й техногенної безпеки.

Також працівники Ізяславського районного сектору наголосили на вимоги правил пожежної безпеки до об’єктів освіти, від чого напряму залежить безпека дітей та обслуговуючого персоналу. Потім зупинилися на основних моментах поведінки у разі пожеж та надзвичайних ситуаціях техногенного характеру. Ізяславські рятувальники акцентували увагу учасників наради на систематичному вивченні  дорослими і дітьми правил пожежної безпеки і проведення тренувань по евакуації з приміщення.

29.08.2017 р.

                             

Ізяславський районний сектор

                              ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

 

Проведено нараду із соціальними робітниками територіального центру соціального обслуговування

 

 

29 серпня в приміщенні територіального центру соціального обслуговування було проведено нараду із соціальними робітниками щодо дотримання вимог пожежної безпеки під час обстеження помешкань соціального-незахищених верств населення.

Під час інструктивної наради було звернуто увагу працівників на основні вимоги правил пожежної безпеки під час експлуатації приладів пічного опалення, електромережі та використання електронагрівальних приладів.

У ході бесіди було продемонстровано правила користування вогнегасником. Було роз’яснено основні пункти з пожежної безпеки помешкань, на які потрібно звертати увагу під час обходу домоволодінь. На завершення заходу було вручено тематичні листівки щодо дотримання правил пожежної безпеки в побуті.

29.08.2017 р.

Ізяславський районний сектор

                              ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

 

Рейдова перевірка місць відпочинку громадян

 

У зв’язку із спекотною погодою збільшується ризик виникнення пожеж в екосистемах. Аби запобігти біді та привернути увагу громадськості до цієї проблеми, 26 серпня на території лісового масиву ДП «Ізяславське лісове господарство» в урочищі «Бабина Гора» рятувальники Ізяславського РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області провели рейдову перевірку місць відпочинку громадян на предмет недопущення виникнення лісових пожеж. Особливу увагу фахівці ДСНС приділяли місцям, що розташовані неподалік від річок та озер, адже саме там найчастіше розбиваються намети відпочиваючих. У ході роз’яснювальної роботи рятувальники вручили людям листівки та пам’ятки із зазначеними правилами безпеки.

26.08.2017 р.

 

Ізяславський районний сектор

                              ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

 

Проведено профілактичний рейд на річці Горинь

 

У спекотну погоду все більше людей віддають перевагу відпочинку біля водойм. Але не усі громадяни дотримуються правил безпечної поведінки на воді, що, у свою чергу, стає основною причиною нещасних випадків.

З метою запобігання загибелі людей на водних об’єктах, а також задля роз’яснення відпочивальникам правил безпечного поводження на воді, 26 серпня працівники Ізяславського РС ГУ ДСНС України у Хмельницької області провели профілактичний рейд на річці Горинь.

У ході бесід з людьми надзвичайники розповідали про основні причини, що призводять до трагічних випадків на воді, акцентуючи увагу, що небезпечно купатися у необладнаних для цього місцях, відпливати далеко від берега, заходити у воду в нетверезому стані. Окремо рятувальники звернулися до батьків, які перебували поблизу ріки разом з дітьми. Рятувальники  наголосили, що діти повинні перебувати біля води лише під пильним наглядом дорослих.

Для того, щоб люди краще запам’ятали слова працівників служби порятунку, їм вручили листівки з правилами безпеки.

26.08.2017 р.

Ізяславський районний сектор

                              ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

 

Пожежа в Топорах

 

22 серпня 2017 року об 15:50 год. на пульт зв’язку 13 ДПРЧ Головного управління ДСНС у Хмельницькій області надійшло повідомлення про пожежу допоміжної будівлі - гараж по вул.Центральна 53/1 в с.Топори Ізяславського району.

Негайно до місця виклику направлено відділення 13 ДПРЧ м.Ізяслав.

Нещасних випадків на пожежі не було зафіксовано.

Пожежею пошкоджено одну будівлю, речі домашнього вжитку, 1 одиницю автотракторної техніки, знищено 1 тонну зернових культур, покриття та перекриття на площі 35 м2.

Ймовірна причина пожежі – коротке замикання електромережі.

23.08.2017 р.

Ізяславський районний сектор

                              ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

 

Відбулося відпрацювання житлових секторів Ліщанської сільської ради

 

22 серпня працівниками Ізяславського РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області відбулося відпрацювання житлових секторів Ліщанської сільської ради. Співробітники служби порятунку відвідали громадян за місцем проживання та інструктували їх з основних вимог безпеки.

Зокрема закликали людей обережно поводитись з відкритим вогнем, у побуті оглянули протипожежний стан помешкань та надали їх власникам рекомендації, як усунути виявлені недоліки та розповіли, як діяти у випадку пожежі. Зокрема, нагадали про безпечне експлуатування електромережі та пічного обладнання.

Також рятувальники не оминули увагою досить актуальну проблему щодо попередження пожеж в екосистемах, що виникають внаслідок випалювання сухої трави. Вони розповіли громадянам про те, що пожежі в екосистемах можуть мати негативні наслідки не лише для навколишнього середовища, але й для людей – вогонь може перекинутися на будівлі, знищити лісові насадження.

Під час обходу рятувальники поширили серед населення тематичні листівки.

22.08.2017 р.

За матеріалами Ізяславського районного сектору

ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

 

 

Запобігти виникненню пожеж в екосистемах

 

У зв’язку із спекотною погодою збільшується ризик виникнення пожеж в екосистемах. Аби запобігти біді та привернути увагу громадськості до цієї проблеми, 19 серпня рятувальники провели рейдову перевірку місць відпочинку громадян на предмет недопущення виникнення лісових пожеж. У ході роз’яснювальної роботи рятувальники вручили людям листівки та пам’ятки із зазначеними правилами безпеки.

Особливо наголошувалося, що в’їзд до лісу автотранспорту та розведення багать в цей період категорично заборонено, окрім місць, які спеціально визначені для відпочинку відповідними службами.

21.08.2017 р.

За матеріалами Ізяславського районного сектору

ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

 

Проведено профілактичний рейд місця відпочинку на річці Горинь

 

З метою профілактики загибелі людей на водних об'єктах, доведення до громадян основних вимог безпеки, 19 серпня співробітниками Ізяславського РС  ГУ ДСНС України у Хмельницькій області проведено профілактичний рейд місця відпочинку мешканців міста Ізяслав на річці Горинь.

У ході роз'яснювальної роботи рятувальники розповіли містянам правила безпечної поведінки біля водойм, застерегли про недопустимість купатися у незнайомих місцях та стані алкогольного сп'яніння.

Відпочивальникам були вручені профілактичні листівки з основними правилами безпеки та алгоритмом дій з порятунку та надання першої невідкладної допомоги потопаючим.

19.08.2017 р.

За матеріалами Ізяславського районного сектору

ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

 

Проведено рейд у житловому секторі Михнівської сільської ради

 

З метою навчання громадян правил пожежної безпеки та задля попередження виникнення пожеж у літній період, 18 серпня працівники Ізяславського РС ГУ ДСНС у Хмельницькій області провели рейд у житловому секторі села Михнів, села Покощівка та села Закружці.

Зокрема, під час роз’яснювальної роботи надзвичайники розповіли місцевим мешканцям, що може призвести до пожежі у побуті, та вказали, яких правил слід дотримуватись, щоб цьому запобігти.

Рятувальники нагадали заходи безпечного користування електроприладами, застерегли людей від перевантаження електромережі, навчили правил безпеки під час експлуатації газових приладів та установок.

Наостанок роз’яснювальної роботи надзвичайники звернули увагу громадян на заборону спалювання сухої рослинності на відкритій території та поблизу будівель й вручили людям тематичні листівки на протипожежну тематику.

18.08.2017 р.

За матеріалами Ізяславського районного сектору

ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

 

Небезпечна знахідка

 

15 серпня о 14:30 год. саперами групи піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області вилучено 1 (один) 152 мм. артилерійський снаряд часів Другої світової війни, який було виявлено 14.08.2017 року по лісовій дорозі неподалік с.Білотин та знешкоджено на піщаному кар’єрі поблизу с.Припутенка.

16.08.2017 р.

За матеріалами Ізяславського районного сектору

ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

 

 

Рятувальники попереджають про пожежі в житловому секторі

 

15 серпня співробітники Ізяславського РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області в черговий раз провели роз’яснювальні заходи з пожежної безпеки з мешканцями приватного житлового сектору села Білогородка.

Просвітницька робота проводилася з метою зменшення кількості пожеж у житловому секторі, природних екосистемах, а також для недопущення загибелі і травмування людей на пожежах.

В ході проведення відпрацювання рятувальники роз’яснили людям про основні причини виникнення пожеж в житловому секторі, як їх уникнути та нагадали алгоритм дій у разі якщо пожежа застала вас у приміщенні. Також попередили про заборону спалювання сухої рослинності на території присадибних ділянок та  нагадали, що в разі виникнення пожежі потрібно негайно телефонувати за телефоном 101.

Наприкінці бесід фахівці ДСНС вручали інформаційні листівки «Бережіть своє житло від пожеж» кожному співрозмовнику.

Рятувальники сподіваються, що люди не залишаться байдужими до їх парад та будуть постійно дотримуватися заходів безпеки в побуті та під час перебування на природі, навчаться цінувати власне життя та навколишнє середовище.

15.08.2017 р.

За матеріалами Ізяславського РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

 

Ізяславські рятувальники провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» в ДОТ «Світанок» с. Білогородка

 

15 серпня рятувальники Ізяславщини провели Всеукраїнську громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» в ДОТ «Світанок» с. Білогородка. Завдання Акції стало ознайомлення і навчання дітей та дорослих основних правил пожежної безпеки, роз'яснення питання безпечної життєдіяльності населення.

Захід працівники ДСНС розпочали із ознайомлення дітей із діяльністю служби порятунку «101», розповіли їм також і про ті види небезпеки природного та техногенного характеру, які є в сучасному світі. Фахівці звернули особливу увагу дітей на дотримання правил безпечної поведінки всюди: у школі, вдома чи на прогулянці. Також із захопленням спостерігали учасники заходу за тім, як рятувальники демонстрували засоби пожежогасіння та оснащення, за допомогою якого їм доводиться ліквідовувати різні надзвичайні ситуації.

Діти із задоволенням відповідали на усі запитання, що стосуються безпечної життєдіяльності людини, роботи рятувальників та пояснювали, як самотужки будуть діяти, коли все ж таки сталася біда і у кого проситимуть допомоги.

Чи не менш цікавим, на думку школярів, став конкурс на швидкість одягання бойового одягу рятувальника. Гучними оплесками дітвора вболівала за кожного учасника. Рятувальники провели також тематичну вікторину.

Наприкінці заходу рятувальники роздали тематичні листівки щодо дотримання правил пожежної безпеки.

15.08.2017 р.

За матеріалами Ізяславського РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

 

 

 

Рятувальники проводять рейди у лісових масивах

 

Рятувальники Ізяславщини 14 серпня провели рейди у лісових масивах та природних екосистемах із метою протидії пожежам. Під час заходу відпочиваючим вручені листівки та наголошено на елементарних правилах дотримання пожежної безпеки у лісах.

Незважаючи на неодноразові звернення до населення через засоби масової інформації щодо дотримання правил пожежної безпеки у лісах, люди продовжують розпалювати багаття та не задумуються про небезпеку, на яку наражаються.

Шановні громадяни, під час відпочинку в лісі будьте особливо обережними під час поводження з вогнем! Місце, що призначене для вогнища, очищайте від сухої трави, листя, гілля; не розкладайте вогнище поблизу звисаючих крон дерев, у хвойних молодниках, серед сухого очерету, не залишайте вогнище без нагляду.

Якщо виникла пожежа, і ви не можете загасити її самотужки – якнайшвидше сповістіть тих, хто повинен цим займатися. Зателефонуйте до служби порятунку за телефоном "101" і повідомте про місце пожежі, і як туди доїхати. Давайте спільними зусиллями збережемо природу!

14.08.2017 р.

 Ізяславський РС

                                       ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

 

 

Рятувальники розпочали комісійний огляд навчальних закладів району щодо їх підготовки до нового 2017/2018 навчального року

 

З  метою забезпечення пожежної безпеки у навчальних закладах  району працівники ДСНС розпочали комісійний огляд закладів освіти щодо підготовки їх до нового 2017/2018 навчального року.

Так, 10 серпня представники районного сектору Головного управління ДСНС у Хмельницькій області відвідали навчальні заклади району, аби оглянути щодо їх відповідності до вимог пожежної та техногенної безпеки.

Під час спілкування з керівництвом та персоналом шкіл рятувальники розповіли про випадки пожеж, що сталися на території району та області, вказали на найімовірніші причини їх виникнення. Торкнулися вогнеборці і безпеки у побуті та закликали вихователів доносити  інформацію стосовно дотримання усіх норм пожежної безпеки  в повсякденному житті до дітей. Це допоможе уникнути лиха та сприятиме уважнішому й відповідальнішому ставленню громадян до безпеки власного життя. 

Надзвичайники також звернули особливу увагу на обов’язкову наявність у закладах освіти первинних засобів пожежогасіння, на справний стан електрогосподарства, а також зручні шляхи евакуації.  

11.08.2017 р.

                                                                          Ізяславський РС ГУ ДСНС України

                                                                          у Хмельницькій області

 

Проведено рейди в лісових масивах Ізяславського району

  

11 серпня працівники 13 ДПРЧ ГУ ДСНС України у Хмельницькій області провели рейди в лісових масивах Ізяславського району, щоб запобігти пожежам в екосистемах.

Відвідавши прилеглі до міста Ізяслав лісові насадження, рекреаційні зони, фахівці служби порятунку застерігали людей не заїжджати до лісу на автомобілях, не залишати після себе непогашені багаття чи недопалки, адже найменша іскра може спричини пожежу. Також пояснили, що коли загорання невелике, його можна загасити самотужки, застосовуючи підручні засоби, а у випадку розповсюдження горіння більших масштабів – негайно телефонувати за номером «101».

Фахівці ДСНС рекомендували населенню не засмічувати ліс, адже навіть залишене на галявині скло може спрацювати як лінза, фокусуючи сонячні промені, і як наслідок – у спекотну сонячну погоду спричинити загорання.

Під час інформаційного заходу учасники рейду поширили серед населення друковані матеріали з питань безпеки.

11.08.2017 р.

Ізяславський РС

                                                  ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

 

Боротьба з лісовими пожежами

 

Боротьба з лісовими пожежами вимагає неймовірних витрат коштів і ресурсів. Щоб знизити ризик їх виникнення, 10 серпня працівниками Ізяславського районного сектору ГУ ДСНС у Хмельницькій області та представниками КП «Сошне» провели спільне патрулювання на території лісових масивів КП «Сошне» та 2 населених пунктів, а саме села Лютарка та Михля, загальною площею S = 47 га, під час яких було проведено профілактичні бесіди з громадянами щодо дотримання правил пожежної безпеки у лісі та вручено відпочиваючим інформаційні листівки.

За результатами патрулювань слід відмітити, що КП «Сошне» вжито заходи щодо забезпечення пожежної безпеки лісових масивів. Так, комунальним підприємством проведено оборювання дільниць сухої трави, які примикають до лісових масивів,  облаштовано 7 км мінералізованих смуг, встановлено 8  інформаційних стендів щодо забезпечення пожежної безпеки у лісі та 4 шлагбауми, тощо.

Зважаючи на те, що пожежонебезпечний період наразі знаходиться у своїй активній фазі - загроза виникнення загорянь буде тільки зростати.

Тож, Ізяславський РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області закликає громадян не провокувати пожежі на відкритих територіях та дотримуватися елементарних правил безпеки під час перебування у природних екосистемах.

10.08.2017 р.

 

Ізяславський РС

                                                  ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

 

Рятувальники допомогли відчинити двері квартири, де знаходилася малолітня дитина

 

9 серпня о 18:40 год. до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що у  місті Ізяслав в квартирі на першому поверсі за зачиненими дверима знаходиться неповнолітня 9-ти річна дитина, а батьки не в змозі самотужки потрапити у середину.

До місця виклику негайно прибули бійці чергового караулу 13-ї державної пожежно-рятувальної частини. Рятувальники за допомогою драбини через вікно на балконі потрапили до квартири та відімкнули вхідні двері й передали дитину батькам. Дівчинка  не постраждала.

Завдяки оперативним діям працівників ДСНС вдалось запобігти нещасному випадку.

10.08.2017 р.

Ізяславський РС

                                                  ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

 

 Тривають профілактичні відпрацювання житлового сектора

На жаль, у приватному житловому секторі й досі виникає багато пожеж, які призводять до загибелі людей та матеріальних втрат. Щоб нагадати людям про небезпеку та проінструктувати громадян, 08 серпня співробітники Ізяславського РС ГУ ДСНС у Хмельницький області провели роз’яснювальну роботу.

Вогнеборці вирушили у населений пункт під назвою Нове Село з метою розповісти жителям про небезпеку, що трапляється через нехтування правилами пожежної безпеки у власному будинку.

Надзвичайники наводили статистичні дані, згідно з якими в районі виникло більше 27 пожеж у порівнянні з аналогічним періодом минулого року 24 пожежі.

Для детального вивчення людям роздали пам’ятки з переліком основних правил безпеки.

08.08.2017 р.

Ізяславський РС

                                                  ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

 

Рятувальники проводять рейди в місцях масового відпочинку людей у лісових масивах

 

Рятувальники Ізяславщини в період з 04 серпня 2017 року провели рейди в місцях масового відпочинку людей у лісових масивах та природних екосистемах із метою протидії пожежам. Відпочиваючим вручені листівки та наголошено на елементарних правилах дотримання пожежної безпеки у лісах.

Незважаючи на неодноразові звернення до населення через засоби масової інформації щодо дотримання правил пожежної безпеки у лісах, люди продовжують розпалювати багаття та не задумуються про небезпеку, на яку наражаються.

Шановні громадяни, під час відпочинку в лісі будьте особливо обережними під час поводження з вогнем! Місце, що призначене для вогнища, очищайте від сухої трави, листя, гілля; не розкладайте вогнище поблизу звисаючих крон дерев, у хвойних молодниках, серед сухого очерету, не залишайте вогнище без нагляду.

Якщо виникла пожежа, і ви не можете загасити її самотужки – якнайшвидше сповістіть тих, хто повинен цим займатися. Зателефонуйте до служби порятунку за телефоном "101" і повідомте про місце пожежі, і як туди доїхати. Давайте спільними зусиллями збережемо природу!

04.08.2017 р.

Ізяславський РС

                                                  ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

 

 

Рятувальники ДСНС України застерігають: будьте обережні, відпочиваючи біля водойм

 

04 серпня 2017 року працівники Служби порятунку «101» Ізяславщини провели профілактичні бесіди з відпочивальниками на міському пляжі м.Ізяслав. У ході роз'яснювальної роботи рятувальники нагадали відпочивальникам правила безпечної поведінки біля водойм, наголосили на недопустимості купання у стані алкогольного сп'яніння, а також у незнайомих та небезпечних місцях. Під час профілактичного рейду надзвичайники звертали увагу батьків не залишати дітей без нагляду, завжди тримати їх у полі зору та контролювати розваги. Профілактичні бесіди рятувальники провели із дітьми, які знаходяться на канікулах, тож у спекотну погоду дуже часто дозвілля проводять біля водойм.

Відпочивальникам були вручені профілактичні листівки з основними правилами безпеки та алгоритмом дій з надання першої невідкладної допомоги потопаючим аби громадяни більш серйозно усвідомили правила безпечного поводження під час відпочинку біля водойм.

 04.08.2017 р.

 

 Ізяславський районний сектор

                            ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

 

Рятувальники дбають про безпеку людей на водоймах

 

У літній період, у зв’язку із масовим відпочинком людей на водоймах, є велика вірогідність збільшення нещасних випадків, травмування та загибелі людей. Незважаючи на чисельні застереження рятувальників ДСНС, не всі громадяни усвідомлюють, яку небезпеку може нести вода для тих, хто поводить себе необережно і необачно, наражаючи своє життя та життя близьких  на небезпеку.

З метою попередження випадків загибелі людей на водних об’єктах, 2 серпня Ізяславські рятувальники здійснили рейди щодо дотримання громадянами правил безпечної поведінки на воді. Під час проведених заходів співробітники ДСНС розповіли людям основні правила безпечного поводження на воді та розповсюдили серед відпочиваючих пам`ятки та листівки профілактичного характеру. Крім того, рятувальники попередили про заборону купання в стані алкогольного сп’яніння.

Окреме звернення стосувалося батьків, яких працівники ДСНС закликали не залишати без нагляду дітей, а також довели до них основні правила поведінки під час відпочинку на воді.

Шановні громадяни! Будьте обережні, бережіть своє життя та життя своїх близьких!

02.08.2017 р.

 Ізяславський районний сектор

                            ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

 

Рятувальники запобігли виникненню пожежі лісових масивів

 

 

У зв’язку із утриманням сухої погоди на території України Ізяславський районний сектор Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області вкотре закликає громадян суворо дотримуватися правил пожежної безпеки поблизу лісових масивів та на відкритих територіях. Адже частіше за все, пожежі у природних екосистемах виникають в результаті людської недбалості та неуважності. Масштабні загоряння можуть мати негативні наслідки як для навколишнього середовища, так і для людей: спричинити пожежі будівель, знищити лінії електромереж, газо- та нафтопроводів, лісових насаджень.

Так, 01 серпня 2017 року на пульт зв’язку 13 ДПРЧ Головного управління ДСНС у Хмельницькій області надійшло повідомлення про виникнення пожежі сухої трави поблизу с.Велика Радогощ Ізяславського району та полум’я може перекинутися на лісовий масив.

Негайно до місця виклику направлено відділення 13 ДПРЧ м. Ізяслав на АЦ-40(130)63Б, додаткові сили та засоби МПК с.Плужне, МПК с.Переросле Білогірського району, ДПД ДП «Ізяславське лісове господарство», ДПД Кунівського лісництва. Завдяки злагодженій дії було ліквідовано пожежу та запобігли перекиданню пожежі у лісовий масив.

Нещасних випадків на пожежі не було зафіксовано.

Пожежею знищено суху траву на відкритій території на площі 2 га.

Ймовірна причина пожежі – необережне поводження з вогнем.

02.08.2017 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС України

у Хмельницькій області

 

Врятовано 3-х потерпілих, яких витягли з понівеченого автомобіля

 

02 серпня о 02:15 год. на пункт зв’язку Служби «101» надійшло повідомлення, що на автодорозі Ізяслав – Кам’янка при в’їзді в м.Ізяслав сталося ДТП. Водій, керуючи автомобілем Тойота Кемрі, в напрямку м. Ізяслав не врахував дорожньої обстановки, не впорався з керуванням та допустив з’їзд в кювет з подальшим перекиданням. Внаслідок ДТП 2-є пасажирів та водій автомобіля отримали травми.

На місце події невідкладно було направлене чергове відділення 13-ї державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області. 

 Особовим складом чергового караулу 13 ДПРЧ  було врятовано 3-х потерпілих, яких витягли з понівеченого автомобіля та передано їх швидкій.

02.08.2017 р.

                                                                                   Ізяславський РС ГУ ДСНС України

                                                                                   у Хмельницькій області

 

 

Фахівці Служби порятунку тримають на контролі дотримання правил пожежної безпеки під час зернозбиральної компанії

 

Літо – дуже спекотна та найвідповідальніша пора року. Зберегти врожай та не дати йому перетворитися на попіл – основне завдання хліборобів і, звичайно, рятувальників.

31 липня працівниками Ізяславського РС Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області була проведена інформаційно-роз’яснювальна робота зі жниварями на місцях збирання урожаю поблизу с.Борисів.

Рятувальники нагадали працівникам, що більшість пожеж у сільськогосподарській галузі зумовлені необережним поводженням з вогнем, випалюванням стерні та порушенням правил експлуатації машин та агрегатів. Тому, прискіплива увага рятувальників традиційно була прикута і до стану техніки та агрегатів, які задіяні на збиранні й транспортуванні зерна. У першу чергу, це стосується наявності первинних засобів пожежогасіння.

Після проведення заходу рятувальники закликали громадян дотримуватися протипожежних вимог і правил на усіх етапах збирання врожаю та на завершення залишили пам’ятки з питань дотримання правил пожежної безпеки.

31.07.2017 р.

  Ізяславський РС ГУ ДСНС України

                                                                         у Хмельницькій області

 

Тренувальні навчання в готелі ТОВ «Явір»

 

28 липня в готелі ТОВ «Явір» відбулися тренування з питань цивільного захисту.  Навчання мали на меті перевірити дії персоналу та керівництва готелю на випадок пожеж та надзвичайних ситуацій.

 За задумом навчань, внаслідок короткого замикання виникла пожежа у житловій кімнаті готелю.

Після отримання ввідної чергові працівники готелю чітко провели оповіщення керівництва та відвідувачів готелю, повідомили спеціалізовані аварійні служби міста.

Під час проведення  тренування було перевірено справність систем пожежної сигналізації, наявність первинних засобів пожежогасіння, вміння діяти в екстремальних ситуаціях  чергового персоналу готелю.

Після завершення навчання була проведена нарада з усіма працівниками, які були залучені у навчанні для виявлення та обговорення проблемних питань.

28.07.2017 р.

 

  Ізяславський РС ГУ ДСНС України

                                                                         у Хмельницькій області

 

 

Відбулось змагання І-го етапу за звання «Краща ланка ГДЗС підрозділу»

 

27 липня на базі 13-ї державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Хмельницькій області відбулись змагання І-го етапу за звання «Краща ланка ГДЗС» серед особового складу підрозділу, де із кожного караулу було обрано і представлено кращих газодимозахисників.

Цей захід проводиться щорічно і вже став доброю традицією. Метою проведення змагань, насамперед, є підвищення рівня готовності до дій за призначенням та покращення професійної майстерності особового складу караулів, перевірка фактичного рівня теоретичних знань та практичних навичок газодимозахисників, адже саме на них покладена найважливіше завдання – рятування людей та евакуація майна на пожежі, розвідка та гасіння пожеж, забезпечення безпечних умов роботи, які прибувають на допомогу.

На швидкість вогнеборці виконували нормативи з оперативної перевірки апаратів, проводили розвідку в непридатному для дихання середовищі з прокладанням рукавної лінії та подачею ствола в задимлене середовище, та проводили рятування потерпілого.

Змагання було організовано для покращення дій караулу у разі випадку надзвичайних ситуацій, їхніх спільних дій на реальній пожежі та обміном досвідом. Після змагань відбулось обговорення недоліків та подальшого їх не допущення.

27.07.2017 р.

                                                                         Ізяславський РС ГУ ДСНС України

                                                                         у Хмельницькій області

 

Рятувальники проводять профілактичні відпрацювання житлового сектора

 

З метою запобігання пожежам в екосистемах та в помешканнях людей 26 липня працівники Ізяславського РС провели інформаційно-роз‘яснювальну роботу з мешканцями М’якотівської сільської ради. До цієї роботи також приєднались секретар сільської ради, соціальні працівники, з якими напередодні рейду було проведено роз’яснювальні інструктажі.

Основна увага при цьому приділялася соціально незахищеним верствам населення, оскільки саме в домівках цих категорій населення найчастіше трапляються пожежі. Рятувальники розповідали людям, яких правил безпеки потрібно дотримуватися, щоб не допустити пожежі у власному помешканні, а також нагадали, як правильно діяти, якщо ж уникнути біди не вдалося. Також в ході спілкування фахівці ДСНС нагадали їм про небезпеку виникнення пожеж в природних екосистемах, оскільки в таких випадках вогонь часто виходить з-під контролю та може завдати значної шкоди. 

Всім людям були роздані пам’ятки з правилами пожежної безпеки, щоб жителі змогли їх краще запам’ятати. 

26.07.2017 р.

    Ізяславський РС ГУ ДСНС України

                                                                            у Хмельницькій області

 

Фахівці Служби порятунку  Ізяславщини запобігають пожежам на хлібних ланах

 

Під час жнив співробітники Ізяславського районного сектору Головного управління ДСНС України в області приділяють особливу увагу місцям збору, переробки та зберігання врожаю, а також контролю за протипожежним станом сільськогосподарської техніки.

З метою недопущення випадків пожеж на сільськогосподарських підприємствах та хлібних ланах під час сезону збирання врожаю, 25 липня співробітники Служби порятунку провели профілактичну перевірку місць збирання та зберігання зернових культур в районі, а також провели інструктаж із працівниками щодо важливості дотримання правил пожежної безпеки.

Під час зустрічі із фермерами, керівниками сільгосппідприємств рятувальники у черговий раз нагадали про заборону спалювання стерні та пожнивних залишків, куріння на полі, проведення робіт із розведенням відкритого вогню та ін. Пильність та обачність на жнивному полі – гарантія збереження врожаю від пожежі.     

26.07.2017 р.

                                                                            Ізяславський РС ГУ ДСНС України

                                                                            у Хмельницькій області

 

Врятовано на пожежі житловий будинок

 

25 липня об 08:44 год. на пульт зв’язку 13 ДПРЧ Головного управління ДСНС у Хмельницькій області надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку по вул. Центральна, 49 в с.Топори Ізяславського району.

Негайно до місця виклику направлено відділення 13 ДПРЧ м.Ізяслав на АЦ-40 (43253), о/с- 4 чол. та додатково залучено сили ТОВ «Дельтар» на тракторі Т-150 з бочкою РЖТ-10. Нещасних випадків на пожежі не було зафіксовано.

Пожежею знищено веранду житлового будинку та пошкоджено речі домашнього вжитку, перекриття та покриття на площі 4х2 м.

Ймовірна причина пожежі – коротке замкнення електромережі.

25.07.2017 р.

Ізяславський районний сектор

                              ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

 

 

Ізяславські рятувальники проводять масово-роз’яснювальну роботу серед жителів сільської місцевості

 

21 травня 2017 року співробітниками Ізяславського РС було проведено відпрацювання житлового сектору у сільській місцевості та навчання населення за місцем проживання.  Профілактична робота щодо запобігання пожежам у побуті здійснювалася на території Поліської сільської ради.

У процесі просвітницьких заходів рятувальники інформували громадян про головні причини пожеж у період весняно-літнього періоду та пояснювали шляхи їх запобігання.

Фахівці служби «101» акцентували увагу сільських мешканців на недопущення спалювання сухої трави та дотримання правил пожежної безпеки при відпочинку в екосистемах району. Також їм доводилось до відома, що кожне господарство повинно бути забезпечено бочкою з водою або вогнегасником, приставною драбиною, яка досягає даху, а на покрівлі – драбиною, що доходить до гребеня даху.

У процесі профілактичної роботи були охоплені також особи із так званої «групи ризику» - громадяни, які зловживають алкоголем. Рятувальники не обмежилися інформуванням про основні вимоги безпеки цієї категорії населення, а й провели інструктажі із їхніми сусідами, закликавши не бути байдужими та періодично наглядати за неблагополучними особами.

21.07.2017 р.

     Ізяславський РС ГУ ДСНС України

                                                                              у Хмельницькій області

 

Ізяславські рятувальники  посіли призове місце у змаганнях за почесне звання кращого начальника караулу

 

20 липня на тренувальному полігоні 3-ї державної пожежно-рятувальної  частини 1-го державного пожежно-рятувального загону  Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області відбувся перший етап конкурсу  «Кращий начальник караулу». У змаганнях взяли участь 30 начальників караулів, які змагались у 2-х номінаціях - «Кращий начальник караулу з охорони населених пунктів», «Кращий молодий начальник караулу».

Цей тест рятувальники проходять щорічно. Його мета – підвищення ролі та авторитету начальників караулів державних пожежно-рятувальних підрозділів ДСНС, визначення кращих, стимулювання їх заінтересованості у постійному вдосконаленні професійної майстерності, вивчення, розповсюдження та впровадження позитивного досвіду їхньої роботи.

Конкурс проходив у два етапи – практичного та теоретичного.  Під час виконання практичної частини конкурсанти одягали бойовий одяг на швидкість, підіймались штурмовою драбиною у вікно 4-го поверху навчальної башти,  в’язали подвійну рятувальну петлю, одягаючи її на потерпілого, а також закріплювали рятувальну мотузку за конструкцію. Теоретична  частина складалась із тестових завдань та дисциплін, що вивчалися протягом навчального року в системі службової підготовки, та вирішували задачі з пожежної тактики. Найкращі начальники караулів у визначених номінаціях представлятимуть Хмельниччину на всеукраїнських змаганнях.

Тож, за результатами боротьби перемогу та звання «Кращий начальник караулу з охорони населених пунктів» перше місце посів Ігор Мосницький з м.Славута, друге місце виборов Олег Романюк із смт.Теофіполь, третє – Володимир Чирухін з м.Ізяслав - представник нашої пожежно-рятувальної частини.

21.07.2017 р.

                                                                                 Ізяславський РС ГУ ДСНС України

                                                                                у Хмельницькій області

 

Рятувальники ліквідували пожежу допоміжної споруди

 

19 липня о 21.55 год. на пункт зв’язку 13-ої державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС у Хмельницькій області надійшло повідомлення про пожежу, що виникла в допоміжній споруді   по вул. Кушнірука, буд. 15 м.Ізяслав. Про подію до Служби порятунку «101» повідомив власник.

 Невідкладно до місця виклику прибули рятувальники Державної служби з надзвичайних ситуацій Ізяславського району. Пожежа площею 70 кв. м була локалізована о 22.05 год., ліквідована – о 22.15. Завдяки оперативним та професійним діям вогнеборців, від знищення вогнем вдалося врятувати житлову будівлю  та поряд розташовані будівлі.        

Ймовірна причина пожежі – необережне поводження з вогнем.

20.07.2017 р.

Ізяславський районний сектор

ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

 

Рятувальники провели рейд по запобіганню пожежам в екосистемах

 

Територія Ізяславського району багата на лісові масиви. Представники Ізяславського районного сектору Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області прикладають максимуму зусиль для мінімізації пожеж.

Так, 19  липня  рятувальники 13-ї Державної пожежно-рятувальної частини провели профілактичні рейдові заходи на території Ізяславського району. Під час рейду рятувальники не оминули перевіркою наявність у місцях відпочинку засобів наочної протипожежної агітації попереджувальних щитів та справність шлагбаумів, вододжерел та наявність до них під’їздів.

  Не оминули рятувальники і громадян, які відпочивали у спеціально відведених для цього місцях. З усіма відпочивальниками було проведено інформаційно-роз´яснювальну роботу та вручено застережливі листівки.

19.07.2017 р.

                                                                        

Ізяславський районний сектор

ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

 

Рятувальники відпрацювали дії під час об’єктового тренування

 

З метою удосконалення практичного досвіду у сфері цивільного захисту  18 липня  в с.Білогородка   на території  дитячого оздоровчого табору «Світанок» було проведено  спеціальне об’єктове тренування з цивільного захисту та протипожежне тренування.

У  проведенні тренування взяли участь працівники підприємства, формування цивільного захисту, рятувальники 13 ДПРЧ ГУ ДСНС у Хмельницькій області.

Під час проведення  тренувань  було перевірено справність засобів оповіщення при аварії,  наявність аварійного запасу технічних засобів, засобів захисту, вміння діяти в екстремальних ситуаціях  керівного складу  підприємства,  організованість та злагодженість дій служб взаємодії.

Підбиваючи підсумки проведених тренувань, начальник Ізяславського районного сектору ГУ ДСНС України у Хмельницькій області Віктор Матвійчук відзначив злагодженість та оперативність усіх учасників ліквідації умовних  надзвичайних ситуацій та ймовірної пожежі в спальному корпусі. У свою чергу, працівники об’єкту у своїх висновках були одностайними у важливості та необхідності проведення таких спільних тренувань.

19.07.2017 р.  

Ізяславський районний сектор

ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

 

 

Рятувальники провели рейд по запобіганню пожежам в  житловому секторі

 

18 липня, з метою запобігання виникнення пожеж у житловому секторі, травмування та загибелі людей на них, рятувальники Ізяславщини спільно із соціальними робітниками Теліжинецької сільської ради провели інформаційно-роз’яснювальну роботу із населенням.

 Співробітники Служби порятунку відвідали помешкання громадян, нагадали правила пожежної безпеки у побуті та на прикладі конкретних будинків надали рекомендації як убезпечити оселю.

Аби люди не забували про необхідні правила та дотримувалися їх, співробітники Служби порятунку «101» вручали тематичні листівки та пам’ятки.

18.07.2017 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

 

Рятувальники Ізяславського району підсумували роботу за перше півріччя поточного року

У приміщенні районного сектору Головного управління ДСНС у Хмельницькій області 12 липня  за участю заступника начальника Головного управління державної служби України з  надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області полковника Сергія Юри  відбулась нарада із підведення підсумків роботи та службової діяльності за перше півріччя 2017 року.

         В ході наради було відзначено, що працівники підрозділу протягом року врятовано 7 осіб (під час ліквідації пожеж врятували 4 чоловіка та 3 під час ДТП). Крім того, рятувальникам підрозділу під час ліквідації пожеж вдалося врятувати 42 будівлі, 24 голів птиці, 6 тварини  та 1 одиницю автотракторної техніки, а взимку з крижаного полону звільнили 5 лебедів.

         Серед підрозділів області ізяславські рятувальники посіли 3  місце в оперативно-службовій діяльності. На нараді було відзначено кращих працівників. Однак зупинятись на досягненому особовий склад не збирається – у поточному році окреслено завдання щодо покращення діяльності підрозділу та зміцнення матеріально-технічної бази.

13.07.2017 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

 

Рятувальники розчистили автодорогу від повалених в негоду дерев

             12 липня о 00:40 на пункт зв’язку Служби порятунку надійшло повідомлення  від чергового Ізяславського відділення поліції про те, що автодорозі Кременець-Біла церква неподалік с.Білогородка заблокована поваленими в результаті нещодавньої негоди деревами.
              Невідкладно на місце виклику прибули рятувальники чергового караулу13-ї державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС у Хмельницькій області. За допомогою бензопил надзвичайники розчистили відповідну ділянку дороги, завдяки чому рух автотранспорту було відновлено.
12.07.2017 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

 

Рятувальники ліквідували пожежу в допоміжній споруді

             10 липня о 13:29 до Служби порятунку «101»  надійшло повідомлення про пожежу в допоміжній споруді житлового сектору, що розташована в м.Ізяслав по провулку Михельському 16.
            До місця виклику було терміново направлено відділення 13-ї державної пожежно-рятувальної частини м.Ізяслав та добровільну пожежну дружину ДП «Ізяславське лісове господарство».
             По прибуттю на місце пожежі встановлено, що горить допоміжна соруда-хлів на площі 28м.кв. Пожежу локалізовано о 13:38год. та повністю ліквідовано о 13:40 год. Через сильне задимлення на пожежі рятувальникам довелося працювати в апаратах на стисненому повітрі в складі ланки газодимозахисної служби.  Всього до ліквідації пожежі залучалось 6 чоловік особового складу та 2 одиниці техніки.
             Завдяки вправним діям вогнеборці врятували від знищення житловий будинок та поряд розташовану господарчу будівлю. Причина пожежі необережне поводження з вогнем власниці.

10.07.2017 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС України

 

 

 

Рятувальники закликають любителів відпочинку біля води дотримуватися правил безпеки

 

Запобігти нещасним випадкам на воді – одне з найголовніших питань Служби порятунку під час відпочинку. Тож Державна служба з надзвичайних ситуацій вкотре нагадує прості правила безпеки: обирайте безпечне місце та час для купання; не грайтеся в ігри, що передбачають захвати й затоплення; не заходьте у воду в нетверезому стані та одразу після приймання їжі, а також відчуваючи слабкість, нудоту, жар чи озноб; у жодному разі не залишайте малолітніх дітей без нагляду. І тоді відпочинок принесе вам лише задоволення.

Тож, аби застерегти громадян від небезпеки на воді, 6 липня працівники Ізяславського районного сектору Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області провели черговий рейд місцями масового відпочинку населення на водних об'єктах району.

Спілкуючись із громадянами, рятувальники нагадали правила безпечної поведінки на воді, закликали не нехтувати своєю безпекою та привели сумну статистику загибелі людей на водоймах області. Варто зазначити, що з початку року на водоймах району загинуло 4 осіб.

07.07.2017 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС України

                                                                                         у Хмельницькій області

 

 

Ізяславські  рятувальники закликають до безпечного святкування Івана Купала

 

У ніч із 6 на 7 липня відзначається народне свято Івана Купала, яке відбувається з багатьма своєрідними обрядами та піснями. Зазвичай святкування проходить на водних об’єктах міста та області із залученням великої кількості населення. Сумна статистика свідчить про збільшення випадків загибелі людей на водних об’єктах області з початком купального сезону. З початку 2017 року на водних об’єктах Хмельниччини внаслідок утоплення загинуло 24 особи, з них 2 дитини. Крім того, у липні на водоймах області виявлені тіла двох осіб, причина смерті яких наразі встановлюється.

Тому, щоб уникнути ймовірної небезпеки, Ізяславський районний сектор  Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області нагадує, що відпочинок на воді має бути тільки у спеціально відведених й обладнаних для цього місцях, і лише у світлу частину доби. Слід уникати води зі швидкою течією та не плавати наодинці, особливо, якщо ви не впевнені у своїх силах! Ні в якому разі не можна заходити у воду напідпитку! Утримуйтеся від далеких запливів: переохолодження – головна причина трагічних випадків. Якщо ви будете уважними й обережними, відпочинок на воді принесе вам лише радість та задоволення!

У ніч на Івана Купала обов'язково розпалюється велике багаття, через яке стрибають поодинці або в парі. Купальське вогнище, згідно з переказами, має велику міфічну силу. Через нього стрибають усі, проходячи, таким чином, своєрідний ритуал очищення. Та залишене без нагляду багаття, за наявності вітру та легкозаймистих матеріалів, за лічені хвилини може перерости у неконтрольовану пожежу. Будьте уважними та обережними з вогнем, дотримуйтесь правил пожежної безпеки!

06.07.2017 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС України

                                                                                         у Хмельницькій області

 

 

Рятувальники провели рейд по запобіганню пожежам в екосистемах

Пожежі в лісах, степах виникають з різних причин: через спекотну погоду, випалювання сухої трави, від ударів блискавки, але найчастіше, через необережне поводження з вогнем відпочиваючих. Вогонь знищує десятки гектарів лісових масивів, лінії електропередач, що розташовані поблизу лісових масивів, автомобільні та залізничні шляхи, також пожежі можуть викликати загорання будівель у населених пунктах.

Саме тому, 06 липня на території лісових масивів в Ізяславському районі, рятувальниками 13 державної пожежно-рятувальної частини було  проведене патрулювання щодо дотримання правил безпечної поведінки у лісі.

З громадянами, які перебували в лісі, фахівці Служби порятунку «101» проводили бесіди щодо дотримання правил поведінки в лісах, а також роз’яснили основні вимоги при виявленні бойових снарядів. Кожному відпочиваючому було надано пам’ятки та листівки протипожежного характеру.

06.07.2017 р.

                                                                          

Ізяславський РС ГУ ДСНС України

                                                                                         у Хмельницькій області

 

Рятувальники ліквідували пожежу в допоміжній споруді

 

 

3 липня о 20:35 до Служби порятунку «101»  надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку, що розташований в с.Плужне Ізяславського району на вул.Українська, 3.

До місця виклику було терміново направлено відділення 13-ї державної пожежно-рятувальної частини м.Ізяслав та місцеву пожежну команду с.Плужне.

По прибуттю на місце пожежі встановлено, що горить допоміжна споруда хлів-літня кухня на площі 25 м.кв. Пожежу локалізовано о 20:51 год. та повністю ліквідовано о 20:56 год. Через сильне задимлення на пожежі рятувальникам довелося працювати в апаратах на стисненому повітрі в складі ланки газодимозахисної служби.  Всього до ліквідації пожежі залучалось 5 чоловік особового складу та 2 одиниці техніки.

Завдяки вправним діям вогнеборці врятували від знищення житловий будинок та поряд розташовану господарчу будівлю. Причина пожежі необережне поводження з вогнем.

04.07.2017 р.

                                                                                          Ізяславський РС ГУ ДСНС України

                                                                                         у Хмельницькій області

 

Рятувальники ліквідували пожежу в житловому будинку

 

 

30 червня о 12:10 год. до Служби порятунку «101»  надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку, що розташований в с.Чіжівка Ізяславського району на вул.Перемоги.

До місця виклику було терміново направлено відділення 13-ї державної пожежно-рятувальної частини м.Ізяслав та місцеву пожежну команду  с.Білогородка.

По прибуттю на місце пожежі встановлено, що горить покрівля житлового будинку на площі 50 м.кв. Пожежу локалізовано о 12:28 год. та повністю ліквідовано о 12:30 год. Через сильне задимлення на пожежі рятувальникам довелося працювати в апаратах на стисненому повітрі в складі ланки газодимозахисної служби.  Всього до ліквідації пожежі залучалось 6 чоловік особового складу та 2 одиниці техніки.

Завдяки вправним діям вогнеборці врятували від знищення житловий будинок та поряд розташовану господарчу будівлю.

Причина пожежі - порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації пічного опалення.

03.07.2017 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

 

В Ізяславському РС ГУ ДСНС України в Хмельницькій області  відбулися святкові збори з нагоди 21-ої річниці Конституції України

 

27 червня в приміщенні Ізяславської державної пожежної частини відбулися урочистості з нагоди 21-ї річниці Конституції України. У заході взяли участь: перший заступник голови районної державної адміністрації Павло Ковальчук, начальник Ізяславського районного сектору Головного управління державної служби з надзвичайних ситуацій в Хмельницькій області Віктор Матвійчук, службовці частини та працівники Ізяславського районного сектору Головного управління ДСНС України в Хмельницькій області.

Начальник Ізяславського районного сектору Головного управління державної служби з надзвичайних ситуацій в Хмельницькій області Віктор Матвійчук зробив коротку доповідь про історію конституційного процесу в новітній історії України. Доповідач висвітлив конституційний процес в Україні, зупинився та дав характеристику його найважливішим складовим. Значна увага була приділена історичній події 28 червня 1996 року, адже саме тоді Верховна Рада прийняла Основний Закон нашої країни — Конституцію України. Також увагу присутніх було привернуто до найновіших конституційних змін.

Перший заступник голови районної державної адміністрації Павло Ковальчук, звертаючись до учасників зібрання, передав щирі вітання з нагоди Дня Конституції України, від голови районної державної адміністрації, депутата обласної ради Бориса Яцкова. Також Павло Павлович наголосив, що
хоча Головний Закон України ще молодий, своїм корінням сягає 1710 року, коли була затверджена гетьманом Війська Запорозького Пилипом Орликом пакти і Конституції прав і вольностей війська запорозького.

З нагоди Дня конституції України за сумлінне виконання службових обов’язків групі рятувальників району Павло Ковальчук вручив Грамоти районної державної адміністрації та районної ради.

ФОТОКОЛАЖ

27.06.2017 р.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

 

Рятувальники провели рейд по запобіганню пожежам в екосистемах

 

Територія Ізяславського району багата на лісові масиви.  Представники Ізяславського районного сектору Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області прикладають максимуму зусиль для мінімізації лісових  пожеж.

Так, 23 червня рятувальники 13-ї Державної пожежно-рятувальної частини провели профілактичні рейдові заходи на території Ізяславського району. Під час рейду рятувальники не оминули перевіркою наявність у місцях відпочинку засобів наочної протипожежної агітації попереджувальних щитів та справність шлагбаумів і вододжерел та наявність до них під’їздів.

  Не оминули рятувальники під час рейду і громадян, які відпочивали у спеціально відведених для цього місцях. З усіма відпочивальниками було проведено інформаційно-роз´яснювальну роботу та вручено застережливі листівки.

23.06.2017 р.

                                                               За матеріалами Ізяславського РС ГУ ДСНС

                                                               у Хмельницькій області

 

Відбулося комплексне тактичне навчання з ліквідації аварії на газовій котельні Ізяславського навчально-реабілітаційного центру

 

З метою підвищення рівня готовності служб цивільного захисту району до дій за призначенням, підготовки особового складу  до реагування на надзвичайні ситуації та пожежі 21 червня відбулося комплексне тактичне навчання з ліквідації аварії та гасіння умовної пожежі на газовій котельні.

За легендою у зв’язку із порушенням технологічного процесу виник витік газу, внаслідок чого стався вибух із загорянням на площі 40 м2. Є постраждалі, необхідна евакуація.   

До місця події прибуло два відділення 13 державного пожежно-рятувальної частини, служби цивільного захисту м.Ізяслав. Рятувальники оперативно   ліквідували умовну пожежу та здійснили евакуацію потерпілих із осередка надзвичайної події.

До навчань залучалось 6 одиниць техніки, 9 рятувальників, 15 працівників ПМСД  та служби цивільного захисту району. Загалом навчання пройшли успішно, підрозділ ДСНС вкотре довів свою готовність діяти за призначенням.

ФОТОКОЛАЖ

21.06.2017 р.  

                                                                  Ізяславський  РС ГУ ДСНС

                                                                  України у Хмельницькій області

 

Проведено огляд місцевих пожежних команд Ізяславщини

 

21 червня під керівництвом заступника начальника Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області Сергія Юри та першого заступника голови районної державної адміністрації Павла Ковальчука, спільно із працівниками Ізяславського  районного сектору ГУ ДСНС  в Хмельницькій області було проведено огляд готовності місцевих пожежних команд  Ізяславського району до виконання покладених завдань за призначенням, а саме гасіння пожеж та ліквідації наслідків надзвичайної ситуації у сільській місцевості.

У процесі огляду особливу увагу було звернуто на укомплектування техніки аварійно-рятувальним обладнанням, забезпечення особового складу захисним одягом та спорядженням.

Всього на території Ізяславського району несуть чергування  4 пожежних команди, дві з яких утримуються за рахунок коштів органів місцевого самоврядування, а решта - за рахунок господарств району.

За результатами огляду встановлено, що техніка та особовий склад МПК Ізяславського району готові виконувати покладені на них завдання.

ФОТОЗВІТ

21.06.2017 р.

За матеріалами Ізяславського районного сектору

ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

Рятувальники району ліквідували наслідки дорожньо-транспортної пригоди

          15 червня о 13:15 на пункт зв’язку Служби «101» надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду, що сталася по вул. Миколи Микитюка м.Ізяслав за участю автомобіля ГАЗ33079(молоковоз) та вантажівки ГАЗ 3309 (сміттєвоз). Внаслідок ДТП постраждалих не було.
          На місце події невідкладно було направлене чергове відділення 13-ї державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області. 
          Рятувальники провели усі необхідні роботи із запобігання виникненню загорянь автомобілів, а також за допомогою аварійно-рятувального інструменту здійснили очищення дорожнього полотна від розлитих мастил та палива.
15.06.2017 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

Ізяславські рятувальники провели виховну годину для вихованців пришкільного табору на тему «Безпечні канікули»

13  червня працівники Служби порятунку провели виховну годину для вихованців  пришкільного табору, який діє на базі Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №2, ліцей» ім.О.Кушнірука,  на тему «Безпечні канікули».
           Перебування дітей в пришкільних оздоровчих таборах  дає малечі можливість проводити час не лише весело, але й з користю. Адже вихователі підготували для хлопчиків та дівчат дуже цікаву програму. Це і різноманітні гуртки, і спортивні ігри та змагання, та найцікавіше – екскурсії.
           Співробітники Ізяславського районного сектору ГУ ДСНС України в хмельницькій області окреслили фактори ризику, що можуть загрожувати життю та здоров’ю учнів у період літнього дозвілля. Зокрема йшлося про пожежну безпеку у побуті та під час відпочинку на природі, безпеку на дорогах, загрози травмування вибухонебезпечними предметами. Рятувальники розповіли також школярам про специфіку функціонування систем зв’язку та оповіщення населення, а також поінформували про  навчальні заклади України системи ДСНС, де у майбутньому ті, хто виявить бажання пов’язати своє життя з пожежно-рятувальною службою, зможуть здобути фахову освіту.
            Школярі отримали друковані інформаційні  матеріали з питань безпеки.
            Під час практичної частини заняття, що відбулося на майданчику перед  рятувальною частиною, рятувальники продемонстрували учням  та перехожим, які долучилися до видовищного дійства, можливості пожежної техніки. Діти спробували й самі ліквідувати умовне загоряння, а також мали нагоду здобути корисні знання та уміння під час майстер-класу з експлуатації первинних засобів пожежогасіння.
14.06.2017 р.

За матеріалами Ізясласького РС ГУ ДСНС України  у Хмельницькій області

 

 

 

Рятувальники попередили громадян про небезпеку пожеж у лісових масивах

 

4 червня, відзначається День Святої Трійці. Так працівниками Ізяславського РС провели рейд на території урочища «Бабина Гора», під час якого поспілкувались з громадянами, нагадали правила пожежної безпеки у лісі та вручили листівки із застереженнями.

Шановні громадяни! Літо щойно розпочалось, а отже вам неодмінно захочеться прийти до лісу на відпочинок. Ми покладаємось на ваше свідоме ставлення до особистої безпеки, відповідальність за збереження довкілля, знання правил пожежної безпеки та розуміння значення лісу для людини. Бережіть «зелені легені» планети.
06.06.2017 р. 

Ізяславський РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

Проведено перевірку пожежних гідрантів з пуском води

 

 

З метою забезпечення готовності до дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій 26 травня  в місті Ізяслав рятувальники спільно з представниками КП «Ізяславводоканал» здійснили перевірку та випробування вуличних пожежних гідрантів на водовіддачу. Перевірку проведено шляхом пуску води. 

Досвід гасіння пожеж свідчить, що протипожежне водопостачання є одним з основних факторів успішного гасіння значної кількості пожеж. Згідно із статистикою, кожна третя пожежа ліквідовується із використанням пожежних гідрантів та пожежних водоймищ.

Через несправні пожежні гідранти та нестачу джерел протипожежного водопостачання велика кількість пожеж ліквідовується із залученням значної кількості пожежної техніки та організації підвозу води.

Після проведеної перевірки було встановлено, що стан зовнішнього протипожежного водопостачання міста Ізяслав знаходиться у задовільному стані. Тиск водопровідної мережі відповідає нормативному.

26.05.2017 р.

За матеріалами Ізяславського РС ГУ ДСНС у Хмельницькій області

 

Підготовка до купального сезону

 

    В м.Ізяслав за розпорядженням Ізяславського міського голови з 1 червня офіційно розпочинається купальний сезон.

   З метою підготовки до купального сезону та пригадати набуті раніше навички по рятуванню потерпілих на воді 26 травня рятувальники 13-ї державної пожежно-рятувальної частини провели заняття з тактичної підготовки з особовим складом по рятуванню людей на водних об’єктах.

   Рятувальники вкотре відпрацювали злагоджені дії, перевірили надійність та  можливості пожежно-рятувальної техніки та обладнання для рятування на воді.

26.05.2017 р.

За матеріалами Ізяславського РС ГУ ДСНС у Хмельницькій області

                                                                                      

Рятувальники провели рейд по запобіганню пожежам в екосистемах

 

Із настанням спекотної погоди зростає загроза виникнення пожеж в природних екосистемах. До них може призвести кинутий на траву недопалок, залишене непогашене багаття та найчастіше спалювання сухої трави. Тому Ізяславські рятувальники постійно проводять рейдові перевірки та роз’яснювальну роботу з громадянами по забороні несанкціонованого відпочинку у лісових масивах.

Так, 23 травня вогнеборці  спільно з головним лісничим ДП «Ізяславське лісове господарство» провели рейд у лісовому масиві – «Урочище Бабина гора» та лісових масивах в напрямку с.Кунів, під час рейду рятувальники не оминули перевіркою наявність у місцях відпочинку засобів наочної протипожежної агітації попереджувальних щитів та справність шлагбаумів, вододжерел та наявність до них під’їздів.

Не оминули і рятувальники під час рейду і громадян, які відпочивали у спеціально відведених для цього місцях. З усіма відпочивальниками було проведено інформаційно-роз´яснювальну роботу та вручено застережливі листівки.

23.05.2017 р.

За матеріалами Ізяславського РС ГУ ДСНС у Хмельницькій області

 

Ізяславські рятувальники провели заходи у рамках Всеукраїнської громадської акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти.»

 

19 травня працівники Ізяславського районного сектору Головного управління ДСНС України в Хмельницькій області провели Всеукраїнську громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.». Головним завданням Акції стало ознайомлення і навчання дітей та дорослих основних правил пожежної безпеки, роз'яснення питання безпечної життєдіяльності населення.

Свято рятувальники розпочали із ознайомлення дітей із діяльністю служби порятунку «101», розповіли їм також і про ті види небезпеки природного та техногенного характеру, які є в сучасному світі. Фахівці звернули особливу увагу дітей на дотриманні правил безпечної поведінки всюди: у школі, вдома чи на прогулянці. Також із захопленням спостерігали учасники заходу за тим, як рятувальники демонстрували засоби пожежогасіння та оснащення, за допомогою якого їм доводиться ліквідовувати різні надзвичайні ситуації.

Діти із задоволенням відповідали на усі запитання, що стосуються безпечної життєдіяльності людини, роботи рятувальників та пояснювали, як самотужки будуть діяти, коли все ж таки сталося біда і у кого проситимуть допомоги.

Чи не менш цікавим, на думку школярів, став конкурс на швидкість одягання бойового одягу рятувальника. Гучними оплесками дітвора вболівала за кожного учасника. Рятувальники провели також тематичну вікторину.

На жаль, усе хороше має здатність швидко закінчуватись. Добігло свого кінця і це свято. Проте кожен із дітлахів пам'ятатиме про зустріч із рятувальниками  ще довго. 

19.05.2017 р.

За матеріалами Ізяславського РС ГУ ДСНС у Хмельницькій області

 

 

Рятувальники нагадують про безпеку життєдіяльності громадянам під час перебування на природі

 

Практично щодня рятувальники району проводять профілактичні заходи серед громадян із роз’яснення правил безпеки життєдіяльності.

Так, 19 травня співробітники Ізяславського районного сектору обласної служби ДСНС побували у лісових масивах Ізяславського району. Особливу увагу вони звертали на дотримання правил пожежної безпеки в екосистемах, оскільки громадяни масово виїжджають на дачі, до войм та лісів. На жаль, під час відпочинку забувають про правила поведінки в екосистемах, що часто призводить до займань та пожеж на відкритих територіях. Рятувальники нагадували основні правила: після відпочинку не забувати ретельно загасити багаття, не кидати недопалки на суху траву, при упорядкуванні садиб не випалювати сміття та сухостій у вітряну погоду, й не залишати такі вогнища без нагляду.

Також вогнеборці залишили відпочиваючим листівки тематичного змісту. Такі листівки отримали всі громадяни з ким спілкувались представники рятувального відомства.

19.05.2017 р.

За матеріалами Ізяславського РС ГУ ДСНС у Хмельницькій області

 

Проведено технічний контроль транспортних засобів

 

17 травня на території 13-ї державної пожежно-рятувальної частини  м.Ізяслав проведено плановий обов’язків  технічний контроль наявних транспортних засобів. Захід відбувся з метою забезпечення належного утримання та експлуатації транспортних засобів у пожежно-рятувальному підрозділі.

Під час огляду начальник служби безпеки дорожнього руху ГУ ДСНС України у Хмельницькій області Василь Когут та начальник Ізяславського районного сектору ГУ ДСНС України у Хмельницькій області Віктор Матвійчук  перевірили технічний стан транспортних засобів у відповідності до вимог ПДР, зовнішній вигляд машин, укомплектування медичними та технічними аптечками, наявність вогнегасників, справність технічних вузлів агрегатів, ведення технічної документації на автомобілі тощо.

Після огляду Віктор Матвійчук зазначив, що ізяславські рятувальники за допомогою наявної техніки спроможні виконувати покладені на них завдання та забезпечувати пожежну безпеку в районі.

17.05.2017 р.

За матеріалами Ізяславського РС ГУ ДСНС у Хмельницькій області

 

Рятувальники перевірили протипожежний стан дитячого оздоровчого табору «Світанок»

 

 

16 травня рятувальники відвідали дитячий оздоровчий табір «Світанок» с.Білогородка, аби оглянути його щодо відповідності до вимог пожежної та техногенної безпеки.

Під час спілкування з керівництвом та колективом закладу рятувальники розповіли про випадки пожеж, що сталися на території району та області, вказали поширені причини їх виникнення. Торкнулися вогнеборці і безпеки у побуті та закликали вихователів доносити  інформацію стосовно дотримання усіх норм пожежної безпеки  у повсякденному житті до дітей. Це допоможе уникнути лиха та сприятиме уважнішому й відповідальнішому ставленню громадян до безпеки власного життя. 

Надзвичайники також звернули особливу увагу на обов’язкову наявність у закладі  первинних засобів пожежогасіння, на справний стан електрогосподарства, а також зручні і вільні шляхи евакуації.  

 

За матеріалами Ізяславського РС ГУ ДСНС у Хмельницькій області

 

Рятувальники оглядають навчальні та дошкільні заклади міста щодо їх відповідності вимогам правил пожежної безпеки

 

З  метою забезпечення пожежної безпеки у навчальних та дошкільних закладах  району працівники ДСНС продовжують огляд дошкільних закладів освіти.

Так, 12  травня представники районного сектору Головного управління ДСНС у Хмельницькій області відвідали дошкільні навчальні заклади міста, аби оглянути щодо їх відповідності до вимог пожежної та техногенної безпеки.

Під час спілкування із керівництвом та персоналом шкіл рятувальники розповіли про випадки пожеж, що сталися на території району та області, вказали на найімовірніші причини їх виникнення. Торкнулися вогнеборці і безпеки у побуті та закликали вихователів доносити  інформацію стосовно дотримання усіх норм пожежної безпеки  в повсякденному житті до дітей. Це допоможе уникнути лиха та сприятиме уважнішому й відповідальнішому ставленню громадян до безпеки власного життя. 

Надзвичайники також звернули особливу увагу на обов’язкову наявність у закладах освіти первинних засобів пожежогасіння, на справний стан електрогосподарства, а також зручні шляхи евакуації.  

12.05.2017 р.

За матеріалами Ізяславського РС ГУ ДСНС у Хмельницькій області

 

Рятувальники завітали до малюків дошкільного навчального закладу

 

У рамках проведення просвітницької роботи 12 травня фахівці Ізяславського районного сектору Головного управління ДСНС у Хмельницькій області завітали до вихованців Ізяславський НВК «ЗОШ І ступеня №7, д/с».

 З дошкільнятами вогнеборці провели виховну бесіду на тему: «Дотримання правил безпеки вдома та на вулиці». Рятувальники нагадали малечі основні правила  безпечної поведінки, а також номер Служби порятунку «101».

Особливу увагу пожежники звернули на порядок дій у випадку виникнення пожежі або надзвичайної ситуації. Наприкінці зустрічі працівники ДСНС залюбки відповіли на поставлені дітьми запитання про роботу пожежно-рятувальної служби.

12.05.2017 р.

За матеріалами Ізяславського РС ГУ ДСНС у Хмельницькій області

 

Небезпечна знахідка

 

06 травня о 14:20 год. сапери групи піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області в  м.Ізяслав по вул. Шевченка, буд. 139 вилучили та у спеціально відведеному місці знищили 13 боєприпаси часів Другої світової війни. Серед них: артилерійський снаряд 152 мм- 1 од, артилерійський снаряд 85 мм -1 од , артилерійський снаряд 76 мм - 8 од, протитанкова міна – 2од.

Під час контрольного обстеження місцевості сапери додатково виявили 20 артилерійських снарядів. Всі вони знищені на спеціально відведеному майданчику.

07.05.2017 р.

За матеріалами Ізяславського РС ГУ ДСНС у Хмельницькій області

 

 

Проведено чергові рейди щодо недопущення виникнення пожеж в природних екосистемах

 

 

 06 травня рятувальники спільно із представниками ДП «Ізяславське лісове господарство» провели рейди щодо недопущення виникнення пожеж в природних екосистемах.

Громадян, які у  той час відпочивали на природі, рятувальники навчали правил пожежної безпеки, пояснювали їм, яку загрозу становить виникнення пожежі у лісі, розповідали, яких заходів слід дотримуватися, щоб відпочинок не мав неприємних наслідків. Надзвичайники наголосили людям, що багаття у лісі можна розводити лише на добре розчищеній галявині на відстані не менше 25 метрів до листяних та 50 метрів до хвойних дерев, та не залишати його без нагляду. Перед тим, як вийти з лісу, вогонь обов’язково треба залити водою чи засипати землею.

Додатково фахівці районного сектору нагадали людям прибирати за собою все сміття, особливо не кидати недопалків у лісових масивах, адже від цього миттєво може статися пожежа.

Щоб люди усвідомлювали важливість дотримання правил пожежної безпеки під час відпочинку на природі, рятувальники вручали їм також тематичні листівки.

07.05.2017 р.

 

За матеріалами Ізяславського РС ГУ ДСНС у Хмельницькій області

 

Рятувальники звертаються до свідомості мешканців краю задля збереження «зелених легень» Ізяславщини

 

 

Частішають випадки виникнення пожеж в природних екосистемах. Здебільшого, загорання у природних екосистемах виникають внаслідок випалювання сухої рослинності, порушення громадянами правил пожежної безпеки під час проведення сільськогосподарських робіт на власних присадибних ділянках, перебування в лісових масивах і на торфовищах. Вогонь швидко може перекинутися на поруч розташовані населені пункти, або навіть лісові масиви.

 Саме тому рятувальники ДСНС постійно проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу аби нагадати людям правила пожежної безпеки та запобігти виникненню загорань на відкритих територіях.

 Так, 05 травня рятувальники спільно із представниками Ізяславського ВП Славутського відділу поліції ГУНП у Хмельницькій області провели рейди щодо недопущення виникнення пожеж в природних екосистемах. Громадянам розповідали про те, що пожежі в екосистемах можуть мати негативні наслідки не лише для навколишнього середовища, але й для людей: вогонь може перекинутися на будівлі, знищити лінії електропередач, газопроводів, лісові насадження. Тому і зверталися до свідомості мешканців краю задля збереження «зелених легень» Ізяславщини.

 Подібні рейдові перевірки триватимуть і надалі.

05.05.2017 р.

 

За матеріалами Ізяславського РС ГУ ДСНС у Хмельницькій області

 

Рятувальники провели профілактичні бесіди із селянами

 

 

5 травня співробітники Ізяславського РС ГУ ДСНС у Хмельницькій області разом з представниками Тишевицької сільської ради здійснили профілактичне відпрацювання житлового сектору села с. Нечаївка, с. Зубарі та с. Тишевичі.

Під час подвірних обходів інспектори ДСНС звернули увагу господарів на безпечному використанні відкритого вогню, особливо під час спалювання сухої трави та сміття.

«Найчастіше рятувальники виїжджають на ліквідацію пожеж, причиною яких є людська необережність. Найчастіше, прибираючи на власних присадибних ділянках, спалюючи минулорічні рослинні рештки, люди залишають багаття без нагляду, що в подальшому призводить до пожеж споруд та будинків», - наголосили співробітники ДСНС.

Оскільки попереду тривалі вихідні, фахівці Служби порятунку нагадали селянам правила безпечного відпочинку на природі, наголосивши, що за сухої погоди розводити багаття в лісі небезпечно, адже це може призвести до масштабної пожежі.

Щоб жителі села сприйняли інформацію ефективніше та завжди мали під рукою основні правила безпеки, рятувальники  роздали господарям інформаційні листівки.

05.05.2017 р.

За матеріалами Ізяславського РС ГУ ДСНС у Хмельницькій області

 

Піротехніки ДСНС знищили вибухонебезпечний предмет часів Другої світової війни

 

 

29 квітня о 16:00 сапери групи піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС у Хмельницькій області вилучили та на спеціально відведеному майданчику знищили гранату Ф-1 часів Другої світової війни, яку було виявлено невідомим громадянином на узбіччі автодороги Ізяслав-Топори Ізяславського району.

Державна служба з надзвичайних ситуацій вкотре застерігає: щоб не трапилося біди, ─ у разі виявлення підозрілого предмету слід неухильно дотримуватися правил безпеки. У жодному разі не торкатися небезпечного предмету. Місце знахідки потрібно обгородити, використовуючи для цього предмети яскравих кольорів. Після цього слід відразу зателефонувати до Служби порятунку «101».

03.05.2017 р.

За матеріалами Ізяславського РС ГУ ДСНС у Хмельницькій області

 

Дітлахи спробували себе у ролі справжніх вогнеборців

 

    28 квітня, у загальнорайонний День цивільного захисту, рятувальники 13 ДПРЧ завітали до учнів Ізяславської ЗОШ №1 І-ІІІ ст., Плужненського НВК І-ІІІ ст., гімназія, М’якотівської ЗОШ І-ІІІ ст. та Плужненської школи-інтернат. Малеча зустріла представників пожежно-рятувальної служби з неабияким захопленням та зацікавленістю. Після нетривалої теорії основ безпечної поведінки та показу можливостей рятувального відділення дітлахи спробували себе у ролі справжніх вогнеборців - приміряли спецодяг і навіть спробували подати воду зі ствола.

28.04.2017 р.

За матеріалами Ізяславського РС ГУ ДСНС у Хмельницькій області

Фахівці Служби порятунку продовжують нагадувати громадянам правила пожежної безпеки

 

Рятувальники Ізяславщини постійно з мешканцями населених пунктів району проводять профілактичні бесіди з питань пожежної безпеки. Рятувальники закликають громадян не провокувати пожежі в природних екосистемах та дотримуватися елементарних правил пожежної безпеки у побуті.

Так, 26 квітня фахівці ДСНС поспілкувалися з мешканцями Великопузирківської сільської ради у селах Великі Пузирки, Мала Медведівка та Тарасівка Ізяславського району. Під час спілкування з громадянами рятувальники розповідали про основні причини виникнення пожеж у житловому секторі та в природних екосистемах, їх наслідки. Також, рятувальники роз’яснювали правила пожежної безпеки у побуті, надавали рекомендації як покращити пожежний стан в будинку. Крім того, нагадували алгоритм дій при виникненні пожежі, правила гасіння та евакуації з палаючого й задимленого приміщення. Наостанок бесід, рятувальники вручали тематичні листівки з правилами безпечної поведінки.

Лише виконання елементарних правил пожежної та власної безпеки зможе зберегти ваше життя та майно від вогню.

27.04.2017 р.

                             

 

Тривають заходи з тижня безпеки життєдіяльності у навчальних закладах

 

У рамках Тижня знань правил безпеки життєдіяльності, 26 квітня для учнів Сахновецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. працівники 13 ДПРЧ м.Ізяслав організували навчально-просвітницький захід.

Спершу фахівці ДСНС розповіли школярам правила безпечної поведінки в побуті та при надзвичайних ситуаціях, ознайомили їх із азами безпеки життєдіяльності.

Після цього у школі пролунав сигнал "Увага усім!". Учні швидко й організовано евакуювалися з приміщення школи, де у дворі на дітлахів чекали рятувальники. Родзинкою заходу стала поява пожежного автомобіля та знайомство із вогнеборцями. Надзвичайники продемонстрували школярам техніку та її можливості. Учні приміряли справжній бойовий захисний одяг і шоломи. 

З реакції школярів було зрозуміло, що День цивільного захисту був цікавим та повчальним. Усі переконалися в тому, що отримані знання знадобляться у повсякденному житті.

ФОТОКОЛАЖ

27.04.2017 р.

За матеріалами Ізяславського РС ГУ ДСНС у Хмельницькій області

 

Ізяславщина вшанувала пам'ять жертв Чорнобильської катастрофи

 

Вже й минув тридцять один рік з часу жахливої біди - Чорнобильської катастрофи. На історичному шляху, яким крокує український народ, чорнобильська трагедія розташувалася приблизно на півдорозі від нацистської окупації до російської агресії. Вона стала найбільшим нашим випробуванням між Другою світовою війною та війною, яку проти України розв’язала Москва.

У той час, коли все ще потрібні колосальні ресурси на подолання наслідків Чорнобильської катастрофи, коли конче необхідні великі кошти на соціальну підтримку ліквідаторів і потерпілих, - ми мусимо витрачати на оборону та безпеку ледве не п’яту частину видатків нашого бюджету.

Яке дивне сплетіння різних причинно-наслідкових зв’язків! Чорнобиль певною мірою став каталізатором розпаду СРСР, сприяв появі в Україні опозиційних антиімперських рухів і наближенню нашої Незалежності.

26 квітня біля пам’ятного знаку «Жертвам Чорнобильської катастрофи», розташованого на території Ізяславської  13 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області, відбувся меморіальний захід. У ньому взяли участь: заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко, Ізяславський міський голова Валентина Корнійчук, учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, делегації трудових колективів, жителі міста Ізяслав, учнівська молодь.

Звертаючись до присутніх на заході, заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко наголосив - «Чорнобиль показав, що і «мирний атом»  - поняття доволі умовне. Часом він такий же небезпечний, як сама ядерна зброя. Позбулися обжитих домівок понад сто п’ятнадцять тисяч мешканців Прип’яті та Чорнобиля, районних центрів та сіл 30-ти кілометрової зони. Радіонуклідами було забруднено  2300 населених  пунктів, на території яких проживало близько двох з половиною мільйонів чоловік. Важко збагнути, але в десятикілометрову зону, напевно, вже ніколи не повернуться люди! Медицина і статистика не можуть встановити точної кількості жертв, але прямі й опосередковані людські втрати, кількість тих, хто помер чи став інвалідом, вимірюється сотнями тисяч» - зазначив у своєму виступі Володимир Борисович.

Ізяславський міський голова Валентина Корнійчук закцентувала увагу на тому, Чорнобильську АЕС Україна вивела з експлуатації  наприкінці минулого століття, але проблема наслідків катастрофи все ще залишається відкритою.

Також до присутніх на меморіальному заході звернулись: голова районної ради Організації ветеранів України Лідія Загоруй, голова громадської організації ліквідаторів аварії на ЧАЕС Володимир Бондаренко.

Також Володимир Левченко та Лідія Загоруй вручили групі ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС грамоти районної державної адміністрації, районної ради, районної ветеранської організації.

26 квітня жертв Чорнобильської катастрофи – ліквідаторів, постраждалих, переселенців  - поминають всі віруючі. «Ми молимося за те, аби пам’ять про Чорнобиль була вічною і не даремною, а також закликаємо всіх «згадати імена всіх тих, відомих і невідомих, які втратили своє життя, бо пам’ять пов’язує нас з минулим, змінює нашу поведінку і ставлення до сьогодення та покладає на нас відповідальність за майбутнє», - зазначив благочинний храмів Ізяславського округу Хмельницької єпархії Української Православної Церкви Київський патріархат митрофорний протоієрей о.Володимир Ковальчук, який відслужив поминальну літію за жертвами Чорнобильської катастрофи.

Усі присутні вшанували пам'ять усіх жертв Чорнобильської біди хвилиною мовчання та поклали вінки і квіти до пам’ятного знаку «Жертвам Чорнобильської катастрофи».

Чим далі відходимо від Чорнобиля-86, тим вище оцінюємо дії ліквідаторів: пожежників, будівельників, військовослужбовців, персоналу ЧАЕС, медиків, співробітників МВС, науковців.  І, зрозуміло - тогочасних волонтерів. 

Із нестихаючим болем у серцях згадуємо тих, хто поклав свої життя у боротьбі з ядерною смертю.

Шануємо тих, хто втратив здоров‘я і потребує особливої уваги від держави і суспільства.

Висловлюємо глибоку вдячність мужнім учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і тим, хто нині продовжує виконувати складні й відповідальні завдання на станції та у зоні відчуження.

Чорнобильська аварія, як і аварія на АЕС «Фукусіма – 1» в Японії, ще довго залишатиметься подіями планетарного масштабу як виклик усьому людству. Подібні катастрофи не зважають на державні кордони, носять глобальний характер.

Чорнобиль поставив на порядок денний безліч безпекових, інженерно-технологічних, екологічних і медичних завдань і проблем, ще й досі не вирішених.

У той же час - це випробування дало нам відчуття єдності, породило могутню енергію мужності, солідарності, жертовності і співчуття.

Чорнобиль показав, що ми, українці, сильний народ, здатний подолати навіть атомного демона.

ФОТОКОЛАЖ

26.04.2017 р.

 

 

Рятувальники відпрацювали дії під час об’єктового тренування

 

З метою удосконалення практичного досвіду у сфері цивільного захисту  20 квітня   в м.Ізяслав  на території ПП «Ізяславський хлібозавод» було проведено  спеціальне об’єктове тренування з цивільного захисту та протипожежне тренування.

У  проведенні заняття взяли участь працівники підприємства, формування цивільного захисту, рятувальники 13 ДПРЧ ГУ ДСНС у Хмельницькій області, представники служб взаємодії.

Під час проведення  тренувань  було перевірено справність засобів оповіщення при аварії,  наявність аварійного запасу технічних засобів, засобів захисту, вміння діяти в екстремальних ситуаціях  керівного складу  підприємства,  організованість та злагодженість дій служб взаємодії.

Підбиваючи підсумки проведених тренувань, начальник Ізяславського районного сектору ГУ ДСНС України у Хмельницькій області Віктор Матвійчук відзначив злагодженість та оперативність усіх учасників ліквідації умовних  надзвичайних ситуацій та ймовірної пожежі на млиновому господарстві. У свою чергу, працівники об’єкту у своїх висновках були одностайними у важливості та необхідності проведення таких спільних тренувань.

20.04.2017 р.

За матеріалами Ізяславського РС ГУ ДСНС у Хмельницькій області

 

Розпочато перевірки навчальних закладів району

 

У квітні розпочалися планові перевірки закладів освіти працівниками ДСНС  відповідно до  норми Закону України «Про тимчасові особливості здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» та з метою забезпечення пожежної безпеки у навчальних та дошкільних закладах  району.

 Так, 20 квітня представники Ізяславського РС ГУ ДСНС України перевірили  вимоги пожежної та техногенної безпеки навчальних закладів сіл Сошне, Мокрець, Борисів, Михля.

Керівникам та персоналу закладів рятувальники Ізяславщини розповіли про випадки пожеж, що сталися на території району й області, вказали на найімовірніші причини їх виникнення. Торкнулися вогнеборці і безпеки у побуті та закликали викладачів доносити  інформацію стосовно дотримання усіх норм пожежної безпеки  в повсякденному житті до учнівської молоді. Це допоможе уникнути лиха та сприятиме уважнішому й відповідальнішому ставленню громадян до безпеки власного життя. 

Надзвичайники також звертали особливу увагу  на обов’язкову наявність у закладах освіти первинних засобів пожежогасіння, на справний стан електрогосподарства, зручні шляхи евакуації.  

20.04.2017 р.

За матеріалами Ізяславського РС ГУ ДСНС у Хмельницькій області

 


 Ізяславські рятувальники провели перевірку лісокористувачів

 

19 квітня працівники Ізяславського районного сектору спільно з лісокористувачами провели рейдові перевірки лісових господарств, що функціонують на території Ізяславського району. Особлива увага перевіряючих була зосереджена на ДП «Ізяславський держлісгосп». Подібні перевірки проводяться щорічно, а особливо у цей пожежонебезпечний період, адже саме в цей час температура повітря підвищується, що збільшує небезпеку загорянь у лісових масивах.

Спекотна погода у поєднанні з людською недбалістю – чи не найбільша небезпека для «зелених легенів планети». Тому для того, щоб оперативно та ефективно ліквідовувати ймовірні загоряння у лісових масивах, відповідні служби повинні бути у всеозброєнні.

Під час перевірок перш за все звертається увага на готовність лісових пожежних станцій. Загалом усі лісогосподарські підприємства активно ведуть підготовку до пожежонебезпечного періоду. Тому рятувальники перевірили техніку, пожежне та спеціальне обладнання, що повинно бути в наявності подібних установ. Звичайно, були виявлені окремі недоліки, більшість з яких усунуто в процесі перевірки. Запорука успішної ліквідації будь-якого загоряння в лісових масивах – плідна співпраця між лісокористувачами та рятувальниками. У перевіреної сторони є усі засоби та можливості для такої співпраці. Тому можна позитивно оцінити готовність усіх перевірених лісових господарств області до пожежонебезпечного періоду.

Так, на території ДП «Ізяславський держлісгосп» помітно, що уся наявна техніка підтримується у належному стані. За словами головного лісничого вищезазначеного підприємства Віталія Зайчука на лісовій станції є два пожежних автомобілі ГАЗ-66,  а також автомобіль підвищеної прохідності  3ІЛ 131, а загалом їх аж 6 у підприємства.   Кожного року підприємство оновлює склад протипожежного інвентарю. Умови та місце їхнього збереження відповідають поставленим вимогам. Усі лісництва забезпечені мотопомпами для швидкого реагування на лісові пожежі. Проведені роботи зі створення мінералізованих смуг, а також забезпечено догляд за ними вздовж доріг та полів.

Проведені перевірки на готовність лісових господарств району до пожежонебезпечного періоду довели, що у разі ймовірних загорянь в екосистемах, у лісгоспах є усі засоби та можливості для своєчасного порятунку «зелених легенів» планети від вогню.

19.04.2017 р.

За матеріалами Ізяславського РС ГУ ДСНС у Хмельницькій області

 

Ізяславські рятувальники підсумували свою роботу за  перший квартал  2017 року

 

 

В Ізяславському районному секторі ГУ ДСНС у Хмельницькій області за участі головного фахівця відділу організації заходів цивільного захисту Головного управління державної служби України з  надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області підполковника Олександра Сагана  відбулась нарада із підведення підсумків роботи та службової діяльності за перший квартал 2017 року. Загалом з початку 2017 року на території району надзвичайних ситуацій не було, виникло 16 пожеж. Один раз підрозділ залучався на ліквідацію ДТП, двічі на допомогу та ліквідацію аварій.

Працівники підрозділу протягом року врятували 4-х людей під час гасіння пожеж, а також під час ліквідації. Крім того, вдалось врятувати 34 будівлі, 20 голів птиці, 4 тварин, 1 одиницю автотракторної техніки під час пожеж, та звільнено 5 лебедів з крижаного полону.

Підрозділ посів 1 місце в оперативно-службовій діяльності серед підрозділів області. Начальник підрозділу відзначив кращих працівників. Однак зупинятись на досягнутому особовий склад не збирається – у 2017 році окреслено завдання щодо покращення діяльності підрозділу та зміцнення матеріально-технічної бази.

11.04.2017 р.

 

За матеріалами Ізяславського районного сектору ДСНС України в Хмельницькій області

Рятувальники взяли участь у проведенні  «Дня довкілля»

 

 

08 квітня в 13 ДПРЧ ГУ ДСНС України у Хмельницькій області, особовий склад не тільки стояв на сторожі безпеки населення району, а й чистоти. «День Довкілля» 13 ДПРЧ зустріла у всеозброєнні. Боротьба з брудом, сміттям і пилом тривала впродовж цілого дня. Робота кипіла і в коридорах, і в кабінетах та на території пожежної частини, адже чистота - запорука не лише здоров’я, а й гарної виконавської дисципліни. Співробітники підрозділу мили вікна, витирали пил, виносили сміття, чистили плафони освітлення, займалися озелененням кабінетів, та насадженням нових дерев з метою майбутнього озеленення території частини. Знайшовся час і для впорядкування документації. Проведення подібних заходів згуртовує колектив установи та допомагає усвідомити кожному посадовцю почуття особистої відповідальності за дотримання чистоти та порядку на своєму робочому місці.

10.04.2017 р.

За матеріалами Ізяславського районного сектору ДСНС України в Хмельницькій області

 

Проведено додаткове відпрацювання релігійних установ на території району

 

Напередодні Великодніх свят працівниками 13 ДПРЧ м.Ізяслав Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області постійно проводиться відпрацювання населених пунктів та релігійних установ, які знаходяться в районі виїзду підрозділу з метою підвищення оперативної готовності та забезпечення своєчасного реагування на надзвичайні ситуації.

 7 квітня, у рамках зазначених заходів, рятувальники у черговий раз відпрацювали документи оперативного реагування на об’єкти, задіяних до святкування Великодня, перевірили найближчі джерела водопостачання в районах їх розташування, уточнили особливості маршрутів висування сил і засобів у разі виникнення надзвичайних ситуацій. 

 Під час відпрацювання були проведені зустрічі з представниками релігійних конфесій, на яких священнослужителям вкотре наголошено на необхідності дотримання у храмах правил пожежної безпеки, особливо під час Великодніх свят, коли у церквах збирається велика кількість прихожан. Рятувальники також розповіли священнослужителям про найрозповсюдженіші порушення, аналізуючи минулорічний період, та звернули увагу присутніх на ті прості правила, виконання яких забезпечить збереження церковного майна й життя людей.

 У  ході відпрацювань працівники 13 ДПРЧ  нагадали про своєчасне забезпечення храмів первинними засобами пожежогасіння.

07.04.2017 р.

За матеріалами Ізяславського районного сектору ДСНС України в Хмельницькій області

 

Ізяславські рятувальники провели нараду з освітянами району

07 квітня представники Служби порятунку «101» Ізяславського району провели нараду з працівниками освіти району щодо роз’яснення Закону України «Про тимчасові особливості здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» та питання забезпечення пожежної безпеки у навчальних та дошкільних закладах району.

Спершу вони більш широко зупинилися на дії Закону України «Про тимчасові особливості здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності». З 10 квітня 2017 року розпочинаються планові перевірки закладів освіти працівниками ДСНС, тому у директорів шкіл було багато питань щодо мораторію на проведення органами державного нагляду (контролю) планових заходів із здійснення державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності. Так, рятувальниками було роз’яснено деякі статті Господарського кодексу України та лист Державної регуляторної служби України щодо здійснення органами державного нагляду (контролю) планових заходів із здійснення державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності.

 Також працівники Ізяславського районного сектору наголосили на вимоги правил пожежної безпеки до об’єктів освіти, від чого напряму залежить безпека дітей та обслуговуючого персоналу. Потім зупинилися на основних моментах поведінки у разі пожеж та надзвичайних ситуаціях техногенного характеру. Ізяславські рятувальники акцентували увагу учасників наради на систематичному вивченні  дорослими і дітьми правил пожежної безпеки і проведення тренувань по евакуації з приміщення.

07.04.2017 р.

За матеріалами Ізяславського районного сектору ДСНС України в Хмельницькій області

 

Фахівці Служби порятунку продовжують нагадувати громадянам правила пожежної безпеки

 

 

Рятувальники Ізяславщини постійно із мешканцями населених пунктів району проводять профілактичні бесіди з питань пожежної безпеки. Рятувальники закликають громадян не провокувати пожежі в природних екосистемах та дотримуватися елементарних правил пожежної безпеки у побуті.

Так, 06 квітня фахівці ДСНС поспілкувалися із мешканцями Шекеринецької сільської ради. Під час спілкування із громадянами рятувальники розповідали про основні причини виникнення пожеж в житловому секторі та в природних екосистемах, їх наслідки. Також, рятувальники роз’яснювали правила пожежної безпеки у побуті, надавали рекомендації як покращити пожежний стан в будинку. Крім того, нагадували алгоритм дій при виникненні пожежі, правила гасіння та евакуації з палаючого й задимленого приміщення. Наостанок бесід, рятувальники вручали тематичні листівки з правилами безпечної поведінки.

Лише виконання елементарних правил пожежної та власної безпеки зможе зберегти ваше життя та майно від вогню.

06.04.2017 р.

За матеріалами Ізяславського районного сектору ДСНС України в Хмельницькій області

 

Рятувальники провели рейд по запобіганню пожежам в екосистемах

З настанням спекотної погоди зростає загроза виникнення пожеж в природних екосистемах. До них може призвести кинутий на траву недопалок, залишене непогашене багаття та найчастіше спалювання сухої трави чи стерні. Тому Ізяславські рятувальники постійно проводять рейдові перевірки та роз’яснювальну роботу з громадянами по забороні спалювання  сміття. Так, 6 квітня вогнеборці провели рейд у лісовому масиві – «Урочище Бабина гора» та лісових масивах в напрямку с.Кунів, під час рейду рятувальники не оминули і громадян, які займались прибиранням прибудинкових територій.

Під час рейду рятувальники проводили бесіди, під час яких громадян застерегли, щоб ті у свою чергу: не спалювали на прилеглих територіях сміття, опале листя та суху траву, не застосовували для розпалення вогнища легкозаймисті речовини, не кидали непогашені сірники та недопалки.

Громадяни, з якими було проведено бесіду, запевнили рятувальників, що будуть дотримуватись  правил пожежної безпеки та будуть навчати даним правилам підростаюче покоління.

Всім громадянам було вручено інформаційні листівки застережливого характеру.

06.04.2017 р.

За матеріалами Ізяславського районного сектору ДСНС України в Хмельницькій області

 

Рятувальники відчинили двері квартири, де знаходилася півторарічна дитина

 

 

05 квітня о 11:05 год. на пункт зв’язку 13-ї державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС у Хмельницькій області надійшло повідомлення від жительки м.Ізяслав  про те, що у квартирі на 3-му поверсі житлового будинку, котрий знаходиться на вул.М.Микитюка, 22, внаслідок власної необережності зачинилися двері і в квартирі залишилася півторарічна дитина.

На місце виклику невідкладно прибули рятувальники. У присутності працівників поліції, за допомогою висувної драбини, вони через вікно в балконному блоці потрапили всередину квартири, де виявили   півторарічну дитину, яка розхвилювалася та плакала. Заспокоївши дитину, рятувальники передали її матері, за що отримали щиросердечну вдячність.

05.04.2017 р.

За матеріалами Ізяславського районного сектору ДСНС України в Хмельницькій області

 

 

Ізяславські рятувальники перевірили свою фізичну та професійну підготовку

 

Підготовка особового складу значно впливає на результати виконання завдань за призначенням, а також забезпечує професійність дій та навичок. Тож з метою підвищення рівня знань та фізичної підготовки вогнеборців, 31 березня відбулася контрольна перевірка знань та виконання нормативів особовим  складом 13-ї державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області.

Рятувальники перевірили свої фізичні можливості, здавши нормативи зі спеціальної та загальної фізичної підготовки. До того ж, вогнеборці пройшли тестове письмове опитування.  

За результатами перевірки, ізяславські рятувальники в цілому готові до виконання завдань за призначенням.

31.03.2017 р.                                   

За матеріалами Ізяславського районного сектору ДСНС України в Хмельницькій області

 

Готуючись до Великодня, рятувальники проводять роботу із священнослужителями району

 

30 березня працівниками Ізяславського районного сектору проведено роз’яснювальну роботу із священнослужителями району. Мова велася про правила пожежної безпеки під час проведення дня Великодня та порядок дій під час виникнення пожежі в культовій споруді.

Священнослужителям, працівникам культового закладу рятувальники нагадали основні правила пожежної безпеки та порядок дій у разі виникнення пожежі. Кожному детально роз’яснено послідовність дій при користуванні первинними засобами пожежогасіння. Окрім, того священнослужителям було роздано інформаційні листівки щодо правил пожежної безпеки під час проведення дня Великодня.

Так, рятувальники підготовували настоятелів храмів до безпечного святкування Пасхи.

30.03.2017 р.

За матеріалами Ізяславського районного сектору ДСНС України в Хмельницькій області

 

Ізяславські рятувальники продовжують проводити протипожежні відпрацювання сільських населених пунктів

 

Незважаючи на постійні застереження щодо поводження з вогнем, порушення правил пожежної безпеки при користуванні побутовими нагрівальними електроприладами та печами під час опалювального сезону – залишаються однією з основних причин виникнення пожеж.

29 березня з метою попередження виникнення пожеж та надзвичайних подій рятувальники Ізяславщини провели протипожежні відпрацювання населених пунктів Клубівської сільської ради.

Як завжди, особливу увагу фахівці ДСНС звернули на помешкання, в яких проживають одинокі пристарілі люди та багатодітні родини. Статистика свідчить, що саме дані категорії громадян найчастіше стають як винуватцями, так і жертвами пожеж.

Під час профілактичних заходів надзвичайники нагадали мешканцям про дотримання правил пожежної безпеки під час експлуатації пічного опалення, побутових електро- та газових приладів, а також про необхідність стежити за їх справністю. Працівники ДСНС суворо застерегли громадян на забороні використання саморобних обігрівачів. Крім того, рятувальники проінструктували, як діяти під час виявлення пожежі, та вручили громадянам тематичні листівки.

Рятувальники сподіваються, що проведення саме профілактичної роботи допоможе зменшити кількість пожеж, надзвичайних подій і трагічних випадків у приватному житловому секторі.

29.03.2017 р.

За матеріалами Ізяславського районного сектору ДСНС України в Хмельницькій області

 

 

Рятувальники провели рейд щодо запобігання пожежам в природних екосистемах

 

З настанням спекотної погоди зростає загроза виникнення пожеж в природних екосистемах. До них може призвести кинутий на траву недопалок, залишене непогашене багаття та, найчастіше, спалювання сухої трави чи стерні.

Тому з метою недопущення пожеж в екосистемах рятувальники  Ізяславщини посилили масово-роз’яснювальну роботу серед населення, щоб пояснити людям наслідки, до яких призводять пожежі в лісах та на відкритих територіях.

28 березня фахівці ДСНС провели профілактичний захід щодо попередження пожеж в природних екосистемах. Метою заходу було попередження випадків спалювання сухого листя, трави та стерні, донесення до населення правил безпечного відпочинку на природі.

Під час рейду рятувальники роз’яснили людям про небезпеку неконтрольованого вогню, проінструктували щодо дій при виявленні пожежі. Кожному співрозмовнику спеціалісти ДСНС  вручили пам’ятки та листівки застережного характеру та нагадали про адміністративну відповідальність.

28.03.2017 р.

За матеріалами Ізяславського районного сектору ДСНС України в Хмельницькій області

 

Ізяславські рятувальники проводять масово-роз’яснювальну роботу серед жителів сільської місцевості

 

24 березня 2017 року співробітниками Ізяславського РС було проведено відпрацювання житлового сектору у сільській місцевості та навчання населення за місцем проживання.  Профілактична робота щодо запобігання пожежам у побуті здійснювалася на території сіл Білотин, Комини та Півнева Гора, що належать до Білотинської сільської ради.

У процесі просвітницьких заходів рятувальники інформували громадян про головні причини пожеж у період весняно-літнього періоду та пояснювали шляхи їх запобігання.

Фахівці служби «101» акцентували увагу сільських мешканців на недопущення спалювання сухої трави та дотримання правил пожежної безпеки при відпочинку в екосистемах району. Також їм доводилось до відома, що кожне господарство повинно бути забезпечено бочкою з водою або вогнегасником, приставною драбиною, яка досягає даху, а на покрівлі – драбиною, що доходить до гребеня даху.

Посилене інформування щодо правил безпечної поведінки рятувальники провели у незахищених верствах населення. Рятувальники не обмежилися інформуванням про основні вимоги безпеки цієї категорії населення, а й провели інструктажі із їхніми сусідами, закликавши не бути байдужими та періодично наглядати за ними.

24.03.2017 р.

За матеріалами Ізяславського районного сектору ДСНС України в Хмельницькій області

 

В Ізяславі відбулися навчання на хімічно-небезпечному об’єкті

 

З метою підготовки до комплексної перевірки стану реалізації державної політики у сфері цивільного захисту населення Ізяславського району23 березня в рамках перевірки служб цивільного захисту, з метою вивчення готовності Ізяславського районного секторі, 13 ДПРЧ  ГУ ДСНС у Хмельницькій  області та аварійно-рятувальних служб до реагування на виникнення надзвичайних ситуацій, а також перевірки рівня взаємодії між усіма екстреними службами, проведено навчання з ліквідації умовної надзвичайної ситуації на ПП «Ізяславмолпродукт».

Відповідно до тактичного задуму, внаслідок вибуху відбулася розгерметизація ємності зрідженим аміаком. У навколишнє середовище потрапило близько 1 тони хімічно-небезпечної речовини. Хмара випарів аміаку почала розповсюджуватись у напрямку житлового сектору.

Працівники об’єкту сповістили про подію керівництво, повідомили екстрені служби району та вжили першочергових заходів щодо мінімізації наслідків надзвичайної ситуації. Невдовзі до місця події прибули працівники оперативно-рятувального підрозділу (13 ДПРЧ), добровільні пожежні дружини ДП «Ізяславське лісове господарство», ІВК31, ЗВК-58, працівники МПК району, швидкої медичної допомоги, Ізяславського відділення Славутського відділу національної поліції та представники інших екстрених служб міста. Рятувальники евакуювали з осередку події умовних постраждалих, провели розвідку та здійснили ліквідацію наслідків аварії, медики надали першу допомогу ураженим та організували їх транспортування до лікувального закладу, працівники поліції забезпечили громадську безпеку та охорону території. Кожен виконав покладені на нього завдання.

Після завершення тренувань були підбиті підсумки, вказані основні недоліки під час проведення подібних аварійно-рятувальних робіт та наголошено на необхідності тісної взаємодії між усіма службами цивільного захисту.

ФОТОКОЛАЖ

23.03.2017 р. 

За матеріалами Ізяславського районного сектору ДСНС України в Хмельницькій області

 

 

Рятувальники підтвердили готовність реагувати на різні надзвичайні ситуації

 

Протягом 15-16 березня відбулася контрольна перевірка Ізяславського районного сектору та 13-ї державної пожежно-рятувальної частини працівниками Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області.

Під час заходу за тривогою був проведений збір особового складу пожежно-рятувального підрозділу з метою перевірки готовності рятувальників до дій під час надходження сигналу «Збір! Аварія!». Після отримання повідомлення співробітники ДСНС у спеціальній формі рятувальника з укомплектованими тривожними валізами своєчасно прибули до місця збору. Представники Головного управління провели стройовий огляд особового складу підрозділу, перевірили комплектацію тривожних валіз та готовність рятувальників до дій в умовах надзвичайних ситуацій шляхом прийняття заліків по вмінню в´язання рятувальної петлі, одягання на час захисного одягу. Також було проведено додаткове заняття з особовим складом на смузі психологічної підготовки.

Систематичне проведення подібних заходів є необхідним, адже вони дають можливість перевірити схеми оповіщення та «відшліфувати» реагування на надзвичайні ситуації.

ФОТОКОЛАЖ

17.03.2017 р.

За матеріалами Ізяславського районного сектору ДСНС України в Хмельницькій області

 

Врятовано на пожежі житловий будинок

 

17 березня об 10:00 год. на пульт зв’язку 13 ДПРЧ Головного управління ДСНС у Хмельницькій області надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку в с.Зубарі Ізяславського району.

Негайно до місця виклику направлено відділення 13 ДПРЧ м.Ізяслав на АЦ-40(130)63Б, о/с- 4 чол.

Нещасних випадків на пожежі не було.

Пожежею пошкоджено покриття та перекриття на площі 10 м.кв.

Ймовірна причина пожежі – коротке замкнення електромережі.

Завдяки оперативності вдалося не допустити її розповсюдження на житловий будинок. Під час гасіння пожежі було врятовано 3 будівлі та матеріальних цінностей на суму 80 тис. грн.

17.03.2017 р.

За матеріалами Ізяславського районного сектору ДСНС України в Хмельницькій області

 

Рятувальники провели громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти»

 

10 березня у місті Ізяслав в Ізяславській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. № 4 ім.В.Кобернюка рятувальники провели громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти». Основною метою заходу було ознайомлення як дорослих, так і підростаюче покоління із діяльністю пожежно-рятувальної служби, а також донесення до свідомості громадян правил безпеки життєдіяльності.

Дітям продемонстрували пожежно-рятувальне обладнання, що є на озброєнні у місцевих вогнеборців. Кожен бажаючий зміг відчути себе у ролі справжніх рятувальників, примірявши захисні костюми, бойовий одяг та каски рятувальників.

Працівники пожежно-рятувальної служби звернули увагу присутніх на основні правила безпечної поведінки у побуті під час користування електричними та газовими приладами. Також бійці ДСНС застерегли дітей від небезпечних забав із сірниками та запальничками, роз’яснили як не допустити пожеж в екосистемах та запобігти нещасних випадків на водних об’єктах. Окрім цього, малеча дізналась про вимоги безпеки у разі знаходження застарілих боєприпасів. 

Заходом залишилися задоволені усі – як присутні, так і організатори. Адже акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти» ще раз довела, що фахівці Служби порятунку «101», здатні не лише ліквідовувати надзвичайні події та навчати населення правилам безпечної поведінки, а й дарувати гарний настрій оточуючим!

ФОТОКОЛАЖ

10.03.2017 р.

За матеріалами Ізяславського районного сектору ДСНС України в Хмельницькій області

 

Рятувальники продовжують здійснювати пожежно-профілактичні відпрацювання на території району

 

10 березня фахівці Ізяславського РС провели комплексне профілактичне відпрацювання Сахновецької сільської ради, а саме сіл: Сахнівці, Влашанівки та Кропивного, до участі в якому запросили представників місцевої влади та поліції, працівників соціального захисту.

У ході проведення відпрацювання рейдова група здійснила огляд 23 господарських дворів житлового сектору. З мешканцями було проведено роз’яснювальну роботу по дотриманню правил пожежної безпеки в побуті, забороною спалювання сухої трави та поведінки на водних об’єктах. Особлива увага приділялась питанням безпечної експлуатації електроприладів, різних систем опалення, газового обладнання та порядку дій при виникненні пожеж і надзвичайних ситуацій.

Рятувальники звертали особливу увагу на помешкання, де проживають самотні люди похилого віку, неблагополучні та багатодітні родини.

Метою профілактичних рейдів є нагадування про те, що саме необережність та легковажне ставлення до власної безпеки часто можуть спричинити до непоправних наслідків. Фахівці ДСНС вказали мешканцям осель на основні порушення правил пожежної безпеки та допомогли усунути деякі недоліки.

10.03.2017 р.

За матеріалами Ізяславського районного сектору ДСНС України в Хмельницькій області

 

Рятувальники привітали чарівну половину колективу 13 ДПРЧ ГУ ДСНС з Міжнародним жіночим днем

7 березня, напередодні Міжнародного жіночого дня, керівництво та співробітники Ізяславського РС (13 ДПРЧ) привітали своїх колег-жінок з прийдешнім святом весни.

Рятувальники привітали своїх чарівних колег квітами й подарунками. З теплими вітальними словами звернувся начальник Ізяславського РС Матвійчук В.Л., який від себе особисто та колективу побажав усій чарівній половині весняного настрою, здійснення бажань, всіляких гараздів та аби їх завжди оточували справжні чоловіки.

ФОТОКОЛАЖ

07.03.2017 р.

За матеріалами Ізяславського районного сектору ДСНС України в Хмельницькій області

 

Рятувальники ліквідували пожежу житлового будинку

 

4 березня о 16:15  на пульт зв’язку 13 ДПРЧ надійшло повідомлення про те, що  у м.Ізяслав горить добудова до житлового будинку. Про подію рятувальників сповістила власниця, яка побачила дим, що виходив із-під стріхи. На місце події виїхав черговий караул 13-ї державної пожежно-рятувальної частини.

 По прибуттю було з’ясовано, що господиня будинку виявивши займання, намагалась самотужки приборкати вогонь, але марно. Силами вогнеборців пожежу,  площею 40 м2 , було локалізована о 16:23 год. та ліквідовано о 16:25 год. Вогонь встиг знищити покриття та перекриття на площі 20м2, домашні речі та майно. Завдяки оперативним діям рятувальників було недопущено розповсюдження вогню на житловий будинок та допоміжні споруди житлового сектору, що впритул були розташовані до місця горіння.

Ймовірною причиною пожежі стали дитячі пустощі з вогнем.

Постраждалих і загиблих на місці події виявлено не було.

06.03.2017 р.

За матеріалами Ізяславського районного сектору ДСНС України в Хмельницькій області

 

В Ізяславі знищили чергове нагадування про Другу світову війну

 

Ще одне нагадування про війну знищили піротехніки на Ізяславщині. За повідомленням Ізяславського районного сектору ДСНС в Хмельницькій області 02 лютого 2017 р. о 13 год. 30 хв. групою піротехнічних робіт АРЧ АРЗ СП ГУ ДСНС у Хмельницькій області в м.Ізяслав по вул.Шевченка, 139 було вилучено 152 мм артилерійський снаряд часів ВВВ,  снаряд гранатомета РПГ7 – 5 од., та під час контрольної перевірки було додатково виявлено ще один артилерійський снаряд часів Другої світової війни 122мм. Всі виявлені боєприпаси були знешкодженні 02 березня 2017 р. о 14 год. 30 хв. в піщаному кар’єрі поблизу с.Припутенка.

Небезпечну знахідку виявили місцеві мешканці неподалік узбіччя дороги в місті Ізяслав по вул.Шевченка.

03.03.2017 р.

За матеріалами Ізяславського районного сектору ДСНС України в Хмельницькій області

 

Рятувальники провели протипожежні тренування на території котельні

23 лютого на території Котельні №106 КП «Ізяславтепломережа»  було проведено протипожежне тренування, метою якого була ліквідація порушення герметичності котла, яка виникла внаслідок розгерметизації трубопровуду високого тиску. Тренування відбулись під керівництвом рятувальників  Ізяславського РС.

Керівник об'єктового формування провів інструктаж працівників щодо охорони праці. Вогнеборці розповіли про наслідки пожеж, що виникли на території району та області, а також про заходи запобігання пожеж і надзвичайних ситуацій, наголосивши на діях під час їх виникнення.

Окрім теоретичних знань, персонал Котельні №106 КП «Ізяславтепломережа» набув практичних навичок користування вогнегасником, пожежним кранкомплектом та пройшли додатковий інструктаж із дотриманням правил пожежної безпеки.

23.02.2017 р.

За матеріалами Ізяславського районного сектору ДСНС України в Хмельницькій області

 

Рятувальники ліквідували пожежу надвірної споруди літньої кухні-хліва

 

17 лютого о 10 год. 50 хв. до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу надвірної споруди літньої кухні-хліва розміром 4×7х2,5  в селі Двірець Ізяславського району.

На місце події оперативно виїхали пожежно-рятувальне відділення 13 ДПРЧ м. Ізяслав та прибули до місця виклику о 11 год. 04 хв. Також додатково було викликано о 10 год. 52 хв. МПК с. Білогородка.

Завдяки професійним діям вогнеборців  вдалось запобігти поширенню вогню та врятували літню кухню - хлів від повного знищення.

Пожежу локалізовано о 11:08 та ліквідовано о 11:12.

Найімовірнішою причиною виникнення займання є необережне поводження з вогнем невстановленою особою. Постраждалих на пожежі немає.

17.02.2017 р.

За матеріалами Ізяславського районного сектору ДСНС України в Хмельницькій області

 

Робоча група перевірила стан гідротехнічних споруд

 

17 лютого робочою групою з фахівцями Ізяславського РС та представників сектору з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення районної державної адміністрації було оглянуто стан гідротехнічних споруд Ізяславського району, які знаходяться в зоні впливу шкідливої дії паводка, льодоходу та повені.

Загалом стан готовності до безаварійного пропуску льодоходу та весняного паводку в Ізяславському районі оцінюється як задовільний.

Так, на території району знаходиться 82 ГТС(гідротехнічні споруди) 14 з яких було відремонтовано в 16 році. По території району протікає 12 річок та знаходиться 90 ставків.

Особлива увага зверталася на заходи щодо попередження та запобігання пошкоджень і руйнувань об’єктів інфраструктури під час сходження криги та паводку на річці Горинь.

ФОТОКОЛАЖ

17.02.2017 р.

За матеріалами сектору з питань надзвичайних ситуацій

 та цивільного захисту населення райдержадміністрації

 

Рятувальники ліквідували пожежу надвірної споруди - літньої кухні-хліва

 

17 лютого о 07 год. 40 хв. до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу надвірної споруди літньої кухні-хліва розміром 10×3х2,5  в селі Зубарі Ізяславського району.

На місце події оперативно виїхали пожежно-рятувальне відділення 13 ДПРЧ м. Ізяслава та прибули до місця виклику о 08 год. 00 хв.

Завдяки професійним діям вогнеборців  вдалось запобігти поширенню вогню та врятували літню кухню - хлів від повного знищення.

Пожежу локалізовано о 08:03 та ліквідовано о 08:05.

Найімовірнішою причиною виникнення займань є порушення ППБ при влаштуванні та експлуатації пічного опалення. Постраждалих на пожежі немає.

17.02.2017 р.

 

За матеріалами Ізяславського районного сектору ДСНС України в Хмельницькій області

 

Працівники ДСНС провели пожежно-профілактичне відпрацювання Завадинецької сільської ради

Рятувальники продовжують підвищувати рівень знань мешканців Ізяславщини, поширювати ґрунтовні рекомендації щодо дій в умовах надзвичайних ситуацій, запобігання випадків переохолодження та трагедій на льоду.

16 лютого співробітниками Ізяславського РС було проведено пожежно-профілактичне відпрацювання приватних домоволодінь громадян Завадинецької сільської ради. Рятувальниками здійснені подвірні обходи житлових будівель, осіб, що відносяться до групи підвищеного ризику, - самотніх осіб похилого віку, багатодітних сімей, осіб, які зловживають спиртними напоями, неблагополучних сімей, інвалідів та тих, які потребують соціальної підтримки. Вищезгаданим громадянам вручено листівки, плакати та пам’ятки з правилами пожежної безпеки в побуті у зимовий період. Ще під час рейду профілактики звертали увагу на стан пожежної безпеки в житлових будинках, тобто, в якому стані електропроводка, димарі, печі тощо.

Ізяславський РС звертається до усіх мешканців з проханням бути уважними та обережними у поводженні з вогнем, а також при користуванні опаленням, електропобутовими та газовими приладами. Дбайте про свою безпеку та безпеку ближніх! У разі виникнення пожежі чи надзвичайної ситуації негайно телефонуйте за номером 101!

16.02.2017 р.

За матеріалами Ізяславського районного сектору ДСНС України в Хмельницькій області

 

Ізяславські рятувальники завітали до районного центру соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді

 

      15 лютого на запрошення працівників Ізяславського районного центру соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді рятувальниками були прийнято участь у нараді. Під час наради рятувальниками для працівників були наведені статистичні дані щодо діяльності Ізяславського РС та 13 ДПРЧ. Також особливу увагу було наголошено щодо виникнення пожеж у житлових будинках та їх основні причини. Було обговорено про спільну співпрацю щодо інформування населення та проведення профілактичних заходів, щодо попередження виникнення пожеж у житловому секторі соціально незахищених верств населення.

15.02.2017 р.

За матеріалами Ізяславського районного сектору ДСНС України в Хмельницькій області

 

Рятувальники ліквідували умовну пожежу в центральній районній лікарні

 

14 лютого на території Ізяславської центральної районної лікарні відбулося пожежно-тактичне навчання за участю рятувальників та служб екстреного реагування міста. Метою навчань була перевірка дій аварійно-рятувальних підрозділів, медперсоналу та керівництва лікувального закладу на випадок виникнення надзвичайної ситуації.

За задумом навчань внаслідок короткого замикання електромережі виникла пожежа у приймальному відділенні лікувального закладу. Після отримання ввідної, чергові працівники лікарні оповістили керівництво та працівників лікарні, повідомили спеціалізовані аварійні служби міста.

Уже за декілька хвилин до місця навчань прибув черговий караул 13 ДПРЧ, аварійна бригада служби газу, РЕМу, працівники поліції, керівництво Ізяславської центральної районної лікарні та представники органів місцевої влади.

Спеціалізовані служби організували гасіння пожежі, евакуювали хворих, відключили газо- та електропостачання будівлі від загальної мережі. Загалом, до навчання було залучено 20 співробітників служб екстреного реагування міста та чотири одиниці техніки.

Після завершення навчання відбулася спільна нарада для виявлення та обговорення проблемних питань.

ФОТОКОЛАЖ

14.02.2017 р.

За матеріалами Ізяславського районного сектору ДСНС України в Хмельницькій області

 

Рятувальники навчають любителів зимової риболовлі правилам безпеки

09 лютого на Ізяславщині рятувальники провели профілактичний рейд на поверхні скованих кригою ставків та р.Горинь, основною метою якого була профілактика надзвичайних подій серед любителів зимової риболовлі та застереження місцевих мешканців від необдуманої поведінки на льоду.  

Працівники ДСНС навели статистику нещасних випадків на воді у зимовий період та в чергове пояснили, яких заходів безпеки необхідно дотримуватись, аби вихід на замерзлу поверхню водойми відбувся без неприємних наслідків. А на завершення спілкування рятувальники роздали листівки застережного змісту, як нагадування про те, що дотримання елементарних правил безпеки збереже життя та здоров’я під час перебування на кризі.

10.02.2017 р.

За матеріалами Ізяславського районного сектору ДСНС України в Хмельницькій області

 

Працівники ДСНС провели пожежно-профілактичне відпрацювання Мислятинської сільської ради

Рятувальники продовжують підвищувати рівень знань мешканців Ізяславщини, поширювати ґрунтовні рекомендації щодо дій в умовах надзвичайних ситуацій, запобігання випадків переохолодження та трагедій на льоду. 9 лютого співробітниками Ізяславського РС було проведено пожежно-профілактичне відпрацювання приватних домоволодінь громадян Мислятинської сільської ради, а саме ними здійснені подвірні обходи житлових будівель, осіб, що відносяться до групи підвищеного ризику, - самотніх осіб похилого віку, багатодітних сімей, осіб, які зловживають спиртними напоями, неблагополучних сімей, інвалідів та тих, які потребують соціальної підтримки. Вище згаданим громадянам було вручено листівки, плакати та пам’ятки з правилами пожежної безпеки в побуті у зимовий період. Ще під час рейду профілактики звертали увагу на стан пожежної безпеки в житлових будинках, тобто, в якому стані електропроводка, димарі, печі тощо.

Ізяславський РС звертається до усіх мешканців з проханням бути уважними та обережними у поводженні з вогнем, а також при користуванні опаленням, електропобутовими та газовими приладами. Дбайте про свою безпеку та безпеку ближніх! У разі виникнення пожежі чи надзвичайної ситуації негайно телефонуйте за номером 101!

09.02.2017 р.

За матеріалами Ізяславського районного сектору ДСНС України в Хмельницькій області

 

 

Рятувальники навчають громадян правилам безпеки перебування на льоду

 

03 січня на Ізяславщині рятувальники провели профілактичний рейд на поверхні скованих кригою ставків та р. Горинь, основною метою якого була профілактика надзвичайних подій та застереження місцевих мешканців від необдуманої поведінки на льоду.  

Працівники ДСНС навели статистику нещасних випадків на воді у зимовий період та в котре пояснили, яких заходів безпеки необхідно дотримуватись, аби вихід на замерзлу поверхню водойми відбувся без неприємних наслідків. А на завершення спілкування рятувальники роздали листівки застережного змісту як нагадування про те, що дотримання елементарних правил безпеки збереже життя та здоров’я під час перебування на кризі.

03.02.2017 р.

За матеріалами Ізяславського районного сектору ДСНС України в Хмельницькій області

 

 

Ізяславські рятувальники підсумували свою роботу за 2016  рік

 

Сьогодні в Ізяславському РС ГУ ДСНС у Хмельницькій області за участі  заступника начальника Головного управління із запобігання надзвичайних ситуацій, полковника Юри Сергія Валентиновича відбулась нарада із підведення підсумків роботи та службової діяльності за 2016 рік. Загалом протягом минулого року на території району надзвичайних ситуацій не було зафіксовано, проте виникло 40 пожеж. Один раз підрозділ залучався на ліквідацію ДТП та 6 разів на ліквідацію аварій.

Протягом звітного періоду підрозділом було врятовано:

- На пожежі – 3 чол.

- при проведенні рятувальних робіт - одну дитину.

- витягнуто із колодязя - Одну людину.

- під час ДТП – 3 особи.

- із снігових заметів – 55 чол.

- 47 Будівель

- 154 голів свиней

- 4 одиниць автотракторної техніки.

Підрозділ посів 3 місце в оперативно-службовій діяльності серед підрозділів області. Заступником начальника Головного управління із запобігання надзвичайних ситуацій, полковником Юрою Сергієм Валентиновичем було поставлено завдання для особового складу та керівництва на 2017 рік щодо покращення діяльності підрозділу та зміцнення матеріально-технічної бази.

Начальником РС було відзначено кращих працівників.

ФОТОКОЛАЖ

02.02.2017 р.

 

За матеріалами Ізяславського районного сектору ДСНС України в Хмельницькій області

 

 

Ізяславські рятувальники  приєдналися до флешмобу  #22PushupChallenge

 

 

Все більше набирає обертів започаткований торік у США флешмоб #22PushupChallenge, який полягає в потребі віджатися від підлоги 22 рази та передати естафету іншому. Ідея масової акції  підтримати бійців, які повернулись із зони бойових дій і мають посттравматичний синдром.

Як повідомили в Ізяславському районному секторі Державної служби надзвичайних ситуацій України у Хмельницькій області, 27 січня рятувальники 13 ДПРЧ  та працівники районного сектору ДСНСУ під керівництвом начальника сектору Віктора Матвійчука прийняли виклик від Ізяславської районної державної адміністрації   та  приєдналися до флешмобу #22PushupChallenge, виконавши вправу із віджимання.

Ізяславські рятувальники передають естафету іншим рятувальним підрозділам Хмельницької області.

27.01.2017 р.

За матеріалами Ізяславського районного сектору ДСНС України в Хмельницькій області

 

Рятувальники продовжують здійснювати профілактичні відпрацювання приватного житлового сектора громадян

 

В умовах опалювального сезону значно зростає ризик виникнення пожеж у житловому секторі громадян. Головними причинами тому є порушення протипожежних вимог при влаштуванні та експлуатації приладів  пічного опалення, електрообладнання, а також необережність громадян у поводженні з вогнем.

26 січня працівники Ізяславського РС провели профілактичний захід на території Дертківської сільської ради Ізяславського району. Перед початком заходу рятувальники з головою сільської ради Михайлом Сергійовичем обговорили питання організації і проведення роз'яснювальної роботи з непрацюючою категорією населення, одиноко проживаючих громадян, багатодітних та надали для оновлення на існуючому стенді сільської ради матеріали наочної пропаганди. Вже надалі фахівці ДСНС спільно із головою сільської ради відвідали помешкання соціально незахищеної категорії населення, перевірили справність приладів пічного опалення, стан безпечної експлуатації електромереж, у ході чого вказали господарям на наявні протипожежні недоліки. Крім того, рятувальники роз’яснили основні правила безпечної поведінки у побуті та вручили листівки й пам’ятки із заходами безпеки. У свою чергу, мешканці з відповідальністю поставились до порад рятувальників та пообіцяли дотримуватись правил пожежної безпеки у побуті.

26.01.2017 р.

 

Ізяславський районний сектор

ГУ ДСНС у Хмельницькій області

 

 

Працівники фіскальної служби проконсультували рятувальників про порядок заповнення е-декларацій

 

 23 січня в приміщенні актового залу 13 ДПРЧ для рятувальників було проведено семінар на тему: “Заповнення та подання електронних декларацій посадовими особами”.  

З 1 січня 2017 року в державі стартував другий етап е-декларування. Співробітники Служби порятунку теж підпадають під вимоги відповідного антикорупційного законодавства. Тож декларації заповнюватимуть усі, окрім рядових працівників. Аби процес декларування доходів відбувся без проблем,  податківці пояснили процес заповнення е-декларацій та нагадали про відповідальність за недостовірні дані у документах.

Остаточна дата подання декларацій – 1 квітня поточного року.

23.01.2017 р.

Ізяславський районний сектор

ГУ ДСНС у Хмельницькій області

 

Рятувальники врятували лебедів із вкритої кригою водойми

 

19 січня близько 10:00 год. до 13-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Ізяслав із незвичним проханням звернулися мешканці с.Клубівка. Небайдужі громадяни попросили працівників ДСНС врятувати лебедів, які перебували на вкритій кригою водоймі. Рятувальники із розумінням віднеслись до прохання селян та відразу виїхали на місце події. Прибувши до місця виклику, рятувальники за допомогою спеціального інструменту звільнили примерзлого лебедя до криги та на човні доставили його на берег. У подальшому врятовану птицю було передано представникам Держпромспоживслужбі в Ізяславському районі для відігріву і подальшого догляду. Також рятувальниками було висипано 50 кг вівса для підкормки лебедів.

ФОТОКОЛАЖ

20.01.2017 р.

Ізяславський районний сектор

ГУ ДСНС у Хмельницькій області

 

 

Рятувальники навчають громадян правилам безпеки перебування на льоду

 

20 січня на Ізяславщині рятувальники провели профілактичний рейд на поверхні скованих кригою ставків та р. Горинь, основною метою якого була профілактика надзвичайних подій та застереження місцевих мешканців від необдуманої поведінки на льоду.  

Працівники ДСНС навели статистику нещасних випадків на воді у зимовий період та в черговий раз пояснили, яких заходів безпеки необхідно дотримуватись, аби вихід на замерзлу поверхню водойми відбувся без неприємних наслідків. А на завершення спілкування рятувальники роздали листівки застережного змісту, як нагадування про те, що дотримання елементарних правил безпеки збереже життя та здоров’я під час перебування на кризі.

20.01.2017 р.

Ізяславський районний сектор

ГУ ДСНС у Хмельницькій області

 

Рятувальники надали допомогу при ліквідації ДТП

 

16 січня  о 12 год. 20 хв. на ПЗЧ 13 ДПРЧ надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Ізяслав-Білогородка відбулося ДТП за участю автомобіля АУДІ 90 д.н. ВХ 8567 ВК та автобуса Еталон ВХ 7037 АО.

Оперативно до місця виклику було направлено 1 відділення 13 ДПРЧ на АЦ – 40(131)137А. По приїзду до місця виклику рятувальниками за допомогою буксирочного тросу було витягнуто автобус із кювету та відбуксировано його на узбіччя, тим самим відновивши проїзд по даній автодорозі.

Також рятувальники забезпечили доїзд чотирьох пасажирів автобуса до кінцевого пункту призначення м. Ізяслав за умов низької температури.

ФОТОКОЛАЖ

16.01.2017 р.

 

Ізяславський районний сектор

ГУ ДСНС у Хмельницькій області

 

Рятувальники навчають любителів зимової риболовлі правилам безпеки

 

13 січня на Ізяславщині рятувальники провели профілактичний рейд на поверхні скованих кригою ставків та р. Горинь, основною метою якого була профілактика надзвичайних подій серед любителів зимової риболовлі та застереження місцевих мешканців від необдуманої поведінки на льоду.  

Працівники ДСНС навели статистику нещасних випадків на воді у зимовий період та в чергове пояснили, яких заходів безпеки необхідно дотримуватись, аби вихід на замерзлу поверхню водойми відбувся без неприємних наслідків. А на завершення спілкування рятувальники роздали листівки застережного змісту, як нагадування про те, що дотримання елементарних правил безпеки збереже життя та здоров’я під час перебування на кризі.

13.01.2017 р.

Ізяславський районний сектор

ГУ ДСНС у Хмельницькій області

 

Працівники ДСНС провели пожежно-профілактичне відпрацювання Білівської сільської ради

Рятувальники продовжують підвищувати рівень знань мешканців Ізяславщини, поширювати ґрунтовні рекомендації щодо дій в умовах надзвичайних ситуацій, запобігання випадків переохолодження та трагедій на льоду. 12 січня співробітниками Ізяславського РС було проведено пожежно-профілактичне відпрацювання приватних домоволодінь громадян Білівської сільської ради. Рятувальниками здійснені подвірні обходи житлових будівель, осіб, що відносяться до групи підвищеного ризику, - самотніх осіб похилого віку, багатодітних сімей, осіб, які зловживають спиртними напоями, неблагополучних сімей, інвалідів та тих, які потребують соціальної підтримки. Вище згаданим громадянам вручено листівки, плакати та пам’ятки з правилами пожежної безпеки в побуті у зимовий період. Ще під час рейду профілактики звертали увагу на стан пожежної безпеки в житлових будинках, тобто, в якому стані електропроводка, димарі, печі тощо.

Ізяславський РС звертається до усіх мешканців з проханням бути уважними та обережними у поводженні з вогнем, а також при користуванні опаленням, електропобутовими та газовими приладами. Дбайте про свою безпеку та безпеку ближніх! У разі виникнення пожежі чи надзвичайної ситуації - негайно телефонуйте за номером 101!

12.01.2017 р.

Ізяславський районний сектор

ГУ ДСНС у Хмельницькій області

 

 

Професія рятувальник – не просто професія, а спосіб життя. Кожну секунду виникає різного роду надзвичайна ситуація і тут лунає «Сирена» і автомобіль мчить, щоб допомогти постраждалому. Бути рятівником – значить допомагати та оберігати людей.

Так, ГУ ДСНС України у Хмельницькій області запрошує на роботу на вакантні посади «Пожежний – рятувальник» та «Машиніст насосних установок»

Всіх бажаючих звертатись за додатковою інформацією:

Відділ кадрів ГУ ДСНС у Хмельницькій області, м. Хмельницький, вул. Героїв Чорнобиля 1/2.

11.01.2017 р.

Ізяславський районний сектор

ГУ ДСНС у Хмельницькій області

 

Рятувальники ліквідували пожежу житлового будинку

 

 

8 січня о 21:42 год. до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку розміром 10×7х3,5 в селі Білево Ізяславського району.

На місце події оперативно виїхали пожежно-рятувальне відділення 13 ДПРЧ м.Ізяслав та МПК села Білево.

Завдяки професійним діям вогнеборці запобігли поширенню вогню та врятували житловий будинок від повного знищення.

Пожежу локалізовано о 21:57 год. та ліквідовано о 21:59.

До ліквідації займання залучали 5 рятувальників та 2 одиниці спецтехніки.

Найімовірнішою причиною виникнення займань є порушення ППБ при влаштуванні та експлуатації пічного опалення. Постраждалих на пожежі немає.

10.01.2017 р.

 

Ізяславський районний сектор

ГУ ДСНС у Хмельницькій області

 

Рятувальники провели рейд серед рибалок

 

Щойно водойми скувало кригою, одразу активізувались любителі підлідного лову. Тож аби не трапилося біди, 6 січня працівники Ізяславського РС спільно з представниками райдержадміністрації та співробітниками відділу поліції вирушили до річки Горинь м. Ізяслав, щоб застерегти рибалок та жителів району від необдуманих вчинків та нагадати правила безпеки на льоду.

У ході рейду рятувальники нагадали рибалкам основні правила безпечної риболовлі, розповіли як перевірити міцність і товщину льоду за кольором чи за допомогою підручних засобів і що робити заборонено.

Також фахівці ДСНС України розповіли рибалкам правила порятунку людини, яка провалилася під кригу, та порядок дій потопаючої людини.

Впродовж рейду рятувальники закликали громадян дотримуватися правил безпеки та у разі недостатньої товщини льоду не випробовувати долю й не ризикувати життям. На останок кожному вручили інформаційні листівки й пам`ятки, які також розмістили на стендах селища.

06.01.2017 р.

Ізяславський районний сектор

ГУ ДСНС у Хмельницькій області

 

 

 

         

 

 

 

АКТУАЛЬНО

 

Правова допомога 

Пенсійне забезпечення

Вибори

Міжнародна інтеграціяУкраїни

Запобігання корупції

Відзначення пам'ятних та ювілейних дат

Голодомор

       Актуальні питання державної служби

 

 

СОЦІАЛЬНА СФЕРА

 

Соціальний захист


Медицина

 

Культура

 

Сім'я і діти

 

Освіта

 

 

 

 

ЕКОНОМІЧНА СФЕРА

 

Містобудування та архітектура

Підприємництво

 Енергоефективність

 Регуляторна політика

 Агросектор

 Бюджет

 Державні закупівлі

 Державна реєстрація

Чисте довкілля

 ЦНАП 

 

 

ОРГАНИ ВЛАДИ

 

Районна рада

Міська рада

Сільські ради

ХАЕС

Податкова

Поліція

Районний сектор ГУ ДСУ з надзвичайних ситуацій 

 

 

 

 

Центральні 

 органи влади

 

 

 

 Обласні

 органи влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

_______________________________________________________________________________________
© Ізяславська районна державна адміністрація, 2003-2017
   вул. Незалежності, буд.2, м.Ізяслав, 30300,
e-mail: izyaslav_rda@izadm.gov.ua
 
  Розробка та підтримка: Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Ізяславської районної державної адміністрації