на головну

                     
                 

 

 
                   
                   
                           

 

 

 

Ізяславська

райдержадміністрація

 

                 30300, Хмельницька обл.,

                Ізяславський р-н., м.Ізяслав,

                   вул.Незалежності, буд. 2

 

тел/факс: (03852) 4-20-61

e-mail: izyaslav_rda@izadm.gov.ua

 

Заходи,

які заплановано

провести в

Ізяславському районі

протягом тижня

 

 

 

 

Українське ділове мовлення. Календар свят

Погода в Ізяславі

 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вшанували пам'ять загиблого в АТО Юрія Цісарука

 

 

Липень. 2015 рік. У Ізяслав прийшла трагічна звістка: у зоні АТО загинув наш земляк — Юрій Цісарук. Юрій Цісарук займав посаду начальника розвідки управління ракетних військ і артилерій управління оперативного командування «Захід».
      Юрій Цісарук розпочав свою службу у Збройних силах України із 1992 року. За цей час він перебував на різних посадах від командира до начальника розвідки управління ракетних військ і артилерій  управління оперативного командування «Захід». Загиблий проявив себе умілим, знаючим та чесним  офіцером Армії України. Він до кінця із честю та гідністю  виконував свій військовий обов’язок.
      Сьогодні, 12 липня, у другу річницю його загибелі заступник голови райдержадміністрації Володимир Левченко, заступник Ізяславського міського голови Любов Калитюк,  голова Ізяславської районної спілки воїнів-учасників АТО Володимир Павлюк  спільно із рідними та друзями загиблого Юрія Цісарука відвідали  могилу, де спочиває захисник України.
      Присутні вшанували пам'ять загиблого учасника АТО хвилиною мовчання та поклали квіти до його могили. Також вони пригадали уривки життя Юрія Цісарука та, уклонившись, висловили своє захоплення героїзмом, мужністю і самопожертвою загиблого бійця. Адже він, як й інші полеглі учасники АТО, без вагань став на захист суверенітету і незалежності нашої Вітчизни.
      Допоки люди пам’ятатимуть про подвиги своїх захисників, шануватимуть та берегтимуть спогади, доти Україна буде сильною. Адже лише усвідомивши їхню відвагу та патріотизм, можна зрозуміти, що це найкращі та найхоробріші із людей України.
12.07.2017 р.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації

 

 

Увіковічено пам'ять земляків, загиблих учасників антитерористичної операції

 

 

Рішенням сімнадцятої сесії Ізяславської міської ради сьомого скликання від 11 листопада 2016 року № 4 «Про присвоєння вулицям та провулкам м.Ізяслав імен загиблих учасників антитерористичної операції (АТО)» вулиці Лєрмонтова присвоєно ім’я вулиця Юрія Цісарука, вулиці Свободи присвоєно ім’я  Олександра Кушнірука, провулку Новосільському присвоєно ім’я Василя Кобернюка, вулиці Жовтневій присвоєно ім’я Миколи Микитюка.

17.11.2016 р.

За матеріалами Ізяславської міської ради

 

 

До Дня захисника України

 

ВІН ЗАГИНУВ ЗА УКРАЇНУ

 

Цісарук Юрій Миколайович

Дата та місце народження: 03грудня  1974 року м.Ізяслав Хмельницької області.

Дата та місце загибелі: 13 липня  2015 року (помер від поранень).

Звання: полковник.

Посада: начальник розвідки управління ракетних військ та артилерії оперативного командування «Захід».

Обставини загибелі: помер від поранень 13 липня 2015 року,  отриманих у результаті підриву вибухового пристрою на розтяжці поблизу села Новотошківське Луганської області.

Сімейний стан: залишились дружина та син.

Місце поховання: м. Ізяслав Хмельницької області.

Указом Президента України №568/2015 від 05 жовтня  2015 року «За мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України» нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступені (посмертно).

12.10.2016 р.

За матеріалами сайту http://memorybook.org.ua

Вшанували пам'ять борців за свободу, незалежність та територіальну цілісність України

 

24 серпня виповнилось 25 років незалежності України,  проте реальна її історія  набагато довша і багатша. Протягом віків найголовнішою цінністю і рушійною силою до незалежності  для українців була свобода. Про це мріяли десятки поколінь, тисячі віддали своє життя за цю ідею. Немає, напевне, серед європейських народів народу, який страждав би більше, ніж український.

Річницю своєї незалежності Україна змушена відвойовувати, виборюючи власні землі, відстоюючи  своє  право на свободу. За право вільними проживати на Богом даній землі наші захисники Батьківщини віддали найдорожче – власне життя. На жаль, час не можна повернути назад. Але у наших силах бути гідними подвигу героїв. Адже на їх подвигах виросте нове покоління, яке зробить Україну сильнішою та кращою.

Саме в цей день, у межах відзначення 25-ї річниці Незалежності України, відбулась церемонія вшанування пам’яті борців за Україну із покладанням квітів до могил військовослужбовців, які загинули в зоні антитерористичної операції на сході України.

Перший заступник голови райдержадміністрації Павло Ковальчук, заступник голови районної ради Михайло Борисюк, міський голова Валентина Корнійчук, а також молодь прийшли вшанувати пам'ять полеглих героїв, які поховані в місті Ізяслав, зокрема: Миколи Микитюка, Василя Кобернюка, Юрія Цісарука.

Також відбулось покладання квітів до могил загиблих захисників Батьківщини, похованих на території Ізяславщини - Володимира Чепелюка, Олександра Мамлая в селі М’якоти, Олега Довгого в селі Щурівці, Ігоря Хом´яка в селі Плужне. 

Пам’ять загиблих українських героїв вшанували хвилиною мовчання. Із вдячністю земляки вклонились загиблим бійцям та поклали квіти до могил полеглих.

Надзвичайно важко стояти біля захоронень відважних земляків та дивитися у вічі батькам, які втратили свого сина. Ми завжди пам’ятатимемо тих, хто загинув за Україну, за наше мирне щасливе життя. І віримо в те, що з такими патріотами наша країна буде вільною і мирною державою. Вічна пам’ять загиблим нашим героям!

В цей же день, вдячні земляки поклали квіти  до меморіальних дошок на честь військовослужбовців Ізяславщини, які загинули в зоні антитерористичної операції на сході України.

Завершився меморіальний захід покладанням  квітів до пам’ятного знаку Великому Кобзарю - Тарасу Шевченку, котрий сьогодні є одним із символів національної ідентичності українського народу.

25.08.2016 р.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

 

 

Роковини загибелі учасника АТО Юрія Цісарука

 

Рік тому до Ізяславщини надійшла страшна звістка - про загибель начальника розвідки управління ракетних військ і артилерій управління оперативного командування «Захід», полковника Цісарука Юрія Миколайовича. Він віддав найдорожче - своє життя, захищаючи незалежність нашої країни на Сході.

Юрій Цісарук розпочав свою службу у Збройних силах України із 1992 року. За цей час він перебував на різних посадах від командира до начальника розвідки управління ракетних військ і артилерій  управління оперативного командування «Захід». Загиблий проявив себе умілим, знаючим та чесним  офіцером Армії України. Він до кінця із честю та гідністю  виконував свій військовий обов’язок. У Юрія Миколайовича залишилися дружина та 16-річний син.

Сьогодні, 12 липня, заступник голови райдержадміністрації Володимир Левченко спільно із заступником міського голови Любов Калитюк та головою Ізяславської районної спілки воїнів-учасників АТО Володимиром Павлюком відвідали могилу, де спочиває захисник України.

Присутні вшанували пам'ять загиблого учасника АТО хвилиною мовчання та поклали квіти до його могили. Також вони пригадали уривки життя Юрія Цісарука та, уклонившись, висловили своє захоплення героїзмом, мужністю і самопожертвою загиблого бійця. Адже він, як й інші полеглі учасники АТО, без вагань став на захист суверенітету і незалежності нашої Вітчизни.

Допоки люди пам’ятатимуть про подвиги своїх захисників, шануватимуть та берегтимуть спогади, доти Україна буде сильною. Адже лише усвідомивши їхню відвагу та патріотизм, можна зрозуміти, що це найкращі та найхоробріші із людей України.

12.07.2016 р.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

Вшанували пам'ять героїв

 

22 січня, в день коли  ми згадуємо дві рівнозначні за вагою події української історії: проголошення незалежності Української Народної республіки 1918 року та Акт Злуки українських земель рівно через рік – 1919-го керівництво району  та  органів місцевого самоврядування вшанувало пам’ять земляків, які загинули, захищаючи свободу та територіальну цілісність України в ході проведення Антитерористичної операції та сході України.

В місті Ізяслав, селах Щурівці та М’якоти  відбулось покладання квітів до могил   Василя Кобернюка, Миколи Микитюка, Юрія Цісарука на кладовищах  міста Ізяслав, до могили Олега Довгого в селі Щурівці, до могил Олександра Мамлая та Володимира Чепелюка в селі М’якоти. У церемонії покладання взяли участь: перший заступник голови районної державної адміністрації Павло Ковальчук, заступник голови районної держаної адміністрації Володимир Левченко, заступник Ізяславського міського голови Віталій Андрійчук,  керівництво М’якотівської та Щуровецької сільських рад, делегації місцевих закладів освіти та культури.

Сьогодні бійці в зоні АТО так само відстоюють не лише незалежність, а й соборність України, як і їхні попередники майже 100 років тому. Ми маємо усвідомити і врахувати помилки минулого: брак національної єдності на початку ХХ століття, ідеалізм, брак досвіду і містечковість інтересів тодішніх українських керманичів призвели до втрати української державності.

Сьогодні, коли маємо українські території, непідконтрольні українській владі, День Соборності – це привід нагадати, що Крим – це Україна, і Донбас – це Україна.

25.01.2016

В.Кучерук

 

Юрій Цісарук нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня (посмертно)

 

Указом Президента України від 5 жовтня 2015 року № 568/2015 за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Цісарука Юрія Миколайовича, полковника Збройних Сил України нагороджено орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня (посмертно).

Юрій Цісарук народився 12 березня 1974 року, закінчив Ізяславську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 1. Юрій Цісарук свою службу в Збройних силах України розпочав із 1 серпня 1992 року. За час він перебував на різних посадах від командира і до начальника розвідки управління ракетних військ і артилерій  управління оперативного командування «Захід», він проявив себе умілим, знаючим та чесним  офіцером Армії України.

12 липня Юрій Цісарук загинув заради миру, захищаючи свободу та незалежність своєї Батьківщини.

05.10.2015 р.

 

 

Ізяславщина  прощається із загиблим в АТО офіцером

 

Професійний офіцер, хороша людина, люблячий чоловік і батько... Таким запам'ятався своїм товаришам по службі загиблий у зоні АТО 41-річний начальник розвідки управління ракетних військ і артилерій  управління оперативного командування «Захід», полковник Юрій Миколайович Цісарук.

12 липня офіцер загинув під час виконання бойових завдань у Луганській області. 14 липня у Рівному  відбулося прощання із загиблим. 15 липня Юрія Цісарука поховали у його рідному місті Ізяслав. На громадянській панахиді, ява відбулась на центральній площі міста Ізяслав, виступили: голова районної державної адміністрації Борис Яцков, голова районної ради Михайло Борисюк, бойові побратими, представники духовенства Української Православної Церкви. Також всі присутні на траурному мітингу вшанували хвилиною мовчання  пам'ять Юрія Цісарука та всіх  уродженців та жителів Ізяславського району, які загинули, захищаючи територіальну цілісність та суверенітет держави на сході України. Всі бажаючі  змогли покласти квіти  до труни із тілом загиблого Героя.

За упокійну службу у храмі святого Архістратига Михаїла Української Православної Церкви  відправив благочинний храмів Ізяславського округу УПЦ митрофорний протоієрей о.Федір Пилипчук у співслужінні представників духовенства Ізяславського району.

Юрій Цісарук народився 03 грудня 1974 року, закінчив Ізяславську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 1. За даними  прес-центру ОК “Захід”, Юрій Цісарук свою службу в Збройних силах України розпочав із 1 серпня 1992 року. За час він перебував на різних посадах від командира і до начальника розвідки управління ракетних військ і артилерій  управління оперативного командування «Захід», він проявив себе умілим, знаючим та чесним  офіцером Армії України.

12 липня Юрій Цісарук загинув заради миру, захищаючи свободу та незалежність своєї Батьківщини. Він був хорошою людиною, комунікабельним, добрим, професійним офіцером... Ми назавжди запам'ятали його таким. Керівництво районної державної адміністрації, районної ради, Ізяславської міської ради  висловлюють глибокі співчуття родині Героя. Він до кінця з честю та гідністю  виконував свій військовий обов’язок. Світла пам'ять про нього назавжди залишиться у наших серцях. У загиблого залишилася дружина та 15-річний син.

ФОТОКОЛАЖ

15.07.2015 р.

ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ НАШОМУ ЗЕМЛЯКУ

 

 

12 липня 2015 року під час виконання бойового завдання, в зоні проведення АТО, загинув начальник розвідки управління ракетних військ і артилерій управління оперативного командування «Захід» полковник ЦІСАРУК Юрій Миколайович. Він до кінця з честю та гідністю виконував свій військовий обов’язок. Світла пам’ять про нього назавжди залишиться в наших серцях.

14.07.2015 р.

 

 

АКТУАЛЬНО

 

Правова допомога 

Пенсійне забезпечення

Вибори

Міжнародна інтеграція України

Запобігання корупції

Відзначення пам'ятних та ювілейних дат

Голодомор

       Актуальні питання          державної служби

 

 

 

СОЦІАЛЬНА СФЕРА

 

Соціальний захист


Медицина

 

Культура

 

Сім'я і діти

 

Освіта

 

 

 

 

 

ЕКОНОМІЧНА СФЕРА

 

Містобудування та архітектура

Підприємництво

 Енергоефективність

 Регуляторна політика

 Агросектор

 Бюджет

 Державні закупівлі

 Державна реєстрація

Чисте довкілля

 ЦНАП 

 

 

 

 

ОРГАНИ ВЛАДИ

 

Районна рада

Міська рада

Сільські ради

ХАЕС

Податкова

Поліція

Районний сектор ГУ ДСУ з надзвичайних ситуацій 

 

 

 

  Центральні 

 органи влади

 

 

 

 

   Обласні

 органи влади

 

 

 
 

 

 

 
_______________________________________________________________________________________
© Ізяславська районна державна адміністрація, 2003-2017
   вул. Незалежності, буд.2, м.Ізяслав, 30300,
e-mail: izyaslav_rda@izadm.gov.ua
 
  Розробка та підтримка: Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Ізяславської районної державної адміністрації