на головну

                     
                 

 

 
                   
                   
                           

 

 

 

Ізяславська

райдержадміністрація

 

                 30300, Хмельницька обл.,

                Ізяславський р-н., м.Ізяслав,

                   вул.Незалежності, буд. 2

 

тел/факс: (03852) 4-20-61

e-mail: izyaslav_rda@izadm.gov.ua

 

Заходи,

які заплановано

провести в

Ізяславському районі

протягом тижня

 2017 року

 

 

 

 

Українське ділове мовлення. Календар свят

Погода в Ізяславі

 
 
 
 
 
 
 


Відділ
агропромислового розвитку 
30300, Хмельницька область, м. Ізяслав, вул.Незалежності,2
e-mail: iz_agro_07@ukrpost.ua  тел. (03852) 4-21-24, 4-21-08
 

  

 Ø Загальна характеристика АПК району

 Ø  Підсумки роботи агропромислового комплексу Ізяславського району за  2016 рік

 

 

 

 

 

 

НОВИНИ

 

 

 

 

 

 

 

Населення та сільськогосподарські підприємства Білівської сільської ради оговтуються від наслідків негоди
 

         Жителі сіл Білеве та Припутні Білівської сільської ради  та сільськогосподарські підприємства «Слава» (с.Припутні) та Білівськкий підрозділ сільськогосподарського підприємства «Компанія ТОВ Укрелітагро» поволі оговтуються від насідків буревію, грози та граду які пройшли на території 13 липня поточного року.
         Внаслідок негоди були повалено та пошкоджено чимало дерев, пошкоджено покрівлі ряду приватних будинків та господарських споруд, ліній електропередач та зв’язку як у приватному секторі так і в зазначених господарствах.
         Також було знищено або значно пошкоджено сільськогосподарські угіддя жителів сіл Білеве та Припутні на яких вирощувались картопля, кукурудза, буряки, городина, тощо. Також  великі площі угідь  сільськогосподарських формувань було значно пошкоджено на десятках гектарів. Зокрема було пошкоджено з різним ступенем посіви соняхів, пшениці, кукурудзи, ріпаку, гарбузів, тощо.
         З метою з’ясування розмірів розміру завданих втрат, оперативного вирішення проблемних питань в Білівській сільській раді побували начальник відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації Володимир Ткачук, завідувач сектору з питань цивільного захисту населення та надзвичайних ситуацій районної державної адміністрації Анатолій Радкевич, завідувач сектору організаційно-кадрової роботи апарату районної державної адміністрації Вадим Губернатор. Вони зустрілися із Білівським сільським головою Миколою Чорним, керівниками місцевих сільгоспформувань, жителями сільської ради. На території, яка загнала негоди, вже працювали оперативні бригади Ізяславського РЕМ, газової служби, місцевого підрозділу рятувальної служби району.
         На даний час встановлюються  розміри та вартість завданих збитків.
ФОТО- та ВІДЕОФАКТИ
13.07.2017 р.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації

 

На Ізяславщині розпочато жнива

Сільськогосподарські підприємства Ізяславського району розпочали збір врожаю 2017 року. Першими розпочали жнива в ТОВ СГП «Агрос-Віста» (с. Сахнівці).
            Станом на 11.07.2017 року агроформуваннями району зібрано ранніх зернових культур на площі 352 га. та намолочено 1476 тонн.
            Загальна  посівна площа під урожай 2017 року становить 57,4 тис. га. З них зернових та зернобобових культур 23,9 тис. га, технічних культур  23,3 тис. га, картоплі та овочів 4,1 тис. га, кормових культур 6,2 тис. га. Наразі проводиться повний комплекс робіт по догляду та захисту за посівами.
            У
сільськогосподарських підприємствах району підлягає до збирання 14,4 тис. га, ранніх зернових культур. З них озима пшениця – 7,3 тис. га,  озимий ячмінь – 1,4 тис. га, жито 0,3 тис. га, яра пшениця – 2,5 тис. га, ярий ячмінь – 2,3 тис. га., овес – 0,3 тис. га, зернобобових 0,3 тис. га. Крім того по району підлягає до збирання 4,8 тис. га, озимого ріпаку, та 529 га. ярого ріпаку.
11.07.2017 р.

З матеріалами відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації

Хмельницьку обласну державну адміністрацію нагороджено “Золотою медаллю”
у номінації “За кращу експозицію на виставці “Агро-2017”

 

 
          «АГРО» – це найбільша агропромислова виставка Східної Європи, найважливіший загальнодержавний виставковий захід в АПК України, який традиційно збирає найкращих виробників сільгосппродукції.
          Стало доброю традицією для аграріїв області демонструвати кращі зразки своєї продукції на виставково-ярмаркових заходах країни. Важливим екзаменом стала XXІХ Міжнародна агропромислова виставка “АГРО-2017”, що проходила 7-10 червня 2017 року у м. Київ, яка по праву заслуговує всесвітнього визнання вже багато років і є найбільшою загальнодержавною подією в агропромисловому комплексі України. Цього року відвідувачі вкотре змогли у тому переконатися.
          В офіційному відкритті XXIХ Міжнародної агропромислової виставки «Агро-2017» взяли участь Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, заступник голови Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин ВРУ Олександр Бакуменко та Перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства Максим Мартинюк.
          «Наше завдання полягає в єдиному: ми маємо забезпечити економічне зростання, створювати національний продукт, збільшувати бюджети та інвестувати в якість життя людей», – зазначив Володимир Гройсман. Прем’єр-міністр підкреслив, що сьогодні пріоритет полягає в тому, щоб кожне аграрне підприємство здійснювало переробку та створювало конкурентний продукт. Окрім того, очільник Уряду наголосив на важливості розвитку агропромислового комплексу не тільки у сфері забезпечення продовольчої безпеки, а й у комплексі питань розвитку держави, залучення інвестицій, створення нових робочих місць та розвитку сільських територій.
          У свою чергу, Максим Мартинюк висловив впевненість, що з року в рік українські аграрії все більше впроваджуватимуть новітні технології у сільському господарстві. «Сьогодні, у еру вертикальних теплиць та комп’ютерних технологій вирощування, українські аграрії мають йти пліч-о-пліч з технічним прогресом, брати все новітнє на своє озброєння та збільшувати виробництво продукції з доданою вартістю», – зазначив Перший заступник Міністра у вітальному слові до учасників заходу.
          Хмельниччину на XXІХ Міжнародній агропромисловій виставці “АГРО-2017” представляли голова обласної державної адміністрації Олександр Корнійчук, заступник голови адміністрації Володимир Кальніченко та директор Департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації Олег Омелянюк.
          Хмельницькі агровиробники, в рамках обласної експозиції, представили свою продукцію на наймасштабнішій в Україні та Східній Європі ХХІХ Міжнародній агропромисловій виставці «Агро-2017». Від Хмельниччини у виставці взяли активну участь понад 30 підприємств харчової та переробної промисловості, сільськогосподарські підприємства області.
          Організаційний комітет високо оцінив рівень підготовки подолян до виставки, а також відзначив актуальність тих напрямів розвитку галузі, які були представлені в експозиції.
         За підсумками XXIХ Міжнародної агропромислової виставки “Агро-2017” “Золотою медаллю” нагороджено Хмельницьку обласну державну адміністрацію у номінації “За кращу експозицію на виставці “Агро-2017”.
          Загалом в “Агро-2017” взяли участь більш ніж 1200 компаній і організацій із 20 країн світу.
12.06.2017 р.

За матеріалами сайту Хмельницької обласної державної адміністрації http://www.adm-km.gov.ua

 

Про хід весняно-польових робіт в господарствах Ізяславщини

 

Метеорологічні умови  весни 2017 року сприяють  проведенню комплексу весняно-польових робіт в господарствах району: підживлення озимих, по внесенню  мінеральних  добрив  в ґрунт, по підготовці  ґрунту та посів  ранніх ярих  культу, по захисту  озимих культур від бур'янів та хвороб.

За оперативними даними станом на 04 квітня поточного року:

Проведено підживлення озимих зернових на площі 10332 гектари (100 % посівної площі) із внесенням в межах  65 кг/га поживи в діючій речовині; озимого ріпаку на 5480 га (99% посіяної площі).

На звітну дату закриття вологи проведено на площі 4280 га.

Продовжується посів ранніх ярих культур. На звітну дату всього ярих культур на площі 2736 га (55,46% від прогнозованих): ярий ячмінь – 1572 га (57,46 % до прогнозу), овес на площі 30 га (20 % до прогнозу), пшениця на площі 1366 га (53,36 % до прогнозу), горох  - 95 га (25,68 % до прогнозу), соняшник на площі 225 га (3,82 % до прогнозу).

Всі сільгоспвиробники включились у проведення весняно-польового комплексу, роботи проводяться з дотриманням агротехнічних вимог та технологічних  процесів  по кожному виду.

Наявність мінеральних добрив в господарствах району становить - 6940 тон,  що в цілому  відповідає потребі для проведення  всього комплексу  робіт.

04.04.2017 р.

За оперативними даними відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації

 

 

Відбулось засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії

 

22 березня відбулось засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Ізяславській районній  державній адміністрації.

Основним питанням порядку денного комісії обговорено вжиття невідкладних заходів з недопущення занесення збудника африканської чуми свиней, а також посилення заходів з профілактики сказу  на території Ізяславщини.

Вирішення даних питань є надзвичайно важливим для економіки країни, оскільки при проявах вищезазначених захворювань, особливо АЧС, забороняється вивіз продукції не тільки тваринного походження, а й рослинного за межі зони ураження. Відтак, виникає загроза експорту сільськогосподарської  продукції за межі держави.

Під час засідання присутніх учасників ознайомлено із протоколами № 1 та 2 засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Хмельницькій обласній  державній адміністрації від 15.03.2017 р.

Обговорюючи тему африканської чуми свиней та сказу, було наголошено, що при виконанні усіх ветеринарно-санітарних  вимог керівниками свиногосподарств та вжиття належних заходів відповідними службами району, дасть змогу попередити та не допустити розповсюдження даного захворювання в майбутньому, а у разі виявлення АЧС та сказу на території Ізяславщини – вчасно та оперативно відреагувати.

З метою посилення державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду, недопущення занесення збудника африканської чуми свиней на територію району, а також посилення заходів з профілактики сказу  державна надзвичайна протиепізоотична комісія при районній державній адміністрації прийняла ряд протокольних рішень.

23.03.2017 р.

За матеріалами державної надзвичайної протиепізоотичної

комісії при районній  державній адміністрації

 

ЗАХОДИ БІОБЕЗПЕКИ СВИНОГОСПОДАРСТВ В УМОВАХ АЧС

 

1. Встановити огорожу з двох контурів, посилити  роботу по боротьбі з гризунами і відлякуванню птахів.

2. Виключити доступ на територію ферм бродячих тварин і сторонніх осіб. У господарствах заборонено утримувати собак (сторожові повинні бути зареєстровані, мати відповідні позначки в паспорті про щеплення, постійно перебувати на території господарства), котів та інших видів тварин, включаючи птицю.

3. Перевірити і налагодити роботу дезбар’єрів і санпропускників.

4. Дозволити вхід у виробничу зону господарств тільки через санпропускники, а в´їзд транспорту – через постійно діючий дезбар’єр. Всі інші входи у виробничу зону – закрити. У ветсанпропускниках вести журнали виходу на роботу фахівців, відвідування сторонніми особами, руху і проведення дезінфекції транспорту, приготування дезрозчинів і заправки дезбар’єрів, прання та дезінфекції спецодягу.

5. Встановити при вході в ізольоване приміщення (секцію) дезванночки або дезкилимки, а з внутрішньої сторони дверей при вході в склади комбікормів, кормокухню, ветеринарні об’єкти – дезкилимки, заповнені тирсою або іншим пористим матеріалом.

6. Закріпити за кожною технологічною (виробничою) групою відповідальних людей, які пройшли медичне обстеження.

7. Забезпечити обслуговуючий персонал спецодягом та спецвзуттям із розрахунку не менше двох комплектів на працівника. Не передавати устаткування, інвентар, спецодяг, спецвзуття на інші ділянки без попереднього зараження.

8. Заборонити працівникам ферми утримувати свиней в особистих домогосподарствах, приносити будь-які харчові продукти на робоче місце, прати спецодяг в домашніх умовах.

9. Не перетинати «брудні» і «чисті» зони на підприємстві в тому ж одязі і взутті.

10. Виділити спеціальний внутрішньогосподарський транспорт з розподілом на «чистий» (підвіз кормів, тварин) і «брудний» (вивезення гною, загиблих тварин, відходів забою) для автотранспортних шляхів, виключивши їх перетин.

11. Завантажувати тварин з рамп, розташованих на лінії демаркації господарства, без в´їзду на територію.

12. Перевозити тварин на забійно-санітарний пункт для вимушеного і внутрішньогосподарського забою спеціальним транспортом.

13. Пломбувати кабіну водія при завезенні/вивезенні кормів, відходів, додаткових матеріалів, не дозволяти йому вихід на територію ферми.

14. Знезаражувати гній. Мати в достатній кількості дезінфектанти (розчин формаліну з вмістом 1,5% формальдегіду; 1,5% розчин параформу, приготований на 0,5% розчині їдкого натру, 3% розчин пара соди або фоспару, 5% розчин хлораміну, сухе хлорне вапно з вмістом не менш як 25% активного хлору, розчини хлорного вапна з вмістом 4% активного хлору, 3% (гарячий) розчин їдкого натру, хлорантоїн у вигляді 2% водного розчину та інші, активні щодо збудника АЧС).

15. Встановити параформалінову камеру для дезінфекції одягу та супутнього інвентарю, укласти договір з ветсанзаводом по утилізації трупів тварин.

16. Згодовувати свиням корми тваринного походження та харчові відходи тільки термічно обробленими.

17. Не купувати живих свиней та кормову сировину в АЧС-позитивних областях.

18. Відмовитись  від поїздок в райони і території де підтверджено наявність збудника АЧС.

19. Сформувати по можливості буферну зону – викупити в населення живих свиней у радіусі 3 км навколо ферми.

23.03.2017 р.

За матеріалами управління Держпродспоживслужби  в Ізяславському районі

 

 

Відбулось засідання робочої групи

 

25 січня відбулось засідання робочої групи з моніторингу використання земель, підготовки пропозицій та надання методичної допомоги органом місцевого самоврядування з питань проведення інвентаризації земель.

Засідання відбулось під керівництвом голови робочої групи, першого заступника голови адміністрації Павла Ковальчука.

На робочій групі було розглянуто лист управління фінансів райдержадміністрації  від 19.01.2017 року № 03-11/36 щодо 9 земельних ділянок, яким рішенням сесії Ізяславської районної ради затверджена грошова оцінка землі, не укладені договори оренди та відповідно не сплачується орендна плата.

У ході розгляду було встановлено, що: по 3-х земельних ділянках укладені угоди про оренду землі, з яких дві зареєстровані в державному реєстрі прав, а третя реєструється. Час сплати оренди по них не настав; п´ять земельних ділянок знаходяться на стадії підписання угод про оренду; по одній земельній ділянці проходить судовий розгляд; одну земельну ділянку замовник нормативно-грошової оцінки землі не в змозі орендувати через її високу вартість.

Тому робоча група вирішила  звернутись до керівництва фірми, щоб надали роз’яснення, чи використовують вони дану земельну ділянку, а також чи в змозі оплатити оренду її та під який відсоток? Крім того поінформувати чи зверталися вони до  Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області по даному питанню.

25.01.2017 р.

За матеріалами відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації

 

 

 

 

 

 

 

 

 

АКТУАЛЬНО

 

Правова допомога 

Пенсійне забезпечення

Вибори

Міжнародна інтеграція України

Запобігання корупції

Відзначення пам'ятних та ювілейних дат

Голодомор

       Актуальні питання          державної служби

 

 

 

СОЦІАЛЬНА СФЕРА

 

Соціальний захист


Медицина

 

Культура

 

Сім'я і діти

 

Освіта

 

 

 

 

 

ЕКОНОМІЧНА СФЕРА

 

Містобудування та архітектура

Підприємництво

 Енергоефективність

 Регуляторна політика

 Агросектор

 Бюджет

 Державні закупівлі

 Державна реєстрація

Чисте довкілля

 ЦНАП 

 

 

 

 

ОРГАНИ ВЛАДИ

 

Районна рада

Міська рада

Сільські ради

ХАЕС

Податкова

Поліція

Районний сектор ГУ ДСУ з надзвичайних ситуацій 

 

 

 

  Центральні 

 органи влади

 

 

 

 

   Обласні

 органи влади

 

 

 
 

 

 

 
_______________________________________________________________________________________
© Ізяславська районна державна адміністрація, 2003-2017
   вул. Незалежності, буд.2, м.Ізяслав, 30300,
e-mail: izyaslav_rda@izadm.gov.ua
 
  Розробка та підтримка: Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Ізяславської районної державної адміністрації