на головну

                     
                       
                     
                     
                             
 

 

 

Ізяславська

райдержадміністрація

 

               30300, Хмельницька обл.,

             Ізяславський р-н., м.Ізяслав,

                вул.Незалежності, буд. 2

 

тел/факс: (03852) 4-20-61

e-mail: izyaslav_rda@izadm.gov.ua

 

Заходи,

які заплановано

провести в

Ізяславському районі

протягом тижня

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода в Ізяславі

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

АРХІВ НОВИН

       

 

 

         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Рятувальники попереджають про небезпеку тонкої криги

 

У зв'язку із частими перепадами температурних показників, товщина криги на водоймах наразі занадто тонка і ненадійна, тому виникає висока ймовірність нещасних випадків, заручниками яких можуть стати як рибалки, так і випадкові пересічні громадяни.

З метою попередження нещасних випадків на водоймах 23 лютого рятувальники Ізяславського районного сектору Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області здійснили патрулювання на річці Горинь міста Ізяслав.

Під час  заходу, учасники рейдової групи поспілкувались із рибалками та громадянами, що перебували на льоду. Вогнеборці нагадали основні правила безпечної поведінки. Крім того фахівці  служби порятунку розповіли, як врятуватися самому і допомогти людині, що провалилася в ополонку.

Аби інформація засвоїлась краще, надзвичайники вручили співрозмовникам тематичні листівки із застереженнями. Любителі зимового дозвілля запевнили офіцерів ДСНС, що правила перебування на льоду знають та дотримуються їх.

23.02.2018 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС України

у Хмельницькій області

 

Рятувальники наголошують громадянам на необхідності дотримання правил безпеки в побуті

 

З метою покращення обізнаності громадян та попередження виникнення пожеж 21 лютого працівники Ізяславського РС здійснили відпрацювання в оселях жителів Білогородської сільської ради.

Під час обходу помешкань рятувальники нагадали місцевим жителям правила пожежної безпеки у побуті, розповіли про причини виникнення пожеж та їх наслідки, роз’яснили, як діяти у разі виникнення загорання в будинку. Спілкуючись з громадянами, рятувальники наголосили на особливостях осінньо-зимового пожежонебезпечного періоду, назвали правила безпеки, про які не варто забувати, користуючись електрообігрівачами та пічним опаленням. Під час відпрацювання жителям вручалися листівки на відповідну тематику.

21.02.2018 р.

Ізяславський районний сектор

ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

 

Рятувальниками прийнято участь у сесії Сошненської сільської ради

 

20 лютого працівниками Ізяславського районного сектору Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області прийнято участь у сесії Сошненської сільської ради.

На сесії начальник Ізяславського районного сектору ГУ ДСНС у Хмельницькій області Віктор Матвійчук довів до усіх присутніх інформацію щодо виникнення пожеж в районі та наголосив на необхідності проведення роботи щодо попередження пожеж, нещасних випадків на них. Враховуючи те, що на території сільської ради цього року на пожежі було виявлено тіло загиблого чоловіка, особливу увагу було акцентовано на правила пожежної безпеки в побуті. «Тільки спільними зусиллями можемо запобігти виникненню пожежі», – заявив Віктор Матвійчук.  

Присутнім було вручено інформаційні листівки та застережні матеріали на протипожежну тематику для проведення роз’яснювальної роботи серед населення.

20.02.2018 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС України

У Хмельницькій області

 

Уряд затвердив нову форму для українських рятувальників

 

14 лютого Кабінет Міністрів України затвердив описи та зразки форменого одягу, а також відповідні знаки розрізнення осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту та норми забезпечення форменим одягом.

Проект відповідного акта було розроблено Державною службою з надзвичайних ситуацій на виконання частини другої статті 111 Кодексу цивільного захисту України.

До цього часу особи рядового і начальницького складу служби цивільного захисту забезпечувались форменим одягом відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2005 року № 795 “Про затвердження опису та зразків форменого одягу і відповідних знаків розрізнення особового складу органів і підрозділів цивільного захисту і норм забезпечення форменим одягом”, яка втратила актуальність у зв'язку з набранням чинності Кодексом цивільного захисту України, та визнання таким, що втратив чинність, Закону України “Про правові засади цивільного захисту”.

Саме тому було прийнято рішення затвердити нові зразки форменого одягу з метою приведення у відповідність з вимогами Кодексу, покращення якості забезпечення осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту в системі ДСНС.

Так, у розпорядженні українських рятувальників і рятувальниць будуть утеплені куртки темно-синього кольору з плащової тканини, кітелі, светри, напівхлопкові штани, сорочки блакитного і білого кольору та плащі-накидки.

Крім того, на формі будуть нашивки із написом ДСНС та Ukrainian rescuer, а також нашивка у вигляді прапора України та гілочки калини. Буде змінено і колір та форму погон.

Загалом, прийнята Урядом Постанова дозволить підвищити авторитет Служби порятунку у суспільстві, сприятиме забезпеченню та підтримці єдиноначальності, підпорядкованості та службової дисципліни особами рядового і начальницького складу служби цивільного захисту в системі ДСНС.

20.02.2018 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС України

У Хмельницькій області

 

Рятувальники успішно ліквідували умовну пожежу в приміщені приймального відділення лікарні

 

19 лютого рятувальники 13-ї державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області спільно із працівниками медичної служби навчались ліквідовувати умовну пожежу в Ізяславській центральній районній лікарні.

Головною метою навчання була перевірка готовності персоналу об’єкту та служб взаємодії оперативно реагувати на надзвичайні ситуації природного та техногенного характеру.

За задумом навчань, внаслідок необережного поводження з вогнем в одному із приміщень на першому поверсі виникла пожежа. Виявивши загоряння, персонал об’єкту одразу повідомив Службу порятунку та розпочав евакуацію. На момент прибуття вогнем було охоплено 5 кв.м та існувала загроза розповсюдження вогню на суміжні приміщення. У складі ланки газодимозахисної служби надзвичайники приступили до гасіння умовної пожежі. Під час розвідки вогнеборці виявили потерпілого, який не міг самостійно пересуватись. Рятувальники на ношах винесли його на свіже повітря, де передали медикам. Умовна пожежа була ліквідована в найкоротші строки.

Усі учасники навчань вкотре продемонстрували оперативність та професійність дій, що, в свою чергу, допоможе в разі виникнення реальної надзвичайної ситуації.

20.02.2018 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС України

У Хмельницькій області

 

 

Рятувальники ліквідували пожежу житлового будинку

 

19 лютого  о 21:24  год. до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що в с.Васьківці Ізяславського району виникла пожежа житлового будинку. Про подію рятувальників сповістила власниця.

Негайно на місце події прибув черговий караул 13-ї державної пожежно-рятувальної частини. Завдяки вправним діям рятувальники пожежу площею 2 м2 ліквідували о 21:34 год. та врятували від знищення житловий будинок. Внаслідок загорання вогнем пошкоджено перекриття житлового будинку.

Ймовірна причина пожежі:  порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації пічного опалення.

20.02.2018 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС України

у Хмельницькій області

 

 

Рятувальники взяли участь у сесії сільської ради

 

16 лютого співробітники Ізяславського районного сектору Головного управління ДСНС у Хмельницькій області взяли участь у сесії Білотинської сільської ради.

Начальник Ізяславського районного сектору Віктор Матвійчук довів до відома усіх присутніх депутатів інформацію щодо виникнення та попередження пожеж і загибелі людей на них, звернув увагу на основні причини виникнення пожеж.

Рятувальники наголосили на необхідності проведення спільної роботи щодо попередження пожеж та нещасних випадків на них. Крім того, рятувальники звернулися до депутатів сільської ради щодо фінансування програми забезпечення пожежної безпеки населених пунктів та  об’єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділів пожежної охорони у Ізяславському районі  на 2016-2020 роки в частині збільшення на придбання аварійно-рятувального обладнання.

Депутати сільської ради одноголосно підтримали звернення, що в свою чергу допоможе виконати заходи передбачені законодавством та приведуть до підвищення рівня готовності підрозділу пожежної охорони району та підвищить його матеріально-технічне забезпечення.

20.02.2018 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС України

у Хмельницькій області

 

Проводиться підготовка до пропуску льодоходу, повені та паводків

 

З метою надання методичної допомоги, вивчення реального стану готовності місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій до пропуску льодоходу, повені та паводків у 2018 році працівниками Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області  було проведено перевірку готовності органів управління та сил цивільного захисту Ізяславської  районної ланки територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ області.

Перед початком проведення перевірки першим заступником голови  райдержадміністрації Павлом Ковальчуком було проведену робочу нараду, під час якої було визначено питання, які підлягають перевірці та безпосередньо порядок самої перевірки. Під час її проведення кожен представник відповідної організації надав вичерпну інформацію про стан з підготовки до пропуску льодоходу, повені та паводків. Також були розглянуті шляхи вирішення можливих проблемних питань які є, або можуть виникнути в подальшому.

Разом з цим слід зазначити, що в Ізяславському  районі вже здійснюється ряд відповідних заходів. Зокрема забезпечено постійний моніторинг гідрологічної обстановки на річках та водоймах. Вжито заходів щодо очищення зливових каналізаційних і дренажних систем водовідвідних і меліоративних каналів русел малих річок, водопропускних споруд під автомобільними мостами та дорогами для забезпечення водовідведення.

Здійснено огляд гідротехнічних споруд та насосного обладнання, тощо. Забезпечено інформування та оповіщення населення про погіршення гідрометеорологічної обстановки під час пропуску повені, сходження криги та виникнення загрози підтоплення населених пунктів.

Проведено перевірки готовності систем для відведення поверхневих стічних вод, зливових каналізаційних, дренажних систем у населених пунктах, техніки, матеріально-технічного резерву сил та засобів підприємств та організацій, що залучаються до виконання заходів з ліквідації можливих надзвичайних ситуацій, пов’язаних з пропуском паводка, та ін.

Слід зазначити, що ситуація із проходженням льодоходу в області знаходиться під постійним контролем Головного управління ДСНС України у Хмельницькій  області, а також здійснюється щоденний моніторинг рівня води в річках.

Проводяться дані перевірки з метою вивчення реального стану готовності місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій Хмельниччини, до пропуску льодоходу, повені та паводків у 2018 році. Відповідно до Плану основних заходів місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування щодо підготовки та пропуску льодоходу, повені та паводків на території Хмельницької області у 2018 році, дані перевірки проводяться по всій території Хмельницької області. По завершенню перевірок, уся узагальнена інформація в березні буде подана на розгляд комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій області.

ФОТОКОЛАЖ

19.02.2018 р.

Ізяславський  РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

 

 

 

Рятувальники взяли участь у нараді із керівниками установ та організацій району

 

19 лютого  у залі засідань Ізяславської районної державної адміністрації відбулася нарада з керівниками установ та організацій району.

У нараді також взяли безпосередню участь і співробітники Ізяславського районного сектору Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області, оскільки основним із питань, що розглядалося, було питання запобігання виникненню пожеж та загибелі людей на них.

Рятувальники проінформували присутніх про стан з пожежами, що склався у районі, та основні причини їх виникнення. З огляду на це, вогнеборці надали пропозиції щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій шляхом спільної взаємодії між працівниками ДСНС та організаціями району.

Присутні на заході визначили пріоритетні напрямки щодо попередження виникнення пожеж та інших надзвичайних ситуацій у майбутньому.

19.02.2018 р.

Ізяславський районний сектор

ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

 

 

 

Рятувальники витягли зі снігового замету вантажний автомобіль

 

17 лютого о 00:44 год.до Служби порятунку “101” надійшло про те, що внаслідок несприятливих погодних умов, поблизу с.  Кам’янка на дорозі обмежив рух  автомобіль MAN TGA.

Негайно до місця події прибули рятувальники 13-ї державної пожежно-рятувальної частини. Як з’ясувалось, на момент інциденту в автомобілі перебувало 2 людини. За допомогою пожежного автомобіля АЦ-4-60 (530905)515  вогнеборці витягли транспортний засіб на чисту ділянку дороги та забезпечили вільний рух автотранспорту.

На щастя, внаслідок події ніхто не постраждав.

19.02.2018 р.

Ізяславський районний сектор

ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

 

 

Рятувальники провели спеціальне тренування з працівниками хлібозаводу

 

З метою удосконалення практичного досвіду у сфері цивільного захисту  14 лютого  в м.Ізяслав  на території Ізяславського хлібозаводу було проведено  спеціальне об’єктове тренування формувань цивільного захисту.

У  проведенні тренування прийняли участь працівники підприємства, рятувальники 13 ДПРЧ ГУ ДСНС у Хмельницькій області, представники служб взаємодії.

Навчання мали на меті перевірити дії персоналу, керівництва та служб взаємодії на випадок надзвичайної ситуації, відпрацювати порядок дій.

Під час проведення  тренуваннь  було перевірено справність засобів оповіщення при аварії, вміння діяти в екстримальних ситуаціях,  організованість дій працівників з усіма службами.

14.02.2018 р.  

Ізяславський районний сектор

ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

 

Рятувальники провели бесіди з рибалками про небезпеку під час перебування на льоду

 

У зв'язку із частими перепадами температурних показників, товщина криги на водоймах ненадійна, тому виникає висока ймовірність нещасних випадків.

Так, з метою попередження загибелі людей на водних об’єктах 14 лютого рятувальники Ізяславського ройонного сектору Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області вийшли на кригу річки Горинь міста Ізяслав, аби провести з рибалками інструктаж щодо заходів безпеки під час зимової риболовлі. Рятувальники розповіли, що наразі лід на річці має товщину приблизно 10-12 см, але через плюсову температуру вдень, підтанув, що не дає повної упевненості у його надійності.Громадян застерегли не виходити на лід і слідкувати за тим, щоб і діти в жодному разі не відвідували самостійно водойми.

Під час бесід кожний рибалка отримав застережливу листівку на відповідну тематику.

14.02.2018 р.

 Ізяславський РС ГУ ДСНС України

У Хмельницькій області

 

 

Рятувальники продовжують навчати селян правилам пожежної безпеки

 

13 лютого працівники Ізяславського районного сектору Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області, у зв’язку загибеллю людей на пожежах в Ізяславському районі та з метою роз’яснення місцевим жителям правил пожежної безпеки, здійснили повторне відпрацювання у селах Сошненської сільської ради.

Під час рейдів фахівці звернули основну увагу громадян на правила пожежної безпеки під час користування пічним опаленням та обігрівальними приладами, адже порушиння правил експлуатації пічного опалення є найпоширинішою причиною пожеж у зимовий період. Рятувальники розповіли місцевим жителям, що не можна використовувати для розпалювання печей легкозаймисті та вибухонебезпечні речовини, не слід розміщувати їх поруч з електрообігрівальними приладами, не допустимо використовувати обігрівачі, до прикладу, для сушіння речей, а не за призначенням, і залишати їх ввімкненими без нагляду. Батькам рятувальники наголосили не дозволяти малечі самостійно користуватися сірниками, розпалювати пічку та вмикати пристрої в розетку, адже невинні дитячі пустощі з вогнем також можуть призвести до виникнення пожежі. Окрім цього, вогнеборці відвідали помешкання соціально незахищених громадян і застерегли їх від виникнення пожежі в побуті.

Місцевим мешканцям рятувальники вручали пам’ятки та листівки попереджувального змісту.

13.02.2018 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС

України у Хмельницькій області

 

Рятувальники продовжують дбати про безпеку громадян на крижаних водоймах

 

11 лютого працівники Ізяславського районного сектору Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області провели рейд на річці Горинь міста Ізяслав.

Рятувальники наголосили громадянам, що лід на замерзлих водоймах завжди несе в собі небезпеку для життя людей. Розповіли, що перед тим, як вийти на лід, слід оцінити його товщину, колір, врахувати наявність рослинності. Адже для, того, щоб одна людина могла просто пройтися по льоду, мінімальна товщина повинна бути 7-10 см. Для групи людей товщина повинна бути значно більшою.

Усі відпочивальники отримали від працівників Служби порятунку пам’ятки з викладеними в них правилами безпечного поводження під час зимової риболовлі та порадами надання допомоги постраждалим на льоду.

12.02.2018 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС України

у Хмельницькій області

 

Рятувальники провели роз’яснювальні бесіди із жителями про небезпеку під час перебування на льоду

 

У зв'язку із перепадами температурних показників, товщина криги на водоймах наразі занадто тонка і ненадійна, тому виникає висока ймовірність нещасних випадків, заручниками яких можуть стати як рибалки, так і випадкові перехожі.

З метою попередження нещасних випадків на водоймах 8 лютого рятувальники Ізяславського районного сектору Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області здійснили патрулювання на річці Горинь міста Ізяслав.

Під час заходу учасники рейдової групи поспілкувались із рибалками та громадянами, що перебували на льоду. Вогнеборці нагадали основні правила безпечної поведінки. Крім того фахівці служби порятунку розповіли, як врятуватися самому і допомогти людині, що провалилася в ополонку.

Аби інформація засвоїлась краще, надзвичайники вручили співрозмовникам тематичні листівки із застереженнями. Любителі зимового дозвілля запевнили офіцерів ДСНС, що правила перебування на льоду знають та дотримуються їх.

09.02.2018 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС України

У Хмельницькій області

 

 

Рятувальники в нічний час перевірили протипожежний стан автозаправної станції та потренувалися ліквідовувати умовну пожежу

 

7 лютого в м.Ізяслав на території однієї з міських автозаправних станцій відбулися нічні практичні заняття.

У занятті взяли участь працівники АЗС, рятувальники 13-ї державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС у Хмельницькій області та служби взаємодії.

Під час заходу відбулася перевірка справності засобів оповіщення при аварії, наявності аварійного запасу технічних засобів та засобів захисту. Окрім того рятувальники разом із керівним складом відпрацювали дії в екстремальних ситуаціях щодо гасіння умовної пожежі резервуару з газом.

09.02.2018 р.

Ізяславський районний сектор

ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

 

 

 

Рятувальники розповіли школярам основні правила пожежної безпеки

 

5 лютого рятувальники Ізяславського районного сектору Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області завітали до Новосільської загальноосвітньої школи, аби розповісти школярами основні правила пожежної безпеки.

Надзвичайники наголосили, що ігри з вогнем є дуже небезпечними, адже це може призвести до пожежі. Діти дізналися про небезпеку, яку несе лід під час відлиги. Найбільше захоплення школярів викликало навчання правилам  користування первинних засобів пожежогасіння, зокрема вогнегасників.

Наприкінці зустрічі фахівці Служби порятунку вкотре нагадали екстрений номер виклику  - «101» та вручили листівки із застереженнями, аби необхідна інформація завжди була перед очима.

09.02.2018 р.

Ізяславський районний сектор Головного управління

ДСНС України у Хмельницькій області

 

 

Рятувальники попереджають про небезпеку тонкої криги

 

У зв'язку із частими перепадами температурних показників, товщина криги на водоймах наразі занадто тонка і ненадійна, тому виникає висока ймовірність нещасних випадків, заручниками яких можуть стати як рибалки, так і випадкові пересічні громадяни.

З метою попередження нещасних випадків на водоймах 3 лютого рятувальники Ізяславського районного сектору Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області здійснили патрулювання на річці Горинь міста Ізяслав.

Під час  заходу, учасники рейдової групи поспілкувались із рибалками та громадянами, що перебували на льоду. Вогнеборці нагадали основні правила безпечної поведінки. Крім того фахівці  служби порятунку розповіли, як врятуватися самому і допомогти людині, що провалилася в ополонку.

Аби інформація засвоїлась краще, надзвичайники вручили співрозмовникам тематичні листівки із застереженнями. Любителі зимового дозвілля запевнили офіцерів ДСНС, що правила перебування на льоду знають та дотримуються їх.

09.02.2018 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС України

у Хмельницькій області

 

 

Рятувальники вилучили з річки тіло 48-річного рибалки

 

2 лютого о 11:22 год.  на пункт зв’язку Служби порятунку надійшло повідомлення про те, що на річці Горинь, поблизу поліклініки м.Ізяслав, людина провалилася під кригу.

На місце події негайно прибули рятувальники 13-ї  державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області, які побачили характерний розлом криги на відстані 20 м від берега. За допомогою аварійно-рятувального обладнання надзвичайники підняли тіло потопельника з-під криги, на надувному човні доправили його до берега. Загиблим виявився місцевий житель 1967 року народження.  Подробиці інциденту мають встановити правоохоронці.

Державна служба з надзвичайних ситуацій попереджає громадян про небезпеку перебування на льоду, особливо під час різкого потепління, коли льодовий покрив – недостатньо міцний! Це може призвести до трагічних наслідків!

02.02.2018 р.

Ізяславський районний сектор ГУ ДСНС

України у Хмельницькій області

 

 

Рятувальники провели огляд навчальних закладів району на дотримання норм пожежної безпеки у зимовий період

 

З  метою забезпечення пожежної безпеки у навчальних закладах району під час опалювального сезону 1 лютого представники Ізяславського районного сектору Головного управління ДСНС у Хмельницькій області відвідали навчальні заклади району, аби здійснити огляд на їх відповідність до вимог пожежної та техногенної безпеки.

Під час спілкування з керівництвом та персоналом шкіл рятувальники розповіли про випадки пожеж, що сталися на території району та області, вказали на найімовірніші причини їх виникнення. Торкнулися вогнеборці і безпеки у побуті та закликали педагогів доносити  інформацію стосовно дотримання усіх норм пожежної безпеки  в повсякденному житті до дітей. Це допоможе уникнути лиха та сприятиме уважнішому й відповідальнішому ставленню громадян до безпеки власного життя.

Надзвичайники також звернули особливу увагу на обов’язкову наявність у закладах освіти первинних засобів пожежогасіння, на справний стан електрогосподарства, а також зручні шляхи евакуації. Після проведення тематичних бесід кожен директор отримав листівку на відповідну тематику.

01.02.2018 р.

Ізяславський районний сектор

ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

 

Рятувальники пояснили селянам важливість дотримання правил пожежної безпеки

 

З метою запобігання виникненню пожеж у житловому секторі, 30 січня працівники Ізяславського районного сектору Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області провели агітаційно-роз'яснювальну роботу серед мешканців Ліщанської сільської ради. Під час зустрічей рятувальники нагадали основні правила пожежної безпеки, про які не слід забувати. Зокрема, вогнеборці закликали жителів не залишати без нагляду ввімкнені електрообігрівачі, завжди зачиняти дверцята печі, щоб звідти не випала жаринка, адже це може спричинити пожежу. Окрім цього, рятувальники нагадали, що не можна розміщувати поблизу обігрівальних приладів і печей легкозаймисті матеріали, застерегли людей від використання несправних та саморобних обігрівачів.

Місцевим жителям рятувальники вручили інформаційні листівки із зазначеними правилами безпеки та порядком дій населення у разі виникнення пожежі.

30.01.2018 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС України

у Хмельницькій області

 

 

Рятувальники взяли участь у нараді з керівниками установ та організацій району

 

30 січня  у залі засідань Ізяславської районної державної адміністрації відбулася нарада з керівниками установ та організацій району.

У нараді також взяли безпосередню участь і співробітники Ізяславського районного сектору Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області, оскільки основним із питань, що розглядалося, було питання запобігання виникненню пожеж та загибелі людей на них. Рятувальники проінформували присутніх про стан з пожежами, що склався у районі, та основні причини їх виникнення. З огляду на це вогнеборці надали пропозиції щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій шляхом спільної взаємодії між працівниками ДСНС та організаціями району.

Нагадаємо, з початку року на території району виникло 5 пожеж.

Присутні на заході визначили пріоритетні напрямки щодо попередження виникнення пожеж та інших надзвичайних ситуацій у майбутньому.

30.01.2018 р.

Ізяславський районний сектор

ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

 

Рятувальники попереджають рибалок про небезпеку під час зимової риболовлі

 

26 січня, з метою попередження нещасних випадків водоймах, рятувальники Ізяславського районного сектору Головного управління ДСНС у Хмельницькій області провели  профілактичний рейд на річці Горинь міста Ізяслав.

Вогнеборці спілкуючись із рибалками нагадали їм прості заходи безпеки під час перебування на льоду. Крім того, відпочивальникам розповіли основні способи порятунку людей, які опинилися в біді.

Також під час бесід рятувальники вручали рибалкам тематичні листівки з основними правилами безпечної поведінки на льоду.

26.01.2018 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС України

у Хмельницькій області

 

 

Рятувальники ліквідували пожежу житлового будинку

 

25 січня  о 17:17 год. до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що в с.Кіндратка Ізяславського району виникла пожежа житлового будинку. Про подію рятувальників сповістила сусідка, яка побачила дим.

Негайно на місце події прибув черговий караул 13-ї державної пожежно-рятувальної частини. Завдяки вправним діям рятувальники пожежу площею 15  кв. м ліквідували о 17:38 год. та врятували від знищення житловий будинок. Внаслідок загорання вогнем пошкоджено перекриття та речі домашнього вжитку.

Ймовірна причина пожежі: порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації пічного опалення.

26.01.2018 р.

Ізяславський районний сектор

ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

 

Рятувальники нагадали рибалкам про небезпеку під час перебування на льоду

 

З метою попередження травмування та загибелі громадян на льоду, рятувальники Ізяславського районного сектору Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області  25 січня провели профілактичні бесіди з мешканцями міста Ізяслав на річці Горинь. Під час бесід рятувальники нагадали рибалкам основні правила безпечної поведінки на льоду та розповіли про способи порятунку людей, які опинилися у полоні крижаної води.

Також, фахівці ДСНС вручали рибалкам тематичні листівки з основними правилами безпечної поведінки на льоду та порадами як допомогти людині, яка опинилася у холодній воді.

25.01.2018 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС України

у Хмельницькій області

 

 

Вогнеборці навчають громадян правил безпеки у побуті

 

25 грудня працівники Ізяславського РС з метою роз’яснення місцевим жителям правил пожежної безпеки здійснили відпрацювання у селах Сошненської сільської ради.

Під час відпрацювання рятувальники пояснювали людям правила безпеки, розповідали до чого може призвести використання несправних електроприладів у побуті, залишені без нагляду ввімкнені обігрівачі, праски тощо. Щоб від цього не сталося коротке замкнення електромережі у будинку, вогнеборці закликали місцевих жителів завжди пильно слідкувати за електричними приладами та не дозволяти дітям самостійно вмикати їх. Також фахівці Служби порятунку вкотре звернули увагу жителів на правила безпеки, яких слід дотримуватися під час експлуатації пічного опалення та інших обігрівачів, адже їх порушення є однією з найчастіших причин виникнення пожеж у житловому секторі.

Щоб інформацію від рятувальників місцеві мешканці змогли й надалі поширювати серед інших, вогнеборці вручали їм листівки на протипожежну тематику.

25.01.2018 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС України

у Хмельницькій області

 

Рятувальники пояснили правила безпеки любителям зимової риболовлі

 

24 січня рятувальники Ізяславського районного сектору Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області здійснили попереджувальний рейд на річці Горинь міста Ізяслав, під час якиго проінформували риболовів про правила безпечної поведінки на кризі та необхідність їх постійного дотримання під час виходу на лід.

Спілкуючись з рибалками, рятувальники наголосили їм на необхідності завжди мати під рукою засоби порятунку – міцну довгу мотузку, інші підручні засоби, котрі можна використати у випадку провалу під кригу – пояснили, як саме ними можна скористатися, у тому числі надаючи допомогу іншим. Також рятувальники проінформували громадян про небезпеку риболовлі далеко від берега. Вогнеборці розповіли, чому не можна робити лунки на відстані, менш ніж 5 метрів одна від одної, ловити рибу на переправах; поблизу вимоїн чи стічних вод різних підприємств.

Окрім роз’яснення правил безпеки, рятувальники вручили місцевим рибалкам інформаційні листівки та наголосили дотримуватися їх, щоб перебування на кризі не обернулося небезпечними наслідками. 

24.01.2018 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС України

у Хмельницькій області

 

Рятувальники продовжують дбати про безпеку громадян на крижаних водоймах

 

23 січня працівники Ізяславського районного сектору Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області провели рейд на річці Горинь міста Ізяслав.

Рятувальники наголосили громадянам, що лід на замерзлих водоймах завжди несе в собі небезпеку для життя людей. Розповіли, що перед тим, як вийти на лід, слід оцінити його товщину, колір, врахувати наявність рослинності. Адже для, того, щоб одна людина могла просто пройтися по льоду, мінімальна товщина повинна бути 7-10 см. Для групи людей товщина повинна бути значно більшою.

Усі відпочивальники отримали від працівників Служби порятунку пам’ятки з викладеними в них правилами безпечного поводження під час зимової риболовлі та порадами надання допомоги постраждалим на льоду.

23.01.2018 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС України

у Хмельницькій області

 

 

Рятувальники забезпечили безпечне святкування Водохреща

 

19 січня в Україні відзначається одне із найважливіших релігійних свят — Водохреща. Традиційно цього дня люди масово вирушають на водойми, щоб зануритись у крижану воду. Для того, щоб уникнути виникнення надзвичайних подій, цього дня працівники Ізяславського районного сектору Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області стежили за безпекою громадян на річці Горинь в місті Ізяслав. Біля води був розташований рятуальний пост, де рятувальники слідкували, щоб свято пройшло безпечно.

19.01.2018 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС України

у Хмельницькій області

 

 

Рятувальники попереджають про небезпеку тонкої криги

 

18 січня рятувальники Ізяславського районного сектору Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області провели патрулювання на р.Горинь м.Ізяслав, де організували профілактичні бесіди з любителями зимової риболовлі з питань дотримання правил поведінки на льоду та надання першої допомоги потерпілим у разі потрапляння під лід. Під час розмови кожен рибалка отримав листівки на відповідну тематику.

18.01.2018 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС України

у Хмельницькій області

 

 

Працівники поліції поспілкувалися з рятувальниками щодо нововведень у правилах дорожнього руху

 

18 січня до Ізяславського РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області для проведення бесіди з рятувальниками щодо нововведень стосовно правил дорожнього руху, впроваджених вже з початку 2018 року, завітали працівники Ізяславського відділення поліції.

Правоохоронці розповіли вогнеборцям, що з 1 січня цього року максимальна дозволена швидкість руху у населених пунктах  становить 50 км/год. Крім того, збільшились штрафи за порушення ПДР та за керування авто у нетверезому стані.

Також працівники поліції нагадали рятувальникам про дорожню безпеку та привернули увагу до проблеми травматизму і смертності на дорогах. Під час бесіди звернули особливу увагу вогнеборців на правила безпеки дорожнього руху та наголосили на важливості їх дотримання.

18.01.2018 р.

 Ізяславський РС ГУ ДСНС України

У Хмельницькій області

 

Рятувальники ліквідували пожежу житлового будинку

 

17 січня  о 15:19 год. до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що в м.Ізяслав виникла пожежа житлового будинку. Про подію рятувальників сповістила сусід, який побачив дим.

Негайно на місце події прибув черговий караул 13-ї державної пожежно-рятувальної частини. Завдяки вправним діям рятувальники пожежу площею 12  кв.м ліквідували о 15:29 год. та врятували від знищення житловий будинок. Внаслідок загорання вогнем пошкоджено перекриття та речі домашнього вжитку.

Ймовірна причина пожежі:  порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації пічного опалення.

17.01.2018 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС України

у Хмельницькій області

 

 

Рятувальники провели роз’яснення для місцевих жителів про небезпеку під час перебування на льоду

 

17 січня з метою недопущення трагічних випадків через недотримання елементарних правил поведінки на льоду працівники Ізяславського РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення на річці Горинь міста Ізяслав. З рибалками, які ризикнули у цей день вийти на кригу, проведено роз’яснювальну роботу із врученням агітаційних листівок щодо дотримання правил поведінки на льоду, наголошено основні правила та методи порятунку постраждалих, які все-таки опинилися у біді.

17.01.2018 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

 

 

 

Рятувальники нагадують про безпеку під час купання на Водохреща

 

 

19 січня святкується одне із дванадцяти найбільших церковних свят — Хрещення Господнє або Богоявлення. За традицією, вранці, після урочистої церковної служби, люди збираються коло водойми і, після освячення священиком води, купаються.

На річці чи ставку заздалегідь робиться ополонка для купання, часто у вигляді хреста. Вважається, що той, хто у цей день зануриться в освячену воду, очиститься від «усякої скверни». Однак рятувальники, застерігають, що місце поблизу водойм потрібно обирати таке, що відповідає вимогам безпеки людей та зменшує можливість виникнення надзвичайної ситуації взимку.

Вихід на лід є дуже небезпечним. Досить часто змінюються погодні умови. Існує реальна загроза виникнення промоїн, розколу та відриву криги, а врятуватися в холодну пору року набагато важче, ніж влітку. Адже людина може потонути за лічені хвилини. Слід пам’ятати, що лід може бути слабким біля стоку води, поблизу кущів, очерету, там, де б’ють джерела. Обходьте ділянки, покриті товстим шаром снігу. Для одного пішохода безпечним при мінусовій температурі вважається лід синюватого або зеленкуватого відтінку товщиною не менше 5–7 см, масова ж переправа пішки може бути організована при товщині льоду не менше 15 см. Ні в якому разі не перевіряйте міцність льоду ударом ноги.

Якщо лід почав тріщати — негайно повертайтеся по своїх слідах, роблячи перші кроки не відриваючи ноги від поверхні льоду. Не біжіть, а відходьте повільно. Завжди майте під рукою міцну мотузку довжиною до 20 м, дошку або велику гілку.

У випадку, якщо все ж таки провалились, не піддавайтесь паніці, утримуйтесь на плаву, уникаючи занурення з головою. Намагайтеся вилізти на лід, наповзаючи на його край грудьми і по черзі витягуючи на поверхню ноги. Також потрібно якомога ефективніше використати своє тіло, збільшуючи ним опорну площу. Вибравшись на лід, перекотіться і відповзайте у той бік, звідки прийшли, де міцність льоду вже перевірена. Якщо у вас на очах під лід провалилась людина, крикніть, що йдете на допомогу. Наближайтесь до ополонки тільки поповзом, широко розкинувши руки, підклавши під себе лижі, дошку, фанеру. Не підповзаючи до самого краю ополонки, подайте потерпілому палицю, лижу, мотузку, шарф чи щось подібне і витягніть його на лід та повзіть із небезпечної зони.

Не вирушайте на водоймища поодинці — це небезпечно! Пам’ятайте! Дотримання правил безпеки на льоду — запорука вашого благополуччя.

17.01.2018 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

 

 

Рятувальники закликають громадян не виходити на тонку кригу

 

У зв`язку із пониженням температурних показників та морозною погодою на водоймах України почав формуватися льодовий покрив, товщина якого становить до 5 сантиметрів та є небезпечною. З метою попередження нещасних випадків на ледь підмерзлих водоймах, Ізяславський РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області закликає громадян не виходити на тонку кригу на ставках та річках, і застерегти від цього своїх дітей.

Завзятим рибалкам також слід зважати на те, що зимова ловля риби потребує особливо суворого дотримання правил безпеки при знаходженні на льоду. Пам`ятайте, що необдумана та необережна поведінка може коштувати життя!

17.01.2018 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

 

 

 

Рятувальники ліквідували пожежу авто

 

16 січня о 04:42 год. до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу автомобіля «MAZDA 323», яка виникла в м. Ізяслав, вул.Острізька, 247.

Негайно на місце події прибув черговий караул 13-ї державної пожежно-рятувальної частини. Рятувальники, які прибули до місця події, пожежу локалізували о  04:53 год., ліквідували о 04:56 год.

Причина пожежі порушення правил пожежної безпеки при експлуатації електронагрівальних приладів.

16.01.2018  р.

Ізяславський районний сектор

ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

 

 

Рятувальники взяли участь у нараді з керівниками установ та організацій району

 

15 січня  у залі засідань Ізяславської районної державної адміністрації відбулася нарада з керівниками установ та організацій району.

У нараді також взяли безпосередню участь і співробітники Ізяславського районного сектору Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області, оскільки основним із питань, що розглядалося, було питання запобігання виникненню пожеж та загибелі людей на них. Рятувальники проінформували присутніх про стан з пожежами, що склався у районі, та основні причини їх виникнення. З огляду на це, вогнеборці надали пропозиції щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій шляхом спільної взаємодії між працівниками ДСНС та організаціями району.

Присутні на заході визначили пріоритетні напрямки щодо попередження виникнення пожеж та інших надзвичайних ситуацій у майбутньому.

15.01.2018 р.

Ізяславський районний сектор

ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

 

 

Рятувальники провели відпрацювання Топорівської сільської ради

 

З метою покращення обізнаності громадян та попередження виникнення пожеж в оселях жителів Топорівської сільської ради 12 січня працівники Ізяславського РС здійснили відпрацювання житлового сектору сіл Топори та Топірчики.

Під час обходу помешкань рятувальники нагадали місцевим жителям правила пожежної безпеки у побуті, розповіли про причини виникнення пожеж та їх наслідки, роз’яснили, як діяти у разі виникнення загорання в будинку. Спілкуючись з краянами, рятувальники наголосили на особливостях осінньо-зимового пожежонебезпечного періоду, назвали правила безпеки, про які не варто забувати, користуючись електрообігрівачами та газовими установками у побуті. Вогнеборці також закликали батьків навчити правил безпечної поведінки дітей та дати їм ті знання, які допоможуть їм вберегтися від пожежі у майбутньому. Під час відпрацювання жителям вручалися листівки на відповідну тематику.

12.01.2018 р.

Ізяславський ПС ГУ ДСНС

України у Хмельницькій області

 

 

Рятувальники продовжують розяснювальну роботу серед населення

 

Невідємною частиною новорічних святкувань є бенгальські вогники, хлопавки, феєрверки. Використання цих засобів, безперечно, створює святковий настрій, однак, у той самий момент, це може наражати людину на небезпеку, якщо при використанні піротехнічних засобів не дотримуватись певних правил. Тому, щоб запобігти виникненню пожеж і травмуванню людей під час святкувань, 10 січня працівники Ізяславського районного сектору Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області поспілкувалися з місцевими мешканцями м.Ізяслав, провели попереджувальний рейд серед населення на місцевому ринку та магазинів.

Основну увагу рятувальники приділили роз’ясненню правил безпеки під час використання піротехнічних виробів. Вогнеборці пояснили жителям міста, що запуск ракет, феєрверків, петард категорично заборонено здійснювати дітям. Дорослі можуть використовувати піротехнічну атрибутику лише на безпечній відстані від будинків, дерев та інших споруд, щоб іскра від феєрверку не змогла спричинити займання. Для попередження травмування людей під час запуску піротехнічних виробів рятувальники наголосили: підпаливши феєрверк, відразу треба відійти на безпечну відстань та спостерігати осторонь.

Продавцям рятувальники наголосили найбільшу увагу на заборону продажу піротехнічних виробів без спеціального дозволу, та сертифікатів якості на українській мові. Кожному жителю та працівнику було вручено пам’ятну листівку на дану тематику.

10.01.2018 р.

Ізяславський РС ГУ ДСНС України

У Хмельницькій області

 

 

Ізяславські рятувальники перевірили культові споруди

 

З метою недопущення на території культових закладів надзвичайних подій, зокрема пожеж, працівники Ізяславського районного сектору ГУ ДСНС в Хмельницькій  області напередодні великих релігійних свят здійснює перевірки церков, костьолів, соборів та інших споруд на території  району, у котрих проводяться богослужіння.

 Виявлено певні порушення правил пожежної безпеки при експлуатації культових споруд. В основному це недостатня забезпеченість первинними засобами пожежогасіння, відсутність або несправність установок пожежної автоматики. Дерев’яні конструкції горищ не обробляються вогнезахисними розчинами. Джерела  зовнішнього протипожежного водопостачання у 10% випадків недобудовані або не відремонтовані. Виявлено й порушення експлуатаційних вимог до дільниць електромереж.

Під час перевірок інспекторським складом проводяться інструктажі з обслуговуючим персоналом об'єктів щодо дотримання вимог пожежної безпеки. Відбулось спілкування із священнослужителями, вручені пам’ятки та листівки.

04.01.2018 р.

Ізяславський районний сектор

ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

 

 

 

         

 

 

 

АКТУАЛЬНО

 

Правова допомога 

Пенсійне забезпечення

Вибори

Міжнародна інтеграціяУкраїни

Запобігання корупції

Відзначення пам'ятних та ювілейних дат

Голодомор

       Актуальні питання державної служби

 

 

СОЦІАЛЬНА СФЕРА

 

Соціальний захист


Медицина

 

Культура

 

Сім'я і діти

 

Освіта

 

 

 

 

ЕКОНОМІЧНА СФЕРА

 

Містобудування та архітектура

Підприємництво

 Енергоефективність

 Регуляторна політика

 Агросектор

 Бюджет

 Державні закупівлі

 Державна реєстрація

Чисте довкілля

 ЦНАП 

 

 

ОРГАНИ ВЛАДИ

 

Районна рада

Міська рада

Сільські ради

ХАЕС

Податкова

Поліція

Районний сектор ГУ ДСУ з надзвичайних ситуацій 

 

 

 

 

Центральні 

 органи влади

 

 

 

 Обласні

 органи влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

_______________________________________________________________________________________
© Ізяславська районна державна адміністрація, 2003-2018 роки
   вул. Незалежності, буд.2, м.Ізяслав, 30300,
e-mail: izyaslav_rda@izadm.gov.ua
 
  Розробка та підтримка: Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Ізяславської районної державної адміністрації